Posts by Mr.Sajad

عرض سلام و احترام خدمت همه عزیزان

ایلیا عزیز ،حقیقتا وقتی دیدم پست های آخرت از کیریلوید استفاده کردی و با دقت آنالیزهایی انجام دادی،احساس کردم پلیر با دقت و با هوشی هستی ولی با این حرفات،مقداری نظرمو عوض کردی

شما واقعا علت رنک یک غارت بودن اون اکانت برای چند هفته را توانایی مارکسمن یا کلا نژاد هون دیدی؟یا داری شوخی میکنی باهامون

چیزی که ما دیدیم غارت مولتی بوده و بعد از اجرای پلن SE روی مولتیای اکانت مورد نظر شاهد حضور اکانت مورد نظر در رنک نه هستیم!البته هر کس در نوع غارتش صاحب اختیار هست و به بنده ارتباطی نداره،فقط جهت روشن شدن موضوع برای شما گفتم

شما مصری هم باشی با غارت مولتی میتونی تاپ غارت باشی اما بستگی به خودت داره وقتی مولتی داری بهتره چه نژادی برداری !

ایلیا جان نمیدونم سرورهای قبل بودی یا خیر،اما من سه سرور آخری که بازی کردم با سه نژاد مختلف و فقط با غارت ناتار پنج هفته اول رنک دو و سه غارت گرفتم(سرور نرمال M A R S توتن،سرور دو ایکس M A R S هون و این سرورم Gaul Teachers گول)بنابراین هیچ نژادی حداقل تا هفته پنجم ششم نمیتونه مزیت آنچنانی داشته باشه،جالبه بدونی هر سه تا سرور کسانی از من بالاتر بودن مولتی میزدن،این از غارت

راجب رنک دفاع تا هفته ششم صحبت کردی اما بد نیست بدونی الان دو هفتس رنک یک و دو دف گول هست نه هون;) پس اینم ربطی به نژاد نداره

در مورد همر هم دیفالت ما رو که دیدی و عکس همر قبل لند دیروز رو میزارم،بد نیست بدونی اگه از SE صرف نظر کنیم،دیروز فقط سه همر توی سرور از این همر سنگین تر بوده و پنج روز پیش فقط دو همر !! اونم همری که رعد هست و چون پلن اکانت ما دفسازی هست شمشیر خیلی دیر و بدون کلاه شارژ شده و به علت کمبود وقت آف هم بوده

اینا رو گفتم زیاد به نژاد اکانتا توجه نکنی،هر نژادی اگه درست باهاش بازی کنی مزیت های خاص خودشو داره

راجب مارکسمن و رعد درسته مارکسمن اتک و جیب بهتری داره اما سرعت رعد بیشتره و این مورد توی این سرور که لیمیت غارت داریم تاثیر زیادی داره

پ ن : از مدیریت تقاضا داریم در لیمیت پنجاه لیست فارم و سی کی اتک مجموع اکانت،تجدید نظر بشه،واقعا کم هست و ما که ناتار میزنیم رو اذیت میکنه

سلام،توهمی حقیقتا من نفهمیدم چی گفتی به چند نفر هم متنتو دادم اونام متوجه نشدن به همین خاطر نتونستم نقل قول کنم

برای اینکه فاز بر نداری گفتن موارد زیر خالی از لطف نیست(از دوستان عزیزی که نام میبرم تقاضا دارم اگه جایی خلاف واقع میگم حتما همینجا پست بزارن و بگن)

ببین گل پسر،تیم مارس اینجوری تشکیل شد : مسعود نوب،آرش کاپیتان و رضا دوستان من بودن و هنوزم هستن، این عزیزان قبل از مارس با هم روی یک اکانت بازی نکرده بودن ولی هر سه عزیز با من حداقل یک سرور بازی کرده بودن،من این عزیزان رو دور هم جمع کردم و زمانی که دنبال اسم برای تیم بودیم من نام M A R S که اول اسم چهار نفرمون بود رو پیشنهاد دادم و دوستان هم قبول کردن،این از تشکیل تیم مارس !

بعد از مدتی از انجایی که مسعود عزیزم به دلیل کارای ازدواجش نتونست ادامه بده مهدی کلت عزیزم به جمع ما اضافه شد و ترکیب مارس حفظ شد،بعد از مدتی امیر رولبک عزیز هم به واسطه دوستی ای که با رضا داشت به جمع ما اضافه شد

دقیق یادمه یک روز عصر رفته بودم پیاده روی امیر بهم زنگ زد و گفت سجاد یک پلیر پیدا کردم که از هفت صبح تا دوازده شب هست فقط تجربه زیادی نداره و تازه کاره،بیاریم روی اکانت؟ من گفتم تجربه مهم نیست مهم تایم هست،تایم داشته باشه راش میندازیم و جنابعالی اومدی روی اکانت،با توجه به اینکه فقط با گوشی بودی و غارت خودکارم توی سرور نبود ازت خواستیم هر ده دقیقه لیست ها رو بزنی و اگرم تونستی ارتقا منابع هم بدی(کاری غیر از اینا کردی؟مثل یک بات لیست ها رو زدی،آیا یک ناتار به لیست ها اضافه کردی؟)،انصافا خیلی خوب و متعهد کارایی که بهت گفتیم رو انجام دادی و اون تایم هفت صبح تا دوازده شب روی اکانت بودی که حتی من تعجب میکردم که چقدر فعالی ولی بعدا فهمیدم اینا همه از سر ذوق بوده به هر حال اولین بارت بود روی یک اکانت در این سطح و در تاپ غارت بازی میکردی،همه چیز داشت خوب پیش میرفت و شما هم داشتی در حد خودت زحمت میکشیدی،تا اینکه یک روز امیر بهم گفت سجاد بیا برای اکانت tavahomiroll (اکانت جنابعالی و امیر) هم لیست بزن شاید یه جا بدردمون بخوره،زمانی من اومدم روی اکانت tavahomiroll جنابعالی فقط یه اصطبل کوچک رو اونم به زور و با لول پایین شارژ داشتی و غارتتم یک صدم نفر آخر تاپ غارتم نبود !

