Posts by Haj.hosein

طرح سناریوی خوبی بود اما چند نکته رو بهش توجه نکردی، اولین کسانی که به پست اشکان و تهدیدش واکنش نشون دادن شما و یکی دوتا دیگه از بچه هاتون بودن و من به واکنش شما واکنش نشون دادم

سلام اشکان جان

چه جالب چون انبار ناتارهای جنوب غرب هم یک هفته هست داره کاتا میشه :/

من از اینجا فهمیدم یک هفته رو، خودت گفتی ناصر جان

شما در بین جنگ شمال غرب و جنوب شرق داشتید مرز جنوب شرق رو میزدید که چند بار هم دیوار شدید اما به هر دلیل جنوب شرق رسانه ای نکرد چون اونموقع توانایی جنگ با دوتا ساید رو نداشت...

الان که رسانه ای کرده اشکان و با عصبانیت خورده شدن ناتار رو اعلام میکنه

برا اینه که دیگه در جنگ با شمال غرب نیست و میدونه اگر کار شما باشه توانایی برخورد لازم رو داره

و نه مثل حرکت‌های قبلی ای که از سمت ساید شما نسبت به جنوب شرق شده و منفعلانه برخورد شده این سری هم بگذرن ازش

شما یه جورایی جنگ با جنوب شرق رو شروع کرده بودید، فقط الان که شمال غرب نیست میخواید بکنیدش فتنه و...

نیاز نیست گردن من بندازید راه دیپلماسی بازه شماره سعید و بهنام و اشکان و... هم هست میتونید برید با امرداد صحبت کنید بجای کاتای ناتار و یجورایی از دلشون در بیارید بابت گذشته ای که شمال غربم بود توش

باز که تو تا یکی یه چیزی میگه میدوی میشی آتیش بیار معرکه مگه قرار نذاشتی پست نذاری ببین خودت دوست داری بقیه مقصر نیستن

داستان تو داستان اون رئیس جمهوریه که بخاطر اینکه یکی دیگه رای نیاره رای آورد

ببین عزیز دلم، شما رو ریپلای پستای من شدی روشنفکر اونم بخاطر لایک های جناحی، فکر نکن خیلی شاخی یا نوسترآداموس، یه رنگ بنفش بهت دادن هوا برت نداره، به این چیزا نیست،من آخرین باره که ریپلایت میکنم

اما فقط خواستم بگم اینقدر حقیری که توهین یکی دیگه به یکی دیگه رو بهش افتخار میکنی

رفع اسپم :

ناتار چیف نکنید... برای همه تو سرور منفعت تو اینه...

ناتار کاتا نکنید... خیلی چیپ و زشته

سلام اشکان جان

چه جالب چون انبار ناتارهای جنوب غرب هم یک هفته هست داره کاتا میشه :/

سلام ناصر جان جالب تر اینکه دقیقا از وقتی ناتارای جنوب غرب کاتا شده داره ناتار جنوب شرق کاتا میشه...

اگر ناتار جنوب شرق کاتا شه... جنوب غرب و شمال شرق هم متضرر میشن، همسایه ها هم نفع میبرن از ناتار یه ساید

من جنوب شرق رو دعوت میکنم به خویشتن داری و حتی اگر به جنوب غرب مشکوک شدن برای زدن ناتار هاشون باز تلافی نکنن چون خودشونم متضرر میشن

هنوزم هستن مردانه با غیرتی که به خانواده ی من به چشم خانواده ی خودشون نگاه کنن (ممنون از دوستانی که غیرتمندانه موضع گرفتن)

و متاسفم برای شما ناصر عزیز و مطمئن باش ما هم خدایی داریم

من دیگه فعلا فعالیتی در فروم نمیکنم ارزش توهین به خانواده ام رو نداره

حالم واقعا بهم خورده و حرفی ندارم.

خودتونو بخواب نزنید لطفا. واسه شما هام پیش میاد بهرحال.

داستان ما داستان اون قند خونی ای هست که میدونه چقدر شیرینی براش ضرر داره اما بازم میخوره

ما هم میدونیم تهش اگه باز آمرداد تحت فشار قرار بگیره هر حرکتی ازش بر میاد اما بازم شیرینی همر کشیدن و غارت و... میچربه به تلخیه بعدش

من به شخصه جای شما ها بودم، بازی می‌کردم اما نه به جدیت قبل تا اینکه اعتمادم جلب بشه...

شما هم مثل همه ی ما معتاد به این بازی هستین پس حداقل باید برا شروع نشدن بدن درد ناشی از بازی نکردن هم که شده ادامه بدین...

به هر حال سرور خیلی خوبی شده بود و رفتن شما از لذتش کم میکنه...

