نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• اینایی که شاخو شونه میکشن سایدشون ۳ ثانیه هم زیر تک به تک هم دووم نمیورد چه برسه ۳-۱ ، ۳-۱ تا اینجا جنگیدیم ، بعدا برین تعریف کنین ۳ تا ساید شدیم تا بتونیم جلو ان ای وایسیم .

سرور بعد هستین یا نه به ما ربطی نداره ، این فروم ماله این سرور هست ، تبلیغ هاتون رو صبر کنین تو تاپیک امادگی بزارین.

اینجوری تنور داغ نمیشه .

ملیجک هم اون امیدتونه .

یادتون نره ۳-۱ ۳ ماه زیرش بودین .

میگن هشتگ بالانس ۳ ماه حبس داره

خدافظ

• سلام

شنیدم برای این سرور درخواست یک کتیبه برای سایدت داشتی از مدیریت سایت ولی جواب منفی گرفتی.

ایا برای اوردن تیمتون درخواست نا معقول جدیدی از مدیریت داشتین ؟ هر چند قطعا مدیریت سرور جواب منفی خواهد داد.

و ایا دلیل خاصی داره از الان اعلام امادگی کردین در صورتی که این سرور ما شمارو تا روز ۵۰ ندیدیم .

انشالله سرور بعد با داداشیاتون دوباره متا کنید و تنهایی واسه خودتون واندر ۱۰۰ کنید ، این دفعه واندر مشترک بگیرین که حرف و حدیث هم توش نباشه و همه برنده باشین ، ساید چهارم هم نیازی نداره سرور بعد. دو تیکه شه زعوس با خودتون رقابت کنید :))

• سلام

شنیدم برای این سرور درخواست یک کتیبه برای سایدت داشتی از مدیریت سایت ولی جواب منفی گرفتی.

ایا برای اوردن تیمتون درخواست نا معقول جدیدی از مدیریت داشتین ؟ هر چند قطعا مدیریت سرور جواب منفی خواهد داد.

و ایا دلیل خاصی داره از الان اعلام امادگی کردین در صورتی که این سرور ما شمارو تا روز ۵۰ ندیدیم .

انشالله سرور بعد با داداشیاتون دوباره متا کنید و تنهایی واسه خودتون واندر ۱۰۰ کنید ، این دفعه واندر مشترک بگیرین که حرف و حدیث هم توش نباشه و همه برنده باشین ، ساید چهارم هم نیازی نداره سرور بعد. دو تیکه شه زعوس با خودتون رقابت کنید :))

این سرور تا هفته اول اصلا لاگینم نداشتیم رو اکانت ولی به دلیل کرونا و از سر بیکاری اومدیم

ادم یا حرفیو نمیزنه یا اگه زد پاش وایمیسه همتون میاید سرور بعد اگه حرفتون حرف باشه که نمیاید ولی نیست خوشبختانه یا متاسفانه :)

• با درود فراوان به تمام عزیزان

تکلیف یه سرور دیگه هم تو اسپید ترا مشخص شد و تا حدودی برای اولین بار در تارخ تراوین ظاهرا همه راضی هستن!!خوب خدا رو شکر

تشکر میکنم از مدیریت سایت که بستری فراهم کرد با تمام کاستی ها، مناسب و مقبول که یه بار دیگه این همه پلیر خوب در کنار هم جمع بشن و اوقات خوبی رو داشته باشن.تبریک میگم به امید عزیز که انصافا حقش بود 100 کردن و برد این سرور

به ساید های نپ هم تبریک میگم که به هدفشون رسیدن و ان ای با تمام شایستگی هاش رو در راه برد ناکام گذاشتن.

