Posts by Reza Guard

میدونی مشکل کجاست؟
    اینه که حتی بیرونم بری و اصلا برنگردی هم کاری نمیتونه بکنه :D
    خیالت تخت اصلا خالی کن بزار بزنه
    چند روز دیگه که نتا کامل وصل بشه سرور بک میشه و همه چی به حالت قبل برمیگرده

سلام
    بنظرم ۲۴ ساعت نسبت به این وضعیت اینترنت خیلی کم باشه و خب اینطوری کل اکانت های تو سرور حال و روز خوبی ندارن
    اگه مدت صلح رو تا وقتی که نت ایران به وضعیت عادی خودش برگرده افزایش بدین بد نیست

عزیز دل اشتباه گرفتی شوخی شوخی داری جدیش میکنی فردا میاید میگید اس ای شده بنگاه حافظه ها کم شده بد زمونه ایه:)

سید جان میدونم دوستان از در مغالطه وارد شدن خیلی شیک بحثو می پیچونن سوال واضح بود:D

نه رفیق
    شاید پشت سرمون خیلی حرف در بیارن اما کار ما این نیست که بخوایم پشت سر کسی حرف بزنیم
    ما هر حرفی داشته باشیم داخل بازی میزنیم اونم فقط از طریق نامه نگاری =))
    تا الانم ثابت کردیم که کی هستیم و چکاره ایم :D

سید جان ارادت
    سرور رو نمیخوای یه بررسی جزیی بکنی ؟
    بیا و یه تحلیل بنویس دوستان فیض ببرن

عزیز شمام خریداری؟مثل اینکه ساید شما خریدار زیاده ها منتظر بودن ما شروع کنیم.
    بیا پیوی حرف بزنیم قیمتو تک نرخ کنیم نتیجرو این جا بگیم.

عزیزم ما حرف مخفی نداریم که
    هرچی هست همینجا بگو شاید مشتری بهتر از ما برات پیدا بشه پول خوبی ته جیبتو بگیره
    ساید خریداره ولی نه واسه هرکسی رو
    واسه اونایی که پول لازمن میخریم که بهشون کمک مالی کرده باشیم
    اگر شمام مشکلی چیزی داری بفرمایید حل کنیم

والا سیدجان طبق پست های فروم سرور پیش که ما میدیدیم اونجا هم حضور گرمی داشتی

انشالله که یاد بگیرید به بزرگتر از خودتون هم احترام بذارین و اینو بفهمید که هرکسی میاد پستی میذاره شما پشت سرش نباید بری ریپلایش کنی و جوابشو با لحن تند بدی

شما که فروم نویس قهاری هستی یکم دقت کن عزیزم

پ.ن: در مسائل خصوصی سایدهای دیگه دخالت نکنیم!

با تشکر

دوست عزیز مطمئنا همر خیلی میشه کشید اما میشه همشو نگه داشت؟
    تا الان شاهد خفت شدن تعداد زیادی همر از ساید های مختلف بودیم و این نشون میده که حتی مولتی بازی هم هنر خاص خودشو داره و کشکی نمیشه مولتی کشید
    اگر شما در جریان سرور باشی مطمئنا باخبر میشی که چه اتفاقاتی واسه همرهای ساید اس ای افتاده

مطمعنا من از شما بیشتر در جریان اتفاقات سرور از قبل از شروع سرور تا به الان هستم و همینطور تیم لیدری شمال شرق با اکثر پلیرهای ساید تعامل خوبی دارن

رفیق مطمئنا تیم لیدری باید با تمامی پلیرها در ارتباط باشه
    اما ایا پلیرها هم باهم در ارتباطن؟
    طبق شواهد مطمئنا اینطوری نیست
    تا جایی که من در جریانم تیم شما به طور کاملا جداگانه بازی میکنه و اصلا هیچ ارتباطی با بقیه تیم ها نداره
    بجز دو یا سه تا از لیدرهاتون که گاهی فقط هستن تا حضور داشته باشن
    پس برای ما کتابی نگو ما همه باهم تعامل داریم

