Posts by kaspersky

سلام خدمت همه دوستان عزیز و محترم

یه مثال میخوام بزنم براتون

فرض کنید شما یه کشوری‌مثل روسیه هستید و یه سری جدایی طلب هم در ایالت های قفقاز و چِچِن قرار دارند . حالا این دوستان جدایی طلب امروز میان بیانیه میدن و تو اینترنت پخش میکنن که ما دیگه جزو روسیه نیستیم و اعلام استقلال میکنن و دست به اسلحه هم میبرن .

حالا شما به عنوان دولت روسیه میاین خودتون کوچیک میکنین و میرین پای میز مذاکره یا به عنوان دولت و قدرت مرکزی تمام مخالفایی که دست به اسلحه بردنو از دم تیغ میگذرونین؟؟؟

حالا این وسط یه نفرم هست که خواب بوده و هنوز اینترنتو نگاه نکرده بوده و شاید میخواسته پایبند به دولت مرکزی بمونه ولی این وسط اونم سوخته!!!

دوستان عزیز تو جنگ نقل و نبات پخش نمیکنن ، تر و خشک همیشه با هم میسوزن اگر نمیخواید به عنوان یه بی گناه همراه با گناه کاران بسوزید پس بهتره که از اول کاری کنید که به اونجا نرسه ! کسی که ۹۹٪ (۱۰۰٪ این هست ولی من میگم اصلا یه درصد هم بذاریم شاید با دوستانش نمیمونده) میدونید فردا روزی میاد و رو شما همر بلند میکنه رو هر عقل سلیمی میگه نباید به انتظار نشست تا کارشو انجام بده بعضی وقتا باید ضربتی بزنی تا ضربتی نخوری !

متاسفانه جدیدا مد شده اگر طبق چیزی که دوس داریم چیزی پیش نمیره یا شورش میکنیم یا حذف میکنیم! تهشم بهش افتخار میکنیم! برادر من اون موقعی که جلسه لیدری تشکیل میشه ، جلسه شورا تشکیل میشه ، جلسه نظرخواهی از پلیرای ساید تشکیل میشه و برات مهم نیست توش شرکت کنی پس حق اعتراض نداری ، اصلا شرکتم کردی اگر نظرتو کسی قبول نکرد بازم حق اعتراض نداری شما دنبال سیستم دیکتاتوری اقلیت بر اکثریت هستی ، وگرنه دموکراسی هم خودش دیکتاتوری اکثریت بر اقلیته ولی این وسط عده خیلی بیشتری از شرایط پیش اومده راضی هستن .

یاد بگیریم توانایی پذیرش حرف مخالف خودمونو داشته باشیم ، قبلا ننگ بود واسه کسی بخواد تو سایدش برخلاف نظر توتالش رفتار کنه ولی الان متاسفانه با افتخار میان تو فروم و اعلام میکنن! متاسفانه برای شما تیم کلاسیکی بالا سرتونه که اهل مماشات نیست و داره نشونتون میده قدیم چجوری با این رفتارا برخورد میشده و به اصطلاح جوگیر نشید که الان دیگه دوره زمونه فرق کرده !

همه این مسائل تو همه ساید ها همیشه بوده ولی ما یاد گرفتیم همیشه حرف توتال و شورای انتخابی خودمونو انجام بدیم ، ولی به زور مولتی و بات پلیرایی پیدا شدن که فکر میکنن چون ۴تا دونه گرزی دارن همه باید به سازشون برقصن :|

بیشتر از این ابروی خودتونو نبرید ، احترام بذارید به توتال و شورایی که خودتون انتخاب کردید .

به عنوان کسی که فقط از طریق فروم متوجه اتفاقات افتاده شدم فقط همچین چیزی از این مسئله استنباط کردم .

حالا شما هی بیاید اسپم کنید بازم اتفاقی نمیوفته سر ما رو درد نیارید ?(

پ.ن ناصر جان خیلی فرق هست با اکانتی که میاد تو مختصات کتیبه یونیک کپ میگیره و دورش پر از دیفالت های هجومی بچه ها هست با اکانتی که رفته تو مختصات -۲۰۰ خونه کپ گرفته که دورشم برهوت هست ‌. این دوتا هیچ جوره با هم یکی نیستن .

پ.ن ۲ همه دوستانی که این فرومو میخونن از هوش و عقل و منطق و شعور کافی برخوردارن پس لازم نیست هی با شعار جلوگیری از تحمیق کردن سرور بخواید سفسطه های خودتونو جای فکت یا حقیقت جا بزنید . حرفتونو بزنید کسی خواست قبول میکنه کسی نخواست نمیکنه .

ممنون از توجهتون

درود خدمتت محسن جان عزیز

متاسفانه یا خوشبختانه من خودم به شخصه در جریان کامل اون پلن دیستروی کپ سنتکام بودم

حرف شما درسته ممکنه ما نمیتونستیم تو همون دو سه موج اول کپو دیستروی کنیم ولی جوری بهتون خسارت میزدیم که دیگه قید اون کپو بزنید و توانایی نگهداری وگندم دادن بهشو نداشتید ، اگر کاتا ها تو اون پلن اینسرت نمیشد هیچجوره شما نمیتونستید کاتاهارو دیوار کنید . تو اون مقطع بازی تیراندازای دیفالت گان هیرو به حدی بود که کل دفتونم میذاشتید جلوش کلین میکرد و کاتا ها سالم برمیگشتن و فقط هم کلینر گان هیرو نبود و چنتا کلینر دیگه هم در دسترس بود برای زدن ، حتی اگر موجهای حمله بیشتر میشد کپ تا مرز دیستروی میرفت .

خسارتی که امرداد از اون باگ دید فقط مربوط به منابع کاتاها نمیشه . سودی که شما از اون باگ کردید به مراتب خیلی بیشتر از اون منابعیه که ادمین برگردوند

لطفا فرافکنی نکن محسن جان

سلام خدمت همه فروم خوانان عزیز و محترم

یه صحبت کوچکی با دوستانی دارم که میگن تقلب شده مولتی هانتر امار داده رسول زنگ زده و ... .

دوستان عزیزم از اول سرور ما داریم میخوریم ! دیفالتمون چیف شد ، نان کپمون چیف شد ، الانم که کپمون باز دوباره به قصد کراپ لاک شدن اومدید روش . تارگت مورد علاقتون ما بودیم خلاصه . تو دور اول پلنتون چطور اون موقع مولتی هانتر نبود گزارش بده همر رنک ۲ یا ۳ ساید رو حفظ کنیم؟ همونطور که دیدی هیچی دف از ساید نیومد و با همر خودمون اینسرت کردیم که فقط یکم تونستیم تلفات بگیریم و همر با جاش پرید هم دیقالت هم نان کپ .

