Posts by lucifer

درگیر هستین بازی نکنین!!! یک ایکس بازی که واسه دو روز بگه بازی نمیکنم عقب میمونم همون بهتر نباشه تو سرور!!! باید بره همون اسپید بازی کنه!!!

همه منظورشون یک ماه بود مثلا که سه ایکس بشه قبل کتیبه نه اینکه دو روز!!

مخالف کامل انداختن عقب بازی هستم!!!! دوستانی که مشکل دارن 3 روز دیر بیان!!!! یک ایکس والا یک سال زمان دارید!!!!! دوروز عقب بخاطر وارین 1000 ؟؟؟؟؟ دوستان تایم بازی از نظر من اشتباهه جابه جاییش و بهتره ران شه همین پنج شنبه. مدیریت باید رو حرفش بمونه نه تاریخ عوض کنه!! شای رای گیری بکنن دوستان که مولتی بازیم ازاد شه!!! ایا باید بشه؟؟؟ نه!!! قانون قانونه!!!! تاریخ اعلام شده از قبل و به نظرم وقتشه بهش احترام بزاریم!!

اوه اوه دوستان!!!! لطفا رمزاتونو حسابی مراقبت کنین!!! دوست عزیزمون صادق صمدی علاقه زیادی به رمزهای اکانتهای دیگه و کوبوندنشون به ناتار و همرهای خودی داره. واقعا جای بسی تامل داره که چه جوری یک پلیر میتونه تلاش یک تیمو به فنا بده!! علی 2113 عزیز یا همون علی فلوید خودمون مواظب اکانتت باش داداش

یک روز هنگ بودم کامل!!!! اخه این چی بودد!!! این همه همر بلند شد که چی بشه؟؟؟؟ این همه همر رو یه اکانت چی جوری ساخته میشه؟؟؟؟؟تو com هم این سبک میشه بازی کرد واقعا؟ البته با این حجم از غارت طبیعی تو اسپید ترا!!!

ضعف لیدری و نبود هماهنگی و فروم نویسهای بچه عامل باخت ساید ان ای بودن بدون شک و امیدوارم از این به بعد یکم روال بازیشونو عوض کنن!!

بد بود سرور واقعا!! یه پلن اجرا نشد از سوی ان ای و عملا اومده بودن ابرومندانه ببازن!!! الانم راضین که همرهاشونو بقیه تو فروم دیدن!! هدفتون اگه از بازی این بود منم بهتون تبریک میگم.

اون که تو دو روز شارژ شده خوب حق داره والا با اون میزان رید بچه 6 سالم تو دو روز واسه یه سال شارژ میکنه!!! اینکه این همه جنگ رو اکمم امده که معلومه من کلا یه هفته نمیتونم شارژ کنم!!! والا بازی سالم با بازی که شما اسمشو گزاشتین تراوین فرق داره!!! شما مولتیتونو بکشین با بات بیاین بگین پلیریننن ما هم میگم باشههه!! بدون مولتی ایمپریالو دیید!!! یاد گرفتید ازش بازیو؟؟؟ اک منم میبینید!!!

نصف تیم c.o.b هم کیفیت سرور و تیم شمارو دیدن رفتن!!! در سطحشون نبودید!!! ماهم بخاطر پارسا موندیم!

نه با ادعای لیدری اومدیم نه هیچی والا!! اتحاد بچهامونم همون اول بستیمش تا این حرفا نباشه پشتش!!! راستی شما پلیر!!!!شما لیدرر!!! شما تیمای خوب و یکدست!!!با افتخار میگم اتحاد C.O.B واسه سایدش بازی کرد و مثل بچهای ساید شما نبود! یادمون نرفته چه هاا کردید با هم سر یه بازی!

راستی من جزو متا هستم و میبرم بازیو!!! جووونننن!!! شما چطور؟؟؟ شما کجایید؟؟؟

مخالف نظر تمام دوستانیم که میگن ne خوب بازی کرد و فلان ویرایش شد!!!! کجا خوب بازی کرد؟؟؟؟ با این میزان پلیر و مولتی و دف و همر اگه یه لیدر خوب بالا سرشون بودد شخم میزدن سه سایدد مقابلو!!! تو 5 ماه بازی یه پلن ناموفق کلا رفتن!!! تنها کارشون خفت گیری های ریز و دف ریختن تو مولتیا بوده. کار مثبتشون فقط و فقط جابجایی دف بوده که اونم اخر گند زدن و واندرشونو به باد دادن!! اصلا نمیفهمم چرا از خودشون راضین؟؟ با این تعداد مولتی و باتی که روشونه دفی که کردید کار خاصی نبوده والا!!!

الانم هرچی دوس دارید دستو پا بزنید و بگید برنده رو شما معلوم میکنید!!! مهم واسه ما اینه که متا برنده شد و ساید شما با این همه پلیر حتی فیک نتونست بزاره رو اکانتهای ما!!!