سلام خدمت همگی
    دوست عزیز
    امیدوارم قبل از هر نوع تفکری برای خودت اول با لیدارتون مشورت کنی تا از حرفایی که میزنی مطمئن بشی
    شمال غرب از اول سرور ۲تیم بود
    پلیرهایی که به اسم تیم قدیمی شمال غرب اومدن و تیمی به اسم پانیشر ک همگی در جریان موضوعات پیش اومده هستید
    تیم پانیشر که حذف کردند تعداد کمی پلیر موندن تا از بودن در بازی لذت ببرن و هیچ کاری به متا یا نپ بین ساید ها ندارن و برای خودشون بازی میکنن

اگر از موضوعی مطلع نیستیم سعی کنیم حداقل هیچکسی رو قضاوت نکنیم
    تشکر از همگی

متاسفانه ما مثل شما دوستان گوگولی این همه رفیق نداریم و هرجا رفتیم واسه خودمون بازی کردیم نه رفیقامون
    این اولین سروریه که از ان ای خارج شدم و علاقه ای ندارم دربارش صحبت کنم
    جزء کسایی بودم که پا فشاری داشتم به بازی توی ساید ان ای ولی شرایط طور دیگه ای رقم زد بازی مارو
    چیزی که جزء خاطرات شماس واسه ما رزومه کاری محسوب میشه
    ما مثل شما مرفه بی درد نیستیم که خرجمونو بابامون بده مجبوریم این روزومه هارو استفاده کنیم
    بلاخره زندگی خرج داره دیگه

ما سرور ۵۰۰۰ بازی کردیم و اتفاقا لذت زیادی بردیم
    این لذت گاهی از لذت های ۷۰ به ۳۰ هم بیشتر بوده برا ما
    پ.ن: به خودت بگیر
    پ.ن: همراتون خفت نشه صلوات

مواظب خوبیاتون باشین گوگولیا

در اخر اسم خودت و تیمت رو برا اولین باره تو این سرور شنیدم تراوین اصلی هم کم بازی نکردم گنده تراوین فیک این حرفارو نداره که

دوست عزیز من

این که شما اسم تیم پانیشر رو نشنیدی مطمئنا از خوش شانسیه شما و تیمتونه
    چون اگر میشناختی هیچوقت اینطوری صحبت نمیکردی
    این که شما و تیمتون بعد از رفتن فرزاد به شمال غرب تصمیم گرفتین سایدتون رو عوض کنید جای تعجب داره
    چون اگر به فرزاد اعتماد داشتید حتما همراهیش میکردید و شما هم جزوی از تیمش میشدین

این که سرور ویرایش شد کاری ندارم اما همین سرور باعث شده که شما هم خودتون رو یکی از سرمایه گذاران NE بدونی و اینجا دم از واندر ۱۰۰ کردن بزنی

تیم پانیشر هیچوقت ترسی از هیچ تیمی نداشته و تا جایی که ممکن بوده خواسته روابط دوستانه ای با تمام ساید ها داشته باشه
    اما وجود نخاله هایی مثل شما گاهی باعث تناقض در اون میشه و مشکلاتی رو بوجود میاورده

پ.ن:یاد بگیرین با بزرگتر و پیشکسوت خودتون همیشه و همه حال درست صحبت کنید
    پ.ن: شاخ شدن هم ارزوست :)

تشکر از مدیریت عزیز
    رضا گارد

سلام احمد عزیز
    خسته نباشید میگم به شما
    باید عرض کنم تا جایی که من خبر دارم شما یا تیمتون همیشه جزئی از ان ای بودین ولی هیچوقت بزرگتر شمال شرق نبودین
    اگر بزرگترا بازی کردن اونموقع میتونین اینطوری با لحن تهدید بیاین اگرنه شما هم فقط جزئی از ساید هستین و باید تمام تیمتون در خدمت ساید باشه نه مثل سرورهایی که بودیم و دیدیم ساز مخالف رو بعنوان اولین تیم بزنین و باعث بهم ریختن بازیه یه ساید بشید
    لطفا به سایدی که قراره بازی کنین فکر کنین
    با تشکر