Posts by Haj.hosein

ای شیطونا یواشکی همر می‌سازید :?:

هیچ اکانتی و هیچ مولتی ای از چشمان تیز بین لویال در امان نیست...

همین جوری که از ترس خفت 24 ساعت آنلاین هستید و حواستون به اکانت های اصلیتون هست، از این به بعد حواستون به کل اکانت هاتون باید باشه...

خفت صبح رو تقدیم میکنم به اشکان پی اس آر عزیز که زحمت کشید و اسکات زد

این سرور بهترین اتفاقی که برای ما افتاد پیدا کردن دوستان جدید و با مرامی بود که با اینکه نوه ندارن اما هر کدوم به اندازه ی یه کوه معرفت دارن...

پ. ن : این در جواب اون 7 کی نیزه داری بود که با رعد خفت کردید8o^^

پ. ن 2: جنوب شرق در حال تماشای ساید متاش:|:rolleyes:

پ.ن 3 : این همه اکانت تو شمال شرق برای فروش؟ ما نمیخریم، بدید به محمد علی وگنس توشون همر بکشه فردا کتیبه رو زمین نمونه:saint:

صرفا جهت عوض شدن جو فروم

با پلن ها و درگیری های فی ما بین امرداد با جنوب غرب، شمال شرق شرقی هم جوگیر شد و طی یک پلن خفتینگ کلی نیزه دار از شمال شرق غربی رو منهدم کرد ...

دوستان متای این عزیزان نگران نباشن این گوشه ای از قدرت نمایی شمال شرق شرقیه^^8o

نکته اینه که یک نوآوری در پلن داشتن این عزیزان و اونم زدن کاتا و رمر با رعد هستش8)

هر چی هم سوتی بدین باز مهم اینه متاتون ببره

پ. ن : آقا فرشید ما دوست داریم باهامون مهربون تر باش<3:*

پ. ن 2 :سام رله با دیدن این صحنه با سر به دیوار کوبید 8o

پ. ن 3 : جنوب شرق در حال نظاره ی ساید متاشون?(X/

پ. ن 4 : کتیبه کی میای لعنتی:love:

چقدر خوب پروفایل نوکر بی جیره و مواجیبتون رو میخونین .

یکم به حافظه تاریخی خودم شک کردم و رفتم باز تاریخ رو خوندم و دیدم که هیتلر وقتی دید امپراطوریش در حال نابودیه دست به خودکشی زد و با یه گلوله تو سر به زندگیش پایان داد .

من موندم چرا هیتلر تراوین ما بعد از این اتفاق به جای زدن گلوله تو مغز خودش اومده نوکری کردن ؟ :/

ناصر مگه هزار دفعه تلفنی یا تو همین فروم بهت نگفتم اینا قبل از شروع سرور تیمشون رو پخش میکنن و برا هر سایدی برنامه دارن...

گفتی نه و نمیتونن تو جنوب غرب و...

تحویل بگیر

سرور رو اینا برا تفریح بازی میکنن، نه برا رقابت و سنجش و.... واسه همین میزارن خوب کوری بخونی بعد رو می‌کنن چی دارن تو چنته

تنها ایراد برو بچ امرداد عدم صبرشونه، زود تکلیف سرور رو مشخص کردن...

این وسط یه عده هم از رو آگاهی

یه عده هم روی ناآگاهی بازیچن

مدیونید فکر کنید مازیار جزوشه

حذف نکن وایسا، بزنیم و بخوریم

لذت می‌بریم، بزار امرداد هم برنده شه

هممون که میدونیم دیگه چطوری دارن میبرن بازی رو

سلامی به بلندای یک فیک8o

قابل توجه هم متاهای جنوب شرقی :!:

یک فیک از اکانت اشکان پی سی ار

لیدر ساید متاتون رو که حداقل کپ 18 داشته رو چنج کپ میکنه ^^

و یک شیرین کاری دیگه از برو بچ متاتون

یک تک حمله که معلوم نیست فاز مهاجم چی بوده...

به علت کسالت چند مدتی نبودم، انگار کم اتفاق مهم نیفتاده تو سرور...

