Posts by ashkan sarlashkar

درود بر تمام دوستان عزیز

زیبایی تراوین به همین کل کل ها و رجز خونی هاس

ولی در مرتبه اول فراموش نکونیم که اول یک بازی هست و تفریح و سر گرمی

و بعد یک جریانی که باعث ایجاد هیجان برای افراد درون بازی کل کل ها و حواشی آن

اما بعضی وقت ها تعصب های پلیر ها بر روی تیم و ساید باعث به کار بوردن الفاظی میشه که باعث ایجاد دل خوری و ناراحتی میشه

پس خواهش میکنم از تمام دوستان حتی هم تیمی های خودم لطفا کل کل هاتون رو در داخل یک چهار چوب به دور از توهین و الفاظ رکیک باشه تا جو فروم سالم بمونه

و خدایی نا کرده دل خوری ایجاد نکنه

و اما بریم سر اصل موضوع

موصطفی عزیز خاک se همیشه مقدس بوده و هست

شما هم اگه دوست داشتین تو se بازی کنین می اومدین و در کنار هم یه لقمه ۱۵ کراپ ۹ کراپ ۷ کراپ بود میزدیم عزیز

و اما اینکه چرا شما اومدین مارو بزنین و خاک se رو پس بگیرین (یاد فیلم عقاب ها افتادم )

نمیدونم ماجراش چیه و چرا همچین تصمیمی گرفتین

شاید یکی از دلایلش اون رجز خونی اول آمورداد بود شاید دژکوب گفتن ها نمیدونم اما هرچی هست من در کل بچه های nw رو دوست دارم الخصوص ممد سکولار سامان ممد قلقلی و خود شما و مهدی لوسیفر علی همه

ولی باید خدمتت عارض شم که با یک نگاه کاملا سطحی به آرایش اکانت هاتون در داخل نقشه کاملا مشخص شد که برای یک بازی کاملا جنگی اومدین و زدن آمورداد دمتم گرم این کارت به بچه های ماهم انگیزه کافی رو میده الخصوص به تیم دف ساز آمورداد

جونم برات بگه عزیز کارت انقدر ها هم راحت نیست شما باید اول از تیم دف ساز تیم رد شی که نفر اول این صف بنده حقیر هستم که در خط مقدمش وایسادم

شاید بتونی وارد شی اما به این راحتی ها نه میتونی رد شی نه میتونی بر گردی این دگرو نگفتم بگم منم منم نه اتفاقا هیچی نیستم فقط یک مقداری بیش از حد فعالم و پیگیر صد البته که تیم پلنری و لانچر شما بشدت کار بلد هستن

اما قبول کن کاره سختی دارین در کل استقبال میکنم چون برای خود من به شخص خیلی جذاب خواهد شد

در کل من دوست دارم

*

اگر توجه مان را به چیزی جلب کنیم که از آن وحشت داریم ، بطور قطع همان بلائی را که از آن می ترسیم ، به سرمان می آید .

آنتونی رابینز

و در آخر باز هم میگم خواهش میکنم از دوستان جو فروم مسموم نکنین سرور نرمان و تایم طولانی همین فروم و پست هاش برای خیلی از پلیر ها جذاب هست که میمونن و بازی میکنن اگه این فروم از مسیر اصلی خودش خارج شه باعث میشه خیلی ها بزارن برن

