Posts by Haj.hosein

خب خدا رو شکر

بابا من ضامنتون میشم امرداد متاشو با گروه بازنده ای مثل شما ها بهم نزنه

در اینکه ما دف نداشتیم و شما همرای ساید خودتو دیوار کردی شکی نیست ما هم منکر نیستیم، اگر نیت ما از خروج شورش بود قبلش دف و... آماده میکردیم همین لینکا کافیه برای اینکه ثابت شه ما قصدمون بهم ریختن ساید نبود و فقط می‌خواستیم شما ها با متای با جنوب شرق گند نزنید به بالانس سرور و خاله بازیش نکنین

الانم ده تا اکانت بیشتر نیست چرا اینقدر ترسیدین؟

فقط یه رفرنس میدمتون به کپ ایمپریال

خودتون تا تهشو بخونید...

عملا سرور ماله جنوبه شما هم انتخابتونو کردین با کدومش هستین، حالا که میتونست ماله هممون تو شمال شرق باشه سرور و... بحث بی فایده ای هست، تکرار فقط

شمال شرق رو لیدری جوگیر و نابلد با مشاورین و همراهانی جوگیر تر به گند کشیدن

ما هم پلن اکانتامون عوض شده و بازیمون رو میکنیم

تاپ تن گویای اینه که شما دیگه عددی نیستین کسی براتون تره خورد کنه، باعث و بانیشم شمایین

مگر نه خورج ما از مجموعه آریانا برای فشار سیاسی درون سایدی بود که کردینش جنگ داخلی

همین اتفاق داشت تو جنوب غربم می‌افتاد که بزرگانی چون رضا سورنا نزاشتن...

شمال شرق این سرور عبرتیه برا آینده که آدم اشتباهی رو نباید بزرگ کرد

گله ای گوسفند که توسط یک شیر اداره میشود از گله ای شیر که توسط یک گوسفند اداره می‌شود بهتر است...

تاپ غارت :

جنوب شرق : 700 ملیون

جنوب غرب : 570 ملیون

شمال غرب : 215 ملیون

شمال شرق :

آریانا (200 ملیون)

لویال (150 ملیون)

پیشرفت کننده ها :

جنوب شرق : 47 هزار امتیاز

جنوب غرب : 49 هزار امتیاز

شمال غرب : 23 هزار امتیاز

شمال شرق : آریانا (30 هزار امتیاز) لویال( ///)

تا اینجای بازی جنوب شرق با لیدری خوب بهترین عملکرد رو داره و برتری رو در دست داره

و شمال شرق هم بدترین عملکرد رو نسبت به هفته های گذشته...

در صورت تداوم این روند عملا بازی در اختیار دو ساید جنوبیه...

پ. ن :

خوارج عزیز ارادت در جریان است... <3

لقمان دوست داریم کمک هات رو فراموش نمی‌کنیم، گلی

خوارج خیلی خوبه، بزار ما از جمعی که یه آدم فروشی مثل تو درش هست خارج شده باشیم و بهمون بگید خوارج

افتخار میکنم که از جمع شما خارج شدم

آیدین رفیقت بود و کاره اشتباهی نکرد، پشتشو خالی کردی سر یه بازی

من اشکان که تازه یه سروره میشناسمش و باهاش رفیق شدم بخاطر کار اشتباهش اینجا عذر خواهی کردم و بازم میکنم...پشتشو خالی نکردیم و هواشو داریم

به قول آیدین نیازی نیست بعضی چیزا رو کش بدین، همینکه حرفتون رو مختصر و مفید بگید کافیه، شما کسی حسابت نمیکنه الان چسبیدی به فروم و داری دست و پا میزنی

ما بخوریم، بزنیم فرقی نمیکنه

پای رفیقامون میمونیم

نیم کیلو باش اما مرد باش

بهت قول میدم مازیارم بهت اعتماد نمیکنه

چون از آیدین بهت نزدیک تر نبود

خواهشا دیگه هم تو فروم ما رو نخون

حوصله ی بحث با یکی مثل شما رو نداریم

به قول تیرداد

خوش گذشت<3

آقا سیاست ما ( شمال شرق منهای خوارج ) از اول معلوم بوده ، کشاورزی ، تغییر سیاست هم نمی دیم ، همینه که هست :) ممنون که بر لزوم سیاست " حرف مرد یکی است " تاکید کردید ، اواسط سرور به درد می خوره !

