Posts by 33yed

دست بوسی که کاره توعه عزیزم

بالا خودت اشاره به دست بوس بودنت کردی :))))

بله من دست تمام کسایی که نشانی از آدمیت دارن تو این سرور رو میبوسم چه ناصر هومن وووو خیلی زیادن

بوسیدن دست امثال ناصر و هومن افتخاریه واسه ما

اولا خدمتت عارضم ما که هر روز تو فروم هستیم کدوم غار هر روز هم داریم پست میذاریم

دوما خیلی خوبه که داری در مورد من تحقیق میکنی کار سختی نیست منابع زیادن متاسفانه من نمیتونم گذشته شما رو پیدا کنم مگر سرور قبلی که کنارمون بودی چون نه وقتشو دارم نه کسی به جز فامیل هاتون نمیشناسنت

بله من و داوود از اولین سرورمون ک بازی کردیم با هم بودیم اون دوتا که اول اسم اکانت هست 3 رو هم بخاطر زوج بودنمون بود که متاسفانه بعد از اولین فیلتر ir دیگه داوود ادامه نداد و من تنهایی ادامه دادم و الانم در خدمتتون هستم

هومن هم خودش نیست ولی خداش هست یه جمله ای هست که میگه وای اگر امام هومن حکم جهادم دهد

من از بچه های se خواستارم بیان شفاف سازی کنن چه بر سر اینا آوردید که تو پستی که هیچ ربطی به se نداره بازم اسم se رو میارن درصد سوختگی بسیار بالا بوده احتملا چون فراموشتون نمیکنن

انشالله سعی میکنیم خودمون رو بهتر نشون بدیم چشم تا امروز سعی داشتیم دوتا ساید رو قلقلک بدیم از این به بعد خداحافظ ne سلام sw

از ناصر زیاد تعریف کردم

اشتباه بود

از لحن حرف زدنت مشخصه چطور شخصیتی داری آدم به خاطر یه بازی نمیاد دست کسیو که تا سرور پیش میبوسید رو خراب کنه

رزومه ناصر مشخصه نیازی به تعریف یا بدگویی شما نیست

پرهام داداش گفتم که حساب کتاب نکن ما کارامون بی حساب کتابه :)

بعضی وقت ها باید خودتو بزاری جای طرف مقابل الان من اکانت شازده کوچولو رو زدم. رو ورق من ضرر کردم درسته ولی اون 20 ک گرزی دیگه نا کارامد بود نه میشد شارژ کرد نه به کارم میومد

خلاصه که همین از دست ما بر میاد . ببخشید اگر کم بود. کم ما رو زیاد حساب کن

وضعیت طوری که ما رو تشک با 45 کیلو با حریف 90 کیلویی داریم کشتی میگیریم پس همین ها هم برای ما بسه

مرسی سعید جان زحمت لینک ها رو گذاشتم رو دوش شما دوتا نکته میخواستم عرض کنم خدمتتون:

1 - قبل از همه چیز ممنون از مجید پرشیا عزیز خودش مییدونه چرا . به نظر من این سرور تا الان گرمترین سرور اسپید ترا بوده ( فرقی نداره کدوم طرف بیشتر خورده باشه )

2- دوستان رقیبب لطفا برای ما تحلیل کی بیشتر ضرر کرده نذارید ما اگر دنبال حساب کتاب بودیم الان حسابدار ایرانخودرو بودیم . از اونجایی که ته سرور فقط گلد ها رو میشه انتقال داد ما زیاد دنبال حساب کتاب نیستیم

انشالله این سرور برای هممون یادگاری بمونه و با دست پر بریم بیرون تا اینجا قلاب ما تو رفاقت ایرج و مجید رو گرفته دوتا گل پسر ( یوسف رو نگفتم چون قبلا گیر کرد تو قلابمون)

دم همتون گرم

مجید عزیزم هر چقدر بچه ها گفتن جواب نده نتونستم جلوی خودمو بگیرم خدا روشکر پست ها همه موجود هستن اونیکه اول شروع کرد شخص شما بود من دوتا خط بیشتر بی ادبی نکردم اونم عصبی بودم از همتون معذرت خواهی میکنم . بخاطر اینکه ۶ نفری ریختید روی سرم (تو فروم هم بیشترید یا به قول پارسا بدویید فروم )

در مورد زدنتونم خیلی خوشحال میشیم لطف کنید بزنید من از صبح به رضا هم گفتم ، بزنید ولی مردونه ، بالاترم گفتم شما نیت کنید ما رو میزنید پس چرا دیگه سختش میکنید چراغ چک میکنید جاسوس بازیو این حرفا .

