Posts by ashkan sarlashkar

سهند جان شما هنوزم اعصاب نداری داداش

فکر می کردم بعد این همه مدت اعصابت اوکی شده :دی

ریلکس برادر بزار دیگران هه نظر بدن

دوست دارم با این که ساید رقیبی

👍

سلام

سجاد جان تو کل ne با شما و امین ارمین و امین ناجی yaghi

حال میکنم

و به شخص دوست دارم

اما اونی که باید بدونه معنی این چیه فهمید برادر

کپ نو مبارک استاد خدا رو شکر خوب کپ چنج می کنین

به ارتش تک نفرتون سلام برسون

پ ن پ : الان میزنی viva NE

درود بر همه دوستان

اول یه تبریک بگم به ساید ne دمتون گرگ کارتون خیلی خوب بود این داستان که هرکس تلاش بیشتری کنه وقت بزاره و انرژی بیشتر حقش اینه که سهم بیشتری هم برداره از بازی

و اما موضوع بعدی دوستان این بازی یه بازی استراتژیک هست

و در همچین بازی این کاملا درست هست شما از نقش و هر پلنی استفاده کنی که تیمت برنده شه

حالا هر روشی باشه

از قدیم میگن مالت سفت بچسب همسایت و دزد نکن

و اینکه نپ بسته شده نشد چیزیست که همیشه در حاله ابهام خواهد ماند چون مدرکی دال بر تایید و تکذیب نیست

و اما این همه بازی کردین از کی داشتن کتیبه تاین کننده برنده سرور بوده

ندیدید یه ساید با یه پلن اشتباه به فنا میره با یه پلن درست برگه برنده عوض میشه؟

نکنین این کارارو تازه الان بازی جذاب شد بره من :دی

الان با این کتیبه ها دوستان ne رو بیشتر دوست دارم که زود تر یک سر یه ده من بزنن :دی

تا دیروز دوستشون نداشتم اما امروز دوستشون دارم جهت فان

خدا وکیلی من یه ده میدم بیاید من امروز دوستون دارم شاید فردا بدم بیاد

ولی امید وارم بزودی بازی جذاب بشه

با تمام ایراداتی که به تیم کلاهبرداران و اهداف مجهولشون داشتم اما ثابت کردن که بازیچه نبودن و دف از ساید آقا پارسا براشون سر ریز نشد...

فقط امیدوارم خارج شدن سید از مجموعه ی کلاهبرداران و پیوستن ناگهانیش به جنوب شرق ربطی به تحت حمله قرار گرفتن کلاهبرادارن نداشته باشه، چون جلوه قشنگی نداره.

چقدر لذت بخشه وقتی فروم رو میخونی و بدون توهین و با قربون صدقه رفتن کل کل میبینی و لینک زد و خوردشو، دست مریزاد، رقبای امروز میتونن رفقای فردا باشن، دمتون گرم خیلی مردین

درود بر تو حسین جان
    دقیقا کاش این جریان باب این موضوع بشه که همه کل کل کنن اما بدون توهین چون این باعث میشه فروم برای همه جذاب بشه
    کل کل باید باشه وگرنه همه براشون یک نواخت و بی همیت و بی حال و روح میشه بازی
    باشد که همه باهم خوب و دوستانه بر خورد کنن و فروم پور شه از این موضوع ها پر از تحلیل پر از لینک زد و خورد که بازی جذاب بمونه برای همه

• سلام رفقا

بعد مدتها اومدیم فروم پست بزاریم یکمی پستها رو دیدم پشیمون شدم از اومدنم
    پست آخر ناصر رو دیدم ناراحت شدم چون با شخصیتی که از ناصر سراغ دارم اهل توهین نیست و نمیدونم آدمین دلیل حدف پستشو چرا این طوری نوشته اگه فوش خ....م....داده بگین ما دیگه باهاش رفقات نکنیم .forum.speedtra.com/index.php?attachment/749/forum.speedtra.com/index.php?attachment/750/
    دیشب یکی از دوستان تو کلاهبرداران رو زدیم که متاسفانه چند تا از اتکها دیوار شد و صفر نشد
    ناصر جان تشکر واسه دف قشنگت حال کردم (اشکان نداشتیم )
    درسته باهم رفیقیم ولی زد خورد خودمون داریم امیدوارم بازی قشنگ تر از گذاشته بشه