تو دور دوم پلن زدنتون اومدید همر رنک ۲ ساید مهرشاد رو زدید چیف کردید باز خبری از مولتی هانتر نبود؟! رسول نمیتونست زنگ بزنه بگه دارید چیف میشید حفظش کنید؟ اینم لینک سبز زدید چیف کردید رفت .

حالا این وسط چنتا چنج کپ هم رخ داد که دیگه اونارو کاری نداریم .

حالا نوبت پلن سومتون رسید . پلن سوم بر خلاف پلن اول و دوم با همرا کاری نداشت فقط برای زدن زیر ساخت و کراپ لاک کردن لانچ شد . حالا اتفاقی که افتاده چیه؟ میگن مولتی هانتر امار لو داده کجاها روش لانچه! میگن رسول زنگ زده وسط لانچ !

برادر من دوست عزیزم اگر واقعا تیم دفکوردی از تارگتا خبر داشت به نظرت فقط ۷ک دف میفرستاد رو کپ ما؟! به نظرت بازم ما مجبور میشدیم که همر نان کپ جدیدمون رو بذاریم جلو اتکتون؟ متاسفانه نمیدونی تو گروه چند نفره اکانت گان هیرو سر اینکه چیکار کنیم کجا دف رو بریزیم چه خبری بود! تا اخرین لحظه هنوز تصمیم نگرفته بودیم که کجارو پر کنیم که بالاخره تصمیم گرفتیم هر چی داریم و یه جا جمع کنیم پخشش نکنیم و همرمونم واسه محکم کاری گذاشتیم جلوش ! که همونجور که دیدید بازم دوباره چیزی ازش باقی نموند . کاملا میلیمتری تونستیم دف کنیم که اگه شما یه اینسرت شکنه معمولی مثل اولین پلنتون میذاشتین الان از کپ ما هم چیزی نمونده بود . لطفا اشتباهات خودتونو به زمین و زمان نچسبونید . لانچا خیلی خوب و حرفه ای زده شده بود ولی پلن واقعا بد بود ، حتی تو تارگتایی که دف شدید هم چنتاشو میتونستید رد کنید بزنید . اینکه تروپو پخش کردید و خواستید برخلاف پلنای قبلیتون وسیعتر کار کنید بلای جون پلنتون شد و لطفا به زمین و زمان گیر ندید .

ممنون از توجهتون

پ.ن تبریک میگم به همر قشنگ unforgiven

با سلام خدمت همه فروم خوانان عزیز

شیطونا وارد فاز جدیدی از بازی شدین قشنگ بود حرکت کاتا کردن ناتار ولی منتظر واکنش ما هم باشید اگه ادامه پیدا کنه کار بیخ پیدا میکنه خود دانید.

ما یک عمر تو سایدی بازی کردیم که بقا تا زمان کتیبه و یک پارچه شدنش کار هر کسی نبوده پس قاعده و قانون این سبک بازیو خوب بلدیم حالا میخاین از این راه کار خودتون پیش ببرین خوب مشکلی نیست ما هم بلدیم چکار کنیم بچرخ تا بچرخیم

روز را خورشید میسازد روزگارش را ما....

دوست من ازونجایی که شما تو شمال غرب تشریف دارین و علنا با جنوب شرق تو جنگ هستین به احتمال خیلی زیاد هر اتفاقی تو سایدتون بیفته که به ضررتون باشه از چشم جنوب شرق خواهید دید ، اما من میخوام بهتون بگم لطفا الکی نتیجه گیری نکنید . همون طور که میدونید تو فارمای ازاد ساید ما دف اومد و ما اول فکر میکردیم از جانب شمال غرب بوده و به شما تهمت زدیم ، ولی بعد از یکم تحقیق و بررسی مشخص شد که این کار شما نبوده و تو فروم هم بهنام از شما عذرخواهی کرد .

مشخصا بازی به سمت کثیف شدن بره هیچکسی سود نمیکنه و منم از روی ترس این حرفو نمیزنم که شما این کارو بخوای بکنی یا نه و ترسی هم ازش نداریم . به شخصه میخوام بازی حداقل تو یه چهارچوب سالمی باقی بمونه تا همه بتونن ازش لذت ببرن . همون طور که واسه ما پیش اومد امکان خراب کاری هم وجود داره! بنده هم تا جایی که اطلاع دارم میگم که این کار بچه های ما نیست امرداد نیازی یه این کارا نداره .

البته من یه سوالی برام پیش اومده ، چطور آمردادی که صدای طبل جنگ شمال غربو از اول سرور شنید ، تو حالت جنگی نرفت ! و الان از البرزخان میشنوم که میگه تازه تیم دفکوردی و پلنری تشکیل شد !

آیا ممکنه جنوب شرق خودشو تو موضع ضعف قرار داده باشه تا شمال غرب تو موضع قدرت قرار بگیره و این یه بازی سیاسی باشه ؟ اگه اینطور باشه آمرداد احتمالا خیالش از متای خودش راحته و فقط میخواد شمال غرب به این باور برسه که خیلی قویه و همین که شمال غرب حس کنه خیلی قویه دقیقا سقوط شمال غربه و از طرفی اون یکی ساید که خبری از این متا و این سیاست نداره برای اینکه بازی جذاب بمونه با شمال غرب متا نمیکنه و بعد اینکه اون ساید و شمال غرب جداگانه شروع به جنگیدن کردن میفهمن که ای دل غافل بازی سیاسی بود و اگرم بخوان متا کنن یکم دیر
    شده

یوسف جان عرض ارادت فراوان

ولی با اجازت قوه تخیلتو دوست داشتم :دی

من از شما یه سوال دارم ، شما اگر تو جنگ قرار بگیری‌ میای همر رنک ۳ و ۱۰ و چنتا همر و کپ دیگه رو قربانی پلنی میکنی که باعث میشه سایدت مثل یه شیر بدون دندون بشه به طوری که قبل از اون تواناییت در حدی باشه که یونیکای سایدای دیگرم جمع کنی حتی زودتر از خودشون ولی بعد از قربانی کردن باید نگران این باشی که بتونی کتیبه های سایدتو زودتر از بقیه بتونی بزنی ، نه به خاطر نبود همر بلکه به خاطر مختصاتایی که توش قرار داشتن که از لحاظ استراتژیک ارزش بالایی داشتن!

اونم تازه پلنی که شما میگی که از نظر من از پایه مشکل داره چون غیر از شمال غرب که علنا با امرداد وارد جنگ شده در رده های بالای هر دو ساید مجاور قطعا کسانی هستن که دوست دارن امردادو بزنن :) پس بحث مطمئن بودن از متا هم فکر نمیکنم اصلا همچین چیزی وجود داشته باشه .