با لیستایی که من زدم و مدام هم اپدیت میکردم بعد از سه هفته اکانتت اومد نزدیک تاپ غارت و اصطبل بزرگ و کوچک، سربازخونه بزرگ و کوچک و کارگاه همه چیت شارژ بود بازم منابع دیوار میشد،بعد اینکه اکانت خودت با زحمات من اومد بالا اکانت M A R S رو ول کردی و رفتی اما امیر تا آخر سرور با ما بود و مثل تو سوء استفاده نکرد،این از خیانت اولت ! هر چند که اکانتت آخرشم چیزی نشد ولی مارس دیفالتش تا زمانی که همر سوم سرور(دیابلو) رو پروند رنک یک بود و رمر اندگیمی مارس هم آخر سرور رنک یک شد(با زحمات آرش و رضا،چون آخرای سرور من به دلیل مشغله نبودم)

خیانت دوم خودت و رفیقاتم سرور بعدش بود و کتیبه ای که SE به امانت بهتون داد رو تقدیم NE کردین و حتی به اعتبار رفیق خودتون(امیر) هم رحم نکردین،خیانت سومتم خفت اکانت مارس زیر سایه متا بود !

الان دقیقاً به چی مینازی توهمی؟چی توی خودت دیدی که با من کل میکنی؟ چه جنسی باعث این نوع توهم شده؟تا حالا چه حرکت خاصی توی تراوین داشتی؟اولین سروریه که توی تاپ غارت میبینمت که خودتم بهتر میدونی همش بخاطر مولتیایی هست که امیر ساخته،تویی که توی عمرت یک لیست فارم نزدی ادعای چیو داری؟مطمئن باش روزی که تو تنهایی بتونی یک اکانت با غارت سالم بیاری تاپ غارت، اون روز،روز خداحافظی من از تراوین خواهد بود

از همه دوستان بابت طولانی شدن این پست عذرخواهی میکنم،یه حرفایی رو نمیشه نزد

پ ن : توهمی تایم دیگه هیچ جوابی بهت نمیدم،هم واسه اینکه فاز برنداری هم اینکه واقعا متوجه حرف زدنت نمیشم(توهمی تایم کن یو اسپیک انگلیش؟)

پ.ن:یه نفر نوشته بود رنک یک غارت سالم حالا که از سایدش زدن جلوش پاک کرده که بگه اونم سالم میزنه نقطه خنده بچهای فروم

سلام گل پسر اولا یاد بگیر وقتی میخوای کسی رو مخاطب قرار بدی ،مستقیم اسمش رو ببری نه اینکه بگی یک نفر،علی الخصوص زمانی که یک سرور روی اکانتش بازی کردی و چهار تا چیز یاد گرفتی ازش و این سرور هم آرزوتون بود توی سایدتون بازی کنه(اگه در جریان نیستی از دوست مشترکمون بپرس) ;)

مورد بعد اینکه شما اول خودت پروفایل نوشتن رو یاد بگیر بعد توی پروفایل بقیه سرک بکش

توهمی تایم ^^^^

اون رنک یک غارت سالم دو هفتس پاک شده و هیچ ربطی به هم سایدی نداره،اگه شما فرق غارت ناتار با مولتی رو بلد نیستی بقیه بلدن

و ذکر این نکته آموزشی هم خالی از لطف نیست

*هون واسه غارت مولتی نیست*

بله اونجا هم مولتی اکانت هست ولی اون اکانت نمیتونه تو‌اتحادت باشه و‌نمیتونه هم پیمانت باشه یعنی گاو پیشونی سفیده ، دف نمیشه واسش فرستاد ، ازش هم دف نمیشه گرفت تا اینکه تایم لیمیتش پر بشه

نمیشه با بات بالا اووردش

سلام

۱)این سرور خوشبختانه از سیستم کنفدراسیون استفاده میشه و مثل دات کام مولتی غارت باید بیرون کنفدراسیون باشه

۲)این سرور به شخصه دو بات رو تست کردم هیچ کدوم جواب نداد(شاید بعضیا بات اختصاصی داشته باشن) در حالیکه دات کام بات های متنوعی براش پیدا میشه

******★******************************

به نظر بنده مدیریت با فراهم کردن شرایط بالا و همچنین بن تعدادی مولتی در حد توانش با مولتی اکانت مقابله کرده،بقیش برمیگرده به خودمون که فقط حرف از مقابله با مولتی بازی بزنیم یا عمل کنیم،اگه اهل عمل هستیم سیستم کنفدراسیون خیلی دستمون رو باز میزاره برای پلن رفتن روی مولتیا

اینکه بخوایم مولتی بازی رو فقط مورد نکوهش قرار بدیم به جایی نمیرسه،از نظر من هر کسی یه سبک بازی برای خودش داره،من به شخصه بازی برام زمانی لذت بخشه که بخوام کار خاصی انجام بدم،مثلا با غارت ناتار و سالم توی تاپ باشم ،یه نفر دیگه دوست داره رکورد بزنه و مولتی بسازه،بجای اینکه توی فروم بگین مولتی بده،داخل بازی مولتیا رو کاتا کنین

