Posts by 2pac

حالا لطفا" یکبار دیگر مکالمه هارا دوباره بخون

امیدوارم عینک بدبینی را یکبارم که شده کنار بزاری و نیت و توطئه ؛ دست نشانده و ... را کنار بزارید

امیدوارم هرجا قصد بازی کردن داشتید این تجربه بدرد شما و دوستان جوان شمال شرقی که شما خیلی تاسف بابت به هدر رفتن استعداد ها داشتید بخوره و....

مسعود خان شما از نظر سن بزرگتر بنده هستید و احترامتون واجب

این پستها در توالی پستهای چند روز اخیر بود نه فقط این پست که ریپلای کردید که همینم بنده جوابگو بودم حتی

بنده از شما خواهش دارم شروع کنید از اول بخونید پستها رو، شاید شک و بدبینی شما به ما رفع شد، ما انقدر که فکر میکنید پیچیده نیستیم همون حرفی که زدیم تو ذهنمون هم همونه، اگر عادت ندارید بهش خب بدلیل سیاسهایی بوده که دیدید و الان به هر چیزی شک دارید

این بحث از نظر من تموم شدست و همه رو هم خسته کردیم خودمونم بیشتر از همه ، بنده از شما معذرت میخوام از این به بعد هم هرکس اومد در مورد ما حرفی زد دیگه جوابم نمیدیم ، کلا همه درست میگن

در مورد اون قسمت اخر صحبتتون بله باز هم نظر شخصی من همون هست و شما راه اشتباهو رفتید ولو با صد کردن واندر مرکزی سایدتون (البته نظر شخصیه و فاقد اعتبار برای خیلیها)

پینوشت: بیایید برای جوونترها انگیزه و الگو باشیم نه مخرب و ضد قهرمان

پایدار باشید

من به مسعود پیشنهاد دادم که یک صحبتی با لیدرهای شمال غرب بکنن تا اگه بشه سعی کنیم این دو ربع که دوستانمون توش ثبت نام کردن متحد بشن تا هم قوی باشن هم بشه سروری زیبا ایجاد کرد.متاسفانه الان متوجه شدم که دوستان فکر کردند بنده با این سن و سال و این سابقه خودم رو درحد یک جاسوس و خراب کننده بازی میارم پایین و موافقت نکردند در نتیجه با اصرار دوستان من در شمال شرق ماندگار شدم این داستان پلی دادن من تو بازی.

بنده هنوز هم با استناد صحبتهای بالا و اون پست تلگرام که گذاشتم باز هم میگم خلاف واقع بوده , مسعود خان گفتند شما اکانتی ندارید در سرور خیلی واضح هست مازیار جان

, صحبتی با من هم در مورد سیاستهای بازی نکردن ,من هم حرف بدی نزدم گفتم شما خدا نکرده جاسوسید یا خراب کننده ساید!

اتفاقا بنده برای شما خیلی خیلی احترام قائل شدم عزیز

بنده گمان میکنم براتون سوتفاهم بوجود اومده ولی این رو خدمتتون عرض کنم ما خیلی رو راست بازی میکنیم و لذت هم میبریم از بازی , در هر صورت از من ناراحت نباشید ولی حرف خلاف واقع بود

پ.ن1 اقای توپاگ عزیز خوشبختانه مسعود عزیز متن چتهای شما و ایشون رو توی تلگرام کامل برای من فرستادن که دقیقا با شما همون حرفهایی که من گفتم رو مطرح کردنداگر اجازه بدید همه رو اینجا بذارم تا همه متوجه بشن من دروغی نگفتم

با سپاس

درود مازیار جان

با اجازتون خودم میذارم برای روشن شدن ذهن خودتون و آقا مسعود ، چون این بحثی هست بین ما نه دیگران

اون قسمتهایی که مهم بود رو کنارش نشانه گذاری کردم چون باقیش واقعا ربطی به این موضوع نداشت ولی در توالی هم و نمیشد فقط یک قسمتهایی رو گذاشت و باز حرف و حدیث جدید بشه