اسم تیم شما در خاطر من میمونه

و همیشه به نیکی ازتون یاد میکنم

پیروز و موفق باشید... <3

من احساسم اینه که شما تو جنوب غرب با دیدن قدرت پلن های شمال غرب جو گیر شدین و گفتین بزار ما هم مرز جنوب شرق رو بزنیم

الان سوالم اینه هنوزم دارین میزنین؟ یا میخواین بزنین؟ یا ترسیدین دفه جنوب شرق رو دیدین؟ دقیقا داستان چیه؟

قشنگ مشخصه تاپ مهاجمین جنوب غرب ماله زدن اکانتهای لب مرزیه جنوب شرقه

برنامتون چیه تا کجا میخواین پیش برین؟

فردا روز نمیگین مرزمون با جنوب شرق رو باید 30 خونه دیگه بکشیم عقب از سمت مقابل؟

یا شایدم دیپلماتاتون تو راه جنوب شرقن برا مذاکره؟

هنوز چیزی معلوم نیست و به احتمال زیاد برو بچ شمال غرب می‌مونن سرور

جنوب غرب در حال پاکسازیه مرزش با جنوب شرقه؟ یا پاک کردن مرزو و تموم؟

چرا اینقدر جنوب غرب تو تاپ مهاجمینه؟

بعدم من شنیدم تو جنوب غرب کسی حق نداره بره تو فروم بدون هماهنگی شورای لیدری؟ درسته؟

کره ی شمالی؟

انا لله و انا الیه راجعون

خارج از بازی و رقابت و کل کل، ما همه یک خانواده ایم، غم هر یک از اعضای این انجمن غم من هم هست، تسلیت میگم به سعید عزیز و حسین رپتر بابت این غم، جامعه ی تراوینی ایران رو هم شریک غم خودتون بدونید...

شما تنها نیستید.

حاج حسین

پ. ن:

سعید جان از صبح که باهات صحبت کردم انگار غم از دست دادنه پدر خودم رو دارم، خدا بهت صبر بده...

در این که جنوب شرق دف خوب کشیده شکی نیست....

یه حساب ساده :

اگر فقط از هفته ی پیش 60 تا اکانت جنوب شرق اونم میانگین هر کدوم 4 تا دهکده رو فول به دف اختصاص داده باشن میشه 240 تا دهکده میشه میانگین اصطبل و سربازخانه روشن همینجوری میگیم روزی 800 تا دف هر دهکده

در مجموع میشه روزی

200 کی دف

فقط از هفته ی پیش و بدون احتساب مولتی و دفساز های تخصصی

باز اینم حساب کنیم که امرداد از خیلی قبل ترش شروع به دف کشیدن کرده.

اما هنوز مشخص نیست دقیقا چی شده دیشب، احتمالات تقلب مستند نیست و پازلیه...

مثل یک ساعت قبل پلن حضور بزرگان جنوب شرق در فروم بر خلاف عادت قبلی

یا تماس ادمین به شمال غربیا

و یا تارگت های خالی مثل اکانت ملا و...

که باید هم بررسی بشه و هم بیشتر تحقیق

من امید وارم شمال غرب حذف نکنه، یادمون نره این شمال غرب بود که بازی رو قشنگ کرده

امیدوارم زود تر برای همه روشن بشه داستان و شاهد حذف شمال غرب نباشیم

عزیزم شما انگار تو باغ نیستی

دقیقا چند دقیقه قبل از نشستن پلن این پست گذاشته شده، مساله این نیست چرا دف نداره

مساله اینه چرا مطمئنه تارگت نیست

و میگه سری بعد مارو بزنید اونم زمانی که هنوز اتک نخورده

آقای حرفه ای و من مبتدی

پلن ساعت 23،23،23 بوده پست 10 دقیقه قبل گذاشته شده و میگه سری بعد منو بزنید یعنی میدونستید تارگت نیست

اینو میذارم که کسی فکر نکنه ما دنبال حرکات ماورایی هستیم.

سری بعدی خواستید بزنید لیدر بزنید

اینکه ادمین دخالت داشته یا نه بحثش جداست...

اما چند سوال :

اکانت شما به عنوان یکی از لیدرهای مطرح امرداد چرا نباید قبل از نشستن اتک ها کپتون رو آماده کنید؟

از کجا میدونستید که رو شما فیکه و اتک ریل نیست؟

علم غیب داشتید؟

دقیقا چند دقیقه قبل از نشستن اتک ها شما با خیال راحت پست میزارید و قشنگ مشخصه از دیدن نیروهای حاضر در کپتون و اعتماد به نفستون در فروم که میدونید تارگت نیستید...