پی نوشت : این پست رو حدود سه ماه دیگه باز خواهیم دید

آقا فرشید رو این قبری که براش گریه میکنین توش مرده نیست، شما هم نماینده ی شمال شرق نیستین، با تمام احترامی که براتون قائلم

جوری صحبت نکنید که همه فک کنن شمال شرق شماها هستین

همون موقع که به آیدین توهین میشد با سکوت شما باید می‌فهمیدم داستان چیه، آیدین آدم کسی نبود و نیست...

شما هم با همین تیم هستین

الانم ما حذف نمیکنیم

حذفمون کنید

بسم الله...

نهایتش یه تک هیرو میمونه با همونم اذیتت ن میکنیم، وقتی دیپلماسی بلد نیستید و رو ساید خودتون همر بلند میکنید نتیجش اینه

آآقا مازیار عزیز، درسته نظر من هم متا با امرداد بود اما اون تایم صحبت ما :

شمال غرب حذف نکرده بود...

جنوب شرق تیم بهش اضافه نشده بود...

و...

بعد شما گفتی هنوز تصمیمی گرفته نشده ببینیم چی میشه و... نه اینکه از قبل شروع سرور متاتو بستی، چرا ما رو مسخره کردید وقتی همه چی بسته شده بود؟ همون موقع میگفتید تمومه کار...

من برد شمال شرق برام مهم بود در عین حال که امرداد هم میخوره... گفتیم اگر جنوب غرب با شمال غرب متا شد ما هم متا کنیم با امرداد، نه اینکه الان 2به 1 زد جنوب غرب بشه

خداییش آزاده باشید و مردونه قضاوت کنید با این ام ام ای که زده شده، تا بدونید ما گیر یمشت آدم افتادیم که صنعتی بلد نبودن مولتی بکشن ساید رو میخواستن جاش داشته باشن...

فقط بدون تعصب عکس پایین رو با دقت بخونید ...

مجید اخیل عزیز اینا قبلا هم اگه مخالف مولتی بازیت بودن واسه این بود که آرزوشون بودی واسه همین مقابلت بودن...

من همیشه تحسینت کردم الانم میکنم هیچوقت بازیه کسیو خراب نکردی

شاخ های دیروز، شدن توتال صادراتی های امروز

من برای شما احترام قائلم اما احترام، احترام میاره که برای شما نیاورد

فقط به من بگین به کدوم استدلال کل ساید رو کردین فیدر و دفساز؟

و اینم بگم اگر شما تونستی 10 تا همر خوب بالای 20 کی رونمایی کنی من کله تیم رو مجاب میکنم برن رو حذف..

فقط ادعا؟ از روز اول ساید فروخته شده...

اگر چه شما شمال شرق نیستین، شما شاخ های دیروزین که نمیتونین الان خودتون رو نشون بدین و خودتونو چسبوندین به امرداد تا بلکه زیر سایه ی اونا شما هم یک نمایشی بدین و بگید آره دوره ی ما تموم نشده...

ما همیشه شمال شرق بازی کردیم و میکنیم...

الانم ساید ماله شما نیست...

ما هم بزودی تیممون تکمیل میشه...

اندک اندک جمع مستان می‌رسند...

شمال شرق مستقله... حیاط خلوت ساید دیگه ای نیست...

همه متانت ما رو در مقابل شما دیدن...

اکانت میخرین دفشو میزارید جلومون...

فکر کردین تموم؟؟؟

کم کم برای اعضای شمال شرق روشن میشه با کیا طرفن و طرف حق رو میگیرن.. طرف کسایی که برای وقت و پولشون ارزش قائلن و قبل سرور مستعمره نمیشن...

ناصر جان جنوب شرق رو نمیدونم

اما تیم امرداد تو شمال شرق کلا 5 تا همر داره که اونم تو ساید خودش در حال رفت و آمده...

