Posts by Reza Guard

با سلامی دوباره خدمت پلیرهای عزیز

مخصوصا پلیر اکانت KGB

این خفت زیبارو تقدیم میکنم به این دوستمون، میدانی چَرا؟

اخه با اکانت چشمانتون ازش اسکات زدم ، با اکانت خودم خفتش کردم

سگ تو ماکسیموم اتک که باعث این چیزا میشه

با تشکر از ادریس ناتار عزیز

بیا حسین فستر موزاتو بردار حالا

پ.ن : #هرگز_نمیگذاریم_فراموش_شود

لاگین مملی واسه لیست فارم ، لاگین گارد برای چیف نشدن فیدر

پ.ن : قبلنا ممد نبودی میخوندن😆 الان چی میخونن؟😂

پ.ن: ای لشگر صاحب زمان آماده باش آماده باش.بحر نبردی بی امان آماده باش آماده باش

پ.ن: یک عدد آرمان ویچر از آخر سرور ۵ایکس گم شده.از یابنده تقاضا داریم وقتی خودش استفاده کرد به ما تحویلش بده که ۲ روز دستمون امانت باشه که بعدش تحویلش بدیم به ساید ان دبل😂😂

بدرود

مستندات دارم اکانت گارد بابت عدم چیف یه دهکده توی خاک SE روی اکانت بنده لاگین داشته. لینک گزارش‌ها گویای همه چیز هست. وقتی لینک اول وفاداری کم میکنه و لینک دوم آیپی مشترک میزنه، مهندس ما اگر فرض محال میتونستیم وارد اکانت حریف بشیم هم این کارو نمیکردیم.

#اندکی_تعقل

من از شما معذرت میخوام

دوستان اشاره کردند شما سرور دومته ظاهرا و شاگرد استاد فستر هستی

هرچی شما میگی درسته.تونستم لاگین کردم نتونی چیف کنی.میخوای چیکار کنی حالا؟

مواظبم باش چشمان یونیکتو نزنم ازت

پسووردتو سریع عوض کن دوباره

استاد و شاگرد هر۲ مشکل ذهنی دارن :))

پ.ن : اِس آی :)

پ.ن : رضا استیل موزای ما بزرگتره تا موزای اس ای برا همین ناراحتن که چرا ما موز میذاریم.ایلیا هم که همیشه موقع خواب موز میذاره بالا سرش که یادش نره لقب دیوار رو براش گذاشتن و هروقت اتک زده یه موز برداشته

پ.ن : یکی لاگین مملی رو اکانت جنوب شرق برای لیست فارم فراموش نمیشه یکی لاگین گارد رو KGB 😆

منتظر توضیحات شما در فروم هستیم

صحبتایی که داری میکنی یکم خارج از تماس هاییه که باهم داریم!

امیدوارم با یه عذرخواهی این داستان رو تموم کنی!

غیر این باشه دوباره بن شدنت به مدت نامعلوم رو خواهی دید

نتیجه: آقای رضا گارد حنای شما رنگ نداره زمان حمله خودت روی اکانت آنلاین بودی و چون احتمال چیف دهت رو میدادی روی اکانت بنده لاگین کردی که آیپی مشترک بخوره اکانت. چطوری الله اعلم

فقط برای این که از گمراهی خارج بشی میگم

بین ۲تا اتک شما ۱ساعت و نیم فاصله هست

من اگر آنلاین بودم زیر اون تایم میتونستم به اون دهکده دف برسونم

فقط چون نمیخوام برات سوء تفاهمی پیش بیاد میگم اینارو

بین اسکات شما تا اتک اولت هم ۱ساعت و ۱۰ دقیقه وقت بوده که باز هم میتونستم دف سواره از جای دیگه جور کنم!

برای من مهم نیست که حنام پیش کسی رنگ داشته باشه یا نه دوست عزیز

هرکسی که یک بار با من همبازی بوده میدونه اکانتم همیشه در اختیار ساید هست و اجازه هرکاری رو دارن بدون این که با خودم در جریان بذارن.پسوورد اکانتمم لیدرهای ساید و چندتا از دوستان دارن

من معتقدم پسوورد اکانت لو رفته و پیگیر این داستان میشم اما اگر تو معتقدی من روی اکانت چشمان جنوب شرق لاگین دارم پس به لیدراتون شک کن!

