Posts by 33yed

سلام خدمت دوستان عزیز یه سوال برای بنده پیش اومده ممنون میشم همه جواب بدن اونایی که میگن بله لایک و اونایی که میگن نه دیسلایک کنن مرسی از همکاریتون

دیروز من لانچ کردم برای کتیبه 14 ساعت از شمال غرب 5 ساعت رفته بود کتیبه کلین شد و نیروهای من از وسط راه برگشتن تا اونجا که من یادمه و خودم تجربه کردم 5 ساعتی که رفتن رو برمیگردن نه اینکه 14 ساعت در راه برگشت باشن

مولتی هانتر میگه از قدیم همینطور بوده حتی اگر نیروهاتون یکساعت هم دور شده باشن از ده شما اگر کتیبش کلین شه 14 ساعت در حال برگشت خواهد بود

مولتی هانتر درست میگه ؟

لایک =بله

دیسلایک = نهخیر

سلام عزیزم خواستم یه نکته رو یادآوری کنم که یه گوشه چشمی به دات کام و تیم هایی مثل ربلز ، زئوس ،امرداد ، پیشوا و........ داشته باشیم پلیرهای تراوینی که در حال حاضر بازی میکنن یا قصد بازی کردن دارن رو میشه بالای ۵۰۰ نفر تخمین زد ، اگر پلیرها و تیم مدیریتی یه بسم الله بگن میتونیم اقتصادمون رو از آلمان هم بالاتر ببریم

پ.ن: اسم متا ( حکم لازم ) ساخته اقای ژوله

پی نوشت :بگذریم سرور سه بود فک کنم راندشم نمیدونم خیلی پیر شدیم :دی قاتل جاسوسا بودیا رنک هجوم مگه میشد کسی نزدیکت بشه:

سرور 3 همون سروری بود که تا اواسط بازی ما لیدر بودیم بعد احسان روکو رو خودم گذاشتم جای خودم که همیشه تو مهاجمین رنک یک بودم

اگر منظورت از جاسوس ها اینه که فقط اسکات میکشتم :) ناصر کلاهبردار شاهد زنده اون سرورهست الان . انقدر که از اتحاد ir cob میزدم که ناصر لیدرشون بود انقدر گفت نزن تا شدیم رفیق هم

همون سرور هم بود صادق صمدی رو شناختم اتحاد گرند بود یه بعد ادقام کشیدن زیر پامون لیدریو ازمون گرفتن با یه نامه بچه ها رو برگردوندیم صادق جز اولین ها بود که برگشت و تا تهش دیگه تو قلبم موند

سرور 6 هم فک کنم با شایان شانگفی و پوریا اینا بودی من وقتی اسمت تو میاد یاد اون سرور میافتم تو جنوب شرق :) سرور قشنگی بود

من همین الانشم دارم به روال قبل بازی میکنم بدون مولتی هم میشه . شکی توش نیست مولتی که باشه همه چی نجومیه ولی بدون مولتی هم میشه کم نیاورد از بچه ها.

تقریبا تو هر ساید رو یه نفر سراغ درم که تونستن بدون مولتی حتی تو تاپ غارت هم جایگاه خوبی داشته باشن

سلام خدمت سروش عزیز

اولا با حرفات موافقم ولی چند تا نکته رو خواستم بهش اضافه کنم

خیلی از قدیمی ها هستن ولی چراغ خاموش بازی میکنن

خیلی از این جوونها هم هستن که واقعا کارشون خوبه داری کم لطفی میکنی ، تراوین یه بازی هست که همیشه میتونی توش چیزهای جدید یاد بگیری من خودم به شخصه خیلی از این جوون ها یاد گرفتم

تجربه جای خود خلاقیت و استعداد و نوآوری هم جای خود

مثلا من خودم تو اسپیدترا یاد گرفتم که از کتیبه احمق استفاده های بیشتری میشه کرد

یا با استفاده از چند تا دستور ساده چطور همه ناتار های دور برم رو پیدا کنم

به قول شایان شانگفی

پیروز و دنباله دار باشید

خیلی آقایی داداش حتما مزاحمتون میشم ولی بدون جانبداری نگاه کنیم کار خوبی داره صورت میگیره حتی اگر به قول شما نصفه نیمه باشه