شمال شرق رو کردن دفساز امرداد...

از روز اول پلنشون تو شمال شرق ساخت فیدر و زیرساخت بود و نه کشیدن همر

(چون پلیری که همر میکشه صاحب نظر هم هست)

همه رو هم مجبور به این کار میکردن

(مدارکش هست)

ساید بدون همر ساید مستعمرست...

با برنامه ریزی اینکار رو کردن...

یکی از دلایلی که ما مخالفت کردیم این بود که طبق برنامشون پیش نریم...

یک پتانسیل قوی برای امرداد ساختن...

اکثر بچه هایی که باهاشونن واسه اینه چیزی ندارن مخالفت کنن... دندون رو از شمال شرق گرفتن...

مازیار یا سادست و دوره اش کردن و با زیر کتش گذاشتن شمال شرق رو این کرده یا با این همه سوابق و... دست نشونده ی امردادیه که اکثرشون قدیم دفسازاش بودن... به هر حال اینم به یادگار موند...

هی نگین هر چی توتال گفت...

صد شرف به مجید اخیل شیر مادرش حلالش که با بات بازی می‌کرد و توتال بات هاش بود نه مثل بعضیا اینجا یه ساید رو کردن مثل بات که هر چی اون گفت همون کارو کنن...

وقت و پوله بازیکنای شمال شرق شده عامل ارضای حس شاخ پنداری یه تیم غرق و ذوبه در ولایت آمرداد.

پ. ن:

یه پیش بینی دیگه هم دارم، به زودی اطلاعات تکمیلیش میرسه...

شاهکار جدید امرداد... الله و اکبر به این همه شکوه

ما که رو حذفیم و میریم...

این باشه برا کسایی که می‌مونن...

و دوستانی که بت سازی میکنن تو فروم از بعضی اشخاص :

مشاور آمرداد، توتال شمال شرق

بهترین کار رو شمال غرب کرد با حذف و یسری از بچه های شمال شرق که رو حذفیم.. جنوب غربم مطمئن باشه امرداد یه سوژه براشون تو آستین داره...

بازم کسی حق نداره توهین کنه... هر چیزی هم که ببینید و از الان به بعد هم دیدید بازم از همه میخوام آرامششون رو حفظ کنن مخصوصا بچه های شمال شرق که توهینی نکنند...

آقا مازیار شما رو سر ما جا دارید...

کوچیک شما هم هستیم...

ای کاش الان به جای پلن روی اکانتهای حذفیه سایدت و هدر دادن همرهای شمال شرق یکمم به فکر این ساید بودید بجای چی سود داره برا امرداد...

اینکه ما دف نمی‌کنیم و دارید هر شب یکی دوتا فیدر میپرونید واسه اینه که، نمیخوایم این همر ها تو خود شمال شرق دیوار شه...

همه بالاخره می‌فهمن کی دلسوز ساید بود...

پ. ن :

منتظر دیسلایک بچه های آمرداد تو دوتا ساید شرقی هستم... بزنید دکمه رو...

طبق آخرین تصمیم تیم لویال در شمال شرق، تمامی اکانت هامون از جمله دفساز ها همگی بر روی حذف قرار گرفت...

(کله اتحاد بعلاوه چند اکانت خارج از اتحاد) 70 ساعت دیگه همگی حذف میشن

تاریخ تراوین شاهده که ما همر روی هم سایدی بلند نکردیم و نمی‌کنیم، اکانت هامون هم به دلیل عدم اعتماد به تیم لیدری موجود و با ترس سو استفاده تیم های غیر سایدی به کسی واگذار نمی‌شه... امید وارم بعد از حذف ما شمال شرق بتونه با پتانسیل های موجود جزو مدعیان بمونه...

پیشاپیش تبریک به امرداد بابت صد شدن واندر

ما رفتیم...

می‌خواستیم به قول تیرداد خوش بگذرونیم

که نشد در خدمتتون باشیم

ان شا الله بهتون خوش بگذره...

سرور خوبیه...