پسوورد اکانت چشمان هر ساید رو جز لیدرهای اصلی اون ساید نباید کسی داشته باشه! نظر شخصیمه چون زمان آی آر تخصصی اسکات میکشیدم :))

حالام اگر فکر میکنی من لاگین داشتم رو اکانتت پس بترس از روزی که چشمان رو لینک سبز ازت بزنم

دیگه خود دانی

هرچیزی که در ادامه بنویسی از نظر من فقط توجیحی از تیم اس ای برای این صحبتاس

پ.ن: هومن با ادب صحبت کردم ، نه؟ پرات بریزه😆

خیلی جالبه

اگر پلیر اکانت گارد روی اکانت چشمان جنوب شرق لاگین داشته باشه یعنی شما کل این مدت بازی خوردین!

خداروشکر همه میدونن وقت این حرکتای چیپ رو ندارم و تا حالا یه بارم رو هیچکدوم از اکانتای تیم حریف لاگین نکردم توی کل دوره تراوینم

فقط یه سوال استاد

چی میشه یهو قبل اتکت ۳ک پیاده میرن واسه خودشون دور دور؟

میدونستی با این پستی که گذاشتی عملا اعلام کردین که یه جورایی اینطرف لاگین دارین؟

حالا پسووردا از کجا میرسه رو نمیدونم!

بدون شرح!

پهلوون تویی پوریای ولی اداتو در میاره

از چیف همر خودت تا امروز خیلی پیشرفت کردی.تبریک میگم بهت

«دوره فشرده آموزش پلنری و لانچری بدون چراغ»

جهت شرکت در کلاس های استاد پست را لایک (Like) کنید و پیام خصوصی در فروم برای ما بگذارید

قرار نبود اینطوری باشه نتیجه ولی خب قسمته دیگه

تا وقتی ایلیا دیوار پلنر باشه داستان همینه😆

تبریک بهتون

دلم به حال گاد فادر سوخت🥲

امروز به اراده شخصی جهت پاسخ دهی به این عمل 350 ناتار ان یی کاتا شده

در باره کاتای ناتار از سمت ما حرفاتون از دهنتون در بیاد،هر کی میگه قبل از این جریان اس ای جایی ناتار کاتا کرده پاشه بیاد عکس بذاره وگرنه بیخودی هشویات ننویسید کف فروم.

تهدید نکن خربزه خوردید پای لرزش بشینید!

1200 تا بوده متوقف شده!

این نمونه کار متای از قبل بسته شماست نیومدید چیزی نگفتید گوششونو بکشید

جالبه.دنبال عکس و هشویات میگردین

رفیقتون اومده علنا گفته کاتا کرده.اونم نه یکی دوتا.۳۵۰ تا!😂

بعد فرهاد دنبال زیربغل مار میگرده میگه بیاین عکس بذارین از زیر بغلش😂

عکس از کاتا کردن ناتار توسط ان ای دارین بذارین

ندارین دنبال بهانه قشنگ تری باشین😂

کار از این حرفای صدمن یه غاز گذشته قشنگم

ببینین این ۴۷ ناتار برای زمانیه که طرف گفت ۷ ۸تا زده ! در صورتی که اس ای هیچ ناتاری کاتا نکرد و سریعا دنبال جمع کردن این قضیه بود،

خب که چی؟

چه ربطی به الان داره؟

۴۷ تا ناتار ۱ ماه پیش؟

اصلا چه ربطی به ان ای داره؟

😂

خنده دار

این همه ناتار توی اس ای کاتا شده ، لیست میدیم صفر میکنین

ناتارای شما هم هرچی انبار نداره لیستشو داریم صفر میکنیم

پیشنهاد بهتر از این نمیشه ! و اگر قبول نکنین چنین چیزی رو ، مشخص‌میشه کدوم سمت دوست داره ناتار کاتا شه

