Posts by SaHanD PRESIDENT

با‌ سلام خدمت همگی میبینم باز وال شدن رو به به تبریک میگم به بچه ها دمتون گرم سپهر عزیزم گل کاشت امیدوارم سرور جذاب بشه همینطور بچه ها گفتن 3/1 رو خوب وال‌ شد بازم تبریک منتظر باشین هنوز مونده :*

سلام سهند جان

بله! خوشبختانه از زمان کتیبه ها به بعد کم کم به اهداف مشخص و مشترکی رسیدیم و در آخر نظر شما رو تایید میکنم.

خیلیم عالیه شخصا خیلی خوشحال شدم این حرکت باعث جذابیت سرور میشه و امیدوارم اس دبل همیشه یک‌پارچه بمونه ب امید سرور جذاب

خب خب بله منتظر همین بودم اس دبل یکپارچه شده پس امکانش هست داستان ساید پنجم و اینا حل شده دیگه الان اس دبل رو متحد خواهیم دید امیدوارم توضیحاتی از دوستان بشنویم که حقیقت اس دبل چی بوده ایا الان یکپارچه شدن یا از اول :P

سرور قبل من رو اکانت امیر رپتور لوگین داشتم که اس ای بودیم امین و رضا و کیا ان دبل بودن حذف کردن سر کتیبه ک خبردارین داستانو سر رفاقت کتیبه رو دادن ب ما و ماهم ساید اس ای ک میشه این اقای xxx درخواست کرد و دادیم بهشون ایشونم مفت کتیبه رو به احسان پس دادن ک متا با اس دبل بود ایشون کلا به کتیبه اعتقاد ندارن فقط واسه چندتا رفیقمون تو اس ای ناراحتم

پارسا جان دمت گرم با وجود مشکلات حواست ب اس دبل‌ بوده:love:

امیدوارم سرور جذابی‌ بشه دورادور هستیم^^

خوبه لینک اتکهایی که با رعد داده بودنو گذاشتن تو فروم !! من حرفی ندارم دیگه..شما فقط چادرهاتونو از سرتون باز کنید ببینیمتون.سایدی که ادعاش میشه زشت اینحور کارا واسش

ان ای بد راهی رو انتخاب کرد.مطمئن باشه بی جواب نمیمونه این کار:)

سلام‌‌ چرا با همه دعوا داری‌ دوست عزیز بازیتو کن تهدید نکن

چ‌جنگ‌ تو‌جنگیه تو ساید:D

عمورضا جنگو بده بدمش ب‌ مولتیا8o

سید‌چش مایی:*

فک کنم تمام ایران فهمیدن ترا مولتی و پوش داره شما مشکلت اینکه تو‌ترا‌ پوشینگ وجود داره کام ی‌فرقی داره من خودم تجربشو داشتم اونجا سر روز 4/5بازی جنگ داخلی میشه ی‌چیزی‌ مثل یکپارچه کردن پس طبیعتا جنگین همرشون بیگ نمیشه بعد ای ار 2ایکس‌ اخری اگر بودین میدیدن ک بیگ همر‌هادی و ارش‌10 و‌سینا چی‌ بود پس پوش‌ م مولتی اونجوریم‌نیست الانم میگم این هجم همر طبیعیه دلیل بحث نداره همرکشا میدونن مام این سرور ی‌دفسازیم فقط :thumbsup: :thumbsup:
    کلش‌اف‌کلنز‌ورویال ایده خوبیه :D

ب‌‌جان جدم اگه تو کام بازی‌کرده باشی اصلا تو‌کام اوایل بازی تا میدگیمم بوده جنگ داخلی داشته رفیق من بیخیال

بنده ش ش بازی‌ میکنم ی سرور با علیرضا بودم کارش درسته این وصله ها بهش نمیخوره شمام همر‌ندیدی

بله سایز همرای این سرور ها نسبت به ای ار و کام بیشتره

دلایل خاصیم داره

سلام
    چرا همگی‌ با ان ای مشکل‌دارن اخه لیدر‌و‌شورا فروم نویس هرکیه به خودمون مربوطه بیخیال شو‌ پارتی جان

طی صحبت های ارمین عزیز شروع کننده جنگ نخواهیم بود ولی پایان دهندش‌ شک نکن ماییم

این پلن زدن از ی‌لیدر بین المللی بعیده رفیق :thumbsup:

هیچوقت رو‌اس دبل لانچ‌‌ نکردم کاری نکن رزومه رو‌بشکنم این سرور

متاسفانه تیم ما همگی اس‌ دبل باز بودن دلمون رو اس دبل نمیره

کارو‌موزارو بفرستیم یا زوده :thumbsup:

سلام دوست عزیز مشکلی با هیچ کسی نداریم خیلیا میدونن که تیم پرزیدنت اس دبل باز بودن و شخصا خودم تعصبشو‌میکشم ولی چرا اس‌دبل‌بازی‌ نمیکنم تیم مستر دیگه پلی نمیدن من موندم و گاها نسیم هم میاد بگذریم پارسا عزیز کارش درسته کسی اینجا مشکلی با پارسا نداره شماهم بازیتو کن بیخیال ان ای دمت گرم ;)