درود بر تو امید عزیز
    دوست دارم زیاد میدونی اما اومدسن رو دوستان
    دمتون گرم برای پلنتون و لانچ زیبا که بی نقص بود
    ساعت ۷:۳۰ صبح گوشی زنگ زد گفتن بلند شو دف بده :دی
    خلاصه شرمنده امید جان ولی دیگه مجبور بودم
    ولی شانس هم آوردین بخشی از دف نمیرسید یا در دسترس نبود
    وگرنه لینک نمیگرفتین

شاید یه سرور دیگه افتخار بازی کنارت نسیبم شه

درود بر تو
    که حرف قشنگی زدی ایرانی جماعت همینه
    آقا برات سوال بلد نیستی نمیتونی درکش کنی
    درخواست کن بیاد برات‌خودش برای بگه چه کرده جا این همه آمار و ارقام
    پوست تحلیل میزارین به هدف تخریب بعد میگین هدف ما تحلیل بوده؟
    اینقدر کام کام نگین
    تو کام هم مولتی ما دیدیم هرکس در حد توانش
    خیلی ساده تر هشت ار خود سازنده یگو بیاد بگه چه کرده

سلام
    دوست عزیز تایم بیدار شدن من 10.11 صبحه دیشب یکم آب پرتقال خورده بودم زود خوابیدم از اونجایی هم که آب پرتقالش دست سازه وقتی میخوری صبح کله سحر ساعت7.8 اتومات بیدار میشی:d دیگه هم خوابت نمیره فعلا هم مغازه تعطیل اومدم ار بیکاری یه سری به اکانت ها زدم بعد اومدم فروم که دیدم حسین پست گذاشته رفتم تاپ10 چک کردم دیدم اتحاد سارنگ اینا تاپن پی ام دادم به سارنگ که بهت اتک دادن دف نمیخوایی؟ که سارنگ داستانو گفت و لینک هاشو داد حالا اینکه اول باخبر بشم یا آخر چه تاثیری در صورت مسیله داره؟
    این عینک بدبینی و بردارید هر کسی یا تیمی مستقل اومد توو یه سایدی بازی کنه خرابکار نیست طرف وقت و پولشو هزینه میکنه حق داره که خودش واسه اکانتش تصمیم بگیره

در مورد اینکه یه سری از دوستان خودشونو صاحب ساید و ارث پدری میدونن من همیشه باهشون مشکل داشتم اتفاقا سرور قبل هم اینجا بگو مگوی من با پارسا از همین شروع شد که پارسا به من گفت sw نیا میزنیمیت که بعد طی صحبت هایی که با ممد کوماتسو داشتم به خاطر رفاقت و احترام اون نیومدم و کلا بازی نکردم
    یه سری ها میان گلد و وی پی اس یه سری پلیرو میدن و بالطبع اون پلیرها همیشه گوش به فرمان و بله قربانگو اون افراد هستن رو همین حساب اون افراد یکم بدعادت شدن و بعضی موارد پلیرها حتی واسه پست گذاشتن فروم هم باید ازشون اجازه بگیرن که این چیزا کلا با روحیات من جور درنمیاد نه فروم ارث پدریه کسیه نه ساید حالا توتال یا اونقدرقدرت داره یا سیاست که بتونه سایدش جمع کنه یا اگه نداره حق تحکم به کسیو نداره کلی میگم شخص خاصی طرف صحبتم نیست چون یه جورایی باب شده این قضیه

مجید جان ابن ویروس کرونا همه رو ربخته بهم من سما رو میشناسم تو هم فکر کنی منو یادت میاد ۲ ۳ تا سرور یاید های رو به رو هم بودیم
    من به شخصه هیچ وقت نگفتم کسی زیر بار حرف زور بره
    چون خودم هم نمبرم کیایی که باهام بازی کردن اخلاقم رو میدونن
    ساید براب همس که توش بازی کنن هیچ کس هم حق نداره بگه چرا
    اما ابن واقیت که یه اکان تو فاصله نزدیک به تو باشه و نشناسیش چی کار میکنی؟
    خودت بگو دو راه داره یا صحبت میکنی یا میزنی ؟
    حالا این که تصمیم به زدن شد
    و البته اون آب پرتغال دست ساز نوش جونت چی بوده که تورو بی هوش کرده به منم معرفی کن :دی
    کرونا من و خانه نشین نکرده ولی دل که داریم :دی