در مورد ناتارهای سرور هم چون تعداد پلیرها کم هست و مثل قدیم چیزی به نام فارم عمومی وجود نداره،ناتارها این خلا رو به خوبی پر کردن ضمنا تاپ هجوم و غارت ربطی به هم ندارن،میشه حیوون کشت و رفت تاپ هجوم ،میشه در طول هفته یک پوینت هجومیم نگیری ولی با غارت ناتار تاپ غارت باشی

عرض سلام و احترام

چند نفر از دوستان از من روش سرچ ناتار رو پرسیدن،با کسب اجازه از آقا لقمان عزیز برای استفاده دوستان جدید،آموزشی که آقا لقمان قبلا قرار دادند رو میزارم

برای جستجوی ناتارها:

1) وارد پروفایل ناتارها شوید

2) سه دکمه CTRL ,SHIFT,J رو با هم فشار دهید

3) کد زیر را در صفحه باز شده Paste کنید،(خط آخر کد بجای X و Y مختصات ده مد نظر ،بجای Min کمترین فاصله ناتار از دهکده مد نظر و Max بیشترین فاصله ناتار از دهکده مد نظر رو وارد کنید)بعد از اینکار لینک ناتارها به ترتیب جمعیت در Clipboard کپی میشوند

4) برای راحتی کار یک پیام خصوصی باز کنید ،لینک ناتارهایی که در Clipboard کپی شدن را در اینجا Paste کنید و پیام خصوصی را برای خودتان بفرستید
    5) پیام خصوصی که برای خودتان ارسال کردید را باز کنید و لینک ها را دونه دونه یا با افزونه هایی که روی مرورگر نصب میشن و تمام لینک ها را همزمان باز میکنن، باز کنید(من بیست تا بیست تا باز میکنم)

این سرور به دلیل کمبود وقت ،در حد دفسازی به اتفاق نیما و دو نفر دیگر از دوستان عزیز با اکانت Gaul Teachers در خدمت دوستان هستیم،یک مقدار غارت ناتار کمی هم در کنار دفسازی انجام میدیم تا سطح غارت خونمون پایین نیاد:) ان شاءالله که سرور خوب و پر زد و خوردی داشته باشیم،از دوستان عزیز آنالیزور هم تقاضا میکنم ، تحلیلی راجب سرور انجام بدن یکم یخ فروم آب بشه

سلام شهریار جان

به این عکس میشه خفت M A R S توسط همین ده توهمی رو هم اضافه کرد(البته خفتی که بعد از رها کردن اکانت صورت گرفت) اما این خفت ها در شرایط زیر رقم خورد

اکانت ما (M A R S ) و همچنین Bella Ciao در NW و مرز با NE کنار هم ده زدیم و از اونجایی که با SW متا بودیم به اکانت توهمی اجازه داده شد کنار ما ده بزنه،اما SW زیر متا زد و این خفت هم از فاصله زیر ده دقیقه ای زده شده وگرنه توی خوابم کسی نمیتونست خفتی از bella و M A R S توی اون سرور داشته باشه

پ ن ۱: از یک طرف خیلی خوشحالم که ساید محبوبم SE این سرور با قدرت اومده و از طرفیم ناراحت بابت اینکه به علت مشغله کاری نمیتونم در خدمت تیم باشم اما پشت صحنه توی سرور هستم

پ ن ۲ : چقدر تعداد تیم ها زیاد شده،اکانتایی که کلا دو سه تا پلیر داشتن هم یهویی شدن تیم؟اسم تیم کلاس داره آیا؟^^(مخاطب خاصی نداره کلی گفتم)

عرض سلام و احترام خدمت همه بزرگوران

رضای عزیز

درگذشت پدر درد پر دردی است که باورش هیچگاه در ذهن و قلب جای نمی گیرد ولی در برابر تقدیر و رضای پروردگار باید رضا بود

درگذشت ایشان را به شما و خانواده بزرگوارتان تسلیت عرض میکنم

روحشان قرین رحمت الهی

عرض سلام و احترام ،امیدوارم که حال همه عزیزان خوب باشه

اصلا وقت بازی ندارم ولی ان شاالله اگه عمری باشه در ربع همیشگی (SE) با یک اکانت گول یا مصری در حد یک دفسازی آماتوری حضور خواهم داشت،با کسی برای بازی صحبت نکردم با این حال اگه کسی میتونه ۹۹.۹ درصد تایم اکانت رو گردن بگیره در واتساپ پیام بده، اسم اکانتم هنوز مشخص نیست ولی طبیعتا M A R S نیست چون نه تیمش هست و نه وقت برای سبکش

دوستانی که میخوان در SE بازی کنن برای هماهنگی در واتساپ پیام بدین

09393303730

سلام و عرض ادب خدمت خوانندگان محترم فروم

از زمانی خداحافظی کردم فقط در یک مقطع کوتاه در خدمت اکانت مارس بودم و حدودا دو هفته هست لاگینی نداشتم و اکانت کامل در اختیار رضای عزیزم هست و توی این مدت آرش کاپیتان هم به رضا کمک کرد،در مورد علت حذف اطلاعات زیادی ندارم و از آنجایی که خودم بخاطر درس فرصت بازی ندارم و زحمت اکانت روی دوش رضا بوده،به تصمیم رضای عزیزم برای حذف احترام میزارم،اکانت مارس بیست ساعت دیگه حذف میشه و اگر هنوز کسی ابهامی راجب غارت مارس داره بیاد واتساپ ساعتای آخر رمز جانشینی بدم بره ببینه همه چیو،شمارمم طبیعتا مخبر NE در گروه داره:)

