Posts by Namira _ Abolfazl

سلام سید جان

سید اکانت بولت، جولیوس سزار و ... هستی؟

خیلی مخلصم اخوی جلوی توکه نمیشه بازی کرد دیگه! 🙈

حیف که اشکان سرلشکر و شهریار و سعید هستن بهم انگیزه بدن جلوشون بازی کنم وگرنه میومدم اون سمت! 😂😘

ولی سید خودمونیم من تو و اکثر برو بچه های امرداد رو میشناسم! یعنی میخوای بگی شما اصلا مولتی ندارید؟ حتی یه دونه؟!!!

کاری نکن هدف بازی رو بذارم مچ مولتی و صاحباشون رو توی اس ای بگیرم ها!!! 🙈🤣

البته با این حرکت که همه 15 کراپ های 125 و 150 و حتی کراپ های یه پله پایین تر ساید رو اکانت های مصری بگیرن و ساید ازشون استفاده کنه من به شخصه استقبال میکنم و حرکت خوبیه برای ارتقاع پتانسیل سایدها و جبران کمبود منابع اتحادها. که خوب زمان زیادی میخواد ولی اگه سایدی بتونه انجامش بده من به شخصه فول نمیدونم حرکتش رو و این امکان رو خود تراوین هم گذاشته که با برنامه ریزی و زمان گذاشتن مناسب پلیرها ازش استفاده بشه!

(البته دوباره تاکید می‌کنم با برنامه ریزی و زمان گذاشتن پلیرها و نه بات و ویپی اس و این مسخره بازیا)

فقط امیدوارم در حد همون باغچه بمونه و به باغ تبدیل نشه این مزارع میوه سرور توی هر چهار ساید!!!

بازهم مخلص همگی بچه های چهار ساید بالاخص امردادی ها که همشون یه پا انگیزه و هدف هستن برای سرور 😉😄🌹

پ.ن ۱ : سال ۱۹۷۰ اگه میخواستی تک مهاجم بازی کنی همه بت میخندیدن سیستم غالب ۴۳۳ بود ، در جریانم هستی که بچه ها از ۳.۶ به بعد اپدیت نشدن؟ حالا اینو تعمیم بده به تحلیلایی که میشه ;)

مخلصتم داداش منم خیلی دوستت دارم و همچنین تحلیل هات رو، جذابه و قابل تامل و ارزش کل کل داری به شدت 😍😘

فقط خواهشا دفعه بعد اسمتم بگو بتونم با اسم ریپلایت کنم 😊

ولی نداشتیم ها داداش! تحریف تاریخ؟!!!!!

بیاید جام جهانی 1970 هم مرور کنیم!

برزیل با تیم های انگلیس، رومانی، چکسلواکی هم گروه بود! بعد با پرو بازی کرد! بعدش با اروگوئه! و فینالم ایتالیا رو برد!!! ببین اذیت میکنی کجا با آلمان بازی داشته که بازی خاص رو میچسبونی به اون سال؟!!!

و اما دلیل مثالم رو خودم بگم که دیگه تحریف نشه! 😉

آخرین قهرمانی برزیل مربوط میشه به سال 2002 و بعد از اون برزیل یه سیر نوسانی بین بد و بدتر داشته و شاهکارش هم باخت 7 _ 1 بوده جلوی آلمان سال 2014 همون بازی ای که آلمان تک مهاجم بازی کرده!!! 😅

قابل توجه دوستان! دوره برزیل گذشته! بازی با سیستم 3 _ 5 _ 2 تموم شدست!!!

جام ها و ستاره های روی سینه افتخار هست! ولی امروز تاکتیک و تکنیک مربی حرف اول رو میزنه و آینده رو می‌سازه و نه سبک و سیاق ورژن قدیم و حتی توان بازیکنان!!!

کی بودم کی بودم رو ول کن الان عمل کن تا ببینیم کی هستی؟! 😉😘

مخلص همگی مجدد 🌹

سلام و درود به همگی رفقای گلم

پ.ن صاحب خونه اون خونه قبلیه رو که یادتونه ؟ قبل شروع سرور گفته بود ما با خودمون باغ میوه نمیاریم ، ولی خب چیزی که نگفته اینه که تخصص زیادی تو خرابی محصولات زراعی صنعتی و سنتی داره 8|=O:S

این دفعه اومدم براتون یه تحلیل ریز بزنم و از مزایای باغبونی و کشاورزی بگم 😉

هفته اول اتمام حمایت تازه واردین جذابترین قسمتش تاپ مدافعینه که خیلی حرف ها برای گفتن داره!!! خوب پس بیاید باهم یه نگاه بهش بندازیم 🧐

اولین نکته قابل توجهش اینه که هر 10 اکانت یا مصری هستن یا توتن! ولی مشغول الذمه هستید اگه فکر کنید با گرزی یا برده دف کردن!!! 😅

دومین نکتش اسامیه!

نانی! فانی! بانی!!! 😂 خوب دوست من یه مقدار خلاقیت به خرج بده برای اسم انتخاب کردن! اسم بچه هاتم اگه از یکی بیشتر شد میخوای همینطوری بذاری! 🙈😂😂😂

حالا بریم ببینیم وقتی تک اکانت بررسی می‌کنیم چیز جدیدی بهمون میگه!

رنک اول، ششم، هفتم و دهم توی خاک شمال غرب هستند و از اتحاد ox_cob

رنک هشت توی خاک اس دبل هست و بدون اتحاد!

و رنک های دوم، سوم، چهارم، پنجم و نهم هم توی خاک اس ای هستند و باز هم بدون اتحاد!!! (همون اکانتای نانی، فانی، بانی!!! 😂)

باز هم تکرار میکنم مشغول الذمه اید اگه فکر کنید صاحب خونه! 😉 هم یه باغچه کوچیک و نقلی میوه زده و داره ریز برداشت محصول میکنه!!!

داداش در حد باغچه میوه که دیگه خود ادمینم اجازه داده تو چرا شورش میکنی و ایراد میگیری که بعدش به قول حسام بیگ "دروغت معلوم کنن گوشت ببرن خین بیاد!" 😊

پ. ن 1: بعد صاحبخونه عزیز اون مثالت کمی مع الفارغ بودها در مورد همسایه که داره ستون دیوار کج میزنه! اینطوری میشه اون مثال!

برزیل داره مقابل آلمان بازی میکنه (برای اینکه موضوع ملموس تر بشه یه بازی خاص رو بیارید توی ذهنتون! 😉) بعد برزیلیه به آلمانیه میگه چرا تک مهاجم بازی میکنید اینطوری نمی‌تونید گل بزنید ها! آلمانیه میگه ما اینطوری بیشتر دوست داریم! برای شما که چه بهتر ازش استفاده کنید و گل کمتری بخورید!!! 😅

پ. ن 2: اشکان جان فریدوم! حالا که دیگه گردن ها علم شده؟ اجازه هست دست بندازیم دور گردن یه نفر؟! 🙈

همچنان ارادتمندم و مخلص همگی 😘

اما جواب صاحب خونه اینجا قشنگه 8)

همسایه عزیزم شما اگه تضمینی که گرفتی تضمین باشه که با یه پخ گفتن بچه ما نباید بترسی که قشنگم ، اگرم که فکر میکنی خیلی درست حسابی نیست که برو یه تضمین جدید بگیر D:

سلام مجدد همسایه عزیز و مهربونمونم 😍

اول داداشم اشتباه خوندی دوباره برو پست من رو بخون نگفتم شما بزنید! اول پستم نوشتم از جنوب غربم و مخالف مواضع سایدم 😉

بذار از حمایت بیایم بیرون میزنیم! مهمون همسایه رو که هیچ، خود همسایه هم هیچ، حتی برادرمون که کنار خودمون توی اتاق نشسته هم میزنیم 😂😂😂

ما اینقدر خطرناکیم!!! الکی مثلا خیلی شاخم! حالا یکی نیست بگه توکه دفسازی اینقدر میزنم میزنم میکنی چیکار!!! 🙈

و اما در مورد این متن قرمز شدت! همونجا سعید با خط مشکی نوشته بود گفتم جنوب غرب اهل ترسیدن نیست تو قرمزش کردی که ترسناک تر بشه مثلا؟!!! 🤣

(نه مثل اینکه منم اشتباه دیدم سعیدم با قرمز نوشته بود و به نظر قرمز رنگ خطره برای شما بچه های همسایه!)

گفتم داداش نمی‌ترسیم اصلا نگران نباش از هیچ کس نمی‌ترسیم تهش اینه که میخوریم ولی آخرم نمی‌ترسیم 😉

پ. ن: اشکان جان سرلشکر لوازم پذیراییت آمادست حمایت تموم شد میخوام بیام خونتون مهمونی 😘

پ. ن: داداش راستی داستانت خیلی قشنگ بود ولی اگه بقیه داستان هارو هم خونده باشی همشون شبیه به همن! کره شمالی، هند و همه کشورهای دیگه ای که بمب اتم دارن هم داستان مشابهی داشتن ولی هنوز سازمان ملل (شما بخون میزبان!) درس نگرفته! شایدم سازمان ملل (میدونی چی بخونی دیگه؟!) خودشم اهل بمب اتم باشه 😉🤔

ارادتمندم 🌹

سلام و عرض ادب

ببخشید لحنم تند شد ولی با مسیر نزولی که فروم پیش گرفته بود احساس کردم فروم رها شده به حال خود و فقط دست به انتظار نشستید پلیرها خودشون رعایت کنن!

خوب مشخصه این اتفاق نمیفته و برای همین قوانین وضع میشه!!!

قطعا خودتون هم مستحضرید وقتی قانون برخورد با دزد رو میذارن به این معنیه که اگر احیانا کسی دزدی کرد باهاش برخورد بشه و انتظار اینکه همه جامعه دست به دزدی نزنن یه خورده زیادی ساده لوحانست!!!

بازم عذر خواهم بابت تیز شدنم! واقعا این تاپیک و البته بعضی پست های تاپیک های قبل آدمی که یه خورده شرافت و خلقیات انسانی براش ارزش داره رو به کرنش و خروش وادار میکنه!!!

با آرزوی عاقبت به خیری همه عزیزان دل

یا حق

سلام مجدد خدمت همگی رفقای گلم در چهار ساید

اول خودم رو معرفی کنم برای کسایی که نمیدونن کدوم اکانتم چون موضعم یه خورده با سایدم متفاوته!!!

ابوالفضل _ اکانت Namira _ ساید جنوب غرب

دوم یه تشکر ویژه از همگی بچه ها که نظراتشون رو گفتن، مخالفت و موافقتشون رو اعلام کردن در نهایت احترام و به دور از جنجال! (به جز کمی بیگ بنگ عزیز و بهنام دوست داشتنی!) که امیدوارم تا آخر سرور با همین فرمون بریم جلو که خدایی نکرده از نظر اخلاقی باهم تصادف نکنیم!!! و البته تشکر از ادمین های تاپیک که تا اینجا خوب نظارت کردن خدایی 😘

ببخشید داستان میگم چون میبینم داره خاله بازی سرورهای قبل تکرار میشه!!!

من واقعیت قصد ثبت نام نداشتم تا جو تاپیک اعلام آمادگی و البته گروه واتس آپ بچه های جنوب غرب رو دیدم (محض فضولی اونجا بودم! بچه ها که میشناسن میدونن 🙈😅) که بوی خون میداد! بعد که دیدم ناصر با اعلام رسمی وارد خاک اس ای شد گفتم آخ جون چه شود رفتیم برای کشتن و مردن! این دفعه بود که با ذوق تصمیمم عوض شد وقصد جهاد کردم!!!

در اصل اومدم که بکشم و کشته بشم، تا گندم آخر اکانتم زیر زد و خورد ها له و لورده بشم! در واقع اومدم تراوین بازی کنم نه عروسک بازی!!!!!!!!!

اتفاقی که در سرور های قبلی ایران میفتاد همین بوده که همه محتاط و دست به عصا همه حرکاتشون رو انجام میدن که مبادا خدایی نکرده احیانا با کسی درگیر بشن!!! 🤔 من واقعا موندم پس برای چی میاید ثبت نام میکنید رفقا! فقط برای صد کردن واندر یا دیدن صد شدن واندر؟!!! 🤦‍♂️

این که نشد بازی خداوکیلی عوض کنید این مسیر مسخره و کسل کشنده رو!!! خدایی یوسف و ناصر درست من پلیر خیلی به درد بخوری نیستم ولی اگه قراره این برنامه باشه بگید حداقل اکانت رو بدم بچه ها غارت کنن، برم!

طرف اومده توی ساید شما ده زده حالا یا با قصد قبلی خدایی نکرده یا بدون قصد قبلی (هم اکانت کلاهبردار هم گرزی تیم) دمشون گرم مرد بودن رو کردن! نه جاسوسی بوده و نه زیر و روکشی!!!

اصلا دلش میخواسته اومده جنوب ثبت نام کرده رفته توی اتحادهای شمالی! شمام راست میگید این دهکده اینجا خطر داره برای سایدتون بزنید صفرش کنید! لیدر شمال غربم راست میگه دهکده اتحادشونه باید ازش دفاع کنن!

این که دیگه این همه صغری کبری چیدن نداره!!!

بزنید همدیگه رو! مهمونی که نیومدیم از طرف میپرسی نکنه قصد زدن کتیبه ساید مارو داری خدایی نکرده! به جون خودت اگه بزنی بدمون میاد دلخور میشیم ازت ها!!!!!!!!! 😐

مسخره که نکردید خودتون رو، بچه هم نیستید سرور اولی هم نیستید هیچ کدومتون! بزنید خون دهکده ای که اومده توی سایدتون رو بریزید! اونم حقشه دهکدشه تا آخرین سربازش از دهکده اتحادش دفاع میکنه! جمع کنید این بساط من بمیرم و تو بمیری رو از کف فروم!!!

دمتون گرم فقط جون عزیزتون تراوین بازی کنید نه خاله بازی!!!

مخلصم 🌹

یا حق

• استفاده از اکانت دیگری جهت استفاده از انجمن
    • لحن نامناسب، تمسخر، توهین و بی احترامی
    • به کاربردن کلمات رکیک حتی به شکل تلویحی، ضمنی یا غیرعلنی
    • استفاده از ضرب المثل، شعر، کنایه یا جملات عامیانه که میتوان از آنها برداشت نامحترمانه، توهین آمیز یا تمسخرآمیز داشت
    • بحث های نامرتبط با موضوع تاپیک ( در اینجا ~» نقد و بررسی سرور 1 ایکس)، کل کل بی مورد، گفت و گوی شخصی
    • استفاده از عناوین و اسما متبرکه یا مقدس
    • استفاده از فونت درشت و چشم آزار
    • نقل قول و پاسخ به پست خلاف قوانین انجمن
    • هرگونه صحبت در خصوص عملکرد، پیشنهاد یا انتقاد از تیم مدیریتی اسپیدترا
    • هرگونه توهین نژاد پرستانه و قومیتی و ادیانی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همگی دوستان گلم

آرزو میکنم مدیران تاپیک در کنار بند نهم قانونشون الباقیش رو هم رعایت کنند! الهی آمین 🙏

یا حداقل امیدوارم ماها خودمون رعایت کنیم و احترام و ادب رو حفظ کنیم اگه آرزوم برآورده نشد!!!

تا بتونیم توی این بازی لذت ببریم نه برای هم اعصاب خوردی درست کنیم و بعداها مجبور به عذرخواهی نشیم!!!

در ضمن: نه صحبتی بوده، نه انتقاد و نه پیشنهادی؛ فقط یه آرزوی از ته دل بود که آرزو کردن توی تخلفات نیست! پس نقض قوانینم به حساب نمیاد از لحاظ حقوقی! 🤔

و در ضمن 2 : مربوط هم هست به تاپیک نقد و بررسی سرور یک چون رعایت نکردن این نکته از طرف خودم و دوستام توی چهار ساید میتونه یه ساید یا حتی نتیجه سرور رو به هم بریزه!!!

موفق و سربلند باشید 🌹

راست میگی دوست عزیز اشتباه از من بود که بنا به رفاقت دست به شوخی و کمی تحلیل زدم!

ادب مرد به از دولت اوست!!!

امیدوارم به ارزش هایی فراتر از برد و باخت در تراوین بیندیشید دوستان عزیزم و برای برد در بازی ای ساده و زودگذر شخصیت خودتون رو خرد نکنید!

وگرنه کسی که در صورت مالک اشتر تف کرد اورا کوچک نکرد بلکه خود را در جمع خورد کرده بود!

با تشکر و البته معذرت خواهی بابت صحبت کردن در مورد روش بازی شما بزرگواران

خدا پشت پناه همگیتون باشه 😘

علیک سلام آقا امین گلم

از بالا شروع میکنم میام پایین 😉

این دیالوگ ثابته هر پستی بوی ضد شمال میده سریع چند نفر پشت هم بیان بگن صنعتی میزنی یا سنتی یا ترکیبی؟!!! 😄 داداش به جای استفاده بیش از 50 بار از این جمله تکراری ببینید چه کردید که هرکسی توی شمال نباشه همین فکر رو میکنه در موردتون! حتی کسایی که توی سرور نیستن 😉 البته شمالی ها هم همینطور میدونن چه خبره ولی خوب کسی که نمیگه ماست من ترشه و من دارم جیب مردم رو میزنم مثلا! مجبورید بیاید روز روشن رو انکار کنید!!! 🙈

موضوع دوم امین جان عزیزم این یه بازیه حالا چهارتا جاسوس فرستادی سایدای دیگه و یه سری حرکات فیلم نامه ای که دیگه عصبانی شدن نداره دورت بگردم! 😊 یه آب خنک بخور هر موقع عصبانی شدی تا 10 بشمار بعد شروع کن به ف.ح.ش دادن 😂😂😂

مورد سوم! اه میبینم با هادی داداشی شدید مبارکه خیلی خوشحال شدم از هدف ثبت نامت یعنی "زدن فقط زئوس آرمان ماست!" رسیدی به "دورش برگردم هادی جونم سخن از بزرگان گفته" 🤗

خیلی خوبه که اسپیدترا بازی میکنید و میتونید بعد از ف.ح.ش های ن. ا. م. و. س. ی به هم توی یه سرور برسید به رفاقتی اینقدر عمیق و صمیمی ✌️✌️

ولی جدای از شوخی اعصاب خودتو سر بازی خورد نکن حالا یا میبری یا میبازه حیف تو نیست خدایی نکرده دور از جونت سکته کنی؟! 😘

موفق و مؤید باشی عزیزم 😍

لیدرای جنوب شرق حداقل نوب نباشید برید با جنوب غرب متا کنید میدونم اونارم میخواید بزنید و دل خوشی ندارید

سلام حسین جان (اگه اشتباه نکنم!)

اول ممنون بابت حمایتت از چیزی که گفتم! دیدم حالاکه باهم هم نظریم یکی سوال ذهنم رو درگیر کرده بپرسم ازت ذهنم آزاد بشه بتونم برم بخوابم!

خدایی برگرد پست هات رو بخون ببین خودت باور میکنی پلیر جنوب شرقی؟!!! شاید توی ساید جنوب شرق رجیستر کردی ولی پلیر جنوب شرق! 🤔

عجیب نیست تمام صحبت هات مطابقت داره با مواضع دو ساید شمالی، همه لایک هات از شمال دریافت میشه، همه لایک هات رو تقدیم شمالی ها میکنی (البته توی دیوار پروفایلشون نه توی فروم! 🙈😄) و از همه این ها بدتر هیچ کدوم از لیدرها و حتی پلیرهای جنوب شرق نمی‌شناسند ولی امیرعلی از شمال شرق میدونه کی هستی!!!

از همه این ها بگذریم خدایی اینی که این بالا گفتی و من ریپلای کردم با چه هدفی بوده؟! اگه پارسا و امید و رضا با این جمله ی اینقدر نخ نما بیفتن توی چاه که دیگه به نظرم اسپیدترا رو ببوسن بذارن کنار خیلی سنگین ترن 😂

مخلصتم داداش ولی حداقل به هم سایدی هات هم بگو کی هستی اونام مثل امیرعلی بشناسند 😉😍

سلام رفقا

خیلی عجیبه اتفاقات این سرور! خیییییلی عجیب!!!

بیچاره تورج که منِ از همه جا بی‌خبر فکر میکردم کارگردان بود سرور قبل! الان فهمیدم اون بیچاره در کنار دوستان، مسوول میکروفون صدابرداری هم نبوده ظاهر!! 🤦‍♂️

ولی دوتا موضوع جالب بود اینجا!

اولی اینکه به نظر جایی که دوستان باشن بازی در اصل توی فروم انجام میشه و خود سرور کلا زمین تیله بازی هم نیست!!! یعنی توی این مدل سرورها حتی کشاورزی هم نقشی نداره چه برسه به پلن و هوش بازی!

و دوم حتی اگه بعضی دوستان اسپید باز گفتن ماست سفیده و شب سیاه هم نمیشه باور کرد چه برسه به اعتماد!!!!!!!!!!! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

اسم از کسی نیاوردم ها! اگه حرف رو صاحبش برداشت از روی زمین نندازید گردن من! 😉

پ. ن: دشمنان خونی دیروز، رفقای گرمابه و گلستان امروز!!! خداروشکر اسپیدترا باعث از بین رفتن کینه ها و کدورت ها میشه و انسان ها رو به هم نزدیک میکنه! کاش توی واقعیت هم یه همچین امکانی بود دیگه هیچ جنگی توی دنیا اتفاق نمی افتاد و همه باهم دوست میشدن 🙈😄

ارادتمندم و مخلص رفقای زیرک و سَیّاس روزگار 😍😉

سلام دوست عزیز جویای نام من (چون خودت گفتی گفتما وگرنه جسارت نباشه^^)

سلام بر شما دوست عزیز

نه داداش راحت باش فقط گفتم مهم نیست چقدر آدم من رو بشناسن ولی دوست ندارم به هر شکل و قیمتی جویای نام باشم! 😊

و اما در مورد موضوع مورد بحث

قبول دارم تراوین در مورد مواردی که به سرور هاش اضافه میکنه بیشتر از اینجا تحقیق و بررسی میکنه اما یه مورد رو باهات مخالفم!

چرا اینجا رو زیر مجموعه تراوین میدونی و تراوین رو نهاد بالادست اینجا؟!!! اتفاقا من از این مورد به شدت استقبال میکنم که اینجا ابتکاراتی داشته باشه که تراوین نداره!!! نه هر ابتکار و حرکتی ولی خوب چه اشکال داره دوستان طرح تراوین رو برداشتن و از اینجا به بعد دنبال طرح ها و موارد ابداعی و ابتکاری خودشون باشن و عین طوطی دنباله رو تراوین نباشن؟!!!

باز هم تاکید می‌کنم این قضیه رید اتومات صددرصد برای من قابل دفاع نیست و نکات منفی داره که شما و بقیه دوستان گفتید منم میگم از قسمت مثبتش!

کی گفته لیست فارم فرستادن هنره و ارزش یه پلیر؟!!! تنها نکته ای که داره زمان آنلاینی رو اضافه میکنه و به هیچ عنوان نشان از برتری پلیرش نیست!!! اصل غارت ساختن خود لیست فارمه، که تقسیم بشه به اکانت های غیر فعالی که زیاد منابع نمیدن، ناتارها، اکانت های پر و پیمون به قول معروف فارم های تپل و ... و صد البته به روز کردن اون لیست فارم به صورت مداوم که این ها نشانه های یه پلیر غارتی خوبه که قطعا هیچ کدومش اتوماتیک انجام نمیشه و تنها به نظر من (یه کار عبث و بیهوده) مثل لیست فارم فرستادن رو برای همه بازیکنان حذف میکنه!!! حالا چرا بعضی از دوستان این تایم آنلاینی رو اینقدر مقدس میکنن نمیدونم که صرفا بیان لیست فارم رو بفرستن و آفلاین بشن!!!

یه پلیر خوب و رقابت های تراوین هزار مشخصه داره که لیست فارم فرستادن احتمالا هزارمیش هم نباشه!!!

باز هم تاکید می‌کنم قطعا مضراتی هم داره مثل اون هایی که شما گفتید یا ضرر های دیگه!!! ولی این حرکت قشنگی نبود که اول گفتن اضافش میکنن بعد با تهدیدی توی فروم که مثلا فلان تیم نمیاد بلافاصله حذفش کردن!!!

این مورد قبلا هم مطرح بوده! که افرادی زیادی هم تقاضای سرور بدون مولتی رو داشتن ولی توجهی نمیشد تا اینکه مذاکره از طرف بچه های امرداد انجام شد و توی کمتر از یک ماه مذاکرات جواب داد و سرور بدون مولتی راه اندازی شد! ببینید من خودمم به شدت طرفدار تراوین بدون مولتی صنعتی هستم و اتفاقا از این اتفاق خوشحالم ولی چرا باید داور یه مسابقه برای حرف بعضی ها ارزش بیشتری قائل باشه! اینه که من رو قلقلک میده!!!

فقط همین

بازهم تاکید کنم توی این زمینه که خودم یه سرور افتخار هم بازی شدن با بچه های امرداد رو داشتم (سرور یک راند آخر کنار مهدی و برو بچه های تیم رونین آموزش میدیدم 🌹) پس قطعا با تیم امرداد مشکل ندارم ولی این قانون اینقدر بد و افتضاح نبود که حتی ارزش یه دفعه تست رو هم نداشته باشه ولی این نوع حرکات از طرف ادمین برای من یکی زیبا نبود و میتونه شایعاتی که وجود داره در مورد اسپیدترا رو پررنگ کنه!!!

و الان فقط روی صحبتم با ادمین های عزیزه

زحماتتون قابل تقدیره و صد البته انتقاد پذیریتون ولی از من برادر کوچکترتون بشنوید اگه دنبال برند کردن این سایت و تبدیلش به رقیبی داخلی برای تراوین هستید این نوع برخورد ها که برای جذب پلیر دست به امتیاز دادن هایی می زنید نه تنها تبلیغ نیست بلکه ضد تبلیغ هم هست!!!

بذارید کامل ترش کنم که این موضوع رید اتومات اینقدر بولد نشه و اصل حرف من رو متوجه بشید!

شنیده ها میگه برای جذب پلیر گلد به دوستانی که میتونن پلیر جذب کنن داده میشه! این و البته حرکات مشابه شاید یه سرور تا حدی به تعداد ثبت نام کننده ها اضافه کنه ولی توی بلند مدت و وقتی طرف گلدش رو مصرف کرد، همر هیولاش رو کشید و سرور تموم شد و به خودش اومد و هیجان و جو سرور تموم شد برمیگرده عقب و به مسئله فکر میکنه! قطعا به این نتیجه میرسه (اگه عاقل باشه!) که وقتی برای من این امتیاز فراهم شده برای توتال ساید مقابل چه امتیازاتی داده شده؟!!! 🤔

یکی داستان میگم و تمام ...

یه دفعه دونفر نشسته بودن یکی کور و دیگری سالم و گیلاس (مثلا) میخوردن! یهو کوره رو میکنه به رفیقش میگه چرا داری سه تا سه تا گیلاس میخوری؟!!! رفیقش میگه تو که کوری از کجا فهمیدی من دارم سه تا سه تا میخورم! میگه وقتی من دارم دوتا دوتا میخورم و هیچی نمیگی مشخصه داری از من بیشتر برمیداری!!!

و همچنان ارادتمندم و مخلص همگی 😍

سلام مجدد

حامد بود اسمت دیگه درسته؟!

نه اخوی جویای نام نیستم! شاید کلا 10 نفر من رو بشناسن ولی همین که این ده نفر به خوبی بشناسنم، نه به هزار و هفت تا اخلاق کج و خراب برام کفایت میکنه! همیشه محبوبیت بین 2 نفر رو ترجیح میدادم به شهرت منفی بین میلیون ها نفر!!! 😉

موضوع دوم از روز اول گفتن سرور بدون مولتی و ترفند بدون مولتی شدن سرور جلوگیری از استفاده از بات بود و در اصل برای آپ مولتی های دوستان!!!

و رید اتومات فارغ از تمام خوبی ها و بدی هاش یه آیتمه که قرار بود به بازی اضافه بشه! من نمیخوام ازش دفاع کنم فعلا چون بدی هایی هم داره در کنار محاسنش! و نمیخوام ازش دفاع کنم چون اصلا به من ربطی نداره!!! (همون 10 نفری که منو میشناسن میدونن اصلا اهل غارت زدن نیستم و با منابع تولیدی هرکاری بتونم و از دستم بر بیاد میکنم حالا چه با رید اتومات چه بدون اون!)

ولی نکته ای که داره، این هم مثل ویو اتک یه آیتم بود که قطعا محاسنی داره و قطعا معایبی! ولی عجیب اینجاست که اون، مورد استقبال قرار میگیره و این یکی اصلا اجازه فعال شدن بهش داده نمیشه!!! که دوتا موضوع ذهن آدم رو درگیر میکنه اینجا! یکی اینکه مرغ همسایه غازه و اگه همین مورد رو تراوین اضافه میکرد همه به به و چه چه میکردن ولی برای اسپیدترا بو میده!!! و دومیش اینکه چون ادمین اسپیدترا یه خورده زیادی ناز بعضی از کاربرهاش رو میکشه برای ثبت نام به اون ها اجازه میده حتی برای قوانینش هم تصمیم بگیرن و شاید برای موارد دیگه!!! 🤦‍♂️

اینکه ادمین ها انتقاد پذیرن و یک دنده و کله شق مثل خیلی ها نیستن و به حرف مخاطبانشان گوش میدن خوبه ولی این خوب نیست که با تهدید فقط یک تیم به حذف، یه قانون رو عوض کنن!!! (فارغ از خوبی ها و بدی های قانون مذکور!) ممکنه شائبه پیش بیاره که در موارد دیگه هم با تهدید تغییر ایجاد میشه توی سرور!!!!!!!!!!!!!!

