Posts by Mr.Sajad

سلام

والا فکرشو نمیکردیم یه روزی بیاد در فروم هم مولتی بازی وجود داشته باشه^^

از ادمین فروم تقاضا داریم همانطور که در داخل بازی آی پی یکسان خلاف مقررات هست و بن میشه،این چند تا اکانت فروم هم آی پیشونو بررسی کنه^^

پس نمیدونم اصرار شما برای چپوندن یوسف

تو جنوب غرب به عنوان بازیکن غایب جنوب شرق چیه؟

سلام

پرهام عزیز،بنده در این سرور حضور ندارم،

این چارتی هم که برای ربع های بازی دادم یه چارت پیشنهادی و شخصی بود و ربطی به جنوب شرق نداره که شما علیه جنوب شرق جبهه میگیری،من هر زمان حضور داشتم به عنوان یک پلیر ساده بازی کردم و سخنگو جنوب شرق نیستم

مجید و یوسف عزیز ،نظر بنده این بود که با چنین ترکیبی بالانس خوبی به وجود میاد،امیدوارم هر ترکیبی که برای ربع های بازی چیده میشه نهایتا به یک سرور خوب و جذاب ختم بشه و هیچ ربعی هم درگیر جنگ داخلی و کینه های شخصی نشه،شاید دیگه هیچ وقت چنین سرور شلوغی نداشته باشیم پس قدرشو بدونید

سلام به همه عزیزان

تا اینجا وضعیت دو ربع کامل مشخص شده

SE : تیم همیشگی SE(به جز من:)) + ربلز + تعدادی عضو جدید

NE : تیم های آریانا و فونیکس

به نظرم اگه دو ربع باقی مانده با این ترکیب بسته بشن،برای اولین بار توی اسپیدترا چهار ربع با قدرت تقریبا برابر خواهیم داشت،و اگر متای زود هنگام بسته نشه خیلی به جذابیت سرور کمک میکنه

NW : تیم های زئوس و آکسفورد(اعلام حضور نداشتن ولی تیم خیلی خوبی هستن) + آخیل و نومرسی و مولتی های وابسته ایشان:)

SW : تیم محافظین +ایلیا و دارودسته^^ و تیم سرور قبل NW یعنی کلاهبرداران و تایگرز که بهتره برگردن به خونشون

از ناصر کلاهبردار و رضا سورنا و یوسف ریتالین به عنوان لیدرهای این سه تیم، با توجه به اینکه سن بالایی هم دارن انتظار میره بدون توجه به کدورت های گذشته در کنار هم و به نام SW بازی کنن،من شک ندارم هر سه تیم SW براشون خیلی مهمه

خاکستری هم باشه برای پرهام و آیدی های فیک وابسته^^(الان راحت ده تا دیسلایک میاد)

سلام

عزیزان لطفا توجه کنید این تاپیک مربوط به آمادگی برای سرور جدید هست،نه یادآوری خاطرات و کل کل های سرورهای گذشته

لطفا این موضوعات حاشیه ای را در یک تاپیک جداگانه ادامه بدین،واقعا بعضی پست ها خیلی بی محتوا و حال به هم زن هستن

از ادمین فروم انتظار داریم با اینجور موارد برخورد و یک تاپیک جدا برای این کل کل ها ایجاد شود

این سرور به دلیل نداشتن وقت آزاد،اکانت نمیسازم اما کمکی ازم برمیاد در خدمت ساید همیشیگی (SE) خواهم بود.

امیدوارم سرور خوبی داشته باشید

عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه بزرگواران

★★★★★★★

این سرور هم تموم شد،تبریک میگم به دوستان عزیزم در SE که مستحق این پیروزی بودیم،دم همتون گرم،ببخشید از کسی نام نمیبرم تا کسی از قلم نیفته

★★★★★★★

خسته نباشید خدمت عزیزان حاضر در سه ساید دیگه،که تا لحظه آخر در حد توان جنگیدن

★★★★★★★

جا داره تشکر خیلی ویژه ای داشته باشم از عزیزانی که این سرور به بنده کمک کردن

مهدی کلت عزیزم که چند سروره مزاحمشم و خودش به تنهایی یک ساید هست

آقا مجید گل که زحمت کشید و شبا کمک کرد

و همچنین از نیما(ازت دلخورم که از کتیبه به اینور نیستی)

بدون زحمت این سه عزیز،اکانت Gaul Teachers هرگز در این وضعیت قرار نمیگرفت.غارت اکانت به جز یک مقطع کوتاه در اواسط سرور(برای جلو افتادن تکمیل زیرساخت ها) کاملا از ناتار انجام گرفت و فقط در همان مقطع یک کپ مصری غارت شد و تمام مدال های غارت موجود در پروفایل صد در صد از ناتار بود

مجموعا پنج میل دف ساخته شد که برای نگهداری بخشی از دف ،سه پارکینگ از طرف اتحاد در اختیار قرار گرفت

بعضی از دوستان تمایل داشتن،اکانت رو ببینن

رمز جانشینی:

135246

دیدن لیست فارم ها (تعداد و تایم بندی لیست ها)و همچنین موقعیت دهکده های غارتگر برای کسانی که علاقه به بازی با تک اکانت و غارت سالم دارن،خالی از لطف نیست

پ.ن: در چهار سرور آخری که بازی کردم هر سرور یک نژاد متفاوت داشتم و به نظرم با توجه به برنامه و همچنین میزان وقت آزاد،هر نژادی خصوصیات خاص خودشو داره،فقط با رومن بازی نکردم که شاید در یک زمان مناسب،این چالش رو هم امتحان خواهم کرد

پیروز و موفق باشید

سلام خسته نباشید میگم به متای شمال،پلن گسترده ای بود و حتی از واندرزن ها هم استفاده شد

ظاهرا دوستان خیلی خسته بودن و رمر سنگین تر رو آخرین اتک زدن و کاتا رو بین دو رمر فرستادن :

تبریک به دوستان عزیزم در SE که با دقت زیاد، تمام تارگت ها رو به میزان لازم پر کردن<3

پ ن : فرامرز تو مسلمون نیستی ^^

سلام من یک پست در مورد واندرزن ها گذاشتم که نیاز به اصلاح داشت و حذف شد

قبلا راجب این موضوع دوستان یه سری چیزا گفتن،فقط تکمیلی اینو عرض کنم که تاثیر واندرزن ها به میزان دف موجود روی واندر بستگی داره،در حالتی که دف واندر خیلی کم باشه به ترتیب این همرها قدرت تخریب بیشتری دارن : 1-گرز + شوالیه توتن 2-مزدور+مهاجم 3-کماندار + مهاجم 4- شمشیرزن + سزار 5- تبر + شوالیه توتن

ولی معمولا دف واندر سنگین هست ، من برای دو حالت 15 میل و 30 میل دف روی واندر شبیه سازی کردم که نتایج همرها تقریبا یکسان هست،(در هر دو حالت مدافع مصری با دیوار 20 هست)

15 میل :

30 میل :(اگر دیوار هم پایین اومده باشه باز تفاوت چندانی نداره)

بنابراین اگر قصد ساخت رمر باشه که بخاطر مست شدن بدون شک توتن بهترینه،ولی برای کاتا،روی دف سنگین واندر تفاوت آنچنانی وجود نداره

عرض سلام و احترام خدمت همه بزرگواران

تبریک میگم به متای شمال + یک اکانت از SW بابت پلن گسترده ای که اجرا کردن ،شما که بلدین اینجور پلن هایی بزنین ،واقعا حیف نیست وقتتون رو بزارین روی کاتای ناتار؟

در مورد سود و زیان طرفین صحبت خاصی نمیکنم ولی در کل برای ما که راضی کننده بود و اون دو کتیبه ای هم که رفت این تایم سرور دیگه آنچنان کارایی نخواهد داشت

اما بعد :

سلام به همگی

اومدم ببینم سرور تموم شده میبنم هنوز سرور تموم نشده این صفحه اخر و خوندم یه چیزای جالبی دیدم مگه میشه سرور با یه سرعتی استارت بخوره بعد با یه سرعت دیگه تموم بشه :d خب از همون اول نرمال بازی نکنید یا تایمشو ندارین اکانتو بدین به دوستان یا حذف کنید اینکه سرعت سرور بالا پایین بشه خیلی خنده داره