اما بعد

بین بچه های اکانت خودمون صحبتی شد مبنی بر چالش رو بازی کردن! :دی حالا این چالشه از این قراره که هر اکانتی با گذاشتن عکس آمار تروپ روز خودش میتونه اکانت دیگری رو به این چالش دعوت کنه و عکس روز آمار تروپش رو بخواد

پ. ن 2 : بچه هایی هم که نگران گندوم خور اکانت ما هستن یه نگاه به مرتاض کوچیک و تاپ رید بندازن می فهمن که مشکلی نیست

عجب چالش زیبایی ولی یک سوال ازتون دارم رو بازی کردن یعنی عکس از تروپ گذاشتن؟از اون فارم لیست و مزارع مصری زیبا و نامحدودتون عکس بزارید

راجب پی نوشتتون که فرمودین نگران گندم خور هستین،واقعا هم جای نگرانی داره آخه مگه میشه یک اکانت توتن بدون کپ این همه تروپ رو گندم بده؟مگه داریم؟آها ببخشید حواسم به مزارع گندم نامحدود مصری نبود،مرتاض در برابر اون مزارع کشکه

بنده به سبک بازی شما احترام میزارم چون بارها در سرورهایی که بات بوده و همه مولتی داشتن اینجور اکانتی داشتم ولی واقعا پز دادن واسه اینجور اکانتایی یک جوک خنده دار هست

هفته دوم یا سوم سرور بود من چالش غارت سالم رو مطرح کردم ولی حتی پرچمدار مبارزه با مولتی بازان هم،دعوت این چالش رو لبیک نگفت و بعدا پرچمدار مبارزه با مولتی بازان(در ظاهر) با پرچم دار مولتی بازان متا کرد:)

با این حال دعوت شما برای این چالش رو میپذیرم و عکس تروپ اکانت مارس تقدیم حضور عزیزان میشه با این تفاوت که ما فقط همین یک اکانت رو داشتیم،صد در صد غارت ناتار بود،پارکینگ و کتیبه های اختصاصی !! هم نداشتیم

همر ۰۱ و ۰۴ یک راند با جنگ آموز شارژ شدن

لاست های زیاد اینا بوده :(عکس مربوط به دو روز پیشه و الان لاست ها بیشتر هم شده )

۰۱ حدود ۷۰ کی مزدور و سه کی رم و سه کی کاتا و ۰۴ و ۰۶ هر کدام حدودا ۴۵ کی تیرانداز و ۰۲ بیست کی تیرانداز لاست دادن،همر ۰۳ هم که توی پلن پروندن همر کلاب به جز کاتا بقیه تروپش صفر شد و باز یه کوچولو شارژ شد

۰۷ هم که نگم براتون همون دهی هست که توهمی در سایه متا کنارش ده زد و ما اجازه دادیم بیاد بالا و بعد از فاصله پنج خونه ای با چکمه بزرگ تقریبا ۷۰ درصد همر وقت ۰۷ رو خفت کرد اما ما در جوابش چیفش کردیم و مجدد همر رو ساختیم،از منابع ۰۷ هم نگم براتون،تقریبا ۳۰‌ درصد غارت اکانت ما بود و همیشه منابع دیواری داشت(منطقه خوبی رو از دست دادی توهمی،بهشت بود بهشت;))

در پایان از بچه های اکانت تشکر میکنم

رضا ،مهدی کلت ،آرش کاپیتان و دوستان عزیزش که منت گذاشتن و مدتی در خدمتشون بودیم:سید سجاد،آقا اشکان و آقا علیرضا avenger

آرش جان امیدوارم شما هم من رو ببخشی،دو سرور روی یه اکانت بودیم هر دو بار یه کوچولو کدورت پیش اومد^^

صد شدن واندر هم مبارک ربع NE باشه و دم غیرت متای Se.Nw هم گرم که تحت هر شرایطی پای متاشون موندن،ربع چادر به سر سرور هم زیر سایه NE ،واندر دید خداروشکر;)

سلام به روی ماهت

امیر جان این متد رمز مولتیای سرور قبل مارس رو من انتخاب کردم و این فایل نوت پد رو هم همون زمان من بهت دادم،من سرور قبل به این شکل رمز گذاشتم،من یا رضا از کجا باید بدونیم شما با اون همه اطلاعات بالا در مورد کامپیوتر،برنامه نویسی و ... واسه رمز گذاشتن مولتیات از من تقلید میکنی؟یعنی مثلا نمیتونستی بجای ۸۵،عدد دیگه ای بزاری؟یا یه متد دیگه برای خودت انتخاب کنی؟

عزیز دلم خفت مارس بعد از جداشدن من و رضا از مارس اتفاق افتاده و زیر سایه متا هم توهمی اونجا ده گرفت،با این حال مطمئن باش اگر من یا رضا رمز مولتیای شما رو میدونستیم به دو کتیبه فکر میکردیم نه چنج کپ

موفق و پیروز باشی

پارسا جان یک سوال میشه بگی اون ده با گلد تخریب شده یا کاتا شده ؟

چقدر گلد زده شده واسه تخریب اون ده ؟اون ده قبلا همر بودده با زیر ساخت های همر درسته؟

محمد جان قبل از چیف شدن چون امیدی دیگه نداشته و دف هم نمیرسیده ساختمونا رو با گلد تخریب میکنه،دهکده همرساز بوده و مسلما چهارموتوره هم شارژ شده،بخاطر متا اونجا تونسته بوده ده بگیره و با نامردی بخشی از همر مارس و بلا رو خفت کرده که امروز باقی مونده همون همرها این همر رو چیف کردن،الانم میخوان بی ارزش جلوه بدن دهکده رو ولی جالبه بدونی بعد چیف شدن حدود ۱۰۰ الی ۱۵۰ کی دف میرسه ^^

