Posts by 2pac

دوست عزیز هرچند که هیچوقت این نوع پستهای چیپ و سطحی نظر من رو جلب نمیکنه ولی چون میبینم شما بطور فجیعی درگیر یکسری چیزهایی هستید و اصل این بازی رو حداقل در فروم فراموش کردید خواستم به شما این توصیه رو بکنم که با این نوع صحبتها و این ادبیات فقط دارید اون وقت گهر باری که باید روی اکانتهاتون بذارید رو در فرومی میذارید که حسابش خیلی از سرور جداس

یه رابطه معکوس از قدیم داشته که هرچه در فروم غول تر در سرور موش تر

به اون رابطه نرسید در کل و درگیر ما نباشید ، ما یه سری نوب هستیم که تلاش میکنیم ده دوم رو هفت کراپ بگیریم (مخاطب خاص :دی)

پینوشت: CENTCOM is coming

ما حرفمون رو تو زمین زدیم و میزنیم,قویا میگم هرکسی به وجبی از خاک مقدس شمالغرب چشمی داشته باشه خودشو سایدشو با خاک یکسان میکنیم

پ.ن: شمالشرق بدون هماهنگی حتی نمیذاره پلیراش ۹ کراپ انتخاب کنن,آیااین زیبا نیس؟ :)

درود دوست عزیز

من خصوصی هم نامه دادم خدمتتون در باب آشنایی، توی گروه تلگرام و واتساپ هم دنبال شما گشتم ولی متاسفانه موفق به صحبت با شما نشدم ، همین منو مجبور کرد اینجا از شما بخوام اگر مقدور هست لطف بفرمایید جواب منو پی وی بدید تا سؤتفاهم‌در مورد سیاست های nw پیش نیاد برای دوستان دیگر سایدها، هرچند مصطفی جان پیش از این فرمودن کدام اکانتهای فروم مرجع نظر سیاستهای nw هستن

ممنون میشم حتما یه جواب از شما بگیرم

داداش شما بلدید، همه هم بلدند...

موضوع سر اینه که قرار بر این بود که مولتی نباشد، ولی از صحبت های شما میشه فهمید که سیاست یک ساید بر پایه ی مولتی بنا نهاده شده است!

درود دوست عزیز در این مورد خاص شما رو ارجاع میدیم به مولتی هانتر و لطف کنید جو اینجارو با حدسیاتتون به سمت هجویات نبرید ، اگر تخلفی صورت بگیره یحتمل از طرف مدیریت برخورد میشه ولی اگر بنا به این باشه یکی شما بگی یکی ما بگیم دوتا سایدهای دیگه به جایی نمیرسیم بجز اینکه اخرش این تاپیک هم به سرنوشت تاپیکهای بغلی دچار بشه

پینوشت: ۹ کراپ صد و‌پنجاه مصری هم قشنگه :دی (مخاطب خاص)

درود و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

سعید جان همشهری عزیز از شما بعید هست با اینچنین پستهایی که از نظر خودت سیاست بازی و از نظر ما تلاشی برای جلب مخاطب در فروم هست فکر کنی بتونی ماهی بگیری , همچنین این نوید رو بهت میدم خیلی زود به اشتباه خودت در مورد جمله بالا برسی

ارادتمند شما محسن توپاک

چون انتخاب خودتون بوده و شعور خودتون زیر سوال میره. اگر عقده ی اعداد دارید ، اون یه بحث دیگه س

شعور و عقده !!!

(مهم نی چند سالته . مهم نی چقدر تجربه داری . مهم نی اسم و رسمت چیه . اگه توانایی و وقت بازی نداری بیجا میکنی تراوین بازی میکنی)

مهم نی!! بیجا میکنی!!

خیلیم خوب و ممنون از الطاف دوستان

زاوش یه پیشنهاد داد خیلیها مخالف اون پیشنهاد هستن و خیلیها موافق اون

شاید توی جنوب شرق هم چنتایی موافق باشن و همچنین توی شمال غرب چنتایی مخالف باشن

کلا حرفی که زده شد برای ساید خاصی یا تیم خاصی نبود , برای کل پلیرهای این سرور بود و همه سایدا

این تاپیک برای همین هست که نظرات دوستان رو بشنویم , اگر مخالف اون نظر هستید خیلی منطقی میتونید دلایلشو بفرمایید که البته دلایلو گفتید ولی خب بی احترامی چرا!!!