بهتره از همین الان رسول سرور بعدیشو اونم اسپید 3 ایکس یا 5 ایکس ران کنه

یه ضرب المثلی هست میگن شهر که شلوغ میشه قورباغه هفت تیر میکشه حکایت دوستان اس ایه من موندم کی میخواد این همه ادعا رو جمع کنه همشون واسه خودشون پرو پلیری شدن :d سرور بعدی فقط به قصد زدن اس ای میایم تیم خوبی جمع و جور کنید

سلام آقا مجید عزیز، مجید جان من حافظه تراوینیم ضعیفه و به یاد نمیارم سروری که همزمان هم من بوده باشم هم شما ولی طبیعتا باید چنین سروری وجود داشته باشه،لیست اکانت هایی که من بازی کردم داخل امضا هست و طبیعتا باید آشنا باشه برات(البته اسم من برای خیلیا آشنا نیست چون از همون قدیم تا الان حضور خاصی در رید کال و دیسکورد و فروم نداشتم، بنابراین شاید خیلیا منو نشناسن ولی اکانت هایی که بازی کردم،حتما آشنا هستن)

من چیزی از شما یادم نمیاد ولی از خیلیا راجب شما یک چیز ثابت شنیدم که شما فقط با مولتی و بات و اینجور چیزا بازی کردی،چند سرور اخیر اسپیدترا هم که فقط داخل فروم بودی،یک سرور با آرمین نو مرسی یه اکانت زدین هفته اول رنک یک غارت گرفتین بعد به علت پایین بودن سطح سرور حذف کردی :D(فکر کنم همون سروری بود که من با اکانت M A R S هون بازی کردم)

با احترامی که برای همه نوع سبک بازی قائل هستم ولی بازی با n مولتی،ادعا کردن و شاخ و شونه کشیدن نداره،همین سرور داشتیم عزیزانی که توی Career تراوینشون مدال غارت نداشتن ولی با همین سبک بازی چه مدالای خوشرنگی گرفتن;)،شما یک سرور بیا بدون مولتی ،تک اکانت بازی کن ببینیم چند مرده حلاجی،بازی با n تا مولتی کار خاصی نیست،کار خاص یعنی کاری که هر کسی نتونه انجام بده بطور مثال کاری که من چند سرور اخیر کردم ،سه سرور با سه نژاد مختلف(M A R S توتن، M A R S هون و Gaul Teachers گول) تا هفته پنجم ششم که مولتی سایر عزیزان بطور کامل به مرحله بهره برداری نرسیده بود جز سه نفر اول غارت(رنک یک غارت ناتار) بودم و خروجی آخر سرور اکانت ها هم که مشخصه، این سرورم اکانت Gaul Teachers فقط یک مدت کوتاه،فقط و فقط یک عدد مولتی غارت شد و کلا از غارت ناتار تغذیه میشه

مجید عزیز ،هر زمان تک اکانت حرفی واسه گفتن داشتی،بنده رو برای چلنج خبر کن،اگر فرصت بازی بود حتما در خدمت خواهم بود ;)

پی نوشت : ایلیا جان انبر قفلی زدین روی اکانت ما آیا ؟:Dاز قدیم گفتن یک بار جستی ملخک ...

شاید برای بعضی از دوستان سوال باشه که جریان پوینت دف اکانت ما چیه،قبل از اینکه به این موضوع بپردازم به ایلیا عزیز و ساید NE تبریک میگم که چند وقت پیش ابتدا دو دهکده دفساز و چند روز بعد دیفالتمون رو کاتا کردن و همین سه روز پیش هم یک دهکده دفساز دیگه چیف شد،خب این دهکده ها اطراف دیفالتمون بودن و با توجه به اینکه کلونی ما جای دیگست اهمیت خیلی زیادی نداشتن اما با این حال مقدار تروپ نسبتا خوبی داشتن و بابت چیف و دیستروی تبریک میگم

دهکده هایی که دیستروی شد : B-00 : دهکده ای که رعد ساخته شده بود و سرباز پیاده،تمام رعداش در خفت همر اکانت های last و lord voldemort دیوار شده بودن و حدود 20 ک سرباز پیاده براش مونده بود

دهکده C-00 : حدود 20 ک سرباز پیاده و 8 ک کاهن

دهکده E-00 که چند روز پیش چیف شد : حدودا 25 ک پیاده و 11 ک کاهن

دهکده A-00 که دیفالت ما بود : این دهکده شمشیرزن و رعد ساخته شده بود که شمشیرزن ها و بخشی از رعدها قبلا در پروندن همر bboy و همچنین یک پلن روی دیفالت واکینگ دد دیوار شده بودن و حدود 20 ک رعد براش باقی مونده بود

خب اینا مربوط به گذشته بود و فرصت نشده بود تبریک میگم

اما دیشب هم دوستان عزیزمون در ساید NE توسط اکانت های 3zar و last mob روی شش دهکده هر دهکده 7-8 اتک لانچ کردن،بطور کلی لانچ ها خوب بود و جز یک مورد ،تشخیص ریل بودن بقیه اتک ها غیر ممکن بود و به همین خاطر روی تمام تارگت ها دف بسته شد

هدف از این پلن چیف سه دهکده از ما بود که برای دو مورد همر ارسال شده بود

بچه های NE که لینک گرفتن،بقیه هم برای تمرین با استفاده از کیریلوید دف موجود در ده قابل محاسبه هست

سلام آقا ناصر عزیز،با آرزوی رفع کسالت ،امیدوارم همیشه در سلامت باشید

من استفاده از رمز واندر و کاتای انبار رو نه تنها یکسان نمیدونم بلکه کاتای انبار رو بدتر هم میدونم،وجه اشتراک این دو کار اینه که هر دو کثیفن،اما تفاوتشون اینه کاتای انبار ناتار آسیب به زحمات هم سایدی خودتم هست،اگر کسی داخل هر سایدی بخواد به هر طریقی به ساید ضرر بزنه یا کاری انجام بده که مورد تائید تیم لیدری نباشه،بدون شک از اتحاد اخراج و تنبیه میشه،گروهی از اکانت های اصلی شما هماهنگ اینکار رو انجام دادن،اگر مورد تائید شما باشه( با این جوابی که دادین،مشخص شد همینطور هم هست)حرفی برای گفتن نمیمونه ولی اگر یک درصد مورد تایید شما نباشه ،طبیعتا باید باهاشون برخورد بشه نیاز هم نیست کار سختی بکنین دکمه اخراج از اتحاد رو بزنین تنبیهش با ما ;)،این که بخواین بگین نوب بودن واقعا خیلی خنده داره و حقیقتاً از فردی با سن و سال و تجربه شما توقع چنین جوابی رو نداشتم، ان شاالله که این نوب ها در بقیه امور ساید با شما هماهنگ باشن و کودتا نکنن

سلام پرهام جان

بله به هیچ عنوان تا به امروز ساید SE انبار هیچ ناتاری رو کاتا نکرده،شما SW بودین ما انبار SW رو کاتا کنیم خودمون ضرر نمیکنیم؟از تمام سایدها ،ناتار در لیست فارم من هست،چرا باید به خودمون ضرر بزنیم؟ناتار برای منفعت همه هست،اینکه NW اینکار رو کرده عملا به خودشون هم آسیب زدن ولی فشار بازی زیاد بوده براشون و علاوه بر بازی،اخلاق رو هم باختن

چنانچه لینکی از کاتای انبار ناتار توسط SE دارین ارائه کنین،یا اون اکانت اخراج میشه یا اگر نشد من اکانت خودم را حذف میکنم،

بر خلاف Nw که توی فروم حرف از بازی پاک میزنن ولی در عمل اینجور کارهایی میکنن و از اون بدتر بعد از لو رفتن افتخار به انجام اینکار میکنن، ما حرف از دهنمون خارج میشه

عرض سلام خدمت همه عزیزان

مدتی هست انبار تعداد بسیار زیادی از ناتارهای SE توسط فرد یا افرادی مریض کاتا میشه،دو شب پیش یک ناتار چیف کردم و یک اتک از سمت اکانت Empire روی دهکده بود،به خیال اینکه اتک برای تخریب اقامتگاه هست ، اقامتگاه لول یک ساختم و اتک رو جاخالی دادم اما ...

و همچنین اکانت لیدر سابق(آقا رضا ببین با اکانتت دارن چکار میکنن) :

جناب آقای ناصر کلاهبردار سر قضیه بک خوردن دفاع واندر SE شما این حرف رو زدید :

ولی همین جا اعلام میکنم اگه ثابت بشه که اون دف توسط بچه های شمال شرق بک داده شده بود کل ساید ان دبل حذف اکانت میکنن و میرن . چون ما دنبال بازی پاک کنار هم هستیم .

خب شما که انقدر برای بازی پاک رگ غیرت مردانتون باد میکنه که حاضرید کل NW حذف اکانت بشه، در مورد کاتا انبار ناتارها چه نظری دارید؟این دیگه کار ساید متا شما هم نبود و کار اکانت های ساید خودتون هست

چنانچه ظرف 24 ساعت اکانت های SOURENA و Empire از مجموعه شمال اخراج نشوند ضمن اینکه بازی جوانمردانه رو باختید، به تلافی اینکار کثیف ،انبار تمام ناتارهای NW کاتا خواهد شد و هیچ حد و مرزی برای بازی کثیف وجود نخواهد داشت.

فکر کنم در جریان باشین که اینکار با چهار چکمه کوچک و یک چکمه منحصر و یک چکمه بزرگ در چه زمان اندکی قابل انجام خواهد بود !

البته داخل اسکرین شات نوشته شده رمز هولدر رو داشتن.

.

خب به هر حال یک نفر به طریقی به رمز دسترسی پیدا کرده و دفاع رو بک داده، اینکه کی بوده و چجوری رو من در جریان نیستم

اما در مورد آی پی

دو نمونه آی پی داریم

آی پی مستقیم :که همه بهش اشراف دارن و زمانی به وجود میاد که با یک آی پی روی چند اکانت لاگین بشه

آی پی عنکبوتی: چیزی که من متوجه شدم اینه که اگر اکانت هایی آی پی مستقیم داشته باشن،این اکانتا با بقیه اکانتای سرور آی پی عنکبوتی خواهند داشت،مثلا شما دو تا مولتی داری اینا با هم آی پی مستقیم دارن،حالا هر اکانتی داخل سرور با این اکانت ها آی پی عنکبوتی خواهند داشت و محدودیت غارت و تجارت دارن و داخل گزارش حمله مشخص میکنه که آی پی وجود داره ولی نوعش مشخص نیست.

یک راه برای تشخیص اینکه آی پی عنکبوتی هست یا مستقیم،فروش جنس در حراجی هست،اکانتایی که آی پی مستقیم دارن اجناس در حال فروش هم را نمیبینن و نمیتونن برای هم چکش بزنن

سلام ایلیا جان،سال های زیادی هست در SE بازی میکنم اما همیشه به عنوان یک پلیر ساده بازی میکنم،با وجود اینکه تیم لیدری اعتماد کامل به بنده دارن،اما وقتی مسئولیتی ندارم و قرار نیست هولدر باشم بنابراین رمز اکانت هولدر رو ندارم و در مورد اینکه چه افرادی رمز اکانت هولدر رو داشتن نمیتونم نظری بدم،فقط صرفا بک شدن دفاع اکانت خودم را عرض کردم

در مورد پیشنهادت،واقعا فکر کردی این حرف رو زدی؟فکر کنم شما ،هم با وی پی ان آشنایی نداری و هم اینکه نمیدونی اسپیدترا آی پی عنکبوتی داره،البته راهی برای تشخیص آی پی مستقیم و آی پی عنکبوتی وجود داره که با توجه به وجود وی پی ان ها ،به جایی نخواهد رسید

عرض سلام و تبریک سال نو خدمت همه عزیزان

و عرض تسلیت به محمد توهمی،روحشان قرین رحمت و آرامش الهی

★★★★★

بنده از سایر اکانت ها اطلاعی ندارم اما قبل از لند پلن NE روی واندر SE ،بخشی از دف اکانت ما بک خورد،این بک خوردن مربوط به حدودا چهار پنج دهکده بوده و بقیه دهکده ها بک نشده که این خودش موید این قضیه هست که با عوض شدن رمز اکانت واندر،فرد خرابکار فرصت بک کردن بقیه دف ها را پیدا نکرده

