نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• پسورد واندرو خودم 1هفته پیش به حسین گفتم عوض کنه که بعدا حرف و حدیثی پیش نیاد! امروز با مارادونا ای پی خوردم نه قبلش پسر خوب :)

آی پی اکانت های من دیشب ریست خورده و اکانت شانیز هم فقط با وی پی اس لاگین روش انجام میشده . پس ای پی خوردن با مارادونا یک نشونه بیشتر نداره و اونم اینه که این کثیف کاری و کوبیده شدن دف کار تیم کثیف زئوس بوده و چه بسا خوردن همر حسین تی ان تی هم کار خود زئوس بوده باشه برای سیاه نمایی!

طبق قانون وقتی با دلیل و مدرک مجرم مشخصه کل اکانت های MARADONAباید بن بشه!

اولا که این اتفاق هیچ ربطی به پلیرهای شمال غرب نداره. همون شبی که توی تیم اسپیک شمال شرق داشتی برنامه دف فرستادن به واندر NE رو میچیدی خبرش به ما رسیده بود میتونستیم همون شب ترتیب اکانتت رو بدیم پسوردت رو هم داشتیم

دوما اکانت mr nova با اکانت حسین تی ان تی ip داشت و همون اکانت با ان ای ip داشت. تا جایی که اطلاع دارم قوانین هم عوض نشده پس الکی جو نده

سوما: همین الان ۴ ۵ تا از اکانت های ما با واندر NE ایپی دارن میخوای همه اونا رو هم بگو بن شن نظرت چیه؟

• پسورد واندرو خودم 1هفته پیش به حسین گفتم عوض کنه که بعدا حرف و حدیثی پیش نیاد! امروز با مارادونا ای پی خوردم نه قبلش پسر خوب :)

آی پی اکانت های من دیشب ریست خورده و اکانت شانیز هم فقط با وی پی اس لاگین روش انجام میشده . پس ای پی خوردن با مارادونا یک نشونه بیشتر نداره و اونم اینه که این کثیف کاری و کوبیده شدن دف کار تیم کثیف زئوس بوده و چه بسا خوردن همر حسین تی ان تی هم کار خود زئوس بوده باشه برای سیاه نمایی!

طبق قانون وقتی با دلیل و مدرک مجرم مشخصه کل اکانت های MARADONAباید بن بشه!

خوشم میاد ماه پشت ابر نمیمونه .... دنیا دار مکافانه این بیرون بازی به من ثابت شده بود داخل بازیم این امر رغم خورد...

احسان شانیز من اصلا نمیشناسمت دوستم ندارم اصلا باهات آشنا بشم ولی خیلی خوشحال شدم که این بلا شمال شرق سرت اورد میدونی چرا چون اه بچه ها گرفتت خدا میدونه چه قد این حرکت تو باعث تعجب و ناراحتی بچه ها شد میدونی چرا چون تک تک کسایی که دارن تو NW بازی میکنن زحمت میکشن مثل تو نیستن که دفاع اکانتتم حسین کشیده اگه از خودت بود همون تله سازا بودن که داشتی الانم که این قد اتیش گرفتی بالا پایین میپری باید بری تو همون تیم اسپیک که ادمینشی بالا پایین بپری از سامان بپرسی چرا این کارو باهات کرده

الان با این حرکت به خودتم ثابت شد که شمال شرق تا چه حد میتونه کثیف بازی کنه.

پ ن : شمال شرق به خودشم رحم نمیکنه چه برسه به بقیه شانیز حداقل 4 میل بهتون دف داد چرا این کار باهاش کردین کثیف بازی از حد گذشته

پ ن : بلایی که شمال شرق سر احسان شانیز آورد خدا سره گرگ بیابان نیاورد.... یا حق

با خوردن حرف هرگز سوء هاضمه نمی گیرید. وینستون چرچیل

• پسر خوب ، فروم پیدات شده !