جا داره از تمام پلیرها در هر سطح و توان داخل ساید خوب ان ای تشکر کنم، بر خلاف ادعای دوستان، لیدرهای محترم ساید عالی عمل کردن و از جرات و شهامتشون سپاس گذاریم. انصافا باخت شیرینی بود و در تمام سطوح اعم از ساخت همر دفاع و هولدری واندر بی نظیر عمل کردن و حمایت های این دوستان باعث شد این تعداد همر و دفاع خوب تو این سرور خود نمایی کنه و هر کسی حتی از روی بدبینی و بی انصافی هم نگاه به پوینت ها بندازه میفهمه که در شرایط برابر قوانین سرور این ساید تونست شاهکار بی بدیلی رو داشته باشه

تشکر ویژه از تورج سپهر و آرمین عزیز بهنام ها امیر علی دانیال حسام ممد زد، کلیه پلیرهای لیدوکایین و دوستانشون که گل کاشتید

در اخر از عزیزانی که به اصرار یه بار دیگه در کنار ما در قالب تیم فونیکس افتخار دادن از حضورشون بهره ببریم ممنونم

ادریس عزیز امیر حسین و مهدی ددلر و علی نیمدای دوس داشتنی به همراه رضا گارد که قبول کردن پتانسیل خودشون رو به دلیل ازدیاد پلیر و کمبود کتیبه های هجومی رو یه اکانت در اختیار ساید بذارن و امار اکانتشون دست نیافتنی بود تشکر میکنم

از امیر رگنار و میثاق جان و و علی دانته که زحمت اکانت رگنارج به دوششون بود ممنونم ای ول داره امار اکانتتون

از امین و رضا اشکبوس که متاسفانه اکانت جنگی مرزی ما بودن ولی مجبور شدن به خاطر مسایل خانوادگی سرور رو ترک کنن هم ممنونم

جواد عزیز گل کاشتی پسر همرت عالی

از دف ساز های حرفه ایمون تشکر میکنم مهرداد شرف پیام استرال سهیل و همسرشون محمد و دوستان عزیز پیام که مارو یاری کردن متشکرم

از سوپر اکانت دف سازمون علی مهری عزیز اکانت تئودورگارد که اواخر نبود ولی همون یه ساعت که بود کارشو میکرد ممنونیم دست نیافتنی هستی پسر آمل

و در اخر ممنونم از استاد بابک دوس داشتنی که میشه گفت در زمینه تراوین صاحب سبک هست و مرد پشت صحنه تیم ماست کم حرف و عمل گرا که کمک کرد با ساخت اکانتی با حدود بیش از 8.8 میل گندم خور(بدون احتساب لاست) روی اکانت بابک ،تنها با 24 عدد مولتی تونست به این سطح برسونه اکانت رو متشکرم.

در انتها باید بگم آرمین جان فدای سرت از ارزشات چیزی کم نشد پسر

این و فراموش نکنید که شما دو واندر رو زدید و برای اولین بار در تاریخ اسپید ترا و تراوین سایدی به تنهایی 6 واندر رو زد که 5 واندر اون اصلی بود

فراموش نکنید در جدالی نا برابر به لحاظ تعداد واندر بردید و در صورت داشتن دو واندر مشترک از پس این ساید بر نمیومدید

سامان عزیز در قلب تک تک ما جا داری هر جا هستی موفق باشی پسر

واندر زندگیه همتون 100

کاوه

*** ™Phoenix ***

• میدونی فرق یکی مثل سپهر با تو چیه

تو فقط عقده همر داری ولی یکی مثل سپهر به فکر منافع سایده

کل اکانتش رو فدای ساید کرده بود ولی یکی مثل تو میاد شده کل دف سایدو رو خودش جمع میکنه که بیاد اینجا گنده گویی کنه

مقایسه تو با سپهر مثل مقایسه آلومینیوم هرمزگان با یوونتوسه

پ.ن : میبینم که بالاخره چادراتون رو دراوردین و قبل سرور اعلام امادگی کردین، قول متا گرفتین شیطونا ؟!

• وقتی میگم مشکل شمال شرق ضعف لیدری رو باده معده نمیگیم وفتی طرف بلد نیست هنوز همر اکانت خودش بساز چه برسه به لیدر

برای شما از همر کزوت شمال شرق مردی از جنس بلور سهپر بزرگ رو نمای میکنم

f429561671.png

نسبت تروپش خداست به جای 1 به 4 1به 5 کاتا های این همر در نوع خودش رکورد حساب میشه این اکانت اولین کپ سرور زده

i217270_pppppppppppppppppppppppppppppppppp.png

این اکانت اولین و بیشترین جنگ اموز شمال شرق گرفته

p143571_.png

همر دومش سلطان قلبهاست لا مصب ^^^^^^^^

q463574_.png

کل اکانتش رو فدای ساید کرده بود ولی یکی مثل تو میاد شده کل دف سایدو رو خودش جمع میکنه که بیاد اینجا گنده گویی کنه

پ.ن : میبینم که بالاخره چادراتون رو دراوردین و قبل سرور اعلام امادگی کردین، قول متا گرفتین شیطونا ؟!

