Posts by Haj.hosein

سلام آقا تیرداد عزیز

درسته که اینجا هیچکس واندر 100 ندیده نیست اما هدف بازی همینه، اینکه بتونی با برنامه ریزی و سیاست و هماهنگی واندر 100 کنی

اینکه شما احساس میکنی دیگه واندر توفیقی نداره واسه اینه که این حقیقت رو پذیرفتی که سایدتون توانایی واندر 100 کردن رو این سرور نداره و یا احتمالش خیلی کمه

واندر 100 نکردن امرداد بخاطر سیاست غلطش بوده و هست، پس الان پروژه ی بی ارزش سازی واندر رو کلید نزنید چون چیپه

واندر هم هیجان خودش و استرس خودشو داره و کمتر از جنگ نیست

به نظر من جنوب شرق شدیدا مشکله دف داره...

اشکان سر لشکر عزیز تو جنوب شرق نهایت بتونه یک یا دو تارگت رو پر دف کنه، اونم جلوی همرای سنگین شمال غرب، پس خیلی نمیشه تحلیل و آنالیز کرد و جنوب شرق فعلا باید تا میتونه دف بکشه و شمال غربم تا میتونه از این فرصت استفاده کنه و بزنه

جنوب شرقیا احتمال نمیدادن تیم آکسفورد جنگ رو زود گسترش بده و فقط رو زیرساخت و سیاست در فروم تکیه میکردن و آماده جنگ نبودن

اما برعکسش شمال غرب آماده ی جنگ، من فکر میکنم شمال غرب تارگتی نیست بجز مصری هاشون که نتونن دف توش اوکی کنن پس پلن رفتن جنوب شرق سخته...

دوستان امرداد رو دست کم نگیرید... غافلگیر شدن اما تا ریکاوری نشدن باید ادامه بدین، اگر از این برهه در بیان جذاب ترم میشه بازی

شنبه صبح

تیک تاک رو زده سامان

این سری نوبت کیه؟

ما شا الله شمال غرب

دم همتون گرم

اینم نتیجه ی ترس جنوب شرق و احتیاط زیاد از حد و محتاط بازی کردن، تمام این همر ها میتونست خرجه شمال غرب بشه، وقتی تو سایدتون دف ندارین که جلو شمال غرب تارگتا رو پر کنین باید هجومی بازی کنید و بزنید...

تبریک به شمال غرب

بازم دو سه پله همرامون رتبش بالا تر رفت <3

با سلام به تمام دوستداران اسپید ترا

بین 200 بازیکن اول سرور به تفکیک ساید، بازیکن و تعداد مجموع دهکده به شرح زیر میباشد :

شمال شرق : 55 اکانت با مجموع 326 دهکده

شمال غرب : 31 اکانت با مجموع 158 دهکده

جنوب شرق : 55 اکانت با مجموع 330 دهکده

جنوب غرب : 52 اکانت با مجموع 286 دهکده

هفت اکانت هم محاسبه نشده چون در اتحاد های سایدشون عضویت نداشتن که تاثیر چندانی در آمار بالا نداره(حوصلم نشد سایدشونو چک کنم8o)

تحلیلی نمیشه کرد که کدوم ساید قوی تره و این آمار صرفا برای شناخت بهتر پتانسیل های موجود هر ساید هست

البته این آمار ساعت 3 عصر امروز گرفته شده و ممکنه چند دهکده تو همین 45 دقیقه تاسیس شده باشه اما نسبت رو خیلی تغییر نمیده

اینم در نظر بگیرید که نمیشه پلیرهای 2 دهکده ای رو شناسایی کرد و خب صرف آمار بالا نباید قضاوتی در مورد توان یک ساید کنیم.