هنوزم دلیل متای شرق رو نمیدونم، واقعا چه دلیلی داره یه تیم پاپ باز رو با خودتون متای وینر کنین :?::!:

خنده دار اینه کسایی که تا دیروز با دوتا جمله مخالف همر روی همسایدی و هم اتحادی بلند میکردن الان دیپلماسی یاد گرفتن با گروه های مخالف جنوب غرب صحبتت میکنن:huh:، بخدا شما ماله این حرفا نیستین;)

بهنام اینا چی میگن؟ تو فتنه پی ریزی میکنی تو جنوب غرب، کلاسشو اینا میذارن، درسته متاتون هستن اما خداییش اجازه ندین اینقدر با تکیه به شما رجز خونی کنن^^

دقت کنین وقتی جنوب شرق دو تا لینک میزاره سریع یعده میان که ما هم هستیم

بازم دمه سام رله گرم که خفت میکنه اسم شما هارو هم میاره تا دلتون خوش باشه:saint:

من آنم که رستم بود پهلوان

پاپ بازانه دفساز، میخوان متای وینر باشن:love:

:D

آقا یوسف عزیز واقعا شما تا الان نمیدونستید؟

در اینکه امرداد تیم های خوبی جمع کرده و مجموعه ی کامل و بزرگیه شکی نیست...

اما این عزیزان یک وسواس فکری دارن...

فرقی نمیکنه 800 تا مولتی داشته باشن

بهترین پلیرها و تیم هارو جمع کرده باشن

یا پلنر قوی و برنامه ی منظم داشته باشن

در هر صورت برای هر سایدی قبل از بازی برنامه میچینن، که یکجورایی تضمین کنن تلاش هاشون رو، یا بهتره بگم یک آرامش خاطری داشته باشن تا بهتر بتونن بازی کنن، و یکی از لذت هاشون بازی دادنه سروره و همه ی ما رو سر کار گذاشتن جزوی از پلنشونه (می‌خندن بهمون که اینا رو چه شوری میزنن و...)

یک سایدی رو با توتال و متا از قبل شروع سرور

(شما شمال شرق رو ببینی اکثرا دفساز و پاپبازن، چرا؟ چون اگه همر خیلی داشته باشن ممکنه یروز از کنترلشون در بره، پس پلنه این ساید رو اینجور تنظیم کردن تا هیچوقت علیهشون نشه این ساید)

یک ساید هم با فشار به ادمین و کشوندنش پایه درگیری

شمال غرب و حواشی ای که براش درست کردن

ساید جنوب غربم با ریجستر کردن بخشی دیگه از تیمشون در این ساید تا در صورت لزوم ازشون استفاده بشه، حالا اگه وقتش باشه رو میکنن، نباشه هم صبرشون زیاده صبر میکنن تا موقع مناسب برسه...

نکته :

منظور من از امرداد تمام بازیکنان جنوب شرق نیستن، خیلی از شما عزیزان ممکنه ندونید و اصلا در جریان نباشید که تیم و افرادی که بالا نشستن و بهتون خط میدن چجور شیوه ها و حربه هایی بلدن و ازش به خوبی استفاده میکنن...

پس بهتون بر نخوره و رگ گردنتون بیرون نزنه

راه حل؟

از بازی لذت ببریم و شوره برد و باخت رو نزنیم، چون با کسانی طرفیم که انتهای خط هستن و فقط میتونیم جزوی از برنامه ی این عزیزان نباشیم ...

شمال شرق این وسط بدترین قربانی بوده تا این لحظه

پی نوشت : یکی از فانتزی هام اینه که برم تو اتحاد لویال بچه های جنوب غرب برام گلد بگیرن بعد بگم من زرخرید نیستم بیام بیرون از اتحادشون !

آقا فرشید عزیز احترامت واجب

بحث خرید گلد رو چندین بار مطرح کردین

همین ناصر کلاهبردار با هم صحبت میکردیم شارژش تموم شد تو جاده بود، من بعد از مکالمه براش شارژ فرستادم که لنگ نمونه تو جاده، ناصر محتاج شارژه منه؟ یه باغ و سفره خونه داره تو شیراز که شما شاید باغ عروسیتم به این لاکچری ای نبوده...

تخریب هم حدی داره...

