Posts by Flamma

سلام وقت بخیر

رمقی برا بحث نمونده فرش پهن کردی وسط فروم?

اینجا اگه تاپیک سرور دو هست پس شما چرا دشمنی سرور قبل با تیم پیشوا و جنوب غرب آوردی این سرور؟

تو همون نامه ای که زیاد ازش نگذشته که فرستادین نزنید نزنید برید سمت جنوب غرب بچه های پیشوا اونجا هستن دشمن مشترکمون !

حالا امدی اینجا داری یاداوری میکنی اینجا تاپیک سرور دو هست ؟

دیگران نباید راجب سرور دیگه حرفی بزنن ولی ایشون هم میتونه دشمنی سرو قبلش بیار اینجا هم تو فروم هم تو جریان بازی و از نوستالژی ای ار بگه ولی دیگران نه :D:D:D:D

سلام به همه

فرامرز عزیز تسلیت میگم داداش خدا صبر بده

و اما بعد...

مطمن هستم صدمه شدیدی 2 ایکس خواهد خورد دلیلش بی انگیزگی برای ادامه هست

رضا جون نیم ساعت نیست وات ساپ راجب وقت محدود صحبت کردی:/:/:/ دعوت به چالش میکنی عجب عجیبه خدا به دادت برسه کار زمین بمونه

در صورت حضور دوتا از دوستان گلم در رکابشون خواهم بود<3<3

رضا سورنا <3<3

حسین تی ان تی<3<3

ارادتمند آرش

سلام به دوستان خسته نباشی

پویا عزیز سلام عرض ادب احترام

خوش امد میگم به شما و بچه های تیمتون قدم رو چشم ما گذاشتی رفیق دعوتم پذیرفتی انشالله میزبان خوبی باشیم برات

ممنونم بابت محبتت پویا عزیز خدا رحمت کنه حمید عزیز خیلی زود از بین مون رفت روحش شاد برا شما و همه دوستان آرزو سلامتی دارم

دات کام بی نظیر هستی ماشالله ماشالله چه دفی دس خوش

امیدوارم سرور جذابی باشه

سلامتی بزرگترین هدیه، قناعت بزرگترین ثروت، و وفاداری بهترین رابطه است.

سلام عرض ادب خدمت همه دوستان

انگاری رعایت نکنی نوبتت میرسه جدی نگرفتن کرونا مارو هم کشوند به بیمارستان و.....

تشکر میکنم از همه دوستان عزیزم که پیگیر بودن از رفیق تا رقیب پیام ها تماس هاتون که خوب همه بدونه پاسخ مونده بود دیدیم شرمنده همتون شدم براتون آرزو سلامتی میکنم

سرور نرمال که تموم شد تشکر از بچه های که کنارشون بودیم مارس. تک شاخ. رویال اس گارد.لطیف

اگه خدا قسمت کنه یکی دوستان گلم رخصت بده کنار دوستان گلم در جنوب شرق باشیم ;);)

یه کار نیمه کاره از سرور قبل موند انشالله زنده باشیم توفیق نصیبش بشه تمومش کنیم {اره با خودتم }:D:D:D:D

بازم ممنونم از تک تک دوستان عزیزم که لطف داشتن

ارادتمند

آرش; Capitan

سلام عرض ادب

رضا عزیز خیلی دوست داشتم و مطمن هستم دوستان دیگه هم با من هم عقیده باشن که تا اخر سرور رقابت سالمی رو داشته باشیم مطمن هستم عدم حضورت باعث کم شدن جذابت میشه ای کاش دوستانی که از باگ سرور استفاده کردن و باعث شدن خیلی از رقیب های که از نظر من دشمن نیستن و فقط رقیب هستن و باعث جذابیت بازی میشه شرمنده وجدان خودشون باشن البت اگه داشته باشن حیف این همه شب بیداری ها و وقت هزینه که همه دوستان گذاشتن

رضا جان خیلی خیلی خوش بین هستم یه روزی دوباره افتخاره اینو داشته باشم روبرو شما از بازی لذت برم ازطرف خودم و بچه های اکانت m a r s برات آرزو بهترین ها رو دارم

