Posts by 2pac

درود

تبریک میگم بهتون که بساط خنده فروم نشینان عزیز برای امشب رو فراهم کردید و وارد تله ای شدید که براتون گذاشتیم

پست تکمیلی رو سامان جان تا ساعاتی دیگر میذاره و باشد که درس عبرتی شود برای زیاده گویانی که خصلتهای خودشونو به دیگران میچسبونن

همونجور که ابوالفضل جان فرمودن مانی جان فرمودن و دوستان دیگه نیز هم این قضیه مولتی پولتی برای منم تموم شدست فقط خواستیم ضایعتون کنیم که تو خماریش باشید تا سامان بیاد

پینوشت: قضیه مولتی منبعد از طرف تیم ما میره رو دایورت, این ناله و شیون هاتونو ببرید پیش مولتی هانتر , هرچند میدونم براتون تره هم خرد نمیکنه چون تخلفی صورت نگرفته :دی

بهنام جون کلا نظرم بهت برگشت

شما خیلی خوبی کاکو

تا حالا کجا بودی عزیزوم, دیر شناختمت :دی

سامانمون میاد الان پرده اخر فروم امشب هم بذاره واسه دوستان

به هر حال ممنون بابت توضیحاتت بابت اینکه سعی داری بگی شما 140 نفر رو پیدا کردید و راضی کردید مصری بازی کنن و از اون بهتر برن بغل این بی کپا ده بزنن ولی ما نتونستیم 140 نفر رو راضی کنیم اینکارو کنن!

داداش من سعی بر چیزی ندارم :دی

شما الان پنج صفحه هست سعی داری بر چیزی

همین قسمت جوابتو خودت دادی

اخلاقتو خوب کن میتونی - تیمی فکر کن میتونی

درضمن شما لیدر نیستی قربونت برم پس آشنایی هم نداری با کارهایی که یه لیدر با مجموعش باید انجام بده تا همه در راستای ساید بازی کنن

شما وزیر امور خارجه بودی :دی درسته؟ کارتو هم داری عالی انجام میدی ، من که راضیم ازت بشخصه

پینوشت: سامان یه کلاس تو دانشگاه شعبه اونور هم بذار مصطفی جان بره لیدری واسشون تدریس کنه

بهنام جان اب خنک میل کن حتما اگر قهوه دوست نداری

ببین عزیزم اگر میخوای با هوچی گری و این کارا با همه بقبولونی اکانتهای پلیر دار ما مولتیه که خب داری ادرسو اشتباه میری

شما که خودتون تو تاپیک بغلی به اکانتهای کم پلیر و اکبند و صفر و کم کارکردتون اعتراف کردید دیگه بحثی نمیمونه اصلا

ما از وقتی فهمیدیم شما اکانتهای کم پلیر دارین(مدیونید فکر کنید مولتیه) خوشحال شدیم و منتظریم کراپاش بیاد بالا بعد با کمباین از روش رد شیم ، خب تو چرا جوش میزنی واسه مصریهای مولتی ما؟ اینهمه تارگت داری برو حالشو ببر

پینوشت: ۵ تا پماد ۲۰ کی :))

چه اسم برازنده ای داری تو فروم عزیزم

داداش شما خشتک پاره نکن کف فروم نمیخواد حواست به خشتک باقی باشه

پینوشت: مولا بیا جمعشون کن هنوز هیچی نشده شروع کردن توهین:دی

درود دوستان عزیز

عذر خواهی بابت دیرکرد در جواب دادن (سر کار بودم و پست طولانی)

اولین نکته ای که راجع بهش میخوام صحبت کنم این هست مولتی بازی صنعتی چیست ؟

یه فلش بک میزنیم راجع به نقطه نظرات دوستان جنوب شرقی در زمان ران شدن این سرور

نکته سوم الان مبحث دوستان هست که خودشون هم اعتقادشون معلوم هست

بسیار عالی ما هم موافقیم

سرور اینگونه شروع شده ، از روز اول سرور اکانتهای توتن شمالغرب در تاپ بودن و اکانتهای گول و هون هم چون روی سواره برای غارت تکیه دارند بعد گذشت حدود دوهفته اضافه شدن

یکی از دوستان هم تحلیلی کرد که شمالغرب و جنوبغرب بر روی ساخت نیرو تمرکز کردن و پاپشون ضعیفه که خب درست میگفتن ، دوستان شما هم اون زمان دست گرفتن که بابا اینا چرا پاپ ندارن و ......