دمت گرم داداش کلا ۶ نفریم همینجوری شمشیر رو از رو ببند بزن که منم کیف کنم نه که من برم بخوابم چراغم خامدش شد بیای بزنی ،

شما منو نمیشناسی یا اخلاق من دستت نیست من تو بازی دشمن خونی هم که باشم بیرون بازی تو واتساپ و تلفنی یا مجازی میشم رفیق ۶ تاییت . منم دوست دارم عزیزم در جریان باش

پیروز و دنباله دار باشید

این دو نفر هر چی که لقب خودشون بود رو به من نسبت دادن . پس تمام سعیتو بکن واندر تو خاکتون ۱۰۰ شه هم برنده میشید هم منو از این بازی میندازی بیرون .

در غیر این صورت اگر این دونفر توswباشن سرور بعد منم میرم تو فاز کثیف بازی نمیذارم ایام به کامتون باشه

ایشالا که شما به خواستتون میرسید ما هم بازیامونو کردیم الان داریم عکس یارگاری میندازیم یوسف جان . اشک ما در نمیاد خیالت راحت همه جوره این بازی رو دیدم پس کار شما نیست اشک منو دربیارید . نهایتش اینه که بزنید فارمم کنید دیگه بیشتر از این که نداریم دایی ،

ولی من روی حرفم میمونم روی حرف واتساپمم که بهت گفتم میمونم کلا ادمی نیستم حرفمو پس بگیرم .

کلام اخر درباره این موضوع

انشالله که واندر بازی و زندگیتون ۱۰۰ شه نه تو بلکه علی و پارسا و کل بچه های هر ۴ ساید ،

در مورد سرور بعد هم هر دو طرف حرفمون رو زدیم من میام و صد در صد شما هم میزنید جمعمم میکنید پس غمتون نباشه .

همه حرفات درسته یوسف جان برای ناهمانگی در مورد تیم دوم ناصر مسئوله که برای خودش بریده و دوخته وگرنه ما می امدیم اونور

در مورد خداحافظیمم راضیم شما 100 کنید از سگ کمتره کسی رو حرفش نمونه

من اصلا و ابدا دلم با جنوب شرق نیست اول تیم خودم دوم تیم شما سوم و چهارمی نداریم

من توهین کردم بله درسته و چون جواب توهین رو با توهین میدن چرا پست ایرج و تو رو لایک میکنم چون شخصیت دارید

میگن حرفو بنداز زمین صاحب حرف خودش بر میداره گفتم هر چی لیدر دیدی از مرد کمتر بوده چرا تو و ایرج به خودتون نگرفتید چون این انگ ها به شما نمیچسبیده

اما اگر این سرور برنده نشید من با تیم تکمیل میام جنوب غرب و برای اینکه امثال پارسا و علی رو بیرون کنم شده آتیش به سایدم میزنم ولی نمیذارم دست نا اهلش باشه تیمم نیاد خودم با 3 تا اکانت و یه مقدار هزینه میتونم یه ساید رو به گند بکشم شما زیا اسپید ترا بازی نکردید و تیم ربلز رو نمیشناسید اونا رو واندرشون زیر 20 میل دف نمیریزن و رکورد بیگ همر اسپید ترا هم دست پارسا با 850 ک گرزی بود اونا با همه این تعریف ها نتونستن از عهده 4 تا اکانتی مه برای خراب کاری کردن اومده بودن بر بیان وای به حال شما

حالا که از من رزومه میخواید از سرور دیگه فقط باید ناتار و واحه رید بدید چون خراب میکنم بازی رو واسه همتون تا یاد بگیرید با هر کسی هر طور که دلتون خواست حرف نزنید

بی صبرانه منتظرم برای سرور بعد اونایی که منو میشناسن میدونن به حرفم عمل میکنم سرور بعد 4 تا مثه اکانت sepide ولو بهتر رو خواهید داشت

ممد کینگ بیا این لیدرتونو (؟) جمع کن وگرنه خفتور های متای NE SW با جارو خاک انداز جمعشون میکنن.

ما با خاک انداز آشغال ها رو جمع میکنیم

اون مدارکتونم بدرد خودتون میخوره خودتونم خوب میدونید با نامردی میزنید چطور اکانت پرشیا 30 تا تیکه ببند خوبه ما که جواب بدیم اه و پیفیم

همه پستت سراسر توهین بود بعد پینوشت میزنی ادب رو رعایت کنید شما دیگه کی هستید قربون خدا برم

سید جان هرچی بیشتر داری این بحث رو ادامه میدی بنظرم احترامت داره از بین میره، بیخیال شو
    الان فقط بچسب به سایده خودت و همون نیمچه متایی که با SE براتون مونده شاید فرجی شد...

داداشم من دنبال متحد نیستم به علی فقط میگم شما که ماشالله انقدر قوی هستید دیگه چرا با دوز و کلک میجنگید ؟

ne و sw اراده کنن مثه مرد بیان جلو ما رو جارو میکنن میریم خوب لامصبا مثه مرد بجنگید ما کلا 6 نفریم چقدر توان داریم مگه همه تو روشنایی روز درگیر شیم هم تو تاریکی شب . چراغ طرف رو چک کنی بزنی مگه افتخار داره تا انلاینیم هیچی تا اف میشیم خفت میشیم قبول کن این رسمش نیست

زیر رو کشیدن نداره 6 نفر

در مورد احترام هم رفیقمون جوکر پارسا علی هر چی خواستن گفتن من با هر کی مثه خودش حرف میزنم تا حالا کاری نکردم که شرمندش باشم . بذار هر چی میخوان بگن برام مهم نیست به هیچ وجه

اکانت ناصر چی؟

اکانت ناصر هم دیشب ساعت 2 زحمت کشیدن واگذار کردنش به من . من هم اشتباه کردم به رضا گفتم که اینم شد تجربه واسم تا دیرئز همه دنگی میچرخوندش تا ناصر بیاد امروز تازه میخواستم سر سامونش بدم که قسمت نشد

من بعنوانِ یه پلیره NW بیام فروم رو بخونم، وقتی میبینم توتال لیدره سایدم همش داره میگه SW SW SW خب چه حسی پیدا میکنم؟!
    لیدره منه بالاخره، یا دنبالِ پیروزی برای سایده گمشده اش میگرده؟!

یا عشق و تعصبی که شما ازش دم میزنی فقط شعاره (که اگر نبود جایی بجز SW نباید میرفتی)
    یا دایه عزیز تر از مادر شدنت فقط برای بهم زدنه متای ما با SW هست ولاغیر

پرهام عزیزم تو پست های بالاترم دلیل اومدنمون به nw رو گفتیم بنا به این بود که ما تیم دوم sw باشیم اشتباه از ناصر بود ک ما رو کشوند این طرف 90 درصد بچه هایی که nw دارن بازی میکنن sw باز هستن الباقی جنوب شرقی بودن قبلا

بله من آدم روراستی هستم دوس دارم متا بهم بخوره چون شمال شرق داره از جنوب غرب استفاده ابزاری میکنه

کلا آدم موزی نیستتم من قلبم با زبونم یکیه

مثلا رضا گارد عزیز صبح خودشون فرمودن برو تو فروم پست بذار حتی آزادی هر جور خواستی توهین کنی که منم توهین نکردم اولش منتها اسباب بازی رضا شدم و تونست کاری کنه که منو روبروی sw قرار بده و من بشم آدم بده

من اگر تو پست های قیل ترمم تیکه انداختم به جنوب غرب فقط خواستم به خودشون بیان

حکایت جنوب غرب الان شده حکایت عربستان رفته چسبیده به آمریکا

از اولین روزه سرور که مهدی بلور به من گفت nw خیلی خلوته همه میدونستن که ما از نظر تعدادی ضعیفتریم و شمال شرق قوی تر چه لذتی در رفتن به طرف قویتر بود که جنوب غرب رفت اونور و سعی در این دارن ما رو با جنوب شرق در متا نشون بدن

بله روابط دوستانه ای هست باهاشون ولی اینکه دو تا ساید شدید حداقل مردونه بجنگید با ما 6 نفر .کثافت کاری ها پایان نداره ?ما 6 نفر داریم مردونه میجنگیم اینا چراغ اکانت و واتساپ ما رو چک میکنن میزنن بعد تو پروف مینویسن سعی میکنیم لوتی منش باشیم لوتی گری کار هر کسی نیست من قبا از این قضایا دیشب به رضا گفتم بیا انبار بزرگ ما رو ببر اکانتت رو اوکی کن ناصر گفت رضا انبار میخواد

ما کجا و شما کجا خیلی مونده برسید

اکانتی که میفرمایید اصلا پلیر نداره و چراغش قرمز بود

امروز عجیب یاد شعر استاد مجتبی ترکاشوند افتادم

روزگار بدیه

گنجشک قناری شده

تخت چوب خیابان

برام بخاری شده

شما از من رزومه میخوای خخخخخ

باشه عزیزم رزومه هم برات میفرستیم البته اگر بذارم بیاید از همین الان قول میدم بهتون دیگه تو اسپید ترا نمیزارم تیمتون بازی کنه خدار وشکر همه شرایطشم مهیاست از این به بعد برید دژکوب بزنید با آبگوشت

خودتون و تیمتون اسم منو شنیده بودید ولی من حتی اسم شما رو هم نشنیده بودم ولو به نوب بودن . برو تو افتخاراتت بزن عزیزم

شما همونی نبودی که سرور پیش دودستگی انداختی با یوسفم قهر بودی الان شدید داداشی

در این که میشناسی شکی نیست گفتم شتباه گرفتی باز یوسف بین شما ها همیشه حرف حق ور زده از اون بپگرس من مسِول جمع آوری کتیبه ها بودم یا نه

در مورد بچه های ما هم نمونش شاهین شیر کش بگو میدونستی سید ناصر و اسی میخواستن برن nw اتفاقا ازمون ناراحت بود میگفت چرا رفتید اونور اونم بی خبر میگفتید برگردید بیاید اینور خلاصه کنم دار میشه چت دونفره بحثمون این بماند تا سرور بعد ببینیم اشک کی در میاد :)

داداش در همه موارد حق با شما بود

ولی جواب های هوی هست شما که انقدر خوب تحلیل میکنی پست پرشیا رو هم ببین من با هر کسی مثه خودش حرف میزنم

چند تا نکته بگم خدمتت تو مرام ما اینجوریه ک تو بتزی رقیب باشیم بیرون بازی رفیقیم جونمم واسشون میدم این بود که منو ناراحت کرد نه همری که زخمی شد من رم ها رو فرستادم رفت دم صبح و اون اکانت دوساعت بود تحویل بنده شده بود به ریختن اسکات نرسید

در مورد sw هم بازم حق داری ولی اینو بدون ما هم جزو تیم sw هستیم اندازه همون کسایی که اونجا دارن بازی میکنن تو اون ساید زحمت کشیدیم اسی تیتال حذف کرد رفت بعد از جدا شدن sw از ما صد بار گفت ما چرا اودیم اینجا گفتم ناصر گفته فرقی نداره ما با sw هستیم و متا تا آخر سرور . من باختن تو جنوب غرب رو ترجیح میدم به 100 کردن تو شمال غرب . من نمیتونم زیر بلیطی سایدمو ببینم . تو پست بالاهم گفتم چشمم رو تو این سرور بستم دیگه رو sw ایشالله سرور بعد تیم اصلی sw ریبلز تیم برگرده و اگرم برنگرده خودم برمیگردم

سلام دوستان دیشب من با رضا گارد عزیز صحبت کردم گفتم از امشب اومدم رو اکانت m-n-a یه مقدار از این ور اون ور حرف زدیم حتی به شوخی گفتم داداش اگر اجازه بدید بکشمش بالا اکانت رو خندید گفت ما چرا . تا نزدیکای ۵ صبح بیدار بودم افلاینی واتساپو رو چک کنی بزنی با کسی که ........

اخه تا کجا . برای برنده شدن تا کجا میخواید پیش برید . کاری موند نکنید . چه ارزشی داره این بازی ، به خدا هر کی این بازیو میکرد میگفت من میخوام دنبال دوست و رفیق بگردم شما ها برای ۱۰۰ کردن واندر حاضرید فحش به جون بخرید ،

حذف میکنیم میریم خودتون بمونید برای خودتون افتخار ۱۰۰ کردن در مقابل ناتار رو ببرید به باباتون نشون بدید بگید ببین پسرت رو چه کرده

این اولین پست من یه کلمش دروغ نیست ne هر کاری از دستش بر اومد کرد هیچی نگفتیم ولی نباید معنای رفاقت و دوستی بیرون از بازی رو هم خراب کرد

سرور پیش رو که من اصلا تو تیم لیدری نبودم که بخوام قهر کنم عزیزم . سرور پیش رو که برو ببین اسم کی سر در اتحاد بود خرابش کردید این سرورم که کاری کردید بگیم ۱۰۰ رحمت به سرور قبل

مبارکتون باشه این سرور ولی از سرور بعد تونستید تو swبازی کنید حسابه عزیزم

باشه من تو این سرور دیگه اسمی از swنمیارم اما شما هم به فکر ساید جدید باشین

حق داری شک داشته باشی به لیدریه من . چون تا حالا هر چی لیدر دیدی از مرد کمتر بوده عزیزم شما ها لیدریو کنار کثافط کاری میبینید بخاطر اینه منو شبیه لیدر ها نمیبینی

ساید neعادت دارن کلا هر کیو مخاطبت کنی یکی دیگه میاد جواب بده مثلا با سهیل کاری تو فروم رضا رو نقل و قول کن با ایرج کار داری راید سامان رو نقل قول کنی

مت به رضا انگ زدم تهمت زدم هر چی زدم خودش میاد حرف میزنه دیگه این چه سیاستیه دیگه تو فروم دارید

بله بله دوستان حرف های منو باور نکنید چون ne انقدر پرو پلیر هستن که میتونن ۵ دقیقه بعد از خروجت از اکانت بزنن . بنده خدا ابولفضل از اکانت king tabar رو بلاخره خفتش کردن میگفت سید بخدا هر وقت اف میشم میزنن منو چند باری در رفت ولی اخر گیر کرد گفتم اشکال نداره عزیزم میدونم . حالا حتی اگر رضا هم واتساپ منو چک نکرده باشه چراغ داخل اتحاد رو چک کردن

به مولا که این طور بردن هیچ افتخاری نداره

بچه شدی داداش حذف کجا بود مارو با sw اشتباه گرفتی . اون کنایه بود وگرنه که ما نمیذاریم شمال شرق ۱۰۰ کنه هنوز تو این سرور مرد پیدا میشه که با همین تعداد کم بیان جلوی شمال شرق وایسن . شمال شرقی ها شما هم یادتون باشه این چند نفری که جلوتون داری بازی میکنن حتی اگر ببازن هم جنوب غربی هستن و خواهند بود . ما کاری به جنوب غربی های فعلی نداریم تصمیم گرفتن پشت شما قایم بشن اونا هم یه روز به خودشون میان که امیدوارم دیر نباشه . ولی ما نمیذاریم نامردها راحت بازیو ببرن

سلام دوستان دیشب من با رضا گارد عزیز صحبت کردم گفتم از امشب اومدم رو اکانت m-n-a یه مقدار از این ور اون ور حرف زدیم حتی به شوخی گفتم داداش اگر اجازه بدید بکشمش بالا اکانت رو خندید گفت ما چرا . تا نزدیکای ۵ صبح بیدار بودم افلاینی واتساپو رو چک کنی بزنی با کسی که ........

اخه تا کجا . برای برنده شدن تا کجا میخواید پیش برید . کاری موند نکنید . چه ارزشی داره این بازی ، به خدا هر کی این بازیو میکرد میگفت من میخوام دنبال دوست و رفیق بگردم شما ها برای ۱۰۰ کردن واندر حاضرید فحش به جون بخرید ،

حذف میکنیم میریم خودتون بمونید برای خودتون افتخار ۱۰۰ کردن در مقابل ناتار رو ببرید به باباتون نشون بدید بگید ببین پسرت رو چه کرده