درکل این سایت نو پاست و قبلا همه دوستان جاهای دیگه بازی کردن همدیگرو مسخره نکنید این اونجا بازی کرده اونجا عخه و اون اینجا بوده عیییی

وقتی انقدر سخیف میایید و رقیبتون یا رفیقتون(هنوز سرور شروع نشده چه برسه سیاستش) رو مورد تمسخر قرار میدید به این هم فکر کنید اگر فردا روزی بردید پس کار خاصی نکردید یسری آماتور دژکوب باز رو بردید و اگرم باختید که دیگه باید ببوسید بذارید کنار این بازیو , هیچوقت با کوچک کردن و مورد تمسخر قرار دادن حریف, خودتون بزرگ نمیشید حالا بگذریم که ما گنده شدیم و دلاک میخواییم:دی

مرسی از شما که بسیار خوب نظر خودتون رو دادید

از شما بعید بود اینچنین پیش بینی کنی مجید جان . شاید امرداد تو فروم خیلی فعال باشن اما تا زمان کتیبه ها نمیشه فهمید . تازه همین الانشم سطحی بخوایم نگاه کنیم nw قوی تره

سجاد خوبی کاکو جان؟

این سرور مجتبی و داوود هم هستن؟

اونا باشن که ماشالا خودتون تک اکانت یه سایدین ، همیشه منو یاد لیوبی و گوانگ یو و شانگفی مینداختیت

مرسی داداش از پست بسیار خوبت, با اختلاف بهترین پست این تاپیک بود , خیلی وقت بود میخواستم یه همچین پستی رو بذارم ولی خب تو سرور نبودم گفتم هجمه میشه و ....

ادمین جان این پست دوستمونو قاب بگیر بیزحمت

خواستم در مورد چند تا بنده خدا یه شفاف سازی کنم بدونید کی چیکارست کی چیکاره بوده و کی چیکاره خواهد شد، شاید برای اینده بدردتون بخوره همچنین کارزار قهرمانان قلابی راه افتاده واسه این بازی هم بد نیست بنظرم بدونیم با کیا طرفیم و وقتی رزومه یکیو نمیدونیم چیه از لاف زدناش ذوق مرگ نشیم اخرم بخوره ذوقمون

دوتا دوست عزیز صحبت از تیم فشار و ماهان کردن ، فهرست وار خدمتتون افشاگری میکنم که سرتونو درد نیارم

۱-تیمی که با لیدری ماهان شکل گرفت مقرش سایدای جنوبی بود و هسته اصلیش جنوب غرب

۲-این تیم تمام سرورای سه ایکس تراوین ایران بعد از فیلتر تراوین ای ار رو درو کرد در یه سایت دیگه که اون زمان بهترین سایت موجود بود

۳-این دو دوست کل رزمشون برمیگرده به اون سایت و تمام

۴-رزومه دوست شمالشرقی زیر پرچمی بودن تیمwolves sw بود تا یه جایی

۵-رزومه دوست شمال غربی که واقعا نمیشه در قالب کلمات نوشتش ولی اینجور وارد تیم شد که در اندبلیو بود با اس ای متا داشت سایدش سرور رو باختن ولی این اکانت یهو سر از اتحاد اول در اوورد که متشکل از متای جنوب غرب و زیر پرچمیهای شمال شرق بود

۶-بدلیل وجود همین دوستان و چنتا دیگه مثل اینها اون تیم قوی از هم پاشید چون خیلی از بچه ها این رو روا نمیدونستن که بازنده خیانتکار و زیر پرچمی بیان تو تیم

۷- سه ایکس بعدی لیدر تیم بعلاوه دوستان جدیدش یه سه ایکس راند بیابون رو بردند (بدون بسیاری از پلیرهای اصلی اون تیم منسجم)

۸- بعد از برد در راند بیابون وارد سرور بعدی شدند که تیم والس اون سرور حضور داشت و فشاری وارد کرد که این تیم نامشروع رنگ کتیبه هارو هم ندید