الان یه بسته 600 تایی گلد از یه پیتزا ارزون تره

این مسخره بازیا رو بزارید کنار، هیچکس برا گلد بازی نمیکنه.. شما میکردی یه زمان رو دیگه نمیدونم

من پیشنهادم به شما اینه که برید تو جنوب شرق بازی کنید و انگه مزدور امرداد و همراهی با توتال صادراتی رو پیشونیتون نمونه

برا سرور های بعد میگن اینا هیچی نبودن خودشونو چسبوندن به یکی دیگه برا ابراز وجود

هر چی بودید قبلا، ماله قبله، الان فقط مهره ی سوخته ای هستید که امرداد بهتون هیچ نیازی نداره، بود و نبود شما رو هماهنگی امرداد اثری نداره، تیمه امرداد کامل تر از این حرفاست که به امثال شما ها نیاز داشته باشه...

شما ها رو چوب امرداد آویزون هستید...

واقعا فکر کردید امرداد با این حجم از مولتی و پلیر و زیر ساخت و هماهنگی و دف و غارت و پلنر و....

میاد تلاشش و هماهنگیه بین پلیرهاش و زحمت اعضاش رو با شما تقسیم کنه؟

امرداد به اعضاش خیانت نمیکنه، یه قراری باهاتون بسته و قانونا هر قراری میتونه از بین بره، کسی متای وینر میکنه که به تنهایی نتونه، بیاد با شمایی متا کنه که در مجموع 6 تا همر نداری؟

دفتون هم چند برابرش رو دارن، اگر شرایطتتون برابر بود آره شاید عاقلانه بود با شما متای وینر بشن، اما الان تیم شما یک چهارم امرداد هم توانش نیست...

کلا این بحث توهین تا جایی که من یادمه از وقتی اینترنت به چشم دیدم تا الان غیر قابل حل و پیگیریه

اکانت من به شخصه بخاطر دیشب که به جرم زدن 15 کراپ یک اکانت مولتی که گندم زارش 16 بود

و زدن فیدر های اطرافم

به فحش کشیده شده...

این مسائل پیش میاد و هیچوقت آب دریا با دهن سگ نجس نشده...

مساله اینه که وقتی شما برای آقا مازیار عزیز سینه چاک دادین کف فروم...

و خود من جزو اولین کسایی بودم که ازش بابت کاری که نکردم عذر خواهی کردم

ازتون توقع میره نسبت به بقیه هم لااقل بی تفاوت نباشین، ما حقمونه فحش ناموسی بخوریم، بقیه ایراد داره؟

ما شورشی، خوارج، کرم سیب، برده، نوب، بچه، امرداد ستیز، مهره ی غرب، اینا خیلی بحثش جداست با فحاشی

خداییش این یک بازیه تموم میشه..

اما من که به شخصه هر کسی بهم فحاشی کنه رو حلال نمیکنم

بازیمون رو میکنیم

هستیم تا آخرین فیدر

تا زمانی که فقط قهرمانمون بمونه

فحش هم بدین، ما از بازیمون لذت می‌بریم و کسی نمیتونه شیرینیه این بازی رو از ما دریغ کنه

از دوستان آریانا تقاضا دارم که ناتارهای شمال شرق رو کاتا نکنن، درسته منبع اصلی ما برای بقاء تو این ساید ناتار هست...

اما این شیوه ی درستی برای ضربه زدن به لویال نیست....

خواهشم اینه هر چه زود تر این حرکت چیپ و سامورایی وار رو تموم کنید...

سامورایی ها وقتی یک دشمن از پشت بهشون میچسبید با شمشیر از شکم خودشون عبور میدادن تا مهاجم پشت سرشون رو بکشن...

جنوب شرق پلن رفت اسم شما رو هم آورد، براتون کافی نیست؟ اینکارا چیه؟

تبریک به جنوب شرق بابت پلن زیبا و گسترده

نشون دادن ساید برتر بازی هستن...

و تشکر از تیم دفکورد جنوب غرب، مطمئنا این تمام توان جنوب غرب نبود...

یادمون باشه همین امرداد هم دو سه تا پلن خورد تا تنوست توانایی های واقعیش رو نمایش بده

امید وارم تجربه ی امرداد بعد از خوردن از شمال غرب سابق برای دوستان ما در جنوب غربم پیش بیاد و توان واقعیشون بروز کنه...

یادمون نره هنوز چیزی از بازی نگذشته و کلی بالا و پایینی در راهه

دم همه ی اونایی گرم که بازی رو جذاب میکنن

پیروز واقعی اونیه که تحت هر فشاری کم نیاره و بعد از هر زمین خوردنی باز بلند شه...