اعترافات جالبی میکنین 😂

فرهاد بیا که پیدا کردم پرتقال فروش را

کار خود نامردشه😂😆

خودتون کاتا میکنین ناتاراتونو میگین کار ان ای بوده؟ چیز دیگه به فکرتون نرسید؟ نوشابا زرد باشه یا نارنجی؟ کیک ساندیس ؟ پیتزا پپرونی؟

لاگین کردن تو اتحاد حرف‌نزدیم

ناتار کاتا کردن هیچی‌نگفتیم

۳بار روی یه اکانت مولتی ای پی مشترک‌گرفتیم بیخیال شدیم

لیدر یه ساید دیگه زنگ زد از لیست زنی طرف حمایت کرد و دائم‌میگفت استفاده که نکرده:دی ما ام شاخ داریم چیزی نگفتیم

چراغ اکانت زرد کردیم خورد ، هیچی‌نگفتیم

اینایی که میگی به ان ای ربط داره؟

تو اگه با یه اکانت از ان ای آیپی مشترک داشتی صفحه مانیتور رو باز میکردی میرفتی داخل صفحه شمشیر شمشیرزن رومن رو از دستش میگرفتی ، چرخان چرخان دنبال تک تک بچه های ان ای میکردی و ندای هل من ناصره ینصرونی سر میدادی

اگه ای پی مشترک داشتی ۴۰ صفحه فروم رو به اون اختصاص میدادی مثل تمام حرفای مزخرفی که تا الان زدی

وجود داشته باش دیوار شدین بیاین تبریک بگو به طرف‌جای اینکه بیای جو فروم رو عوض کنی، ما به همر سازش تبریک و خدا قوت گفتیم بچه جان ،

عقده تبریک داشتی و خبر نداشتیم؟

تبریک بگیم سوزش کم میشه؟

تبریک بگیم ۱ ماه پیش رو به الان ربط نمیدی؟😆😂

به هرحال این حرکتا رو ان ای شروع نکرده بود!

حالا بیاین ضعف خودتونو جای دیگه نشون بدین😂

شمالیا یه مثل دارن میگه گ.. داده پارسال ، بو کرده امسال 😂

الانم مشکلی پیش نیامده کسگم

شما میخواین اینطوری ادامه بدین ما هم لبیک گفتیم به حرکت شما و همراه با شما این کار رو ادامه میدیم

دیگه این همه علت و معلول نداره عزیزم

اس دبل کاتا کرده ، ان ای کاری نداشته اونم ۱ ماه پیش

چون ان ای کاری نداشته پس ما ان ای رو مجازات میکنیم که دفعه بعد یادش بمونه وقتی با سایدی متا میکنه توی اتکای اون ساید هم کمک کنه

اگه همون موقع ناتاراتون کاتا میشد اینطوری بلبلی نمیکردین😂

در روزگاری دور آهنگری در بلخ (شمال خراسان)می زیست که مثل همه ی آهنگران داستان های ایرانی، چوب لای چرخ حاکم وقت می گذاشت.

او بجز آهن و آتش و کوره آهنگری و مخالفت با حاکم وقت به کاری دیگر مشغول نبود!

از صبح خروس خوان تا بوق شب کار او ساخت شمشیر، قمه و چاقو بود. تا ادوات رزمی را در اختیار مخالفان حاکم قرار دهد.

حاکم محلی ،که از دست او به تنگ آمده بود نامه ای به شاه می نویسد و شرح حال می گوید و درخواست حکم حکومتی برای کشیدن گوشش می خواهد و طبق معمول داستان را یک کلاغ، چهل کلاغ می کند!

پادشاه که نه وقت کاوش داشت و نه حال جست و جو، نخوانده و ندانسته یک خط فرمان می نویسد مبنی بر اینکه:

به محض دریافت حکم گردن آهنگر را بزنید تا درس عبرتی برای همه باشد

و بدانند مجازات سرکشی چیست !! حکم صادره را به پای کبوتری بسته روانه می کنند ، کبوتر نامه بر بجای اینکه به بلخ پرواز بکند بطرف شوشتر حرکت می کند!!!

خلاصه اینکه حاکم شوشتر نامه را می خواند و اطرافش را خوب نگاه می کند و می بیند

در شهرشان آهنگری نیست و از طرفی حکم حاکم است و کبوتر نامه بر نیز که وظیفه شناس است و کاردان… !!!