و میگید سری بعد مارو بزنید

یعنی اینقدر اطمینان داشتید که شما فیک روتون هست؟

من نمیدونم تصمیم برو بچ شمال غرب چیه ، امیدوارم حذف نکنن اما قبلش شبهات رو توضیح بدین، هیچکسی دلش نمیخواد الکی وقت و پول بزاره و با استرس پلن بره نهایتش شما با خیال راحت همچین سوتی ای بدی تو فروم

نکته ی جالب اینه بزرگان جنوب شرق هیچوقت یکساعت قبل پلن سرو کلشون پیدا نمیشد، بعدشم که پلن اجرا می‌شد باز تا دو روز نمیاومدین?(

شاید سربازان گمنام بهنام عزیز کاری کردن که شما اینقدر با اعتماد به نفس اینجایین

فقط امیدوارم یه رجز خونی معمولی باشه مگر نه باب بازی کثیف باز بشه قشنگیه سرور از بین میره،

البته قضاوت نمیکنم

باید نتیجه رو ببینیم

یه نیمچه تحلیلی در مورد پلن امشب بچه های شمال غرب :

با توجه به باگ سرور تو تشخیص قدرت دفاعی در اتک فیک ها

بچه های شمال غرب تقریبا آمار دف امرداد رو دارن و میدونن این دف ها کجا ها ریخته میشه و هست...

به احتمال زیاد بخاطر رجز خوانی امرداد در مورد زدن کپ های مصری های شمال غرب در مقابل پریدن همر های اصلیشون

این سری تارگت شمال غرب زیر ساخت های امرداده و نه اکانت های اصلی، چون بعد از دو سری تجربه ی تلخ امرداد احتمالا چاره ای اندیشیدن و سه بار از یکجا نمیزارن گزیده بشن

پیش بینی من :

خوردن تارگت های زیر ساختی مثل مصری های جنوب شرق تو چند ساعت آینده

البته تیم آکسفورد تیم غیر قابله پیش‌بینی ای هست.

با فرض اینکه پیش بینی من درست باشه بازم امرداد ریسک نمیکنه و توان اصلیش رو روی دفاع از اکانت های مهمش میزاره برا همین راحت پلن شمال غرب پیروزه و نهایت همر هاشون زخمی میشه

پیشاپیش تبریک به برو بچ آکسفورد

بازی رو شما قشنگ کردین

دمتون گرم

پلن امشب هر چی نتیجش باشه شما برنده ی اصلی هستین

همش این مدت به شمال غرب و جنوب شرق به بهانه های مختلف اینجا تبریک گفته شد...

منم اینجا یه تبریک میگم به جنوب غرب بابت پلن خفن و فوق العاده ی درون سایدیش که این دوستمون حسن رو زدن و به دیپلماسی بسیار قویه باز درون سایدیشون

یروز اسم اتحاداشون عوض میشه...

یروز یه شاخه اتحاد تو ساید کاتا میشه...

یروز مرز هاشون رو پاک میکنن (مثلا مختصات 200 بخاطر سه خونه اومده تو ساید)

و همر میکوبن بخاطرش اونم تو دو طرفشون

فردا هم احتمالا اعلان جنگ با 0.0 :P8o

دمتون گرم من که جای لیدر کل شمال شرق آقا مازیار بودم می‌نشستم دم در ساید جنوب غرب برای گرفتن متا^^:love:

پ. ن : من فروم نویس آزادم و پست های من ربطی به ساید من نداره.

در کل جنوب غرب پلیرهای بزرگی داره مخصوصا من کاکو ناصر رو هم دوسش دارم هم قبولش دارم، راستی ناصر جان شنیدم با پیشوا بیعت کردی و شدی مرید سامان بد بوی کبیر!؟ ;)

دوست نداشتم ریپلیت کنم حسن جان ولی دلیل کاتا شدن اون اکانتت رو پرسیدی مجبورم بهت بگم

forum.speedtra.com/index.php?attachment/2980/

اکانتی که پسورد و جیمیلش دست شماست فکر نکنم دلیلی داشته باشه تو مجموعه بمونه .

آقا ناصر یوقت چتای منو با خودت نزاری کف فروما

قول میدم پسر خوبی باشم8o

حرف شورای لیدری جنوب غربم گوش میدم :saint:<3

مرسی ممنون داداش

والا مشکل خاصی نبودش یک موضوعی بود که من ام ام کردم و گذاشتم خود پلیر ها تصمیم بگیرن راجبش ولی لیدر ها موافق نبودن و گفتن حرف حرف لیدر شب خوابیدیم صبح پاشدیم دیدیم کاتا لانچ شده رومون

مهم اینه که آقا یوسف میگه جنوب غرب امن و امانه

وقتی یه ساید، لیدر اتحاد خودشو اینقدر راحت و بدون هیچ دیپلماسی ای کاتا میکنه و همر روی پلیرهای ساید خودش بلند میکنه آیا میتونه قابل اعتماد باشه و فردا روزی توی متا با یه ساید دیگه همر روی اعضای ساید متا شده بلند نکنه؟ اونم تو این سروری که همه دنبال پلیرن

شما دیپلماسی رو فقط فرا سایدی رعایت میکنید؟ درون سایدی فقط کاتاست؟

شما مطمئن هستید که دو ساید دیگه جنوب غربو با حاشیه و غیر منسجم و غیر متحد میپندارند ؟

شواهد اینو نشون میده...