نکته: خودمون باشیم - وقتی خودمون باشیم و واقعیتمون هم معلوم شد خیلی بد نمیشه چون خودمون بودیم

نکته۲: فشار رو خاطرتون باشه ولی به عنوان تجربه نه خاطره

دوست عزیز من در پی نوشت در این مورد که گفتین توضیح دادم

اما در مورد وی پی اس و اینها فرمودین

خیلی سادست واسه اونی که پشت پنل نشسته تشخیص بده چه اتفاقی داره در سرور میوفته

یک مثال میزنم : میتونه شیر فلکه پوش و رید از مولتی اکانت رو ببنده یا سقف بذاره - تنها اکانت هولدر اونهم بعد از کنیبه ها حق پوش نامحدود داشته باشه

مثال و راهکار برای مدیریت زیاد هست بگم اکر خواستید بازهم عرض کنم

پ ن: این سایت بیزینس مدیریت هست پس امیدی به تغییر از سوی مدیریت نداشته باشید - بیاییم خودمونو تغییر بدیم

درود وخسته نباشید

حدود دوماه پیش یک پست گذاشتم و انتقاد کردم از نحوه مدیریت سرور و البته حذف اکانت کردم، گفتم که دوست دارم یک سال دیگه بیام اینجا شلوغ باشه ولی میدونم نیست

من کاملا با حرفهای نیما موافقم و البته انتقادی هم به شمال شرق وارد نیست همونجور که نیما گفت این انتقادها به مدیریت سرور هست ، وقتی در سایتی همه نوع تقلبی ازاد میشه و دیگه اسمش تقلب نیست و حتی لیدرهای ساید میان و بروز رسانی بات رو اموزش میدن در فروم خب نتیجش میشه اینکه الان میبینید.

عاقبت کار این سایت کاملا معلوم هست و فاتحشو اگر به همین منوال باشه نهایت با دوتا سرور دیگه باید خوند

باز هم میگم هیچ ربطی به پلیرها نداره و دوستان بد برداشت نکنن ، شما فکر کنید اصلا الان شمال شرق نباشه بنظرتون باز هم دفاع به مثال سی میلیونی واندر توی مثلا ساید جنوب غرب منطقی هست واسه سرور دو ایکس؟

پس خانه از پای بست ویران است ، اونی که میاد مولتی کشی و بات رو ازاد میذاره باعث این موضوع هست و خب نتیجش هم مشخص ، حتی سمج ترین پلیرها هم اگر دوتا سرور دیگه اینجا بازی کنن و ببینن نه پلنی میشه زد نه حرکت خاصی میشه کرد بیخیال میشن بگذریم از اینکه اگر صد تا پلیر جدید هم بیاد بخواد این بازیو انجام بده بشه نسل بعدی تراوین باز ایران با دیدن این که هیچ هیجانی نداره نود و نه تاشون فراری میشن و اون یکیم خودش در اینده میشه باعث فرار یسری دیگه :دی

شما ببینید قدرت مولتی بازی به کجا رسیده که اینجا یه پست دیدم چند وقت پیش یه دوستمون چنج کپ داده بود و میخندید به ریش مهاجم :دی

پ ن : اینجارو خصوصی واسه خودمون پلیرها میگم: دوستان پوشر داشتن و دفسازی لازمه ولی نه به این شکل ، همون مثل قدیم که یه اکانت داشتیم و یه مولتی هم میزدیم بنظرتون قشنگتر نبود؟ اینکه تو مید گیم و تایم کتیبه ها باید چهار چشمی مراقب اردوگاهمون بودیم - تو فکر اینسرت بودیم- اسکات بازی میکردیم- یه دپو میزدیم کنار همر که جنگ اومد روش بتونیم اقلا چند کی کاتا شارژ کنیم - کانتر - چیف تو چیف - خفت سر صبح - اینسرت شکن و .......

همه رو خودمون داریم میگیریم از این بازی حواسمون باشه

در کل کیفیت خودمون رو با کمیت جبران نکنیم

هیرو اثر هنری نمیاره اصلا . رسیدیم به تایم کتیبه ها
    این باگه یا عمدا اینطوره ؟

عمدا باگ طوره یحتمل

سرکیسه رو شل کن افشین, اینجا واسه پنجاه تا قفس ۱۲۰ کی میزنن پس چرا هیرو اثر بیاره!

