Posts by 33yed

خسته نمیشی از این همه تهمت ؟ خسته نمیشی انقدر ضعفتو با دروغ پنهان میکنی ؟ خسته نمیشی انقدر یاوه میگی؟ چقدرررررر از اول سرور هی اومدی تر زدن خودتون رو میندازید تقصیر یه چیز دیگه ؟ بهت این کارو پیشنهاد میکنم

vac0rmwyvrae_1xbd.jpeg

الان وضعیتت همینه. گریه نکن

😂😂😂😂😂😂 تهمت🤣🤣🤣🤣🤣🤣

خدا شادت کنه بنده گمراه ، حالا چرا فحش میدی برادر من ؟ از همین نسخه ای که برای من پیچیدی خودتم استفاده کن

اینه NE

WW-DEF-Dragon1_f9c63.jpg

افرین وخسته نباشید خدمت رفقای شمالی

من جملتون رو تصحیح کنم

این است قدرت مولتی بازی و دف سازی با مولتی اکانت ها

الکی ریپلی نکنید 🙂 میخواید بگید جنوب شرق هم مولتی داشت و فلان ، بله بله شکی توش نیست ولی این کجا و آن کجا ، جنوب شرق به نظر من اگر هم مولتی داشت انقدری بود که بتونه همر هاشو شارژ کنه ولی شما انقدر داشتید که دفی بکشید که شیشه واندرتون نشکنه با ۱۷ ک منجنیق آتشین ، ولی بازم به نوبه خودم راضیم ازتون دمتون گرم این لینک رو نگه میدارم یادگاری تا با نشون دادنش به دیگران باعث ریختن پرشون بشم کاش به انگلیسی بود تو دات کام میذاشتم ببینم جوابی براش دارن یا فقط تو ایران همچین اتفاقاتی میافته😁

جنوب غرب هم که اکثرا همر کشیدن و از فیدراشون دف کشیدن خسته نباشید

سلام دوستان به نظرم اسپیدترا باید از تراوین المان پیروی دقیق داشته باشه ، همین که همه اپدیت ها و سخت گیری ها رو انجام بده همه برمیگردن اینور .الانم که خیلی باحال شده حتی یه جورایی لیست فارم هم از رده خارج کردن و نه میتونی ابادی ادد کنی نه ناتار و نه پلیری فارم میشه

سلام یه فید بک بزنیم ب سالهای پیش ک حتی کتیبه گیج کوچیک هم برای خودش ارزشی داشت و روش دف میرختن و تا زمانی که واندرها به 80 برسن رو اند گیم نمیگفتن

لازم به ذکر هستش که هنور نقشه ها هم آزاد نشدن و کتیبه ها هنوزم کلی کارایی دارن

حالا شما بلد نیستید استفاده کنید کتیبه رو بی ارزش نکنید :)

تا روزی که واندر ها 100 نشده باید از کتیبه پاسداری کنید حتی اگرزش دف صرف کردن نداره جا به جاش کنید

انگاری بری پادگان اسلحه یه سرباز رو بگیرید بگه اشکالی نداره فعلا که جنگ نیست شما ببر :))

به نظرم سیاست دیگه به کارمون نمیومد خیلی وقته نخ نما شده اصولش اینه که بیا بگی دمتون گرم زدید خیلی خوب بود و بری تلاش کنی یه حرکتی بزنی و ثابت کنی که شانسی زدید کتیبمو نه که بگی این تایم سرور احمق به چه کار میاد اگر به کار نمیاد کتیبه هاتون رو تحویل بدبد :)

اینم بگم رفتن یه کتیبه از یه اکانت به هیچ وجه چیزی از خوبی های اون اکانت کم نمیکنه هیچ کسی نمیتونه بگه مازیار فلان و بیسار هست و فک نمیکنم کسی باشه که تا الان ازش کتیبه نبرده باشن مگه انقدر نوب باشه که بهش کتیبه نداده باشن و یا مدت زمان بازیش کم باشه یا مثه من خوش شانس بوده باشه ( کلا از روز اول تراوین کسی من رو نزده چه برسه به کتیبه بردن)حالا یا دوسمون داشتن یا آدم حساب نمیکردن :)

گوسفند چیست : وقتی که همه در ها بروت بستست و نمیدونی باید چکار کنی و چی یگی ;) گوسفند رو ول میدی کف فروم و میگی فقط حاشا کن کاریت نباشه :)