عزیزم گلم این چیزی که ما دیدم این اکانت یه جنگ اموز شمال شرق قفل کرده و ازش این درامده چیو فدای سائد کرده دقیقا؟؟

• تو کل تیمتون یک دونه مثل سپهر ندارین ، از باده معده شاید نه ولی پای بساط پست نزار

سپهر واسه هر تیمی یه نعمته ، نیازی به اثباتش نیست البته ، هرکی کنار یا رو به روی سپهر بازی کرده میدونه.

دفی که سپهر تکی میکشه یه ساید نمیتونه بکشه

تنها پلیری که دیدم بهتر از سپهر بازی میکنه پارمیس هست از قدیمی های تراوین.

سپهر رو این مدلی با این کری ها نمیشه اورد واسه سرور بعد ، باید بیاین دست بوسیش

چه ربطی داره برادر ؟؟؟

اگه منظور از دف ساید اون حدود 15 میلیه که رو مرتاض بوده ... باس خدمتت عرض کنم که بچه ها واسه این که گندم رو ندن میریختن اونجا ... با 8 میل منفی همر ساخته شده ... موقع اتک دف روش نرفته که برادر ... کلا اونجا بوده ... در ضمن حدود 20 میل از دف ان دبل واسه اکانت مارادونا بوده ... حالا نمیدونم بازی واسه ساید رو چی میگید شما ؟؟؟؟؟ ضعف رو توجیه نکنیم بهتره ...

در مورد مقایستم درسته اگر و تنها اگر یوونتوس اکانت مارادونا باشه :D

قدرت فقط به اونهایی می‌رسه که خودشون رو کوچک کنند تا بهش برسند!
    قدرت همیشه خطرناک است، قدرت بدترین ها را جذب می کند و بهترین ها را تباه.

• سلام عزیزان درحال حاضر تیم شمال شرق علاقه ای به حضور در سرور بعد رو نداره و فکرنمیکنم نظرشون عوض شه

منم به نوبه ی خودم از تمام بچه ها چه رفیق چه رقیب تشکر میکنم

تیم اکانت:آرمین بردیا پژمان و سجاد لودر علیرضا گاد اف وار

بچه های خوب ساید سپهرو بهنام زحمت کش سامان از خود گذشته (جان شما من خودمم تعجب کردم لووول ) کیارش و کارو عزیز علیرضا دوست داشتنی ادریس و امیرحسین فتح کننده تیم تورج وبچه هاشون بابک وکاوه کمیل دوست داشتنی امین پویا (ازدستم نارحتی ولی من دوست دارم ) ابی mamadz و حسام عزیز و تمام بچه های شمال شرق تشکر میکنم

ودر انتها ازامیرعلی که از دوست داشتنی ترین شخصیت هایی است که تا حالا باهاش آشنا شدم که به خاطر من اومد این ساید و کم حرف نخورد یه عذر خواهی و یه تشکر میکنم

پ.ن: میگم میشه از عجایب سرور به پست گذاشتن آرش 10 اشاره کرد کی تورو فعالت کرده :))

پ.ن: ممرض پستاتو دوست دارم :D

پ.ن:حسین t-n-t اسطوره(عتیقه) فهمیدی کی بود اکانتتو ترکوند به منم بگو دلم میخواد بدونم کی سر رفیقش این کارو در میاره

پ.ن: پارسا هرچند ازت دلخورم ولی دوست دارم وهمینطوراز من یکی بیشتر خداحفظی کرده باشه خودتی دعا میکنم سرور بعد دیگه بری واسه 100 پرچم تیمتو ببری بالا

پست تکمیلی ترو آرمین میزاره

• تو کل تیمتون یک دونه مثل سپهر ندارین ، از باده معده شاید نه ولی پای بساط پست نزار

سپهر واسه هر تیمی یه نعمته ، نیازی به اثباتش نیست البته ، هرکی کنار یا رو به روی سپهر بازی کرده میدونه.