نتیجه می گیرد شاید در پایتخت حکومت به مس ، آهن می گویند و برای همین تنها مسگر شهر را دست بسته آورده و حکم حاکم را در مورد او اجرا می کند!!

بر این پایه است که می گویند:

گنه کرد در بلخ آهنگری به شوشتر زدند گردن مسگری

۱ ماه پیش با اس دبل کاتا بازی کردید که اونم خودتون شروع کرده بودین

الان چون بهانه نداشتی برگشتی به ۱ ماه پیش که اونا کاتا کردن شما حرف نزدین؟😂😂

زرت و پرت مفت تر نداشتی کنی اینطوری حرف میزنی ایلیا؟

به هرحال چیزی که عوض داره گله نداره والا!

هرچی به پست ایلیا بیشتر نگاه میکنم به شخصیت فان این بچه بیشتر پی میبرم 😂 (حسین فستر دوم)

با سلام

همراه ما باشید با آموزش لانچ رمر بعد از همر:

در این آموزش که از مسئول آموزش ساید شمال غرب یاد گرفتیم ، میخوایم بهتون یاد بدیم چجوری اول همر رو بکوبین بعد از همر اول تازه رمر بکوبین تا تلفات کمتری به دشمن خود وارد کنید😆

اتک اول

بله با این کار باعث میشین تعداد کمی از دف دشمن کشته بشه تا رمر بتونه دیوار رو بیاره پایین

اتک دوم :

و بله اینم از رمر.البته این موضوع که رمر باز هم بدون سواره لانچ شده رو بهمون یاد ندادن علتش چیه.در اسرع وقت ازشون سوال میپرسیم تا به بقیه دوستان آموزش لازمه رو بدیم

بعد از این ۲ اتک هم موج کاتا میندازیم تا پلن رو کامل کنیم😂

عه

سواره هاش اینجاست ک:D

ظاهرا مسئول آموزش تأکید داشته راه مهران مدیری رو ادامه بده

پول برق جدا.پول آب جدا. رمر با پیاده.کاتا با سواره جدا.در این سو سوی بی کسی هیرو چه گناهی دارد ( اون عده ای که داره بهشون آموزش میده : به به استاد به به واقعا چه خوب مینوازی🤌)

پ.ن: حسین فستر کاری ندارم چجوری یونیک کردی ، فقط مواظب باش همرتو دوباره چیف نکنی

تا داستان راستانی دیگر

بدرود

😎😂 حداقل قوانين فروم بايد درست اجرا بشه وگرنه من نفت ميريزم رو هم نوري و آتيشش ميزنم وسط پاکدشت تا درس عبرت بشه واسه گارد تا فشار نياره به ملت

میدونی فشار از کجا میاد تورج؟

اینو ببین

فکر کن اول سرور بگی میام شخمتون میزنم و شما در حد ما نیستین

حالا از این موج ۷تا حساب کن😂

هرکی دیگه ام بجز این زبون بسته باشه فشاری میشه میاد وسط فروم داد و بیداد میکنه😂😂

حاجی ۱ هفته اس داری تهدید میکنی هی میگی میام میام

۱ هفته قبلشم که من ادرس داده بودم میگفتم بیا بیا 😂

باز الان بیا بگو تو دنبال ادرس من بودی و دنبال لوکیشنم بودی

یه مثلی هست میگه کافر همه را به کیش خود پندارد

میدونم زندگی سختی داشتی و هنوز نتونستی با واقعیت زندگیت که خانوادت بهت گفتن و طردت کردن کنار بیای

اشکالی نداره بلاخره توام زبون بسته ای باید یه جا داد و بیداد کنی و کجا بهتر از فروم تراوین که کسی جرات حرف زدن نداره😂

ولی خب گفتم که طرفتو اشتباه انتخاب کردی

ما بچه پایین شهرم که باشیم مرام و معرفت رو یاد گرفتیم.یاد گرفتیم وقتی یه حرفی میزنیم بهش عمل کنیم.هوای رفیقامونو داشته باشیم و نذاریم که حرفی بهشون بزنه.