سلام علیکم

خوب منتظر عکس العمل دوستان شمالی بودم ولی باز خوب خودداری کردید و چند ساعتی دیرتر تشریف آوردید به فروم

هدف از پلن رو خود پلنر داره حتی شخص خودم که همر کپ رو دادم استفاده کنن بی خبرم از هدف پلن اونوقت شما چکار حسنی عزیز دل که اومدی ماشین حسابت رو گرفتی دست 😁

ما داشتیم و داریم و زدیم و میزنیم حتی شده به اشتباه این نشون دهنده اینه که جیگرش رو داریم میزنیم شما چی ؟داری ؟8)بعید میدونم.

از اونجایی که غصه این نیروهایی رو که رفته تو دیوار رو داری میخوری و میگی نزنید بدید به خودمون مشخصه که همر ندیده ای ، وگرنه اینا عددی نبودن داداش ، ما که خودمون اینا رو گذاشتیم وسط حیفیمون نیومد شما هم زیاد غصه نخور . موی سیاه ارزشش بیشتر از ایناست که تو این راه سفید بشه.

ما همر میسازیم که بزنیم شما میسازید برای ترشی فروشی 😁

حالا کجا و چطور میزنیم به خودمون مربوطه چون خودمون هزینشو دادیم شما خوشحال باش ما که نمیتونیم آبکش کنیم و جای خوبی استفاده کنیم ، یه جوری جبهه میگیری آدم شک میکنه با خودش میگه اینا چرا انقدر بهشون فشار اومده پس حتما انگشت جای خوبی گذاشتم🙂

مورد آخر :

از اونجایی که تو پست قبلی گفتم دوباره میگم بچه های خودمون گوش نکردن لطفا هر کاری میخواید انجام بدید اول از دوستان اجازه بگیرید تا ناراحت نشن و ماشین حساب پیش نکشن

من خودم شخصا دارم میگم برای یکی از اکانت های جنوب شرق برنامه دارم و قراره در حد ۵۰۰ ک گندم خور آزاد کنم گفتم از قبلش هماهنگ کنم خدمت دوستان منتقد

سلامتی همه حسابدار ها

یواش یواش داریم به مرحله ای از بازی میرسیم که قبل از شروع هر گونه پلن ، آزاد کردن گندم خور ، زدن کتیبه و...... باید از قبل با شمال شرق هماهنگ کنیم که اقا ما داریم میزنیم به این دلیل مشکلی نیست ؟

تو پست های اخری که خوندم یه چیزی خیلی مشهود بود اونم گیر دادن به غلط املایی شاهین بود که تنها چیزی بود که میتونستید بهش چنگ بزنید و خیلی بهش گیر دادید ، حالا سوال اینجاست که چرا مجبور به این حرکت شدید ، واقعا راه حل دیگه ای برای فرار نبود؟

۴ بار چک کردم غلط املایی نداشته باشم 😁

تو خوب بودن لیدری یوسف من نه شکی دارم نه حرفی میزنم اما اگه باز مثل نوار گیر کرده نیایید بگید میخوای متا رو بهم بزنی پاسخ شما رو امیدوارم لیدرهای قدیمی جنوب غرب بدن

سلام جنوب غرب همیشه به این معروف بوده که دو هفته اول سرور تا تشکیل تیم لیدری کشمکش داشته منم دقت نکرده بودم واقعا میتونم بگم برای اولین بار هست که میبینم جنوب غرب داره از اولش بصورت تیم واحد داره کار میکنه و یه خسته نباشید به یوسف عزیزم

جنوب شرق همیشه از اولش یه دست بوده و خیلی کم پیش میومد جنگی برای لیدری توش باشه و من همیشه دوست داشتم یه دست باشیم مثله جنوب شرق که یوسف به سر انجام رسوند

جنوب غرب مثل تیم سپاهان تو لیگ هست خیلی بازیکن مدعی و نامی داشت و تحویل ساید های دیگه داد و نمیشد واقعا کنترل کرد همه سرکش همه بازی بلد

شمال شرق هم همیشه مخوف ظاهر شده ولی به واسطه چند تا پلیر که انقدر زحمت میکشن که انگار مثل جنوب شرق دارن تیمی بازی میکنن و همیشه تعداد پلیر هاش زیاد بود