لطفا همگی رعایت کنین به عنوان یک دوست و یک شخص که کوچیک همتون هستم رعایت کنین

ممنون

درود دوست عزیز اصلا هم نوحه محمود عیدانیان نیست :دی

تبریک میگم به خفت های زیباتون

ولی انقدر لازم بود هیجان بدی بش؟

ولی کارتون قشنگ بود خسته نباشید

هادی دوست دارم :x یه سر هم به ما بزن

الان با گذاشتن این عکس و بحث در مورد اینکه اینا اکانت لیدرن کل موضوع رو میخواهی عوض کنی!!! پست چند موضوع داشت! اول خورده گیری شما به تعداد اکانتهای مصری در ساید های دیگه که درست همون تعداد تقریبا تو مجموعه خودتون هست! دوم حرفی از مولتی زده نشد... بنده گفتم گرفتن این همه 15 کراپ ک تقریبا نیمی از آنها در شعاع 20 در 20 دهکده 15 کراپ یه اکانت هجومی که نیاز به غارت منطقه داره چه معنا و مفهومی میتونه داشته باشه! حالا شما بخودت شک داری و میخای با چرخوندن موضوع و هوچی گری بحث رو بپیچونی مشکل من نیست! 2 هفتس دارید تحلیل میکنید که اکانت امپریال چرا 7 کراپ گرفته... بعد بقول خود شما چندتا اکانت هجومی رفتن تو شعاع 20 در 20 هم خوش و خرم غارت میکنن و همر میسازن :)) ادبیات لیدر یه ساید وقتی در حد یه کودک دبستانی باشه و هرگونه پست و انتقاد رو با تمسخر جوابگو باشه خدا به داد بقیه مجموعه برسه...

شما ساید خودتو مدیریت کن نمیخاد نگران مدیریت اسدبلیو و بقیه ساید ها باشی...

درود دوست عزیز هدفت چیه ازین حرفها؟

حرف های اشکان کاملا مشخص بود

حالا موضوع چیه چرا بهت فشار اومده

۲ مورد احتمال داره یا لیدر های sw به پلیر هاشون گفتن برین تو فروم جنگ روانی ایجاد کنین

که من بعید میدونم چون رفیقامو تو sw میشناسم همچین کاری نمیکنن

یا شما از ساید sw نیستی که سنگ ساید دیگه هم داری به سینه میزنی

از دوستان خودم در تیم آمورداد خواهش میکنم این دوست عزیز رو تا زمانی که خودش و اکانتش رو معرفی نکرده اصلا ریپلای نکنین

سلام البرز جان خیلی ناراحت شدم که اینو گفتی کاش میموندی تو بمون من یرات انگیزه میشم انگیزت زدن من باشه :دی

شما دیگه چرا اشکان جان در مورد اکانت g.shark که بچه ها حتما توضیحاتی دارن ولی این یه مورد رو من به عنوان یه فروم نویس میگم خدمتتون نه پلیر sw :

چرا اون ده به راحتی صفر شد ؟

پ.ن : الان 4 ساید باید بیخیال منطقه خاکستریشون بشن ؟

من یک سوال میکنم ازت چرا مخفیگاه میاورد بالا؟

چرا دف میومد روش چه دف خودش چه دف از جاهایه دیگه کاری با اینا ندارم

چرا تیم لیدری sw هیک واکنشی نشون نداد،؟

ممکن فردا روز ها نوبت ما هم بشه

درود بر شما دوست عزیز

تا جایی که من میدونم از هم ایمی ها براش دف ارسال میشد و همه لینک های جاسوسی هست اگه خواستین

به به خیلی خوش اومدی امیر جان با وجود شما این سرور جذاب تر هم میشه

می شه داداش

دو تا راه داره یا باید پا بزنی

یا1 میلیون رو کلاخود بزنی بالاخره هزینه داره هر چیزی:D

درود محمد جان بامزه کی بودی عزیزم :دی

بله هرچیزی هزینه داره

و باید هزینش پرداخت شه

جان تو قلبه تو طبقات بالایی ایت بار ناراحتم کنی میفرسمت انباری قلبم

کان هم دیگه دیف نمیدم :دی

درود بر تمام دوستان عزیز

به اون وان یک نفر که هم داره بازی میکنه هم داره فروم رو دونبال میکنه باید بگم جو فروم خیلی بد شده و فقط لفظ بازی شده و بی احترامی های قیره مستقیم در مر حل اول وقتی میخونی میبینی که چیزه خاصی نیست اما بعد دوباره میری دقت میکنی میبینی که پر از ایهام و تیکه هست

این خواصیت تراوین دوستای امروز میشن رقیب های فردا و رقیب های فردا روزی میشن هم بازی و رفیق در یک راند بازی جدید

در این که یک ساید حالا با ساید دیگه متا بسته به ما مربوط نیست

درسته من هم مثل خیلی از دوستان تعجب میکنم حرف های الان یک سری از دوستان با اول سرور فرق داره اما به ما چه (هرچند از همه بیشتر از مجید تعجب کردم چون خودش میدونه دوسش دارم و مورد احترام هست برام ولی هیچ وقت ندیده بوم حرفش دو تا شه) اما ببخشید دوستان به ما چه کی چیکار میکنه هرکسی رو تو قبر خودش میزارن

هرکس عرضه داره ساید خودش رو جمع میکنه به دیگران چیکار دارین نظر تو محترمانه اعلام کن برو این همه بی احترامی چیه زشته اومدیم فردا روز تو یه ساید مجبور شدیم بازی کنیم رومون بشه تو چشم هم نگاه کنیم

به خدا زشته یه نگاه کنین به پست ها هرکی ندونه شما ها چند سالتون هست چند وقته بازی میکنین فکر میکنه ۴ تا بچه ۱۷ ۱۸ ساله افتادن به جون هم

به خدا زشته

کل کل حزوی از تراوین هست و زیبایی های فروم اما با احترام باهم کل کل کنید

پ.ن من الان ۳ تا سرور منتظرم هومن حکم جهاد بده نمیده هومن بده اون حکم رو دیگه

درود بر شما دوست عزیز

اول اسم کسی که بازی نمیکنه دیگه رو نیار

دوم هم من هیچ وقت دوال کسی نبودم یه مدرک ار حرفا بيار ثابت کن من اول بازی برات ۲ تا پک ۳۶۰۰ تای گلد میخرم

بعد من و مصطفی راک فورد همیشه ۲ اکانت بودیم اون جنگی بود من دف ساز کنار هم بازی میکردیم

هرکی با من بازی کرده میدونه اکانت جدا بودم حتی رو اکانت راک فورد هم لاگین نداشتم

(هی مصطفی کجایی ببینی کیا شاخ شدن )

می خواهی بگم خودش بیاد اینجا یا شمارتو بده زنگ بزنم چون هرشب با همیم

بعدم شما این تحلیل هارو از کجا میاری بگو ماهم یاد بگیریم

۱-کسی که میگه تیم باید همه جوره هماهنگ باشن و از لیدر تابعیت کنن

۲-شما حالا شاید در جریان نیستس خیلی از دوستان از قبل اعلام حظور در این سرور یا بعدش تا دیدن چه تیم هایی داخل سایدا هست باهم هماهنگ شدن

۳-تیم معنیش یعنب هماهنگی اگه کسی نمیتونه این کارو کنه مشکل ما نیست مشکل خودشون که هرچند یقیناً تیم ها همه هماهنگن چون شناخت داریم روشون

۴-شما حالا از کجا از ما خوردی نخوردی یادم نمیاد چون خیلی ها بد بر دیوار های ده های من یا آمورداد زدن وقتی دف من توش بوده

۵-اوکی گفتم تو بازی نامه بده من منتظرم بیای بزنی چون همه میدونن من همیشه دف سازم قول میدم هر وقتم زدی خودم تکی جلوت باشم از آمورداد هم کمک نمیگیرم

۶-معلوم از کجا سوختی؟از کجا فشار اومده؟به کجا اومده؟این جوری اتیشی شدي؟یخ بدم؟

۷-گل من کسی نگفت تلاشت رو نکن تلاش کن با همه توان هم تلاش کن شاید موفق شدی

۸-آمورداد انقدر بزرگ هست که نترسه ببینم کدوم محاصره رو میگی که مارو بهم ریخته بود؟

این حرف هارو از کجا میاری؟

من ميگم انقدر كه تو ذهن قوی داری یک کتاب بنویس اسمشم بزار نوشته های یک مغز نا آرام نوشته تیتالین و رفقا

پسر خوب جا لاف زدن رجز خوندن بیا تو گود ببینیم چی کاریی بلدي

پ.ن راستی اگه مشکل هزینه گلد داشتی بگو کمک کنم فردا بهونه نياري بگي هزینه گلد نکردم نا جوان مردانه بود

از کی تا حالا سیب زمینی جزو میوه ها شده؟

گزارش پاک کن های سابق شدن پرو پلیر های پور مدعای جدید

گل من اون وقتی که خیلی از شماها تراوین بازی نمی کردین خیلی از بچه های تیم الان آمرداد خواب شب رو بر مردم حرام کرده بودن؟

شما یه گزارش پاک کن ساده بودی که به زور راهت دادن رو یه اکانت که بازی رو ببینی یاد بگیری حالا براي ما سیاست هاي آمرداد وسط میکشی؟