با ۳۵ سال سن و این همه ادعا هنوز یه دوست دختر از نزدیک نداشتی.یکی آبادان بوده که تفاله مصطفی و نوری بوده.یکیم تهران بوده که تنها نفعی که برای ما داشت این بود تورو برداشت برد با خودش و توی هر بازی باهاش مینشستی یجور تخریبت میکرد که صدات در نمیومد.دمش گرم که تورو شناخت همون اول 😂

لات بازی به بهای دیه گرفتن که چیزی نیست.پول گلدت مونده؟ میخوای به رسول سفارش کنم کمتر ازت پول بگیره؟

یا مشکل مالی داری تو زندگیت؟ میخوای توی ان ای یه گلریزون برات بگیریم به یاد زندانی های از یاد رفته تهشم ۳تا سلامتی میزنیم برای تو

سلامتی ۳تن : پلنر . لانچر . همرکش

سلامتی ۳کس : دیه بگیر . لات مجازی . ممد دست کج

سلامتی اونی که بخاطر خرج زندگی حاضره کتک بخوره تا بدو بدو بره شکایت کنه😂

حکایت تو حکایت بازی Pou:

اوایل فروم

وقتی به یه جای سفت میرسه

تیم پر از پلیر و دات کامی چوکور با توجه این که سرور اسپیدترا را در حد خود ندیدند تصمیم به ترک سرور نموده و پا به فرار گذاشتند

توی فروم ۵ایکس یه آرمان ویچر نامی بود خیلی کری میخوند

کجایی بی وفا؟ دیگه رنگ فروم رو ندیدی فقط وقتی رفیقاتون میان لات بازی یهو لایکات قطاری میادش

بزدل ها!

پ.ن : دیشب نوری اینجوری شعر میخوند : دیشب تو خواب هلال ماهو دیدم😂 یکی یکی ستارهارو چیدم

یهو بیت بعدیش شعر رو عوض کرد گفت

ترنم خوشی رو تو بیداری ، شنیدم و به محیام رسیدم یار میاد یار میاد ، مژده که از راه سفر ماحی و ترنم میاد

پ.ن : همیشه گفتم قلمم یکم تیزه . خودت خواستی مزش کنی 😂

خدافظی

کسی میخواد از دعوا و قرار حضوری و بزن بزن صحبت کنه نمیاد وسط فروم جار بزنه که آی نفس کش کی بوده تو کاسه ماست خورده

تو مگه بزن نیستی؟ مگه نمیگی ناموس و فلان؟ چرا میگی یه موقع میرم سروقتش؟😂

قبل این که بیای فیلم بروسلی نگاه کن ۴تا فن یاد بگیری یه وقت زیر دست و پا له نشی

فحش ناموسیم که یاد گرفتی اینم از اثرات فرارت از مافیاسیتی بوده

دوست دخترم که نداری بگی من به دوست دخترت فحش دادم😂

اسکرین پیام اول رو بذارم کف فروم ببینیم کی شروع کرده؟😂😂😂😂

لات بازی واسه نوری؟ نوری یه تار موی گندیدش به کل هیکل منفگی و شیرگی تو می‌ارزه.نبینم درباره نوری صحبت کنی که مشتای اونم از طرف من میخوری

قرار دعوارم بیابون میذارن نه تو خیابون

باید ته هر پستت از تورج تشکر میکردی که نذاشت بیایم سروقتت اونوقت اومدی کری میخونی دوباره؟ ۴تا پست نوشتی یدونه جواب ندادم که فکر کنی شاخی و همینطوری به ادعاهات اضافه بشه

هرموقع خواستی تو خیابون قرار دعوا بذاری جا زیاده.

کوشش . سیدی . مسلم . خواجه ربیع . گاز . مغداد . مجلسی . بلوار نماز . هاشمیه . بام خورشید .

اینا تو شهره

بیابونم که تا دلت بخواد هست .