هر سایدی با یه نشونه ای شناخته میشد

پ.ن : شمال غرب انقدر دست خوش تحولات شد که دیگه به هیچی معروف نیست یا من یادم نیست فقط یه بازیکن ازش یادمه اکبر و رامین اکانت اسکلتون تیم اگر اشتباه نکنم :)

پ.ن : یادش به خیر یه زمانی پلیر ها نسبت من منطقه جغرافیایی خودشون سایدشون رو انتخاب میکردن جنوب غرب پر بود از بچه های شیراز همدان شهر های جنوبی و جنوب شرق بیشترینشون تهرانی بودن و شمال غربی ها بیشتر ترک ها بودن:)

والله چون اتک رو نسبت دادی به کسری من اومدم توضیح دادم خدمتتون که اتک رو من زدم و اگر میخوای دیوارتو به رخ کسی بکشی اون شخص کسری یا جنوب نیست اون منم .

در مورد گلد هم چرا باید برات جالب باشه که کی گلد کی رو میده مگه مهمه؟

ولی برای شفاف سازی نخیر گلد رو علیرضا تنهایی ساپورت میکنه حتی برای اکانت 33yed هم زحمت میکشه

در کل منظورم به این بود که خرج اکانت و تایم اکانت رو شما ندادی که ماشین حساب دست گرفتی دستت ، دوس داشتیم بریم تو دیوار و رفتیم لینک اسکات رو هم دیده بودم ولی صلاح بر این دیدم که بزنیم

اما در مورد علیرضا بهتره از خودش بپرسی فک نمیکنم کدورتی باشه بین کسی ، اصلا پلیری که بخواد کدورت های سرور پیش یا همون سرور رو تو دلش نگه داره به نظرم من به بلوغ فکری نرسیده ، من خودم شخصا اعمال هرکسی رو با تموم شدن هر سرور توی همون سرور جا میذارم.

هدف از این بازی ها برای بیشترمون دوستیابی و دور هم بودنه مگه برای کسانی که تازه واردن که دیگه تازه واردی نیست ، نوپاترین پلیر ها الان بالای ۳ سال سابقه بازی دارن و بیشترمون رنج ۱۰ سال سابقه بازی رو داریم.

و در جواب آخرین سوالتون نه خیر کلا کسی به من ایراد نمیگیره حتی اگر کتیبه از دست بدم خیلی لطف دارن نسبت به من بچه ها و میدونم که تو ساید شما هم همین روابط هست و برام سوال بود که چرا این سوال رو کردی

به شخصه همتون رو دوس دارم و کوچیک همتونم هستم

WhatsApp-Image-2021-10-20-at-7-06-25-PM.jpeg

کسری جان بیشتر پستت نشونه ضعف بود. چرا که خیلی صفحه پر کن بود و تبلیغاتی. البته شما ساید قوی سرور هستید و این کاراتونو متوجه نمیشم. لینک خفت امروز که زیادن و فقط یکی میزارم تا الکی پستمو طولانی نکنم.

سلام خدمت منتقدین عزیز

این اتک به هیچ وجه داخل پست کسرا نبود و کسری هم از این اتک خبر نداره این اتک رو من لانچ کردم میدونم توضیح نیاز نیست ( گلد اکانت رو دادم وقتشو گذاشتم هرکاری دوس داشته باشم میکنم ) ولی توضیح مختصری میدم خدمتتون

اون ده اتا ترک رو وقتی من باز کردم دوتا اسکات روی ده خورده بود از دو روز مختلف و 40 ک دف پیاده روش مشاهده شد هر چقدرم که نوب باشم میتونم برم شبیه سازی کنم و آخر اون اتک رو بدونم که دارم دیوار میشم پس من خودم زدم که برنگرده حالا چرا

اون 18 ک سواره از دهی بود که توش کتیبه بزرگ چکمه بود ولی زیر ساخت هاش حجومی بود همه سریازخونه و اصطبل کوچیک بزرگ ووووو ر زدم تخریب کردم به جاش انبار زدم که انقدر لاست دف نداشته باشیم بنا به دلایلی نمیخوام انبار کوچیک بیارم روش

چند تا نکته رو هم عرض کنم خدمتتون الان دیگه تایمی نیست که بخوای غصه 18 ک تیر انداز رو بخوری باز اگر مهاجم بود یه چیز

خواهشا انقدر ماشین حساب رو نکنید با هر دو جناح بازی هستم مگه جهاز عروسیه که سیاهه میگیرید هر کی زد دمش گرم حداقل جیگر زدن رو داره

یه خواهش دیگه همونطور که تو بازی و فروم دوتا ادمین جدا دارن پس شما هم فروم و بازی روجدا کنید یکی به من گفت چرا پست مجید پرشیا رو لایک کردی گفتم تو بازی میزنمش میخورم ازش اینجا رفیقمو لایک میکنم و هیچ ربطی نداره

واسه غلط املایی پستمو یه دور خوندم احساس کردم خیلی عصبی پست گذاشتم ولی اینطور نیست شاید باید از ایموجی استفاده میکردم

خلاصه که تروپ و .... مثه ماله دنیاست تو همین دنیا خرجش کنید نیازی نیست حتما جای درستی خرجش کنید بعضی وقتا پولی که حیف قلیون کردی حالش بیشتر از پولی بوده که جمع کردی و خونه خریدی

دایه نگران تر از مادر اکانت دیگران نباشیم :)

پ.ن:سجاد جان عرض ادب و ارادت.ما همیشه کوچیک سروران بخصوص شما بوده ایم.چشم اگر محبت کنید بنده برای شاگردی حاضرم:ایکس

زنده باشی داداش ما درس پس میدیم خدمتتون

دقیقا بنا بود از اکانت تفنگ که الان خفت شد من توی پلن اون روزم استفاده کنم که بنا به دلایلی نشد متاسفانه و انقدر موند که خفت شد چون به اندازه ای نبود که بخوایم ازش مراقبت کنیم و دقیقا اندازه دمپایی من بود از این دمپایی ها زیاد داریم حالا دیدی که من سود کردم صد رد صد :)

دوستان یه نکته رو عرض کنم خدمتتون دهی که اتک خورد به تارتاروس مثله بیشتر لینک ها از کتیبه برگشته بود 9 ک سواره داشت که خورد به دهه11 و20 ک هم پیاده داشت که دیوار شد

حالا مجید جون شما بگو نگه میداشتم میومدن میزدنش میومدم اینجا میگفتم ته مونده کتیبست یا میزدم به شما

درسته میشد دوباره شارژش کرد یا پلن بهتری باهاش رفت اما بازم عملکرد خوبی داشته نسبت به 50 تا مثه خودش که تو صفحات پیش میبنید خفت شدن

بازم برگردم عقب تر همین کار رو میکنم چون صلاح اکانت رو طبیعتا خسروان خود اکانت دانند :)

داداش اکانتتون توچشم هست باید جور تموم همر های در حال حذف یا گندم خور های مازاد سرور رو بکشه :)

سرور بعد بیا خودم بهت آموزش بدم یه اکانتی داشته باشی که نه کسی بهت کاری داشته باشه نه بتونی با کسی کاری داشتی باشی :)

کوچیک همه بچه های سرور 2 ایکس

با جاسوسی نکردن شما مشکلی ندارم از نظر من منطقیه. ولی واقعیت متوجه زیبایی این پلن نشدم. خوشحال میشم اگر در اینجا توضیحی بدی یا برای خودم زیبایی این پلن را در خصوصی بگی. از نظر من اتک شمایی که با اتک توهمی توی یک تایم افتاده و بالای 2 ساعت هم این اتفاق افتاده و اونم 10 شب! اصلا پلن خاصی نیست با نهایت احترام.

هر چند نتیجه بخش بوده

سلام عزیزم اون اتک رو من لانچ کردم و باید خدمتتون عرض کنم سبک بازی من اینطوریه کلا اعتقادی به اسکات ندارم دیشب دوتا اتک به تارتاروس دادم جفتشم بدون اسکات البته فک کنم از دومی علیرضا اسکات کشید دم آخر چون فک میکرد دیوار میشیم که شدیم:)

ما پلن چی بود از اونجایی که پلیر بی حاشیه ای بود چه تو فروم چه تو تاپ تن (حداقل از نظر من ) گفتم تو 5 ساعت جمعش میکنم کتیبه رو .از اونجا که همر کپ یکماهه شارژ نشده قمار کردم که رو کتیبه انبار جواب داد رو ده تارتاروس جواب نداد و گندم خور کپ آزاد شد