ببینید مازیار جان ، مسعود به بنده گفت شما اکانتی در سرور نداری و توی گروه های تلگرامی و واتساپی دوستان دیگه هستی ، قصد بازی هم نداری ، بنده عرض کردم اگر تشریف میارن اندبل ما در خدمتیم اگر نه که توجیهی وجود نداره تشریف بیارید تو شورای لیدری و گفتم قدمتون رو چشم اگر حضور فیزیکی دارید در سرور

در مورد صحبت با ما در جلسه

اولا به ما هیچ پیشنهادی ندادید

دوما بیشتر از پنج بار به بنده گفتید ما نمیخواییم چیپس و ماست بزنیم و منتظر بودید بنده چیزی بگم

در اخر فرمودین شما جای من بودید چه میکردید

بنده گفتم بهرحال نظرات متفاوته ولی اگر من بجای شما بودم و میدیدم دو ساید هم مرزم با هم درگیرن تا بعد از کتیبه ها متایی نمیکردم و‌در این مدت تمرکز میذاشتم بر اماده کردن زیر ساخت سایدم برای صد کردن واندر مرکزی ساید ، پس بنده دست ردی به سینه شما نزدم چون اصولا شما پیشنهادی ندادید

این کل مراودات بود

در مورد سیاستهای بین سایدی ما سعی کردیم با هر سه ساید روشن و صادقانه عمل کنیم

بنده کلا دوبار با ناصر صحبت کردم یکی کپ نوید که خودش گفت یکی هم کاتا کردن دهکده یکی از اعضای اندبل لب مرز که معذرت خواستن گفتن خطای انسانی بود و ما هم پیشو نگرفتیم چون کلا دو ویو بود و دهکده پاپی هم نداشت

با ایرج هم در مورد یک اکانت که بدون هماهنگی یک خونه رفته بود تو شمال شرق ده زده بود و ایرج جان گفتن پیگیر بشم و ما هم اون دهکده رو کاتا کردیم

حتی با همین بهنام هم بنده یکی دوتا مشکل ریز رو با کمک هم حل کردیم

این کل ارتباطات بنده بود در این سرور به عنوان هماهنگ کننده اختلافات و مشکلات با سایدهای دیگه

در هر صورت باز هم عرض میکنم وقتی ما رفتیم یعنی همه چی رو هم چال کردیم دیگه پیش کشیدن حرفی در مورد ما برای خودتون صورت خوشی نداره

الانم واقعا میگم هر سایدی ببره یا اصلا سه ساید با هم صد کنند برای ما فرقی نداره که بخواییم جبهه گیری کنیم بر علیه اون یا طرفداری

مشکل ما هم چیز دیگه بوده و باز هم تکرار میکنم در اون مورد خاص باید همه تو یک جبهه باشیم وگرنه در اینده برای خودتون هم اتفاق میوفته

پایدار باشید

من به مسعود پیشنهاد دادم که یک صحبتی با لیدرهای شمال غرب بکنن تا اگه بشه سعی کنیم این دو ربع که دوستانمون توش ثبت نام کردن متحد بشن تا هم قوی باشن هم بشه سروری زیبا ایجاد کرد.متاسفانه الان متوجه شدم که دوستان فکر کردند بنده با این سن و سال و این سابقه خودم رو درحد یک جاسوس و خراب کننده بازی میارم پایین و موافقت نکردند در نتیجه با اصرار دوستان من در شمال شرق ماندگار شدم این داستان پلی دادن من تو بازی.

باسپاس

درود

این مطلب دروغ و خلاف واقع هست

بنده دیروز هم عرض کردم گذشته و سابقه در اعمال امروزتون تاثیری نداره ، این هم یک نمونش

مازیار جان واقعا برای بنده فرقی نمیکنه که کی با کی متا میکنه ، کی صد میکنه، کی میزنه و کی میخوره

باز هم استدعا دارم در مورد ما حرف خلاف واقعیت رو نزنید ، من نه اهل کلکل بیجا هستم نه پچ پچ های یواشکی نه دروغهای راست

خواهشا دستتونو‌ از جیب ما بکشید بیرون و همون توصیه ای که برای مسعود جان کردم برای شما هم تجویز میکنم