خلج . اخلمد . جاده کلات . جاده قوچان . جاده نیشابور . پلیس راه باغچه . برکه . شاندیز . کنگ

میدونی اشتباه از خانوادت بوده که بهت یاد ندادن با کسی که ادعاشو داره کل کل نکنی.چون اونی که ادعا میکنه تنگشم میتونه خورد کنه.این وسط میشه درس عبرت تا دیگه همچین اشتباهی رو ۲بار تکرار نکنی

بترس از روزی که بالا سرت باشم.سوپرمارکتم خواستی بری قشنگ حواست به دور و ورت باشه که سر از بیابون در نیاری

بوس رو لپای گل گلیت بعد از مصرفت

پ.ن: اکانت گارد به اقای نوری تعلق داره و هیچ موجود ۴پایی نمیتونه از اقای نوری خورده بگیره. مخصوصا موجودات عجیب الخلقه مثل دیابلو

پایداری شخصیتی رو از دیابلو یاد بگیرین 😂 یه روز کت شلواری . یه روز شلوار کردی پاره

بدو آدماتو جمع کن خوشگل پسر دیه بگیر

اینم میذارم که بدونی در حد چلنج و این حرفا نیستی. کسی که از چلنج حرف میزنه باید به موثر بودن اکانتش نسبت به ساید ادعا کنه. نه توی پشمک که هیچ نفعی نداری براشون😂 فقط وقتی میشینی سر دود زدن و نطقت باز میشه هرنوع جفنگی رو به زبونت میاری

خدافظی

سوال بعدی

چجوری انقدر مطمئن صحبت میکنی؟ منبع اطلاعاتیت چیه ، داخل جنوب غرب دهکده داری یا اکانت داری یا لاگین داری که چنین چیزی رو دیده باشی؟

هنوزم میگم ، جریان لاگین اکانت لیدری‌ جنوب غرب ، با این‌چیزا ماست‌مالی‌نمیشه

میلاد جان فکر کن ما هم اکانت داریم

هم چراغ داریم

هم توی شورای لیدری جنوب غرب هستیم

هم اون اکانتی که میگی لاگین داشته رو اکانت جنوب شرق کار ما بوده

شما لیدری؟ شورایی؟ فروم نویسی؟ مسئول کارای الکی سایدی؟ چیکاره سایدتی ؟

میشه لطفا بگی تا بدونیم به چه کسی میخوایم جواب پس بدیم؟

۸تا پست درباره لاگین اکانت گذاشتی از ۵ نفر جواب گرفتی هنوزم داری در این باره پست میذاری و دیگه کسی جوابتو نمیده..اونی که باید جواب میگرفته گرفته. اونی که باید صحبت میکرده سکوت کرده.اونوقت شما توی هر پستی که میذاری ۲ بار این مورد رو ذکر میکنی.

مرد به خودت بیا این تو نیستی داری اینطوری پست میذاریا.

از ما گفتن بود

حق

انصافا حق

محتوای پستی میخوای؟ مگه اومدی سمینار دانشگاهی که دنبال محتوایی؟

جمله منم خیلی واضح بود گُل

اولین کسی که تورو شناخت مصطفی بود که پیام و مانی به حرفش گوش ندادن. بهترین کار رو هم اون باهات کرد که دیگه جرات نکردی اسمشو بیاری😂

دیگه کار از اینسرت و دف و فلان گذشته

داری شخم میخوری تو ان دبل نمیدونی به کجا چنگ بندازی و اه و ناله نکنی

انقد تو خوبی که از سرور نرمال چند سرور گذشته و حالا اومدی دربارش حرف بزنی که مثلا پستای جاوید درباره انواع و اقسام شخم خوردنت دیده نشه😂

یا انقدر پستای تو محتوا داره که به رفیقات فقط بخاطر در جوار تو بودن مدرک دکترای افتخاری دادن

یا مثلا خواستی درباره فشار نخوردن و اینا صحبت کنی یاد شبی بیوفت که سورنا ۳ساعت داشت توضیح میداد محمد گل و بلبله یهو از راه رسیدی به سطل شیر جفتک پروندی و سورنا رو از کرده خودش پشیمون کردی :))

کلا موجود عجیبی هستی

در نتیجه فحش دادن جراتم بخواد تو اونی نیستی که جرات کنی به ما فحش بدی وگرنه وقتی ۲سال پیش فحش خوردی حداقل جرات میکردی یه آدرسم میدادی گُل