این بحث رو تموم کنیم

لویان، شمال شرق، آریانا

یکسری پلیر تو شمال شرق با پرچم آریانا بازی میکنن... (200نفر)

یکسری هم با پرچم لویال (15 نفر)

اختلاف سره چی بوده، برا چی بوده، کی چی گفته، کی چی نگفته هم پروندشو ببندیم...

حالا یا لویال میخوره یا آریانا

بقیه ای که شمال شرق نیستن چه گناهی کردن بحثای مارو دنبال کنن؟

فقط من نمیدونم چرا تو جنوب شرق یکدونه ناتار بالای 500 پیدا نمیشه و اینقدر غارت این ساید بالاست...

همدیگه رو هم بزنید باز طبیعی نیست، مثلا اشکان از بهنام غارت کنه، بهنام و اتحادشم منفی میگیرن تو غارت

ای کلکا، نکنه می‌زنید به صفر، صفر بجا دیوار شدن منابع براتون میاره؟ ;)

پی نوشت : این سیاست جنوب غرب برای استعمار لویال رسمن برده داری است

پی نوشت : دوستان لویال ننگ کارهایی که می کنید تمامی نخواهد داشت تا سالها گریبان گیر شما خواهد بود

ننگ با رنگ پاک نمی شود

فرشید جان ما که از قبل بازی متا نبسته بودیم...

گریبان چی؟ حتما سرور بعد ؟

نا امید نشین، بازی کنین، امرداد 100 میکنه، من ضامنتون میشم سرورهای آینده بگن شما هم با ما بودین ^^

مطلبی رو اعلام کنم تیم جنوب غرب سرمایه گذاری رو لویال نکرده بود اما درحال حاضر بهترین استفاده رو از لویال داره میبره(دادن دفاع پلنر لانچر و....)برای ضربه زدن به رقیبی که تو بازی در هر حال دشمن حساب میشه.

نکنه توتال آریانا عوض شده؟ :huh:

برده هم به عناوین ما اضافه شد 8o

ما برده هم باشیم، برده ی کسی هستیم که حرفش حرفه... <3

نمیاد نظر ما رو بپرسه اما از قبل برنامشو چیده باشه...

در ضمن در جریان هستید که ما شاید دلمون بخواد کتیبه هامونم بدیم به دوستانمون :saint:یا به قول شما به اربابانمون

پ. ن : جالب اینه مازیار عزیز هم فرشید خان رو لایک میکنه... دم خروس رو باور کنیم یا قسم حضرت عباس؟ ^^^^

امرداد یا امربات؟

دیگه کم کم برو بچ امرداد از مولتی هایی که کشیدن و فول کردن دارن غارت میکنن...

تاپ غارت رو ترکوندید..

یا شایدم ناتارهاتون پر بار تره

یا اونقدر حرفه ای هستین و تخصصی غارت میکنید که ما نمیتونیم؟

شایدم تیمتون تو شمال شرق ناتاراشو رو مشتی گری و... داده شما غارت کنید؟

در کل شما حرفه ای ترین تیم توی ساخت مولتی سنتی و صنعتی هستید...

فقط سوالم از اون دسته از پلیرهای جنوب شرقه که با جون و دل دارن بازی میکنن و در جریان نیستن و وقت میزارن،

اینقدر تلاش برا یه تیم رباتی؟

تارگت سایدای دیگه رو براتون در میارن?(، توتال صادر میکنن،:/ جاسوس و مولتی و...

هم الاماشاالله:sleeping:

نگران چی هستید:?:

بود و نبود شما تاثیری نداره...

بالاخره سایدتون برندست...

آیا تیم لیدری جنوب شرق برنامه ای برای عدم ریزش پلیر داره؟ وقتی شما فکر همه جا رو کردی و قبل شروع سرور وینر هستی، خب عدم اثر گذاری یه سری از پلیرهاتون تو ساید و این پیروزیه از قبل آماده شده، و در جریان نبودن یه سری از پلیرهاتون یجور بی معرفتی نیست؟

به این فکر کنید، کجای این داستانید؟

همین که سایدتون برندست برای شما کافیه؟

اثر شما تو سایدتون جنوب شرق چقدره؟

بود و نبودتون تاثیری میزاره تو برنامه های این تیم (امرداد)؟

10 - 12 سال پیش اینجوری بود که یه تیم می‌شدیم یا تو خود ساید جمع میکردیم، بعد از کلی درگیری همه یکپارچه و تمام اتحادهای ساید یک پرچم...

خیلی از پلیرها نمیدونستن فروم چیه...