نکته دیگه هم در مورد پلنی که شما در نظر گرفتی اینه که این جنگ هر جوری هم که تموم بشه فرقی نداره تو نتیجه چون عملا هر دو سایدو در درجه پایینتری از دو ساید دیگه قرار میده از لحاظ قدرت نظامی . پس ۳ به ۱ شدن رو ساید برنده جنگ رو من با اجازت کاملا رد میکنم اونم تو همچین سرور متوازنی که تقریبا هر ۴ ساید با هم برابرن ، و تو همچین سروری قاعدتا دو ساید دیگه دنبال متا کردن با ساید برنده جنگ هستند پس امرداد نمیاد خودشو از عمد تو موضع ضعف قرار بده . قبول دارم متاسفانه ما تو خواب غفلت بودیم تا الان ولی کم کم داریم از خواب پا میشیم که جنگ زیادی یه طرفه دنبال نشه :)

ایشالا که در ادامه هم سرور پر هیجانی رو شاهد باشیم

ممنون از توجهتون

پ.ن نظرات یک پلیر ساده از قلب جنوب شرق

این پست جنبه بار فنی نداره ، صرفا یکم اطلاع رسانیه اگه حوصلشو ندارید نخونید چیزی از دست نمیدید :)

سلام خدمت همه فروم خوانان عزیز

قبل از همه چیز میخوام از زحمات ماهان و مهربان ( و یه کوچولو شهریار :دی) تشکر کنم که متاسفانه قسمت نبود فعلا به بار بشینه هرچند که یه سری کارای ریز تونستیم باهاش انجام بدیم :)

میخوام از همین تریبون استفاده کنم و تبریک بگم به تیم مهاجمین اکسفورد برادرز علی الخصوص سامان و زاوش و مصطفی و بقیه بچه هاتون خسته نباشید (ببخشید که دیگه بقیرو اسم نمیارم چون نمیدونم کیا واقعا سهیم بودن :) ) . صرفا به عنوان یه پلیر ساده میخوام نظر بدم و کاری به سود و زیانش و این که در اینده چه اتفاقی میفته یا چی میشه ندارم ، دمتون گرم پلن خیلی خوبی بود حجم تارگتا تا جایی که من میدونم زیاد بود و عملا کارو مشکل کرده بود برای خود ما حداقل ، کاری به بقیه ندارم :دی فقط یه مشکلی که لانچ روی ما داشت این بود که بین اتکاتون فاصله افتاده بود در حد یکی دو ثانیه بین اتک اصلی و چیفرا و همین باعث شد که ما بتونیم اینسرت کنیم که اگه این فاصله نبود ما هم نمیتونستیم اینسرتش کنیم ، نمیدونم شایدم از عمد بوده چون بدون اینسرت خسارت به همرای اصلیتون وارد میشد که درسته که خیلی کمتر از الان میشد ولی خب شاید میخواستین همرای اصلی سالم برگردن که از عمد با فاصله زدین :) ولی بازم کارتون خیلی خوب بود تو لانچاتون دمتون گرم .

اول معذرت بخوام که کسیو ریپلای نکردم چون پست ها زیاد بود و حوصله پیدا کردنشونم نداشتم حقیقتا :دی یکی از دوستان شمال غربی به یه نکته ای در مورد اشتباهی که از ما صورت گرفته اشاره کرد که درست میگه اگه همون چیزی که من فکر میکنم تو ذهنش بوده باشه ، متاسفانه واقعا اشتباه بدی بود که میتونست یکم نتایجو عوض کنه ولی خب دیگه اتفاقیه که افتاده ما که به فال نیک گرفتیمش شما هم بگیرید :دی (پیش خودمون بمونه دیگه تو فروم نگید :)))) )

اما در مورد رنک تروپ یکم شفاف سازی کنم دیگه الان ایرادی نداره ;) رنک هجومی تروپ دهکده دیفالت یا SE 00 بین ۹ و ۱۰ متغیر بود ، درسته که با توجه به رید زیادی که از ناتارا میومد جی بی و جی اس سطح ۲۰ به صورت ۲۴ ساعته فعال بود ولی به خاطر اینکه مزدور و تیرانداز توشون ساخته میشد و تفاوت قدرت هجومیشون با تروپ توتن ما همینجور پایین اومدیم :دی فکر کنم اگر اشتباه نکنم تروپ دهکده دیفالت ۱۷ک مزدور و ۱۲ک تیرانداز بود .

اما در مورد دهکده نان کپ لطف شما بوده که اینقدر رده بالا حسابش کردید اونجا خیلی رید زیادی گیرمون نمیومد و دیر هم استارتشو زدیم خیلی زیاد نشد بسازیم ، رنک هجومی فکر کنم ۴۷ اینطورا بود تو سرور که واقعا همر قوی به حساب نمیاد و حتی کارگاهشم هنوز درست ران نشده بود ولی خب همونجور که خودتون دیدین زیرساختاش اماده بود . مقدار تروپ هم فکر میکنم حدودا ۵ک کماندار و ۴ک استپ سوار بود اگر اشتباه نکنم حالا شاید هر کدوم ۱ک بالاتر باشن .

در مورد اینسرتا هم همشون زحمتای ماهان عزیز بود که خیلی خوب انجام داد دمش گرم ازش تشکر اضافه میکنم :دی علت اینکه همر ۲ تکه هم شده این بود که تشخیص ندادیم کدوم ریل و کدوم فیک هست که بالاجبار نصفش کردیم برای اینسرت ، طبیعتا اگر همشون رو یه تارگت جمع میشد اون ده چیف نمیشد که فقط میشد دیفالت رو حفظ کرد به دلیل اینکه چیفرای رو نان کپ ۲ ثانیه بعد از چیفرای دیفالت میرسیدن ، که بازم با توجه به همرایی که لانچ شده بود چیز دندون گیری از همرا باقی نمیموند ولی خب یکم قبل تر گفتم یه اشتباه از خود ما باعث شد دیفالت حفظ نشه حتی با تیکه شدن همر که ایرادی نداره :)

اما در مورد ۱۲۵ نبودن وفاداری که شما درست میگید باید این کارو میکردیم ولی خب اولا که نداشتیم لوح قانون و تهیه نکرده بودیم وقتیم که اتک اومد دیدیم بقیه دوستان تو حراجی پیشنهاد دادن برای لوح های قانون که دیگه از اونجا هم تهیه نکردیم ، هر چند که تو نتیجه پلن تاثیری نمیذاشت و بازم همین اتفاق میفتاد.

ممنون از اینکه وقت گذاشتید <3

پ.ن ۱ خوشبختانه تمام تروپی که برای دف و اینسرت استفاده شد زحمات بچه های خودمون بود و به کسی دیگه خسارتی وارد نشد .