پیروز و موفق باشید

حاج حسین8)

صرفاً، به عنوان یه برادر بزرگتر/کوچکتر، خواستم بهت دو تا چیزی که من از تراوین یاد گرفتم رو به تو هم بگم، شاید خوشت بیاد:

1. در جایی که عملت به بار نشسته، نیازی به توضیح اضافه نداری. تیمی که مغلوب شده، بالطبع از هر حربه ای استفاده می کنه تا فضا رو گل آلود کنه. منتهی این «لحن» تو هست که در ذهن خواننده اثر می ذاره، وقتی متن طولانی می شه. و خیلی مواقع، یه فاتح با لبخند کاریزماتیک، خیلی خیلی مؤثرتر هست تا برنده ای تا قرون آخر می خواد دعوا کنه -- ملت فک می کنن حتماً اونقدرا هم فاتح نبوده که هنوز داره گل آویز می شه.
    2. هیچ وقت، هیچ وقت، هیچ وقت، تیم ت رو فراموش نکن. درسته ممکنه شما پلنر یا لیدر کل یا همه کاره باشی، اما استفاده از افعال مفرد، خصوصاً راجع به داشته های سایر پلیرها، می تونه در دراز مدت باعث بشه دلسردی ایجاد بشه و پس فردا بگن «فلانی شماها رو فقط یه اکانت می بینه و همه ش خودشه!». مخصوصاً توی محیطی که بهت تضمین می دم، از همچین حربه و های سیاسی و روانی به شدّت استفاده خواهد شد.

قربانت

--آیدین

آیدین جان من ترواین رو با شما یاد گرفتم

و همیشه هم گفتم و میگم که شما سرمایه و استاده به تمام معنیه تراوین ایرانی

یکی از دلایلی که من این سرور اومدم خود شمایی و خب حسرت میخورم از اینکه شمال شرق شما رو از دست داد، شما در تحلیل، آموزش و پلن بی نظیری و من توی این سه تا روی شما قسم میخورم اما جدیدا احساس میکنم که سیاست هم اضافه شده و با مرور پست های قبلیتون به این نتیجه رسیدم که شما در حال بازی هستی مگر نه مثل سرور قبل بعد از واگذاری اکانت فعالیتی هم در فروم نداشتین

از اونور پست های شما مخصوصا این قسمتی که ریپلای کردم اینو میرسونه که شما در جنوب شرق احتمالا پلی میدین و همسو با بازیکنای این ساید پست تحلیلی و سیاسی میزارین و دارین هماهنگی و تیمی بودن شمال غرب رو هدف میگیرین، بدون اینکه امرداد حتی بفهمه دارین بهشون کمک میکنین که واقعا جای خوشحالیه و من حسرت میخورم که باز شمال شرق شما رو از دست داد، امید وارم جنوب شرق از حضور شما اونجور که در شان شماست استفاده کنه و قدر حضور شما رو بدونه

من از قبل، الان و در آینده به شما ارادت دارم و هر زمانی که شما بنده رو لایق بدونی حاضرم در کنار شما و با شما بازی کنم.

دوست دار شما

حاج حسین

خلاصه مراقب باشید دفعه بعدی تو آب گل آلود غرق نشید :*

سلام یوسف جان

آب گل آلود هست، شما گل آلودش نکردی، درسته چرچیل های زمان باید جلو شما لونگ بندازن اما اینقدرم ما رو ساده فرض نکن، بالاخره همین که شما سعی میکنی جنوب غرب رو متحد و بی حاشیه نشون بدی نشون میده بهترین سیاستمدار جنوب غربی، بالاخره اخبار و حواشی میپیچه و فکر نکنید اتفاقات درون سایدی به بیرون درز نمیکنه (نمیخوام بازش کنم) نمیشه با یه پست فروم جمعش کرد.

امید وارم در ادامه بتونید با قوت و هماهنگیه بیشتری جلو برید و برای شما و پلیر های خوب جنوب غرب بهترینا رو آرزو میکنم

یک اعجوبه در ساید پاکبازان جنوب شرق

الله اکبر

:saint:

این بازیکن هفته ی پیش وسطای هفته ثبت نام کرده و سومه پیشرفت رو گرفته

الان هم...

سام عزیز اکثرمون می‌شناسیمش و حضورش تو سرور سطح این سرور رو بالا میاره...