نه واتساپ بود و نه تلگرام و...

کسی شماره موبایل هم نمی‌داد و مد نبود

همه به فضای مجازی بدبین بودیم^^

تو اون دوره مازیار خان میشد توتال هر چی دلش می خواست برا پلیرهای سایدش تعریف میکرد

الان هم فروم و هم واتساپ و... اومده که عملا شده رسانه ی بازی و شما نمیتونی با پنهان کاری که شیوه ی 12 سال پیشه توتالی کنی، چون مشخص میشه...

اختلاس و دزدی و قتل و قحطی و بیماری و... هم همیشه بوده اما الان رسانه هست ما می‌فهمیم، مردم قدیم نمیفهمیدن

در کل شما اشتباهی نکردید

شمال شرق با انتخاب شما اشتباه کرد

چوبشم داره میخوره، هممون میخوریم

سایدی که از قبل بازی با فرستادن توتال تو یه ساید دیگه جای پاشو محکم کرده بود...

حالا فهمیدین چرا آمرداد اینقدر با اطمینان فراخوان زد و همه رو به مبارزه می‌طلبید؟

به هر حال

ما بهمون خوش میگذره...

موفق و موید باشید <3

لایک و دیسلایک خیلی ابزار خوبیه اما وقتی یه عده باهاش باد میشن و فکر میکنن خبریه باید ازشون گرفته بشه...

دم اونی گرم که فروم رو از حالت یکطرفه در آورد و این بچه ها رو کشوند اینجا تا نشون بدن حزبی لایک و دیسلایک رو همه میتونن...

من سه سرور جلو آمرداد بازی کردم، اینا هر وقت ساکتن یه فتنه ای دارن میریزن...

این سری میخواین چه حرکتی بزنین؟

نسخه ی شمال غرب رو پیچیدین؟ حالا یا با نفوذی یا هرچی

شمال شرقم که از قبل بازی توتال صادر کردین بهش

نوبتی هم باشه احتمالا نوبته جنوب غربه

جنوب غرب رو گمون نمیکنم بتونید برنامه ی خاصی روش پیاده کنید... دیواری از جنس تجربه و یکپارچگی و برادری مقابلتونه....

متحد تر از همیشه

همه برای یک هدف

آزاد مردان این سرور شما رو با تمام فتنه ها و دسیسه ها پولتیک هاتون از دور خارج میکنن

و نشون میدن بازی جوانمردانه یعنی چی

واقعا ارزش متای قبل بازی رو داشت؟

آقا مازیار ببین چی شده، شمال شرقی که به تنهایی میتونست واندر صد کنه و بچه هاش با هم داداش شن تبدیل شده به اینی که میبینی..

میدونی چرا؟

چون به داشته هات باور نداشتی و به کسایی جز پلیرهای سایدت دل بستی...

مقصر اصلی شمایی که توان ساید ما رو تو خودمون چرخوندیش

هیچ توتالی حق نداره سرنوشت پلیرهاشو قبل از شروع بازی رقم بزنه...

ما که هستیم

اشکان جان لطفا بس کن و ادامه نده

خیلی کار مونده که بکنیم

قرار نیست هر اتفاقی افتاد بیایم بحث و...

داداشم ولشون کن...

من چند روزی درگیر مسائل خانوادگی بودم و اینجا انگار خیلی اتفاقا افتاده...

فرشید وار ^^:

شمال شرق : تقریبا نصف توان ناتار این ساید توسط لویال قورت داده میشه و هنگ در برابر اتفاقات پیش آمده و در پیش، عملا تا اینجا میشه فقط رو دفش برا امرداد حساب کرد...

شمال غرب : در حال ریکاوری و جمع و جور کردن ساید... اگر تیم حاضر قوی کار کنه چه بسا بتونه تو عندگیم مدعی باشه...

جنوب غرب : پر از پلیر و بازیکن با پتانسیل بالا، متحد و یکپارچه، با حضور بزرگانی چون رضا سورنای عزیز و دیگر عزیزان یکی از مدعیان اصلیست...

جنوب شرق : ساید توتال ها، سیاستمداران چیریک، کم نیار ترین پلیرهای زمان، نوچه پرور های خفن، از جنگ آسیب دیده های دیروز، ریکاوری خوبی کردن و حتی با متای نصفه و نیمه هم شانسشون خیلی بالاست...