پینوشت: برای مرد بزرگی که ته خط هست یه خداحافظی باشرافت بهتره تا یه خداحافظی با حقارت

پایدار باشید

بسیار هم عالی مسعود خان

من نه احتیاج به حمایت کورکورانه فردی دارم نه از کوبیدن و حرف غیر واقع زدن در مورد فردی حمایت میکنم

حتما توجه کنید به اون موارد مسعود خان به صلاحتون هست

پایدار باشید

مسعود جان اینجوری به تله میندازنتون تا یاد بگیرید دیگه سفسطه نیایید

در همین پست ریپلای شما وجود داره که ما رو متهم به توافق با شمال شرق کردید:دی

اونجا بین دونفر صحبت شده بود و شما قبول کردید , الان حرف من میبُره!

یک نصحیت یه عنوان برادر کوچکتر دارم خدمتتون , شما گذشته خوبی داشتید پلیر خوبی هم بودید ولی این برای اینکه درحال حاضر هم خوب باشید کافی نیست, بنده به شما به چشم یک پلیر نگاه میکنم که حتی حال و وقتشو هم نداره بره پانزده کراپ بگیره اما چون به این بازی عشق داره و همواره بازنده بوده بازهم داره این دور باطل رو ادامه میده و وارد بازی میشه همه مناسبات و سیاستهای اصولی رو زیر پا میذاره تا تسکین پیدا کنه اعتیادش و همراه با این تسکین وقت,انرژی و شور بسیاری از پلیرهای جوونتر رو هم به هرز میبره

دورانتون تموم شده, وقتی نه حالشو دارید نه وقتشو مجیور نیستید

منو یاد علی ویسکی و مهرداد پکر میندازید وقتی این بازیو شروع کردم تو ساید همیشگیم منهای این سرور جنوب غرب

تنها یک نکته میگم مسعود خان و تمام

هر ساید مسئولی داره وقتی اون مسئول معرفی میشه تمام صحبتهای باقی پلیرها توی سرور با هم معنی پیدا نمیکنه ، دوست و رفیق هستند در سایدهای مختلف و با هم حرف میزنند ولی از نظر دیدگاه سایدی اعتباری نداره ، حرف دیگه ای میمونه؟ اگر شما غرق حواشی بودید و هستید دلیل نمیشه همه مثل شما باشند

درضمن فکر کنم اقا میلاد و مانی جان و سعید جان بیشتر از هرکس دیگه دوست داشتن با ما رودرو بشن و تو سابقه ما با اونها همواره رقابت بوده نه اتحاد ، حتی توی همین فروم هم ببینید اکانتهای شمال شرق اغلب با ما کلکل داشتند

بنده علاقه ای به حواشی نداشتم و ندارم و خواهش میکنم پای مارو بکشید بیرون از این جریانات ، با تحریف واقعیت برای خودتون اعتبار نخرید و اگر بزرگتر هستید به مجموعتون یاد بدید که صحبتهای یک نفر در مجموعه فصل الخطاب هست نه پلیرهای اکانت مختلف با هم

سلام خدمت همه دوستان

متاسفانه یک عده از دوستان فکر میکنن جلوی یک بزرگتر بی احترامی بکنن به چشم آدم بزرگ بهش نگاه میکنن

آقا( فرزنداز نظر سنی بیشتر بچه ها 2 برابر شما بیشتر سن دارن) توی جلسه که شما هم بودی بحث متا به اشتراک گإاشته شد شما و 3 نفر دیگه مخالف متا با جنوب شرق بودید و از قبل با شمال غرب متا کرده بودید که شمال غرب وقتی دید شم و تیمتون هیچ کاره هستید دیگه حرف شما را نخوند متاسفانه ساید شمال شرق را شما از یکپارچگی خارج کردید به لطف مولتی اکانتها و بات سرور خیلی به قدرتتون هم افتخار میکنید این سرور اتفاقا" برای همین تشکیل شده تا حداقل یاد بگیرید بدون بات هم میشه بازی کرد