احسان جان عزیز صحیحش اینطوریه

شادزی ولی مهرافزون

عالی بود رضا جان یا خان :دی

انتی اسپم: تاپ تن چه خبره:دی

سال نو شما هم مبارک اقا رضای عزیز
    والله تو این سرور من جزو تیم لیدری هیچ سایدی نیستم تو تیم کلاهبرداران هم لطف کرده بودن اسم منو گذاشته بودن بالا . این سرور فقط به عنوان سرباز در خدمت شما و دوستان هستیم . من سعی ندارم مسیر بازی رو تو فروم عوض کنم یا خط بدم به سایدی که با جایی متا کنه

بازیتو کن سرور بعدی هم sw for ever میبینمت <3

پ.ن 1: عمو جان که وسط حرف دو نفر دستمال به دست میپری وسط و هر حالتی که نسبت به خودت احساس میکنی رو میای به بقیه نسبت میدی ! مث که لات کوچه خلوتم هستی 2 تا سرورم تا مید گیم نرفتی ! فشار زیادیم رو شونه هات احساس میکنی ! اگه کسی تو بازی فشارت داده همیشه یادت باشه این یه بازیه ، سرگرمیه زیاد جدی نگیر بیا ادبیات و تربیتت رو بقیه نشون بده ، اگه تو بازی هستی عرضت رو نشون بده اگه تو بازیم نیستی و اینقد پیگیری که خدا روزیت رو جای دیگه بده !

شما یا به نوشته های خودت اعتقاد نداری یا واست نوشتن چشم بسته اومدی پست میذاری, یبار بخون بعد لطف کن پستتو پاک کن :دی
    الان شما وسط این قضیه چیکاره ای! وسط حرف من و مصطفی جان شما چی میگی! (اون رفیقت که کسی حرفی نداره باهاش , خودش داره اینجا شلوغ میکنه واسه جلب توجه) زشته که ادم اگرم دستمال دست بگیره واسه اون معلوم الحال بگیره ها , سر بزیر و موفق باشی

دوست عزیزی که حتی اسمت رو هم نمی دونم. یا شاید در حدی نیستی که بشناسمت که اگه بودی خودت رو معرفی میکردی.
    رزومه من کاملا مشخصه چه توی آی آر چه دژکوب .
    این سرور قرار بود بازی کنم و ثبت نام هم کردم ولی به دلیل مشکلات شخصی نتونستم بیشتر از یه هفته پلی بدم. الانم به خاطر تعطیلات نوروز یه چند روز خونه نشین شدم و به فروم سر میزنم .اکانت رو هم سپردم به دوستان . اینارو گفتم که فکر نکنین از شما یا دوستاتون ترسیدم و در رفتم . من گفتم با 2 ک رعد میزنمتون . شما هم به جای اینکه بازی نکردن من رو تو این سرور بزارین تو تالار افتخارات نداشتتون، با سزارهاتون بیاین همین اکانت در حد مولتی من رو بزنین .اصلاٌ من لات کوچه خلوت ، شما چرا جای اینکه وایسیین از دور فحش بدین نمیاین وسط دعوا.برای یه بار هم که شده به جای حرف زدن یه قدم بیاین جلو .شما چرا جای اینکه وایسیین از دور فحش بدین نمیاین وسط دعوا.برای یه بار هم که شده به جای حرف زدن یه قدم بیاین جلو .

باز هم از دوستان تراوینی عزیزم مخصوصا مصطفی جان و تیم قویشون تشکر میکنم بابت حمایتشون
    توصیه میکنم به لیدر جنوب غرب که فروم رو مدیریت کنه تا این سرور اقلا از داخل ضربه نخوره

حالا برگردیم به موضوع اصلی
    من یک انتقاد کردم از عوامل اجرایی سایت و کماکان هم همین انتقاد رو دارم ، زمان مشخص میکنه که انتقاد درستی بوده یا نه، دوسال دیگه دوست دارم میام اینجا به همین شلوغی باشه
    اما یسری پستهای سخیف گذاشته شد توسط فرد معلوم الحالی که اون دوستانی که میشناسنش میدونن کلا متناقض هست با پستاش بجز یه چیزش و اونم شخصیتشه (نمیشه شخصیت رو عوض کرد در هر حالت بعد از دو دقیقه ذات معلوم میشه)
    با اینکه همین سرور هم ابزارش هست ولی چون جنوب غرب مشکلات کم نداره و ما هم اندک عرقی داریم نسبت بهش پس فعلا سعی میکنیم رجز خونی دوستانو(اگه بشه اسمشو رجز خونی گذاشت ) فراموش کنیم تا ران شدن سرور نرمال بعدی