بچه جون سهپر همینه که دیدم سرور بعد زئوس میاد که 100 کنه حالا هرکی سر راهش باشه لاهش مکنه حالا مهم نیست بیان یا نیان در هر صورت 100 میکنه واسه همین از الان اعلام حضور کردیم فردا کسی نگه دیر بود تیم جمع نکردم بهانی نباش پا گذاشتن تو سروری که زئوس کامل باشه جرات میخواد

• خب این سرور هم تموم شد رو سیاهیش موند واسه بعضی ها (گفته بودم به اجدادتون هم فکر خواهید کرد)

قرار بود همه ببریم روی ۹۹ استاپ کنیم ببینیم کی میخواد برنده واسه ما تایین کنه تا همونجور که به بچها قول داده بودم

شمال شرق با خفت و خاری ببازه

ولی گفتیم الکی وقت تلف نکنیم (البته شاید هم انجام دادیم بستگی به مودمون داره :D)

خطاب به بچهای ساید اس دبل

دم همتون گرم گل کاشتین بچها ممنونم از تمامی بچها که مثل کوه پشت ساید اس دبل وایسادن

بچهای تیم Unbelievable ایمان، مجید لتو، ایلیا، محمد پرشین

بچهای Pante پانته آ (قهر کننده قهار :P) ، شریل (Mom) (و هومن :D)

بچهای تیم Yo_Yo و گوگولی - علیرضا یویو و محمد بزرگوار

بچهای تیم Wolf Land (میلاد ولفلند، عمو کامل کاکتوس، حسین فستر ، سجاد گانز، مهراد مستر روز، Mrvey و باقی دوستان این تیم که همیشه پایه اند)

بچهای تیم C.O.B علی فلوید، محمد زاتویچی، رضا خان، سپهر، مهدی لوسیفر، نوید سیستم، علی بی نام

و باقی دوستان که زحمت بسیاری برای ساید کشیدن، اگه از قلم افتادین به بزرگی خودتون ببخشید.

اما خطاب به ساید پر مدعای ان ای، ساید ۱ به ۶ های متغییر

بدجور خوردین حاجی، پاره شدین حاجی، من موندم الان چی تنتونه؟

خیلی رو دارین شما بازم پست میزارین

خودکشی نهنگ ها کردین فجیح بعد اینا به کنار وقتی اسکات کشیدیم دیدیم ۱۴۶ کی تی کی اکانت بابک توی بیسه خیلی آروم در افق محو شدم فقط سوالم اینجاس پلنی که روی علیرضا یویو رفته بودین رو کی رفت چون بعد برگشتم توی شفق محو شدم.:D

At war with everyone
    Still, is unfair to them

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Parsa.Swift: شخصی ().

• سلام

تو کل تیمتون یک دونه مثل سپهر ندارین ، از شاید نه ولی پای بساط پست نزار

ببین کیارش جان دکتر 20 ساله ی من ،با این 2 تا آی دی بارها در طول سرور تیکه انداخی به من بی احترامی کردی ، اشکال نداره و گذاشتم پای سن و سالت و به خاطر بقیه دوستان کاریت نداشتم،
    الان دیدم باز مثل فحش های قبلیت داری با آی دی فیکت هم به امید که همه دم از مردونگیش میزنن بی احترامی میکنی دیگه نتونستم جلوی خودمو بگیرم

چند تا نکته :
    1_ وقتی آی دی فیک میسازی سعی کن لحن صحبتت یجور نباشه
    2_ وقتی آی دی فیک میسازی سعی کن سعی کن مخاطبت یه نفر یا یه تیم نباشه

3_وقتی آی دی فیک میسازی سعی کن ساعت پست گذاشتنت فرق داشته باشه
    4_وقتی آی دی فیک میسازی سعی کن مطالبی که توی 2 تا پست پشت سر هم میگی یکی نباشه
    5_وقتی آی دی فیک میسازی سعی کن تاریخ ریجستش هم زمان با پست من نباشه
    6_وقتی آی دی فیک میسازی و گندش درمیاد ، نرو پروفایل یه اکانت رو بنویس امیر علی زاپارزاپار و به من فیک بده :)
    7_وقتی اسم آی دیت رو میذاری دکتر :) سعی کن برخوردت و نحوه ی صحبت کردنت هم مثل دکتر ها باشه عزیزم نه مثل بچه ها که به زمین و زمان گیر میده ، تراوین دکتر های زیادی داشته ولی مطمئنم مثل تو نداشته که این همه تیکه جنسی انداختی به بقیه و فحش دادن به لیدر جنوب شرق و اعتراض به فحاشی با ای دی اصلیت ،
    8_وقتی آی دی فیک میسازی دیگه انقد دنبال لایک نباش :))))

انقد وجود داشته باش که با ای اصلیت حرفتو بزنی و جوابشو بگیری ،نه با آی دی فیک

9_وقتی آی دی فیک میسازی انقد تابلو لایک و دیسلایک نکن :))))

شبت بخیر عزیزم ، به امیرعلی زاپار زاپار که هر سرور مولتیت بوده توی آی آر و جاهای دیگه سلام برسون :)

به خودم هرچی گفتی گذشتم ، مفت بریا که کردی پشت سر حرف زدنا و.... همرو گذشتم ، دیدم با ای دی فیک به امید توهین میکنی دیگه هیچ جوره نتونستم جلو خودمو بگیرم

• اکانت eyez بی ادبی کرد به بچه های ما گفت ملیجک جوابشو گرفت

ماشالله دست به فرومتون خوبه ، منتهی اکانتتون رو ندیدم تو سرور

تو زندگی قبلیت رمان نویس بودی ؟

من و کیارش یه روحیم تو ۲ تا بدن :(

• با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه دوستان

اول یه تبریک به بچه های متا

به امید عزیز که سر داستان کتیبه ها واقعا تحت فشار قرار گرفت و خوب وضع رو جمع کرد.

به آرش عزیز که از وقتی جنگ بزرگمون رو زدن تا همین 6 روز پیش روی مغزش رژه رفتم

و به پارسای عزیز که قفل اصطلاح آزادسازی گندمخور رو برای پلنرها باز کرد :D

و بعد از اون تبریک خدمت بچه های شمال شرق و مخصوصا سپهر و بهنام عزیز که مطمئنا برخلاف عده ای تمام وجودشون رو برای سایدشون گذاشتن و به جای من لیدرم من فلانم من منم فقط عمل کردن.

دوستان شمالشرق بعد از نپ کتیبه با جنوب شرق نشون دادن که حرف و قولشون کوچکترین ارزشی نداره و کاش احسان عزیز هم این موضوع رو هضم میکرد.

به طور قطع بازنده این سرور احسان شانیز وبنده هستیم

احسان رو که میدونید چرا

بنده هم به خاطر دود شدن زحمات 2 ماهه روی مولتی و اکانت اصلی طی یک روز که فکر نکنم بعد از این اتفاق دل و جونی واسه آدم بمونه که این ماجرا آموخت که صاحب اکانت صاحب ایمیلشه والسلام

در رابطه با سرور بعدی هم 2 نکته رو خدمتتون عارض میشم

2.در ضعیف ترین ساید(مبنا رو میزارم تحلیل های فروم)استارت خواهم زد.به حول و قوه الهی سرور بعدی رو سرور رقم زدن تفاوت ها مینامیم.

1. امکان داره نیام :((( که یحتمل به آستینتونه

علت باخت شمال شرق؟؟؟؟

سیاست های غزنقورتکی و طمعشون که باعث 3به1 شدن این سرور شد

پ.ن:آرش دلم برا چفت گفتنات تنگ میشه

• کی واندر کلاهبردارو زده :))؟!ً

یاد دو ایکس افتادم که آخر سرور بچه ها بیکار بودنو واندر تایگرو زدن :))

باز گفت تایگرز! :)

باز فلش بک زد

دوست فروم نویس حدس میزنم یه پولی اون زمان گرفتی بابت این کارا و ظاهرا کم کاری کردی الان داری حلالش میکنی

آخه چرا کابوس تایگرز می بینید همش!

بیشتر از یک سال از اون سرور گذشته!

ولی هنوز ترکشهاش مونده براتون!

