Posts by lucifer

بعد از اون همه هارتان پورتان واقعا باید گفت واسه ان ای دلم سوخت!!! مثل کیسه بکس فعلا فقط دارن میخورن!! امیدوارم موقت باشه و یه حرکت خفن بزنن!!

عاشق اون دوستیم که میخواد بین لیدرای سایدای دیگرو بهم بزنه و از پارسا تشکر میکنه!!! دیگه نخ نما شده این کارا!!! نکنید واقعا!!

پلن های قشنگ ساید se رو هم به لیدراش تبریک میگم!! واقعا دارین خوب کار میکنید بلعکس یک ماهه گذشته!! دمتون گرم!

اکانت موناکو عزیز همون نیستی سرور یک ایکس تو اس ای بودی فارم ما بودی؟؟؟ با سعید کستیل بودی؟؟؟ یادش بخیر میگفتن نخودی تیم ماست!!! حسابش نکنید!!! با مولتیم فارمت کرده بودم!!! اسکرین شاتاش فکر کنم هنوز هست!!! حتی صدای ضبط شدتم هست فکر کنم!!! تو تیم اسپیک که مال همین اسپید ترا بود!!! یادش بخیر!!! حالا بزرگ شدی!!! مامور مخفی شدی!!! ولی شنیدم بازم عروس ne هستی!!! حالا اون سرور ما که سایدی حذف کردیم ولی اگه میموندیم اینجوری شاخ نمیشدی از تراوین حرف بزنی!!

شوخی کردم نورالل.. جان ما دوست داریم! ولی واقعا از حجم کل کلت کم کن!! اخه بازیه ارزش توهین و تیکه نداره!!! بازیه خدایی!!

لینک اتکای امروزم یکی بزاره ببینیم!!! بازی خدایی داره جذاب میشه! بخصوص وقتی ne به حرفاش عمل کنه و شروع کنه عواملین 3 به 1 رو بزنه !!

به امید بازی جذاب تر در ادامه!!

از اینکه نتیجهه خیلی دلخواه sw نبود حرفی نیست ولی اینکه بگید ای بردیمم که والا بیشتر گنده گو...یه!!! بدم نبود والا نتیجه انچنان!!! با این همه تایم واسه دف جابه جا کردن زیادم دف نبود تو اکانتا!!!!اتفاقا حالا سرور جذاب شد!! انقدر همر جنگی هست که مشکله دیوار شدن نباشه!! منتظر جواب ne هستیم بعد اون همه گنده لات بازی ببینیم چی چی داره تو چنته!!! تراوین یعنی زدو خورد امیدوارم ادامه دار باشه و همه حالشو ببرن از بازی!

تعداد مولتیا وحشتناکه!!!! رید تاپ تنو نگاه کنید!!!!! بدون شک عمر این سایت کم هست اگه روال عوض نشه. پلیرایی که مولتی باز نیستن نمیان این سایت بازی کنن!!!

سپهر عزیز من که نمیدونم منظورت از پستت چی بود ولی پر واضح بود داستان کتیبه یونیک! نمیدونم چی شد که برگشت ولی کار بزرگتره درست بوده امیدوارم بحثی که افشین و منم داریم حل شه!! امیدوارم مولتی بازی سخت شه تا کسی نکنه این کارو در این حدی که میبینیم!!!

متاسفم که انقدر بازیو جدی گرفتیم!!
    انقدر فروم زشته که ادم خسته میشه از تراویین!! از اول فروم بحث مالی بحث کثیف بازی بحث افترا!!!
    بسه دوستان دیگه!! تو این قرنطینه سعی کنید درست بازی کنیم تا لذت ببریم!!
    فقط امدید ببرید؟؟ اخه اصل که همون دور هم بودن و لذت بردن فراموش کردید!!

دوستانیم که پول اضافه دارن یه نگاه به پایین شهر خودشون بندازن بد نیست. ادمایی هستن پول خرید نون ندارن به خاطر قرنطینه!!

دوستان بازیه انقدر جدی نگیرینش!!

یه تحلیل هم بدید واسه دوستان بیرون بازی! منم میخونم حال میکنم

از جایی که دوستان حتی معنی تیکه انداختنم نمیدونن واجب شد بگم تیکه بود!!!

با تمام این وجود خیلی دوس دارین ما با کلاهبرداران یکی باشیم؟؟؟
    باشههههه اقا این تیکه نیست حقیقته که میگم!!! از الان هر جارو بزنن ما پشتشونیم. هر وقتم دف بخوان میدیم بهشون!!! ساید sw یکپارچه بوده و هست!!! خوبههه؟؟؟ حالا باز بریم سراغ 1000 تا اک مولتی ne!!!

عجیب ترسی از sw تو سرور هست!!! تیم ما که دفعه اول به دعوت پارسا امده اینجا داره بازی میکنه!!! اصلا هم چیزی جز یک دستی ندیده تو این ساید!!!
    نمیدونم سرور پیش چیکارتون کرده پارسا و تیمش که این جور جر خوردید و ترسیدید از sw!!!
    شعر میخوای بگی دوسته عزیز از 1000 تا اک تو ne شعر بگو !!!
    به جد باید گفت ne داره دشمن تراشی میکنه و سایدی که بسیار از خودش بهتر بوده سرور قبلو به چالش با خودش میکشونه!!
    از روز اول گفتم مولتیاتون نجاتتون نمیدن!!! این همه کل کل الکی با ما نکنید !!!

به ما نمیخورید بخورید قل میخورید!!

به قول دوستانتون اینجا تراوین نیست اسپید تراست!!! با اون قوانین بخواین بازی کنین که شما باید بری یه قول دوقولتو بازی کنی!!
    ساید اس دبل کاملا با برنامه داره پیش میره و اتحاد کلاه برداران کاملا با برنامه خودشون وارد ساید شدن و دارن بازی میکنن!! تنها یه نپ موجوده بین این اتحاد و ما.
    شما که هیچی حتی مولتی هانتر نمیتونه به ما بگه حق داریم یا نه!!
    همیشه قبل صحبت با لیدرات هماهنگ کن بعد تایپ کن یه وقت دیدی خراب کردی حرفای لیدراتو!

فکر کنم دیگه لوس شده این بحث مولتی بازی و باید بهش پرداخته نشه. خود مولتی هانتر طبق قوانین انشالاه برخورد میکنه و مشکلات برطرف میشه. صرفا جهت اطلاع باید گفت مولتی بازی زیاد دلیل نمیشه که پیروز میدون کسی بشه. درسته اولش با رید دادن و ابادی خالی کردن زود میان بالا ولی بارها ثابت شده اینها دلیل به پیروزی سایدی نمیشه!
    همه دوس داریم از بازی لذت ببریم امیدوارم دوستان دیگه کشش ندن.