درود مسعود خان ، سن بالا خوبه بشرطی که ازش سو استفاده نشه عزیزم، تا حالا ساکت بودم چون تهمتی به ما زده نشده بود ، الان این تهمت رو وارد کردید که ما با شمال شرق توافقی چیزی انجام دادیم در حالی که شما خودتون توی شمال غرب بودید و رخت سفر بستید یه جای دیگه تا زیر پرچمی باشید برای دوستان و البته اون ساید هم داغون کردید

بر هیچکس پوشیده نیست اگر ما قصد متا هم داشتیم که واقعا نداشتیم تا زمانی که یک متای دیگه شکل بگیره و اینو هم چند بار اینجا عرض کردیم بطور قطع دلمون به سمت متای غرب بود تا شمال ، دلایل زیاد داره

بر هیچکس هم پوشیده نیست عقبه شما(منظور اکیپتون) چی بوده و این سرور هم چی هست

تیم ما از این سایت رفت چون ورای داشتن یک ادمین بد که بدترین تصمیماتو برای سایتش میگیره ، تیمها و پلیرهای بدتر از بد در اون وجود داره که کوچکترین ارزشی برای اصل این سرگرمی قائل نیستند و در واقع بازی رو از توی واتساپ و تلگرامو دیسکوردو تماسهای تلفنیشون پیش میبرند نه از داخل سرور

بهرحال تمام صحبتهای بنده با شخص شما در تلگرام موجود هست برای اوردن توتال حال حاضر شمال شرق به ساید ما در اوائل سرور و همچنین دست رد زدن ما به سینه ایشون و عوامل اجرائیش

پشت سر ما پچ پچ نکنید و همون سبک بازی زیبای خودتون رو ادامه بدید از ما پله نسازید و لذت ببرید از اون چیزی که لایقش هستید و میخواستید

پایدار باشید و لذت ببرید از سرور پاکتون دوستان :دی

محسن عزیز پست منو بخون

دقیقا نوشته شده جور دیگه برامون جبران شده ، از طرفی ما هم میدونیم شما در جریانید! و به شما گفته شده این کار انجام میشه. و درستشم همین بود که شما هم درجریان باشی فردا روز حرفی حدیثی پیش نیاد

فقط خواستم بدونی اونجا که حق مسلم ما بود ( شما هم حق رو به ما دادی ) نیرویی ادد نشد ، این که الانه ....

بهنام جون موافق صحبتت نیستم

من همون روز هم موافق اینکار نبودم البته

به دوستان هم گفتم ادمین باید بیاد توی فروم اعلام کنه این باگ وجود داشته و یا به هیچ طرفی جبران خسارت نکنه یا هر دو طرف , بهرحال اون پلن ایراداتی داشت که در صورت عدم اینسرت هم اون دهکده دیستروی نمیشد و خودتون واقفید , همونجا بنده به دوستان گفتم در ادامه سرور هم به مشکلاتی میخوریم البته نه اینکه دوستان مخالف حرف من بودند ولی تصمیم خودم هم این بود که ادامه میدیم ولی الان اعتراف میکنم تصمیم اشتباهی گرفتم

دیگه نبش قبر هم فایده نداره بهنام جان بهتون هم خوش بگذره , در حقیقت دلسرد شدیم و بد بین با توجه به تماسهای زیاد ادمین با هرطرف سرور و همچنین اون مواردی که دوستان گفتند

باز هم عرض میکنم از دو طرف قضیه جای توجیه وجود داره و اصلا قشنگ نیست این بحث ادامه پیدا کنه چون ما همگی در یک جبهه ایم در این مورد خاص

یوسف جان بنده ارزو میکنم برای شما این شبهات پیش نیاد و لذت ببرید از سرور, واقعا ما هم در این مدت لذت بردیم خیلی هم خوب بود یکمم زدیم و خوردیم , دیگه چی میخواییم از این سرگرمی?