بگذریم

بنده خدمتتون عرض کردم همون زمان که ما برای دفسازی و ساپورت واندرمون بر روی اکانتهای مصری تمرکز کردیم برای همین اولویت پانزده کراپی های درصد بالامون مصری هست به اون خندیدین و ......

بگذریم

یه اتحاد دوست شما امروز اسکرین گذاشت تشریف ببرید چک کنید اکثر اکانتهای اون اتحاد کپیتالشون در پنجاه پنجاه واندر ساید هست که پلیرهاش وظیفه دفسازی و ساپورت واندر رو بر عهده دارند به این هم خندیدین و....

بگذریم

امروز صبح سعید جان رفتن تاپیک اونور و عزیزان اون تاپیک هم یکم سربسرشون گذاشتن اومدید اینجا با اکانت فیک بجای ما جواب دادید ، بریدید ، دوختید ، دژکول دژکول کردید -خیلی از دوستانی که در چهار ساید بازی میکنن سابقه بازی در اون سایت رو دارن و شما در واقع همه اونها حتی دوستان هم سایدی خودتون رو به سخره گرفتید

خندیدینو....

بگذریم

بحث به پوش کشوندین و خواستار اسکرین هستین ، اینم بذارم باز هم یه چیز دیگه پشتش درخواست میکنید میخندین و .....

خب ببینید دوستان این فضا ایجاد شده تا ازش لذت ببرید و فروم هم کنارش قرار گرفته تا در این لذت شریک باشیم، من نمیدونم چه سرورهایی رو بردید ولی از اغاز به چشم یه رقیب قابل احترام به شما نگاه میکردم اما صحبتهایی انجام میشه که واقعا نظرمو داره عوض میکنه ، من اسکرین بدم فردا حتما خواستار اختیارات در اتحادای ما هم میشید یا اینکه بازرسی کنید اکانتارو احیانا ، پس از نظر حرفه ای اینکار اشتباه هست ، یه مرجع داره این بازی به نام مولتی هانتر شما رو ارجاع به میدم به ایشون حتما پیگیر درخواستهاتون هستند

دوست عزیزی فرمودن مولتی بازی صنعتی :|

طبق اماری که لقمان جان گذاشتن تعداد پلیرهای همه سایدها در یه حد بوده فکر کنم ما یکمم کمتر بودیم اگر اشتباه نکنم ، حالا بگید یکم بیشتر اصلا

چطوریه که اکانتهای ما مولتی هستن ولی مال شما نه

مال شما این شکلی هست که سعید جان فرمودن ولی ما مولتی باز صنعتی هستیم ، بنظرتون حرفی میمونه وقتی خودتون این حرفها رو ندید میگیرید و با حدسیات ما رو متهم میبینید

بیشترین دلیل جواب دادنم هم الان بخاطر زحمات پلیرهای تیممون هست که دوست ندارم زحمت بکشن ولی اینجور در فروم برخورد بشه باهاشون

این گروه بچه های اکانت ایمپریال هست با اجازه میثم جان گذاشتم این رو

در هر صورت تیم شمالغرب در چهارچوب قوانین این سرور پیش میره ، صنعتیم بلد نیستیم کلا همون سنتیم مثل سابق وقت نداریم ، همین الان کپهای ما خیلیاش واحه دوم نگرفته از همه سایدا عقبتریم در این موضوع ولی نرم نرمک اوکی میشه

سخن اخر: ببینید دوستان همین تیم شمالغرب پیش از شروع سرور درخواست داشت غارت خودکار باشه ، دیگر دوستان اعلام کردن نباشه ما هم گفتیم چشم ، نشستیم برنامه ریختیم از زندگی و خانواده زدیم چند ساعت در روز و دسته جمعی داریم کار رو پیش میبریم ، بجای تخریب دیگری سعی کنید تایم بیشتری بر روی اکانتاتون بذارید به عنوان کنایه نگفتم که یعنی خیلی باحالیم اتفاقا دهنمون اسفالت شده ولی خب چاره ای نیست :دی