سرورهای اسپید ترا همه مولتی میکشن نتیجش چند ایکس شدن دف و همر میشه که چند تا نتیجه داره سخت شدن بازی برای پلیر بخاطر زحمت و نگه داری اکانت . وقت بیشتر . هزینه بیشتر

خوب بیاید هممون سرور بعد بجای 800 ک گرزی 200 ک گرزی بکشیم بدون مولتی هم کم خرج تره هم لذت و زحمتش کمتره. 50 درصد مولتی بازها فقط بخاطر مدال غارت مولتی میکشن 30 درصد برای شکستن رکورد بیگ همر 20 درصد هم برای وینر شدن

ادمین که جلوگیری نمیکنه منم ادمین بودم جلوگیری نمکردم پس بیاید با هم دیگه حمایت کنیم یوسف رو که منفعتش در آخر به خودمون میرسه برای یکبار هم که شده خوی ایرانیمون رو کنار بذاریم با هم بازی رو برای هم شیرین تر کنیم

پ/ ن : توقعاتی دارم :) از ایرانی جماعت

اقا سعید فرمودند خجالت بکشید توهمی سرور قبل خفت میکرد تشویق میکردید و....وقتی من میگم تو این سرورها سیاست و دیپلماسی در حد دمبلان گوسفند ارزش داره برای همینه 50 نفر اینجاییم این سرور روبروی همیم سرور بعد کنار هم نمیشه که با هرکی یک سرور متا بودی سرور بعد چیزی در موردش نگی فقط رسم مردونگی اینه اسرار هرکی رو که یک سرور کنارش بودی سرور بعد فاش نکنی.

اگر اشتباه نکنم مازیار باید باشید شما من همچین حرفی زدم ؟

سرور پیش یکی از لیدرهای سایدی که توشم چقدر عکس پروفش رو عوض کرد منو به تمسخر گرفت ؟ خودتون چقدر لذت بردید . این سرور باهاش هم پیمان هستم من نمیگم جبهه نگیرید ولی دیگه نه با کلمه نوبه سگ و فحش ناموسی که قبل تر شاهدش بودیم

متحدی یه اصولی داره رقابت یه اصول دیگه . لازمه لیدری فقط بلد بودن بازی نیست بیشتر حرف زدن باید بلد باشی .

منظورم شما نیستید خدایی نکرده منظورم به کسایی هست که با بی ادبی دارن جواب میدن (انسان از بی ادبی به جایی نرسید حقا که ادب وظیفه انسان است )

اما در مورد چالش بازی بی مولتی ما یه راهی رو شروع کردیم و اینکه توقع داشته باشیم کسی سنگ جلو پامون نذاره خیلی احمقانست پس منتقدین راحت باشید.

ما گفتیم بدون مولتی بازی میکنیم داریم میکنیم ولی به شما که قول ندادیم این کا رو کنیم که بخوایم به شما ثابت کنیم یا رضایت شما رو جلب کنیم . شاید هفته دیگه نظرمون عوض شد مولتی کشیدیم اصلا از کجا معلوم ولی فعلا با همین فرمون قبل جلو میریم.

این یه چالش برای خود ماست و خودمون خودمون رو آخر سرور قضاوت مکنیم ببینیم تونستیم از عهده این چالش بر بیایم یا نه شما چرا اینو کردید پیراهن عثمان ؟

همسایمون میگفت من با پول کارگری بنز خریدم همسایه روبروییش میگفت دروغ میگی تو دزدی کردی دوس داشتم بهش بگم تو رو سننه اگر با پول کارگری خریده دمش گرم اگرم دزدی کزده دزد بهتری از تو بوده ( دیوانه همه را به چشم خود بیند )

پ/ن: من سعید نیستم کوچیکت سجاد ملقب به سید هستم سرور بعد منتظر حضور یه تیم هستم اگر نیان حتما میام شمال شرق هوامو داشته باشید:)

پ.ن : اقای تندر فقط دو خط بالا جواب شما بود بقیش جواب منتقدان جنوب غرب بود

پیروز و دنباله دار باشید

یه خورده تروپ بساز نوب سگ)

واقعا ارزش داره ؟

این متوهم همونی نیست که سرور قبلی باهاش متحد بودی . توهمی خفت میکرد شما شیرینی پخش میکردی