بنده دیگه پستی در فروم نمیذارم , همگی موفق باشید و پرچم جنوب غرب هم بالا باشه❤

درود و خسته نباشید

شبهات مارو مهدی جان زحمت کشیدند گفتند

بطور قطع هر کس از اون میتونه نتیجه گیری داشته باشه که قابل دفاع هست از نظر خودش

تنها خدمتتون خواستم عرض کنم که مشکل ما با دیوار شدن چهارتا همر نیست چون در بدترین حالت بعد از پلن ما با اس ای یر به یر بودیم و هنوز دفاعمونم سر جاش بود

مشکل ما با ادمینی هست که تلفن بدست داره به همه زنگ میزنه و صحبت میکنه , اینجورشو ندیده بودیم هرچند شنیده بودیم ولی خب تجربه باید بشه گاهی

در مورد اون کاتاهای ویانا هم بهنام در حق رسول کم لطفی کرد چون رسول منابع کاتاشو بهش داد ما در جریانیم کاکو :دی

اشتباه ما این بود که باید همونجا حذف میکردیم خیلی هم بهتر بود نه تایمی از سرور گذشته بود نه پلنی زده شده بود ولی خب اشتباه کردیم

الان هم بنده به شخصه هیچ ایرادی از تیم اس ای نمیگیرم چون مشکل از یه جای دیگه هست نه از پلیرهای سایت

به هر صورت دوستان موفق باشید و سرور خوبی داشته باشید , این پستها هم صرفا برای اطلاع رسانی و احترام به دوستان بود وگرنه ارزشی نداره و خرج امروز و فرداست

از تمام دوستان در هر چهار ساید خصوصا شمالغرب هم تقاضا دارم دیگه بیخیال این قضیه بشن و خیلی ریلکس و در ارامش به کارشون برسند , از تمام دوستان هم که تو این مدت مارو تحمل کردند و احیانا ناراحتشون کردیم ناخواسته, عذر خواهی میکنیم و همتونو عشقه ❤

پایدار باشید

درود و خسته نباشید خدمت فروم نشینان عزیز

تبریک به دوساید جذاب کننده بازی و کلهم با این چهار پلنی که انجام شده فکر میکنم از نظر امار ضرر و زیانی هم با هم برابر هستند

تیم شمالغرب یکسری مستندات داره مبنی بر دخالت مستقیم و غیر مستقیم ادمین در روند سرور که فردا در فروم قرار میده , از تمام دوستان در هر چهار ساید خواهشمندیم تا فردا سعه صدر داشته باشند و بجای پریدن بهم صبر کنند تا ما مستندات رو ارائه بدیم

همچنین خسته نباشید به تمام دوستان جنوب شرقی که ذات واقعی خودشون رو پس از دیوار کردن پنج همر در فروم نشون دادن و دقیقا شدن همون چیزی که تو چهل و هشت ساعت اخیر میخواستن بگن نیستیم

البته منظورم به تمام این مجموعه نبود(تیم محترم گان هیرو و لقمان و سرلشگر) ولی دقیقا همون دوستانی که قبلا در یک پست اسکریناشون رو گذاشته بودم دیدید که اخلاق اعلای خودشون رو باز هم نشون دادند

پینوشت: با اجازتون یه شعر از شاعر شهرمون میذارم که مصداق این سایت هست

خرم انروز کزین منزل ویران بروم

راحت جان طلبم وز پی جانان بروم

بهنام عزیز خوبی؟

در مجموعه ما حدود دوازده تا اسکواد هست با تقسیم بندیهای مشخص ، هر اسکواد چنتا هجومی داره و چنتا دفساز ، مثلا من به عنوان خرمالو شش تا پلیر دارم به نام شفتالو و البالو و ..... اگر اسماشون رو مخته خب به مولتی هانتر گزارش کن :دی

سرورهای شلوغ (حالا اینجا خیلی هم شلوغ نیست) باید با این اسکواد بندیها باشه تا کل مجموعه یکپارچه تر و هماهنگتر باشه و دنبال یک کیلو دف زیر پتوی همه پلیرها نگرده اگر اتک اومد روش

حالا شما اگر همینجوری الله بختکی دویست تا پلیر دارید کنار هم بازی میکنید حق ندارید فکر کنید همه باید مثل شما بازی کنند