پیروز و سربلند باشید

دیشب قبل جداشدنتون تیم اسپیکتون داشتین گل و بلبل میگفتین؟

هرگونه خروج از اتحاد و استفاده کردن لفظ کودتا علیه آقا ایرج توی ne و دادن چندتا فحش پس برادری بین ما نبود. اگر هم بود ما یوسف بودیم و شما برادران یوسف
    به هرحال دیگه گذشت و تا عذرخواهی توی این موضوع نشه پس ادامه دار خواهد بود.

توهین زشت ترین کاره و هیچکس طرفدارش نیست، من بخاطر توهین هایی که شده چه بقول شما از قبل و چه به قول خودم از بعد از شما و تمام کسانی که بهشون توهین شده عذر خواهی میکنم،ان شا الله که دیگه هم تکرار نشه...

فقط همری که خفت کردین چی میشه؟

حاضرین بابت این اشتباه حذف کنید؟

تمامی توهین ها بعد از این بود که شما همر ساید خودی رو خفت کردی، توهین شدیدا محکومه و من دفاعی نمیکنم، حتی اگر یکی از همر های خوب سایدت رو خودیا بزنن اونم توسط کسانی که ادعای حاکمیت بر شمال شرق و سربلندیش رو دارن، پلن شما باعث عصبانیت بیش از حد بچه ها شد...

من خودم قربانی انواع اقسام توهین ها هستم اما بحث همر بلند کردن رو ساید خودت اشتباهی بود که شما مرتکب شدید و دودش در چشم هممون میره

بدعت بدی رو گذاشتید...

برادر کشی بی پاسخ نمیمونه...

البرز جان صرفا برای اینکه در جریان نیستی :

دیشب بحث بین دوستان شمال شرقی پیش اومد، بعدش توتال از گروه لفت داد و شبانه یکی از مخالفینش توسط علیرضا ایران خفت شد اونم یکی از بهترین پلیرهای شمال شرق و اکانت تاپ تنی ساید

بعدش پاسخ های متقابل شروع شده...

اولین توتال تاریخ تراوین ایران که با یک بحث درون سایدی، بصورت عجولانه همر بازیکن خودشو خفت میکنه اونم با چراغ و وقتی که تایم خاموشی رو میدونه، تقدیم به شما

ذات نوچه های آمرداد در شمال شرق رو شده و به حقارت آمیز ترین حرکت ممکن یکی از همر های حسام عزیز رو با چک کردن چراغش در اتحاد خفت کردن...

همری که متعلق به ساید بود و ناجوانمردانه خفت شد...

بی پاسخ نمی‌ماند....

توفان شمال شرق در راه است..

بسم الله

بسم الله الرحمن الرحیم

طی شنیده ها قراره لیدرهای جنوب غرب تا یکی دو روز دیگه با امرداد بشینن و صحبت کنن...

غافل از اینکه امرداد با مهره های نفوذیه خودش در شمال شرق مازیار پلنی رو برای حذف جنوب غرب طراحی کردن.

اجرای این پلن :

قراره از اول هفته ی آینده روی 5 تا 7 اکانت جنوب غرب توسط امرداد

و 5 تا 7 اکانت دیگه از طرف شمال شرق (بخوانید نفوذی های آمرداد) زده بشه.

هدف از این پلن حذف پلیرهای اصلی و همر های اصلی جنوب غرب میباشد (امیدوارم کمک غیبی نرسه)

پیشنهاد ما به بچه های جنوب غرب :اولا گول سیاست های آمرداد رو نخورید چون به شدت دنبال حواس پرتیه شما هستن، نگذارید از شما وقتی خریده شه و تا میتوانید دف بکشید و خودتون رو آماده ی جنگ کنید، نه آمرداد و نه تیم نفوذی امرداد در شمال شرق با شما متا نخواهد کرد... (هدف حذف شماست)

قراری که بین گروه وابسطه به امرداد در شمال شرق و امرداد بسته شده به این صورت است که بعد از حذف شمال غرب، جنوب غرب هم حذف بشه و بعد از تقسیم غنائم جنگی (بعد از کتیبه) به یاد قدیم ها همدیگه رو بزنن و در نهایت یک واندر مشترک بالا برده و واندر امرداد رو صد کنن.