هفته ی دیگه هم احتمالا تاپ پیشرفت 8o

یه شیرازی والسیه خسته:thumbup:

سلام

سرور فینال این اتفاق افتاد! شمال شرق با تک هیرو 2-3 تا کتیبه از جنوب شرق(سایدی که ما توش بازی میکردیم) زد و حاضر به پس دادنشم نشد و 3 تا ساید دیگه متا کردن .اتفاقا همین دوستمون حاج حسین جز نفوذی های شمال تو جنوب شرق بود که دید چی برسر سایدش اومد! این پیشنهادیم که داد حاصل تجربه و درد شدیدیه که به ساید خطاکار وارد شده:D:D:D:D

من فکر میکنم یکی از دلایل موافقت شمال شرق با داشتن اکانت تو ساید دیگه شخص ایشون باشه!

من اون سرور برای شمال شرق دوتا کتیبه تک هیرو زدم از جنوب شرق و خب اول اینکه اون سرور قانونی بسته نشده بود و شما هم با مولتی سعی کردین منحصر شمال شرق رو از تو خود شمال شرق بزنین که تایم کم اوردین

الانم اگه توتال شمال شرق آقا مازیار قانونی رو زیر بار نره حداقل 4 تا کتیبه براش میارم

مثل همون سرور

ساید توافق کنه، منم پایبندم

بعدم حرف در مورد سرورهای گذشته غلطه اون سرورا که همه صنعتی مولتی می‌کشیدن و هفت تا بیگ همر میدادن بیرون من حوصله و توان اینکار رو نداشتم اما تک هیرو کتیبه زدن رو چرا

این سرور قرار شده همه سالم بازی کنیم

پس الکی سرورهای قبلو پیش نکش دوست عزیز

چه جور ضمانتی مد نظرت هست؟ یا اساسا اینطوری بپرسم ، چه جور ضمانتی میشه برای " بازی پاک تو دنیای مجازی" گرفت؟

مثلا اگه سایدی از مفاد قرار داد تخطی کرد اون سه ساید دیگه علیه اون ساید 3 به 1 کنن

و همزمان از اعضای با غیرت اون ساید متخطی بخوان که به سایدشون فشار بیارن و...

راه داره، باید کار بشه روش

تبریک به شمال غرب و مخصوصا تیم ایمپریال

بابت پلن قشنگشون و پیشاپیش تبریک میگم به هر دو ساید که بازی رو جذاب کردن

اگر چه دوست دارم شمال غرب امشب بیشترین دست‌آورد رو داشته باشه...

فقط یه سوال؟

من نمیدونم شما چرا وقتی کپت با گندم زار 16 هست و سه خونه با مهاجم فاصله داری 2 کا حداقل دف ثابت نباید باشه روی کپت؟

حداقل 70 کی تولید، وقتی بغل دستت(قشنگ بغله دستت) کپه ایمپریاله خب 10 کا دف ثابت بزار، به کجا بر میخوره؟

20 تا جاسوس؟

مطمئنا اسکات هم خورده این اکانت قبل لانچ

بعد طبق شنیده های من احسان عزیز جزو شواری لیدری امرداد هم هست (اکانت مدافع)

بازی رو ایزی مود نکنین برای شمال غرب

مهاجم پلنش خوب بوده

اما از نظر من فقط و فقط بخاطر اشتباه فاحش مدافع بوده...

ببینیم چی میشه امشب:love:

تیک تاک

سلام دوستان

این یکی ازشاخ ترین پلیرهای ایرانه ببینین کجا فیدر زده 8o

راه گم کردی اشکان عزیز؟

اول اینکه بیابون زدی، الان مثلا خواستی ادای کپ امپریال در بیاری؟ عزیزم اون وسط سایدتون کپ زد نه لب مرزتون و تقریبا بیابون، فازت چی بوده خدایی؟ :whistling:

یه توضیح بده ما نوب ها هم یاد بگیریم، بدونیم باید چیکار کنیم، شاید یه فلسفه ای پشتشه که یکی مثل من بلد نیست. :saint:

پ. ن :

شاید دستت خورده مختصات اشتباه زدی:)

شایدم اس 400 توش گذاشتی ^^

اینم یکی دیگه بغل دسته اشکان با همون فلسفه فیدر زده...