این سرور روبروته . ار کجا میدونی سرور بعد رو یه اکانت نیستید باهم

چه خوبه آدم پل های پشت سرشو خراب نکنه

من مطمئنم کسی از جنوب غرب پسورد نمیده مگر اینکه اکانت داشته باشید یا طرف نفوذی باشه

با دوتا عکس چیزی نمیشه ثابت کرد همین قدر که این عکس ها گویا هستن مولتی میزنه محمد همون قدر م میتونن بگن همر توهمی باید شارژ میشده گفتن دو روز ریدش بده یکم جون بگیری و اون اکانت میتونه صاحب داشته باشه

یوسف پرچم پاک بازی رو بلند کرده درسته . حتی اگر در الین سرور 80 درصد هم تونسته باشه کنترل کنه ایول داره

پ.ن : من واقعا اطلاع ندارم از مولتی بازی هر کیو که میشناسم میدونم داره سالم بازی میکنه

پ.ن : به نظر من این چالش برای ساید ماست ربطی به متامون نداره و قضاوتش به هیچ سایدی مربوط نیست .

با احترام اینا نظر من هست شاید نظر دوستان چیز دیگه ای باشه

حرف آخر : لطفا بزرگ شید و خاله بازی رو تو فروم تموم کنید

متاسفانه این ته همرهایی که توی بیس میمونه رو باید بچه ها با تدابیر بهتری از خفت شدن جلوگیری کنند. مرسی از خفتور

سلام عزیزم تعداد نیروهای توی لیست فارمتون رو زیاد کنید خالی برن بیان بهتره تا خفت بشن . یا زمان بین دو رید رو کمتر کنید جوری که نیرویی تو بیس نباشه . یا قبل خواب بفرستین برن هواخوری

گفتم اینارو اما میدونم که همه میدونن . اکانت ناصر سرور پیش تو اولین شبی که اومده بود دستم توسط اکانت رضا گارد خفت شد

لپ مطلب اینکه براش تدبیری نیست داداش هر کاری کنی بازم یه گوشه یه جا یه غفلت کار دستت میده پس تنها راه فقط لذت بردنه :)

مهرشاد جان تسلیت عرض میکنم به شما از طرف کل خانواده بزرگ تراوین چه کسانی که تو این فروم هستن و نیستن ، تراوین مثه یه خانواده ای هست که ۴ تا بچه داره که همیشه در حال جنگ و قهر و آشتی بوده و وظیفه ما حفظ این خانواده بزرگه،

بیاید شریک غم و شادی همدیگه باشیم ،انشالله مهرشاد عزیز از این به بعد فقط شادی ببینه و خانواده هم تو شادی هاش سهیم باشن

سلام دوستان تاپ پیشرفت رو نگاه کردم اشک شوق ریختم انقدر که برنامه ریزی و اصول و یکدست بودن رو بین این ده نفر دیدم

خدا قسمت کنه همچین همدلی رو برای همه،

کشورهای دیگه هم بودن مثل نروژ و ... که باید روی مپ ببینید همه در کنار هم ، همه توتن ، همه در محدوه هم

از یه قاره انتخاب نکرده که لو نره😁

ابروی ما مولتی باز ها رو هم بردی رفیق یکم چراغ خاموش تر چرا نور بالا آخه😘😘😘

سلام دوستان فک کنم سرور پیش اکانت mars نشون داد که بدون مولتی هم میشه تو تاپ غارت موند خیلی ها روش لاگین کردن از جمله خود من بالای ۲۰ نفر فک کنم رو اکانت mars لاگین داشتن و شاهد رید واقعی بودن

شماها اگر ندیدید بدون مولتی میشه تو تاپ غارت اومد ما چه کنیم

سلام خدمت دوستان عزیز

خالی بودن nwباعث شده تیمی که زودتر بتونه متا کنه برنده سرور باشه (البته تقریبا)

همیشه از سرورهای این مدلی بدم میومد همیشه هم دوس داشتم کارو سخت تر کنن و کسی با کسی متا نکنه که توازن به هم نخوره و هر ۳ ساید با هم بجنگن که البته خیلی فانتزی و به دور از واقعیت هست چون یه ساید در دو مرزش درگیر میشه و دوساید دیگه ضربدری هستن

این پست رو بیشتر بخاطر پی نوشت های گذاشتم

پ.ن : سلام خدمت دوستان شمال شرقی داشته باشم مخصوصا علیرضا ایران خیلی بی معرفت شدی