حال دوستانی که در این سرور آمدند و وقت و هزینه ی خود را صرف این بازی می‌کنند (مخصوصا بچه های شمال شرق و جنوب شرق)

می‌پسندند این برنامه ی بسته شده بین لیدرها را؟

اینکه سرور رو به سمت خاله بازی ببریم و رقابت رو از بین برداریم هدفه مورد تایید شما هم هست؟

مطمئنا فروم نویس های آمرداد با سفسطه و مغالطه و... این موضوعات رو رد خواهند کرد ولی بدانید هدف همین است که سرور به سمت خاله بازی و مسخره بازی هدایت بشه، اینهمه وقت و هزینه کشککک

این برنامه ها و قول و قرار ها مورد تایید پلیرهای شمال شرق نیست و 80 درصد بچه های شمال شرق مخالف این برنامه هستند، حال این نفوذی های آمرداد در شمال شرق در حال راه انداختن جنگ داخلی ای نسبت به گروه مخالف این سناریو می باشند.

دوستانی که داره از پتانسیل اکانت های شما علیه دوستان هم سایدتون استفاده میشه بدانید که اینها نفوذی های آمرداد برای مستعمره کردن شمال شرق می‌باشند و نگذارید از شما برای اهداف خودشون سو استفاده بکنند.

پ. ن : مهدی عشقی عزیز شما رو همه به بزرگی می‌شناسن و همیشه شما طرف سایدت بودی و هیچوقت اجازه نمیدادی از تلاش و زحمت بچه های سایدت سو استفاده بشه..امیدوارم که در این سرور اجازه ی سو استفاده از اعتبارت رو ندی.

پ. ن 2 : مهدی قندیل عزیز همچنین شما جعفر عزیز، مسعود جان و بقیه ی عزیزانی که دلسوز وقت و هزینه ی بچه ها هستند اجازه ندید سرور توسط نفوذی های آمرداد سمت خاله بازی کشیده بشه...

شمال شرق دو دسته بهتر از شمال شرق مستعمره است.

کلا الان سه حالت ممکنه پیش بیاد :

حالت اول :

هر سه ساید باقی مونده جدا از هم و بدون متا به کارشون ادامه بدن که خب بدیه این سبک اینه که مدام سه ساید ترس دو به یک علیه خودشون رو دارن که خب این منتفی میشه...

حالت دوم :

متای ش.ش با ج.غ که خب این ریسک باز برای ج.غ وجود داره که نکنه بخاطر سوابقشون ترجیح امرداد به زدن اونا باشه و ش. ش هم بخاطر فاصله کمک چندانی نتونه بکنه از اونور هم ش. ش می‌ترسه با یک ساید غیر منسجم و ناهماهنگ متا باشه و درگیر حاشیه بشه...

پس اینم منتفیه

حالت سوم :

ش. ش با ج. ش متا کنه(متای شرق) ، از اونجایی که این دو ساید با هم همسایه هستن و دوستی های تاریخی ای بین بازیکنانشون هست میتونن به بهترین شکل با هم هماهنگ باشن، و هر دو به هم کمک کنن و متا به معنای واقعی محقق بشه از اونور هم زوم شن روی جنوب غرب و با حذف اون غنائم جنگی دو ساید حذفی رو بین خودشون تقسیم کنن و برن برای عند گیم و ببینن چی میشه...

این وسط یه شبهاتی به وجود میاد مثل اینکه ش.ش بیشتر سود میبره یا جنوب شرق که این بین تیم لیدری دو طرف قابل حل و مذاکرست که نه سیخ بسوزه و نه کباب

نوسترآداموس نیستم، فقط یه پیش‌بینی سادست

این سرور پیروز اصلی سیاست و دیپلماسی و هوشه استراتژیکه، من قبلا هم گفتم الانم میگم تراوین باز های ایران اگر کشور دستشون بود دنیا در مقابل ما شانسی نداشت.

نصر من الله و فتح قریب

تا پیشگویی دیگری خدا نگهدار8o