عرض سلام و احترام و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما عزیزان در این ماه مبارک

از آنجایی که به دلیل مشغله درسی از سرور خداحافظی کرده بودم،علاقه و وقتی هم نداشتم بخوام بیام مجددا در فروم پست بزارم،اما دیشب امیر(رول بک) در واتساپ به من پیام داد که تو پسورد مولتیای من رو داشتی و جواب بدی رو با بدی نمیدن، وقتی این پیام ها رو از امیر دریافت کردم جا خوردم که چه اتفاقی افتاده چون اولاً چند روز بود توی سرور نبودم و ثانیاً من هیچ وقت رمز مولتیای امیر رو نداشتم و فقط امیر در سه مقطع رمز اکانت N.W.A رو بهم داد و ازم مشورت خواست و منم از اونجایی که امیر عضوی از تیمم در سرور نرمال بود، یه سری اطلاعات در مورد غارت و همرسازی و ... بهش دادم و از آخرین باری که بهم رمز داد و با هم حدود دو ساعت توی دیسکورد حرف زدیم 50 روز میگذشت،بعد از این حرفای امیر برای اینکه رفیقم به اشتباه منو قضاوت نکنه مجبور شدم باز صفحه تراوین رو باز کنم و یک سری اطلاعات بدست بیارم که این اطلاعات رو دیشب به خود امیر هم دادم و حدوداً دو ساعت با هم صحبت کردیم و تا حدودی متقاعد شد که اینکار توسط من یا تیم لیدری SE انجام نشده، اما اطلاعات : دیشب تعدادی از مولتی های SW چنج کپ شده و دو تا از این اکانت ها هم کتیبه بزرگ داشتن(مرتاض و چشمان بزرگ)!! حالا چرا من میگم کار SE نبوده :

ببینید دو شب پیش تیمی که اکنون روی مارس بازی میکنه تعدادی کپ از مولتی های SW رو کاتا میکنه و روی یکی از مولتیا هم چند موج با اینسرت قشنگی که توسط بچه های SW انجام میشه،دیوار میشه،در ادامه هم دو کپ مولتی دیگه کاتا لانچ میشه که اینبار با هوشیاری صاحبان مولتیا تمام موج ها دیوار و حدود 2000 کاتا دیوار میشه که این اطلاعات رو آقا پارسا هم دادن، خب سوال من اینجاست اگر تیم لیدری یا هر نفر دیگه ای توی SE رمز اون اکانت ها رو داشت،آیا اجازه میداد 2 کی کاتا از همر دیفالت مارس دیوار بشه؟آیا برای SE دو کتیبه بزرگ که خیلی هم مهم بودن ارزش بیشتری داشتن یا چنج کپ تعدادی مولتی؟برای من حقیقتاً قابل هضم نیست دو کتیبه بزرگ خوب رو بیخیال شی،چراغ بین رو بیخیال شی ،دو کی کاتا رو بیخیال شی و فقط بسنده کنی به چنج کپ چند تا مولتی؟

سرور قبل هم اینجوری اتفاقی برای SW افتاد و مشخص شد که کار یکی از تیم های حاضر در ربع خودشون بوده و این بار هم این قضیه بیشتر به یک تسویه حساب شخصی شباهت داره تا ضربه یک ربع دیگه،بنابراین بهتره قبل از قضاوت همه جوانب در نظر گرفته بشه و یکم فکر کنیم و بعد انگشت اتهام رو به سمت کسی بگیریم

سلام آقا کاوه عزیز،ممنون از پیامتون کاملاً فرمایش شما صحیح هست و مسلما هیچ تیمی به اندازه خود آدم دلسوز اکانت نخواهد بود ولی وقتی مشغله مربوط به زندگی باشه،مسلما زندگی در اولویت هست نسبت به یک بازی

سجاد عزیزم و آقا رضا؛ شما هم یک بار دیگر تجربه ای کسب کردید و اینجاست که نباید جا بزنید و با قدرت و الان با تجربه ای بیشتر ادامه بدهید. با تمام احترام به نظر شما دوستان، متاسف خواهم بود که شما عزیزان دیگر همبازی ما نباشید‌.

با کمال تشکر و احترام

SOURENA

آقا رضا بزرگوار سلام، رفتن بنده هیچ ارتباطی به قضیه کتیبه ای که SW به NE داده نداره و همانطور که عرض کردم فقط مشغله درسی هست

یه صحبتی هم با آقا یوسف عزیز دارم:در ابتدا بابت فوت پدر بزرگ گرامیتان تسلیت عرض میکنم و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت واسعه و برای جنابعالی و خانواده محترم صبوری و شکیبایی مسئلت می نمایم