چه خبر شده ؟

پشتت به کجا گرم شده ؟!

ببین راجب خیلی خوب چیزی حرف زدی

ذات !!!

اگر بخواییم راجب ذات حرف بزنیم فعلا خودت زیر این کلمه داری له میشی !

بیا به عقب برگردیم :

1)

2)

میبینی ؟!

حالا بیا بحث عوض کنیم که بیشتر ازین زیر کلمه ذات غرق نشی8o

اما میرسیم به بخش دوم حرفت :

راجب چیزی که خیلی بیشتر از محدوده خودت ورود میزنی :

لیدری آرش و تیمش

ببین راجب چیزی داری حرف میزنی که تیمش و لیدرش هر سرور که میرن یکی مثل تو و خیلی ها آرزوی بازی کردن دارن جلوی خودش و تیمش پس دیگه راجب این موضوع حتی فکر هم نکن چون از محدودیتت خیلی خارج هستش و میدونی که به راحتی توی نقشه بازی نصف دهکده هاتو میپرونیم اگر لازم باشه

ولی خوب تو بابت خیانتی که به کل سایدت کردی حتی دزدی هم کردی از سایدت ذاتت واسه خیلی ها رو شد و خوب اسم خودتو خراب کردی ( الان نگاه نکن 1 جا رفتی همه دارن تحویلت میگرن )

پس ببین واقعا نمیخواد بیای وسط فروم قرمز چیزی که به سنت نمیخوره بیای راجبش بحث کنی

درضمن اکانت Maradona اینقدر اذیتت میکنه ؟ از چی میترسی ؟

تو حتی راجب ای پی هم هیچی نمیدونی فقط دیدی یه ای پی خورده بدو بدو پیدات شده توی فروم که مردم آرش زئوس اینطوری

تو دقیقا منو یاد عکس زیر میندازی :

s873141_---1.jpg

تو بشین بازیتو کن فعلا چون ممکنه یه روزی پاشی ببینی هیچ دهکده ای نیست ازت که درس عبرتی بشه برات راجب آرش و تیمش حرف نزنی

• من تحت هیچ شرایطی مثل زئوس نیستم و نبودم و نخواهم بود که زیر حرفم بزنم

مگه نمیگی تحت هیچ شرایطی زیر حرفت نمیزنی؟

این مگه حرف خودت توی همین تاپیک نیست؟ 👇

(صفحه 61 فروم)

================================

================================

پس چرا وقتی با سایدای جنوبی متا بودی رفتی پشت پرده با سایدای دشمنشون ریختی رو هم؟

دیگه ادای امامزاده ها رو در آوردن بس نیست؟

• سلام

دیوار 15؟؟؟؟؟ نه خدا وکیلی15؟؟؟؟ اونم رو واندر دوم جنوب شرق؟؟؟؟ وا مصیبتااااا

15 12 چیست؟به راستی چیست؟

ای دی ر ی عزیز لاقل تا 11 میوردید پایین ...این الان ضعف تجربس یا چی؟

فک کنم فهمیدید که میگیم متا یعنی چی؟دم دوستان توی هر 3 ساید گرم.

مخاطب خاص:

حراج شرف گذاشتید اونجا؟چه خبره؟خب میگفتی من میترسم همرم خط بیفته خودمون هم دف میدادیم بهت هم مولتی میکشدیم برات بتونی همرتو بیاری بالا این ننه من غریبم بازیا چیه در میارید طول سرور.

دف احسان اینجا چی کار میکنه؟:D

پ.ن:میگن حرف زدن کنتور نمیندازه ولی پروفسور شما رعایت کن .

#شین_میم_ر و دیگر هیچ

• گرزی های پارسا رنگین تر از پیاده های احسان.

ادمین بیاد توضیح بده به جای بن , چرا گرزی پارسا که خودش اشتباه خفت کرده واسش بک دادی ؟

چرا اکانت x3x گندم منفی نداشت؟

کتیبه معماری یونیک رو چرا با تهدید ازمون گرفتی؟

ادمین فقط بن بلده .

