Posts by (R.STEAL)

الان اومدم رو اکانت ببینم وضعیت چجوره کل دفاعی که برا واندر ارسال شده بک خورده و همه دهها رو لاست (کنفدراسیون رو برداشتن )

ما همیشه تو غم و غصه های شمال شرق بودیم شادیش رو شما بنویسید تو رزومتون

واقعا برید خجالت بکشید بردن جنبه میخواد

تاسف بابت حضور هرچند کم تو سرور

سلام دوستان چند تا نکته بگم برم

این سرور تایم انچنانی برای بازی نزاشتم و فقط به صورت تک اکانت دفاعی اومدم و از عملکرد خودم برای شمال شرق راضی ام

با اینکه دفاعی بازی کردم یدونه گلد هم از کسی نگرفتم چون هدف لذت بردن از بازی بود و برای لذت بردن باید پول خرج کرد

پیشنهاد به متا :واندر 98 رو استپ بدید و واندر 95 رو اپ کنید تا همه ببینن هدف متاس نه چیز دیگری (تو این حین هرچی جنوب شرق اپ کرد هم صفر کنید زجر کش کنید )

تا الان سروری نبوده که اینقدر خفن باشیم اکثر واندرا دست خودمون باشه مخصوصا واندر مرکزی ساید های دیگه

من اله توفیق

سلام نیما خوبی

دقیقا باهات موافقم که رفاقت ها میمونه و تا الانم از تراوین رفیقای زیادی داشتیم

ولی یه موضوعی هست شخصیت و منش منو خودت میدونی

قصد توهین نداشتم به حسین فستر ، هدف یه طنزی بود در قالب بازی همه ازش لذت ببریم حالا چاشنی این طنز کل کل ش زیاد شد و میلاد اومد اون پست رو گذاشت و ما هم جوابشو دادیم و همینجوری داره هم میزنه و موضوعاتی هم که یکی دیگه توش بوده و من هیچ دخالتی توش نداشتم هم به من ربط میده

زندگی شخصی تو به خودت مربوطه اون پست اولی که گذاشتی و گفتی توهین نکنین و این بچه هارو دوست داشته باشید

جوابتو دادم و فاصله حرف تا عمل رو بهت نشون دادم

اگه سر هر دو موضوع چ من چ تو دروغ گفته باشیم بد ترین اتفاقا برامون بیافته و اون اسم هم سهم دروغ گو

من از خودم مطمئنم

الان داری میگی من تو اون سرور ازت خواستم جاسوسی بکنی ؟ یه چیزی بگو تخم مرغ اب پز خندش نگیره

مطمئنی من خواستم ؟

من؟

رو حافظه ات بیشتر کار کن ؟

اگه من ازت خواستم جاسوسی بکنی با امین کف فروم سره چی دعوا میکردی ؟

بخدا تو یه چی میزنی

بنظرم الان هم تو توهم به سر میبری ،یادت نیست بزار برات بگم چی شد

با امین بیرون از بازی اختلاف هایی داشتین که این اختلاف رو اورده بودین داخل بازی ، به من هم هیچ ارتباطی نداشت باتوجه به اینکه دوتاتونو میشناختم من میخواستم رفاقت شما دوتا بهم نخوره و یادت باشه بدو بیراه هایی که به امین گفتی بهت پیام دادم از کف فروم بردار زشته رفیقته و توام برداشتی و بعدا شاکی بودی که چرا تو گفتی بردار و بیشتر کینه ای که از من داری سر این داستانه )

راجع به تلگرام هم من تا به امروز ایدی تلگراممو پاک نکردم دوتا هم ایدی تلگرام دارم

از مدرک و سند و ثابت کردن هم من همون اول نقل قول رفیق شیش خودت رو ارائه دادم فقط یادم رفت صداشو ضبظ بکنم یا اسکرین بگیرم از پستی که اون موقع برات گذاشت و اتیشی شدی

اسکرین مگه نمیگی از من داری من اجازه اش رو میدم بیار بزار کف فروم

ولی اگه دروغ گفته باشی از سگ کمتری

پ.ن :الان که فکر میکنم کارم اشتباه بود باید میزاشتم همدیگرو پاره بکنید و برینید به رفاقت و دوستی

اره من اصلا تورو از نزدیک هم ندیدم ولی دوستایی که باهاشون مثل داداش بودی رو کامل میشناسم

سوالی که پیش میاد چرا در مورد رضا گارد ، عمو تورج یا ... این حرفا نیست چرا میگن میلاد 200 تی ؟

چرا در مورد تو گفتن که به سندروم داونی ها گل دادی

میلاد جان جای این صحبتا اصلا اینجا نبود تو زندگی ریل تو مختاری هر حرکتی دوست داشتی بزنی خودت میدونی و وجدان خودت

ولی وقتی توی فروم ادای انسان های متمدن رو در میاری از عقده و... صحبت کردی و اینکه طرف مشکلات جسمی روحی داره جوابتو گذاشتم جلوت تا الکی دور ورنداری

حالا تو هر اسمی که برازنده ی خودت و خانواده ی خودته رو به دیگرون نسبت بده

فقط جنس ساقی موتوری رو به این بدبختا نده

عزت زیاد

به نظر من تخصصی ترین پلیر تو بازی با احمق بدون اغراق خودتی و بس

الکی هم چیزی رو نمیگی

من بهت ایمان دارم

یه موردش تو سرور ی که خودم بازی میکردم دیدم (چیف ده نان کپ )

هیچ پلیری جرات چیف کردن همر نان کپ برای فهمیدن اینکه ایا بعد از چیف همر میپره رو نداره

پرچمت یه جوری بالاس هیچ کس اصلا به گرد پات هم نمیرسه

به نظرم تخصصت برمیگرده به نبوغ ، نوآوری و خلاقیت

از اموزشات بیشتر بزار استفاده کنیم اوستاد

ایلیا جان

خطوط و خط قرمز رو رعایت کردن خیلی هم عالیه

شروع کننده این داستان هم پلیر ساید خودتونه

در ضمن لفظ سایه رو هم اولش خودت گفتی منم فکت اوردم برات که با مخ تو دیوار بودین سایه دیوار بیشتر روتون بود

اگه عکس یه موز انقدر فشارتون رو میبره بالا درخواست بدم سریع حذف کنن پست رو

فقط سرور بعد مارو فارم نکنی

رضا جان هنگام طلوع و غروب خورشید اندازه سایه یکسان هست این فکت علمی هست

طبق امار گوگل انالیکتیک جستجوی کلمه موز امروز 80% افزایش یافته اگر انقدر بدنبالش هستید تقدیم کنیم

گرچند من نمیدونم حسین عکساش رو از کجا اورده ولی دیسلایک زدم بدلایل معلوم شما هم در شانتون نیست اینطوری پست بزارید

موقع لانچ سایه داشته ولی موقع لند سایه نداشته (فکت )

اگه میخوایی عکسای اتکاتون رو هم بزارم

اصلا ما به همه میگیم شما ( بزن )

پست فان بوده شما جبهه گرفتی

سلام

بیست نفری ریختید سر یه نفر (این به اون لایک میده همه دیسلایک میکنن مخالفو )

نیما از تو بعید بود

ایلیا جان شما تو این یه مورد ورود نکن
    (فروم این سرور 90 درصدش پستای شماس )

پیشنهاد به دوستان سر تموم شدن این بحث اینه که فروم رو مدیریت بکنید و اختلافات و سوء تفاهمات رو بیرون بازی حل بکنید

گند کاری های همدیگرو تو فروم علنی نکنید

سلام به همه

بعد مدتها اومدم فروم ببینم چ خبره

میخواستم یه اکانت بزنم با این 13 صفحه فروم منصرف شدم فکر کنم سرور کلا 20 تا پلیر داره

کل کل های الکی داخل فروم و تهش هیچی

کل کل رو ببرید داخل بازی همدیگرو داخل بازی جر بدین و خوانندگان فروم لینکها رو ببینن و لذت ببرن

بچه 10 ساله هم اینجا رستمه

امیر حسین تریدر همه میشناسنت چرا میخوایی خودتو برا اینا اثبات کنی هنوز نمیفهمم ، وا بده بزار رجز بخونن خوش باشن

به امید رستگاری همه تراوین بازا

سلام به جمیع دوستان فروم نشین

سرور پیش رو قرار بود خدمت دوستان شمال شرقی باشیم ولی با حضور تیم فشار تصمیم به بازی در جنوب غرب گرفتیم

هدف هم از بازی صرفا ارضای حس تراوینی بود

اکانت ما هم بنا به حذف دوستان ( تیم فشار ) به دلیل زیغ وقت حذف میشه واقعا تایم انلاینی خفنی رو میطلبید که به زندگی واقعی آسیب میزد

آرزوی موفقیت برای ساید دیفالت خودم شمال شرق

تشکر ویژه از علی رضا dark و امیر رپتور ،کیارش و مسیح عزیز و تمام بچه های فشار و شخص پارسا سویفت که جانانه بازی کردن اگه همرا جایی لانچ شد ( اونایی که میدونن تارگتن سفت بچسبن به اکانتشون ) میزارن بچه ها لینکاشو

پایدار باشید

DIAMOND TEAM

رضا استیل