پ.ن ۲ اکانت فروم گان هیرو متعلق به مهربانه من نیستم :دی

پ.ن ۳ همونجور که مهربان هم گفت نظرات مربوط به اکانت نیست و ممکنه بقیه پلیرا نظراتشون فرق داشته باشه .

پ.ن ۴ ما جایی نمیریم هستیم خدمتتون ، اگر عمری باقی باشه ایشالا که بتونیم سرورو جذاب تر از این بکنیم :)

پ.ن ۵ سامان جان ما همچنان دوست داریم :ایکس :دی

پ.ن ۶ استپ سوار خر است |:

ای بابا حاج حسین چرا بیخیال نمیشی ، ما نمیخوایم اون دهو بزنیم شما اگر مشکلی داری خودت برو بزنش چیکار به ما داری به خدا ما راحتیم مشکلی نداریم ، اگر پستامون اذیتت میکنه نخون فدات شم نه پستای مارو بخون نه مال شمال غربو . مشکل اینجاس خودتم میای راجع بهش پست میذاری یعنی این کم ایمپریالو ازتون بگیرن هیچ حرفی ندارین بزنین؟

والا شما هم زیادی خوش خوشانتون شده نشستین پاپ کورن میخورین هی میگین لنگش کن ، نه عزیزم زیادی خوش به حال شما میشه ما بزنیم تو سر و کله هم شما استفاده سیاسیشو بخواین بکنین . پاشو بیا وسط ببینیم خودتون چند چندین؟!

مطمئن باش خیلی بدتر از ما بودن تهش با هم متا شدن ! شما هم حالا هی نفاق بنداز ببین چی میشه :)

زاوش جان ما از اولشم ابادی نزدیم بعدا هم نمیزنیم کلا تا اخر سرورم شما بیای بگی ما ابادی نمیزنیم ، چرا؟ چون برامون صرفه اقتصادی نداره ، بهتره بگم به تلفاتش نمیرزه توتن نیستیم نتونستیم از اول سراغ ابادی بریم . اگه شما درک کنی فرق بین هون و توتن رو خیلی خوب میشه :) واسه گرفتن مدال هم بازی نمیکنیم چون نیازی بهش نداریم حالا شما میتونی تا هفته ۳۰ مدال هجوم بگیری ;)

اما در مورد بحث پوش کردن ، شما که هیچی کل سایدتونم هیچی کل سرورم بیان مارو ریپورت کنن هیچ اتفاقی نمیفته میدونی چرا؟ چون یک دونه منبع غیر از غارت سالم از ناتار نداریم ، شما پیدا کنی من اکانتو حذف میکنم :)

ولی این بحث در مورد خیلی از اکانتا صدق نمیکنه! کما اینکه همین الان دو تا از اکانتای تو تاپ بن شدن ، امیدوارم پانیش سنگین هم بخورن تا دیگه خلاف نکنن :D حالا شما میتونی همچین تضمینی بدی یا نه؟ البته فقط شما و دوستاتون نیستن خیلیای دیگه هم هستن که این کارو میکنن ولی فعلا قسر در رفتن!!! باور کن کسایی که پوش میکنن اگه نکنن خیلی راحت میتونن تفاوت رو تو تاپ ببینن ;)

پ.ن سامان داداش اگه رم و کاتا پارک کنیم قول میدی سالم بمونن؟ :saint: همچنان دوست داریم :ایکس <3

سلام دوست عزیزم

خب شما هم که فرقی نکردی با بقیه تحلیل گران ، وقتی میخوای تحلیلای بقیرو بکوبی لازمش اینه که خودت حداقل از نگاه بی طرفانه برخوردار باشی تا بتونی بگی که تحلیلای بقیه همه جانب دارانه هست و فقط مال من خوبه که متاسفانه شما هم تحلیلت غش کرده سمت شمال غرب :)

عزیزم شما نگران رید مثلا گان هیرو نباش ، شما و دوستانتون اگر مولتی نزنید متوجه اختلاف غارتتون میشید ولی خب به زور مولتی زنی موندید تو تاپ :)))

فرسایشی بودن سرور برای همه هست نه فقط برای ما همونقدر که تو جنوب بچه ها شب زنده دار شدن تو شمال هم همونقدر شبا بیدارن که نسبت به جنوب شرق تعدادشون بیشتر نباشه کمترم نیست! پس این که بخوای یه طرفه به این قضیه نگاه کنی رو اصلا دوست ندارم قرار شد نگاهت بی طرفانه باشه دیگه

در مورد کتیبه یونیک هم شما فکر کنم نمیدونی مختصات یونیک کجا امکان افتادنش هست که فکر میکنی ازونجا زودتر از خودمون میزنن :دی البته شما طرز فکرت رو همین منوال باشه واسه ما که بد نیست :)

اما در مورد بهونه متا اینو خوب گفتی خدارو چه دیدی شاید متا شدیم :دی من که به شخصه استقبال میکنم ایشالا که بقیه هم استقبال میکنن :))

دوست عزیزم شما و دوستدارانتون متاسفانه با تحلیلاتون قصد دارید فقط جنوب شرق رو تحریک کنید که چشم بسته بخواد حمله کنه و بیفته تو چاله که متاسفانه برای شما و خوشبختانه برای ما هنوز این اتفاق نیفتاده ، هم شما میدونی هم ما میدونیم هم بقیه سرور میدونن که برای پروندن اون ده مقدار خیلی زیادی کاتا نیاز هست و مقدار زیادی هم تروپ برای دیوار شدن ، فعلا که ما صلاح دونستیم اون ده اونجا باشه و مسالمت امیز داریم بازیمونو میکنیم

هر کی از وجود اون ده اونجا ناراحته خودش بره بزنتش بیخودی سعی نکنه مارو تحریک کنه ما که راضی هستیم شمال غربم که راضی مشکل چیه؟

پ.ن صرفا نظر یه پلیر ساده در قلب جنوب شرق

پ.ن سامان دوست داریم :ایکس

پ.ن بمب اتم اگه خوبه ما هم بریم سمتش

سامان جان منم دوست دارم ^^

ولی جدی شما چه حالی دارید که ساعت ۵ صبح تلفن جواب میدید فقط واسه اینکه مچ بهنامو بگیرید دمتون گرم راضیم ازتون :P

ولی حالا جدی چطوری اون موقع بیدارید همیشه؟ دوغ و قهوه رو چجوری میخورید اول دوغه یا قهوه؟ یا شایدم اول آب میخورید که زمینه سازی شه ;) شایدم وضع مزاجیتون خوب نیست که همتون اجبارا بیدار میشید برید سمت رفع حاجت که بعدش تلفن جواب میدید 8o

راستی طبق چیزی که من شنیدم همرو که بک دادید کلکا فقط این دوتارو گذاشتید بمونه اونارم میزدید ما دستمون پر باشه دیگه اذیتمون کردی چرا ؟ ||:D

راستی حرکت رونالدینیویی رو حال کردی ۳۰۰ تا گرزی دادیم بهتون تو فروم حال کنید بعد یهو اونور رفتید هوا ^^

ولی میگم چطوره که در مورد اون اکانتتون که حمله اومده حرف نمیزنید ولی راجع به پشتیبانیا که داره تک دونه میره همتون به شدت فعالین؟ مشکوک میزنین کلکا :دی

فکر کنم اثرات استفاده از معجون دوغ و قهوس وگرنه اونورو یه کاری میکردید ما هی منتظر ‌بودیم ۷۰ تا هیرو بیاد نمیومد :(

در کل دمتون گرم بازی رو جذاب کردید <3

پ.ن حالا بهنامو بیشتر دوس داری یا منو ؟ :love:

با سلام خدمت همه دوستان عزیز

متاسفانه دوستان آمردادی ما خیلی علاقه به جنگ سیاسی توی فروم دارن انشالله که یکبار برای همیشه دست از ادعاها شون بردارن چند تا لینک از غارت برای دوستان میگذارم و همچنین مکاتبه با دوستان جهت حذف از فارم لیست واحه دوست عزیز اگر 10 تا نیرو دیگه هم میفرستادی مطمئن باش با لینک مکاتبات من با دوستان جهت حذف از فارم لیستشون روبرو میشدی وقتی یک واحه را اشغال میکنی حتما" باید اطلاع رسانی بشه تا از فارم لیست خارج بشه امیدوارم همه سر این موضوع حداقل توافق داشته باشیم .

نکته بعدی علت پائین بودن اگر دقت به مختصات داشته باشید فاصله 3 الی 4 ساعته را تقریبا" من خودم میزنم بیشتر خارج از ساید خودمون هست غارتگرهای هم اتحادی من هم خوشبختانه نگاه به منابع پر میکنن نه فاصله زمانی پشت سرمن همه را درو میکنن همه این لیست بر اساس جاسوسی انجام شد خداییش منابع ناتار بعضی از سایدها و عدم انگیزه غارت دوستان از ناتار را من نفهمیدم خداییش یک کمی از جاسوس بیشتر استفاده کنید !!!! (من هیچ مشکلی با این دوستان ندارم نوش جونشون بالاخره این هم یک مدل غارت هست )

انشالله متوجه شده باشید چرا این اتحاد رتبه غارتگران را نداره

امیدوارم دوستان دست از کل کل بردارن و به بازی خودشون برسن

مسعود جان چنتا سوال الان واسه من پیش اومد

شما با فرستادن لیست غارتتون الان دقیقا چیو داری ثابت میکنی؟ من الان چی باید بفهمم از لیستتون؟ لطفا منو حداقل روشن کن

مورد بعدی اینه که برادر اینجا شما واحه بگیری یا ناتار چیف کنی خود به خود از لیست خارج میشه دیگه تو این مورد لطفا سعی نکن با اذهان مخابطان تو فروم بازی کنی!

مورد اخر هم اینه که شما چجوری با ۱۰۰ تا گرزی واحه میزنید؟ ۱۰۰ک گرزی داری اخه؟ حداقل یه بهونه بهتر جور کنین ! :|

ببین همونجور که بهنام گفت ما پدر کشتگی با رید شما نداریم اگه سالم بزنید نوش جونتون ولی متاسفانه سالم نمیزنید!

و از همین تریبون بهتون میگم شخص خودم متاسفانه یا خوشبختانه توانایی بالایی تو دف ریختن رو مولتیای زیر رید دارم! حالا اگر اکانتای مولتی شما یا به قول خودتون پلیر دارتون واسشون نیروی کمکی فرستاده بشه فکر نکنم مشکلی داشته باشید! دقت کنید نگفتم اکانتای رها شده تو ساید فقط اکانتایی که تو مجموعتون هست که از نظر ما مولتی حساب میشن! هدف اسیب رسوندن به کسایی که غارت سالم دارن نیست هدف انجام کاریه که متاسفانه مولتی هانتر نسبت بهش بی تفاوت و بی توجهه! حالا خودتون میدونید .

و دروغ گویان به بهشت نمیروند!

خب دوستان الوعده وفا.

قضاوت تمام و کمال با همه فروم خوانان و بازیکنان این سرور .

اسمشو هرچی میخواید بذارید غارت سالم ، غارت پاک ، رید حلال ، رید توافقی ، پوش ، مولتی زنی ، ابادی تسخیر شده سوسکی و ... ولی ما اسمشو مولتی زنی میذاریم .

کمیل جان منظورت ازغارت ابادی های تسخیرنشده اینا بود ؟!

فکر میکنم دیگه الان قضیه گویا باشه چرا اسکرین شاتی قرار داده نمیشد از غارت اتحاد .

قضاوت با بینندگان!!!!!!!!!!!!

دوست عزیزم قبول داری که ترتیب لند اتک هارو نمیشه دستکاری کرد تو گزارشا؟

ازونجایی که ما از حقانیت خودمون مطمئنیم و ترسی هم از چیزی نداریم همه مدارک رو مستدل و با اسکرین شات ارائه میکنیم (مثل بعضی تیما ترسی از اسکرین دادن نداریم !!!)

قبلا اتک های ۵:۱۸ رو به ترتیب دیدید الان میخوام براتون ۶:۵۰ رو بذارم ببینید ، اتک اول فیک کاتا با توجه به اینکه تو موجای قبلی دیدیم رو موج دوم اینسرت میشه سیم سکند :

اتک موج دوم که همونطور که فکر میکردیم اینسرت شد توسط تروپ خود اکانت سنتکام ولی کلین شد به خاطر گذاشتن کلینر :

موج سوم اتک که برای تخریب کراپ ها زده شد ولی حتی روی موج سوم هم تک هیرو اینسرت شد ! چیزی که فکر نمیکردیم ممکن باشه تو ۴ موج حمله سیم سکند ۲ بار رخ داد :

طبیعتا موج چهارم هم طبق عکسی که از صفحه آرشیو گزارشا بالاتر فرستادم دیوار شد به دلیل اینسرت روی موج قبلی :

متاسفانه ما با این سیستم اینسرت آشنایی نداشتیم حالا یا به خاطر باگ هست یا به دلیل توانایی تیم مدافع که اگر به خاطر مورد دوم باشه بهشون تبریک میگم که تونستن رو ۲ موج از ۴ موج سیم سکند اینسرت کنن . تجربه شد برای ما و قطعا دفعات بعدی به این راحتی اینسرت نمیشه چون برای ما همچین چیزی مثل شوخی میموند که خب الان دیگه جدی شد .

پ.ن الان یکی میاد با زرنگی خاصی میگه چرا اتک های ۵:۱۸ سه تاس و یکیش نیست که در جوابش میگم اون موقع که سعید ازشون اسکرین گذاشت هنوز ارشیو نشده بودن ولی وقتی ارشیو شدن یکیشون به اشتباه پاک شد که تو ارشیو نیست .

پ.ن درسته که دقیقا به اون چیزی که میخواستیم نرسیدیم ولی بازم از نتیجه راضی هستیم ، امیدوارم که شما هم راضی بوده باشید.

پ.ن ویو بیلدر (wave builder) یکم باگ داره تو لانچا مشکل ایجاد کرد که امیدوارم رسیدگی بشه.

پ.ن احسان برای اینکه آیپی نخوره اکانتش با speed vpn لاگین کرده که ممکنه آیپی خوردن با سنتکام به همین دلیل باشه.

پ.ن به قول بهنام امرداد همیشه اولش شل میگیره کشاورزی میکنه ولی وقتی که شروع میکنه ... ;)

ممنون از توجهتون

کسری جان من اول سرور امدم اکانتم ساختم اس ای رو حساب اشکان و سعید و بهنام بعد دیدم سرور بات نداره منم حوصله بدون بات نداشتم گفتم بازی نمیکنم

ولی الان یه سری واسه خودشون بات دستی نوشتن صداشم درنمیارن اینجا مولتی دونه ای 50 میگرفتن بالا بیارن اونجا قیمتش بیشتره همیشه راه های رسیدن به خدا زیاده اونی که باید مولتی بازی کنه راهشم پیدا میکنه باتشم پیدا میکنه

مجید جان راه های رسیدن به خدا که همیشه زیاده ولی خب بازم در هر صورت ازآمار صنعتی سرورای اسپید به شدت فاصله داره . مجید جان دیگه عادت کردی به بات بیا به یاد قدیم پلی بده لذتی که تو بازی بدون بات هست با بات نیست :دی

بچه جون دلت خوش بود داری مولتی مارو خفت میکنی نه یکی نه دو تا 16 تا مولتی همر دار بود 4تاش کتیبه و واندر کلین کردن 12تاشم روانه ساید شما شدن

سرور1 هم کسی بازی نمیکنه اونجا هم همین آش و کاسه هست حالا شاید 4نفر چراغ خاموش بیان همون کرم هایی که این سرور ریختی سر سایدت بریزن:d

سلام مجید جان

شما که افتخار ندادی تو ساید کنار ما بازی کنی ولی اگه واسه زدن ما هم هست بیا حداقل زیر و روت یکیه رقیب قابل احترامی :)

سلام خدمت همه دوستان و فروم خوانان عزیز و محترم

از اونجایی که من همیشه روزای شنبه خیلی بیکار میشم و واسه پر کردن وقتم میرم تو سایدای دیگه دور دور میکنم ، این هفته رفتم سمت خیابان ایران زمینِ شمال غرب ببینم چه خبر هست و چیزی گیرمون میاد یا نه :دی

متاسفانه اونجا یدونه گشت نیروی انتظامی ملقب به مهندس ناظر بود که حواسش به همه چیز بود و نذاشت چیزی گیرمون بیاد .

ولی خب ازونجایی که منم به سادگی دلسرد نشدم رفتم تو پاساژ اکسفورد برادرز ببینم اونجا چه خبره که متاسفانه با صحنه های ناراحت کننده ای روبرو شدم ;( اصلا نمیتونم براتون چیزی بگم فکر کنم خود این عکسا گویا باشه :(

اگر متوجه ناراحتیه من از دیدن اینها نشدین برای راهنمایی باید خدمتتون عرض کنم ۱۵ کراپ هایی با این پاپ های بالا که هنوز اسمی ندارن مثل این میمونن که شما بچه دار بشید و بچتون ۱۰ سالش باشه ولی هنوز اسمی نداشته باشه ||

اما یه اتفاق جالب دیگه هم که افتاد این بود که یه سری از بچه ها که اسم ندارنو تو بالا دیدیم ولی یه سری بچه های دیگه مثل اینکه از رو چشم و همچشمی اسمشونو گذاشتن و برای اینکه یه وقت به هم حسودی نکنن اسماشونو شبیه هم گذاشتن که یدونشونو بیشتر براتون نمیذارم خواستین خودتون برین ببینین .

نه به اون شوری شور نه به این بی نمکی :(

پ.ن لوسی جان زشته این همه ادمو معطل میکنی همشون منتظرن اسکرین بگیری از تاپ غارت اون ۲تا اتحاد ، حتی فوتوشاپشم ما قبول داریم ازت فقط بذار یه چیزی ;(

سلام ایرج جان

اول از همه هم شما و هم مهربانو دعوت به آرامش میکنم یکم ارومتر سرور نرمال هست و قرار که ۸ ماه دیگه باشیم پیش هم از الان اینقدر با هم تندخو نباشیم D: (البته ایشالا که واقعا همین مدت طول بکشه سرور بیابون نشه سایدی چون رقیبای امرداد تجربشو زیاد دارن ;) )

اما اگر اشکالی نداره چنتا از قسمتارو من جوابشو میدم خدمتت :S

اولا که در مورد اسکرین چکشی ک من خودم تو فروم گذاشتم گفتی که خب اونم من حتی ندیدم دوستان فرستادن و ما هم صرفا تو فروم منتقلش کردیم وگرنه ما هم زیاد پیگیر نیستیم که اگه بودیم همون ۴۰۰ک نقره رو میذاشتم تو سرور همه ببینن ما فقط مستفیض نشیم:P

مورد دوم هم اینکه تا جایی که من یادم میاد هیچ جایی ما نیومدیم بگیم خیلی پولداریم یا خیلی خفنیم :)) اتفاقا خیلیم بی پولیم فقط واسه بازی که توش شبانه روز داریم وقت میذاریم مقادیری هزینه کردیم که شما این هزینه ها رو با هر تفریح دیگه که یه جوون در حال حاضر تو ایران میتونه انجام بده مقایسه کنی خیلی اتفاق خاصیم نیفتاده :دی الان شما که گیمر هستی واسه خرید لست آف آس پارت ۲ (last of us part II)قطعا بالای میلیون هزینه کردی که بتونی این شاهکار استودیو ناتی داگ (naughty dog) رو تجربه کنی (البته اگه مثه ما اکانت ظرفیتی یا هکی نگرفته باشی :دی) که جلوش واقعا این هزینه های گلد به مراتب خیلی پایینتر میشه (تازه این یه بازیش میشه دیگه اجازه بده بقیرو مثال نزنم^^)