پلیری که اکانت شخصی خودش واسش مهم نیست و بعد اتک تازه میفهمه روش اتک بوده به طبع برای سایدشم ارزشی قائل نیست و ما همچین پلیری نمیخواییم ولی چون مجموعه معظم شما از هر نوع پلیری استقبال میکنه و الان هم خوشحاله از اینکه یه پلیر ما کم شده زین پس بنده دست همچین پلیرهایی رو میذارم تو دست شما تا باز هم شاهد شکوه هرچه بیشتر شما باشیم

تیرداد جان پیشاپیش عذر میخوام جواب میدم ، قصدم جبهه گیری یا زیر سوال بردن نیست

دفاع بطور قطع در همه سایدها کم هست الان و اصلا همین دلیل زیباتر شدن سرور شده

یک نقطه تفاوت در دو پلن ما و پلن شما وجود داشته در پخش دفاع که نشون میده ما یکم جلوتر بودیم در دفسازی (نه خیلی ، یکم ، اما این تایم سرور همون چند تا ده کی ارزش داره)

پلن شما روی سه کپ بود که واقعا یکیشو بعد پلن فهمیدیم چون اون دوستمون در تیم ما نبوده و این سرور باهاش اشنا شدیم والان اکانتشو تحویل گرفتیم ازش (واسه شما اشنا بوده البته اونجور که خودش میگفت) دوتا کپ دیگه هم کراپاش انقدرا چشمگیر نبود ، حالا به زعم شما بود

دوتا پلن ما چطور بود ؟ روی دفساز بود؟ روی کپ بود؟

تفاوت اینجا بود عزیز ، البته که هیچ چیز از ارزشهای دف کوردتون کم نمیکنه چون دفکورد باید ابزار داشته باشه نه دست خالی کاری انجام بده

پایدار باشید

البته که خیلی خوبه قبل از شروع سرور اعلام حضور کنن همگی، ما هم غیر از این نبوده واسمون

مشکل جای دیگه بود که بیخیال به قول خودت

قصد خاصی هم نداشتم فقط دیدم علی چیفر یه چیزی گفتند ایشونو ریپلای کردم تا در جریان باشن اگر نیستن ، و همچنین دوستانی که بعد به سرور اضافه شدند

پینوشت: فاصله کل کل و توهین زیاد نیست، رد شدین از اون فاصله کاکو اونم با سرعت

درود اشکان جان

بله ما میخواستیم یه سرور نرمال بازی کنیم بعد از چند سال و اومدیم اینجا چون دیدیم شلوغتره اما....

تهمتی از طرف ما زده نشد تنها ما درخواست رید اتومات کردیم و هجمه های شما اغاز شد با بدترین الفاظ , البته که قبل از اون هم کلی هندونه زیر بغل هم داشتید میذاشتید و همدیگر رو بغل میکردید و باقی سایدها رو یه مشت نوب فرض میکردید

ما هم خیلی مردونه و بدون سیاست بازی اومدیم گفتیم روبروی شما بازی میکنیم , غیر از این هست کاکو?

نبش قبر نیست عزیزم تاپیک همین سروره نه سرور ایکس راند بیابون :دی

سلام بر هم بازی خیلی قدیمی :-)

من هیچ گاه دیدم از بالا به پایین یا برعکس نبوده ولی دوستان شما بوده اگه مرور فروم انجام بدید:-)

علی جان شروع کننده این کل کل ها دوستان شما بودند نه باقی سایدها

اینها چند نمونه بود فقط و البته کماکان هم ادامه داره

احترام , احترام متقابل میاره دوست عزیز و لاف زدن و گنده گویی تحقیر میاره

پ.ن: یاد سرور 7 بخیر اولین ورژن جدید بود می خواستیم پلن بریم به بازیکن می گفتیم باید چنج میل کنی برو سه روز دیگه بیا دوباره بازی کن با تموم وجودش به لیدرهاش می گفت چشم ..... فرق یک دژکوبی و تراوین باز تو اینه عزیزم.....

....