تولید محتوا در پست

۱+۱=۳

کافیه وقتی با دوست دخترت میری بیرون حواست نباشه چی میشه اونوقت نفر سوم تولید میشه . این علمی عملی ثابت شده

پ.ن : مانی اینو چندبار گفتم بهتون میذاشتین مصطفی کارشو میکرد اونوقت این موجود الان حس خودشاخ پنداری نداشت دیگه :)

پ.ن : قدر زر زرگر شناسد ، قدر گوهر گوهری

بدرود

با سلام

ضمنا مرد و ادای مرد بار سنگینی داره، چاک دهنتو باز میکنی محیط خانوادگیتو میرسونه و ایضا اونایی که لایکت میکنن!

یه زمان به پرهام میگفتم چرا پست تخریبی میزاری به اینا فحش ناموسی میدی! ظاهرا خوب شناخته بود بعضی هاتونو!

تبریک میگم شما الان کل تیم چوکور رو بردی زیر سوال

محیط خانوادگی و لایک و فلان؟ لایک و پستای سرور ۲ایکس رو برم پیدا کنم وقتی پستای پرهام رو لایک میکردین؟

تا جایی که یادمه و با پرهام صحبت کردم تنها کسی که کار به فحش و اینا رسید من بودم

با این حرفایی که زدی عملا تایید کردی کار ایشون رو ولی چون خودت جرات گفتنشو نداشتی از پرهام مایع گذاشتی؟

یعنی الان شما پستایی که میذاری بنظرت مودبانه اس؟ مثلا شما دکتر کت و شلواری هستی و بقیه جوامع تراوین لاتای شلوار کردی پوش؟

تازگی کجاها میری بهت گنده تایپ کردن رو یاد میدن؟ میای فروم آرامش روحی روانیتو حفظ کن بعد پست بذار

باز نیای بگی فونت و فلان و ایموجی و خودشاخ پنداری و این حرفا

من از اولی که پست فروم گذاشتم با همین فونت بوده میتونی بری چک کنی

ماچ

پ.ن: فور فان

کنترل خودتونو حفظ کنین😂

یه موقع فقط من و پرهام دعوا میکردیم الان همه بی اعصاب شدن

آروم بگیرین بذارین فروم روند اروم خودشو حفظ کنه

ممد توهمی کسی به تو نگفت حقوق بگیر و گلد بگیر و اینا

تو چرا خودگیرت رو روشن کردی؟ وسط فروم چیکار میکنی؟ اصلا یاد گرفتی چجوری شعر بنویسی رو پروفایل اینجا؟

رها کن کلا موضوع رو ما همه تورو میشناسیم ولی بیشتر از تو مانی رو میشناسیم

دیدیم که حرف و عملش چجوریه

الکی اعصابتونو خراب نکنین

بوس بهتون😘

رضا گارد یه خورده شعور داشته باش

صادق خیلی محترمانه جوابتونو داد

من نمیدونم تو چرا هنوز فاز ابوالقاسمو گرفتی تو فروم

بس کن ، اعصابمو خورد نکن

خاموشت می‌کنما

قربون شکل ماهت برم

من محترمانه جواب دادم بقیه داستانم کسایی که باید میدونن

اونی که بی خبره تویی عزیزم

از مسافرت برگشتی پرهام ؟ لات بازیا چیه؟ خاموشی؟ مگه پادگانه😂

اره حاجی فرهاد هی میگفت مجسمه هارو کامل بده من مخالفت کردم ابو قطع کرد مجبور بشم کامل بسازم

کلام آخر نخارین منو مجبور نکنین بیام فروم بزارین من نیام 😂😂😂😂😂

خیلی دارم سعی میکنم کلماتمو کنترل کنم نگیرم روت

ادبتو حفظ کن

احتمالا بخاطر بوی مجسمه هاییه که داری و زیادی شر و ور میگی

یه اخطار جزئی بود بهت فقط

قصه کوتاه شماره 1

سلام ایلیا جان

از کی تا حالا قصه گو شدی؟

اخرین آماری که رفیقتون گذاشته بود تعداد اکانت های اس ای بیشتر بود

۲ جمعیتی هارو هم حساب کردی اینجا؟

ریجستر اکانت هم که کلا بسته شده ظاهرا

ولش کن اصلا میگیم تو درست میگی یعنی چون ۱۱تا اکانت شمال شرق بیشتر داره الان دست ما به گناه بیشتر آلوده شده؟ و شما پاک و منزهی؟