درود بر تمتم دوستان عزیز
    تا امروز با تمام احترام و از باب دوستی اینجا جواب دادم
    اما به هیچ عنوان نمیشینم نگاه کنم چند نفر بشینن و دوستان و پلیر های ما رو مسخره کنن
    آقا مجید عزیز سوال اول اینجاس این دوست عزیزی که اتک روش اومد پلن یا هرچی
    قبل اینکه خودشون پستی بزارن اینجا و چیزی بگن چجوری شما اول با خبر شدی و به شما اومد گفته خدا داند و این موضوع بعد ها مشخص میشه
    و اما دوما عزیزی که میای تحلیل میکنی سیاست ساید مارو
    که ما یک‌تیم‌ جدا شده از پارسا هستیم اومدیموهمه رو بزنیم تا اونا بشینن کنار بازی کنن هدفت از این کار چیه و این که چرا این حرف رو میزنی چیه؟ دونبال نفاق انداختن تو ساید هستین؟
    دونبال اینکه پارسا یا مارو با این حرفا بندازین به جون هم؟
    و اما دوست عزیزی که از اول سرور تا الان ساکت بودی میگی با سیاست ساید sw موشکل داشتی
    بره همین تو هیچ اتحادی نرفتی چرا عکس و لینک اتک هارو به ساید های دیگخ و یا به گفته خود آقا مجید به ایشون دادی اول؟
    بگی خیلی خفنی؟
    خیلی باحالی؟
    هدفت چیه؟
    بازم اسن سوال پیش میاد هدفش چیه که داره اسن کار رو میکنه
    که ساید رو بهم بریزه؟چرا اول از همه دسگران خبر دارن؟ چرا بعد اینکه یکی دیگه تو فروم این موصوع رو میگه ایشون مییاد پست میزاره؟
    و اما امیر عزیز شما که مسخره میکنی خیلی باحالی؟ یا اینکه می خواهی بهت مدال افتخار بدن بزای مسخره کردن؟ شما ها هیچکدوم تا حالا اشتباه نکردین؟
    ما همین قدر بلدیم بیشتر بلد نیستیم شما بلدی نشون بده ما هم یاد بگیریم ببینم شما چه میکنی ولی وای به روزی که دیواز شی انزرت شی یا سوتی بدی ۲۰ تا اسپمر میریزم و کل sw رو بسیج میکنم که که برن تو موخت
    تا الان با احترام و لحن خوب و دوستان به احترام چندتا از دوستانی که تو ne داشتم بر خورد کردم
    اما از امروز مشکلم با شما شخصی شد
    تا نشون بدم مسخره کردن یعنی چی
    باز هم از دوستان گل داخل فروم معذرت خواهی میکنم که زیاد شو و به خصوص دوستان گول ne

درود بر همه دوستان
    چندتا موضوع می خواهم بگم اینکه هرچی رو یه موضع بب نتیجه بحث شه حساسیت بالا میره
    به نظر من بحً عوض کنیم بزارین تو بازی نشون بده هرکس چند مرده حلاجه جا این همه رج خونی
    به خر حال هر کس دو یک موضوع حساس هست برای اتحادش
    ساید ne که من خدمت چندین تا از پلیر هاش ارادت خاصی دارم و از دوستانم هستن از اول گفت خط قرمزم مولتام هست پس هرچی به این موضوع پر داخته بشه نه به جایی میرسه و نه نتیجیی داره
    خیلی از لین دوستان که الان باهم رغیب هستیم ممکنه یک روزی تو یه ساید مجبور شیم کنار هم بازی کنیم بزارین کودورت به وجود نیاد
    من نمی گم کل کل نباشه باید باشه اما با احترام به هم دیگه
    من tx3 با امید عزیز تو یه ساید هم بازی بودیم الان رغیب هستیم
    ولی هنوز باهم رفیقیم
    یا amir naji یا سهند ارمین تو ne با هم تو یه ساید بازی کردیم اما الان رغیب با این دوستان شاید کل کل کنم اما رفقتم برام با ارزش هست
    پس بزارین احترام ها سر جاش بمونه
    از همه دوستان خواهش دارم اندکی این موضوع رو بیشتر به هش توجه کنن
    تعداد پلیر بیشتر یا مولتی بیشتر برنده بازی رو مشخص نمی کنه
    ne تعداد اکانتاش بیشتر و مولتیهاش بیشتر هم باشه بازی براش سخت تره چون باید بیشتر وقت بزاره که مدیریت کنه
    پس لطفا بزارین فروم با مطالب کل کل های جذاب و تحلیل های قشنگ پور شه
    به یک ارمین نو مرسی احتیاج هست برای یک تحلیل دیگه شاید این بحث تموم شه
    موفق باشید همگی