پ. ن: الان به اون دوستمون داری راهنمایی میدی و از لفظ "عمویی" استفاده میکنی؟!!! 🤔 از اونجایی که معلمم و تجربه تدریس رو دارم این نوع ادبیات و لحن برای آموزش جواب منفی داره ها!!! از من جویای نام گفتن بود 😉

باز هم مخلص و ارادتمند همگی بچه های امرداد به خصوص اشکان سرلشکر و شهریار عزیز 😍😉

سلام و ادب خدمت همگی رفقای گل

بماند که شروع سرور کمی امیدها رو کمرنگ و شایعات رو پررنگ کرد! (حذف رید اتومات که از قبل قرار بود گذاشته بشه و به آنی و با تهدید یک تیم به حذف برداشته شد)

اما بازم امیدوارم سرور جذابی پیش رو باشه و چهار ساید سراغ خاله بازی های رکورد زن ها (توافق، نپ، متا و ... اول سرور) نرن و از همون اوایل کار با اسکات و رید و خفت و بقیه مساعل این شکلی جذابیت تزریق کنید به سرور

مخلص همگی به خصوص برو بچه های امرداد 😍😉

سلام رفقای گل

راست میگن دیگه بچه ها من نه به اعلام زمان شروع سرور کار دارم نه به رای گیری ولی منطقی باشیم یکم! الان آره دو ساید جنوبی حدودا آماده هستن ولی طبق اعلام های داخل فروم دو ساید شمالی بیابون بیابونه!!! (از بیرون فروم اطلاعی ندارم متاسفانه شاید اونجا خبرهایی باشه! 🤔)

اول که رقابت کلا بین دو تیم به شدت کسل کننده هست اونم سرور نرمال که نیاز داره به نوسان و تغییر مواضع تیم ها برای هیجان!!!

دوم پتانسیل های دو ساید شمالی (کراپ ها، کتیبه ها، واندر و نقشه و ...) کلا تلف میشه!!!

و ...

یعنی اگه بخوایم تراوین بازی کنیم و دنبال جذابیت بازی هستیم اتفاقا باید یک صدا، بالاتفاق و بدون حتی یک رای منفی همه بگیم سرور باید عقب بیفته!

وحی منزل که نیست! ادمین زمان اعلام کرده برای شروع که تیم ها آماده بشن، حالا تیمی نیست که بازی کنه میخواید همین تعدادی که هستیم بریم با ناتار و خرس و ببرا بجنگیم یا مثل دوئل دو تیم وایسن روبه روی هم تک به تک همر روی هم بلند کنن؟!!! 🤦‍♂️

رای گیریم را ول کنید، منطقی نیست حرفتون خدایی!

ارادتمند همگی 😘

به به ببین کی منو ریپلای کرده! هادی جان نوب ها رو ریپلای میکنی یهو شاخ نشن و عکس بگیرن پستت رو بذارن توی دفتر خاطراتشون!!! 😅

داداش موضوع اول که نه، من مجهول الهویت نیستم و این طبیعیه که همه بازیکن هارو همه نشناسن! حالا یه تعدادی رو بیشتر میشناسن مثل تو و یه افرادی رو کمتر مثل من!

موضوع دوم حتی یه ذره اگه بگی نگران سیاست های ساید خاصی هستم! حتی اصلا سرور و نتیجش هم برام مهم نیست!!! ولی چیزی که برام مهمه، نوع بازی هست که بچه های توی اسپیدترا میکنن! چون میتونه باعث بشه سرور ها جذاب و جذاب تر بشن و در نتیجه منم مجبور نیستم برم دات کام بازی کنم! قطعا ترجیح میدم بالاخره سرورهای داخلی (با هر آدرس سایتی) برسن به حدی که ارزش وقت گذاشتن و بازی کردن داشته باشه و منم بیام از کنار امثال تو و مجید و امید و پارسا و ... بودن لذت ببرم و بازی یاد بگیرم.

ولی این روندی که الان بر اسپیدترا حاکمه که همه توی صلح و صفا فقط کشاورزی میکنن و همر مثلا رکوردی!!!!! میکشن آره نگرانم میکنه! و الانم دوست دارم بیام فروم و به جای کل کل های بی مورد و بعضا فحش و تهمت و ... 🤦‍♂️ گزارش زد و خورد ببینم! ببینم تو مجید رو زدی! پارسا امید رو! امین و کارو همر پارسا رو دیوار کردن! و ...

و این تفکر که همه بیان فقط با هدف صد کردن واندر به هر قیمتی به مرور کمرنگ و کمرنگ تر بشه و از روند بازی لذت ببرن همه!

خود همینم یه آفته که قبل از ورود به سرور 4 ساید یکپارچه میان!

خود تو آخرین باری که یه دونه مخفیگاه ساختی توی یکی از دهکده هات کی بوده؟! یا بعید میدونم تا چندسال آینده کسی توی سرور های ایرانی اصلا معنی واژه های فارم و کانتر رو یادش بیاد!!!!!

من نگران اینام نه اینکه ساید شما قویتره یا شمال شرق یا جنوب شرق یا غرب!

که اتفاقا بخوایم این سرور رو تحلیل کنیم تا اینجا بر اساس ظواهر سایدهای جنوبی قوی تر از شمالی ها نباشن ضعیف ترم نیستن!