یوسف جان شما لیدر و بزرگتر تیمی جوان ،با انگیزه و با انرژی هستین که مسلماً تزریق مقداری تجربه بیشتر به این تیم میتونه در آینده تیم خوبی از شما بسازه،با تمام احترامی که برای شما و تیمتون قائلم اما از نظر بنده سیاست تیم شما به هیچ عنوان خوب و پسندیده نبود،یوسف جان متا سه به یک برای بالانس سرور انجام شد و طبق آماری که آقا لقمان میدادن ربع NE اندازه سایر ربع ها پلیر و مولتی داشت،با این حال اگر هدف شما مبارزه با مولتی بازی بود اول از ساید خودتون شروع میکردید مثلاً همین تعداد اکانت مولتی زیادی که چنج کپ شدن همه مربوط به فقط یکی از لیدرهای شما بوده ! یک اتحاد 51 نفره و یک اتحاد 10 نفره آیا این ها مولتی نیستن؟میشه میزان غارتشون رو اسکرین بدین؟در همه ربع ها تعدادی اکانت هست که غارتشون مولتی هست اما یه ربع بیشتر یه ربع کمتر و همه میدونیم که ربع NE پرچمدار مولتی بازی در این سرور هست و به اندازه سه ربع دیگه مولتی داره،آقا یوسف گل اگه شما قصدتون مبارزه با مولتی بود و دیدین SE مولتی داره بین بد و بدتر ،بدتر رو نباید انتخاب میکردی،پس لطفاً با کلمات بازی نکن ،شما بررسی کردین دیدین متا با NE ممکنه پیروزی راحت تری براتون داشته باشه تا متای سه به یک،وگرنه شمایی که ادعای مبارزه با مولتی بازی دارین که نباید با ربع پرچمدار مولتی بازی متا میکردین، یوسف عزیز ربع های NW و SE بخاطر متا به شما اعتماد کردن و شما بخاطر همین متا تونستین توی NW ده بگیرین و بالا بیارین،اینکه اکانت توهمی تونست کنار اکانت های بلا و مارس ده بگیره بخاطر متا بود و گرنه هیچ وقت اون ده اونجا بالا نمیومد و توهمی توی خوابشم نمیتونست ببینه مارس و بلا رو خفت کرده(البته که این خفت بعد از واگذاری اکانت انجام شد و کسی روی اکانت نبود)به اکانت توهمی بخاطر متا اجازه داده شد اونجا ده بگیره وگرنه همون روز اول کاتا میشد،البته امروز هم خیلی جالب توسط دوستان چیف شده،لوح قانون نداشته،حتی جشن بزرگ هم نگرفته و در آخر وقتی کاملا ناامید میشه میاد با گلد تمام ساختموناشو تخریب میکنه;(

یوسف عزیز دو ربع SE و NW به شما اعتماد کردن اما شما نشون دادین هدفتون از همون اول متا با NE بوده وگرنه به احترام زحمات اکانتایی مثل مارس و بلا و یو دونت و ... که 100 درصد غارتشون سالم بود شایسته بود به متا خود پایبند میموندین در هر صورت موفق و پیروز باشید

از عزیزان حاضر در NE هم عذر میخوام که چند بار گفتم پرچمدار مولتی بازی هستین،این در جواب ادعای آقا یوسف بود و بنده برای همه سبک ها احترام قائلم و مولتی ساختن در این سرور که بات نیست زحمت زیادی داره و نوش جونتون

پی نوشت : از همرسازی و غارت خسته شدم و اگر دوباره بخوام تراوین بازی کنم یک اکانت دفساز ساده میسازمو تنهایی بازی میکنم،ولی در یک صورت ممکنه بازم یک اکانت مثل مارس داشته باشم اونم در صورتی هست که سه عزیزی که اسم میبرم دعوت من رو لبیک بگن و چهار نفری روی یک اکانت بازی کنیم: نیما(یودونت نو می)،اشکان فریدام و آقا لقمان عزیز، اگه افتخار میدین و موافقین این پست رو لایک کنین تا یه زمان برنامشو بچینیم،فکر میکنم ترکیب خیلی سمی ای بشه ^^البته این تیم اگه شکل بگیره دقیقاً مثل مارس این سرور تک اکانت و بدون مولتی خواهد بود

سلام خدمت همه عزیزان

هر آغازی یک پایانی و هر سلامی یک خداحافظی به همراه دارد،حدودا دو هفته پیش به دلیل مشغله درسی از حضور دوستان عزیزم در تیم مارس و ربع SE مرخص شدم،با این حال شنبه برگشتم تا شرایط اکانت دچار تحول بشه که خداروشکر هم شد،با این حال با توجه به داشتن آزمون استخدامی ادامه دادن در این سرور مقدور نیست و از آنجایی که بقیه بچه های تیم مارس هم مشغله دارن،از این لحظه به بعد اکانت M A R S تقدیم ربع همیشگی SE خواهد بود،از دوستان عزیزم در SE به خصوص لیدرهای گل معذرت میخوام که نتونستم ادامه بدم،ان شاالله در آینده و یک سرور دیگه بتونم جبران کنم البته به عنوان یک دفساز ساده چون واقعا دیگه وقت همرسازی و غارت نیست

در مورد اکانت تاکید میکنم از اول سرور تا الان ۱۰۰‌ درصد غارت اکانت M A R S سالم و از ناتار یا واحه بوده،ما هم بلد بودیم مولتی غارت کنیم و سرورهای قبل اینکارو انجام دادیم اما این سرور هدفمون بازی کاملا سالم بود و فقط و فقط همین یک اکانت ساخته شد و حتی یک پارکینگ هم نساختیم، اگر فرصت شد روش خودم در غارت و سرچ ناتار رو با یه آموزش مفصل به اشتراک خواهم گذاشت اما قول نمیدم چه زمانی چون واقعا وقتم محدوده،از طرفیم دو دل هستم با این آموزش یه سری نوب و کتیبه فروش هم بعدا شاخ بشن !

یه کتیبه ناقابل ارزشش بیشتر بود یا اعتماد رفیق! رضا دیدی آدما چجوری نقش بازی میکنن؟

با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان

پ.ن 4: مستر سجاد عزیز لطفا پروفایل اکانت مارس رو ویرایش کن و به جای "رنک یک غارت سالم" بزن رنک دو! خودت می‌دونی چرا..

فعلا عرضی ندارم، امیدوارم گویا بوده باشه همه چیز..