درکل انقدر درگیر ما نباشید اون اتحادا هم اگر انقدر رو اعصابتونه من چیدمانشو مثل شما میکنم که همه ریدر ها یجا جمع نباشن همه دفسازا یجا

واسه ما هم شایعه درست نکنید هیچ تیمی به شمالغرب اضافه نشده همچنین با هیچ سایدی برای متا صحبت نشده

ممنون از همگی و دیگه فکر نکنم به این فروم زیاد سر بزنم با این سطح قضاوتها، بنده تا الان به دوستان گفته بودم کسی پست نذاره تا فروم بدون حاشیه پیش بره در یه مسیر زیبا ولی از اینجا به بعد من نمیتونم هر روز به دوستانم بگم به خاطر من وارد کل کل های بی مورد که دنبالش هستن دوستان جنوب شرقی نشید

اختیار دارن بیان

برقرار باشید

چون داره غارت پاک انجام میده یحتمل :دی

اینجا خبری نیست, نه از هکر خبری هست نه از کس دیگه - دیگه افتضاحی که بالا اووردی رو گردن بگیر مردو , ما هم نگفتیم نیازی به عذر خواهی از همه دوستانی هست که امروز وقتشونو گرفتی

پینوشت: بریم برسیم به بازیمون , خاله بازی امروز مولا هم تموم شدست واسه ما

سعید جان من اون چیزی رو که شما فرمودی انجام نمیدم , از نظر حرفه ای هم اشتباه هست اونکار , ولی چون خیلی دوست داری این نوع کل کل کل های چیپ رو مثل خودت جوابتو میدم

اگر غارت بیشتری داریم تاپ مهاجمین هم دلیل اثباتشه

شما چطوری تو تاپ مهاجمین با اختلاف اخر هستین ولی اندازه دو ساید دیگه غارتتونه!

در ضمن درست نیست برید یه تاپیک دیگه پلیرهای سایدهای دیگه رو تحریک کنید , خودتونو بذارید جای اونا دوست دارید قبل مپ پنج تا پلیرتون کم بشه به این طریق

اشکان جان وقتی من میام میگم تا این لحضه نه صحبتی با ما شده و نه ما با کسی صحبتی کردیم معنیش یعنی چی ؟ دیگه بیشتر از این بگم؟

من فکر میکنم تمام این صحبتها تابحال رو باید در حرکت فول دوست خودتون کاکو سعید ببینید

اخه چرا باید بری تو یه تاپیک دیگه زنبیل بدست بگی اقا بیایید براتون نون هم میگیرم رو اکانتاتون :|

شاید دوستان با سعید مزاح کردن اصلا

در هر صورت اگر قرار بر اتفاقی باشه بنده یا مصطفی جان در خدمتتون هستیم برای اعلام اون

پینوشت: اکانت فیک فروم نسازید ، یعنی خیر سرمون پاتالیم:دی

اون از ایوب ، اون از امروزی که میاد میگه هیچکس شمالغرب نیاد ما خفنیم :دی

جالبترینش هم گوجه فرنگی ناقلا که میاد انتقاد میکنه و بعد با اکانت اصلی جواب خودشو میده :دی

بنابراین از ادمین محترم و همچنین تیم مولتی هانتری خواهش میکنم که نظارت جدی داشته باشن که خدای نکرده کسی سراغ بات و وی پی اس و اکانت مولتی و خرید کتیبه / اکانت و چیف/ غارت توافقی و ..... نره و ما هم بتونیم طی یکسال آینده از بازی محبوبمون لذت ببریم.