یا حق

Ali Chiefer

درود دوست عزیز , چند نکته رو خواستم یاد اوری کنم , اینکه از نظر شما تیم جنوب شرق با برنامه تر بوده خب نظر شخصی شما هست و قابل احترام ولی در حد همون نظر شخصی شما نه بیشتر

یکبار قبلا گفتیم الان هم میگیم توی تمام سایدها پلیر هست از عصر دایناسورها تا پلیری که با همین اسپید ترا این لعنتی رو شروع کرده , نه به پلیر کلاسیک کِرِدیت خاصی میدن نه پلیر تازه کار مشکل خاصی داره , فسیلهای زنده ای در این بازی دیدم که درکشون از این بازی هنوز داغونه و برعکسش پلیرهایی که بعد سه سرور خیلی پروفشنال بازی میکنند پس الزام حرفه ای بودن قدمت نیست

هرچند که در تیم ما حدود هفتاد درصد همون فسیلها هستیم ولی این رو خواستم روشن کنم که روی این چیزا مانور ندید واسه خودتون بده

مخصوصا شما علی چیفر عزیز که بحث دژکوب رو باز کشیدی پیش ولی

همینطور که ملاحضه میکنید در تاپ تن فروم اون سایت نام شما میدرخشد

پینوشت: اگر قصدتون مسخره کردن هست یا پایین نشون دادن سطح اون سایت شما جز تاپ اکانتای فرومش بودی , این اخلاقو ترک کنید که چند سال دیگه هم یجا دیگه چهارتا ببینید و با نیشخند بگید اسپید ترا باز بهشون واسه خودتون بده در وهله اول

پینوشت ۲: فروم تراوین یک کتاب جامع تاریخ زندست

( بچه ها بلاخره اینجا هم استفاده شد :دی)

درود یوسف جان

اکانت فروم SW team مال حمید جان هست , در این سرور در شمال غرب هستن و در تیم همیشگی خودشون

با این نیک نیم شناخته شده هستن در فروم ای ار قبل فیلتر و دژکوب , اگر شما نمیشناسید ایشون رو چون در ای ار بعد از فیلتر بازی نکردن و ما بعد از فیلترینگ به تنها سایت موجود اون زمان یعنی دژکوب رفتیم و همونجا هم موندگار شدیم

این رو هم خاطر نشان کنم به ذات کل مجموعه اکسفورد برادرز اولین سرورشون هست که در شمالغرب بازی میکنند و دلیل اون هم به تاپیک امادگی برمیگرده که در اونجا سایدهای جنوبی اعلام امادگی کردند چند تیم و ما بین شمال شرقی و شمال غربی با شیر و خط اومدیم اینجا :دی

پایدار باشید

درود و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

خسته نباشید به هر دو ساید درگیر در بازی

این پلن برد برد رو به ساید خودم تبریک میگم و ممنون از تیم پلنری و لانچری که واقعا انقدر تعدادشون زیاد بود دیشب تا امروز صبح که بخوام اسم ببرم از قلم میوفتن

مرسی از کاکوها که همرا رو علیرغم اینکه دقیقا بعد از پلن اس ای با مشکلات زیاد خوابوندن و تمام بچه های اکسفورد برادرز که تو‌این مدت پلن داشتن و دارن همرا رو ساپورت میکنن و در اخر شرمنده دوستانی که از همرشون استفاده نشد در این پلن (جبران میکنیم)

اشکان جان کاکو شما عزیز مایی و همچنین احترام تمام قد به تمام پلیرهای با اخلاق جنوب شرق

پایدار باشید

پینوشت : حامد طوطی جان اگر درست گفته باشم، کاکو باور کن ما سروری نداشتیم که تا بعد از کتیبه کشاورزی کنیم ، ذات این بازی جنگ هست و لذتش هم در همین زد و خورد ها ، این پلنها ادامه داره تا همه سر ذوق بیاییم و از اینکه وقتی رو داریم با این بازی پر میکنیم توام با لذت هم باشه

HAAL gone hero😁

خسته نباشید به تیم لانچری اس ای- با اینکه تو لانچ افتضاح بودن ولی باز هم زحمت کشیدن

تبریک بابت کراپ لاک کپ strong hold سطح ۱۳ و مرغ اتش سطح ۱۱ :دی

پینوشت: اگر ری اکشن چیف دوتا همرتون این هست که ما راضی هستیم یه راند دیگه بریم همین فرمون رو