Posts by Flamma

سلام به دوستان

در صورت امکان حذف بات و مولتی در مپ400*400 خواهشم اینه بات حذف بشه معضل اصلی بات هست که شاهد دف های عجیب رو واندر هستیم 60 تا اکانت اصلی زیر شاخه های الهی به امید تو یه شکل یه جور مصری که اگه رید نشن باز شاهد دف سنگین رو واندر هستیم طرف زحمت میکشه کلی خون دل میخوره خف نشه اخر سرور 4 لول اونم معلوم نیست بیاره پایین یا نه بارها اعلام شده قبل سرور بات نیست ای پی ها سخت گیرانه تر میشه ولی یواش یواش فراموش میشه قبل سرور همچین قول قرار هایی بوده رفاقت ها باعث از بین رفتن قول قرار ها میشه

در صورتی که قول قرار ها پابرجا باشه صحبت ها رو جدی تر برا حضور پیگیری کنیم

حذف لیمیت یا بالا بردن اون و اضافه شدن نژاد اسپارتان بازی با 6 نژاد

سلام به دوستان

خسته نباشید به همه عزیزان {جز اونی که اخرین سرور ای ار دم سوزش کردیم امد چیزی که لایق خودش طایفه اش بود زد حالا دم از ادب گویش زیبا مکنه:D:D:D ) در صورت امکان از وضعیت شرایط سرور کتیبه ها ما که بیرون هستیم در جریان قرار بدین ممنونم. <3<3<3

پ . ن : میگم مخاطب خاص هیچ سایدی گردن نمیگرفت تو تیم پوکیدتون :D:D:D:D جدیدا سایدم محبوب ساید محبوب میکنی برا هر کی ریویجی وس ما هم ریویجی :D:D:D:D

سلام به دوستان

دمتون گرم یه چندتا لینک دیدیم هر وقت امدیم فروم یا علی چند صفحه رد شده اتفاق خاصی توش نبوده خدایی فروم لینک ها زیبا میکنه نه مسخره کردن همدیگه خودتو بزرگ نشون بدی باقی کوچیک ما که هم بالاتون دیدیم هم پایین تون رو برا هرکی ریویجی برا ماهم ریویجی هنر دارین بسم الله بیایید به نمایش بزارید بیننده هم لذتش ببره

سلام به دوستان

هر سروری که ران میشه به محض رید بالا بحث همیشه گی مولتی بازی شروع میشه کسانی که فرصت ساخت دارن موفق هستن حمایت میکنن دوستانی که فرصت وقتش ندارن یا عقیده ای به مولتی بازی ندارن اون بد، از اولین سرور اسپیدترا حضور داشتیم جز این سرور5 ایکس هم با مولتی بودیم هم بدونه مولتی پیشنهاد من اینه یه اطلاع رسانی بشه از الان برا حداقل 2 ماه اینده یه سرور با سرعت 3 ایکس بدونه هیچ مولتی بات استارت بشه مطمن هستم خیلی از دوستانی در صورت اطلاع رسانی حضور خواهند داشت نه اینکه به مدیرت ایرادی باشه نه ولی برا ران شدن یه همچین سروری مدیریت جدید بیاد که رفقات باعث نشه چشم رو واقعیت ها بسته بشه حداقلش دیگه هیچ بونه بهونی نیست که بگیم مولتی بازی بده یا خوب هست یه سرور تراوین سنتی ببینیم نه صنعتی هوارتا مولتی که بیگ همرش یه 9 لول واندر بیاره پایین واقعیت این اون تراوینی نیست که جا دفاع از بردش داشته باشه.