حالا برای اطلاع کلی میگم خدمت همه لیدر های شمال شرق اول کاتا رو پیدا کردم دیدم 5 ساعت تو راهه فقط سواره بدون هیرو داشتم جلوش بزنم که زدم فرض بر این گرفتم که اگر دفی هم داشته باشه سواره هام حد اقل 50 درصدشو میریزه گفته بودم 1000 تا کاتا بزنن که اگر کاتا به دیوار خورد تخریب کنه و دیوار بشه بعد از اون هم 9 ک مهاجم و هیرو باقی مونده دف رو میزدن این پلن ساده وشیرین من بود که دوتا مشکل هم داشت اولی کاتا 150 تا زدن دومی خودم هیرو رو با دو مین تاخیر زدم که کلا نامید شدم ولی خدا نا امیدمون نکرد

روی کتیبه چرخشی من خودم شخصه زیاد دف نمیریزم و جا به جا میکنم بخاطر همین میدونستم که دف نداره اونقدری فرقمون اینه که من آنلاینم ایشون آنلاین نبودن

لیدری فنون زیادی داره : لیدر های شمال شرق یکم تنبلی کردن به کسی که نمیشناسید کتیبه ندید اگر میدید رمزشم بگیرید چکش کنید میدون همتون اینارو میدونید ولی برید ببینید چرا اینکارو نکردید

من اگر لیدر باشم و تو سایدم کتیبه بفروشن خودم رو مقصر میدونم که چرا کتیبه رو بدون تحقیق دادم دسته کتیبه فروش و شما دارید خودتون رو هدف قرار میدید

از كجا مطمئنيد كه كتيبه چقدر نيرو داره ؟؟؟؟؟

ول اینکه کتیبه انبار چرخشی هست و خیلی روی اکانتی نمیمونه و هر کسی انبار میگیره باید هر چه سریعتر انبارهاش را بزنه و به نفر بعدی انجام تحویل بده.

جواب سوال رو خودتون دادید

والله این اتک رو من لانچ کردم حتی لحظه ای که میخواستم هیرو رو بزنم اشتباهی اضافه کردن موج رو زدم و دو دقیقه فاصله افتاد تا زمان لند هم استرس داشتم که خزانه رو نده بالا

چون کتیبه بدون دفاع گذاشتید باید انگ کتیبه فروشی بزنید واقعا کار درستی نیست

پ.ن: اگر کسیو نمیشناسید بهش کتیبه ندید ساده ترش اینه مالتو سفت بچسب همسایتو دزد نکن

پ.ن : کتیبه به هر کس میدید رمزشم بگیرید چک کنید و خیلی موارد دیگه که ماشالله همه استادید

پ.ن: بعد از ۳ سال از پلیر کتیبه بلند کردیم شدیم دزد 😀 اینم از بخت منه

با سلام خدمت دوستان و خسته نباشید خدمت دو طرف بازی ، هر دو طرف عالی عمل کردن ولی به نظر من شمال شرق یه ضعف داشت که اونم یکم عجله کرد ، چه بسا که اگر جلوی همین پلن دو روز قبل ترش شروع به فیک دادن های حرفه ای میکردن نتیجه بهتری رو میگرفتن ، البته این نظر شخصیه منه ، پلنر ها و لیدر های هر ساید همیشه بهترین تصمیم رو برای سایدشون میگیرن و بیرون گود نشستن و لنگش کن گفتن کار بسیار راحتیه

پیروز و دنباله دار باشید

سلام

عزیزان داستانش نکنید من تا اونجا که یادمه نقشه که بره هیچ انباری دیگه آپ نمیشه

حالا اون که تو صف ساخت با یدونه گلد میزاری رو که مطمنم نمیساخت

ممنون از پاسخگوییت داداش ، ولی این داستانها به نصف داستان های فروم رو برگردی عقب تر بخونی شرف داره😘

اره ولی یک مثال برات میزنم

مثل این میمونه ک تو میخوای یک چاله رو بکنی لحظه اول بیل تو دستته ولی بعدش بیل رو ازت میدزدن و باید با دست خالی چاله رو بکنی ک نشدنیه

من تو ای ار ساپورتر بودم و جواب تمام این سوالات رو موظف بودم ک بلد باشم شک نکن ک اشتباه تو خاطرت مونده چون حتی اسم پلیری ک این اشتباه رو کرد هنوز یادمه و نتونست بسازه مجبور شد دوباره کتیبه رو بگیره و صبر کنه تا فعال بشه