ما هزینه نکردیم ؟ ما وقت نزاشتیم ؟ اصلا چرا احسان اومد اینور عباس اقا بهش زنگ میزنه میگه واسه چی رفتی , اصلا به ادمین سرور چه ربطی داره ؟

آیا تو تراوین هم معماری یونیک رو زنگ میزدن بهت با تهدید ازت میگرفتن ؟

دوستانی که دیسلایک میکنن , اینا همش واسه بالانسه که همه تا آخر بمونن پول خرج کنن , دو روز دیگه میرین یه ساید قوی همین بلا هایی که سر ما اومد سر شما هم میاد.

چرا ما میخواستیم پلن بریم گفتی نرو امشب سایت خرابه , همون شب رو ما پلن اومدن ؟

عباس اقا بیا جواب بده جا بن .

به جا دیکتاتوری جوابگوی ما که اینجا مشتری بودیم باش

یارو اینجا توهین قومیتی به ترک ها کرد , با وجود بن و فحاشی قبلی دوباره فقط 3 روز بن شد , الان ما گند کاری هاشو میگیم بن فور اور میکنه .

• پ ن : بلایی که شمال شرق سر احسان شانیز آورد خدا سره گرگ بیابان نیاورد.... یا حق

کسی که اینکارو کرده کاملا مشخصه با توجه به ای پی مشترک که دقیقا تایم خوردن دفاع اتفاق افتاده و با توجه به مدارک کافی باید به صورت کامل بن بشه

تو بشین بازیتو کن فعلا چون ممکنه یه روزی پاشی ببینی هیچ دهکده ای نیست ازت که درس عبرتی بشه برات راجب آرش و تیمش حرف نزنی

نمیدونم کی هستی و چی هستی و به چه دردی میخوری ولی هرکی هستی اینو خوب میدونی که نه خودت نه بالاسریت بدون داشتن پسورد اکانت پتکمم نمیتونستین دست بزنین

پ.ن ۲: پستای قبلی رفیقاتو یه دور دیگه بخون هم نظر واقعیشون نسبت به خودت رو بفهمی هم بفهمی کی این کارو با اکانتت کرده

یعنی واقعا هنوز نفهمیدی کار کی بوده ؟

پس چرا وقتی با سایدای جنوبی متا بودی رفتی پشت پرده با سایدای دشمنشون ریختی رو هم؟

برو اول تحقیق کن ببین سایدای جنوبی از اول سرور تا الان چندبار و تحت چه عناوینی با ان ای متا یا نپ بستن ! مثل اینکه توی این سرور بازی نمیکنی و از هیچی خبر نداری

الان طبق قانون و مدرک باید اکانت Maradona وکلیه اکانت های وابستش برای همیشه بن بشن . منتظر اجرای قانون هستم

• این قسمت : وقتی فشار به تیم فشار وارد می شود :D:D

فشار گِیج، فشاری است که معمولاً در فشارسنج‌ها نشان داده نمی‌شود و مقدار آن نسبت به فشار سرور بر روی یک فرد می‌شود.(فشار روی فشار)

خدارو شکر که سناریو جدید ان ای مشخص شد ... مقصر دونستن زمین و زمان برای پوشش ضعف های خودتون ... یاد فوتبال افتادم که از واژه وزیر پرسپولیسی استفاده میکنند دوستان :D

الان طبق قانون و مدرک باید اکانت Maradona وکلیه اکانت های وابستش برای همیشه بن بشن . منتظر اجرای قانون هستم

چشم عباس آقا

پ.ن : #شین_میم_ر

قدرت فقط به اونهایی می‌رسه که خودشون رو کوچک کنند تا بهش برسند!
    قدرت همیشه خطرناک است، قدرت بدترین ها را جذب می کند و بهترین ها را تباه.

• من دروغ میگم , تو بیا بگو معماری رو چجوری پس گرفتین؟

عباس زنگ زد گفت کتیبه رو ندین , 5 تا از اکانت های مطرحتون رو بن فور اور میکنم , تمام مولتی هاتونم بن میکنم .

ولی طبق کدوم قانون ؟ نه ای پی بود نه چیزی , قانون اسمش #بالانس بود

تو به من بگو , چرا احسان رفت ادمین سرور بهش گله کرد ؟ اصلا به ادمین چه ربطی داره ؟ دوست داشت اومد , چرا ادمین دخالت کرد؟ تو سرور اصلی مولتی هانتر یا سورنا بهت زنگ میزد میگفت چرا رفتی تو فلان اتحاد ؟

• داستان گرزیات اینه که اومدی کپتو رید بزنی گرزیات اونجا بودن , با تی کی خفت کردی

یه زنگ زدی عباس اقا واست بک داد, حالا یادت اومد؟

مثل سرور قبل که بالای 20 تا همر بک داد اگه یادت باشه.

پ.ن: ای دیسلایک به دستان , موضوع برد و باخت نیست , موضوع خاله زنک بازی های ادمین سروره , که نمیخواین ببینین .

• تامام تامام

خب تبریک میگم خدمت سه ساید بابت پیروزی زود هنگام ، تونستن 3 به 1 کسانی که 6 به 1 همه رو می زنن را یه ماه قبل از بازی نسخشونو بپیچونن

خب اکانت شانیز بی شرافت که خودشو به خاطر پول به حراج گذاشته توسط اقای سپهر مرد قهوه ای به به فنا رفته ، همنطور این شخص همر حسین تی ان تی رو تو هم زد طبق عادتش این کارو روی این اکانت انجام داد. اگه بحث ایپی باشه فعلا شمال شرق بیشترین اپی رو با اکانت های شمال غرب داره...

یه پرفسوری گفته که اکانت رگناروک همرش بک شده ، یه عزیزی گفت ، یه سندروم دانی هم می تونه تشخیص بده که این گرزی ها ته مونده شارژ از یه ماه قبله و اگه بک شده بود چرا باید 3 بار از این اکانت خورد خورد همر لانچ بشه ؟؟ اگه حساب کتاب بلد نیستی اون دفتر چرک نویستو که داشتی مختصات کتیبه هارو توش می نوشتی بیار برات توضیح بدم...

الان پلنر و لانچر این پلن همون اقای 80% هست ؟؟ ^^^^ یعنی همونایی که دورتم فهمیدن چطوری سرکارشون گذاشتی... الان میره تو کیرلیود میاد تحلیل میکنه و میگه من باور نمیشه باید صفر میشد :D:D

1>3 هم رمز گشاشی شد : اگر شمال شرق خودشو خاله الکسیس در نظر بگیره این نامساوی کاملا معنی پیدا میکنه ^^

تعداد همر و یا میزان غارت مهم نیست ، مهم سطح هوشه ، حالا با این همه اِهن و تُلپ دنبال خریدن اکانت از این ساید اون ساید هستن ، حقارت تا کجا ؟؟؟

یه عده هم با ظرف شستن دارن خرج اکانتشونو میدن خدایی ستم کردید در حقش نکنید. خوبه مثلا ما کارگر افغانی بیاریم بعد پولشو ندیدم ؟؟ بچه های شمال شرق مواظب باشید دف نریزه رو همراتون بندازه گردن ما ، چون تنها چیزی که براش مونده اول شدن همرشه

#موتونیم موکونیم ...

# ضعف مدیریت ...

#شین . میم . ر ...