درود و خسته نباشید, آرزوی سلامتی برای همه جهان در سال جدید

از مصطفی عزیز تشکر میکنم بابت پستش و معرفتش(بجز رقیب تو بازی نبودیم و همیشه هم کل کل داشتیم )، البته گله هم دارم که چرا جواب همچین فرد معلوم الحالی رو باید داد؟

ایشون ازخوبهای دنیای تراوین هستن که سه سرور تو اون سایت ما در خدمتشون بودیم و متاسفانه رنگ کتیبه رو هم ندیدن
    مثل اینکه کوچ کردن اینجا چون بهرحال ناشناس هستن اینجا و میتونن ببینن اند گیم چی هست ، اما از اونجایی که بچه جاش نمیگیره داره شلوغی میکنه شاید یکی قیچیش کنه بره منچ بازی دوباره

حذف شد.

بگذریم مصطفی جون اصلا نمیدونستم جریان رو ولی انقدر دوستان لطف دارن مثل خودت به من که اومدن گفتن یکی شکر خوری کرده بیا این اکانت اما چون من این سرور نیستم قبول نکردم

پ ن : شما عکس پروفایلشو ببین خودت حدیث مفصل بخوان از این مجمل ، شرط میبندم دوتا سرور دیگه اینجا بازی کنه عکس اسنیفشو میذاره :دی

پ ن۲:وضع ترتیب ادب در عرصه گاه, لاف نیست
    قابل این زه کمان, قبضه نداف نیست

درود و خسته نباشید

با توجه به حذف تمام پست های غیر مرتبط با سرور ,و همچنین بن شدن اکانت دو تن از دوستان گرامی + اکانت soul of god :دی از اکانت no mercy تقاضا داریم تشریف بیارن اون تحلیل های قویشونو در مورد سرور بذارن و مثلا کارکرد کتیبه هارو به ما اموزش بدن چون سرور اولمون در این سایت بوده یاد بگیریم پیلییز

پ ن: جناب breaking در یه سری موارد دارن اشتباه میگیرن , دقیقا بحث در مورد این سرور و اکانتای نفوذی بود که یه فلش بک هم شد به گذشته (کاملا بجا) ولی مثل اینکه یه نیرویی هست دوست داره اینجا نشون بده همه پاکبازن
    پ ن۲: خوشبختانه و شاید متاسفانه در هنگام حذف پیامها انلاین بودم و حتی در اون زمان داشتن با چرتکه انداختن برای سایت حذف میکردن یهو دیدن نمیشه کلشو ترکوندن

درود و خسته نباشید خدمت بزرگان وورلد کلاس دنیای تراوین که تو این ۳۴ صفحه ۳۴۰۰تا غلط املایی هم داشتن :دی خواستم تصدیق کنم صحبت دوست عزیز 200t که فکر کنم اسم کوچیکشون هم نوید باشه و ازدوستان افشین باید باشن و البته چندخطی هم صحبت کنم این اولین سرور (و اخرین) بود که من به این سایت اومدم ، همینجوری تفننی هم اومدم سر و گوشی اب بدم اگر خوبه دوستان هم بگم بیان از سروربعد تیم باشیم (در این حد تفننی که جنوب شرق ریجستر کردم الانم رو حذفه اکانت یا شایدم حذف شده با نیک نیم momo) در موردفروم که واقعا سطح فروم این سایت فاجعه هست و بنظرم اون بالا بنویسن مهد کودک گلها خیلی بیشتر به این پستها میاد تا نقد و بررسی :دی بجز ابتذالی که توی فروم دیدیم نکته جالبش این بود که پستهای اموزشی هم برای استفاده بهینه از اسکریپت، بات و vps هم دیدیم که چطور تا بیست یا نمیدونم چهل اکانت رو با خیال اسوده تنظیم کنید قطعا با این وضعیت هر پلیری که استفاده کنه حداقل پنج اکانت برای رید داره و‌پنج اکانت هم میتونه واسه دفسازی بزنه و بطور قطع نتیجه همچین سروری هم در پایان مشخصه، پلنها زوری میشه احتیاج به فکر نداره نبوغ هم نمیخواد چون هر اکانت هجومی حداقل پنج تا کپ مولتی واسه رید داره و تولید هم دو برابره پس خیلی راحت سه الی چهار همر داره که سه تا جنگی باید باشه یحتمل ، پس پلن میشه ۸ تا همر میزنیم به طرف تا چاه نفت در بیاد با اسکریپت هم لانچ میکنیم بره :دی معمولا هم توی همچین سرورایی تا یکیو بزنن هم اون که همرش دیوار شده هم اون که دستروی شده میذاره میره و اند گیم کلا ده نفر میمونن که دویست تا اکانتشون رو وی پی اسه دور هم ۱۰۰ میکنن سخن اخر : سعی کنیم به دوستان زیادی که اینجا هستن و قطعا خیلیاشون تو این سه چهار سال با این بازی اشنا شدن روش درست بازی رو یاد بدیم توی فروم هم احترام به بزرگتر، نوع نگارش، استفاده از کلمات مناسب, بدون غلط های متعدد املایی ، بدون صحبتهای بیهوده، بدون کوبیدن دیگران رو یادشون بدیم پ ن: رجوع شود به امضا

پیشاپیش بگم این اولین سرورم در این سایت هست و البته جنوب شرق هستم و کلا نمیدونم کی به کی هست اینجا

ولی این پست که شما گذاشتین در مورد فروش اکانت یه لحظه به شک افتادم شاید اینجا فروم یه سرور فینال دیگست که مید گیمش هم گذشته دارن اکانت میخرنو اینا
    عکسو دیدم فهمیدم نه درسته فرومش

چک کردم دیدم هنوز ثبت نام هم بازه

همین صرفا جهت اطلاع گفتم که من نوب اگر بخوام حرکتی بزنم تو یه ساید دیگه اینموقع سرور نمیام اکانت پاپ ۴۰۰ بخرم خودم یه اکانت میزنم

درود خدمت دوستان گرامی

امیدوارم سرور خوبی باشه و چند نکته خدمتتون میگم شاید به کارتون بیاد

بعد از اینکه ای ار بسته شد یه سایت دیگه اومد و دوستان رو جمع کرد دور هم یه تراوینی به بدن بزنن ولی الان اون سایت کاملا سوت و کور شده جوری که توی سرورهای نرمالش کلا یک واندر مشترک از طرف چهارتا ساید ۱۰۰ میشه و دشمنشون هم ناتاره در حدی دف دارن که اتک ناتار رنده نکنه واندر رو

یکی از دلایل اصلی اینکه اونجا سوت و کور شد به نظر من جو بد فرومش بود که باعث شد خیلیا عطای تراوین رو به لقاش ببخشن

اینجا هم به عنوان مثال خود من شنیدم یه سایت راه افتاده و یه سرور شلوغ هم داره ران میشه گفتم بیام ببینم چه خبره

فقط خدمتتون عرض کنم با این رویه که خود ما در پیش گرفتیم از سرور بعدی شاهد نصف این تعداد پلیر هم نیستیم بجز اینکه همین سرور هم یحتمل خیلیا بعد دیدن مطالب فروم همین الان بیخیال شدن یا میشن

هنوز ثبت نام سرور باز هست و تازه یه سریا ده دوم رو زدن این همه بی احترامی میشه به هم , وای به اون روزی که پلنی چیزی انجام بشه

در کل سرتونو درد نیارم اگر میخوایید اینجا هم سوت و کور نشه برگردید به همون شعار قدیمی

تراوین بهانه ایست برای با هم بودن

یه پست هم میخواستم پیرو تجزیه تحلیل دوستان بذارم که اصلا یادم رفت با اتفاقایی که تو این دو صفحه اخر فروم افتاد :دی
    سعی میکنم شب نظرمو بگم البته میدونم که فقط واسه خودمهمه:دی