آرش Capitan

زیادی به القاب تراوین خوش کردی چون سریع پاسخ میدی :D:D:D

گفتم که تو فروم دنبال اسم رسم نیستم بازی برامون جنبه تفریحی داری تا یه رکن تو زندگی

چون اسم اوردی امدم فروم وگرنه فروم برا امپراطور نویسنده حرفه ای محبوب قلب ها ...از این جور القاب هست ما که نوب هستیم

دوستان لطف دارن نسبت به ما همه که مثل شما خوب نیستن باید یه بد وجود داشته باشه اونم ما اشکالی نداره فقط چرا فشار سمی به تو امده :D:D:D:D

اینکه بعد خفت گذاشته رو حذف رفته بهترین کارو کرده هستن دوستانی که تو این سرور سابقه رو حذف گذاشتنشون از سابقه بازی شون بیشتره ولی هنوز هستن :D:D:D:D

بابت رید مولتی هم اگه دوست داشتی یا هر کدوم از دوستان که مایل باشن حاضرم اثبات کنم به شرط

در کل با هر نوع گویشی برام قابل احترامی هر چی دوستان راجب ما میگن راجب شما هم به ما میگن افتخار اینو داریم کنار خوبان تراوین مثل شما 3 تا سرور بازی کردیم

سلام عرض ادب

اصلا دوست نداشتم ندارم تو فروم بیام بحث کنم ولی خوب وقتی اسم Royal اورده شد امدم

وقتی پیشنهاد بازی تو نرمال و جنوب شرق شد مشتاقانه پذیرفتم چون دوست داشتم تجربه کنم بازی کنار دوستان AmOrdaD چون از همدلی یکرنگی هاشون شنیده بودم .

اشکان سرلشگر وقتی کپ شو زدین به یه چشم بر هم زدن همه چی اوکی شد کپ بهتر از قبل شد حالا قبل تر نمیخوام اسم ببرم

ولی جالب هست اکانت Armlo اسکات کشیدیم هم تو اتحاد بود و هم اینکه بازی میکرد رفتیم برا خفت کردنش جا خالی هم داد ولی خوب تو مرحله بعدی خفت شد بعد از اتحاد بیرونش کردن بعد بنده خدا رفت رو حذف

میگن وجدان تنها محکمه ای هست که نیاز به قاضی نداره

مطلب بعدی ما بازم اکانت Armlo چک کردیم بچه ها گفتن بعد خف انداختنش بیرون رفته رو حذف ما هم تا قبل حذف رید میدادیم که دوستان فقط زحمت کشیدن عکس کاملشو نذاشتن چون حرفی برا گفتن نداشتن

بازم هر دوستی که واقعا واقعا واقعا حرفش و عملش یکی هست بیاد چک کنه اگه ما مولتی زدیم ما میریم روحذف اگه سندی نبود حرفش عملش یکی باشه بره رو حذف فقط اکانتی که رید در اندازه اکانت Royal باشه سالم باشه نه مولتی

سلام خسته نباشید به همه

من زیاد اهل فروم نیستم گه گداری میام میبینم ،

تو این سال ها که گذشته خیلی ها امدن رفتن هستن ،

خیلی ها قالب ظرفیتشون بزرگ تر نشده که هیچ کوچیک ترم شده اینکه تراوین یه بازی هست متاسقانه انگار مد شده بعد هر شکستی بهترین راه کار بی ادبی و به کار بردن کلماتی که فکر میکنم فقط ظرفیت شخص رو مشخص میکنه هست .

مطلب بعد راجب پلن چیف اکانت مارس هست

فکر نمیکنی یه چیزی جا گذاشتی یا فراموش کردی دفعه قبل که دوستان عزیز تو ساید دیگه هیرو جا گذاشتن سوال کردیم جواب نگرفتیم

انشالله این دوست عزیزمون یه توضیح بده راحب پلن چیف

یه دوستی هم بود تو یه سرور میخواست کپ دف ساز مون رو چیف کنه :D:D:D:D

گلم خوشحالم هستی خیالم راحت هست

ارادتمند آرش

Captain

سلام خدمت دوستان

خسته نباشید به دوستان گلم در جنوب غرب .