یک عکس از بک شدن دفاع اکانت Gaul Teachers

پیام من به مهدی بعد از دیدن بک شدن دفاع

ضمن اینکه حرکت خیلی کثیف بود،فرد انجام دهنده هم خیلی ناشی بوده

★★★★★

اکانت Rex لطفا مثل ما ریل بیا،فیک چیه آخه

سلام داداش اون که تو فروم هم نوشت دیگه با جنوب غرب نیست و حتی اعلام کرده سرور بعد میاد که یوسف رو بزنه . پس زدن اون اکانت هیچ ربطی به جنوب غرب و توافق احتمالیتون نداره .

آیا گزینه دیگه ای هم به جز این رو میز دارین ؟ چون خیلی وقته تو تاپ هجوم اس ای دیده نشده

سلام ناصر جان اون اکانت دیروز گفت از SW جدا هست و داخل اتحادم نبود،الان چرا داخل اتحاده؟

سلام مشکلی وجود نداره و با کیریلوید هم بررسی کنید به همین نتیجه میرسید

چکمه ها و میدان تمرین برای فاصله های ۲۰ خانه به بعد اعمال میشوند با یک مثال این موضوع بهتر روشن خواهد شد

فرض کنید سرعت پایه یک تروپ ۲۰ و فاصله ۲۰۰ خانه باشه

حالت اول :بدون چکمه و میدان این فاصله در ۱۰ ساعت طی میشود

حالت دوم : با چکمه و بدون میدان تمرین

در این حالت ۲۰ خانه اول با سرعت پایه(۲۰) و ۱۸۰ خانه باقی مانده برای چکمه ۲۵ درصد با سرعت ۲۵ ,چکمه ۵۰ درصد با سرعت ۳۰ و چکمه ۷۵ درصد با سرعت ۳۵ طی میشود

حالت سوم : با میدان تمرین مثلا لول بیست و بدون چکمه : در این حالت ۲۰ خانه اول همان سرعت پایه و ۱۸۰ خانه باقی مانده با سرعت ۱۰۰ خانه طی میشود

حالت چهارم : با میدان تمرین لول بیست و چکمه: توی این حالت چکمه و میدان جداگانه روی سرعت پایه تاثیر میزارن و نهایت با هم جمع میشن، میدان ۱۰۰ سرعت و چکمه ها هم به ترتیب ۵ ،۱۰ و ۱۵ خانه اضافه میکنن و سرعت در این حالت ۱۰۵ و ۱۱۰ و ۱۱۵ خواهد شد

تاثیر میدان و چکمه جدای از هم روی سرعت پایه اعمال میشه و روی هم اثر نمیزارن،مثلا نمیشه گفت چکمه ۵۰ درصد سرعت رو میکنه ۳۰ و میدونم ۵ برابرش میکنه و میشه ۱۵۰

تاثیر جداگانه هست و نهایت جمع میشن

از تمامی بازیکنان دعوت می‌شود تا در این ضیافت شرکت کنند :)

ارادتمند، ایلیا

ایلیا جان ممنون از دعوتت برای ضیافت

به احترام متای شمال ما هم تعداد اندکی پارتی گرفتیم

بعد از پارتی هم برای عرض تبریک حضوری خدمت رسیدیم

حدود ۳۲۰۰ تا رعد هم از اکانت نوب کبیر خفت شد که خرد خرد بود

ضمن عرض تبریک مجدد بابت متای شمال،امیدوارم در ادامه سرور جذاب تری داشته باشیم

سلام از این لینک ها منظورتون هست؟

هدف SW و اکانت Tamarrollcher از زدن ده در SE،غارت و کاتا مولتی،چیف یا خفت همر اینا بود،اما در عمل با ریختن دف در این دهکده،دیفالت اکانت که رنک دار بود بدون دف و در نتیجه دیستروی شد،و در نهایت از آنجایی که این ده هیچ دستاوردی نداشت و گندم دف هم اذیت میکرد،مجبور به بغل کردن دیوار شدن

ممنون که کار ما رو راحت کردین