ارادت

سلام آقا ایرج عزیز،من حدودا دو هفته روی اکانت M A R S لاگین نداشتم و از اونجایی که صد در صد غارت اکانت M A R S توسط من انجام میشد(ناتاریابی و تنظیم لیست فارم ها)این دو هفته که من نبودم غارت کم شد و شدیم رنک هشت تا اینکه شنبه عصر که چکمه فعال شد بنده اومدم و از شنبه تا الان کامل روی ناتارا تایم گذاشتم و نتیجش این شده که الان رنک دو هستیم،لابد میخواین بگین غارت کلاب و بابک سالمه؟

ایرج جان اگر خاطرتون باشه هفته دوم سرور من پیشنهاد دادم اکانت های تاپ غارت یک فرد بی طرف رو جانشین کنن تا صحت ادعای غارت سالم رو تایید کنه و گفتم که حاضرم آقا لقمان که همه قبولش داریم رو جانشین کنم به شرطی که بقیه هم موافق باشن

الانم هنوز سر حرفم هستم و اگر اکانت کلاب و بابک و اشکبوس فقط اینجا اوکی بدن که حاضرن جانشین کنن آقا لقمان رو،من زودتر جانشین میکنم و اگه آقا لقمان گفتن غارت من مولتی ایناس،اکانت مارس تقدیم شما

غارت این هفته مارس مثل تمام هفته های گذشته ۱۰۰ درصد سالم و از ناتار بوده،آقا ایرج عزیز تیم مارس فقط همین یک اکانت رو داره و ما حتی پارکینگ نداریم چه برسه به مولتی

عرض سلام و احترام خدمت همه عزیزان

سرور نرمال اولین اکانتی که به لیمیت غارت خورد ما بودیم و این سرورم دوباره این قضیه تکرار شدX/البته با این تفاوت که سرور نرمال فقط لیمیت ده هزار اتک رفت و برگشتی برای هر دهکده وجود داشت و اکانت محدودیتی نداشت،اما این سرور دو لیمیت دیگه اعمال شده،سی هزار برای اکانت و محدودیت ۵۰ عدد لیست فارم که این دو مورد لیمیت جدید باعث عقب افتادن ما (که غارت ناتار داریم) از مولتی بازا میشه در حالی که بهتر بود لیمیت غارت برای مولتی بازی وجود داشته باشه نه غارت سالم !!

به هر حال الان دو سه روزه اکانت M A R S با لیمیت ۳۰ هزار اتک رفت و برگشتی مواجه شده که فکر میکنم این مقدار ۳۰ هزار خیلی خیلی کم هست و اگه دنبال سروری با غارت سالم هستیم حداقل این عدد باید ۱۰۰ هزار باشه

از ادمین محترم تقاضا دارم در صورت امکان در مورد این لیمیت ها تجدید نظر کنن چون باعث رو آوردن به غارت مولتی میشه،البته همانطوری که از اول سرور یک دونه منبع توافقی هم روی اکانت M A R S نیومده،در ادامه هم نخواهد آمد و کلا همین یک اکانت رو داریم و هدفمون بازی سالم هست(یه بچه ده ساله هم با ده تا کپ و فیدر میتونه بیاد تاپ);)

سلام

من فکر میکنم تراوین و کلا هر بازی ای برای سرگرمی و گذراندن اوقات فراغت هست اما متاسفانه توی همین بازی عده زیادی هستن که هدفشون از بازی عقده گشایی و رفع کمبودهاشون هست،یه گروه آدمای مریض هم هستن که متاسفانه هنوز نسلشون توی تراوین منقرض نشده و عده ای از همین گروه امروز توی فارم های عمومی جنوب شرق دف ریخته،ما اهل این بازیای کثیف نیستیم که بخوایم مثل خودتون مقابله به مثل کنیم و جواب این کار کثیف رو با روش های دیگه خواهیم داد

سلام آقا آرمین و آقا مجید عزیز خسته نباشید

از نظر من غارت اکانتتون کاملا سالمه،چون دقیقا اینجور شرایطی رو من با اکانت M A R S در سرور نرمال قبل داشتم،البته با این تفاوت که ما اونجا اول سرور رو خوب استارت نزدیم و هفته اول تاپ نبودیم ولی هفته دوم رنک دو غارت رو گرفتیم و همچنین ناتارهای سرور نرمال در ابتدا خیلی بد بودن جوری که همه دیوار و اقامتگاه داشتن و پایین هم میومدن بازم بدون وقفه میساختن(کار برای توتن سخت میشد و گرزی لاست میخورد) که بعد از مدتی تنظیماتشون توسط ادمین تغییر کرد و یک بار که دیوار یا اقامتگاه پایین میومد دیگه نمیساختن

این سرور ناتارا خیلی خوبن و حداقل ۹۰ درصد دیوار و اقامتگاه ندارن و این یعنی بهشت برای توتن ها به واسطه داشتن گرزی،تعداد اتک های رفت و برگشتی بالا(انتخاب کمترین تعداد تروپ مورد نیاز برای عدم لاست=۲ گرزی) در ابتدای سرور بهترین حالت برای غارت هست البته به شرطی که سایر فاکتورهای غارت بهینه هم رعایت بشه،شما الان ۷۰۰۰ اتک در حال رفت و برگشت دارین،اگه حذف نمیکردین و ۳۰۰۰ اتک دیگه اضافه میشد به لیمیت میخوردین و اون موقع دیگه نمیتونستین جایگاه فعلی در تاپ غارت رو داشته باشین،همونجور که ما در سرور قبل هفته های اول بالا بودیم ولی بعدش لیمیت دستمون رو بستX/ما سرور قبل تست کردیم برای اینجور ناتارهایی بهترین نژاد هون هست چون بخاطر شوالیه های سرعتی به لیمیت نمیخوره