واقعا ناراحت شدم بابت اکانت آریا مهر، امیدوارم تکرار نشه... البته بازم تیم آریانا چیزی کم نداره، 5 تا همر کلا داشت هنوز 4 تا دیگه داره:saint:

ممنون بابت پلن بچه های لویال و دفاع خوب آریانا، بالاخره یجا باید این دمپایی ها خرج میشد تا از بار گندم منفیمون کم شه...

تشکر ویژه هم نسبت به ناتار های شمال شرق که تیم مارو تنها نمیزاره و یک‌تنه جوره مارو میکشه، خیلی عشقین :*<3

پ. ن :

خوراج شمال شرق

کرمه سیب

شورشی

ساید خراب کن

بازیکنان کثیف

و...

هر چی هم بگید ما دوستون داریم و نمیتونیم دوریتون رو تحمل کنیم، هستیم تا آخر بازی که دلتون تنگ نشه برامون 8)

و در نهایت :

سوره مبارکه فصلت آیه ۳۰

إِنَّ الَّذينَ قالوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ استَقاموا تَتَنَزَّلُ عَلَيهِمُ المَلائِكَةُ أَلّا تَخافوا وَلا تَحزَنوا وَأَبشِروا بِالجَنَّةِ الَّتي كُنتُم توعَدونَ﴿۳۰﴾

به یقین کسانی که گفتند: «پروردگار ما خداوند یگانه است!» سپس استقامت کردند، فرشتگان بر آنان نازل می‌شوند که: «نترسید و غمگین مباشید، و بشارت باد بر شما به آن بهشتی که به شما وعده داده شده است!

ای خدا بگم چکارت کنه بهنام^^، همی بچه های شما بودن اینا رو بزرگ کردن، باد شدن، ترکیدن، کف فروم بخشی از ذات واقعیشون فرو ریخت...

درکل ما هم تو ایران 3000 سال پیش تمدنمون قدرت اول جهان بود الان اخبار چک میکنیم که اون سر دنیا کی انتخاب بشه که کمتر دهنمون رو سرویس کنه

ملاک حاله فعلی افراد هست...

همین حرفا راه انداختین که مغرور شدن و همر تو ساید خودشون بلند کردن الان توش موندن، قبولم کن سیاست ندارن بهنام، الان پست های لیدرهای خودتونو ببین، توتال و... شمال شرقم ببین...

بعدم اینا کسایی هستن که احترام آیدین رو نگه نداشتن، آیدین شمال شرق رو شکل داد و داشت می‌کشید بالا که سیاست و آدمای شما زورشون چربید البته آدم فروش هایی هم مثل ایرج هم بودن که پشت آیدین رو خالی کردن

قدیم رو نمیدونم، اما الان یکی مثل آیدین پلیر می‌سازه، یکی دیگه هم رو داشته ی بقیه اسکی میره...

اون زمان که به آیدین یا همین رضا سورنای عزیز توهین میشد شما کجا بودی؟

بعدم ما توهین نکردیم، با دلیل و استدلال میگیم آدم شما بوده مازیار، واقعا هم هست، هممون هم میدونیم، حالا شاید قرار بوده لو نره که رفت...

با مشتی گری و... به سایدای دیگه هم دروغ گفتن همونطور که به ما دروغ گفتن

خدا رو شکر امرداد بود بعضیا ازش بالا برن بلکه اسم گذشتشونو زنده کنن...

من آنم که رستم بُود پهلوان8)

تبریک به توتال شمال شرق مازیار کبیر که دهکده پنجمم داره میزنه 8o

بزنید ما را، بکشید ما را... دفسازان امرداد ^^

مشتیه کی بودین شما؟

:*<3:love:

متای شرق نیست، تیم امرداد قدرت بیشتری در شرق داره یسری هاشون رفتن شمال شرق یسری ها هم رفتن جنوب شرق...

هر وقت خوارج رو پاک کردین اونم بصورت کامل در شمال شرق، اونوقت شما قدرت اصلی این ساید حساب میشید...

در کل امرداد با ایستادگی ما کم کم امیدش رو از تیم مازیار از دست میده و عملا شمال شرق براش تبدیل به مهره ی سوخته میشه، از بد روزگار ما آدمای سمج و لجبازی هستیم و به این راحتی ها ساید همیشگیمون رو ول نمی‌کنیم...

سامان ایمپریال کجایی ببینی تکثیر شدی... ^^:saint: