Posts by SaHanD PRESIDENT

با عرض سلام بعد ی مدت طولانی سری به اینجا‌زدیم که ببینیم چی به چیه متای غرب خوب کار کرده امیدوارم سرور خوبی بشه متاسفم برای ساید اس ای که با بی مدیریتی الان ضعیف ترین ساید از امیر عزیز هم معذرت میخوام ولی بازی کردن تو این سرور اشتباه بود

به امید برد ساید موردعلاقم درگذشته :thumbsup:

سلام سلطان کاملا باهات موافقم این دومین سرور که تو اسپیدترا هستم تا حالا ندیدم که پلنی چیزی زده باشن در موردتراوین ایران هم شخصا نظرم اینه که تراوین تموم شد شما بیا سرورهای کام رو ببین 4ساید رو چک کنی حداقل 200اکانت ایرانی هست تو هر سرور که حساب کنی امیدوار بودیم اسپیدترا هم بتونه ادم رو یاد گذشته بندازه که متاسفانه واسه من نبوده شخصا 2 روز ی بار به اکانت سر میزنم
    دیگه نمیکشه :D خوش بگذره به دوستان

سرور هم خلوته چیزی نداره که اینجا بزاریم :thumbsup:

همیشه همین بوده که تابیک فروم هر سرور به خودش مربوطه ماهم همه جور سروری بازی کردیم ولی امیدوارم دیگه کوتاه بیایید بیخیال بحث سرور دیگه باشید

دمتون گرم

ناراحتی نخون کسی واست نامه فدایت شوم نفرستاده سرو بندازی پایین بیای پستا مارو بخونی . در ضمن شما برین تو روز صلح اسکات بکشین
    پ.ن: نیم وجب باش ولی مرد باش

دوست عزیز شمارو‌نمیشناسم ولی حق با احسان عزیز بحث سرور قدیم ربطی نداره نمیدونم چرا ادمین عزیز این بحثارو پاک نمیکنه هرچی بود تو گذشته رو‌باس همون وقت چال کرد فارم شدنم عیب‌ نیست روزی‌میاد بازی رو کامل یاد بگیری :P

سلام خدمت همه اینجوری که مشخصه نت گوشی فعلا درست نشده و معلومم نیست کی درست بشه ادمین عزیز اینجا بیاد تایم دقیق رو اعلام کنه خوب میشه با خودمون حساب کتاب کنیم ک چند چندیم

لطف هم بکنن در مورد تایم واندر و نقشه هم بگن که چ مدت تاخیر خواهد داشت که شخصا امیدوارم طولانی نشه

دوست عزیزمون که رو اکانت موناکوس این همه اینجا بحث مولتی مولتی میکنی دادا خودت که دست به مولتیت خوبه یکی باس دم از مولتی بزنه که خودش مولتی نکشه

بعدشم مولتی کشیدن هنر میخواد که فک نکنم داشته باشی از طریق فروم نویسیت معلومه دلت خونه

موفق باشی ریفیق

من قبل از این موضوع این منطقه رو دیده بودم و متوجه نشدم خودمم که هدف ساخت این همه اکانت اون هم گول اون هم تو یه اتحاد خاص در این منطقه چی هست! اما چیزی که حدس میزنم در حد خفتینگ یا مولتی و دف ساز یا کاتا برای جمع آوری کتیه هست که اون هم به نظرم دف ساز و یا مولتی کشیدن در اون منطقه یه جوراای تو دله شیر رفتنه :دی و عملا هزینه بیهودست مگه رقیبا خیلی اوت باشن :دی و به نظرم اگه قرار به همر و اذیت کردن باشه قطعا نژاد گول خیلی دیر تر بالا میاد و ساید اگه برنامه ای داشته باشه ترجیح میده معمولا از یه توتن جنگی در اون منطقه استفاده شه تا تو کمترین زمان ممکنه همر از اون ده بلند شه و اذیت کنه و ریکاوری اسون باشه..
    اکثر اکانت های گرفته شده توسط جنوب شرق در این منطقه اکانت های گول و مربوط به اتحاد غیر اصلی هستش که تا حدودی به نظرم تعداد ۱۵ کراپ های منطقه خاکستری جنوب شرق زیاد بوده دف ساز ها و مولتی ها هم دست به کار شدند تا هم از بقیه ی ساید ها دهکده ای گرفته نشه داخل سایدشون و هم حداقل یه ۱۵ کراپی گیرشون بیاد و استفاده کنن و احتمال میدم صاحاب این مولتی ها هم خودش نزدیکه این منطقه بازی کنه..البته حدسم میشه زد مربوط به کدام اکانته در هر صورت مرسی از دقتت ..
    و همین طور منظور من بیشتر رو مختصات کراپ ها بنا شده بود مگه نه هر اکانتی تو هر سایدی یه دیفالتش هست و سایدی از لحاظ همر دیفالت کم نخواهد داشت برای پلن های جنگی ..

ارمین داداش همه چیو که تابلو کردی مشتی با این تحلیلات امیدوارم سرور جذابی باشه به امید موفقیت اس ای

سلام به همه ی دوستان
    ما هم از دیروز تصمیم گرفتیم بازی کنیم، ساید ان دبلیو رو انتخاب کردیم...
    سبک بازیه جدیدی رو از مجموعه ی ما خواهید دید این سرور...

ارادتمند
    امین

سلام امین جان خوبی خوش اومدی سلام مارو به کیا برسون قبولت داریم سلطان

باعرض سلام خدمت همه دوستان بازی برد و باخت داره منم به نوبه خودم تبریک میگم به ان ای و دراخر از همه بچه های اس ای ممنونم که زحمت کشیدن خسته نباشید میگم به تک تکشون دمشون گرم

به امید موفقیت همه دوستان درمراحل زندگیشون

ازسپنتای عزیزو هاتف دوست داشتنی ممنونم که افتخار دادن این سرورو باهاشون باشم ولی متاسفانه سر ی مشکلات نتونستم کمک کنم دمتون گرم

با سلام خدمت همه دوستای عزیز چهار ساید از داش علی ممنونم بابت تحلیل درست و خوبش که ی چیزایی رو توضیح دادن امیدوارم سرور جذابی داشته باشیم

میتونم بگم تنها اکانتی که تو تاپ باشه پوش نمیکنه اکانت بچه های ماست که خسته نباشید میگم بهشون

باز امیدوارم سرور جذابی باشه

KillinG God