مورد سوم اینکه مستقیما خودمو گفتی :saint: خب من لحنم تو فروم هم همونیه که تو پیام خصوصی بود خیلی زیر و رو نداره اگه نوشته های قبلیمو هم ببینی همونجورین تقریبا حالا یه ذره بالا پایین :دی حالا جدی توقع نداری که وسط کلکل بیام شمارو لایک کنم مهربانو دیسلایک که؟:D ولی نشد دیگه واسه چی دیگه آرشیوش کردی حالا با هم بازم حرف میزدیم خب :))

مورد اخرم اینکه حس میکنم از امرداد سر سرور ۱ راند ۴ کینه به دل داری هنوز 8o فعلا زوم کردی رو ما :دی ولی خب خدمتت بگم که تو تاپ غارت بودن در حالی که در تاپ هجوم هیچ فعالیتی نباشه صرفا ربطی به خرج کردن و خرید کتیبه و ... نداره ، به طور مثال میتونم واست بگم تو همین سرور مقدماتی تورنومنت آسیا که قبل از شروع اسپید ۳ ایکس و نرمال اینجا بود مهربان یه اکانت رومن ساخت (منم گهگداری بهش سر میزدم :دی) بدون هیچ گلد و هزینه و حتی مولتی تونست نزدیک به تاپ غارت باشه و رنک هجومیش هم جزو ۲۰تای اول سرور بود ولی خب از یه جایی به بعد دیگه واقعا بدون گلد نمیشد ادامه داد و نبرد نابرابر بود و اسپید اینجا هم ران شد و اونور دیگه تقریبا ول شد به امون خدا :)) (گلد واسه تعدیل گندمای غارت شده هم نبود دیگه حساب کن چجوری بخواد ادامه بده)

اینارو گفتم که کسی نخواد بگه اکانت جایی که الان هست به زور گلد بوده (البته جاییم نیستا چیزی نداریم ما الکی شلوغش نکنین :P) و بدون گلد و کتیبه هیچی نمیشدن :))

سخن اخر : آیدین جان اگر قابل بدونن تو امرداد اون ابزاری که بهش اشاره کردن واسه جذاب کردن بازی وجود داره ، سرور نرماله هنوزم دیر نیست :دی

پ.ن اون دوست عزیزمون که دنبال پلن علی اصغری بود و هیجان رو دوست داشت با اون ۱۲۰۹۹۰ منابع دیوار شدش در چه حاله؟ هنوزم راضی هست؟ :دی

بیشتر درگیر اینیم چرا یه دهی توافقی صفر شد ده صفحه تو فروم بوم بوم داشت

یک اکانت دیگه ده زد تو جنوب شرق ! مشکلی نداره یا به صرفه سیاست های ساید نیست که سرش رابطه اتون خراب بشه با شمال غرب یا هماهنگ نمیکنند که اونم صفر کنید!

سلام دوست عزیزم (اسمتو نمیدونم متاسفانه وگرنه با اسم صدات میکردم :) )

ببین دوست عزیز شما یه نگاه به تاریخ روزی که کاتا شد ده مورد نظر بکن و ببین روز چند سرور هست و یه دو دو تا چهار تا کن واسه خودت ببین چجوری تو اون زمان کاتا اومده بیرون . شما سختی های کارو اصلا در نظر نگرفتی کما اینکه هنوز یه سری دوستان کارگاه ندارن چه برسه به اینکه اون موقع بتونن بیان کاتا کنن حالا چه به قول شما با هماهنگی چه بی هماهنگی! اینشه که بوم بوم داره ولی خب شما دنبال چیز دیگه ای هستی :)

این ده جدیدی هم که تو خاکستری هست که شما سنگشو به سینه میزنی به ما حداقل نزدیک نیست وگرنه اونم شبونه ممکن بود به صلاحدید ساید همچین بلایی سرش بیاد ولی خب فعلا که هست ، دوری و دوستی دیگه D: اصلا خدا رو چه دیدی شاید داداشی شدیم با هم در آینده بالاخره هر چیزی امکان داره پیش بیاد ;)

پ.ن اقا غارت مولتی حلال است یا حرام؟ اینجور که معلومه فعلا ازاده گویا که دارن میزنن :))

پ.ن دکتر نوید عزیز شما اگر اون دوست هم سایدیتونو ندیدی تو حراجی واسه اینه که تغییر نام داده وگرنه دیده شده که حتی ۴۰۰ک هم واسه کتیبه داده ولی خب کسی صداش در نیومده ، بعضی از دوستان موردی فقط میبینن و واسه بقیه رو زیر سیبیلی رد میکنن :)

پ.ن مولتی هانتر عزیز ایشالا دیگه اون اکانت خاص مورد نظر بعد از اتفاقی که واسش افتاد بات استفاده نمیکنه که؟ آیا متنبه شده؟ :/

سلام خدمت همه خوانندگان فروم

متاسفانه تو یکی از پست هایی که داشتم میخوندم فرد نویسنده شروع به توهین به بقیه کرده و واقعا از خوندنش ناراحت شدم . ببینید دوستان این که جو فروم به کدوم سمت بره کاملا دست خودمونه وقتی اولین دومینو شروع به ریختن بکنه خب بالطبع بقیه دومینو ها هم با سرعت بیشتری شروع به ریختن میکنن و دیگه از بقیه برای ادامه دادن به این قضیه نمیشه خُرده گرفت . لطفا از خودتون و بچه های سایدتون شروع کنید و نذارید کسی که نمیتونه ادب رو رعایت کنه تو فروم پست بذاره ، چیز اصلا سختی هم نیست همه میتونن به بقیه بی احترامی کنن . مخاطبم هم همه ساید ها هستن نه فقط سایدی که شروع به این کار کردن ازش .

اگه جنبه کل کل نداری فروم نیا عزیز دلم . اومدیم بازی کنیم لذت ببریم لذتشم با همین کل کلاشه که قشنگ میشه اما مثل اینکه بعضیا نمیتونن رعایت کنن و جنبشو ندارن .

از ساید محترم هم خواهشمندم که عذرخواهی کنه تا قضیه ادامه پیدا نکنه ولی اگر نکرد نمیشه بهشون قول داد که بقیه هم از این تمثیل ها علیهشون استفاده نکنن .

مرسی که درک میکنید .

پ.ن همین الان دیدم که توسط لیدرهاشونم مطلب لایک شده !!! امیدوارم که جلوی این کارها گرفته بشه .

سلام دوستان

اول از همه از آیدین تشکر میکنم بابت نقد و بررسی و تحلیلایی که داره انجام میده و امیدوارم ادامه پیدا کنه که بار فنی فروم حفظ بشه و همینطور بقیه دوستانی که دارن تحلیل میکنن .