قصه مصور کوتاه شماره 2

این قصه برای کسانی تعریف میشه که قبل سرور توافق میکنند و ده دقیقه اول بازی اکانتشون رو داخل ساید دیگه رجیستر میکنن

قصه گوی داستان ما ظاهرا خیلی خوابش میاد

درسته مختصاتت منفی مثبته ولی هر منفی مثبتی که جنوب شرق نیست

یکی ایگرگ منفیه یکی ایکس منفیه خیلی تفاوت داره ها

طبق اخرین قراری که گذاشته شده بود بین سایدها ، شمال غرب هیچگونه نپ و فلان و اینارو قبول نکرد پس این صحبتای شما از پایه بی اساسه ولو این که اصلا به شما ارتباطی نداشته که از خاک مقدس شمال غرب اینجا دفاع کنی مگرنه این که ناراحت شدین گفتیم مزدور شمان و گلدشونو شما میدین؟ پس نباید دخالت کنی توی این امور

قصه مصور کوتاه شماره 3

این قصه در ادامه داستان قبلی اضافه میشه و برای کسانی تعریف میشه که صحبت از متای پشت پرده میکنند.

به سمت متای شما دست بردیم؟

قلم یکسان؟

پروفایل اکانت یه چیز شخصیه هرکسی میتونه هرچی بخواد بنویسه چجوری میشه که با قلم یکسان ۲تا اکانت رو یکی کردی؟ بعد مملی این چیزی که میگی رو ببینه و واکنش نشون نده؟

قصه شماره 4

این قصه برای کسانی تعریف میشه که گرز هیروشون میشه نیزه نیزه دار ولی با لینکهای حمله میان فروم

شما اگه بزن بودی ده روز طول نمیدادی یه دهکده ساده رو تا الان کاتا میکردی

داداش فکر کن ما بزن نیستیم

میخوای چیکارش کنی؟ کاتا کنی؟ کاری نداره دفاع کردن از اون ده

وقتی یه قراری رو میذارن که ۲تا بزرگتر داشتن دربارش صحبت میکردن دیگه یه نفر جدید رو نمیفرستن اینجا داد و قال کنه

هرکدومتون مشکل داشت بیاد بگه اگرم فکر میکنین بحث زدن و نزدنه باز هم همینجا بیان کنین

جمله بعدیتم که پستتو ادمین ادیت کرد ولی حواستو جمع کن چجور کلماتی رو کجا به کار میبری

یهو دیدی کلا داستان عوض شد و مانی پارتیزان اومد لپتو بکشه

افرین پسر خوب همون پشت پی سی بشین کاراتو بکن و گنده گویی نکن

ولو ما بیشتر بلدیم توهین کنیم و اون روی سکه رو هم دیدین همگی

عزیزدل مانی نزدیک به ۱۰ روزه که مسافرت کاری رفته و همچنان سر پروژه جدیدشه

از یه جای دیگه میخوری صدات در نمیاد یه نفر شوخی میکنه باهات بدو بدو میای جوابشو میدی؟

گفتم ک تازگی وقتی یه جارو میزنن میگن هیچی نداشته و مال خودتون بوده و ما منتظر بودیم یه جای دیگه رو بزنین اما اینم بد نبود و فلان ...

مانی ۱۵ سال از عمرشو واسه تراوین گذاشته ولی هرجا رفته با اسم خودش رفته ، مایک شینودا نبوده هیچوقت(دستمال کش بقیه)

یه نفر دیگه قراره یاد بگیره یه نفر دیگه بهش برمیخوره 😂 اینم جدید بود

پ.ن : تغییرات در دستور کار است

پ.ن : با فاصله گرفتن از من این دل من نیست که تنگ میشه ، این اونه توئه که لق میشه ، اون لقت😘

بدرود^^