پ.ن : هیچ

ارادت ~ تیرداد

درود دوست عزیز مرسی از پست عالیتون

و‌ نظر ما هم باشما دقیقا همسو هست

برقرار باشید

درود ابوالفضل جان

بنده وظیفه خودم میدونم جواب شخصی همچون شمارو بدم ، چون چه از نظر کرداریو چه از نظر گفتاری شما درجه یک هستین

در مورد پستی که گذاشتم بدلیل دو نکته بوده

اول که دوستان ما در جنوب شرق زنبیل بدست در دنیای تراوین دنبال پلیر هستن ولی صحبتهای اغازینشون در این تاپیک و تاپیک امادگی چیزهای دیگه ای میگفت ، سه به یک هم میزدن همه رو (سعید جان کاکو کار قشنگی نیست ، سرتو بالا بگیر مردو)

دوم اینکه حتی توی این تاپیک هم از قول ساید ما صحبتی شد که روحمون هم خبردار نبود (مثل جریان اون اکانت ایوب بود که بعد شفاف سازی من ناپدید شد)

الی الحال تا این لحظه شورای شمالغرب نه با کسی صحبتی کرده و نه کسی باهاش صحبت کرده

و نکته اساسی این هست که اهداف این ساید با حضور یا بدون حضور هر شخص یا تیمی چه خوب و چه بد عوض نمیشه - یکی از اساسی ترین اهداف ما هم اخلاق مداری هست و بازی سالم

برقرار باشی ابوالفضل جان❤️

پینوشت: نیایید بجای ما صحبت کنید ، همین

مرسی اه

درود و خسته نباشید خدمت فروم نشینان عزیز

ساید شمالغرب اماده همکاری با هر پلیر یا هر تیمی در راستای تقویت ساید و اهداف از پیش تعیین شدش در این سرور هست ، این موضع رسمی شورای لیدری شمالغرب هست و هرگونه بحث و صحبت دیگری از اکانتهای فروم راجع به سیاستهای ساید ما فرافکنی هست

برقرار باشید

محسن توپاک

درود

خب میرسیم به بحث های شیرینی که عیار نوب بودنمون رو مشخص میکنه 😁

اتحاد ششم از هفتم کمتر غارت میزنه پس مولتی هستن 😁 جانم شما فقط بگو :دی

توصیه میکنم به دوستان جنوب شرق کلید بنز اس کلاسشونو دست cdi سوارهای yali سه خط پوش ندن که طبق عادت میخوان باهاش تک چرخ بزنن (این قسمتو شیرازیاش گرفتن:دی)

پینوشت: چرا همیشه باید یه نفر شروع کننده بی احترامی باشه واقعا؟ یه پارچ اب خنک قبل از ورود به فروم بذارید کنار دستش خیلی صحبتها اصلا پیش نمیاد بخدا

پ.ن : دوستانی که از شلوغی سرور خوشحالی میکنند ، هنوز سرور شلوغ بازی نکردین بفهمین سرور شلوغ چیه !

درود دوست عزیز

من کاری با تحلیلاتون ندارم هرچند که اونجاهاییش که به ما مربوط میشد کاملا فاقد اعتبار بود

از دیسلایک دیگر سایدها معلومه از نظر اونها هم فاقد اعتباره

این پینوشت رو ریپلای کردم چون فکر کنم مخاطبتون من بودم ، هرچی اینجا گشتم کسی نگفت شلوغه!! تنها من گفتم سرور دارای چهار ساید هست که از نظر تعداد پلیر بالانسه

حتی خودمم در پستهای قبلی اشاره کردم ریجستر کم هست

در اخر هم بنظرم جالب نباشه تحلیل رو به سمت حدسیات ببرید، تا اونجایی خوب پیش رفتین که تعداد اکانتا و نژادا رو یه تحلیلی کردین بعدش خراب کردی عزیز

درود و خسته نباشید

اقا ما عصر دیدیم جو فروم بهم ریخته بستیمش رفتیم دنبال کارمون الان بازش کردم گفتم یحتمل بجای پس زمینه کِرِم , قرمز رنگ شده دیگه :دی

پیرو سه پست اخیر دوستان , من هم بشدت موافقم که جو اینجا به سمت بی احترامی نره

هنوز یک ماه از سرور نگذشته و هیچکس چیزی نداره اما اینجا کار داره به یقه گیری میرسه

