Posts by lucifer

دوستانی که منتظرن و دهن باز کردن به یاوه گویی در جریان باشید که زاوش تا صبح بیدار بوده و الان پلیر دیگه رو اکانته. خودش بیاد یه اموزش خفت گیری میزاره شایدم دلش خواست و لینک جاسوسی هم گزاشت. وقتی هم خفت میشین درد نداره که میاین کثیف کثیف میکنین باید تبریک بگید به شب زنده داری و زیبایی کار!

از لیدراتونم بپرسید راجع به چراغ و اینجور چیزا میگن بهتون تو جلسه چی شد و نظر ساید nw و سایدهای دیگه رو! فقط ما مخالف چراغ دیدن بودیم!

پ ن. من ندیدم نتیجه جلسه رو تو فروم یا نزاشتن؟

پ ن. تو خماری لینک جاسوسی اگه میخواین نمونید از این به بعد رو همراتون جاسوس بزاید!

تراوین قانون داره! اگه مشکلی هست باید رفع شه دلیل نداره با مشکل بازی کنیم! مثل باگ صدم ثانیه میمونه این موضوع که رفع شد. باگ ناتار هم باید رفع شه. با استدلال شما چون باگ از قبل بوده باید تا اخر بمونه؟؟ چه حرفیه اخه! فکر کنم دوستان رو این باگ خیلی حساب کرده بودن.

ممنونیم از مدیریت محترم که سعی داره هر چه بیشتر به سرورهای جهانی نزدیک کنه سایتشو.

یکی بگه کی این موقع سرور این همه کاتا داره کل 3 ساید رقیبو کاتا کنه ناتاراشو!!

ادمین در حال درست کردن باگ ناتارها هست انشالاه. معنی نداشت هفته 4 سرور این تولید و این پاپ از ناتار!!

بازی از روالش خارج شده عملا با این تولید ناتار و امیدوارم هر چه سریع تر ناتار ها مثل com بشن و توشون دست نبره ادمین!! پاپ 700 ناتار با اون تولید از 100 تا مولتی صنعتی بازیو زشت تر میکنه

سامان جان عاقلان دانند!

سامان لطفا یه پست اموزشی کامل برای حراجی داخل دانشگاهتون برگزار کنید.

پ.ن خدایی میخوان خفت کنن غارت میزنن یعنی؟

بزارین من برممممم فقط برمممم

پ.ن واسه دوست هنر دوستمون

نادان همه جا با همه کس آمیزد

چون غرقه به هر چه دید دست آویزد

با مردم زشت نام همراه مباش

کز صحبت دیگدان سیاهی خیزد

چشم میثم جان!

سعدی یه داستان معروف داره که واستون نگفتن

منم نمیگم تو کفش بمونید ولی برای دوستانی که اهل مطالعن دوتا گرا میزارم

"خوش می‌رود این پسر که برخاست

سرویست چنین که میرود راست

ابروش کمان قتل عاشق

گیسوش کمند عقل داناست"

داستان شماست و ما مثل سعدی میگیم عاقلان دانند!

شما بیا مارو بزن. ما هم میگم زدی ولی عاقلان دانند!

اخه کی بهت گفته ما اکانت میخریم؟؟؟ چرا تهمت میزنی؟؟ کدوم فارمتون دف ریختیم؟ هنوز قانون کاتا ناتار اینجا رو نمیدونی فکر میکنی براتون ناتار کاتا میکنیم؟؟؟

نکن میایم اخر با یه شوت از سایدت قلت میدیم بیرون. نکن تهمت نزن! . این همه دستو پا نزن واسه متا با سایدای دیگه.

بچهای دور منم بگم بیان حاضری بزنن دوستان شاد شن! ممد تریاک یک خونه ایی من چرا ده دارییی لامصب!!! کی بهت اجازه داد!!!!! متیننن چرا 10 خونه ایی من ده زدی لعنتییی!!!! پلیرای اکانت کویین شما چرا با اکانتاتون اومیدین سمت من ده زدید؟ چرا خودتون مثل پلیرای واقعی که مد نظرشونه هنوز کپ نگرفتید!!!! ممد سایروسسس لعنتی تو چرا اومدی لب مرز ne رو با من شلوغ کردیی؟؟؟؟ اوااااا کمیلشونم که مولتین اومدن 30 خونه ما ده زدن که لب مرز ne باشنن!!! اقا نکنید مارو نبرین زیر نظر اینا بابا!!! برید اونور فاصله اجتماعیو رعایت کنید خدایی!

لینک پوششون کف فروم هنوز داغه داغه اومدن مولتی مولتی میکنن! بابا شما دیگه کی هستید!

بس کنید سفسته رو زشته!!! دور همه اکانتای se که تو تاپ هستنو لطفا نگاه کنید!! ابادی نمیزنن اصلا پس چجوری تو تاپن؟؟ همه هفته ها تو تاپ بودم الان نیستم چرا؟ کپا و دیفالتا بالا اومده دارید پوش میکنید سنگین! نصف منم همر ندارن پوشرا ولی دارین غارت توافقی میکنین! دمتونم گرم ایپی ثابت داره بن نمیشین. مشکلی نداره که ولی خوب ما هم همین روشو انجام میدیم از رو دستون کپی میکنیم. دعوا نداره. دادار دودور نداره.

نمتونید بزنید مارو و دنباله همراه میگردید قبول! چرا جو فرومو بهم میزنید؟

وزیر جوان لینک پوش شمام که در امد!

من میرم تو افق محو میشم! اسطورهای پاک بازی چرا خراب کردید امال ارزوهای مارو! بازی پاک چی شد پس؟؟ همینقدر بود!!!

خفت چی میگه این وسط!

از مولتی هانتر گرام میخوام اکانت ایمپریالو بخاطر تجاوز مکرر به اکانتهای بچهای se حذف کنند!! لول

جالبه نقشه کوچیکو باز کردم خیلی قشنگ بود!!!! کم اکانت ترین ساید بازی چرا nw دیده میشه؟؟

تیرداد حرف جالب زد! از نظر ایشون اکانتی که یه دونه پلیر داشته باشه مولتی نیست. هر تیم باید چند تا اکانت داشته باشه با این توصیف!!! مولا هم خوب گفت به این اکانتای کم کار نمیگن مولتی میگن اکانت کم پلیر.

ولی دستو پازدنتون واسه سمت خودتون کشیدن سایدای دیگه عالیه! بدونه شک شما در سطحی نیستید که حتی یه ده ایمپریالو که تو سایدتونه بزنید بعد انتظار دارید کسی باهاتون همراه شه واسه زدن ما؟؟

همیشه میگن یه سوزن به خودتون بزنید یه جوالدوز به دیگران. حوصله سه تا ساید رو دارید سر میبرید تو فروم بهتره تغییر روش بدید.

از روزی که امین گفت با بات و ویپی اس اکانت میکشه Se چرا انقدر تعداد اکانتا زیاد شده؟ چرا بیشترشون تو se هستن اکانتای جدید؟؟؟ باتی کار میکنه بگید به ما هم!

تبریک میگم پلن قشنگی واسه این موقع سرور بود و انشالاه ادامه پیدا کنه. اینسرت کردن روش داره و ما انجام دادیم نمیدونم دنبال چی هستید دیگه؟ مشکلی با اینسرت داریدبا مولتی هانتر در میون بزارید مثل ما که مشکل داریم با ایپی مشترک و از مولتی هانتر بازی خواستیم جوابشو پیدا کنه واسمون. بدونه شک اکانت بدونه هیچگونه دفی هم 0 نمیشد و تغییر خاصی در نتیجه نداشت.

از این لینکا تا میتونید بزارید تا ما هم کیف کنیم. مشکلات بازی رو گزارش کنید همونجور که مدیران محترم گفتن تا برطرف کنن و الکی هم 2 صفحه فروم نیاید واسه یه پلن معمولی جو بدید.

منتظر پست دوست خوبمون اشکان سرلشکر هستیم تا بهتون توضیح بده چی کار کردیم ما انگار ایشون همه بلدن اینجور که ابولفضل میگه.

با پوش سراسری که اکانت سنتکام میشه امشب کراپاش دوباره مثل قبله لطفا پلنو تکرار کنید!!

اینکه مخالف بات و مولتی هستیم قبول تیرداد جان ولی بنظرم مقدمه چینی کردید واسه حذف دسته جمعی از سرور! تو تاپیک بقلی دوسته گرامتون از اکانتهای بی صاحب میگه و از جانشینی ازاد که خلاف نیست و بعد شما اینجا از مولتی بازی گلایه و تهدید به حذف میگی؟ ماهم مخالف بازی کثیف هستیم امیدوارم از سوی همه تیمها رعایت شه این موضوعات ولی انگار مولتی بازی در حدی که با جانشینی باشه زیادم بد نمیدونید.

همونجور که محسن گفت هنوز نه کسی اومده این سرور نه حرفی زده شده! فقط تو فروم یه پست داده شد که بدجور فشار اورده.

تیم ما با برنامه یک ساله اومده و در هر صورت تا پایان بازی در خدمت بچهای سرور هست.

امیدوارم دیگه از حذف و تهدید دست بردارید و به بازی بچسبید.

اتفاقا با توجه به تحلیلایی که دیدیدم و اینکه ان دبل رو شما ضعیف ترین ساید میدونستید باید خوشحال باشید که بهش یه تعداد پلیر اضافه میشن تا حریف خوبی براتون بشه.

# خوشحال باشید

# حذف نکنید

بزرگی میگفت یه جوجه بوده واسه من بازی میکرده.قدقد که یاد گرفت بهش گفتم نگاه جوجه هر جایی قدقد نکن چون بعضی جاها گیرت میارن میبافنت ابروت میره! حالا همون جوجه تو یک سایدی شده یه کاره و داره ادعا میکنه. یکی نیست بگه خوب به حرف استادت گوش کن بچسب به همون انالیز 15 کراپات بابا. بشین دیگه اینقدر پست نزار بازیتو بکن شاید فرجی شد ته سرور حرفی داشتی واسه گفتن.

یه سوال واسم پیش اومده ما که اشتباه کردیم تو 15 کراپا و شما دیده بودید و میدونستید اشتباهه. پس چرا میخواستید لاک کنید کپایی که ما خودمون به قول شما سوزونده بودیمشون؟؟؟ چرا این همه اسرار دارید سبک بازی قدیمی و انرمال خودتون رو خوب جلوه بدید؟؟؟ قدیمیه و بهتره بروز شید.

یه دوستمون گفت se اماده 3 به 1 هست به ضررش؟؟؟ واقعا اینارو همه میشناسن دیگه!!! 3 به 1 دوس دارن ولی وقتی به نفعشونه!

رسول جان هر 20 مین یه بار من باید فیلتر شکن بزنم چئن ساید لود نمیشه!!! مشکل از کجاستت؟؟؟ وسط پلن اینجور شه باید چیکار کرد؟؟

بیسوادیه تراوینییی موج میزنه تو فروم!!! جالبه که خوشون میگن خودشون لایک میکنن!!! یعنی واقعا فکر میکنید ایمپریال بات گزاشته؟؟؟؟ فکر نمیکنید داره زحمت میکشه از روز اول بازی و ابادی خالی میکنه!!!! نمیبینید نوع ریدشو؟؟؟؟

بدونه رید خودکار هم وقتی بازی میکنیم گیر میدیداا!!!! ایمپریال ای دژکوب باززززز چراا نمیرسن بهتت امردادیاااا!!!!!!!!چرا بدونه مولتییی و بات یه دژکوب باز اون بالاسس!!!!!!

اون دوستمون که قارقار میکرد کل فروم دنبال اکانت من میگشت کوشیی؟؟؟ اسمتت چیه؟؟؟