در مورد سارنگ اینام فقط من حرکت بازی قبلشون یادم اوم گفتم! 😄 وگرنه حتما با شما رفیق هستن و حتی شاید سرور قبل هم با شما رفیق بودن و فقط اشتباهی به جای شمال دستشون خورده بوده روی جنوب و اکانتشون رجیستر شده بوده اونجا!!! 🙈😉

باز هم ارادتمندم 😘

سلام و درود بر همگی رفقای گل

خوب میبینم که شمال غرب داره سیاست سرور قبل شمال شرق رو تکرار میکنه! (زمان خریدن برای جا افتادن!!!)

من کلا یه سرور اسپیدترا بازی کردم ولی سیستم بازیش دیگه اومد دستم شماها هم حتما با این سابقه بازی متوجه شدید اسپیدترا، تراوین نیست!!!

نگران نباشید دوستان شمال غربی! کلا اسپیدترا اینطوریه که کسی با کسی کاری نداره و تا میدگیم هرکسی سرش به مولتی های خودشه!!!

وقتی سرور قبل که از اول سرور تا آخرش هفت هشتا پلن توی کل سرور دیدیم بعد می‌شنویم میگن جزء سرورهای جذاب اسپیدترا بود!!! دیگه نمیخواد زیاد تلاش کنید برای اینکه مولتی هاتون جون بگیرن! کسی حالا حالا سمت خودتون و مولتی هاتون نمیاد! فقط شاید توی واتس آپ و تلگرام و جاهای دیگه صحبت کنن برای نپ و متاهای آخر بازی که اونم خیلی جای نگرانی نداره چون به جز معدود دوستانی الباقی خیلی خوش قول ظاهر نشدن و اینجا افراد به هم اعتماد هم ندارن که بخوان روی قول و قرار هم حساب کنن و حرکتی بزنن!!! 🤦‍♂️

سرور قبلم یادتون باشه روز سوم چهارم بازی بود گفتیم همین امروز با نهایت یکی دو هفته متا علیه ساید سنگین تر سرور به تعادل میرسه و از اون به بعد بازی میتونه به صورت متوازن و چهار سایدی جلو بره!!! (با اینکه کلاهبردارا برای بردن و این داستانا نیومده بودیم ولی پیشنهادمونو برای جذابیت بیشتر بازی دادیم)

بازم ببینیم از ترس عقب افتادن یا دشمن پیدا کردن و ... می‌شینن کنار دوستان تا بعد کتیبه ها چاره ای جز متا نداشته باشن برای مقابله! یا نه این سرور بازی متفاوتی میکنن 🤔

پ ن : راستی سارنگ و دوستاشون همونا نبودن سرور قبل اومدن جنوب غرب کراپای حساس رو با واحه هاش گرفتن بعد اکانت رو تک دهکده ای کردن، قفلش کردن و رفتن؟!!! امیدوارم که این سرور برنامه دیگه ای برای ورود به شمال غرب داشته باشن 😉

به امید اینکه کم کم اسپیدترا بره به سمت تراوین شدن (جنگی بازی کردن به جای کشاورزی و شارژ سربازخونه!!!) ...

ارادتمند همگی 😘

سلام و درود به همگی رفقای گل در چهار ساید

خدا را شکر که تموم شد!

سرور جذاب بود ولی تراوین نبود کلا و فقط گرافیک تراوین رو داشت!!!!! جذابیتش به چیزای دیگش بود 😉

رفقا چرا هی میاید منم منم میکنید و همدیگه رو مسخره میکنید که تو اگه مولتی نداشتی هم میتونستی؟! دوباره طرف مقابلم میاد عین همین جمله رو میگه!!!! و قشنگیشم اینجاست همون دوستانی هستید که سالیانه ساله هرکسی میگه آقا مولتی بازی رو بذارید کنار تا بتونیم تراوین جذاب و پر پلیر بازی کنیم! میگید میتونیم میکنیم میتونی بکن! خوشتم نمیاد بلیط هواپیما راه حلشه!!!!!!! 🤦‍♂️

هادی جان برادر بزرگوار تو مگه چند صفحه قبل خودت نبودی میگفتی بنیان گذار سبک مولتی بازی ما بودیم!!!! حالا اخ و پیف شد؟! یا ادریس جان داداش شما نبودی اول سرور میگفتی مولتی بازی سبکه و ما داریم زحمتشو میکشیم میتونیم میکنیم؟!!!! حالا قشنگی اینه مقابل هم که قرار میگیرید مولتی بازی رو تلخ! شور! هم سطح بات! و ... به حساب میارید! والله بالله خدا شاهده حرف ماهم فقط همینه و هیچ پدر کشتگی ای با هیچ بازیکن یا سایدی نداریم!

الکی هم بهونه نیارید پلیر نیست نمیشه بازی کرد بدون مولتی! بیاید باهم بریم توی تمام سرورهای جهان بگردیم ببینیم هرکدوم چندتا پلیر ایرانی دارن! مطمئن باشید بالای هفت هشت هزار نفر ایرانی الان تو تمام جهان دارن بازی میکنن! آیا دوست دارن اونجا بازی کنن! با زبون بیگانه بین بازیکنایی که حتی تو یه نامه ساده اصلا نمیفهمن طرف داره چی میگه! با اون گرونی گلدش نسبت به پول ایران! با سختی‌هایی شبیه به فیلترش و ....

باور کنید از دیگه تراوین نبودن سرورهای ایرانی فراری شدن همه که اگه دوباره برگرده به همون روال قدیم همه بازیکن هام برمیگردن و حتی پلیر جدیدم تراوین جذب میکنه

میشه اگه بخوایم!!!!

1) مولتی بازی رو بذاریم کنار چون وقتی منابع نامحدود میشه دیگه جنگی وجود نخواهد داشت! کاربرد کتیبه ها عوض میشه و حتی تعدادیشون بی خاصی میشن! کمک کردن و بازی تیمی مثل پوش منابع کنار هم قرار گرفتن سبک های مختلف بازی مثل هجومی دفساز اسکات و ... از بین میره چون هر کسی میتونه به تنهایی همه این ها رو داشته باشه و ...

