نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• خوب به شخصه از اين كه كلاه بردارا طي ١٠٠ روز تنوستن از اسپم كردن به تحليل بپردازند جاي اميد داره و خوش حالى! اما چند نكته بود كه اشاره شد تو تحليلاتون استفاده كنيد تا به واقعيت نزديك تر بشه اول همر مهاجم هست تو راند اول رمر ها بين ٤٠ك تا ٤٦ ك خواهد بود و كاتا بين ٢٠-٢٣ك كه خوب به اين نكات توجه بشه اين هجم از همر هاي شما كه ٥ تا رمر استفاده شه يا ٤ تا متوسط يه مقدار شوخي هست..يا ٩ تا همر واندر زن!

نكته بعدي بالانس گرزي ، شواليه توتن هست كه تو محاسبات شما يك به ٣ هست يا ٢٠٠ك شواليه توتن يعني طرف از روز اول رفته سراغ شواليه توتن و سواره شارژ كرده!بعد پياده! اين رو هم اگه ١/٤ الي ١/٥ در نظر بگيري محاسباتت دقيق تر و به واقعيت نزديكتر در مياد همچنين دف رومن يه مقدار بيش از حد گذاشتي محافظ به اين راحتيا بيرون نمياد كه ١٧.٥ ميلش فقط ماله يه سايد باشه دف پياده هم كه كلا حساب نشده! دو صورتي كه بيشترين دف سرور و به خودش اختصاص ميده! حالا اون هيرو كنارش كه احتمالا آنويل تو كيريلويد حساب كردي به كنار! اينارو رعايت كني شايد سري بعد پستت لايك داشته باشه😅

سلام بر شما

در مورد مقدار کاتا و رم که فکر کنم به رقم شما نزدیک باشه ولی معیار من برای انتخاب این اعداد همر های واندرزنی بودن که اخیرا توسط اکانت های Maradona و Imperial لانچ شدن

در مورد محافظ هم من پوینت دفی که از طریق کاهن و دلاور موجود هست رو به شکل محافظ در نظر گرفتم

اما در کل دف از حد واقعی کمتر در نظر گرفته شده که overestimate نشه.

کلا میگم اینا صرفا یکسری تخمین هستند و هیچکس عدد دقیق نمیتونه اعلام کنه و نظرها متفاوته

بازم خوشحالم کنه اینجا به جای بحث های بیهوده بحث فنی داره میشه حداقل

در نهایت دوست دارم بدونم تحلیل شما در مورد دف واندر خودتون و تعداد همری که برای تخریب دیوار و پایین اومدن واندر لازمه چقدر هست

موفق باشید

• سلام به همگی

میبینیم که نقشه ها اومد و متای 3به1 همچنان برقراره چون تا اونجایی که من در جریان بودم قرار متای 3به1 تا نقشه بود حالا با توجه به روند سرور مشخصه که ne نهایتن بتونه 1راند واندرهای 3ساید و بزنه و راند دوم یکی از واندرهای 3ساید 100 میشه

حالا من یه پیشنهاد واسه بچه های ne دارم کلا واندر زیوس و از پلن خارج کنن فقط واندرهای se و sw بزنن چون توانایی زدن چند راند اون دو ساید دارن

این قضیه دو حالت داره یا زیوس میاد 100 میکنه یا استاپ میکنه واسه اون دو ساید

اگه استاپ کنه که ne تا راندهای بعدی میتونه بیاد جلو

اگه 100 کنه که سرور بعدی هادی لیو میاد همه رو مسخره میکنه میگه بردیم همه که میگم شامل se و sw هم میشه میگه دیدید اینجا هم 100 کردیم

و یه احتمال دیگه هم هست از اون دو ساید واندر زیوس بخوره چون واندر مشترکی درکار نیست

آی آر که واندر از ne نخورد دلیلش واندر مشترک بود چون تعداد زیادی در ne بودن که دل خوشی از زیوس نداشتن دوست داشتن همرشونو بزنن به زیوس اینجا هم مثل ne آی آر مطمینا داخل اون دو ساید تیم ها و نفراتی هست که واندرزن دارن دل خوشی از زیوس ندارن که دوست دارن واندر زیوسو بزنن :d