رضا جان راجب همر رتبه ۱۵ سرور و همر مارس صحبت کرد سجاد عزیز راجب باقی موارد ...

جا داره یه تشکر ویژه داشته باشم از زحمت کشان اکانت m a r s امیر عزیز، اقا مهدی گل ،محمدجان ،مسعودعزیز،

ممنونم از تیم امرداد

ارادتمند : آرش capitan

سلام میکنم به همه عزیزان

خسته نباشید میگم به همه

اول تشکر میکنم از دوستان که کنارمون بودن اشکان سرلشگر عزیز که بودنش قوت قلبی بود انشالله تو نرمال جبران یا هر جای دیگه که بگه .

مسعود بست پلیر دوست استاد بنده که پلن اکانت با مسعود بود ممنونم ازش دوستمون داشت و قبول کرد و برای اولین بار امد یه ساید دیگه .

نوید عزیز که همیشه و همه حال بود خیلی زحمت کشید وقت گذاشت .

شهریار دوست داشتنی که بودنش یه وزنه بود رواکانت ممنونم ازت.

افشین علیرضا علی که کنارمون بودن ممنونم.

و اصل کاری سجاد (33yed) مثل همیشه پر انرژی و با تجربه وقت میزاشت حقیقت بدونه سجاد تراوین لذتی نداره رفاقتی من تو رو دیگه کل همر هام تراوین نمیتونه از بین ببره تو نرمال فقط نشد با هم باشیم روبروی هم هستیم ولی هدف اکانت m a r s خودتی :D:D:D:D:D

هومان جان بابت زحمات دف اکانت ممنونم ازت لطف کردی با حضور تو اشکان علی با خیال راحت زیاد دور نرفتیم نزدیک مرز nw کنار دوستان بودیم

خسته نباشید به بروبچ جنوب غرب دمتون گرم علیرضا عزیز که بودنش وزنه ای هست توجنوب غرب محمد کوماتسو دوست داشتنی پویا عزیز ایرج عزیز که خیلی زحمت کشید مجید حامد حسین و کمیل عزیز دوست داشتنی دمتون گرم اگه کسی از قلم افتاد ببخشید

خسته نباشید به همه عزیزان جنوب شرق

وتمام دوستان در شمال شرق و شمال غرب

ارادتمند Arash capitan

انالله و انا الیه راجعون

حسین جان سعید عزیز

با خبر شدیم که پدر عزیز و مهربانتان به درگاه ابدیت پیوستتند...

آرزو می‌کنیم که وسعت صبر خانواده‌ی این دوستان عزیز به اندازه‌ی دریای غمشان باشد.

با هم دعا کنیم تا خداوند بزرگ روح عزیز از دست رفته را قرین رحمت بی‌کران خود کند.

از طرف بچه های ; m a r s

سلام خسته نباشید

کارجالبی نیست از الفاظی استفاده بشه که قشنگی کار زیر سوال ببره.

اینکه پلن های که رفتین نتیجه نداشته فکر نمیکنم ربطی به ادمین داشته باشه .

امیدوارم مستندات شمال غرب قابل قبول باشه نه فرار از واقعیت با احترام به تک تک پلیرهای شمال غرب ،

چندین چند سرور هست که شمال غرب دلایلی برای حذف رو میکنه که از واقعیت به دور هست از کلاهبرداری تا اختلاف با ادمین دوباره حکایت حذف دسته جمعی الانم که باز یک حکایت جدید امیدوارم حداقل این بار مستندات قابل قبولی داشته باشید.

پلن های قبلی رو که دیدم به یکی از دوستان پیام دادم و گفتم لذت بردم عالی بود تبریک گفتم دوستان امدن فروم تبریک گفتن توقع این رو نداشته باشید که فقط تو شمال غرب پلنر خوب دارین و تو جنوب شرق خالی هست و کسی نیست تجزیه تحلیل کنه و فیک از اصلی تشخیص بده.