من هم به نوبه خودم از دوستان عزیز هم سایدی و دوستان عزیز در جنوب شرق خواهشمندم که حد و حدود رو رعایت کنید تا اگر قراره سرور قشنگی رو شاهد باشیم فرومش هم قشنگ باشه, چیزی که از این سرور در اینده به یادگار میمونه تاپیکش هست اینو یادتون باشه

پینوشت:چند روز پیش با دوستان داشتیم در مورد سرور صحبت میکردیم , خیلی با ذوق گفتم از این سرور راضیم چون بعد از سالها یه سرور نرمال چهار سایده رو در تراوین ایرانی داریم , خلاصه بذارید لذت ببریم , به دلمون زهرش نکنید :دی

پینوشت۲: گمپ گلم کودوم ساید بچه شهر نداره! بوگو تا برونیم روش:دی

درود و خسته نباشید

من دیروز هم مصدع اوقات فروم نشینان عزیز شدم و سعی کردم در مورد موضوع لاک کردن کراپرهای شمالغرب ادرس رو داده باشم

دوست عزیزمون فرمودن اکانت خودشون این قابلیت رو داشته انجام بده ولی ساید مخالفت کرده- من هم گفتم تنها جنوب شرق این قابلیت رو داشت انجام بده اونهم با فاکتور گرفتن از استارت خوب چند تاپ پلیرش- بطور حتم تصمیم گیرندگان در جنوب شرق هم این حرکت رو به صلاح ندوستن چون این سرور انقدرا پلیر نداره و شلوغ نیست که بشه براحتی قید ده نفر رو زد

در مورد باقی سایدها فرمودن که اونها هم همگام با ما انجام میدادن این کار رو :|

جدا از اینکه بجز جنوب شرق باقی سایدها ( خودمون هم جزئشیم) چند تیم و همچنین تعداد زیادی پلیر تک‌اکانت داشته که باید برای یک دست کردنشون کلی انرژی گذاشت و زمان صرف کرد چه دلیلی وجود داشته از دوستان جدیدت بخوای که زوم کنن رو کاتا و برن واسه لاک کردن یه ساید دیگه که اصلا نمیدونیم چه خبره اونجا؟ چرا هر سه ساید باید دست به همچین کاری بزنن؟

دلیل منطقیشو لطف بفرمایید ممنون میشم ازتون؟

مثلا همون اول بازی سه ساید بیان خودجوش کراپرهای یه سایدو لاک کنن خب که چی؟

حالا بماند که ابزار هم میخواد اونکار و گویا شما داشتید همونطور که دیروز هم حدس زدم اما مخالفت شده باهاش

این پست رو بیشتر به چشم انتقاد از لیدرهای خودتون میبینم تا انتقاد از عملکرد یک ساید دیگه

همچنین باید یاد اور بشم از سایدهای دیگه در اجرای پلنتون نباید مایه بگذارید ، دو روز دیگه هم حتما میگید اگر فلان ساید هم همراه ما اومده بود فلان جا رو بزنه الان شمالغرب به مشکل خورده بود

ما این اطمینان رو‌داشتیم جنوب غرب و شمال شرق وارد این کار نمیشن چون دوستانی داریم در این دو ساید که میدونیم اهل تعامل هستن و وارد همچین بازی نمیشن اونم در سروری که هنوز سیاستش شکل نگرفته

پینوشت: پست رو خوندم یه لحظه فکر کردم خدای نکرده سه به یک رو شمالغربه:دی

محسن جان عزیزم وضعیتی که شما با تصمیمات لیدری برای کراپ های سایدتون ایجاد کردید یک تصمیم داخلی هست و سود و ضررش هم مشخص خواهد شد در آینده نه چندان دور اینکه چرا این کار رو نکردیم یا دوستان ساید دیگه نکردند یک دلیل خیلی واضح داره با توجه به تیم هایی که وجود دارند در سایدها و سرور و نا آشنا بودن تیم ها با یکدیگر دلیلی برای خراب کردن بازی یک تیم دیگه وجود نداشته اول بازی ! گفتن این که میتونستید میکردید وجود نداره زیاد جالب توجه نیست به سرور سه ایکس همین سایت سری بزنی تا 20 در 20 ساپورت های واندر جنوب شرق لاک شده کار شاقی هم نیست تخصصی هم نمیخواد !