# عباس با ماست نشسته دوغ می نوشه

# سناریو جدید - مال شمال بک شده مال ما نمیشه

# همینی که هست ، تو این سرور بازی نکنید.

# پارسا هم اون 10 کیشو نمی زنه ، اشکاتونو پاک کنید.

# کودکان خودر را از کف فروم جمع کنید.

# هادی بنه نمی تونه بنویسه :D:D خوش بحالتون

# کلاس های آموزشی، با اساتید واقعی 99%

# کد تقلب : ضربدر مثلث دایره ، بالا ، پایین ، چپ ، راست ، مربع

همچنان زیرشین

الان می خوام از وضعیت کلی شمال شرق براتون بگم ، کافیه به عکس پروفایل dr.kia توجه کنید : اگه فرد روی دوچرخه با اون استایل قَدَرِش شمال شرق در نظر بگیرید ، متوجه میشیم که شب و روز چه اتفاقی براشون می افته ...

• داستان گرزیات اینه که اومدی کپتو رید بزنی گرزیات اونجا بودن , با تی کی خفت کردی

یه زنگ زدی عباس اقا واست بک داد, حالا یادت اومد؟

مثل سرور قبل که بالای 20 تا همر بک داد اگه یادت باشه.

آفرین میخواستم همینو بنویسی

الان دقیق یادم اومد لینک اون ۱۰ کی گرزی تا یک هفته روی دهم بود همه میتونستن ببینن به همون عباس آقا بگو لینکو بهت بده :) فک کنم آمار همر من هم اون دوست عزیز بهتون داده وقتی خورد مقایسه کنید.

اصلا حاجی ۱۰کی گرزی مال شما سرور قبل هم برای همه ساید ها بک داد چون همه اکانت ها هک شده بودن

اینا رو ولش ما زدیم واندرتونو که حتی همرهاتونم پارک کردین توش ۱۵ لول آوردیم پایین

شما واندر فیک اس ای رو هم نتونستین همون قدر بیارین پایین

واندر فیک ۱۲ لول؟

واندر اصلی با اون همه همر ۹ لول؟ واقعا؟

دیوار هم نتونستین بیارین پایین

من فقط موندم کی تحلیل رمر هاتون رو کرده صادق پارتیزان بیا به اینا آموزش رم زدن یاد بده

• سلام

از گورخری پرسیدم: تو سفیدی راه راه سیاه داری، یا اینکه سیاهی راه راه سفید داری؟ گورخر به جای جواب دادن پرسید: تو خوبی فقط عادت های بد داری، یا بدی و چندتا عادت خوب داری؟ ساکتی بعضی وقت ها شلوغ می کنی، یا شیطونی و بعضی وقتها ساکت می شی؟ ذاتا خوشحالی بعضی روزها ناراحتی، یا ذاتا افسرده ای و بعضی روزها خوشحالی؟ لباس هات تمیزن فقط پیراهنت کثیفه، یا کثیفن و شلوارت تمیزه؟ ( به نظر من دیگه ازش نباید سوال پرسید؟! شما چی فکر میکنی؟!!)

شفاف سازی: به نظرم مقایسه خیلی چیزها در زمان های مختلف فقط صرفا جهت نتیجه گیری انجام میشه:) شما در حال آجر چینی هستید برای اینکه در نهایت بگید چرا خورشید میتابه چرا زمین میچرخه و .... متوجه منظورم میشی که؟!!!!

خیلی اتفاقات توی سرورها وابسته به افراد که تو اون سرور حضور دارند هست در نتیجه سرزنش ها و افتخارات متعلق به همون افراد یعنی اینکه برخورد احسان در مقابل ارش نتیجه اش میشه حضور احسان در شمال شرق یا حضور ارش تو سرور به درخواست احسان برای مقابله با شمال شرق و دخالت های ادمین (که از نظر من دخالتی نداشته).... این ها جریاناتی هستند که خود افراد رقم زدند

سلام خدمت همه دوستان عزیز

سلام احسان جوونم

یه زمانی وقتی دیوید بکهام ضربه کاشته میزد خیلی ها معتقد بودن که ضربه کاشته نمیزنه بلکه اثر هنری خلق میکنه(!) الان با این کاری که کردی من حس میکنم تو هم یه اثر هنری خلق کردی....