بعدشم اگه اینجوری بود ک هممون رو ۱۷ نگه میداشتیم میزدیم تو نوبت ساخت ۳ سطح باقی مونده رو حالا هر وقت منابعمون رسید بره بالا از این زاویه بهش نگاه کن درست میشه برات

مثالت رو باید اینطور میزدی نقشه ساخت 4 طبقه رو نشون بنا بده بگو دیدی اینجوری بساز بعد نقشه رو با خودت ببر . زمانی که کتیبه تو دهکده بوده دستور ساخت داده شده داداش حالا دوستان با لایکو دیسلایک هاشون لطف میکنن جواب میدن شایدم من دارم اشتباه میکنم عوارض پیریه دیگه:)

سلام

داری اشتباه میکنی ای ار هم همینجوری بوده‌ حتی یادمه تو سرور یک راند دو یکی از بچه های‌ ما همین اشتباه رو کرد و نصفه کاره موند انبارش و مجبور شد دوباره کتیبه بگیره یکم بهش فکر کنی برات منطقی میشه

تا زمانی ک کتیبه ب صورت فعال تو یک اکانته میتونی از اپشنش استفاده کنی

ممنون از پاسخگوییت ولی من بالای 10 بار اینکارو کردم. اگر منطقی نگاه کنی نقشه ساخت انبار لحظه ای که دادیم دست ساخت تو دهکده بوده

با سلام خدمت دوستان وسط کل کل ها من فقط سوال دارم ازتون :)

آقا بازی عوض شده یا من آلزایمر گرفتم یا باگ حساب میشه ؟

وقتی انبار بزرگ میاد و چند تا انبار بیست کردی حالا دارن میان کتیبه رو ببرن و سطح 16 و 17 در حال ساخته . قبل بردن کتیبه سطح 18 و 19 و 20 رومیذاریم تو صف ساخت کتبیه رو که بردن صف ها هم غیر فعال میشن . این درسته ؟

والله به لله من خودم تو ای ار بالای چند بار همین کاروکردم کتیبه انبار روکه بردن صف های ساختم موندن و انبار بیست شده . کتیبه انبار کتیبه ای که هر سرور همه میگیرن پس به تعداد همه سرورهایی که بازی کردم با کتیبه انبار کار کردم و میدونم که صف ساخت نمیپره

دوستانی که موافقن لایک

دوستانی که مخالفن دیسلایک

ببینیم چه خبره آخه

ممنون از همگی

پ.ن : انقدر به پلن گیر ندید من بدون رمر و تک موج بدون فیک هم از سایدی که پلیر های حسابی داشتن احمق منحصر رو برداشتم بعضی وقتا یه اتک ساده خودش یه پلن خوبه البته بستگی به شرایط داره

سلام خدمت دوستان عزیز یه سوال برای بنده پیش اومده ممنون میشم همه جواب بدن اونایی که میگن بله لایک و اونایی که میگن نه دیسلایک کنن مرسی از همکاریتون

دیروز من لانچ کردم برای کتیبه 14 ساعت از شمال غرب 5 ساعت رفته بود کتیبه کلین شد و نیروهای من از وسط راه برگشتن تا اونجا که من یادمه و خودم تجربه کردم 5 ساعتی که رفتن رو برمیگردن نه اینکه 14 ساعت در راه برگشت باشن

مولتی هانتر میگه از قدیم همینطور بوده حتی اگر نیروهاتون یکساعت هم دور شده باشن از ده شما اگر کتیبش کلین شه 14 ساعت در حال برگشت خواهد بود

مولتی هانتر درست میگه ؟

لایک =بله

دیسلایک = نهخیر

سلام عزیزم خواستم یه نکته رو یادآوری کنم که یه گوشه چشمی به دات کام و تیم هایی مثل ربلز ، زئوس ،امرداد ، پیشوا و........ داشته باشیم پلیرهای تراوینی که در حال حاضر بازی میکنن یا قصد بازی کردن دارن رو میشه بالای ۵۰۰ نفر تخمین زد ، اگر پلیرها و تیم مدیریتی یه بسم الله بگن میتونیم اقتصادمون رو از آلمان هم بالاتر ببریم

پ.ن: اسم متا ( حکم لازم ) ساخته اقای ژوله