ما علم غیب نداریم لینکشو تو فروم میبینیم

در کل فکر میکنم ساید متا کننده با شما خیلی باید مراقب باشه و جوانب رو بسنجه

در نهایت بهنام مثال زیبایی زد.دوستانی که راند ۴ سرور ۱ حضور دارند خیلی بهتر باید متوجه این مثال بشوند چراکه اونجا ساید نیز یک دست نبود و اوستادددددددددددددد نومرسی کبیر در حال پلن زدن و چیف کردن بود اما اون بحران درگیری داخلی حل شد ، درگیری خارجی هم حل شد و در ادامه روند بازی عوض شد.

اشکان جان اون سرور رو مثال نزن، من هم اون سرور افتخار هم تیمی با آرمین رو داشتم، اتفاقا همون سرور ما تو شمال شرق فقط یه نو مرسی مولتی باز صنعتی داشتیم اما شما 10 تاشو داشتین، که همون سرور هم همین مشکلات الانتون رو داشتین و به نسبت توان فوق العاده بالاتون جرات لانچ رو نداشتین و خیلی دیر به خودتون اومدین( فقط یه اکانت نو مرسی چهار پنج تا پلن مثل الان شمال غرب روتون رفت) الان کلی نومرسی جلوتونه فقط فرقش این بود هر بار می‌خوردین زود می‌کشیدین بالا چون وحشتناک صنعتی بازی میکردین و جای برگشت راحت بود

این سرور مثل اون سرور نمیتونین راحت یه گان هیروی دیگه یا تکشاخ دیگه و یا... بسازین

از دست دادین دیگه رفته... باید فکر بقیه ی پتانسیل هاتون باشین

با مولتی و صنعتی 100 کردن و به خودتون اومدن و برگشت به بازی آسونه

این سرور اگر تونستید از این موقعیت در بیاید قبوله، من به شخصه به تجربه ی تیمتون ایمان دارم و میدونم به این راحتیا کم نمیارین اما این سرور خیلی فرق میکنه

پ. ن:

آرمین کجایی؟ دقیقا کجایی صبح جمعه زنگ بزنیم حاله آمرداد رو تحلیل کنیم قبل نشستن پلن ^^

تازشم اون سرور دوبرابر بقیه سایدا پلیر هم داشتین علاوه بر مولتی های صنعتی فراوونتون

و یک مجموعه به اسم سوانز که با زحمت و تلاش آیدین ساخته شد تو سایدتون و از صفر کشیدش بالا و آخرشم مصادرش کردین و نزاشتین به هدفش برسه و به نفع خودتون برش داشتین

این سرور تقریبا توانتون برابره و اینجاست که مشخص میشه سیاست، پلن و هماهنگی برنده رو مشخص میکنه،،اگر موفق بودید بعدش میتونید افتخار کنید به این سرور

فعلا تا میتونید دف بکشید...

آقا یوسف عزیز شما در حال زدن اکانت هایی لب مرزیه جنوب شرقیتون هستین...

میشه بگین آیا چون جنوب شرق تحت فشار شمال غربه فرصت رو مغتنم شمردین و شاخ شدین؟

و یا چون درگیر اختلافات داخلی هستین با درگیری پراکنده ی خارج از سایدی قصد متحد کردن سایدتون رو دارین؟

یا برای خود شیرینی میخواین برو بچ شمال غرب رو برای متا آماده کنید؟

و یا چون روحیه ی بازیکناننتون عند گیمی نیست میخواین برای عدم ریزش پلیر در سایدتون یه شور و اشتیاقی درست کنین؟

آیا شما هم پیش‌بینی یک جنگ تمام عیار رو مثلا (تاکید می‌کنم به عنوان مثال) با شمال شرق میکنین یا نه اگر پیش بیاد سورپرایز میشین؟

ساید شما پتانسیل های بالایی داره اما آیا این پتانسیل ها در اختیار ساید هست؟ یا تیم های حاضر؟

اگر شمال غرب با جنوب شرق نپ ببنده و جنوب شرق برای زدن شما آزاد بشه به نظر خودتون چند ساعت دوام میارین؟

آیا به نظرتون اگر شمال غرب یا جنوب شرق بخواد متا کنه ترجیحشون اینه با شما متا کنن اونم با این همه حاشیه و... یا با ساید منسجم و متحدی مثل شمال شرق با پتانسیل های عظیم عند گیمی و زیرساخت های رو به افزونش؟

برنامتون چیه؟

ممنون میشم توضیح بدین