Posts by Kolahbardar

اولا رضا جان اون خفت هایی که میگی زدی اکانت دست من نبوده که شما خفت زدی اکانت با ایمیلش دست سجاد جان بوده که زدی .

تهمتی بهت نزده بودم اومدین گفتین سرعت سرور 10 برابر بشه که زود سرور تموم بشه و بره و کسی به کسی اتک نمیده تا موقع واندرها . هنوزم به اینکه نتونستی رو حرفت وایسی افتخار میکنی رضا جان ؟ و با افتخار اومدی میگی ما گفتیم اتک نمیدیم بعد اتک دادیم اونم رو اکانتی که تو روش نبودی .

آفرین به افتخاراتت .

خب اومدی یه اکانت که یه زمانی من روش پلی داده بودم رو خفت کردین اونم تو زمان صلح و و میگی برم به یکی بگم بیاد که چیزی برای گفتن داشته باشه خب تو که تو همین سرور ادریس که تازه 16 سالش شده ازت چپ و راست چیف کرده حرفی برای گفتن داری ؟ باشه من میرم و میگم ادریس بیاد برای شاخ و شونه بکشه

با سلام خدمت دوستان شمال شرقی که فکر کردن تو جنوب غرب دارن کباب میدن و بدو بدو اومدن وسط جنوب غرب ناتار چیف کردن . نه داداش بوی کباب نیست دارن خر داغ میکنن مواظب باشین داغ نشین و اگر هم دیدین پلیرهای جنوب غرب شروع به چیف ناتارهاتون کردن ناراحت نشین . چون چیزی که عوض داره ما هم داریم .

تا 24 ساعت فرصت دارین ده هایی که تو خاک اس دبل از ناتار چیف کردین رو پس بدین یا خودتون دیستروی کنین .

وگرنه خوب بشینین فکرش رو بکنین که ما چیزی برای از دست دادن نداریم و همیشه باید از افرادی که چیزی برای دست دادن ندارن ترسید چون ممکنه خیلی کارها بکنن .

سلام ناصر جان

منطقی نیست واقعا که 50 تا لیست برای اکانت دفساز بزنی :دی

بر فرض که شد. شما یکبار برای دل خودت بشین دستی از بالا به پایین لیستارو بزن ببین چقدر تایم میگیره. هرکدوم 3 ثانیه هم باشه 3 دقیقه لیستارو باید از بالا بیای به پایین که یه اکانت دفساز با 50 دهکده و 50 لیست به 5 پلیر نیاز پیدا میکنه برای دستی زدن لیست.

من فکر میکنم همین فرستادن خودکارش مزیت کافی هست برای اکانت دفساز .. این سرور 5 دقیقه کمتر هم شده

حالا که زدی و اینها خب نوش جونت رمز نامه کن یاد بگیریم پیرمرد واقعا دوس دارم لیمیت رو 30 خونه ببینم :دی

چرا دستی بخوام بزنم لیست رو ؟ و چرا منطقی نیست اکانت دفساز غارت کنه ؟

تو وات پیام بده تا بهت بگم چجوریه لیست تا 30 خونه رو بزنی و به لیمیت بخوری . آخه به مجید اعتماد ندارم پسورد رو بفرستم رو اکانت : دی

اگر دوست نداشتی این همه راه بیای تا جنوب که یاد بگیری همون شمال ادریس هست بهت یاد میده . با افتخار اعلام میکنم که لیست تا 30 خونه زدن و به لیمیت خوردن رو از ادریس جان یاد گرفتم .

پ.ن: مجید جون دوست داریم

سلام.

ایلیا جان سه سرور با سه نژاد مختلف(توتن،هون و گول)شش هفته ابتدایی سرور بین سه نفر اول تاپ غارت بودم(فقط غارت ناتار و رتبه های بالاترم مولتی میزدن) هر سه سرور هم تمام لیست فارم ها را دستی ادد کردم،البته برای سرچ ناتارها از داخل پروفایل ناتار ابتدا خودم با اکسل انجام میدادم و بعدا که لقمان جان روش سریعتری گذاشت از این روش استفاده کردم ولی این فقط سرچ ناتارها بود،ادد کردن ناتارها و ویرایش ناتارها کاملا دستی انجام میشد.

از سرور قبل یک بات برای ادد کردن ناتارها اومده ولی من اگه زمانی خواستم بازی کنم از این بات استفاده نمیکنم و به نظرم ادد کردن دستی ناتار خیلی بهتر از آب در میاد

در مورد لیمیت غارت، نژادهای هون و گول این تایم سرور نباید به لیمیت برسن و اگه رسیدن بخاطر ادد کردن فله ای ناتار بوده،

سجاد جان عزیز

این سرور ناتارهاش نسبت به سرور های قبل خیلی بیشتره و متاسفانه اکانت هون هم به لیمیت میخوره .

وقتی شما تا ۱۸ خونگیت حداقل ۱۰۰ تا ناتار هست . به نظرت نباید به لیمیت بخوری ؟

۵ روز پیش به لیمیت خوردیم گفتیم فعلا بیایم به جای یه دونه سواره تو لیست بکنیم ۲ تا سواره تا یکم خودمون رو گول بزنیم .

دیدیم فایده نداشت و بعد از یه روز دوباره به لیمیت خوردیم .

بعد گفتیم خب دیگه واحه این موقع دیگه ارزش نداره بزنیم و ناتارها بهتر منبع میدن لیست واحه ها رو هم حذف کردیم و اینکار یکم بهتر بود و اکانت ۳ روز لیمیت نداشت . و از امروز صبح دوباره به لیمیت خوردیم .

پ.ن : ایلیا جان اصلا احتیاجی نیست تا ۲۵۰ خونه بخوای فارم اد کنی همون ۳۰ خونه کافیه البته اگه بلد باشی چطور اد کنی :دی

ایلیا جان .

اولا الان دستی اد کردن ناتار دیگه خیلی ساده است وقتی از رو دهکده گزینه اضافه شدن به فارم لیست رو داره . قبلا ها که خیلی ها با با تراوین تاکتیک اد میکردن یادمه همیشه یه کاغذ جلوم بود و اول از رو نقشه مختصات ها رو پیدا میکردم و رو کاغذ مینوشتم و بعد میرفتم تو لیست فارم و لیست اد میکردم .

برای یه اکانت که ۱۳ تا ده داره دفسازی میکنه یعنی هر ده به صورت میانگین ۴ تا لیست باید باشه . آیا اد کردن ۴ تا لیست برای هر ده به صورت دستی سخته ؟

حالا فرض کن تا روز ۱۰۰ سرور بشه ۵۰ تا دهکده یعنی یکی مثل من که مولتی بازی نمیکنه برای هر ده فقط باید یه لیست ۱۰۰ تایی ناتار اد کنه ؟ به نظرت انصاف هست ؟ اگر هم خواستی اد کردن دستی در سریعترین زمان ممکن رو بهت آموزش بدم تو واتس آپ یه پیام بهم بده تا کلاس آموزشی برات بذارم . اونم چون خیلی دوست دارم

سلام خدمت همه دوستان عزیز

یه بحث قدیمی هست تو اسپیدترا در مورد مولتی بازی و بازی بدون مولتی که تا الان هم به هیچ نتیجه ای نرسیده . و همانطور که میدونین من خودم از مخالفان سرسخت مولتی بازی هستم .

ولی همینجا میخوام این اعتراف کنم که اگر همین مولتی بازها نبودن پلیرهایی مثل من که بدون مولتی بودن هم به مشکل میخوردیم . چون غارت ما از روی ناتارها هست و اگر این مولتی بازهای عزیز ده نمیزدن که ناتار تو سایدها زیاد نمیشد که ما بتونیم غارت کنیم و همینجا بابت این موضوع من از تمام مولتی بازها تشکر میکنم .

و اما بحث اصلی عدم رعایت انصاف برای پلیرهای بدون مولتی از سوی ادمین سرور هست . ادمین همیشه گفته که همه تلاشش رو میکنه برای مبارزه با مولتی بازی . حالا من به عنوان یه پلیر معمولی این سایت که نه مولتی دارم و نه وقت مولتی بازی از ادمین درخواست دارم به جای اینکه پرچم مبارزه با مولتی بازی رو بالا ببری . بستر رو برای پلیرهایی که مولتی باز نیست مهیا کن که نخوان برم سمت مولتی بازی .

تو این سرور یه اکانت هون دفساز ساختم ۸ روز هم دیرتر رجیستر کردیم ولی الان اکانت با این ۳ تا محدودیت مواجه شده

۱- محدودیت ۱۰ هزارتا اتک در یک دهکده

۲- محدودیت ۳۰ هزار اتک در کل اکانت

۳- محدودیت ساخت ۵۰ لیست فارم برای اکانت .

یعنی اکانت من از روز ۲۹ سرور تا روز ۱۰۰ سرور حجم غارتش همینقدر ثابت میمونه ۷۰ روز اکانت قفل بودن برای پیشرفت .

اگر ده جدید بزنم هیچ لیست فارم و هیچ غارتی نمیتونم باهاش داشته باشم و عملا یعنی نیروسازی داخلشون انجام نمیشه .

وقتی شرایط اینجوری هست معلومه پلیرها یا میرن سمت مولتی بازی یا اونایی که مثل من خسته هستن ( اشاره به شیرازی بودن :دی ) و نه وقتش رو دارن بیخیال بازی میشن .

پیشنهاد من اینه که این محدودیت ها رو به صورت پلکانی در طول سرور افزایش بدن . مثلا تا روز ۳۰ سرور ۳۰ هزار اتک باشه . از روز ۳۰ تا ۵۰ بشه ۶۰ هزار اتک و به همین منوال بره جلو .

خوشحال میشم بقیه دوستان هم نظرشون رو بگن . شاید صدای ما مظلومین به گوش این مسئولین ظالم برسه و فکری به حال دل ما بکنن

برونیل جان چندتا نکته

1- من این سرور افتخار بازی کنار بچه های تروریست رو ندارم

2- داداش وقتی مولتی بازها میان با غارت مولتی هاشون شاخ و شونه میکشن یا با دفی که از مولتی شون میکشن شاخ و شونه میکشن دیگه نمیشه به اونی که مولتی نمیکشه و میاد مولتی میزنه نگی با زدن مولتی شاخ و شونه نکش .

مجید جان یه سرچ بکن تو نت خاطرات سرور 8 اونجا پروفایل پارسا رو میبینی و مدال های رنک 1 شم هست تا ببینی کی بیشتر رنک یک همه چیز بود . کی بود رکورد همر گول رو اون موقع زد .

در مورد زیر پرچم اومدنمون هم فکر کنم یکم حافظه ات خرابه اگه یادت باشه اول متا جنوب و شمال بود که بعد گفتیم برای اینکه هیجان بازی بیشتر بشه متا رو کردیم شرق و غرب . اونموقع سامان توتال شمال غرب بود و اتفاقا همسایه روبروی ما بود . بعدش تو با شمال شرق و سایدت به مشکل خوردی و اومدی تو متا ما و اسمش رو گذاشتیم متای دوستی . حالا زیر پرچم رو نمیدونم منظورت چیه ولی هر چی تو میگی درسته :دی

سلام بر برونیل عزیز

خوبی داداش . دلم برات تنگ شده بود . امیدوارم اوضاع بر وفق مراد باشه . روزی که مجید گفت داری میای بازی کنی خیلی خوشحال شدم و گفتم سلام منو بهش برسون و بگو منتظر اتک های من باش :دی

اول از همه تبریک میگم به بچه های تیم تروریست و واقعا خسته نباشین که دوباره دارین خاطرات قدیم تراوین رو زنده میکنین .

و اما در مورد اینکه میگین زدن مولتی و فیدر افتخار نیست همونطور که قبلا مولتی بازی زشت بود و حتی مولتی بازهای عزیز هم تکذیب میکردن مولتی خودشون اونموقع زدن فیدر و مولتی افت کلاس بود . ولی الان اون فیدرها و مولتی ها یعنی زیرساخت های دفاع میلیونی . پس به نظر شخصی من نه تنها زدنشون افت کلاس نیست از واجبات هم هست . به قول مجید جون هر کی نتونه از مولتیش دفاع کنه همون بهتر که بخوره مولتیش .

یکی از راه های برچیده شدن مولتی ها همین زدنشون هست که اون کسی که داره مولتی میکشه نتونه بهره ای ازش ببره و بیخیال زحمت و هزینه هاش بشه .

پ.ن : بچه های تروریست خواهشا به برونیل اتک ندین این یکی مال خودمه با هم قرارداد داریم :دی

پ.ن ۲ : مجید جون اکبر و کسری و ممد زرتشت سلام رسوندن و گفتن ما هم یک نوب هستیم :دی

با سلام خدمت همه

پ.ن: با احترام به حرف مجید .ولی وارد چلنچ میشیم هم پاپ هم رنک یک غارت مال اکانت ماست حالا هر کی دوست داشت زور بزنه

پ.ن: متین، پارسا وارد میشن وارد میشود :d

ناصر اسم اکانتت بگو فقط نگو گل ور میدارم زشته به قران .

پ.ن.حسین رپر خیلی دوست دارم اونی که گفتی بازیت شبیه اشه امده منتظرم ران شه :d

اسم اکانت ناصر و نژادش مشخص هست .

نمیدونم چرا مردم برای اینکه بخوان بگن شاخ شدیم هی میگن اسم بگو 🤣

داداش گلم من حتی زمانی که تک اکانت تو یه ساید رجیستره کرده بودم و هیچکس تو اون ساید نبود همه میدونستن اون اکانت مال ناصر هست . اتفاقا کتک خورم هم ملسه به قول رضا تریبون که البته شما به اسم رضا یولو میشناسیش ناصر همیشه فقط مدال کتک خورها رو گرفته نه مدال دیگه . تو هم که حداکثر عرضه ای که داری خفت کردنه بیا داداش یه مشت سرباز پیاده گول تو دهکده هام هستن میتونی خفت کنی شاید معروف شدی و تونستی خفتش کنی .

یادت رفته سرور نرمال با دوستات از آمرداد با چراغی که میدیدی و با چکمه کوچیک و فاصله ۱۷ دقیقه ساعت پنج صبح زدن باز نتونستی حتی دیفالت منو خفت بزنی ؟

برو فعلا تو توهم خفت زدن هات باش هنوز زوده بتونی از ناصر خفت بزنی . :دی

مرسی که باعث خنده امشبم شدی . خیلی حال دادی . منتظر جوک های بعدی تو هستم تا باز از فاز توهمت خوشحال بشم

خوب شد با آی دی خودت اومدی .

من گفتم با تو رفت و آمد دارم که خودت رو جمع بستی و سریع پریدی وسط به ما نمیخوری ؟ تو برای امیرخان در حد همون دیدار تو میتینگ هستی نه بیشتر پس خودت رو نچسبون بهش .

دقت کن رفت آمد خانوادگی نه میتینگ یک ساعت .

وقتی میگن رفت و آمد خانوادگی یعنی زمان هایی امیرخان میاد شیراز حتما یه سر پیش ما میاد و زمان هایی که ما میریم تهران میریم پیشش .

آفرین کوچولو حالا برو با اسم کسی اسکی نرو .

راستی الان کسی اسم زئوس رو آورده بود که سریع خودت رو لو دادی به کی فروختی ؟

از کی تا حالا تو دست و دل باز شدی ؟ چقدر بهت گلد پیشنهاد داده زئوس برای بردگیش ؟ تا اونجایی که یادمه قبلا قیمتتون یک و نیم میلیون بوده الان با تورم قیمتت رفته بالا یا همون مونده ؟ بگو خودت رو چند فروختی نقدی کارت به کارت کنم .

اگر یه نفر رو آوردی که بگه یه سرور یه دونه گلد برای ناصر خریدم بیا ادعا کن . داداش من خودم گلد ساپورت آدم هایی مثل تو هستم . حالا تو نمیخواد از گلدهایی که بهت بخشیدن بیای بذل و بخشش کنی .

منظورت از خراب کردن بازیت این بود که ممکنه من گفتم شمال خودت گفتی زئوس با فهمیدن اینکه ما داریم میایم جنوب غرب دیگه ساپورتت نکنه و بهت گلد نده ؟

خیالت راحت ساپورتت میکنه .

یادته بهم گفتی چرا از زئوس بدم میاد مگه تا حالا باهاشون بازی کردی ؟ بهت گفتم نه تا حالا باهاشون نبودم ولی خوشم نمیاد ازشون . الان این سرور معلوم میشه اگه از تو و تیمت حمایت کرد که معلوم میشه الکی نبوده که خوشم نمیومده ازش و اگر هم حمایت نکرد و گذاشت ساید روند طبیعی خودش رو پیش بگیره که میفهمم در موردشون اشتباه میکردم و شاید یه سرور کنارشون بازی کردم .

پ.ن : خود شاهین سرور پیش معنی حرف منو فهمید تو نفهمیدی برو کلاس سواد آموزی

پ.ن ۲: آخر تو جز محافظین هستی یا نیستی ؟ بر فرض شاهین تو تیم محافظین باشه تو رو سننه ؟

پ.ن ۳ : شما به وابسطه من افتخار آشنایی با شاهین رو داشتین و ببین چکار کردین که شاهین رو هم فراری دادین از جنوب غرب

پ.ن ۴ : خودت و تمام آی دی های فیکت دیگه هیدن شدین و هر پستی بذارین از نظر من حتی ارزش خوندن هم نداره چه برسه جواب دادن

کجای پست من عصبانیت دیدی داداش ؟

خب پس در وهله اول مشخص شد نمیشناسی که اومدی توهین کردی .

بعد اگه منو نمیشناسی از کجا فهمیدی که من سرور قبل در مورد بچه های اس ای چی گفتم ؟

وقتی با آی دی فیک هستیم مواظب سوتی هامون باشیم .

و اما در مورد امیرخان گفت که از طرفش اینجا اعلام کنم که:

مگه .... هستم که بخوام برگردم ترا ؟

اونایی که امیرخان رو میشناسن میدونن اون جای خالی چی گفته ولی چون خانواده تو گروه هست نمیشد نوشتش .

آخ امیرخان بهت نگفته بود که ما با هم رفت و آمد خانوادگی داریم ؟ اگه دوستت هست برو ازش بپرس .

خب حالا بریم سر پروژه امیرخان که معلوم شد برای اینکه آقایون لو نرن که ساید رو فروختن به یه ساید دیگه و بگن این گلد ها و مولتی های تو ساید مال تیم امیرخان هست و نه خدایی نکرده از سایدهای شمالی اومده که جنوب غرب رو مستعمره کرده باشین اومدن گفتن امیر حداد داره میاد اس دبل .

ببین پرهام جان ( آخ ببخشید آقا یاسر ) من قراره بود تو ان دبل رجیستر کنم اینو میتونی از شاهین شیرکش . امیر فایتر . میلاد تگزاس و ... بپرسی ولی وقتی دیدم تو داری پشت اسم امیرخان ساید رو میفروشی و اولش به اسم سربلندی اس دبل اومدی و الان معلوم شد که فقط یه عامل خودفروخته هستی گفتم برگردم به خونه .

فکر نمیکنم من باید نگران وقت و هزینه ای که میخوام تو خاک خودم کنم باشم . فکر کنم اون ارباب های تو هستن که باید ببینن آیا با این اوضاع شما ارزش سرمایه گذاری دارین ؟ و بدون سرمایه ارباب هات آیا میتونی بازی کنی ؟

آقا یاسر من شما رو میشناسم ؟

حرفی داری با آی دی فیک نزن .

اولا کسی اینجا دنبال لیدری نیست . امیر حداد گلم اگه قرار باشه بیاد فکر کنم خودش بلده بیاد اعلام حضور کنه و احتیاج نداره بقیه از اسمش اسکی برن .

ناصر هم هر موقع تو هر سایدی دلش بخواد بازی میکنه .

آخر سر معمول میشه کی داره ساید رو به کی میفروشه .

آفرین عزیزم حالا با آی دی خودت بیا پیام بذار .

آفرین بر تو ای پرو پلنر

خدا رو شکر یه افتخاری برای جنوب غرب پیدا شد تو این سرور و اونم زدن واندر فیک جنوب شرق و پایین آوردن اون واندر بود . خدا قوت دلاوران . خسته نباشین واقعا کشتن 355 ک دف اونم روی واندر فیک اینهمه پ . ن میخواست ؟

مثل اینکه خبر رسیده که همرهای اس دبل سالم برگشتن که میان میگن ما بر دیوار بوسه زدیم ^^^^^^^^

داداش ما لذتی که میخواستیم رو بردیم از سرور . و با وجود اینکه میدونستیم زورمون به جنوب شرق نمیرسه ولی جا نزدیم بگیم حالا که نمیتونیم جنوب شرق رو بزنیم بریم واندر کلین کنیم و به سایدهای دیگه اتک بدیم شاید گفتن شاخ هستیم .

حریف قدرتمند همیشه قابل احترام هست و منم همینجا از بچه های جنوب شرق تشکر میکنن که بودن تو سرور و باعث شدن ما لذت ببریم و خیلی چیز ازشون یاد بگیریم . امیدوارم ما هم در حدی بوده باشیم که اون ها رو به چالش کشیده باشیم .

صرفا جهت اطلاع اون دوستانی که میگن رو حرفت نبودی . دیگه در مورد این حرفی نمیزنم چون کسایی که میخواستن بفهمن تا حالا فهمیدن و کسایی که نمیخواستن بفهم چون نمیخوان کاریشون نمیشه کرد .

در مورد حذف اکانت من هم فرهاد جان قسم حضرت عباستون رو قبول کنیم یا دم خروس رو ؟ اول برو دم خروس رو قایم کن بعد بیا قسم حضرت عباس بخور .

وقتی میگن بزرگتر یعنی اگر یه پلیرت خطایی کرد بدون جانب داری به پلیرت تذکر بدی . نه اینکه بیای سعی کنی کمکش کنی که بتونه بهانه های بیشتری بیاره برای اشتباهش . مثال کاتا کردن انبار ناتار رو زدی که با اون پلیر برخورد شد هم تو فروم و هم تو گروه واتس آپ و هم تو پی وی واتس آپ که دیدین ناتار دیگه ازتون کاتا نکرد و به جاش پلن رفت روتون . به این میگن بزرگتری نه اینکه بیای همراهی پلیر خاطی بکنی

پویا جان خواسته یا ناخواسته توهینت رو کردی .

خودت با دقت به جمله ات نگاه کن و ۳۰ ثانیه در موردش فکر کن میفهمی معنی جمله ات چی بود . من کاری به منظور جمله ات ندارم دارم برات معنیش میکنم .

اومدی میگی چون رو حرفت نبودی پس مرد نیستی

اگر بچه هاتون نیان مسخره کنن که براشون کلاس ادبیات گذاشتم تو جمله شما مرد نبودن نسبت یه صفت برای انجام کاری که در قسمت اول جمله آوردی . حالا اون ۳۰ ثانیه که بهت گفتم فکر کن بشین قشنگ فکر کن که معنی اون صفت چی هست ؟ میگی منظورم این بوده که رو حرفت نبودی اینو که اول جمله ات گفتی پس بخوایم با منظور تو جمله رو معنی کنیم جمله ات به این شکل میشه :

تو رو حرفت نبودی پس رو حرفت نبودی هستی .

برو صفحات اول فروم بخون و واکنش من به جمله ای که محمد توهمی در مورد غیرت به شما زده بود رو بخون . اونجا هم منظور محمد توهمی مطمعنا اون چیزی که شما برداشت کردین نبود . ولی تو زندگیت سعی کن معنی کلماتی که به کار میبری رو بدون و بعد بکار ببر .

دیگه مهم نیست چون من اکانتم رو حذف کردم و شاید شاید کمک بچه ها وایسادم تا این ده روز هم سرور تموم بشه اونم فقط به احترام زحمتی که بچه ها کشیدن تو این سرور . فردا نیای بگین ناصر تو مرد نیستی گفتی حذف میکنم ولی هنوز تو سرور هستی .

اومدم پست قبلیم رو ویرایش کنم و این مطلبی که میخوام بذارم و بذارم که اجازه نداد و پست بسته شده بود . الان برات یه مثال ساده میزنم کسری جان

در فرهنگ لغت غیرت یعنی چی ؟

یکی از معانی غیرت به معنی حسد و رشک هست .

حالا یکی به شما بگه بی غیرت میری تو فرهنگ لغت نگاه میکنی و میگی خب یه معنیش هم میشد حسد پس شاید منظورش به من این بوده که یعنی حسود نیستم . پس نه تنها بی احترامی نکرده بلکه تعریف هم کرده .

ببین وقتی به یکی میگن مرد نیستی و مردانگی نداری معنیش کاملا معلوم هست که یعنی هر تعریفی از مردی و مردانگی باشه تو وجود تو نیست .

برو از بزرگترهات بپرس بهت میگن قدیم سر این کلمه چه خون و خون ریزی هایی که به پا نمیشد .

حالا کسری جان شما بیا با بازی کلمات سعی کن از دوست و هم سایدیت حمایت کنی .

ولی یه سوال دارم ازتون اگر پویا به جای اس ای تو ان دبل بود و این حرف رو به یکی از شما ها میزد باز هم همین واکنش رو داشتین ؟

مطمعنا نه چون تو همین فروم هست که سر کلمه غیرت که از عمد برات این مثال رو زدم چجور ریختین سر محمد توهمی . اونموقع معانی دیگه کلمه غیرت مهم نبود چون یه نفر از یه ساید دیگه به بچه های اس ای گفته بود . حالا که یه اشتباهی از بچه های سایدتون رخ داده یهو همتون تغییر موضوع دادین و میگین برو به معانی دیگه هم دقت کن شاید یه منظور دیگه داشته باشه ؟

کسری جان اول از همه گفتی گاهی وقت ها این معنی رو میده گاهی وقت ها نیست اینم یکی از معانیش هست .

دقت کن به چی تو زندگیت میگن مردی و مردانگی و وقتی به یکی میگی مردی و مردانگی نداره یعنی تمام اون چیزهایی رو که به مردی و مردانگی نسبت دادی وجود نداره در طرف . برای این هست میگم در استفاده از کلمات دقت کنین .

با این حرف های شما هر کس تا الان ضرب در قرمز حذف اکانتش رو زده و از رو حذف برداشته یعنی مرد نیست و مردانگی نداره دیگه ؟

اگر اون اکانت من براتون مهم نبود که یک روز در میان نمیومدین بگین ناصر تو مرد نیستی که اکانتت هنوز تو سرور هست .

نمیخواستم دیگه پست بذارم تو فروم تا زمانی که از سرور رفتم . ولی چون احترامت واجب بود جوابت رو دادم .

یا حق دوستان

فرهاد جان قرار نشد بحث رو بپیچونی .

یه سوال شد ازت گفتم یه کلام بگو قبل از اینکه بخوای شات اسکات رو بفرستی من در مورد اینکه اگر اسکات باشه یا نباشه گفتم حذف اکانت میکنم ؟

هومن جان فکر میکردم تو و فرهاد معنی حرف پویا رو فهمیده باشین ولی دیدم شما هم نمیدونی از چه کلماتی استفاده میکنه که اومدی و میگی توهین نکرده و خودت هم از اون کلمات استفاده میکنی پس بذار براتون معنی کنم تا بفهمی

وقتی به یه مرد متاهل میگی مردانگی نداره یعنی تو آدمی هستی که ناموس نداری ، برات مهم نیست ناموست کجاست و با کی هست و ... معنی مردی و مردانگی به داشتن عضوی اضافه تر نیست چون به اون میگن نر نه مرد . برو از بزرگترهات از بابات عموت داییت بپرس ببین معنی این کلمه چیه بعد بیا از پلیرت دفاع کن که چیزی نگفته و خودت هم از اون لفظ استفاده کن .

اگر اینها رو توهین نمیدونی دیگه حرفی نمیمونه برای گفتن

آرش جان این فقط یه بازی هست و اون اکانت برای خودم منم هیچ ارزشی نداره و مطمعن باش اگر اول شرط بندی گفته بودم حذف اکانت من الان اکانت من تو سرور نبود . همونطور که خودت دیدی بودی اکانتی که رنک یک همر سرور بود بدون اینکه حتی بزنمش جایی حذف کردم این که دیگه یه دفساز بیشتر نبود . و اگه حرفی زده بودم مطمعن باش روش میموندم . میدونی چقدر دوست دارم ولی کاش قبل از اینکه به من بگی در استفاده از کلماتم دقت کنم به پلیرهای خودت آموزش بدین .

پویا جان فشار بازی چیه ؟ این بهش میگن بازی مجازی و تهش قراره برای یه نفر یه پیام بیاد که در تاریکی شب آخرین خشت رو ...

ناراحتی من برای استفاده نا مناسب شما از کلمات بود نه فشار بازی .

ما که رفتیم دیگه از این سرور چون واقعا فهمیدم اس ای هیچ بزرگتری بالاسرش نیست که بخواد جمع و جورشون کنه .

اگر هم تو این فروم یا واتس آپ به کسی بی احترامی کردم از همه عذر میخوام .

در پایان هم یه خسته نباشید و خدا قوت جانانه میگم به بچه های متا دوستی

به سروش و محسن عزیز که خیلی اذیتشون کردم

به ایلیا دوست داشتنی که خیلی باهاش کل کل کردم و بعضی وقت ها عصبانیت هام رو سرت خالی کردم حلال کن داداش

به علی و سجاد گل و دوست داشتنی که اگه اس دبل 4 تا پلیر مثل شما داشت خیلی اوضاعش خوب بود .

به بچه های تیم تایگرز و رضا سورنا عزیز که این سرور خیلی اذیتشون کردم .

به بچه های تیم تگزاس دو میلاد و دکتر نوید که این سرور خیلی اذیتم کردین . :دی

به شهریار و حامد دوست داشتنی که مسئولیت سنگینی رو دوشتون انداختم .

به متین و تیم بسیار خوبش که باعث افتخارم بود این سرور کنارشون بودم .

به ایمان و بابک گل که باز هم همینجا به خاطر اون مسئله ای که پیش اومد ازتون عذرخواهی میکنم .

به آرمان و تیم مدبویز که دلم برای غرغرهات تنگ میشه آرمان .

و بقیه که بخوام همه رو اسم ببرم خیلی طولانی میشه .

دم همتون گرم که با کمترین امکانات بیشترین بازدهی رو داشتین .

خدانگهدار همگی

ناصر جان من سعی کردم خیلی به این موضوع ورود نکنم ولی چون باز مجدد اسم من رو اوردید جواب میدم

درباره این موضوع من که میدونستم با اسکات زدیم و حتی قبل خواب در جریان لانچ اون بودم...به نظر شما برای من کاری داشت یه شرطیم من تعیین کنم که لواسونو به نامتون بزنم اگر اسکات نداشت؟مسلما نه...نمیخوام بگم بهتون لطف کردم ولی روی حساب احترامی که برای شما داشتم بهتون گفتم اصلا بحث رو ادامه ندید و نذاشتم صحبت ادامه پیدا کنه چون در جریان اسکات بودم.

بعدشم که من کمی تعلل کردم برای فرستادن اسکات شما به خیال خودتون بول گرفتید که اسکاتی نیست ...بعد که اسکات رو فرستادم گفتید یا ایمیل بفرستم یا اکانتو حذف میکنید.

علاقه ای نداشتم شخصا به این بحث ورود کنم ولی دیگه حس کردم کمی داره از دور انصاف صحبت هاتون خارج میشه و ما داریم بدهکار میشیم ...هر جایی از حرف من به دور از واقعیت بود شما اصلاحش کن

ارادت

فرهاد جان شما بگو شرط سر چی بود ؟

همین رو بگو کافیه

چون من دلیل اینکه گفتم حذف اکانت میکنم رو گفتم .

شما بگو من تو شرط بندی برای شرط بندی گفتم حذف اکانت میکنم یا چنج میل میکنم اگر گفتی حذف اکانت همین الان اکانت حذف میشه تو جمع هم گفتم اگر هم نه پس دم ... دوستت رو ببند که نیاد اینجا بگه ناصر مردانگی نداره .

هنوز سنش نرسیده بفهمه معنی حرفش چیه تو که میفهمی چرا نمیبندیش براش .

میاد حرف از مردی و مردونگی میزنه اینجا .