من کاری به امرداد و اکسفوردبرادرز ندارم که کدومشون از لحاظ اماری قوی تره و احتمال زدنش بیشتره چون واقعا مهم نیس، بیشتر روی سخنم با اون یکی دو ربعه که با چای بیسکویت تماشا میکنن! به نظرم الان وقت متا و گرفتن امتیازه از این دو جبهه جنگه و گاردی که رو ج غ جفتی گرفتن قشنگ مشخصه میشه باهاشون یه ترکمنچای حسابی بست !

با یه نگاه معمولی تو نقشه میشه فهمید که امرداد تو یکی دو هفته ی قبل کلی اکانت ریجستر کرده و این یعنی ناتار بیشتر

از اونور :

کلی پلیر و تیم جدید بهشون اضافه شده و تقریبا میشه گفت نسبت به شمال غرب دوبرابر پلیر، دارن

اما جالب اینجاست که چرا تا الان نسبت به توانشون جوابی به شمال غرب ندادن؟

خب امرداد نرمال بازه و صبر و حوصله ی زیادی داره و خیلی اهله نقشه و کارای زیر زیرکیه

تو تاپ غارت هم اگر ببینید هر هفته وضعیت امرداد بهتر و بهتر شده جوری که قبلا نصف شمال غرب رید میزد الان این فاصله تقریبا داره به تساوی میرسه و احتمال بالا زدنش هم خیلی زیاده

نزدن کپ امپریال و خیلی دلایل دیگه که نمیخوام بازش کنم منو به این میرسونه که احتمالا امرداد قصد داره یه ضربه ای به شمال غرب بزنه که از ناحیه ای باشه که انتظارشو ندارن، اتفاقا باید دو ساید دیگه حواسشون باشه...

بازی شگفتانه هاست یهو دیدی جفتشون بعد از جواب امرداد متا کردن، دو ساید دیگه رو در حال چای و بيسکوئيت خوردن و تماشا حذف کردن و صبر کردن برای آینده

هیچ کسی نمیتونه از این دو باج بگیره یا بتونه ترکمنچای ازشون طلب کنه چون به محض اینکه منفعتشون ایجاب کنه ممکنه متا کنن با هم و اونموقع شمال شرق و جنوب غرب اوضاعشون داغونه چون توقع و انتظارشو نداشتن.

بهترین سیاست رو تا این لحظه شمال شرق داشته با کمترین حاشیه و بهترین دیپلماسی با هر دو ساید همسایش

الان باید شمال شرق و جنوب غرب سریعا مشخص کنن کدوم طرفی هستن تا این احتمال متای شمال غرب و جنوب شرق از بین بره چون در اون صورت ماییم و کلاهه گشادی که سرمونه

پروژه ی جدید امرداد رونمایی شد...

پاسخ محکم ساید بزرگ جنوب شرق به خفت صبح اربعین (البته در فروم 8o)

جاسوس رو آزاد کنیم 8)

یعنی چی؟

یجور تهدید غیر مستقیم سه ساید دیگه

که حواستون باشه ما پلیر داریم تو سایداتون

به نظر من فقط شو تبلیغاتیه و اگه داشتن صد در صد استفاده میکردن

اکانت با پلیر حرفه ای جاسوس نمیشه و فقط میتونه چراغ رو تو یک ساید چک کنه که اونم راه داره و عملا چیزی دستش نیست.

بجای تهدید و سوژه درست کردن میتونید تو بازی جواب شمال غرب رو بدید نه اینکه تا کم میارید یه نقشه تو فروم راه بندازید .

یعنی امرداد بتونه از شیوه ای استفاده کنه و نکنه بیاد تو فروم در موردش صحبت کنه؟ ممکنه؟ مگر اینکه ندارین و از نقطه ی ضعف مطرح میکنید این بحثا رو :*

خب اینکه بدون اسکات زده شده ریسک بوده اما نه ریسک بالا

چرا؟

چون اکانت مدافع توتن بوده و تمام فیدر ها و کپ هم تو بیابونه و دفساز قابل توجهی هم نزدیک این مختصات نیست، بعدم تایمی خفت شده که معمولا همه خوابن، من خودم تو این تایم بیشترین غارت رو از ناتار میزنم

و از پروفایل و... بازیکن هم میشه متوجه شد تنها بازی میکنه و به احتمال زیاد نمیتونه اون تایم آنلاین باشه و اگرم باشه از کسی خیلی نمیتونه دف بگیره و...