یادمه یه مقاله در مورد تراوین میخوندم! تعریف ساده بازی رو نوشته بود جنگ بر سر منابع ولی این سرور به نظر رکورد همر و دف زدن هدف بازی بود که نمیدونستم تا امروز اینجور بازی ای هم توی دنیا هست که میریم دور هم پول و زمان و انرژی خرج میکنیم رکورد همر جهان رو میزنیم مثلا!!!!!!

2) فراموش نکنیم تراوین بازی جنگیدنه نه توافق و من نمیزنم توهم نزن های سرورای داخلی!!!!!!!

خدایی توافق کتیبه اولین سروری بود دیدم اینجا! آقا ناصر کلاهبردار اعظم اومده پیشنهاد داده میگه کتیبه هیچ سایدی رو نزنیم به جاش ازشون چندتا کتیبه که نیاز داریم بگیریم! 😐 داداش توهم؟!

از اول سرور همه شروع کردید! مولتی مارو نزن مولتیتو نزنیم! فیدر منو نزن فیدرتو نزنیم! همر رو ما بلند نکن همر روت بلند نکنیم! فاجعش اونجاست که برمیگردن به هم میگن نقشه های مارو نزن نقشتونو نمی‌زنیم و واندر مارو نزنید واندرتونو نمی‌زنیم!!!!! 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

بعد به دف ریختن توی مولتی میگید بازی کثیف؟!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🧐🧐🧐🧐 خدایی با تعاریف جدیدی از کلمات آشنا شدم این سرور که تا به حال فکر میکردم معنی دیگه ای میدن 🙈😂

خوب پس اصلا چرا اومدید تراوین بازی میکنید دور همتون بگردم که اینقدر صلح طلبید! این همه بازی دوستانه بر پایه کشاورزی و تجارت چرا اینجا؟!!!!

در آخر تشکر میکنم از همه دوستانی که روی حساب رفاقت اینجا زحمت می‌کشیدن حالا در هر قالبی و در هر سایدی و بالاخص آقا ناصر و صادق گل و بقیه رفقای گل کلاهبردارم

امیدوارم همگی بچه های همه سایدها تو تمام مراحل زندگیتون موفق و سلامت باشید و ببخشید هم اگه بدی ای دیدید ازم هم بابت طولانی شدن پست 😅

یا حق

سلام و درود

خبرایی شنیدم یاد اون روزایی افتادم که بعد از هر پلن بچه های خودمون (1200 اکانت مختصات 1200*1200)، بچه های تیم مقابل (1500 اکانت مختصات 400*400) میومدن و شروع میکردن به مسخره کردن که آره شما هر موقع دیوار میشید میاید میگید می‌خواستیم دف بپرونیم!!! بعدم بقیه هم تیمی هاشون میومدن با لایک و دیسلایکا نقش دست و جیغ و هورا رو ایفا میکردن!!!!

حالا میبینم میلیون میلیون دادین دست یه دلال افتاده به دف جمع کردن از سایدای دیگه :D

راستی دلال جون داداش اگه کمیسیون خرید و فروش اکانت خوبه، منم بیام تو همین کار زبون دلالی هم دارم ;)

سلام و ادب خدمت همگی دوستان فروم باز

نمیدونم آخرین پستم شاید مال یه ماه پیش بود! ولی با دو شخصیت جذاب تازه آشنا شدم حیفم اومد تعریف نکنم :love:

اولی Owldark عزیز

داداش دمت گرم تحلیلات خیلی خوبه خوشحال میشم یه سرور باهم بازی کنیم حالا یا تو یه تیم یا تو تیم مقابل ولی از نزدیک باهات در ارتباط باشم! تحلیلت از اوضاع در جریان عالیه

و نفر دوم تورج خان یا به قول بچه های شمال شرق عمو تورج (کارگردان شمال شرق)

برادر دمت گرم شما خدایی یه سمتی توی وزارت امور خارجه یا اطلاعات یکی از کشورها نداری؟!!! سناریو نویسیت فوق العادست <3

فقط یکم روی یه سری از جزئیات اجرای سناریو کار کنی خدایی لایق بالاترین جایزه های فیلم نامه ای جهانی!!! یه چندتا از اشکالات اجرای نقشتو میگم تو پلن های بعدیت بهشون فکر کن (در نقش مسعود فراستی :S)

اول تقسیم افراد در تیم های مختلف! آخه عزیز دل شما میخوای بگی توی شمال شرق بین تیمای مختلف جنگ راه افتاده دیگه چرا رفیقای قدیمی رو تقسیم میکنی بین تیما؟!!!

دوم دف مشترک دو گروه شمال شرق که همدیگه رو کاتا میکنن ولی در مقابل دشمنای مشترک بینشون دف جا به جا میشه! :/

سوم بازیگر دوست داشتنیتون حاج حسین رو توجیه کنید نیاد وسط فروم خرابکاری کنه! بگید بهش بابا تهدید و توپ و تشر سناریوی زمان کتیبه ها بود الان سناریو عوض شده باید تلاش کنیم متای سه ساید رو به هم بزنیم ;)

ولی در مجموع داداشم یه چی شنیدی تیزی سیاست برنده تر از تیزی شمشیره! ولی نه دیگه در این حد که بازی رو ول کنی بری بشینی اینجور فیلنامه ای بنویسی!!! 8o

حالا از شوخی گذشته آقا تورج یکم جریانات اخلاقی سایدتون رو دوست نداشتم وگرنه کنار همچین مغز متفکری بازی کردن هم برام خالی از جذابیت و لطف نبود

راستی اون دوستانی که الان میرن می‌گردن دنبال اکانتم ببینن واقعا تو سرور هستم یا بیکارم و از بیرون سرور رو دنبال میکنم 🙈

من بازیکن تازه کار تراوینم (البته حدود چهار ساله بازی می‌کنم ولی در مقابل اساتید و قدیمی ها میشم تازه کار) و بیشتر با اسم نامیرا میرم، اینجا چون نامیرا رو یکی از دوستان برداشته بود منم از بیکاری با اکانت Hunter دارم تو سرور کسل کننده اسپیدترا گشت میزنم ;)

و امیدوارم همگی سلامت و همیشه شاد باشید

مخلص همه بازیکنان چهار ساید :*