بازار نقد مصر داغ بود گفتم اگر اجازه باشه منم نظرمو خدمتتون عرض کنم شاید بتونه کمکی باشه برای دوستان البته اگه قابل بدونن و درست باشه :)

خب دوستان فکر میکنم که کسی راجع به برتری دفاع برده تو ارلی گیم (early game) و همینطور جنگ های فرسایشی به دلیل سرعت ساخت بالا و منابع مصرفی اندک سوالی نداشته باشه و همه باهاش موافق باشن .

اما چیزی که شاید از قلم افتاده باشه تا الان تا جایی که من متوجه شدم توجه به قدرت ارابه ریشف هست که واقعا میتونم بگم یکی از بهترین یونیت های دفاعی موجود تو بازی و حتی به جرئت بهترین سواره دفاعی موجود هست . با ارابه ریشف انگار شما قدرت دفاعی کاهن جلو پیاده و قدرت دفاعی شوالیه گول جلو سواره رو یک جا دارید میسازید که عملا ارابه رو به یک نیروی کارامد برای دفاع در هر شرایطی تبدیل میکنه مخصوصا برای لیت گیم (late game) یا برای دفاع از واندر . از طرفی وقتی صحبت به دفاع برای لیت گیم میشه به نظر من (که شاید غلط باشه) صحبت نباید فقط به گندم خور مصرفی معطوف بشه و زمان ساخت هم باید در نظر گرفته بشه . به طور مثال با در نظر گرفتن فقط گندم مصرفی محافظ به صرفه ترین نیرو برای ساختن میشه ولی اگر زمان ساخت به فیلترهای موجود اضافه بشه به دلیل زمان ساخت بالا محافظ از رتبه اول خودش سقوط میکنه .

خب همونطور که میبیند ترکیب برده و ارابه اول میشه ولی خب به دلیل مصرف گندم خیلی زیاد برده حذف میشه از نیروهای ایده آل برای ساخت ، ولی برتری که نژاد مصر اینجا کسب میکنه به دلیل سواره های مخصوصش هست که همینطور که میبینید از جایگاه بالاتری نسبت به بقیه سواره های نژادهای دیگه برخوردار هست . به جای‌ برده هم میشه از نگهبان خاکستر استفاده کرد که طی مقایسه ای که با محافظ انجام دادم در زمان ساخت یکسان پوینت بیشتری ازش به دست میاد و گندم خور خیلی زیادی هم تولید نمیکنه به دلیل اینکه نگهبان خاکستر در سطح ۲۰ سرباز خانه هر ۲:۵۸ دقیقه بیرون میاد و محافظ هر ۳:۵۸ بیرون میاد که تقریبا به ازای هر ۳تا محافظ ۴ تا نگهبان بیرون میاد و پوینت دفاعی بیشتری تولید میشه در عین حال مصرف گندم هم ۳۳٪ بیشتر هست که در ازای پوینت اضافه ای که تولید میشه به صرفه هست .

اما نکته دیگه ای که میخواستم بگم عدم توجهبه قدرت زیاد منجنیق نژاد مصر هست که بعد از رومن قویترین کاتای موجود رو دارا هست (البته در این مورد طبق چیزهایی هست که خوندم شاید غلط باشه چون در محاسبات کیریلوید در رتبه سوم بعد از گول قرار میگیره) و همینطور جنگجوی قداره زن هم بعد از شمشیر زن روم قویترین نیروی هجومی پیاده بازی همراه با شمشیرزن گول هست که نتیجه ای که میشه گرفت به دلیل تولید گندم بیشتر در پایتخت میشه با این نژاد واندر زن خوبی هم کشید که از لحاظ هجومی هم نشون میده همچین دست و پا بسته نیست این نژاد .

امیدوارم که مورد توجهتون قرار گرفته باشه و اگر جاییشو اشتباه کردم خوشحال میشم بگید .

یه نکته دیگه هم که فراموش کردم بگم اینه که شما برای ساخت نگهبان و ارابه فقط به یک اکانت نیاز دارید و در کنار هم میتونید بسازید و بیرون بیارید که بر خلاف میکس های دیگه که به دو نژاد و بالطبع دو اکانت نیاز هست ، به نظرم میتونه از برتری های دیگر نژاد مصر باشه .

ممنون از توجهتون

کوچیکت کسری هستم :)

اما برسیم به 1970 D:

بیشتر منظورم دهه ۷۰ بود نه فقط جام جهانی ۱۹۷۰ ، بعد ما که اسمی از برزیل نیاوردیم چرا برزیلو میچسبونی به ما اصلا دوسش ندارم :))) من که خودم به شخصه total football هلندیا که خودشون بهش میگن totaalvoetbal رو ترجیح میدم ، ولی شما اگه بری ۷۴ و ۷۸ رو نگاه کنی میبینی که تیمای فینالیست که میشن دو دوره هلند و یه دوره آلمان و آرژانتین همشون ۴۳۳ بازی کردن حتی تو ۸۲ هم میبینی که فینالیستا با ۳ تا مهاجم بازی کردن یعنی میخوام تفاوت نگاه و ببینی فقط . اما بحث ما بازی کردن با ۳تا مهاجم بود نه یدونه و این میشه وجه تمایز همون صاحب خونه هه که میشناسیدش همه که میتونه با ۳تا مهاجم بازی کنه و سبکشم توتال تراوینه (چقدر من با مزه شدم :D) ، مالکیت بالا در حین حال بازیا پرگل و در عین حال از سیستم ضدحمله خاص خودشم برخورداره :P

دوست عزیزم در مورد بخش اولی که گفتی متاسفانه یا خوشبختانه (برا ما که معلومه ولی برای شما شاید فرق کنه کدومش باشه ;)) یک عدد پلیر بین المللی رونالدینیو طور داریم که (این دفعه واقعا متاسفانه) واحد پولمون اینقدر شدید پایین رفته که واقعا هزینه ای حساب نمیشه پس خیالت از ریچ کیدز و اینا راحت باشه ;)

اما در مورد پی نوشت قشنگت

فدات شم شما نمیتونی به طور مثال با رومن مثل گول بازی کنی یا با هون مثل توتن !

مجبوری برای اکانت یه کارایی بکنی که بتونه به سطح بقیه برسه ، حالا من مجبور نیستم تو فروم برات سبک بازی اکانتو تشریح کنم ولی شمام اگه سوالی داشتی پی وی در خدمتم :)

ارزش بازی هم شما میتونی تاپ رو نگاه کنی تا متوجه بشی بهش عمل میشه یا نه ;)

پ.ن سید پس چی شد اون تحلیلت بدو بده منتظریم :*

پ.ن دلالی دست منه ها لایک نکنین تحلیل نمیاد تو فروم بدویید که دیره :)))))