• حالا من یه پیشنهاد واسه بچه های ne دارم کلا واندر زیوس و از پلن خارج کنن فقط واندرهای se و sw بزنن چون توانایی زدن چند راند اون دو ساید دارن

این قضیه دو حالت داره یا زیوس میاد 100 میکنه یا استاپ میکنه واسه اون دو ساید

سلام مجید جان

پیشنهاد جالبی دادید والا ما راضی نیستیم ان دبل استاپ کنه ۱۰۰ کنه نوش جونش

پ ن: آرش شنیدم صد شد قراره سه تا ساید رو شام مهمون کنی!؟ ^^

• خوشم میاد از هر تکنیکی استفاده میکنین تا متا رو بهم بزنین^^

حدودا یک ماهه دیگه توی سرور نیستم ولی اینو مطمئنم هرکار کنین متا بهم نمیخوره پس خودتونو خسته نکنین

مهم نیس واندر توی چه خاکی صد بشه مهم *متا* هست

Some Of The Accounts That I Have Played On :

Gulf Warriors

THE OLD AXE

AXE MAN

MR.PR3SIDENT

totenpro

GeT_RiGhT

The old men

Royal

Good Life

LEGENDS

M A R S

Gaul Teachers

• همچنان شاهد نقشه های آبدوغ خیاری دوستان برای ایجاد اختلاف در متا هستیم

با احترام به پلیر بزرگ و باتجربه ای مثل شما مجید آخیلیوس عزیز

100 شدن واندرSW-NW-SE هرسه به معنی برد متا و شکست شماست

پلیرهای سایدهای متا به یک نکته توجه داشته باشید

با توجه به تعداد بالای مولتی ساید شمال شرق و همینطور اکانتای دفسازشون و صد البته مرتاض یونیک ممکنه دف روی واندر این ساید به اندازه 2 ساید باشه که مقدار بالاییه و اگر شمال شرق جلو بیفته زدنشون کار حضرت فیل باشه

ویرایش شد

اوصیکم ب استپ الواندر والارتقاء الانبار

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: به کار بردن کلمات نامناسب (درصورت تکرار دسترسی اکانت شما محدود خواهد شد.) ().

• همچنان شاهد نقشه های آبدوغ خیاری دوستان برای ایجاد اختلاف در متا هستیم

شما دقیق میدونی متا رو واندر یعنی چی یا هدفت فقط 100 نکردن واندر ان ای هست؟

تو این که ان ای این سرور صد نمیکنه شک نکن اما آخر سرور خوبیت نداره مثال کلاهبردرا 100 کنن که گزینه اصلی و شخصی خودم همینه، لذتی واست داشته باشه تو آینده بگی از ترس صد نشدن واندر ان ای واسادیم کلاهبردارا صد کنن ما شدیم ماشالله گو

الانم اگه جدا متا هستین واندر مشترکتون اعلام کنید مام یاد بگیریم متا اند گیم یعنی چی!!

پ ن:ماشالله گو ها به بهشت نمیروند عزیزان دل

پ ن:صادق جون آپ کن به وقتش دفم بت میدیم

پ ن:فروش ویژه طناب جهت بالا رفتن از ساید نپ موجود است

• دوست عزیز بنده در این سرور حضور ندارم نهایتا هفته ای یکباربیام رو یه مولتی ببینم سرور چه خبره

پستی هم که گذاشتم صرفا فقط به دوستانم در ne پیشنهاد دادم نقشه ای پشت پستم نیست

بنده اگه در سرور حضور داشتم مطمین باش سبک بازیم جنگی بود تا الان این تعداد بالا واندرزن در سرور وجود نداشت چون کلا واسه اند گیم بازی نمیکنم بازی میکنم که از همه لحضه های بازی لذت ببرم اینجوری نیستم که فقط اکانتمو بندازم رو بات فقط همر گنده کنم که ته سرور بزنم به واندر یه لینک از همرم بگیرم

از اول سرور هم طرف ne هستم چون بیشتر رفیقام توو شمال شرق هستن

برام مثل روز روشنه که زیوس100 کنه سرورهای بعد هادی لیو میاد هرکی روبروش باشه این 100 کردنو میزنه توو سرش مسخرش میکنه حالا چه باهاش متا بوده باشه چه نه

در مورد متا هم بگم تا زمانی که واندر مشترک مرزی نباشه متایی محسوب نمیشه وقتی واندر در دل یک ساید توو مختصات 100.100 صد میشه یعنی اون ساید برده حالا شماها هی بگید متا بودیم سرورهای بعدی کسی حرفی در مورد متا نمیزنه این اسمش متا نیست یه جورایی اسمش نپ هست

سرور قبلش که متای غرب بودید nw 100 کرد الان کسی میگه متای غرب 100 کرده؟ پس خودتونو الکی گول نزنید واندر توو هر سایدی 100 بشه اون برده حالا با این 3به1 شماها فقط میتونید جلوی برد ne بگیرید سرور که تموم شد اسکرین واندرش میره توو آرشیو لیدرهای که اون ساید 100 کرده

میگی شمال شرق مولتی زیاد داره خب بیشتر هزینه کرده هر وی پی اس 15تا اکانت میشه انداخت روش شما هم هزینه میکردید مولتی بیشتر میکشیدید ولی مشکل مولتی زیاد شمال شرق نیست مشکلتون پلیرهای زیاده شمال شرقه سرورهای بعدی هم همین و آش و کاسه هست باز باید جلوی شمال شرق 3به1 کنید

• تو این که ان ای این سرور صد نمیکنه شک نکن اما آخر سرور خوبیت نداره مثال کلاهبردرا 100 کنن که گزینه اصلی و شخصی خودم همینه، لذتی واست داشته باشه تو آینده بگی از ترس صد نشدن واندر ان ای واسادیم

درود

شما که صد نمیکنید به گفته خودتون هدفیم واسش ندارید

دف که دارید میدید به دوستان کلاهبردار نقشه رو هم امشب بدید بهشون که فعال شه واسه فردا بی وقفه واندرشون بره بالا

در جریانید که 2 تا نقشه میخواد واسه 100کردن.

X و میفرستن بیاد بگه شمال غرب صد کنه بچه های شمال غرب میان تو فروم میگن مبارک متا باشه Y رو میفرستن که یکی دیگه رو بگه باز همین داستان...آقای Z خویشتن داری کن اگر بهت گفتن بیا و بگو... نیا و نگو چون زشته واسه خودت.

• سلام دوستان

اولین سروری هست که میبینم دوستان ادعا بر متای اند گیم دارن اما اسم واندرها نه تنها مشترک نیست بلکه اسم ساید خودشون رو بعنوان اسم واندر انتخاب کردن8|

قدیما که یکم خلاقیت بین لیدرا بیشتر بود و برای واندری که به اسم متا میاووردن بالا اسم مشترک انتخاب میکردن:!: لااقل اینجوری قابل باور بود

حالا اینجا هر کی حال کرده برای خودش یه اسم انتخاب کرده و واندر خودشو میاره بالا تا ببینه چی میشه اگر واندرش 100 نشد میگه متا برنده بودم و چیزی از ارزشام کم نشده و اگر هم ببره که میگه با کمبود امکانات و شایستگی و درایت لیدری من بوده که 100 شده :D:D:D

ما بخیل نیستیم هر کی برد نوش جونش از الان هم بهش خسته نباشید میگیم;)

پ.ن: همینکه به آب و آتش میزنید که NE نتونه 100 کنه یعنی ما کارمونو به درستی انجام دادیم8)

ایام به کام

• سلام.

فرمودید که نقشه ای نیست و فقط یه پیشنهاد بود به دوستانتون در ساید شمال شرق. برای من جای سواله چه نیازی هست این پیشنهاد تو فروم‌ مطرح شه؟ در صورتی که این مرتبط با سیاست ساید شمال شرقه و اتفاقا چنین پیشنهادایی باید تو فضای خصوصی مطرح بشه نه عمومی. پس وقتی چنین حرفی اینجا زده میشه به وضوح مشخصه که چیز دیگه ای پشتشه. که این سیاست به شدت نخ نماست.

نکته بعدی اینکه فرمودید هادی میاد یه صحبتایی راجب ۱۰۰ شدن میکنه. که این بر میگرده به مسائل بین ما و شما ذهنتونو درگیر این مباحث نکنید. ما خودمون با هم خوب کنار میایم.