پ.ن: یه سلام هم به بچه های گل se که غافلگیرمون کردن و بیشترشون اومدن

پ.ن: لقمان جان سرور پیش nw در اختیارت بود چه برای چیف واندر و .... این سرورم باز قسمت بر این شد توnw بتونی مانور بدی داداش😁 . ایشالله بچه های شمال غرب هم از سرور های بعدی بیان، سرور پیش هم ما عشقی رفته بودیم اونجا ، انشالله متعصبین شمال غرب دست به کار شن که دیگه بازی ۴ ساید قوی داشته باشه

پیروز و دنباله دار باشید

سلام

تقریبا ۳۰۰ تا اکانت ثبت نام شده که ۱۰۰ نفر تو اتحاد هستن

از اونجایی که ۶۰ درصد اکانتها مصری هستن و توی اتحاد ها نیستن احتمالا شاهد مولتی بازی توی سرور باشیم

فعلا زوده که ببینیم کی به کیه ولی مشخصه se نسبت به ساید های دیگه دست پر تره با این که ۱۰ نفر از جنوب غرب و شمال شرق کمتر داره ولی غارت بیشتری داره

شمال غرب هم که فعلا کمترین نفرات رو داره

انشالله که همه ساید ها تیم هاشون رو ببندن ک هیچ سایدی حیاط خلوطه ساید دیگه ای نباشه

سلام دوستان عزیز میخواستم در مورد مولتی بازی نظر خودمو بگم بهتون هرچقدر بازی بدون مولتی سخت باشه مولتی بازی دوبرابر سخت تر هست ولی لذت پاک بازی یه چیز دیگست

ولی اینو میخوام بگم خدمتتون 100 نفر هم جمع شید و بخواید بازی بدون مولتی رو مد کنید 10 نفر هستن که گند بزنن به آرمانهاتون این موضوع فقط و فقط یک راه داره اونم تیم مدیریتی هستش

فقط تیم مدیریتی میتونه 90 درصد این قضیه رو اوکی کنه درسته مدیریت میگه من فیلتر های خاصی رو ایجاد کردم الباقیش از دستم خارجه اما همه میدونن که اینا همش حرفه

مولتی باز های زرنگ بیا تو دات کام ببینم میتونن مولتی بازی کنن البته ک میتونن ولی چه استفاده ای میتون بکنن نهایت یه مقدار محدود منابع میتونن بفرستن و مجبورن ازش دف بکشن (خبری از همر میلیونی نیست . خبری از انبارهای تا خرخره پر و دور زیختن منابع نیست

من نمیگم از تلاش دست بردارید ولی میگم سعی کنید تیم مدیریتی رو همراه کنید با خودتون

چرا باید 300 تا پلیر ایرانی همین الان تو تورنمنت باشن . همیم الان معتادین به این بازی تو ایران نزدیک به 1000 نفر هستن چرا با هم توی سرور های خودمون پلی ندیم

پیروز و دنباله دار باشید

خوب بالاخره وقت پست اخر سرور شد ممنونم از همه بچه های هر ۴ ساید که وقت گذاشتن و زحمت کشیدن انشالله روزای خوبی رو میش رو داشته باشید

کلا این سرور کاری نکردم که جای توضیحی در مورد اکانتم داشتهدباشم یه اکانت معمولی داشتم و بیشتر رو اکانت های بچه ها کممک کردم فک کنم ۱۲ تایی شده بودن که روشون بازی میکردم😁

از همه تشکر میکنم ولی تشکر ویژه از سایدم و ویژه تر از پویا مژگان بابک سعید که هر سرور روی منو زمین نمیندازن و تشریف میارن

بزودی دوباره مزاحمتون میشم

همتونو دوس دارم به جز یه نفر اونم خودش میدونه کیه

عشقم بیا واتساپ برات بفرستم

۰۹۱۸۹۰۹۰۱۳۵

دیگه بدترش نکنید یه گندی زده شد خواسته یا ناخواسته نمیگم از خجالت اب بشید ولی از بالا هم نگاه نکن داداش گلم هر کی خواست بیاد واتساپ براش اسکرین بفرستم