اینکه بگیم اکانت مولتی نداریم شاید تعبیر بنده از مولتی با تعبیر شما از مولتی فرق کنه از نظر من هر اکانتی که بخواد با قفس منابع خالی کنه یا بره کنار یه اکانت ریدر کپ اوسیس بالا بگیره اسمش مولتی هست

مورد بعدی دوست ما اگه قابل بدونه ما رو دوستش حساب کنه جزو افتخارات تراوین ایران هست چندین پست هم تحلیلی گذاشت ولی در جواب پستهاش از در و دیوار و منظره صحبت شد به جای حرف نسبتا منطقی خودش هم قابل بدونه پاسخ پست شما رو میده

مورد بعدی من توی تیم لیدری نیستم سیاست های ساید رو هم دوستان مشخص میکنم ولی اینقدر میدونم مختصات مرزی سایدهای جنوبی نمیتونه جزو خاک شمال غرب محسوب بشه ولی متلک انداختن و شاخ پنداری و دری وری جواب دادن به یکی از لیدرهای خوب شمال شرق قطعا میتونه اعلام جنگ باشه

پیشنهاد میکنم از دوستان باتجربه تری مثل شایان که بغل دستتون هست استفاده کنید برای اتخاذ سیاست ها و پست گذاشتن تو فروم !

مانی جان اون صحبت رضا متوجه شخص دیگری بود و صاحبش هم گرفت همون اول نقل قول نیما در مورد کی بوده

شما اشتباه گرفتی داداش

همچنین اکانت گرزی تیم حذف شد الان شمال غربه , ما هم نفرستادیم اونجا اکانت بزنه بعد بیاریمش اتحاد اندبل (متوجه ای یا داری منو دست میندازی!)

مصطفی جان خودش اومد دلیلشو هم گفت حذف کرد اومد پیش ما

چی درست نیست این وسط!!

بیشتر از این بحث رو باز نمیکنم چون در مورد سیاستهای بین سایدها مخاطب شما من نیستم و مخاطب من شما نیستی , پس بهتره بذاریم کسانی که در سایدها تصمیم گیرنده هستند خودشون کار رو پیش ببرند و ما هم جو رو به سمتی که دلمون هست نبریم

پینوشت: شایان جان هر زمان افتخار بدن خودشون تشریف میارن و جمع رو مستفیض میکنند :دی

درود و خسته نباشید

پست مانی جان رو نمیشد ریپلای کرد چون خودشون اشتباه کرده بودن در ریپلای پست رضا جون

اما در مورد لاک کردن کراپهای اندبل , قطعا اگر ابزارشو داشتید میتونستید ولی خب نداشتید که نکردید , همه پا به یه سایت نوپا گذاشتیم با یه ورژن نا آشنا, دوست و دشمن ناآشنا

در همه سایدها یه سری نواقص در استارت سرور وجود داشته در مورد ما هم داشته منکرش نمیشیم ولی این احتمال که دیگر سایدها از همچین چیزی استفاده کنند رو صفر میدونستیم که خب الان هم مشخصه درست بوده , به دو دلیل البته

۱- تعداد ریجستر در سرور که مشخص میکنه تاپ اکانت و تاپ پلیرهای هر ساید انقدر درگیر مرتفع کردن برنامه های درون سایدی میشن که عملا جایی برای همچین برنامه هایی نمیمونه (اینکه کلا بیست تا پلیر تاپ داشته باشی بیای ده تاشم وارد این قضیه کنی خب اشتباهه)

۲- اینکه تنها ساید جنوب شرق یک تیم یکدست بودن که سابقه چند سرور کنار هم بودن رو داشتن که خب اونا هم قطری هستند با ما و دیگر سایدها مشخص بود که با شروع سرور باید درگیر معارفه و سلام و علیک و احوال پرسی باشن و تا بیان با هم مچ بشن زمان میبره