فقط این وسط هیرو کجا رفت اونم رسول هماهنگ کرده بود

ارادتمند :آرش

سلام به دوستان

اتفاقات پیش امده انگیزه ادامه بازی رو حقیتش کم رنگ تر میکنه اعتقادم این هست در صورت حضور دوستان در هر ۴ ساید جذابیت بازی رو بیشتر میکنه امیدوارم کوچ دست جمعی اتفاق نیوفته و بتونیم سالم ادامه بدیم

حسین عزیز خاطرات اخرین سرور ir زنده کردی

قسمت نشد این سرور ولی طبق قولی که مسعود بهت داده هر وقت اراده کنی در راکبت هستیم

هیچ وقت یک رقیب دشمن نیست

سپیده دمان

از پس شبی دراز

در جان خویش

آواز خروسی می شنوم

از دور دست ، و با سومین بانگش

درمی یابم

که رسوا شده ام

آرش

capitan

مشیت الهی بـر ایـن تعلق گرفـته کـه بهار فرحناک زندگی را خـزانـی ماتم زده بـه انتظار بنشیند

و این بارزترین تفسیر فلسفـه آفـرینش درفـراخـنای بـی کران هـستی و یـگانه راز جـاودانگی اوسـت

مجید جان

درگذشت پدر گرامی تان را از طرف بچه های کاپیتان

به شما و پارسا عزیز و خانواده محترم تسلیت عرض نموده

و آرزوی صبر و سلامتی برای شما و بازماندگان آن عزیز از دست رفته دارم

سلام خسته نباشید به همه دوستان

این سرور هم با تمام اتفاقات خوب بدش داره تموم میشه ، خسته نباشید به بچه های متا یکی از سرور های خواهد بود که حالا حالا درموردش حرف نقل قول ها خواهیم شنید همه جور اتفاق غیر قابل پیشبینی داشت

یه خسته نباشید به بچه های جنوب غرب و پارسا عزیز که ثابت کرده پایبنده قول قرارهاش هست و حرفی بزنه تا اخر پای حرفش هست تبریک میگم به خودش و تیمش تو جنوب غرب

به دوستان گلم تو شمال غرب خسته نباشید میگم آرش عزیز و تیم لیدری که تیم خوبی جمع کردن به هادی عزیز و تیمش واقعیت اینه که هادی و تیم زئوس نام های شناخته شده ای هستن که حضورشون باعث جذاب تر شدن هر سروی میشه خیلی از سرور ها بودیم و بودن و بارها واندر 100 کردیم ، حامد آراد عزیز که همیشه با هر شرایطی سایدش رو خالی نذاشت و همیشه بوده

دست مریزاد به بچه های شمال شرق سپهر تیمشون و همه بچه های شمال شرق دمتون گرم خوب دف ریختین رو مولتی های ما مشکل بیماریم اجازه نداد باشم و باعث شد همر کاپیتان زخمی بشه ارمین عزیز سرور 2 نرمال یادش بخیر

مجید اخیلوس عزیز قسمت نشد سرور بعد که مطمن هستم با حضور مجدد شما جذاب تر میشه رو ببینیم حتما فرزاد پانیشر بگو بیاد که فروم جذاب تر بشه

و دست اخر خسته نباشید خداقوت به بچه های جنوب شرق ،چندتا سرور از زمانی که با مسعود واندر جنوب شرق 100 کردیم گدشته خوشحالم موفق شدین خسته نباشید به امید و تیم لیدری زحمت زیادی کشیدن هومن ،محمد نوب ،محمد قطری ،محمد،سیاوش ،امیر عزیز ،آرش ،رضا انزلی، حاج احمد، علی کینگ، سپنتا، روزبه، محمد OAA ، مجید ووووووو همه بچه دوستان گلم زحمت کشیدین وقت گذاشتین خروجیش به زودی نمایان میشه

برو بچ کاپیتان که زحمت زیادی کشیدن علی و پویا عزیز، سامان ،علی و سجاد واشکان که تحمل کردن غر زدن های منو بیشتر بار رو دوش علی عزیز بود

شرمنده سجاد 33yed شدم که قول دادم برمیگردیم جنوب غرب ولی نشد فقط شرمندگیش موند اخرین سرور جایی تموم کردیم که یه روز کنار اسی bighalb اولین سرور کنارش تو جنوب شرق استارت کردم

انشالله واندر قلبتون 100 بشه یا علی مدد

آرش کاپیتان