پلیرها میگن واندر به واندر نبوده به لیدر پیام میدم میگه ما پلن نرفتیم خخخخخخ

بازیه پیش میاد داخل بازی چون قانونی وجود نداره هر کسی شخصیت واقعیش رو به نمایش میذاره چون ترسی از چیزی نداره پس مطمئن باشید من اگر اینجا ادم بدی هستم تو زندگیمم همینم

مبارکتون باشه برنده شدن سرور ، ما خیلی تلاش کردیم که بمونیم و سرور رو براتون کسل کننده نکنیم ولی با این حرکت فقط میشه گفت خلایق هر چه لایق

حالا یا ما لیاقت شما رو نداشتیم یا شما لیاقت ما ، برداشت آزاده ناراحت نشید

با همه پستی و بلندی هاش خوبی ها و بدیهاش همتون رو دوس دارم انشالله قسمت شه یا بار دیگه دور هم جمع شیم

پ.ن: درخواست بالارفتن سرور از طرف شما بود ما فقط موافقت کردیم اگر نمیکردیم بدون حریف باید یکماه بیشتر لاگین میکردید تا صد شه . بخاطر همین سامان راضی شد که واندر به واندر شه بخاطر جلب رضایت ما برای بالا رفتن سرعت بازی که زود تموم شه

و اینکه سامان جان گفتن پا طی کردیم پلن نریم طی نکردیم که خفت نکنیم درس امروز هم این بود برای من خفت جزئی از پلن نیست ، البته سیم سکندهایی هم دیروز رو اکانت هامون بود چیف ها و صفر کردن ها هم بودن ها ولی گویا اینا هم پلن‌ نبوده حقم داره توسط یک نفر تنها لانچ شده پلنی نریختن که😁

کوچیک همتون سجاد

بدرود تا درودی دیگر

این پست در حد تو نبود رضا جان ازت توفع نداشتم بدون تحقیق حرف بزنی . از یوسف یا سامان میپرسیدی حد اقل که ببینی جلسه بوده یا نبوده که بعد بیای اینجا به من تهمت دروغگویی بزنی

بله عزیزم دف نریختیم چون بنا شد فقط وااندر رو بزنید بنا بود برای اولین بار رو حرفتون بایستید

حالا یه سوال جایزه دار

حرف از کجای آدم در میاد؟

دوستان گرامی باتوجه با اینکه شمال شرق رو حرفش نموند که واندر به واندر بازی کنه و فقط میخواست رضایت منو برای ده ایکس کردن سرور جلب کنه و گفت واندر به واندر فقط به شرط بالا رفتن سرعت ، و روی حرفشون نموندن بار دیگر باعث شد که متوجه بشم که یه تار موی جنوب شرقی ها به صد تای شمال شرق میارزه

خوب لامذهبا کاری نداره بخدا ، فقط روی حرفتون بمونید اصلا سخت نیست از یوسف بپرسید چطور رو حرفش وایساد

سروری که توش صد درصد برنده ای هم باید اخرش لایی بکشی ، شما دیگه کی هستید سرعت ۳ ایکس شد همتون خفتر شدید خخخخخخ

خدایا هر چیو به هر کی میده قبلش جنبشم بده(اللهی آمین)

سلام خدمت همه دوستان طی جلسه ای من یوسف و سامان با هم صحبت کردیم و تصمیم بر این شد به نمایندگی از ۳ تا ساید سرعت سرور ۱۰ ایکس بشه چرا چون برنده مشخص شده بود

و تصمیم گرفتیم بازی رو واندر به واندر بکنیم ولی یوسف جنوب غرب رو اوکی کرد منم شمال غرب ولی یا سامان کم کاری کرده یا پلیرهای شمال شرق به حرف لیدرشون احترام نمیذارن که بازم اتک میدن

دوستان خوب شمال شرقی که امروز بعد افزایش سرعت ۹۰ ک گرزی خفت کردی و همر ناقص کردی ، عزیز دلم این همر ها بناست بخوره رو واندرتون تا اون دفساز بنده خدا که هم سایدیت هست پوینت دفشو بگیره . الان داری به دوستات ضربه میزنی وگرنه که بازی رو برنده شدید دیگه کتیبه و خفت این ها بی ارزشه گلم

امیدوارم دیگه اتکی رد و بدل نشه تا ما هم دف هامون رو بریزیم رو واندر تا همرساز هاتوتم بتونن اتک بدن و پوینت حجوم رو بگیرن

ایشالله که دف و همر کسی ترشی نشه