یعنی خوشم میاد ان ای جوری رو مخ این دوست عزیز هست که گوشیشو روشن میکنه میگه چیکار کنم به ذهنش خطور‌میکنه برم فروم خودمو‌گنده کنم به ان ای گیر‌بدم ببینیم مشهور میشیم یا نه

باو بیخیال بازیتو‌کن تو اصلا بیا منو‌بزن چرا حرص‌میخوری

مجید جان خوش‌اومدی

عمو فدات بشه چندسالته گل من من موندم شماها که میاید اینجا توضیحات ارایه میدین خوب به به و چه چه میکنید بچسپ ب بازی خودت چرا درمورد ان ای و بچه های ان ای. تو سرورهای قبل حرف‌میزنی چرا همتون حرف‌میزنید‌‌بیا عمل کن بیا دیگه خسته نشدید از تهدید ان ای اصلا تو بیا منو بزن :D

سهند داداش اونوقت که علی ویسگی نبود ما بودیم منظور از ما من وناصر صدالبته تو ساید جنوب غرب منظورمه. واینکه صادق کاری نکرده که ابروی sw بره مگه سرور قبل سلطان دیسلایک از ne بود ابروی ne رفت یادم میاد زمانی رو که همین میلاد ولفلند سعید اسکانیا جزو لیدر های قابل ne بودن . تو sw احسان روکو، سینا صدام ، ماهان و تو se شایان شانگفی تو nw مجید گاننر احسان کرمانشاهی .علیرضا ایران هم بود حالا شاکی میشه منو نگفتی :D اینا بودن و رفتن ما همچنان موندیم ما هم میریم یه سری دیگه میان . یا رفیقی که میگه من تو sw بجز پارسا کسی رو قبول ندارم پارسا نور چشم ماست اما زمانی که پارسا تو دات کام پلی میداد سنگر رو امثال من و ناصر نگه داشته بودیم . لطفا خیلی چیزها رو با هم قاطی نکنید هم از شما بکس ne هم از بکس خودم میخوام از این لحظه رقابت رو با رفاقت ادامه بدید . سعید کستل ۳ سرور پیش منو زد هنوزم دوسش دارم ولی اگر زمانی احساس کنم که هم قدم شده جبران میکنم(اینجوری تیکه میندازن یاد بگیرید) :)
    پ.ن:ده سال دیگه هم لاگین کنید من اینجام :)

سلام داداش حالت خوبه من خودم شخصا اس دبل بازم چندسروری‌رو با علی ویسکی و ماهان هل سیکرو بکس ناروتو و و و و بودیم داستان ناصر عزیز هم من درمورد ایشون حرفی نزدم دوس داشتم بحث با اون دوستمون تموم شه وگرنه ما اومدیم پلی بدیم و‌ تمام موفق باشی رفیق

خب گویا بحث مولتی به اتمام رسیده بنده اولین بار ترا بازی میکنم از دوست عزیزمون لیدربین المللی تقاضا دارم اگه وقت دارن بیان درمورد نژاد تراوین توضیحی بدن ببینم نژاد بنده چی به چیه

ی علیرضا پارتیزانو میشناسیم وسلام کام بعدی لیدرجان تیمتو بیار مام بیایم یادبگیریم

اکانت بنده مشخصه خوشحال میشم کراپ‌لاکی خفتی چیزی بشیم

جوون بیا بزن :D

حسین ادیت نکن دیگه

دوستان کدوم ساید بیام برای بازی؟
    این سرور واقعا جنوب غربی خنده دار شده
    لطفاً مولتی نداشته باشید حدالامکان
    اگه هم دارید ضایع بازی نباشه
    هرکیو می‌خوایم بزنیم نامه میاد مولتی منه نزن :))))

doste aziz to sv haye iran nmishe k side khodto zad harja beri farq ndre multi zadan ndrim

خب گویا بحث مولتی به اتمام رسیده بنده اولین بار ترا بازی میکنم از دوست عزیزمون لیدربین المللی تقاضا دارم اگه وقت دارن بیان درمورد نژاد تراوین توضیحی بدن ببینم نژاد بنده چی به چیه

ی علیرضا پارتیزانو میشناسیم وسلام کام بعدی لیدرجان تیمتو بیار مام بیایم یادبگیریم

اکانت بنده مشخصه خوشحال میشم کراپ‌لاکی خفتی چیزی بشیم

جوون بیا بزن :D

حسین ادیت نکن دیگه

slm aqa hossin gol omidvarm halet ok bashe bale sv 3 meta qarb barande shod on serverm k sib bekhatre side hazf krd omidvarm in sv ham barae shoma lezat dashte bashe moafq bashid

b omid sv jazab

age mam tonestim miaim faalan cancle :thumbsup: