Posts by Mr.Sajad

عرض سلام و احترام خدمت خوانندگان محترم

این سرور هم به پایان خودش رسید،سروری با اتفاق های جذاب و تیم های خوب آکسفورد ،آریانا+لویال ، مسترز و آمرداد که همگی خسته نباشین

این سرور برای اولین بار با تیم خوب آمرداد بازی کردیم که از همه عزیزان تشکر میکنم و بازی در کنار شما بزرگان باعث افتخار برای تیم ما بود

جا داره از تمام بچه های تیم تشکر کنم علی الخصوص آرش و رضا عزیز که پایه ثابت اکانت از ابتدا تا انتهای سرور بودن

آرش کاپیتان عزیز ،همه بچه های تیم دوست داشتیم که امروز همر رو خودت لانچ میکردی،امیدوارم هر چه سریعتر سلامتیت رو بدست بیاری و بابت تمام غرهایی که توی بازی زدم ازت معذرت میخوام داداش :D

رضا Unknown دیگر پایه ثابت اکانت که قسمت شد یه بار دیگه با هم در قالب یک تیم بازی کنیم،دمت گرم داداش توی مدتی که من نبودم خیلی اذیت شدی و عمده زحمات اکانت روی دوش خودت بود این باشه جبران اوایل سرور که یکم ... بودی :D ، یک نکته جالب در مورد رضا اینه که دو سرور آخر اسپید ترا(اسپید و این سرور نرمال) روی اکانتی بوده که همر یک سرور رو در اختیار داشته 8o Bella Ciao در اسپید و M A R S

یک سری دوستان هم بخشی از تایم سرور به ما کمک کردن : مهدی کلت عزیز که در کنار اکانت خفن خودشون(تکشاخ) به ما هم کمک کرد،مسعود نوب رفیق ده ساله در تراوین که متاسفانه همون اوایل سرور خانمش خفتش کرد^^ و دیگه نتونست بازی کنه،متین؛فرهاد و امیر عزیز هم بابت تمام زحمتایی که کشیدین ممنونم<3

پلیر افتخاری اکانت M A R S هم Ashkan Capitan گل پسر آرش جان هست که امیدوارم هر چه سریعتر پدر عزیزش سلامتیش رو بدست بیاره

و در آخر عکس همر به پیوست تقدیم دوستان میشود ( به علت کمبود وقت 10 کی گرزی و 5.5 کی تی کی لاست بی گندمی خورد)

یه جمله فان و کل کلی هم بگم : رنک یک همر مارس از بین نمیرود بلکه از یک ده به ده دیگر منتقل میشود:/

نوراالله جان یه حساب کتاب میکنی این همر چقدر جاسوس میتونست بکشه ;)

در مورد پستی که گذاشتی باید شرایط این سرور در نظر گرفته بشه

این سرور شرایطش دچار تغییر شد،ابتدای سرور که غارت واحه بود گرزی بهترین بود بعد از آزادسازی ناتارا تا زمانی که کسی کاتا و رم نداشت سواره هون بهترین گزینه بود و اکانت gone hero اینو ثابت کرد بعد از تحقیق کاتا و رم مجدد گرزی بهترین فارمر میشه و این بهترین بودنش تا زمانی که به لیمیت نخوری پابرجا میمونه اما زمانی لیمیت پیش میاد توتن مجبوره تعداد تروپ هر ناتار رو افزایش بده و اینجوری فرکانسش کم میشه و توی این شرایط سواره های سرعتی جلو میزنن و الان هون ها اختلاف زیادی با توتنا گرفتن

توی غارت ناتارا چون دیوار و اقامتگاهی ندارن میزان اتک تروپ مهم نیس ،چیزایی که مهمه سرعت و میزان حمل و هزینه ساخت و نگهداری و زمان مهمه که بدون لیمیت گرزی بهترینه و با لیمیت سواره ها،تمام این چیزایی گفته میشه مربوط به خصوصیت هر تروپ هست اما مهمترین اصل در غارت استفاده حداکثری از پتانسیل اکانتت هست، اینکه هر روز روی لیستات وقت بزاری ،مدام ویرایششون کنی،بهترین فرکانس رو انتخاب کنی،یه ناتار رو از چند تا ده با چه فاصله زمانی بزنی ،اینا مهمه

در مورد موضوعی که میگی همر توی لانچ باشه و غارت نخوابه بستگی به اکانت و تعداد همرش داره مثلا اکانت ما یه همر دیفالت داشت میرفت پلن کلا غارت میخوابید ولی اکانتی مثلا ۷ تا همر جنگی داشته باشه یکیش بره پلن تاثیر خاصی توی غارتش نداره

اگه فکر میکنی غارت کسی باگ هست ریپورت کن اگه بن نشد بدون اشتباه کردی اما اگه بازم فکر کردی تقلب هست کلا حذف کن برو یا مستدل اثبات کن

و این سوالم جواب بده چرا کلا گیر دادی به غارت se ،چرا به غارت viking و ali2113 یا بچه های ne و بچه های کوارتر خودتون چیزی نمیگی؟

و در آخر اینکه عکس همر مرحومتو بزار:(

فکر کنم بابت اون همر و کپی که ازت پرید جاش زخمه و هنوز درد میکنه که اینجوری حرف میزنی

ببین پسر خوب از اولین سروری که توی ایران ران شد من دارم بازی میکنم ،اسم اکانتا هم توی امضام هست ببین و به خودت افتخار کن که ریپلای شدی

قبل حذف بچه های nw ،اکانت ما و اکانت mnm از کوارتر شما در بالای تاپ غارت بودن اما الان نزدیک تاپم نیستیم چون تاپ مال جنگی بازا هست نه واندرزنا ،حذف بچه های nw زیاد ربطی به کسانی که الان در تاپ هستن نداره فقط چون با حذفشون جنگ تموم شد بچه های se تونستن به غارت عادی برگردن

من علت های حضور افراد فعلی در تاپ رو چند بار گفتم اما اینکه برات قابل درک نیست بخاطر لول پایینت هست،از تمام کوارترها توی تاپ بودن و هستن و وقتی یکی مثل تو که به اصطلاح لیدری میای غارت واچ رو زیر سوال میبری عملا داری غارت مون شادو از کوارتر خودتم زیر سوال میبری،چیزی که من متوجه شدم اینه که اکانت مون شادو کلا یه پلیر داره و چند هفته توی تاپ تن بود،از همین بنده خدا بپرس چجوری غارت میکنه یا بزارش مسئول آموزش غارت کوارترت تا بچه هاتون اونجور لیست فارمای داغونی نداشته باشن،والا تو که انقدر ادعات میشه اکانت خودت در حد یه مولتی هم نیست حداقل برو از مون شادو غارت یاد بگیر یکم پیشرفت کنی

هر وقت ثابت شد غارت viking,ali2113.ariamehr و امثالهم مشکل داشت غارت واچ هم مشکل داره

از بچه های اکانت viking که الان روی حذفن میخوام از میزان تروپشون و تعداد لیست فارمشون عکس بزارن تا عمو قناد یکم بازی یاد بگیره،عمو قناد نمیخوای به بچه های viking گیر بدی و بگی شما که روز ۶۰ سرور استارت زدین چطور توی تاپ بودین یا به ali2113 بگو غارتت که نزدیک به واچ بود چجوری بود،یه خرده از بچه های تاپ متحد خودتون اطلاعات بگیر بعد بیا اینجا کسی رو متهم کن

راستی میدونی میدون تمرین ۵۰۰ درصد یعنی تیرانداز هون سرعتش میشه ۸۰ یا اینم باید بهت بگم؟ ^^بازم میگم یه اکانت عادی توی کوارتر خودتون رو من با لیست فارم بهینه به نزدیک تاپ رسوندم و اگه پلیر داشت تاپ هم میومد

سلام خدمت همه عزیزان

متاسفانه اتفاقاتی در سرور رخ داد که بازی رو از حالت عادی خودش خارج کرد،از اونجایی که در جریان اتفاقات سرور بطور کامل نبودم (چون مدت زیادیه خیلی درگیرم) کسی و کوارتری رو قضاوت نمیکنم،فقط در همین حد بگم که استفاده از اینجور باگی واقعا کار بسیار کثیفی بوده و از تیم مدیریت تشکر میکنم که بطور کاملاً جدی با این موضوع برخورد کرد هر چند که گستردگی این موضوع آنقدر زیاد هست که مسلما عده ای هم قسر در رفتند

غارت حدود چهار میلیاردی رو در نظر بگیرید

بگیم چهارصدتا ناتارهم کلا خودشون تنها میزنن( بماند که ما از سایدشون ناتار رید میکردیم همیشه دست پر میومدن) که معلوم میکنه ناتار هم نمیزدن درست درمون

این میشه هفته ای یک میلیارد ( که واقعیتش هفته ای نصف این هم نبوده رید ناتارشون)

در جواب این دوست عزیز یه تحلیلی راجب سرور ارائه میدم :

ببینید دوستان هر سروری شرایط خاص خودشو داره و این سرور با توجه به تعداد بالای ناتارا و شیرده بودنشون شرایطش با تمام سرورهایی که قبلا بازی کردیم متفاوت هست، البته ابتدای سرور ناتارا یه مقداری اذیت میکرد مخصوصاً ما که توتن بودیم و هنوز رم و کاتا تحقیق نشده بود دیوار ناتارا لاست زیادی از گرزی میگرفت بعد از تحقیق رم و کاتا به شخصه هر روز حدود 100 ناتار رو دیوار و اقامتگاه تخریب میکردم ولی باز هم در کمتر از چهار ساعت مجدد دیوارها آپ میشد با اعتراضاتی که انجام شد سرعت ریکاوری ناتارها بسیار کمتر شد و بعد از مدتی با حجم سنگین اتکی که روی ناتارها به وجود اومد،ناتارا قفل شدن و به هیچ عنوان دیوار و اقامتگاه آپ نکردن و کاملاً شیرده شدن،در اینجور شرایطی طبیعتاً اکانت های جنگی با توجه به مختصات پایینی که دارند میتونند همزمان از چند ده ناتار غارت کنن و در تاپ تن حضور داشته باشند از طرف دیگه با توجه به لیمیت غارت، توتن به خاطر سرعت کم تروپش توان رقابت با نژادهای دیگه که غارتگر سرعتی دارند رو بعد از مدتی از دست میده،شما همین الان نگاه کنید چهار اکانت اول تاپ غارت توتن نیستن! زمانی اکانت ما با لیمیت غارت مواجه شد از ادمین سوال کردم و به من گفته شد که هر دهکده میتونه 10 هزار لشکریان در حال رفت و برگشت داشته باشه و کل اکانت هم 20 هزار ! البته کل اکانت این چنین نیست و ظاهرا لیمیتی نداره و فقط هر دهکده لیمیت داره

همون زمان(خیلی قبل تر از کتیبه ها) من روی اکانت یکی از دوستان در SW لاگین کردم،غارت این اکانت به اندازه 10 درصد نفر آخر تاپ تن غارت بود و فقط یه اصطبل روشن داشت،یه لیست فارم خیلی داغون داشت،من چند تا لیست فارم جدید کاملاً بهینه براش زدم و جالبه بدونید همین اکانت بعد از دو هفته تقریباً به اندازه 80 درصد نفر آخر تاپ غارت داشت(غارت سالم فقط از ناتار) و اگه همین روند رو ادامه میداد به تاپ هم میرسید که کمبود وقت پلیراش از این امر جلوگیری کرد ولی با این حال اون اکانت که فقط یه اصطبل روشن داشت ،سربازخونه بزرگ و کوچک،اصطبل بزرگ ،کارگاه همه روشن شد و کلی هم منابع اضافه میورد و این فقط با زدن چند تا لیست محقق شد،چیزی که من از کوارتر SW متوجه شدم این بود که تعداد زیادی از پلیرها ،سرور اولی یا نهایتاً سه چهار سرور بازی کردن و اینجا نیاز بود که لیدرهای این کوارتر برای هر موضوعی یه مسئول آموزش بزارن علی الخصوص واسه غارت که خیلی مشکل داشتن،من چند تا اکانت دیگه از دوستانم در SW که کم تجربه بودن لاگین کردم همشون لیست فارماشون مشکل های اساسی داشت و این کوارتر نیاز به یه مسئول آموزش داشت که واسه تک تک این اکانت ها لیست بهینه بزنه

جناب york عزیز که صحبت از 400 ناتار میکنین باید بهتون بگم که سخت در اشتباه هستید و این تفکر شما ناشی از این است که لیدراتون درست بهتون آموزش ندادن بخاطر همین من اکانت Watch And Learn رو براتون تحلیل میکنم تا یاد بگیرید به جای زیر سوال بردن زحمت کسی ،اطلاعاتتون رو بالا ببرید

تحلیل غارت اکانت Watch And Learn

همین الان که این پست رو ارسال میکنم تعداد دهکده ناتارها 3999 عدد میباشد،تقریباً نصف دهکده های اکانت واچ نزدیک کپ این اکانت هست من کپ اکانت واچ رو مبنا قراردادم ،جالبه بدونید دورترین ناتار به این دهکده در فاصله 280.927 خونه ای قرار داره(3407 ناتار در فاصله کمتر از 200 خونه) و جالب تر اینه بدونید با چکمه یونیک که این اکانت داره، این فاصله با استپ یا تیرانداز در زمانی به مدت 2:15:21 طی میشود !(زمان رفت) یعنی این اکانت همزمان از نصف دهکده هاش میتونه تمام ناتارهای سرور رو در عرض دو ساعت غارت کنه ! بقیه دهکده های این اکانت هم چیزی در همین حدود میتونن بخش عمده ای از ناتارهای سرور رو غارت کنند و این نوع غارت در تمام کوارترها انجام شده مثلاً اکانت های ali2113 , viking در nw اکانت moonshadow در Sw اکانت های آرتمیس و آریامهر در NE و اکانت های زیادی در SE ، وقتی در هر چهار کوارتر از این ویژگی سرور داره استفاده میشه درست نیست زحمات این عزیزان رو زیر سوال ببرید،حالا این وسط اکانت واچ از این ویژگی سرور یکم بهتر و بهینه تر استفاده کرده که واقعا یه خسته نباشید اساسی باید به این تیم گفت که زحماتشون واقعا شایسته تقدیره

پی نوشت : یه عکس از شارژ با باگ دیدم چهار تا صف همزمان بود یعنی جنگ آموز با ضریب 4x ، دوستان بن شده با این جنگ آموزا هم همر مارس رو نتونستین بگیرین که :(

به رغم مطالب یاد شده حقیر بر این دیدگاه بیشتر تکیه دارم که در دفاع مقابل اون حمله ایشون از همر خود بهره نگرفته ولی در زمان گرفتن جنگ آموز هم اقدام به شارژ سربازخانه و اصطبل هم نکرده است.

سلام آقا ناصر عزیز،حقیقتا رنک یک بودن همر هیچ وقت برای تیم مارس اهمیت زیادی نداشته گواه این ادعا هم قرار دادن دیفالتمون( که رنک یک بود) در اختیار ساید بود و الحمدالله در پلن دیابلو نتیجه بسیار رضایت بخشی هم داشت در مورد تیم مارس هم خدمتتون عرض کنم به دلیل مشکلات زیادی که از ابتدای سرور بابت وقت داشتیم این اکانت مارس ۱۰ درصد پتانسیل تیم ما هم نیست و حقیقتا برنامه های زیادی داشتیم که متاسفانه به دلیل کمبود وقت اجرا نشد و بنده هم حدودا یک ماه هست به خاطر درس و مشغله کلا بازی نکردم و همین که یه دمپایی هم بیاد بیرون راضی هستیم چه برسه همر رنک یک باشه

بر خلاف دیدگاه شما باید خدمتتون عرض کنم همر M-N-M در پلن پایتون به شدت آسیب دیده و همچنین از لحاظ شارژ کردن فقط کارگاه با کتیبه هم باهاتون موافق نیستم چون اولا بیش از ۵۰ ساعت جنگ آموز فعال داشتن ،دوما حجم پوش هم انقدر سنگین بود که تاپ تن هم اومدن، با این حجم سنگین پوش شما باشین gb gs رو اف میکنین و کارگاه رو مثلا ۷۰ روز شارژ میکنین یا وقتی میدونین مجدد خیلی زود کتیبه بهتون میرسه یه تایم مناسب از همه نیروها میگیرین؟

سلام علیکم

تسلیت عرض میکنم خدمت بچه های تیم

M-N-M علی الخصوص آقا ناصر عزیز و اون یکی پلیرشون که خیلی وجود وجود میکرد،

باید خیلی زودتر اینو میگفتم ولی یه درصد شک داشتم که امروز اون یه درصد شک هم از بین رفت،بریم سراغ علت تسلیت:

زمانی پلن پایتون لند شد رنک همر ما یه رتبه بهتر شد و من ۹۹ درصد احتمال دادم بخشی از همر mnm به عنوان مدافع استفاده شده،یه درصد شک داشتم که امروز اون یه درصد هم با رنک یک شدن همرمون از بین رفت،با توجه به اختلافی که همر mnm با همر ما داشت حداقل به اندازه قدرت ۲۰ کی گرزی و ۴ کی تی کی از همر mnm کیل شده(حداقل !!!) و پیش بینی من اینه بعد لند پلن پایتون،همر mnm از رنک یک به حداقل رنک چهار سقوط کرده! و ظاهرا این عقب افتادگی با در اختیار گرفتن جنگ آموز به مدت سه روز و پوش سنگین در حال ریکاوری هست

همر رنک یک مارس از بین نمیرود بلکه از یک دهکده به دهکده دیگر منتقل میشود ^^

اون همر رنک یک دیفالتمون ،خدا بیامرز زمانی روی دیابلو لند شد ۸۰ کی گرزی و ۲۰ کی تی کی بود که دقیقا نصف شد ولی همری با سایز تقریبی ۶۵ کی گرزی و ۱۶-۱۷ تی کی رو پروند;)

سلام و عرض ادب

دو روزی میشه به دلیل مشغله و درس هیچ صفحه تراوینی رو باز نکرده بودم و نتونستم به دوستای گلم در تیم M A R S کمکی بدم،همینجا ازشون معذرت میخوام و امیدوارم بتونم بعدا به سرور برگردم و در خدمتشون باشم

امروز دوستان گفتن پلن هست و بهم گفتن بیان ببینم،کاری با لینک سبز همر ندارم(به قصد دیوار رفته بود سبز برگشت) فقط سه دقیقه قبل لند همرمون،عزیزان sw اومده بودن برا چیف !!!همری تقریبا به اندازه همر ما رو بدون رم فرستادن ^^

پلنرتون رو زنده میخوام ^^

بقیه عکسا رو دوستان میزارن فقط همین یکی رو ببینید و در افق محو بشید

پی نوشت : هر پلنی از اکانت M A R S دیدین تقدیم به متای شرق بوده،اینو گفتم حاج حسین نگران نباشه:*

.

تا باشه من از این درس ها بهتون بدم، راستی پلیر مارس رو راضی کردین الان که چرا همرشو کوبیدین به من یا نه؟ :| (نیاین بگین لیمیت خورده بود، رید از مولتی که دیگه لیمیت سرش نمیشه!)

سلام،واقعا روت میشه فروم پست بزاری و این حرفا رو بگی؟خدایی من اگه اونجوری همرم و کپم خورده بود نه تنها فروم نمیومدم بلکه برای همیشه تراوین رو ترک میکردم،راستی اون اینسرتا با صد تا کاهن اینا چی بود؟اونا رو کاتا خالیم که کلین میکرد^^^^

ببین اولین اکانتی توی سرور به لیمیت خورد اکانت مارس بود،اگه مولتی میزدیم که لیمیت نمیخوردیم،اکانت مارس هفته دوم و سوم رنک دو تاپ تن غارت شد،اون زمان مولتی بود مگه؟اکانتی که هفته دو سرور رنک دو غارت شده طبیعتا اگه الان مولتی بزنه باید با اختلاف رنک یک غارت باشه،میدونم این حرفا رو بخاطر سوزش از دست دادن همرت میزنی(آب بریز)

ببین همر اکانت مارس ،همر رنک تک رقمی شما رو پروند،همری که هنوزم عکسشو نزاشتی^^

ببین ما چه قبل زدن همرمون چه الان که نصف شده بازم داریم به لیمیت میخوریم و خرج شارژ کردن خودشم در نمیاره(انقدر این گول ها و هون ها ناتارا رو میزنن چیزی ندارن دیگه)،خیلی از تایم ها بزرگا هم خاموشه چه برسه بخوایم با کلاه شارژ کنیم،یا شما پلن بیایین از شر این همر خلاص شیم یا پلن بعدی باز میاییم سراغتون;)

عکس همر مرحومتو بزار ببینیم کی باید ناراحت باشه ^^ عکس همرتو نزاری دیگه ریپلایت نمیکنم،مرد باش عکس همرتو بزار

سلام ممنون از پاسخگویی طبق حرف شما ۳۰ کی دف ثابت بوده و هفتاد کی هم دف رفاقتی ارسال شده،واقعا خیلی خوبه رفاقتی ۷۰ کی دف فرستاده بشه ،با mm حتما یک میل دف میرسید:D

آقا رضا عزیز شما فرد قابل احترامی هستین،نمیخوام جسارت کنم اما این حرف شما برای من قابل قبول نیست، ببینید تارگت ها تعدادشون بالا بود و شما بر اساس اولویت طبیعتا دف بیشتری برای mnm و laghooncher فرستادین و اصلا از diablo هم غافل نشدین،اگر همون ۳۰ کی دف ثابت دیابلو موقع لند بود حرف شما درست بود،اما هفتاد کی دف اضافه شده و حتی اینسرت هم زدین که البته سایز اینسرت ها انقدر کوچک بود که کاری نتونستن بکنن

به هر حال دیابلو کپش خورده و همرشم پریده طبیعی هست شما بیایین اینجا بهش روحیه بدین و از خودگذشتگیش بگین ولی حقیقت اینجور بوده که شما در حد موجودیتون به همه تارگتای مهم دف رسوندین و از nw هم کمک زیادی گرفتین

.

یک تشکر ویژه و تمام قد از دفکورد بسیار خوب و با معرفتمون آقا محمددیابلو عزیز که با اینکه بهش گفتیم به احتمال زیاد روی نان کپش ریل هست و با اینکه می تونست حجم بسیار زیادی دف داشته باشه و دیوارمستحکمی برای اکانت خودش بسازه اما... معرفت به خرج داد و فقط از دف ثابت خودش استفاده کرد و دفاع رو به بقیه اکانت ها داد.

سلام آقا رضا بزرگوار ،ببخشید تعریف شما و بقیه دوستانتون از دف ثابت چیه؟ ما اصولا دف ثابت به دفی میگیم که ۲۴ ساعتی روی دهکده باشه،همرسازها مقداری دف ثابت برمیدارن و چون دارن گندمشون رو میدن زمانی پلن هم بیاد روشون اینا تکون نمیخورن و اگه نیاز باشه دف های شناور هم کمکی میاد،شما برای همر به قول آقا ناصر ۱۵ سرور این مقدار دف ثابت دارید؟ واقعا چجوری گندمشو تامین میکنین؟اکانت دیابلو تاپ غارتم نبود که ،ما واسه همر رنک یک سرور انقدر دف ثابت نداشتیم

عکس همر دیابلو رو بزارین،نمیخوام خون کشته شده های همرمون پایمال بشه;)

همر رنک یک سرور پیشکش متای شرق،اون همر چون جنگی بود دنبال رکورد نبود چون به مشکل لیمیت خورده بود و اگه امشبم زده نمیشد تا کتیبه ها حتما لانچ میشد،چون نمیشه با یک ده در مختصات پایین همر اندگیمی و رکوردی کشید;)

سلام و عرض ادب

در ابتدا این پلن موفق رو به متای معظم شرق تبریک میگم و یه خسته نباشید هم به تیم دفکوردی جنوب غرب که دف خوبی جمع کردن البته انتظار دف بیشتری داشتیم

آقا ناصر عزیز همر رنک ۱۵ یکی دیگه از همرهای ما بود برادر،میشه لطف کنید از همر دیابلو قبل لند عکس بدید؟شاید حرف شما درست باشه و ما اشتباه کرده باشیم

نگران همر رنک یک سرور هم نباشید،قبل از پلن رضا بهم گفت تارگت ما ریسک بالایی داره و احتمال لاست زیاد بالا هست ،ما هم حقیقتا از اونجایی که خیلی وقته برای این همر به لیمیت خوردیم از این قضیه استقبال کردیم،این همر درسته رنک یک بود ولی تایم زیادی از سرور بدون کلاه شارژ شد چون کلا برنامه اکانت مارس چیز دیگس و ما کلا همین تک ده رو در مختصات پایین داشتیم و بخاطر لیمیت هم نیاز شدید به سبک شدنش داشتیم،الانم چیزی نشده تازه نصف شده ولی مقدار زیادی دف کشته و یه همر تک رقمی هم پرونده ;)

غارت اشکان جان هم از ۴ تا دهکده هست .

سلام مجدد،اینکه سه همر زیر رنک ۱۵ دارین باید غارتتون خیلی بیشتر باشه ها چون مختصاتتون هم جوریه که اطراف کپتونم خیلی ناتار هست،با این مقدار غارت چجوری سه تا همر رو با gb gs روشن کردین؟جسارت نباشه فقط یه سواله و به نظرم امکان پذیر نیس سه تا همر با این میزان غارت با کلاه و gb gs روشن بمونه،مگر اینکه پارکینگ زیاد داشته باشین

در مورد تعداد دهکده ای که اشکان غارت میکنه،خیر ۴ عدد نیست،بیشتره ;)

پی نوشت: اشکان اگه عمری بود و یه سرور دیگه بودیم که شرایطش مثه همین سرور بود هون برمیدارم یه چلنج واسه رنک یک غارت داشته باشیم 8o:*

سلام و عرض ادب مجدد،دقیقا ده روز پیش(۲۰ اکتبر) ما به لیمیت غارت خوردیم که عکس ارور رو هم میزارم،فکر میکنم اکانتی جز مارس اونم ده روز پیش به این لیمیت نرسیده باشه

ناصر جان در پست قبلیم بطور کامل گفتم چرا هون ها غارتشون از اکانت ما و شما بالاتره و اینم گفتم اگه gone hero همراشو از دست نمیداد الان با اختلاف اول بود و با شناختی که از بچه های گان هیرو دارم پیش بینی من اینه که طی هفته های آتی به تاپ برگردن و همچنین طی هفته های آتی باز شاهد حضور اکانت های گول و رومن و هون جدید در تاپ خواهیم بود و هر هفته سهم ما توتنا در تاپ غارت کمتر خواهد شد،به هر حال این قانون لیمیت دست من رو که بدجوری بسته حالا نمیدونم شما هم به همین علت رنک ده تاپ غارت هستین یا علت دیگه ،اما توتن هایی که الان به لیمیت نرسیدن به زودی لیمیت میخورن مگر توتن هایی که سبک بازیشون جنگی باشه و همزمان از چند ده غارت کنن

آقا ناصر عزیز،اکانت واچ از تعداد ده زیادی مشغول غارت ناتار هست که اگر خودشون صلاح بدونن و تعدادشو بگن رنک یک بودنشون اصلا چیز عجیبی نخواهد بود چون همین قضیه برای اکانت های leon,aria.mehr,made in china,ali 2113 و اکانت ساید شما mkmj هم وجود داره

بازم تاکید میکنم اگه لیمیت غارت وجود نداشت الان اکانت مارس سوم یا نهایتا چهارم بود ولی خب این قانون در تراوین اصلی هم وجود داره

تصاویر

• ۲۰۲۰۱۰۳۰_۱۰۴۶۴۳.jpg

سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان

در ابتدا آرزوی سلامتی و تندرستی برای لقمان جان و خانواده محترم دارم،باعث افتخار بنده هست که این سرور باهاشون آشنا شدم

تبریک میگم بابت متا صورت گرفته بین دو ربع شرقی و باعث افتخار هست که تیم مارس هم عضو کوچکی از این متای معظم خواهد بود.از طرفی بخاطر داشتن دوستان عزیزی در ساید SW ،علاقه شخصی من به متا با این ربع بود ولی دست تقدیر اینگونه رقم زد که من و دوستانم در بازی جلوی هم قرار بگیریم

در مورد بالانس سرور به نظر من اتفاق خاصی نیفتاده که بخواد سرور رو از بالانس در بیاره ،با تشکیل متای شرق ،به زودی متای غرب هم شکل میگیره(کما اینکه از ابتدا تمایل SW به متا با NW بود) و با آماری که لقمان عزیز دادن سرور بالانس میمونه

از این حرفا بگذریم یه بحثی پیش اومده راجب غارت اکانت اشکان عزیز و دوستان معتقد هستن که این غارت با پوش و مولتی هست،حقیقتاً یکی از بچه های تیم ما هم به من گفت سجاد به نظرت اشکان مولتی نمیزنه؟ که من با قاطعیت گفتم نه و بهش گفتم اگه همرهای اکانت Gone Hero از دست نمیرفت الان حداقل یک و نیم برابر اکانت Watch And Learn غارت داشت،اما دلیل این ادعای من :

ببینید دوستان من تقریباً در 90 درصد سرورهایی که بازی کردم همواره تاپ غارت بودم(هم غارت سالم در دات کام هم غارت با مولتی صنعتی و با هر سه نژاد تاپ غارت رو تجربه کردم) کلا انقدری که به غارت علاقه دارم به هیچ چیز حتی لیدری و پلنری علاقه ندارم،بنابراین وقتی ببینم کسی غارتش از من بیشتر باشه میرم دنبال علتش

ببینید اسپیدترا یه قانون داره که هر ده نهایتا میتونه 10 هزار نیروی در حال رفت و برگشت داشته باشه و کل اکانت هم نهایتاً بیست کی(البته میگن دات کام هم همینجوریه که من خیلی وقته بازی نکردم)خب این لیمیت باعث میشه بعد از چند هفته توتن ها به علت کند بودن سرعت گرزی و تی کی به لیمیت بخورن و نسبت به هون و رومن که شوالیه های سرعتی دارن عقب بیفتن، بد نیست یه نگاه به تاپ تن غارت این هفته بندازیم،سه اکانت اول هون هستن ،رنک چهار رومن ،رنک پنج اکانت ما که توتن هست ،رنک های شش و هفت هون و رنک های هشت تا ده توتن،اصولا همیشه توتن ها بیشترین سهم رو در تاپ غارت داشتن اما این سرور به دلیل لیمیت هون ها هستن که بیشترین سهم در تاپ غارت رو دارن و این سهم هفته های آتی بیشتر هم خواهد شد،بنابراین بجای متهم کردن بقیه بهتره شرایط سرور رو بسنجیم و بعد قضاوت کنیم،اکانت ما هفته های ابتدایی سرور همواره جز سه نفر اول بود ولی الان عقب افتادیم دلیلشم صرفا اینه من بخاطر لیمیت، ناتاری که میدونم نهایت به اندازه سه تا گرزی برام منبع میاره رو مجبورم بخاطر اینکه به لیمیت نخورم با ده تا گرزی بزنم و از اون طرف هون با سرعت بالا شوالیه هاش سریع تروپش میره و برمیگرده و لیمیت نمیخوره،البته ذکر این نکته هم خالی از لطف نیست که اگه مختصات اکانت های هون حاضر در تاپ غارت و تک رومن حاضر در تاپ غارت رو نگاه کنیم متوجه این میشیم که این اکانت ها از چند تا ده با مختصات پراکنده نسبت به سایر دهکده ها مشغول غارت ناتار هستن و نهایتاً هر کدوم چند تا همر جنگی خوب ازشون در میاد(اگه میدونستم این لیمیت وجود داره صد در صد هون بر میداشتم:rolleyes:)