دوستان اتحاد کلاهبرداراننن یه خواهش دارم!!! میشه اون امار تعداد اکانت و پلیر همه سایدارو دوباره بزارید!!! دوستان جوری میگن سه به یک ادم باورش میشه ضعیف کشی!!! البته که خیلی ضعیف هست تو بحث پلن و سیاست این ساید ولی خوب از نظر کمیت .....!!!!!

سنگ به سینه نمیزنیم صرفا داریم ایستگاه میگیریمم!! شما 5 کی رمم بیشتر بکش بزن به دف بالای 50 میل.

باشد که اثر کند!! پیشنهاد من به لیدرهای سه ساید اینه بقیه کتیبه ها رم خالی کنید هفته دیگه بدید بهشون!! شما که یکی از واندراون 100 میشه بزارین اونام خوش باشن.

تبریک به ساید ne واسه کتیبه جمع کردنشون خدایی!!! ولی فکر کنم برای سرور بعد دارن کتیبه میزنن و هنوز تو فکر شارژن!!! داداش واندرتونو بچسبین که سایدای دیگه از 72 ساعت دیگه واندر اپ میکنن!!! شما هنوز احمق جمع میکنید!!!

موفق باشید در پایین اوردن واندرهای حریف!!

اگه دقت میکردی میدیدی من نگفتم فقط دف مشکل داره!!!یا کسی بهتون دف اضافه کرده!!! مشکل از نوع مدیریته !!! مثلا اینجا با یه وی پی اس همه شدن پلیر!!! همه شدن دف کورد!!! همه شدن پلنر!! والا!!!همرا تعداد و حجمش خیلیه!!! دف بدتر از اون!!!! غارتم که مال سرور 1000 هست بدونه شک!!!

مثال ادم پولادرتم به نظرم درست نبود!!!

بدونه شک ne با تقلب زیاد که همون مولتی بازی میشه به اینجا رسیده ولی ادم پولداره شاید زحمت کشیده!!!

شما به قول خوتون 32 نفر نیستید!!! ولی 2000 اک دارید میشه نفری 65 اکانت تقریبا!!! خوب این میشه تقلب!!!

ولی جالبی چرخ روزگار و در این جا این سرور به اینه که همیشه ادم و تیم خلافکار برنده نیست!! انشالاه این سرور هم ما سعی میکنیم برنده بازی باشیم و به قول شما ضعیف ترین 3 به 1 تاریخو ببریم!! البته که هر سه ساید با هم اندازه شما نه دف داریم نه همر نه اکانت نه کتیبه !!!

شما اهل کل کل نیستی سپهر جان؟؟؟؟ جععااانننننننننننن!!! یه جا بگین نشناسنتون!!! بماند که نسبت تی کی میگیری باید یادت میبود دو شب پیش که سرور خراب بود خفت شدن توسط شما!!!

اینکه نگران همرهای ما هستید جای بسی تشکر داره!! ممنونم ازتون واقعا! انشالاه اخر سرور هم همینقدر شاد باشید و برای ما نگران!!!

میزان دفتونم قابل قبوله ولی باید بابتش تبریک بگیم به رسول عزیز که تو سرورش همه چی عجیبه!!! همرا عجیب!!! دف عجیب!!! غارت عجیب!! مولتی عجیب!!!

یه جورایی مثل سرور 1000 میمونه!!! انگار نه انگار اسپیدش 2 هست!!!

عالی بود سپهر جان ولی این خفت لوسیفر و فلوید ویرایش شد با اعلام قویشون در ساعت درست شدن سیستم!!!!

جالبه هیچ جوابی مولتی هانتر نداد!!!! حتی یه معذرت خواهی!!!

باتهای از کار افتاده و خفت دوستان!!! تبریک میگم به ne ولی کلا جز یه رمش هیچ چیز بدرد بخوری خفت نشده. همه جنگی کوچیک بوده

درد و سوزش در این پس شما کاملا واضحه!!! به زور بات و مولتی پلیر شدی اینو همه میدونن ولی رزومه تیم و شخص بنده واضحه. ریپلایت نمیکنم چون بزرگ میشی!! بچه 10 سالم با این تعداد مولتی شما خدارو بنده نیست!!

سه یه یک میزنیم داریم حالشم میبریم!! رو دیوار که هیچی تو نان کپاتم اخرش یادگاری مینویسیم! متاسفم واسه سایدی که تو رفتی واسه مذاکرش اگرم نرفتی که به قول خودت ربطی بهت نداره که نظر میدی!!! در کل شاید زورکی با کلی هزینه ایی که کردی دو تا پلن زوری بری ولی کلا هیچی نیستی !!

اصلا نیاز به صحبت نیست به نظرم!!!! موندم چرا بچه های ne حالا یاد متاها و نپاشون افتادن!!! تا دیروز که 4 به 1 هم میزدن!!! عوامل سه یه یک رو هم میزدن!!! پایان دهنده هر جنگی بودن!! حالا ولی به دنبال حلقه گمشده بازیشون هستند!!

بهتره جای توضیح به پارسا که چرا فلان کارو کردید یا نکردید دنبال یکپارچگی ساید خودتون باشین! بلاشک سودش برای ne بیشتره!

البته من نمیدونم شما برای سود ساید بازی میکنید یا سود تیمتون!!