نکنه تهدیدهای مهدی اثر کرده خخخ

یا موج انفجار حاصل از برخورد همرهای شمال به واندر و صفر شدنش هنوز رعشه میندازه به بدنت

ناصر و تیم کلاهبرداران تا جایی که اطلاع دارم ارتباطی با تایگرز نداشتن و شاید کمکی چند مدتی روی چنتا اکانت بودن اون سرور

و اما می رسیم به افسانه ی شجاعان!

میتی کومون

کلا علاقه شدیدی به داستان و افسانه داری

و البته اثر پروانه ای!

با استدلال دوستان حتی ادرار پشه توی سایدهای دیگه به شکلی تکمیل کننده حماسه ایشون بوده

معماری یونیک نرفت چون طبق محاسبات خارق العاده شما، هیرو سکته میکرد و شما میتونستین بعدا فیکسش کنید و دفی که با ۳ک گلد مفت که ادمین بخشید بریزید روی واندر

و با پلن زدن انبارهای شمال (عمدتا به دلیل ترس از خفت شدن) چنان جوگیر شدین که خدا رو بنده نبودین و بعد رفتین توی لاک دفاعی منتظر اثرات معماری باشید و بعد از صفر شدن واندرتون گروه تلگرامیتون به خواب چند روزه رفت

با این وجود باز هم ما بابت پلن تبریک گفتیم چون با تمام درگیری ها باز هم همر از جنوب غرب لانچ شده بود، به قول پارسا یه جمله قشنگ گفت، ما اگرم کشیدیم زیر سایدای دیگه (در حد توانمون) ایرادی وارد نیست بهش چون به خاطر ساید خودمون بود، وجودشو داشتیم لانچ کردیم روی شمال فقط به عشق جنوب غرب با اینکه مشخص بود نتیجه نمیده، و حتی پیشنهاد دف دادن به واندر مرکزی دادیم که با انجماد فکری دوستانتون انجام نشد، این حرفا درکش برات سنگینه فکر میکنم سیوشون کن چند سال بعد بخون شاید متوجه شدی و دوباره تکرار نکردی.

گرفتن واندر خاکستری هم تلاش برای کمک به ساید بود که موفقیت آمیز نبود و پذیرای همر دوستان بزدل جنوب غرب شد.

در مورد واندر مرکزی جنوب غرب هم(که با اکانت امیر اسپاور کلین شد و بعد حذف کرد که اگر به خاطر رفاقت نبود با کمک چنتا همر دیگه که همرهای اصلی ساید بودن کل کپ و دمپاییاتون صافکاری میشد) دار و ندارتونو زدین برای چیف کردنش که داستان طولانی داره.

۸۰ تا اتحاد در مقابل ۲ تا اتحاد!

باز هم جلوی دفکورد ۲۰ روزه نفستون گرفت

نشستین پای میز مذاکره.

حالا ما نوب شما پرو

چرا متای جنوبیتون ۱ هفته دووم نیاورد!

دلیلش میدونید چیه نچسب و خودخواه بودنتونه

نچچچسب ها بد فرم.

البته که بینتون استثنائات هم داشتین مثل پویا و نفراتی که یادم نیست الان ولی در کل ماهیت متوهمی داشتین

زیاد تشریح کردم تا اگر ابهامی بوده رفع شده باشه و البته بیکار بودم توی تعطیلی واقعا که جوابتو دادم

در کل هر سروری هر فرومی بری حتی ۱۰۰۰۰ ایکس نپال و ساندیس خوران داستان بگی مطمئن باش میام نی ساندیستو ازت میگیرم.

پ.ن.: خاطرات بدتو فراموش کن، به نظرم سرور جنگی و خوبی بود در کل جدا از تضعیف شدید جنوب غرب به دست شماها

که گویا پلن از قبل تعیین شده بوده مثل همین سرور و کراپ خواری دوستانتون توی جنوب غرب

به هر حال بعد از آشنایی با شماها، توی دات کام با تیمی نچسب تر و البته کتیبه فروش به نام X آشنا شدیم که دیگه فرسنگ ها از شماها جلوترن توی همه چیز

ما به نچسب کتیبه نفروش راضی هستیم بیاین دات کام حال و هواش هم بهتره این بار هم جنگی بریم جلو خخ

Before You Embark on a Journey of Revenge, Dig Two Graves

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Diablo ().

• خلاصه داستان این که هرکس برای نداشته هایش میجنگد

امیدجان خیلی دنبال100کردن واندر بود حتی از سرورهای قبل یادته که اون موقع مادنبال نتیجه گرفتن بودیم میگفتیم بازی حال بده دیگه واندرها رو100کردیم (البته نشانش رفته روی ایمیل سعید) تو تازه دنبال 100کردن بودی به هر نحوی یادته که

ولی برید افتخار کنید بگید یه ساید بود به اسم ان ای توی فینال اسپیدترا ازروز ثبت نام 3به1 بودتاواندرها ما 8 تاواندر داشتیم که اونازدن 5تاش صفرکردن 2تاشروهم اوردنزیرخودشون بعد ماقرارگذاشتیم این سرور یکی 100کنه بعد سروربعد هم باز3یه 1میکنیم یه ساید دیگه متا برنده بشه یه موقع بد نباشه ؟؟؟؟؟

اینم حتمابگید خود ان ای کتیبه معماری یونیک داد تا مابازی کنیم وگرنه داشتیم حذف میکردیم

الان دارید جو الکی میدین برای سروربعد خخخخخخخخخ

پ.ن:والله از اولین رانداسپیدترا زئوس داره میاد نمیدونیم راه دوره یاماشین نمیفته خلاصه که انشالله برسن

پ.ن :همرهاتون رو هم حتما بزنید ببینیم شماچی ساختین ببینیم واقعا میتونستیدهمه بیاریدروی99 یا اینم حرف بود

انشالله که به ارزوهاتون برسید

همه توجریان بودن که اینا میخوان این کار بکنن بعد مثلا کُری بخونن وعده بدن خلاصه کلاع ها خبر میارن خخخخخخخخخخخخخخخخ

تشکرازهمه دوستان ان ای

خدافظ همگی

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام خدمت همه عشقا❤️

پست آخرم رو گفتم یکم دیر بزارم تا این کل کل ها بخوابه.

خداروشکر سرور خوبی از آب دراومد و برای کسایی که اهل فکر کردن هستن نکات ظریف و عمیقی داشت این سرور که شاید هم تو بازی هم تو زندگی باید بهش توجه بشه.

اول از همه تبریک به متا و تمام بچه های پایه و خوش فکر تمام سه ساید که با وجود منافع غیر مشترک استاندارد جدیدی در همبستگی و کار تیمی بین سایدی تعریف کردن تو تراوین ایران.

دوم تبریک به حاج امید و تیم مخوفش که واقعا بعد کتیبه ها به آتیش کشیدند سرورو و خداروشکر که حق به حقدار رسید.

خیلیا باید ازین آدم یاد بگیرن، هم تو بازی هم تو ((مردونگی)).

سوم تشکر از تیم خوب، منظم و یکدست ربلز که تجربه لذت بخشی بود همکاری باهاشون این سرور و جز معدود دفعاتی بود که دوتا تیم توی یک ساید با دو اسم و دو تیم لیدری متفاوت دنبال کمک کردن به هم بودن نه رقابت و زیر هم کشیدن.

چهارم تشکر از بچه های شمال غرب(بخصوص هومن عزیز🌹) که با وجود تمام مشکلاتی که براشون به وجود آوردن بازم راه درست رو انتخاب کردن و سربلند ازین سرور بیرون اومدن.

پنجم تشکر از بچه های شمال شرق که حریف های قابلی بودن این سرور و سایدی پر از ستاره که متاسفانه درگیر حواشی و سياست های اشتباه شدن مگرنه برنده بازی امروز اون ها بودن.

و در آخر یک توضیح کوتاه در مورد تیم خودمون:

این سرور رو به هدف آمادگی و دست گرمی برای مقدماتی تورنومنت استارت زدیم ولی متاسفانه با تاخیر یک روزه در استارت سرور خیلی از بچه ها مشکلات فنی در ادامه سرور رو پیش بینی کردن و حاضر به حضور در این سرور نشدن و خیلی ها هم در ادامه بهمین دلیل ازمون جدا شدن و با تیم نصفه و نیمه پا به این سرور گذاشتیم.