میدونم فوتبالی هستی اونم شدید(!) گفتم بدونی دوست دارم !

• آقا مبارکه...

انصافا فک نمیکردیم دیوار 13 شه...واقعا این هوش و ذکاوت پلنرو نشون میده معلومه با اون یکی پلنر یکی نبوده:D

فقط توجه کنید هر همری که زدید چه قدر واندرو عقب انداخت واقعا ارزششو داشت؟23کاتا 3لول واندر...

باز هم تشکر از همه ی دوستان هم متایی<3

پ.ن:با این کلمات جلمه بسازید...چکمه ی فرمانروا-مهمیز بزرگ-دیوار:D

عباس آقا قرار نبود اینا وسط پلن آیتم عوض کنن چرا نبستی قهرمانشونو...عباس آقا خیلی بدی.

• با سلام

بهونه آوردن صرفا ارزش وقت و زمان گزاشته شده رو زیر سوال میبره و از حقایق هم نمیشه فرار کرد.

شمال شرق گول تعداد مولتی ها و چوب ادعا شو خورد..

شمال شرق پتانسیل صد کردن خیلی راحت تو شرایط سه به یک با وجود تعداد اکانت داشت.. اما پشتکار. تجربه و دلسوزی لازم رو نداشتن پلیر هاش.

اگه هرکدوم از این اکانت ها با یه خاور ادعا به جای دغدغه تعداد همر و رنک هجوم یا... منابع یه اصطبل بزرگ یکی از N تا همر هاتون رو خرج ساید میکردید شاید با چند تا ساپورت و بیخیال شدن دف میلیونی روی همر هاتون انبار های واندر الان سر جاش بود. یا واندر جنوبی دست ج.ش نمیبود.

پ.ن:با این کلمات جلمه بسازید...چکمه ی فرمانروا-مهمیز بزرگ-دیوار:D

اگه شما بازی بلد بودید با عوض کردن آیتم هیرو دف سه ساید مقابل نمیریختی تو یه واندر..

بشین گرزی و اسکات بساز خفت کن . زشته با ۱۵۰ تا مولتیت پشمک ازت بالاتر باشه!

الان میتونید تعداد بالای همر هاتونو . سنگینی همر هاتونو و رنک هجومتونو عکس بگیرید و رو پیشونیتون پچسبونید بلکه کمی از عقده هاتون فروکش کنه..

راجع به بقیه مسایل هم این ساید فقط یک دفکورد داشت که کار لیدرو دفکورد و هولدر و گندم رسان رو انجام میداد و چیزی تحت عنوان لیدر یا پلنر یا .. درساید وجود خارجی نداشت تنها دلسوزهای ساید سپهر و بهنام و چند نفر تیم دوروبرش بودن که بدون توجه به اسم اکانت و ... برای ساید زحمت میکشدن و دل میسوزوندن..

بابت مسایل مربوط به سرور و ادمین و ... از نظر من اگر شک و شبهه یا اعتراضی وجود داشت همونموقع باید حذف اکانت صورت میگرفت..

تبریکی بابت دفاع خوب به سه ساید متا میگم بابت اینکه تونستن همه جوره هوای هم رو داشته باشن..

تشکری هم ازسپهر و ۴-۵ نفر بچه هاشون که واقعا برای ساید زحمت کشیدن و دیگر پلیر های معدودی که برای ساید و بدون توجه به چیز دیگه ای زحمت کشیدن در شمال شرق میکنم و یه دونه دانیال :دی

در نهایت نتیجه سرور هنوز صد درصد مشخص نیست اما برای من مهم نیست شخصا.

پ.ن: اگر توی ذهنتون سواله که خودت چیکار کردی یه پیام بده تا بکوبم تو پیشونیت.

پ.ن: اونایی که میگن جای این حرفا تو فروم نیست حداقل تو فروم اگه فحش بدن بن میشن! تو تیم اسپیک خطر فحاشی بددهن های مجازی وجود داره.

پ.ن: عامل اصلی سه به یک شدن تعداد مولتی و رید میلیاردی شما دوستان بود.

پ.ن: این صحبتا برای آخر سرور بود اما بنا برفشاراحساسات الان گزاشتمشون.

پ.ن: ویژه ترین تشکر برای تک کارگر زحمتکش ساید ممد زد هست.

• سلام

دیوار 15؟؟؟؟؟ نه خدا وکیلی15؟؟؟؟ اونم رو واندر دوم جنوب شرق؟؟؟؟ وا مصیبتااااا

اتفاقا منطقی اگه تحلیل کنیم با توجه دفی که از دو ساید دیگه رفت اس ای ، حتی شاهد پوینت دف به مراتب بیشتر اکانت های جنوب غرب نسبت به دف سازهای خود اس ای هستیم میشه گفت ساید ان ای در زدن واندر متا 3 ساید خوب عمل کرده و دو واندر متا رو به نسبت خوب آورده پایین

هر جند دیگه سرور بعد این اتکا مشخص هست که بالانس نیست باید بگم از ترسی که به وجود اومد ناخواسته به سمت 3 به یک رفت که الان یه قدری شاید فرصت باشه واسه زیبا کردن اندگیم

در هر حال دم همه پلیرهای ان ای بابت همر های زیباشون گرم خصوصا جواد عزیز که چند سرور پیشرفتشو داریم میبینیم و یه خسته نباشید میکم بش بدون مولتی همر خوبی بود ای ول

یه بابایی کل ساید ان ای رو خاله الکسیس مثال زد که حالا نمیدونم مال کدوم سایده ولی باس بگم بش کل کل خوبه ولی مودبانش، بهتره هرچی تو خونه میبینی یاد میگیری بیرون نگی و بالعکس.

دم دف خوب سه ساید هم گرم.

• ای کسانی که دنبال حقیقت هستید.

عامل خراب کاری بر روی اکانت شانیز پیدا شد. استاد سپهر مرد قهوه ای ، او که تا قبل از این برای همه سبز بود با این کثافت کاری که هم رو اکانت حسین تی ان تی و اکانت شانیز انجام داده است برای همیشه خودشو قهوه ای کرد.

از مولتی هانتر می خوایم که اکانت این ادم دو رو و دو دره باز که جز بازی کثیف در سرور ، هک کردن اکانت ها ، دروغ ، خرید اکانت و .... کار دیگه اینجام نداده را بن کند تا این موجودات درس عبرت بگیرن.

Untitled222222.png

حقارت و کثافت کاری این شخص کاملا در این نامه مشخص است.

بازی با احساسات یه پسر ساده درست بود ، اکانت حسین رو که هک کردی اون کارو در حق رفیقت کردی که از نامردیت بوده

واقعا گول زدن شانیز کم نبوده که رو اکانتش خراب کاری کردی ؟؟؟

مولتی هانتر عزیز لطفا پیگیری کند.

شمال شرق دست از کثافت کاری و نامردی ور دار .. بازیو که باختی اخلاق رو نباز ...

• ادمین بیاد توضیح بده به جای بن , چرا گرزی پارسا که خودش اشتباه خفت کرده واسش بک دادی ؟

چرا اکانت x3x گندم منفی نداشت؟

در مورد سوال های دیگه من در جریان نیستم و نمیتونم نظری بدم اما این مورد مستقیما به من مربوط میشه،اکانت x3x گندم منفی نداشت؟ وقتی از چیزی خبر نداری در موردش صحبت نکن دوست عزیز، گرزی های من اونجا پارک بوده و 20 کیلو از گرزی های من اونجا از بی گندمی تلف شدن اونوقت شما میگی گندم منفی نداشت؟