سرور های قبل تو ای ار ۲ راند ۱۰۰ کردیم

ميتوني؟

١٠٠ کردن بلدی جاشو بگیر؟

از کدوم ور بهت فشار وارد کردن اینجوری سوختی ؟

آب و بریز همونجا که سوخته

جا لاف زدن بیا تو بازی نشون بده چی بلدی هنوز نمیدو نی کجا میخواهی بری

اومدی سیاست میزاری که این کارو کنین و گرنه آمرداد برندس؟

چه کرده این آمرداد که ترس بر اندام تو و رفیقات و دوستات انداخته

مردی رجیستر کن بیا و اعلام کن کدوم ساید هم هستی

اکانت من sarlashkar اومدی رو اکانت نامه بده صحبت کنیم

الان هم جا لاف زدن بشین فکر کن کجا می خواهی بازی کنی

پ.ن الان میاد میگه تو کی هستی من نمیشناسم

خنده بچه های آمرداد ها ها ها

الان ریپلایت کردم چون اشکان و بهنام و سعيد وقت ندارن جوابت رو بدن من ریپلای کردم فکر نکنی خیلی شاخی ازت ترسیدیم

خیلی دژکوبی دژکوبی میکنیا از دژکوبیا خاطره بد برات به جا مونده؟

آخه ما خیلی از شما میترسیم داریم شهر رو شلوغ میکنیم کسی نفهمه بی خیال ما شید

تو رو خدا من رو نزنین

آخه دژکوبی ها خیلی سطح شون بالاس ما میترسیم

ناصر جان من بدونم تو چه مشکلی با امرداد داری خوب میشه

هرچند به گوشم رسیده جیزهابی که چرا همه بر زد آمرداد شدن

خداروشکر این همه دوشمن و تو چشم ملت خار بودن

نشون دهنده قدرت ماست در این شکی نیست

ما حرف هامون رو تو بازی میزنیم اگه حرفی برای گفتن داری تو بازی نشون بده

ددود بر همگی به به چه سروری قراره بشه چه خوبایی جمع شدن

تورو خدا مارو نزنین هرکیو زدسن من رو نزنین( هرچند هر شروز همیشه از خدام من و بزنن قول بدین زود بزنین برم

من یک پلیر ساده در آمرداد هستم و هیچ کارم از طرف خودم فقط حرف میزنم حسین فستر به عشق خودت فقط دف میوشم بیا :دی

پ.ن سید نزنی مارو

پ.ن یه بنده خدایی به دستور یکی با اکانت فیک چادر گل گلی گشیده سرش اومده لاف میزنه پسرم خوشگل گنده تر از توهاش نتونستن تو اون ارباب که فرستادتت اینجا حرف بزنی بگو مرد باش خودت بیا حرف بزن

پ.ن sw هرکی اومد رو دوست دارم ( فقط از ناصر بدم میاد)

شلوغ نکن پسر جان

بازی کن ترس نداره که

دیگه اینا شیرینیه بازی با من هست دیگه باید تحمل کنین

پ.ن یوسف کجا رفتی بودی حالا؟

پ.ن صر منتظرم که خرفی که زدیو انجام بدی تو بازی

به به ببین کی داه میاد :دی

این همه بچه هارو جمع کردین معلوم کسی جرعت نمیکنه بیاد

درود صادق عزیز دیگه دوستای دیروز دشمنان فردا و دشمن های فردا دوست های فردا ها

این سرور رو به روی همیم اگه بیایید

ماشاا... به بچه های آمرداد . چه گرد و خاکی کردین تو کوچه خالی . برین دعا دعا کنین بچه های کلاهبردار نیان وگرنه همچین کلاهتون رو بر میدارن که نفهمین چی شده و شب بخوابین و صبح پاشین و ببینین فقط یه ده با پاپ صفر از اکانتتون مونده :P

پ . ن : اشکان جان و شهریار جان دوستون داریم چه تو تیم ما باشین چه تو تیم آمرداد :love:

ناصر عزیزم میدونی دوست دارم اما این سرور با تیم خودمونیم

و بعد این تیم لات کوچه خالی نیست

مرداش باید بیان جلوش

کلاهبرداران رو بیار جذاب میشه