اگر امکانش هست در سرور بمونین چون از نظر من این هفته و یکی دو هفته دیگه رنک یک واقعی(سالم) غارت مال اکانت شما هست

یه پیشنهاد هم بدم ،به نظر من برای اینکه این صحبت ها پیش نیاد که کدوم اکانت غارتش سالمه و کدوم اکانت داره مولتی میزنه(البته بعضیا که خیلی تابلو هست)،اکانت های حاضر در تاپ آقا لقمان عزیز که بی طرف هستن رو جانشین کنن،اولین نفر هم خودم اینکارو میکنم( اگه بقیه هم اعلام آمادگی کنن)

پ ن : نفرات اول تا سوم غارت خسته نباشید،دمتون گرم خیلی زود مزارع رو به بهره برداری رسوندین،دست خوش^^

پ ن ۲ : ما توی تاپ چکار میکنیم،مگه فان نیومده بودیم 8o

حالا من كاري ندارم كه وقتي ٢ تا نژاد توتن و هون هست رفتي روم برداشتي جنگي بسازي!!! اما واقعا منطقيه ١٤ تا اكانت بسازي به جمعيت نزديك ٢٠٠ برسونيش بعد بگي ااا ما مولتي بازي نميكرديم كه ؟ تصميم بگيري يهو حذفشون كني يعني اين همه زحمت كشيدي ببيني سرعت عمل مولتي چجوريه؟!

اینکه چرا رومن برداشتم دلایل خاص خودمو داشتم و دلیلی نداره برای کسی که خودشو استاد فرض میکنه بیام توضیح بدم(کلا با آدمای خودشیفته و با اعتماد به نفس بالا حال نمیکنم)

راجب اکانتا فکر کنم به زبون فارسی گفتم ،اینا برای یک پلن خاص ساخته شده بودن و همشونم آی پی مجزا داشتن و تا دیشبم توی هیچ اتحادی نبودن،اگرم پلن کنسل نمیشد بن نمیشدن چون آی پی نداشتن،میتونی از مولتی هانتر استعلام بگیری که اکانتا فقط دیشب آی پی خوردن ;)

اینکه کی مولتی بازی میکنه هم به مرور زمان مشخص میشه،منم ابتدا تصمیم داشتم اینجور حرکتی انجام بدم ولی وقتی دیدم خیلیا دارن بدون مولتی بازی میکنن منصرف شدم و شهامتشم داشتم بیام اکانتا رو گردن بگیرم

موفق باشی

سلام آرمین جان یه خرده آروم باش،فتح الفتوح نکردی که از شدت شادی در پوست خودت نمیگنجی,چند تا تک هیرو رو با حیوون دیوار کردی که بین لند هر کدوم فاصله زمانی زیادی بود :D

این اکانت ها شب دوم سرور رجیستر شدن و همه با آی پی مجزا و کاملا بصورت دستی فقط و فقط توسط بنده بالا کشیده شد،هر زمان فرصت میکردم همشون لاگین میکردم و بالا میکشیدم و طبیعی بود تقریبا یکسان بالا بیان

اما هدف از این اکانتا(با توجه به غارت خودکار) یه پلن جنگی برای میدگیم بود،از اینکه همه این اکانتا توسط من بالا کشیده شد هیچ کس خبر نداشت حتی بچه های تیم M A R S چون قرار نبود این اکانتا مولتی مارس باشن،فقط و فقط میخواستم هر کدوم سه الی نهایتا چهار تا ده داخل خاکستری بکشم و با غارت خودکار کلی همر بکشم و هر ربعی برای SE خطرآفرین شد رو ببرم زیر تیغ،اما بعد از صحبت با دوستان از انجام این پلن منصرف شدم چون دوستان گفتند یه جور مصداق مولتی بازی هست

اینکه چرا نژاد رومن بود هم دلایل خاص خودش رو داشت که گفتنش فایده ای نداره و پست رو طولانی میکنه

اکانتا تا دیشب در هیچ اتحادی نبودن و آی پی هم نداشتن،بنابراین تا دیشب بن نشده بودن،بعد از منصرف شدن از انجام این پلن،روی همه با یک آی پی لاگین و همه رو هم بردم یک اتحاد تا ببینم سرعت عمل مولتی هانتر در برخورد با مولتی بازی چه شکلی هست که خوشبختانه مدیریت محترم سرور نشون دادن کاملا جدی و با سرعت بالا عمل میکنند

در لحظه های آخر هم چند تا هیرو روی کپ شما زدم یه استرس کوچولو بگیری و سرور برات جذاب بشه،بین اولین لند هیرو تا آخریش حدود سه ساعت فاصله بود و اولی ۱۳ پوینت و آخری ۳ پوینت گرفت و این نشون داد استاد حین قورباغه دیدن مجبور شد قفس ها رو برداره بره حیوون جمع کنه:P^^

از دوستان عزیز در سرور خواهش میکنم این سرور مولتی بازی رو بزارن کنار و تمرکز کنن روی ناتارا و به همه دوستان هم تضمین میدم اکانت M A R S هیچ مولتی ای در این سرور ندارد و نخواهد داشت

سلام و عرض ادب

این سرور به علت کمبود وقت بصورت فان با تیم M A R S در خدمت ربع همیشگی(پیرمردهای دوست داشتنی) هستیم،ان شاالله سرور خوبی رو شاهد باشیم و اتفاقات سرور قبل تکرار نشه و جذابیت بازی تا روز آخر حفظ بشه

ظلم نیست؟

من چیو غارت کنم؟

نگران نباش دوست عزیز،شما نزدیک خاکستری هستی و به زودی ناتارهای زیادی اطرافت سبز میشه و یه بهشت خوب برات ساخته میشه