تو این تایم خفت خوبی بود، تبریک به شمال غرب، البته این خفت بیشتر نتیجه ی جسارت و شجاعت هست تا پلنری، کم ندارن اکانت های جنوب شرق از همچین پتانسیل هایی، اگر یکم احتیاط رو کنار بزارن میتونن خیلی موفق تر عمل کنن

تلنگر :

جلوزن خوبی میتونست باشه برا زدن کپ ایمپریال که متاسفانه خفت شد.

تا حالا شده واندر صد کنین؟

شده یکبار برین جنوب غرب و سودی برا این ساید داشته باشین؟

شده تا حالا وقتی میرین جنوب غرب و یهو میزارین میرین اکانتاتون رو بدین به ساید؟

شده اصلا تا حالا آخر بازیو ببینین؟

به کسی جز خودتون اهمیت دادین تو جنوب غرب؟

فقط باید بازیه پلیرهای خوبه جنوب غرب رو خراب کنین؟

داعش یا پیشوا؟

داعش تو هر کشوری رفته فقط گند زده به اون کشور...

تکفیری نیستین احیانا؟

البته که مسائل جنوب غرب به خودش مربوطه و منم مثل شما عضو اتحادهای جنوب غرب نیستم، پس هر وقت عضو شاخه های جنوب غرب بودین و راهتون دادن و بعد به نمایندگی قبولتون کردن اینجا از طرف ساید بیاین صحبت کنین.

موفق و موید باشید

مثل اینکه جنوب غرب وارد برهه ی جدیدی شده و تیم بزرگ پیشوا با تغییر اسم اتحادش داره به کارش ادامه میده...

ممنون میشم دوستان جنوب غربی یه توضیحی بدن که چه خبره اونجا.

آیا قراره برنامه های ساید جنوب غرب به دو قسمت تبدیل شه؟

یا قراره وارد جنگ داخلی بشن؟

آیا بحث بر سر سیاست خارجی تیم ها بوده؟

اصلا بحثی بوده و یا صرفا فقط یه تغییر اسمه؟

با تشکر

دوست عزیز .... بنده ذاتاً شخصیت ها و پلیرهای شکاک زیادی دیدم اما اولین بار هست که میبینم وقتی یک نفر میگه یک ربع که داره مرزهاش رو میزنه، باید به ربع دیگه شک کنیم :/:/:/ مگه اینکه قضیه سنگ اندازی و تفرقه افکنی باشه!

تفرقه ای نیست از روز اول شما کوری خوندید و خب تو هر ربعی پیدا میشن کسانی که به عشق رو کم کنی پلی بدن... اینجا همه با تجربن و بچه نیستن که من بخوام تفرقه بندازم

اینم که جنوب غرب مرزش با شما رو پاکسازی کنه بر میگرده به عدم اعتمادش نسبت به ساید شما، علنی هم تو فروم اعلام میکنه کسی که اینکارو میکنه

اما برای من سواله چطور دقیقا در زمانی که فشار روانیه زیادی روی ساید شما بخاطر کپ ایمپریال هست و از اونور اتک از جنوب غرب میاد روتون، دقیقا همون زمان بدون هیچ مقدمه و بحثه قبلی یا لفظی ای مرز شمال غرب اتک بیاد روش، این فشار رو بر روی شما کم میکنه

البته تاکید بهنام عزیز در پست های مختلف مبنی بر سربازان گمنام و... هم این سو ظن رو تقویت میکنه که خب میتونه کاره شما باشه...

برای اینکه بخواید روابط بین جنوب غرب و شمال غرب رو خراب کنید، دقیقا این تفرقه ای هست که ممکنه شما دارید می‌اندازید تا حکومت کنید.

و من الله التوفیق