هدف تیم کلاهبرداران این سرور به چالش کشیدن خودمون از طریق درگیری با قویترین ساید سرور بود که ما طبق تحقیقی که کردیم توی سرورهای قبل جنوب غرب قویترین ساید بود برای همین توی جنوب غرب رجیستر کردیم که اونجا درگیر بشیم اما با گذشت زمان متوجه شدیم شمال شرق با اختلاف قدرتمندتر هست و دلیل جنگ ما با شمال شرق جز همین موضوع چیز دیگه ای نبود.

همچنین ارائه یک بازی نمادین و استاندارد بدون استفاده از نرم افزار های کمکی و چیت که خیلی ها میگفتن شما کتیبه هارو هم نمیبینید اما الان میبنیید که اینجاییم.

اما با توجه به شرايط دو قطبی که در سرور به وجود اومد تیم ما با وجود کمترین دف و همر توی سرور شانس خیلی بالایی برای صد کردن داشت اما ارزش رفاقت و نون و نمک خورده شده رو خیلی بالاتر دیدیم و تا آخر پای سه تا ساید موندیم.

این احتمالا اولین و آخرین حضور تیم ما توی این سایت هست و واسه خیلی از رفقا و همچنین دشمنان عزیز دلمون تنگ میشه.

به امید دیدار مجدد🌿

صادق پارتیزان و تیم کلاهبرداران🌿

• سلام

اول این پست میگم که خطاب این پستم صرفا اون دسته از پلیرایی از شمال شرق هستن که باعث باخت تیمشون توی فروم شدن و به جز یاوه گفتن کاری نکردن وگرنه هستن دوستان شمال شرقی که به هیچ وجه اینجوری نبودن توی فروم و تو مواقعی که حتی بخش شکست خورده پلن هم بودیم از خوندن پستاشون لذت بردیم.

و اما اون دوستان بزرگوار که دارن به درو دیوار میکوبن خودشونو...

1-اسم امید اندازه دهن شما نیست که هر جور دلتون خواست به زبون بیارید. دوست عزیزم یا ملیجک قصه ی ما شما رو اصن به حساب نمیاره که ماجرا رو بهت نگفته یا اینکه شما ماجرا رو میدونی و ملجیک مآبانه داری واسه ملیجکمون ملجیکی میکنی که این نوع جدیدی از ملیجکیه و به شما توصیه استفاده از دستکشو دارم چون اخیرا شاهد پیک دوم کرونا در ایران هستیم که بسیار خطرناک تر همه گیر تر پیک اولشه.

2- بذارید تموم شه بازی بعد بیاید تاریخو تحریف کنید شما 3 به 1 توی بازی بودید و دف خوبی کشیدید و همینطور همرای خوب.ولی خوب چه کاری کردید در راستای این که ما زیرش باشیم؟صرفا شده بودید دیواری برای همر جنگیای ما.

3-اس ای اگر این سرور بخواد از کسی تشکر کنه فقط و فقط از دو ساید متاشه که پای حرفاشون موندن و همه جوره پشت هم بودن هیچ کسی برای کس دیگه ای نرقصید اگر شما مجبورید واسه رسیدن به خواسته هاتون برای 100نفر برقصید از ضعف شخصیت شما نشأت میگیره و اکیدا توصیه میکنم در رفتار خودتون تجدید نظر کنید...(پارسا اینا هنوز فک میکنن زیر و رو کشیدی واسه ما رفتی با ان ای بستی خدا از سر تقصیراتت بگذره)

نمیخواستم تا قبل از 100 شدن واندرا پستی بذارم ولی خب یه سری پستا رو دیدم که مجبور شدم چنتا توضیح بدم هر چند که نیازی هم نبود.

پ.ن:تو فقط سوژه کن گل آقا

پ.ن:حرف خوشگلا بمونه برای بعد اینکه واندر متا 100 شد.

• به نام خدا

دوستان این آخرها دیگه با هم مهربون باشید :D

خداروشکر این سرور هم دیگه داره تموم میشه همونطور که میشد حدس زد دوستان شمالشرق با همرهای زیباشون واندر nw ,رو کشیدن پایین(نامردا چه خبرتونه چه خبرتونه چه خبرتووونههههه^^)

تبریک به متای خوبی که واقعا موندن رو حرفشون و این خودش دستاورد بزرگیه

از اتاق فرمان میگن به جنوب شرق تبریک ویژه بگم

باشه مبارکه8)8)<3<3