سلام به دوستان

یه بار یاد اون سروی افتادم که ناتار واندرش کلین کرده :D:D:D

اون تیم افسانه جون یارانش که طومار مینوشت دو روز طول میکشید طومارشو بخونیم خودش فکر کنم 1 هفته مینگاشت :D:D:D:D

سروری که میخواست بیاد فقط مارو بزنه یه بار دید از این خبرا نیست حتما کیسه بوکس خواهند شد بیانیه چند صد صفحه ای داد رفت که پلیس فتا بیاره کارش گیر کرد ماهی قرمز هنوز دنبال گرفتن ماهی قرمز اینوری نیومد کلاهش رو برداره :D:D:D

ما که هنوز پای رفیقمون هستیم انکار نکردیم نشونش همین پست بمونه ولی اسکرین چت هاش هست انکارش کردی اصلا همچین کسی گفتی نمیشناسم :D:D:D اولین سرور 5 ایکس یادش بخیر پارسا دهنت سرویس ;);)

خوش باشید

سلام به دوستان

چندوقت پیش یه بحثی بود تو فروم راجب کتیبه معماری یونیک و مرتاضی یونیک کدوم مهم تره چقد صحبت شد بحث شد دوستان کتیبه مرتاض یونیک بهترین کتیبه قلمداد میکردن شاید تراوین صنعتی به شکل داره پیش میره که گزینه هیچ کدام بیاد وسط باید صبر کرد دید یعنی دف بالا 100 میلون خواهیم دید .:D:D:D

خدایی از حق نگذریم زدن کتیبه های مهم خیلی وقته تو اسپیدترا دیده نشده .

برقرار باشید

سلام همه عزیزان

مطلبی که هست فروم به شکلی پیش ببرید که اگه بازی نمیکنیم حداقل از لینک هاش لذت ببریم حرف های 100 من یه غاز :D:D:Dو اینکه با یه بازی تو فلان ساید که اینقدر سرو صدا نداره دستور عزل وصل میدین:D:D:D حرف های خودمون نیارید تو فروم پست کنید :D:D:D هیچ سایدی ملک شخصی کسی نیست همه جا امن امن هست بری تو سایدی هم که میگن نیا نهایت میری بازی خودتو میکنی زدنت اتفاق خاصی نیوفتاده تجربه کردی مطمن باش میزنم میزنم فقط تو فروم هست الان که ماشالله ملیون ملیونی خرج میشه ولی لذت تراوین کسی نمیبره یا علی مدد بکش دف ملیونی یا همر بکش که بیگ همرش 9 لول بیاره پایین دیگه اینقدر جنگ دعوا نداره این تراوین سنتی که ما بازی کردیم نیست تراوین صنعتی هست که هر سایدی بیشتر خرج کنه موفق تره د یگه جنگ دعوا نداره :D:D:D

فکر میکنم اخرین پست باشه که تو این سرور میزارم وقت کوچ هست هجرت به دیار غربت انشالله تفلیس پایانه اورتاچالا هستیم در خدمت دوستان مسافران ایرانی به امید دیدار تک تک دوستان هماهنگی بلیط خرید لاری مترجم هتل تفلیس در خدمتم فعلا شماره وات ساپ قبل هست تا عوض کنم <3

پ.ن : امیر رپتور خدایی جات تو <3 منه

پ .ن : مخاطب خاص هنوز تو ده همر کارخونه 25 در صد میزنی :D:D پاشو بیا تفلیس تراوین فایده نداره:D:D:D

پ. ن :محمد کوماتسو پوش کن دات کام اصطبل خاموش نشه از تاپ میوفتم:D:D:D

مخلصیم

Arash : Capitan

سرور بعد نرمال هم که پلن ارمان دیدیم قبل کتیبه ها پلن کار امدی نبود خود آرمان رفت قبل اینکه جنوب شرق بره رو حذف اسکری حذف شده بود

عذرخواهی امکان ویرایش نبود

اسکری بود ولی چون پلن کاملا اشتباهی بود با حذف شده فرقی نمیکرد

متاسفانه آرمان قبل سرور با حرفهایی من رو خام خودش کرد و من به داشتن صداقت این آدم رو آوردم. قبل سرور بارها میگفت اکانت Mr.Scary رو من کشیدم بالا و تمام پلن و وقت و گلد اون اکانت رو من دادم. من همیشه فکر میکردم آرش کاپیتان و مهدی کلت بیشتر زحمت کشیده باشند ولی حرفهای آرمان من رو گول زد و بهش پیشنهاد دادم بیاد روی اکانت. دوستی ما نزدیک تر شد که حتی یک سری توی رستورانی در تجریش (یک میلیون هزینه غذات شد) مهمونش کردم و با هم بیشتر صحبت کردیم. میگفت آرش کاپیتان که نوبی بیش نیست و فقط شب ها میشینه نامه نگاری میکنه. مهدی کلت رو که کلا من بهش بازی یاد دادم و اصلا روی اکانت بازی نمیکرد و فقط روی اکانت دیگران بود. مهرشاد واقعا تک شاخ نیست و مثل گاوی دو شاخ داره...

سلام عرض ادب

یادمه تازه بازی تراوین دهان به دهان چرخیده بود قبل فیلترینگ زمانی که اینترنت خانگی کمتر بود باید کارت اینترنت میخریدی علاقه خاصی داشتم خدا رحمت کنه امیر خان با دایی محسن تراوین بازی میکردن هر چی به داییم میگفتم منم ببرید هی میگفت باشه باز بیخیال بود به خودم گفتم تلاش میکنم مجبورم کنن بازی بدن رفتم جنوب شرق اونا شمال غرب بودن نام آوازه ای داشتن .

بازی میکردم فارمم میکردن دوباره از نوع چقد سخت بود بری حتی تو اتحاد های زیر شاخه سخت بود ولی تلاش کردم یادمه از طرف شرکت حامل نامه ای بودم برا یه شرکت رفتم دعوت به اتاق شدم امدم دست بدم نگاهم افتاد به صفحه مانیتور تراوین بازی میکرد هنگ کردم متوجه شد داشت تاپ نگاه میکرد مات مبهوت شده بودم رتبه 1تاپ غارت چیزی که هر روز چک میکردم نامه میدادم بهش جواب نمیداد گفت اتفاقی افتاده گفتم خودتون بازی میکنید گفت اره بازی کردی گفتم اره چقد نامه دادم بهتون که دوست دارم یاد بگیرم ولی جواب ندادین دیگه حضوری درخواست کردم گفت خواهش میکنم بفرمایید با شوق ذوق رفتم خونه کار تعطیل به دایی نگفتم چون اونم تیمش نامدار بودن امدم خونه لب تاب روشن کردم دعا دعا میکردم از تاپ نیاد بیرون نه رتبه 1تاپ غارت لیدر اتحاد SE پیام امد رو اکانت آرش جان خوش امدی مثل بچه بغض کردم پلن نوشتم طبق این برو جلو کاری بود بیا یاهو مسنجر یا زنگ بزن شروع کردم یه تیم خوب بودن bighalb اولین حرف آرش جان سعی کن یه جایی خانه اصلی باشه بهش وفادار باشی بهش تعصب داشته باشی از اون ساید نرو نرو نرو ولی شرایط باب میل نبود رفتی به خاطر داشتن تعصب به اون ساید جایی که بازی میکنی خوش رقصی نکن هر جا بودی در حد توانت بازی کن برا ساید مورد علاقه ات یه کم بیشتر تراوین صحبت بازی جمعی هست یه جمع زیادی دارن بازی میکنن وقت میزارن هزینه میکنن درست تمیز بازی کن چند سرور بازی کردیم فیلتر شد بعد فیلتر ای ار کنار مسعود( بست پلیر) اخرین سرور ای ار بعد دوباره با مسعود اسپیدترا کنار سجاد علی پویا اشکانی ...

هیچ وقت اینو تو بازی فراموش نکردم نوب باش ولی پلن لو نده خودت وقت گذاشتی همر کشیدی ولی قبلش بری بگی که اقای x هدف همر های شمال غرب کتیبه معماری بزرگ هست نه واندر (سرور قبل) فکر نمیکنم اتفاق های که افتاد برا شما تازگی داشته ولی برا من نه با اجازه ناصر کلاهبردار بازم گلی به جمالش با علم به اینکه میدونست چیزی نگفت چون ناصر مارو دعوت کرده بود شمال غرب منو سجاد میشناخت .

نوب باش ولی نه انقدر که اگه از شمال شرق نزدیکت امدن یه ده زد برا صفر کردنش قبل لانچ همر یه نگاه بنداز ببین اصلا اهنگیری داره نه اینکه ابشخور اهنگیری سطح صفر باشه همر دیوار بشه:(:(

سرور بعد نرمال هم که پلن ارمان دیدیم قبل کتیبه ها پلن کار امدی نبود خود آرمان رفت قبل اینکه جنوب شرق بره رو حذف اسکری حذف شده بود حسین جان اگه اشتباه میکنم شما اصلاح بده سرور بعدش هم تا جایی که یادمه حسین گفت هر کدوم 10 تا مولتی بکشیم اسم 10تا مصری داد با پسورد 10تا خودش 10تا مهدی که البت برا مهدی بیشتر 10 تا بود :D:D:D ده دوم 2 خونه خودمون زده شد روز 10 بازی ارمان رفت سفر برگشت دوهفته طول کشید بعدش امد گفت اکانت به جایی نمیرسه چیزی درنمیاد چه پلنی هست بحث با مهدی کلت مهدی هم خاطره نژاد رومن سرور قبل یاداوری کرد بحث ادمه دار شد و ارمان رفت بعد کتیبه ها امد تمام پلن اکانت یادمه مهرشاد میداد چندتا خمره بزنیم کدوم بزنیم هومن مورس هم روزا کنار حسین رو اکانت اصلی مهدی کلت رو مولتی ها بود یه سره حواسش به اکانت اصلی بود شب ها طبق پلن مهرشاد اکانت تحویل میگرفتم صبح مهدی کلت مهرشاد تحویل میگرفتن تمام گلد اکانت هم یه بار هومن گرفت مهدی کلت حسین کینگ بالا 100 ک 100 ک حالا اگه قرار باشه به نام یه نفر باشه این همه کار که خوب چرا تیمی اگه همچین قابلیتی داریم این همه مولتی بکشیم اکانت اصلی که هم رتبه 2 مهاجمین هم رتبه 3 دف چرا تیمی بازی کنیم این همه حرف حدیث پشتمون باشه من سوالم از پلیر های اسپیدترا اینه اکانتی که رتبه 2 مهاجمین باشه رتبه 3 مدافعین به تنهایی امکان پذیره همه نوب بودن خودت به تنهایی تمام کارو کردی اگه کسی همچین قابلیتی داره زنگوله رو اماده کردم فقط لوکیشن بده.

جنوب غرب بودیم قبل نرمال با پویا لرد اف توتن کل کل داشتیم هم تو تاپ هم تو همر یه کتیبه احمق کوچیک داشتیم قرار گذاشتیم دوبار استفاده کنیم برا شارژ همر و هر کدوم 4 تا همر داشتیم رکورد چیف پویا زد 92 بار کتیبه میومد دست من چیف اول میشد جنگ یونیک 12 ساعت بعد فعال شارژ دوباره چیف اول جنگ یونیک پویا اعلا بسم الله برو رو 72 بار هنوز پویا حرفت تو گوشمه کو... به...:D:D:D

امیر کیلر داداش تسلیت میگم گلم غم اخرت باشه روحشون شاد داداش زنگ زدم برنداشتی شریک غمت هستیم .

کمیل عزیز روح پدرتون امیرخان شاد حق گردن ما داره .

خدا رحمت کنه حمید سرمیلو عزیز چقد جاش خالیه اقا ... اگه بود شک نکن گله گی تورو بهش میکردم :cursing::cursing::cursing: خدا رحمت کنه سعید عزیز روحش شاد.

پ.ن: امیر رپتور هر سایدی رفت دیوار اتحاد 20 کنید خدایی:D:D:D:D

اردتمند Arash : Capitan

سلام عرض ادب خدمت دوستان

سرور برا ما هم به پایان رسید برا اولین بار بود کنار دوستانی بازی میکردیم که سالیان سال مقابلشون بودیم ( تیم خوب فشار)چالش خوبی بود اگه به انتها میرسید ولی نشد که بشه امیدوارم یه روز کنار دوستانی که جنوب غرب بودن یه سرور تا انتها تجربه کنیم .

برنامه ای که داشتیم به اجرا در نیومد ممنونم از بچه های خودمون مسعود نوب عزیز که خوب بازی کردن کنارش عادت شده برام <3

رضا رویال عزیز که تا سرور شروع شد رفت قاطی مرغ ها ولی بازم برگشت کنارمون موند یه عروسی افتادیم ^^^^^^
    سجاد 33yed با اون مشغله کاری بود خسته نباشی داداش خدا 20 همدان18<3

سامان میلاد هایزرمن دوتا پسر خاله گل دوست داشتنی دمتون گرم ممنونم بابت حضورتون <3<3

سهند عزیز که وقت گذاشت ممنونم<3

مهران استورم عزیز جات تو <3منه

پرهام عزیز دوست رفیق و بچه محلم و تیمش دمتون گرم ، پرهام تور راه بنداز بریم یه طرفی کرونا تمام شد خدایی<3

رضا سورنا محمد دیابلو دوستون دارم قلبی <3

عزیز دل علی اف ایکس معلوم نیست کی قرار کارت عروسی بده پویا بیاره که جمع بشیم تصویری پویا سر به سر سامان بزاره بازی به کنار کل کلتون وای وای :D:D

اشکان کاپیتان عزیز که خودش میدونه چقدر عزیز هست برامون <3

ممنونم از همتون که تا پرچم دست میگیرم لبیک گویان هستین <3

پ.ن امیر رپتور حداقل شیرینی میگرفتی از پارسا :D:D:D:D

پ.ن نوری نگفتم تارگت بهتر از پارسا نیست دیدی :D:D:D:D

پ.ن محمد کوماتسو دات کام هستم بیا پوش کن خو:D:D:D:D

پ.ن پارسا عزیز برقرار باشی شما و همه بچه های ریبلز و جنوب غرب<3

بچه های خوب شمال غرب ارمین مجید تیمش <3

شمال شرق مجید پرشیا و باقی دوستان<3
    جنوب شرق امیدوار برد مال شما باشه قلبی دوستون دارم سالیان سال کنارتون بودم بخش عظیمی از خاطرات تراوین تو جنوب شرق بوده<3

{مخاطب خاص}

آدم کور وقتی چشاش وا شه اولین چیزی که میشکونه،عصای دستشه، همون چیزی که وقتی کور بود، بهاش راه میرفت ...

ارادتمند <3

Arash; Capitan

سلام علیکم

چون اسم اورده شد خواستم چندتا مطلب بگم برم با احترام به همه دوستان به غیر از یدالله :thumbup::thumbup:

راجب خفت M A R S و BellA CiAO یه متایی بود با جنوب غرب هومن تیمش زودتر از ما تو مرز شمال غرب با شمال شرق استارت کردن چون هر دو تا اکانت هون بود واون سرور بیشترین نژاد هون جنوب شرق داشت ساید پلن داشت .

سجاد یا رضا یادم نیست بهم گفتن چون لیدر شمال غرب 33yed هست و دوستی رفاقت داری بهاش صحبت کن ببین BellA CiAO اونجا استارت کرده ما هم میتونیم من با سجاد 33yed صحبت کردم گفت صبرکن با ناصر صحبت کنم خبر میدم که بعدش اوکی داد ما هم رفتیم بعد محمد جان شما امدی نزدیک ما اونجا استارت کردی با سجاد رضا صحبت کردم که اکانت توهمی امده گفتن متا هستیم اشکالی نداره پلن بهتری میریم که متا بهم خورد منم با سجاد سر یه سری اختلاف های قبل که عمده اون همون سرور نرمال بود ( که اگه یادت باشه شما متین امیر امدین رو اکانت M A R S که امیر هم راجب تجربه بازی شما صحبت کرد خوب وقت میزاشتین بعد پلن اول که رمزعوض شد من دلخور شدم بعد شما رفتین جنوب غرب توهمی استارت کردین که وقتی امدین تو تاپ من به سجاد برگشتم که تو داری لیست فارم میزنی تو جلسه دیسکورد M A R S گفتم یا حذف کنن بیان یا برن همون جا که شما و امیر بعد چندوقت مشکل کاری بهونه کردین ولی کلا حضور فعالی داشتین رو اکانت توهمی دیگه روM A R S نیومدین سرور نرمال که اولین اکانت شخصی شما بود سجاد تا اخرین روزی که من یادم هست براتون لیست فارم اد میکرد ) راجب خفت اون دوتا اکانت ضمانت داشت که لیدر شما گذاشته بود و قرار بود پلن رو شمال شرق رفته بشه و اینکه چند روز قبلش من از اکانت M A R S رفته بود و رو اسکری بازی میکردم و متا بهم خورد وقتی خفت کردی تو وات ساپ بهت گفتم دمت گرم

نوش جونت اون جا برا پلن بوده ضمانت داشته اگرم نداشت مطمن باش اگه بودم خفت نمیشد چون من چند روزه رفتم از رو اکانت ولی بازم دمت گرم نوش جونت خودت هم میدونی تایم منو تو شب تا صبح هست اگرم یادت باشه یه خفت میخواستی بری رو یه اکانت تو شمال غرب من اسم عوض کردم امدی وات ساپ گفتی آرش تو شمال غرب چکار میکنی .

در کل محمد عزیز داداش گلم تلاشت ستودنی هست حتی اگه از نرمال شروع کرده باشی خیلی خیلی بهتر برازنده تر ارزشمندتر از یدالله هست <3<3<3

سجاد عزیز اختلاف نظر داشتیم ولی خاطرات مارس همیشه ماندگار خواهد بود کنارت تجربه کردیم دمت گرم <3<3<3

امیدوارم سرور خوبی پیش رو داشته باشید<3<3

به امید سربلندی دوستان گلم در شمال غرب <3<3<3<3

صبح همگی بخیر

کنار دوستان اکانت M A D B O Y S استارت کردیم که خوب مشکلات کاری اجازه نمیده کنار دوستان باشم مطمن هستم با تیمی که دور هم جمع هستن نبود نوبی مثل من فرقی و تاثیری نداره با مشکلاتی که وجود داره شرایط اقتصادی فکر نمیکنم فرصت پیش بیاد اسپیدترا باشم برا بچه های خودمون بهترین ها رو آرزو دارم ممنونم از ناصر عزیز که واقعا یه لیدر خوب هست صادق عزیز رضا سورنا دوست داشتنی اینجا جاش نیست طلب شما از من سرجاش فقط خوشحالم تونستم تو و محمد دیابلو و تعدادی از دوستان که رفته بودن دور هم ببینم از دوستانی که محبت داشتن به حقر امدن کنارمون محکم پر قدرت ادامه بدین آرمان عزیز هست کنارتون بچه ها هستن مطمن هستم بهتر از قبل ادامه میدین اسم نمیبرم چون یه اندازه عزیز هستین حسین عزیز رفاقت سرمون میشه داداش .

خدا ازت نگذره مجید والکر که یدالله پلیر کردی:D:D:D

سلام شب بخیر

میگه حرف بنداز وسط صاحبش بر میداره ;);););)

توتاپ اکانت هم دارم صحبت من اینه بات تو سرور وجود داره اگه نباشه که مگه امکان داره طرف بالای 100 تا مصری داره خیلی خوشگل ترو تمیز بیاد اگه مولتی هست حداقل زحمتش گردن خودتون وقت بزارید بیارید بالا

دوستان راجب این مسله کاملا پخته صحبت کردن و کاملا نشون از اعتیاد به تراوین هست منم مثل یه تعداد از دوستان برا رفع خماری میام خیلی فرق بین رفع خماری تا نعشگی تو اون روحت پر فتوحت خاک فروش ^^^^^^

مولتی یه مشکل هست یدالله هم اضافه شده .

سلام صبح همه بخیر

چیزی که مشخص هست تو تراوین دوستانی که بازی میکنن تو هر سرورکاملا معلوم هست دیگه مثل قدیم نیست حالا چه از طریق گروه های وات ساپ مشخص هست کی کجا بازی میکنه میشه تخمین زد چه تعداد پلیر تو بازی هست این سرور به 100نفر نمیرسه حالا در نظر بگیر این تعداد اکانت مصری که وجود داره اتحاد های بسیار زیاد مصری هر اتحادمصری 60تا اکانت بخواهی فقط به فقط چک کنی مهرشاد رید نده میشه 2 ساعت حالا چطوری کپ هاشون به همین راحتی امده بالا هر 3 تا واحد 15 کراپی هاش گرفته شده منکر بات باشیم داریم عملا به شعور باقی توهین میکنیم یه زمانی مولتی داشتن کار پسندیده ای نبود مولتی باز به چشم پلیر نمیدیدن حالا مولتی اوکی شده به قول رضا سورنا خودتون زحمت بکشید بیارید بالا دیگه راجبش حرفی نیست چون ریزش شدید پلیر از بعد فیلترینگ به مرور بوده دیگه منکر بات نشیم اگرم هست رسمی اعلام بشه .

سلام عرض ادب خدمت دوستان

خسته نباشید میگم به همه این سرور هم تمام شد با همه خوب بدش زشت زیباش تمام شد تبریک میگم به دوستان شمال عالی بودین و این برئ فقط به فقط با تلاش پشتکار به دست میاد مبارکتون باشه<3 .

قصدی برای بازی نداشتم ولی به لطف دوستان اسکری پیگیری های علیرضا اونجر آرمان عزیز حسین کینگ بالا یه بار دیگه قسمت شد کنار تیم خوب اسکری باشم .<3

و اما بعد

از دوستان شمال همه برام عزیز و قابل احترام هستن مجید پرشیا عزیز شما گلی بابت اگه حرفی بود عف بفرمایید مطمن هستم ارتباط خوبی شکل گرفته و ادامه دار خواهد بود تلاش کردی مزد تلاشتو گرفتی <3

خسته نباشید به تیم لیدری شمال <3

دوستان عزیزم در جنوب غرب به همه شما ها خسته نباشی یوسف ریتالین شاهین شیرکوش محمد توهمی امیر عزیز شهریار عزیز دوست داشتنی محمد سیگار این سرور چیزی ندیدم ازش ولی مطمن هستم ازت میشنویم میبینیم سرور جدید سجاد (33yed) مرد خستگی ناپذیر <3

امیر رولبک عزیز و سهیل نپی دمتون گرم <3

و دوستان خوبم در جنوب شرق خسته نباشید به همه تون امید عزیز زحمت کشیدی آرش افکت اروم ملو رو به جلو سعید اس مثل همیشه مفید فرامرز دوست داشتنی مثل همیشه عالی ماشالله اشکان سرلشگر نیاز به تعریف نداره علیرضا اونجر پرتلاش کسری عزیز خیلی زحمت کشیدی باشیوا دولان محمد جواد همشهری گلم دمت گرم سجاد مارس هرجا هستی موفق باشی<3

دوستان گلم تیم اسکری حسین کینگ بالا که باعث شده چند سرور دور هم باشیم مثل همیشه پر تلاش سفرت پربرکت باشه <3

مهرشاد عزیز داداش گلم دوست داشتنی باید نزدیک باشی بهش تا بدونید چقدر دوست داشتنی هست چه پلیر خوب با فکری هست برقرار باشی رفیق<3

آرمین عزیز عشق داداش خوش خنده خوش فکر و با ایده های عالی بازم ازت میبینیم خواهیم شنید کارت حرف نداره دلت شاد لبت خندون باشه<3

دکتر ادریس رکورد کرونا رو جابجا کرد دکتر انشالله تو کارت موفق باشی <3

مهدی کلت عالی بی نظیر مثل همیشه برات بهترین ها رو آرزو میکنم <3

هومن مورس عزیز پسر دوست داشتنی با اون لهجه شیرین که داره پایدار باشی داداش<3

مهدی تراکس خوب مشتی با معرفت ملک ری شاد باشی داداش<3

محمد کینگ بالا دقیقا کجایی میشه بگی:D:D<3

امیرکیلر انگاری نیست شد ولی جاش تو قلب ما هست<3

میگن فیل داشت از جنگل فرار میکرد روباه دیدش گفت کجا با این سرعت گفت شیر دستور داده گردن تمام زرافه ها رو بزنن گفت تو چرا فرار میکنی تو که فیل هستی

گفت اخه خر رو مسول این کار کرده :D:D:D

براتون آرزوی بهترین ها رو دارم امضا اوستا کریم پای تمام آرزو هاتون

مخلصیم

آرش Capitan

سلام به دوستان

خسته نباشید میگم به همه دوستان از شمال تا جنوب امیدوارم تا الان لذت کافی برده باشید .

متاسفانه اون لذت گذشته تراوین گرفته شده دیگه اون جنب جوش قبل خیلی کمتر شده تو فروم هم متاسفانه شکل فروم پست ها و تجزیه تحلیل بازی به بی حرمتی رسیده از قبل بگیر تا الان فیک به نام دوستی درست میشه برا استفاده کردن از نام اعتبارش برا بی اعتبار کردن شخص دیگه نشون دهنده بازی سنتی تراوین به بازی صنعتی تراوین رسیدیم،

شکل فرم نوع بازی ها یه خفت میشه میایم به هر شکلی که شده با لفظ های خاص که خواننده کاملا متوجه بی احترامی میشه همدیگرو به چالش میکشیم و طرف مقابل مجبور به حرکت متقابل توفروم

امیدوارم تو فروم بیشتر لینک ببینیم لذت ببریم .

پ.ن لطفا با اصتلاحاتی که خودم یاد دادم بهت تو فروم مانور نده برا من که دیگه نمیتونی لایی بکشی مخاطب خاص:D:D:D:D

سلام بر دوستان

تراوین یه بازی استراتژی هست حالا یه تیم یا یه ساید تلاش میکنه از استراتژی هجومی استفاده کنه یکی دفاعی که هر کدوم با مدیریت درست میتونه بازی به نفع خودش تعقیر بده و فروم جایی هست برای به نمایش گذاشتن قابلیت های دفاعی یا هجومی .

چیزی که من دیدیم سیستم منفعل دوستان ش ش دارن به نمایش میزارن !

استراتژی منفعل که خوب ماشالله همه دیگه درس خونده هستن خیلی سال هست پاس کردن از نوع تحلیل دوستان کاملا مشخص هست (نمونه اش خفت های دوستان جنوب هست که دیسلاک میخوره پست دوست عزیز که میگه چشم اوستا لایک ):D:D

ممنون از پاسخگوییت داداش ، ولی این داستانها به نصف داستان های فروم رو برگردی عقب تر بخونی شرف داره😘

سلام سجاد عزیز

خاطره بازی کنیم

سرور ۲ ایکس راند ۱ یادت هست جنوب شرق زمان کتیبه ها کتیبه انبار با دوتا کتیبه دیگه رو شمال شرق زد البت همون سرور واندر متا تو جنوب شرق ۱۰۰ شد

اگه یادت باشه کتیبه انبار از جنوب غرب گرفتیم جزو اولین ها گرفتیم به خاطر تعداد زیاد بچه ها باید زود رو میکردیم علی اف ایکس انبار ها رو داد بالا ۴ تا انبار تو فیدر تو دستور ساخت گذاشت یادش رفته بود با گلد تموم کنه کتیبه رفت تموم نکرد من امدم چقد سر علی غر زدم دادو هوار کردم 😁😁😁😁

بنده خدا هیچی نگفت فقط امد اسم گروه تو وات ساپ عوض کرد

آرش قاطی کرده نیاید 🤣🤣🤣🤣

یاد علی اف ایکس بخیر

شاه داماد هر جا هستی دلت شاد لبت خندون سفرت پر برکت باشه