#نه_به_لیمیت_‌غارتX/

ببخشید پست یکم طولانی شد امیدوارم مفید واقع شود

پی نوشت:با توضیحاتی که خدمتتون عرض کردم همونجور که غارت هم اتحادی های من واچ و لئون سالمه،مسلما غارت mkmj و ali 2113 هم سالمه

Mkmj اینبار دیگه دیسلایک نکنیا ازت تعریف کردم;)

سلام این تصمیمات یهویی واقعا برای چیه؟چرا باید یه دفعه ای ظرفیت مخفیگاه ناتارا هم دو برابر بشه؟الان با این افزایش ظرفیت مخفیگاه به این فکر نکردین برای اکانتای غارتگر مشکل گندم منفی ایجاد میشه؟

ولی رید خودکار باعث میشه کسانی که مشغله روزمره شون زیاد هست بتونن تو اون تایم که نیستن اکانت هاشون خیلی عقب نمونه و وقتی برگشتن بتونن منابع رو مدیریت کنن و اکانتشون رو در حد متوسط سرور نگه دارن

سلام دوست عزیز با این حرف شما موافقم که این امکان میتونه به کسانی که تایمشون کمه کمک کنه،(حقیقتا بنده خیلی دوست دارم این سرور بازی کنم ولی از اونجایی که مشغله زیادی دارم احتمال بازی نکردنم از احتمال بازی کردنم بیشتره)ولی به دو دلیل موافق این چنین امکانی نیستم

۱ول اینکه باید یه فرقی بین کسی که وقت میزاره و زحمت میکشه با کسی که وقت کمتری میزاره وجود داشته باشه وقتی چنین امکانی باشه غارت اشباع میشه و همه به فکر غارت میفتن و منابعی برای کسی نمیمونه

دوم اینکه هر ابزاری که بتونه باری از روی دوش بازیکن برداره ازش سوء استفاده خواهد شد،مدیریت سایت قول دادن با همه نوع باتی برخورد کنن،توی چنین شرایطی مولتی ساختن خیلی سخت میشه،ولی وقتی غارت خودکار باشه طرف میاد وی پی اس میخره با استفاده از غارت خودکار چند تا اکانت خوب دیگه هم بالا میاره

دوستان یه صحبتهایی شنیدیم بابت رید خودکار تو سرور!! ایا درسته ؟؟ چنین قابلیت صرفا پیشنهاد شده یا قرار باشه جزو امکانات سرور؟؟؟

شایعه ای بیش نیست

این سرور قراره بدون بات باشه بعد خود ادمین بیاد یه نوع بات بزاره؟

پ.ن : دانیال اکانت گت رایت اسپیدتم سرنوشتش مثل نیسانت شد.

سلام اشکان جان،اکانت get_right اسپید اکانت من بود و تا قبل اینکه اون اتفاق براش بیفته یکی از اکانت های خوب سرور بود بدون حتی یه دونه مولتی یه واندرزن خوب داشت،دانیال عزیز لطف کرد یه مدت کوتاه در خدمتش بودیم و به ما کمک کرد و در اتفاقی که افتاد دخیل نبود

پ ن :صرفا بخاطر اینکه اسم اکانت اومد این پیام رو دادم چون مربوط به گذشتس و به این سرورم ربطی نداره،فقط در این حد بگم ماجرای گت رایت رو همون زمان بطور کامل در فروم با سند توضیح دادم،بخشی از اون اتفاق مقصرش من بودم اما مقصر اصلی هم بازی من و یه سری اتفاقای دیگه بود

اشکان عزیز وقتی ماجرایی رو بطور کامل نمیدونی کسی رو متهم نکن ،ضمنا بعد اون سرور با وجود اون اتفاقات چندین سرور با دکتر هانی بازی کردم