دقت کررین این سرور همه یه مشکلی دارن
    یکی تیکه میندازی
    یکی دونبال ۳ به ۱ شدنه
    یکس کل کل میکنه
    یکی فوحش میده :دی
    یکی از بدهی حرف میزنه
    یه موشت ناراحت این سرور دوره هم جمع شدیم :دی
    به نظرم‌هرکس با کسی که مشکل داری بره جدا تو پی وی جایی مشکلش رونو حل کنن بعد بیایم اینجوری همه دارن فقط به هم تهمت می زنن یا الکی هم رو ناراحت می کنیم به نظرم مشکل هارو همه خارج فروم حل کنیم بعد اینجا پست بزاریم
    چون این جوری فروم از هدف اصلیش داره دور میشه
    یا اینکه اگه کسی میخواد حرف بزنه یا باید با مدرک بیاد که ثابت کنه وگرنه حرف بار هواس این جوری اون کسی که حرف بدون مدرک میزنه هیچکس باور نمیکنه و خودش خراب میشه و بقیه هم با اون آدم دیگه حال نمی کنن

من کوچیک شما اشکان هستم
    هرچند گزاشتم رو خذف امروز
    ولی من صادق رو میشناسم از لیدر های بسار خوب و هم چنین پلیر بسار خوبی هست
    کل حرف من اینه که فروم جای تحلیل و آمار هست و کل کل های دوستانه
    متثل منو امیر که میگه رومن برداشتم به یاد فرشید نیز هاتو خفت کنم (هر چند قسمت نشد امیر یه سرور دیگه )
    حرفی هست تو بازی زده شه اینجا تحلیل کل کل های خوب و آمار های دقیق بزارید که همه حال کنن با دیدن پست ها
    و در کل صادق از لیدر های کلاه برداران هست
    و کامل به بازی وارد و تو سرور های com میشناسنش
    من خودم تو سرور com با هاش آشنا شدم
    باشد که سر ور خوبی بشه براتون
    و در کل همه پشت تایپ کردن خودشون رو خفن نشون‌میدن
    مهم تو بازی هست هرکس چند مرده حلاج هست
    هرچند دیگه نیستم ولی به شدت به تیم‌لیدری کلاهبرداران ایمان دارم و باید بگم اصلا سرور راحتی براتون نیست
    چون ناصر صادق کارشون رو بلدن
    باشد که همه لذت ببرن از این سرور

رضا جان اول از همه سلام کنم به شما عزیز
    دوم اینکه من میگم بهتر اینجا نقد و برسی درست انجام شه و تحلیل سرور همه تو سرور و بازی نشون بدن چی کارن
    ولی دوست من یک سری از دوستان شما داخل فروم بشدت با لحن بد صحبت کردن و کل بچه های اتحاد مارو به هشون هرچی خواستن گفتن از جمله دوست عزیزمون yaghi

دوستان داخل ساید ne لیدر های عزیز جالب اجازه میدین افراد ساید تون با هر لحنی میخواهن صحبت کنن از کجا پلیر جمع کردین که دهنش رو باز میکنه هرچی لایق خودش هست میریزه کف فروم
    به خاطر این نوع صحبت تو این قول رو میدم تا ۳ روز دیگه اسم همه مولتی اکانت های تو ساید تونو لیست کنم بدم دست هر ۳ ساید دیگه تا فقط بشینین تا آخر سرور مولتییا تونو توش دف بریزین نتونین رید بدین
    امیر ارمین میدونن من کیم حرف بزنم پاش وای میستم
    اندکی صبر
    بعد ببینیم کت تنه کیه

استاد احتیاج هست من هم اسم بدیم بشناسیمون ؟
    شما با ارمین عزیز بیاید پیش من فقط عزیزم در ده های من به روی شما ۲ تا بازه

امیر میدونی دوست دارم عزیزم
    ولی بی منطقی نکن قبول نداری بشتر از ۵۰ درصد اکانت های رجیستر شده تو ساید شماس؟
    و این حجم مولتی اکانت دارین؟
    من بشینم کل اکانتای رجیستر شده تو ساید شمارو با بچه هامون لیست کنم بدم تو فروم همه نظر بدن شاید ما اشتباه میکنیم:دی

استاد احتیاج هست من هم اسم بدیم بشناسیمون ؟
    شما با ارمین عزیز بیاید پیش من فقط عزیزم در ده های من به روی شما ۲ تا بازه