خوشبختانه بخیر گذشت در هر حال 😁

در مورد مولتی بازی فرمودین , اینجا ما اکانت مولتی نداریم , اکانتی که داره میاد بالا به قصد اینکه فقط شیرش دوشیده بشه نداریم , رو تک تک اکانتها سرمایه گذاری بلند مدت کردیم و برامون مهمه , بهمین دلیل هم بجای اینکه بیاییم به قول شما دو برابر اکانت بزنیم تصمیم بر این هست که با اکانتهای محدودتر و کیفیت بهتر کار رو انجام بدیم ( حالا اگر تعداد اکانتهامون هم زیاده که چه خوب)

و نکته آخر هم همه دوستانی که الان دارن تلاش میکنن در هر چهار ساید قابل احترام هستن , دوست شما در صحبتاش یه کنایه هایی زد و دوست ما هم کنایه زد , تحلیل زمانی ارزش داره که نویسنده تنها تحلیلگر باشه نه تخریبچی و کنایه گو , این نوع تحلیلها ادمو یاد تحلیلهای شبکه خبر یا منو تو میندازه که هر کودوم به شکلی تخریب میکنن یه جریانو

قاطی کردن قورمه سبزی با خورش کرفس هم برای تین.ایجر ها جذابیت داره نه سروری که اکثرا پاتال هستن بنا به تحلیل دوستان :دی

پینوشت : دیدی اینجا بهتره مانی جان , حالا باز برو اونجا به ما متلک پرت کن:دی

پینوشت۲: رضا جان نه کسی رو ریپلای کرد و نه تگ کرد , یک مثل بکار برد برای کسانی که احساس خود شاخ پنداری دارن الی الحال تمام دوستان و دشمنان حاضر در سرور برای ما قابل احترام و عزیز هستند , ما هم چیزی بارمون نیست شما چطور!!!

درود و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

و اما بعد ....

تحلیل های زیبایی رو دوستان لطف کردن ، زحمت کشیدن و گذاشتن تنها یک انتقاد وارد هست به نظرات دوستان و اونهم اینکه دیدشون نسبت به تولید نژاد مصری تنها داره زمانی رو میبینه که کپ اماده تغذیه نان کپ شده

اون پروسه پیشرفت کپ رو ندید گرفتن

نمیخوام با اعداد بازی کنم پس بدون جمع تفریق دقیق و بصورت نسبی خدمتتون عرض میکنم (تنها تولید خود کپ درنظر گرفته شده بدون اپشنهایی مثل هیرو یا پوش)

با در نظر گرفتن اسیاب و نانوایی

پانزده کراپی مصری روی سطح ۱۰ با ابرسانی سطح ۱۰ و یک واحه پنجاه درصد ساعتی ۱۱۸۰۰

باقی نژادها ساعتی ۱۰۵۰۰

تولید روزانه بیشتر حدود ۳۱۰۰۰

مصری سطح ۱۵ ابرسانی سطح۱۵ دو واحه پنجاه درصد ساعتی ۶۸۰۰۰

باقی نژادهاساعتی ۵۳۰۰۰

تولید روزانه بیشتر حدود ۳۶۰٫۰۰۰

معادل روشن نگه داشتن ۲۴/۷ یک stable سطح ۲۰ tk

پس عملا میبینیم که کپ مصری از سطح ۱۰ به بعد اگر قصدش زودتر بالا بردن کراپها باشه بطور ملموسی زمان رو از باقی نژادها میبره بجز اینکه در پایان هم تولیدات بیشتری در اختیارتون میذاره

اگر هم بخواد میتونه با زمان دیگران پیشرفت کنه و اون مازاد رو بده نان کپ

ضمن اینکه دوستان عزیز باید این رو هم درنظر بگیرید که با این حرکت نان کپهای اکانتهای هجومی هم حد اقل یک هفته تا ده روز زودتر استارت زیرساختشون رو زدن

دوست عزیزی در مورد ایزی مود و لاک شدن کپها صحبت فرمودن

فکر میکنم تعداد ریجستر سرور هر کسی رو به این نتیجه میرسونه که برای همین جمع جور کردن ساید هم پلیر کم هست چه برسه لاک کردن - شما ببینید انچان سادست که اون شیفت ۴ ساعته شما هم میتونه نیم ساعتش صرف کل کلهای فرومی بشه

برقرار باشید