میفرمایید تا واندر مشترک نباشه متایی نیست. جسارتا این قانونو کجای تراوین نوشته؟

خیلی جالبه که ما خودمون میایم میگیم متاییم بعد شما میای میگی نه نیستید. کی صلاحیت اینو داده به شما که تعیین کنید که ما نپیم یا متاییم یا هر چیز دیگه؟ اونقدری که برای شما مهمه واندر تو کدوم یکی از ۳ ساید ۱۰۰ شه برای ما نیست. انقدر رفیق شدیم باهم که زیاد به این داستان توجه نکنیم. هر کدوم از ۲ ساید دیگه ۱۰۰ کردن نوش جونشون. ارش ۱۰۰ کنه که میگن شام میده. پارسا هم ۱۰۰ کنه چتر میشیم باغش عشق و حال. :D:D

در کل صحبت شما مصداق بارز جمله تفرقه انداز و حکومت کن از فیلیپ دوم مقدونیه که بعدها توسط خیلی از سیاست مدارای بزرگ استفاده شد. ولی خوب ماهم کتاباشونو خوندیم.

با احترام

• دوست عزیز فروم یعنی چی؟ یعنی هرکی میخواد پستی بذاره نظرشو بگه باید بیاد از شما و بقیه لیدرها اجازه بگیره؟

از کی تا حالا سیاست های یه ساید با نظرات داخل فروم شکل گرفته؟

تراوین یه سری قوانین و توافق های خاص خودشو داره که طبق اون قوانین متا و نپ مشخص میشه

فکر کنم شما تجربه زیادی نداری که هنوز معنی واقعی متا وینر و در تراوینو نمیدونی البته یادم نبود اینجا اسپیدتراس شاید متاشم با بقیه سرورها فرق کنه :)))

گفتم که مشکل مولتی های ne نیست چون شماها هم تا اونجا که میتونستید مولتی زدید

یه پیشنهاد دارم واست سرور بعد همتون برید nw چون آرش که غیر از nw ساید دیگه ای نمیره اینجوری یه ساید باشید حداقال اگه بردید بگید تک به تک بردیم نه 3به1

ایشالا رفاقتتون پایدار بمونه ما که بخیل نیستم ما باغ و ویلای شمال نداریم یه کلبه خرابه داریم گوشه تهران آخر عشق و حالمون هم یه آب پرتقال خوردنه علاقه ای هم به چتربازی نداریم:d

در کل برو از 4تا بزرگتت بپرس متا وینر چیه نپ چیه یکم اطلاعات بگیر بعد پست بذار :d

• آقا چه خبره چرا اینقدر طعنه و کنایه

فکر کنم شما تجربه زیادی نداری که هنوز معنی واقعی متا وینر و در تراوینو نمیدونی البته یادم نبود اینجا اسپیدتراس شاید متاشم با بقیه سرورها فرق کنه :)))

در کل برو از 4تا بزرگتت بپرس متا وینر چیه نپ چیه یکم اطلاعات بگیر بعد پست بذار :d

حداقل قبل از نوشتن این دوتا جمله از دونفر بغل دستتون میپرسید شاید میگفتن طرف شناسه اینجوری خنده نمی آمد جمع را...(کو چو خود پنداشت صاحب دلق را !;))

گفتم که مشکل مولتی های ne نیست چون شماها هم تا اونجا که میتونستید مولتی زدید

نمیدونم کجای حرف هومن و بقیه گفته شده که مشکل ما مولتیای ان ایه که شما روی هر پست میاید میگید به نام خدا مشکل مولتی های ان ای نیست یه دونه دوستان کلاه بردار با مولتی مشکل داشتن که گویا به سلامتی مشکلی باهاشون ندارید و قراره نقشه بدید بهشون که 100کنن.

من این رو میذارم رو این حساب که شما طبق صحبت خودتون بازیو از همون چنتا مولتیتون دنبال کردید و زیاد پیگیر بازی نبودید به کرات راجع به دلایل 3به1 فعلی حرف زده شده شما همون روی پیشنهاد دوستانتون مانور بدید بهتره

حداقال اگه بردید بگید تک به تک بردیم نه 3به1

شایدم تو 3 ساید بریم که اگه بردیم شما روتون بشه که باز مثه این سرور دنبال بهانه بگردید که ما سه به یک باختیم و 3<1 (البته که توهینی نباشه به دوستانی که دارن توی ساید محبوب شما زحمت میکشن)

به هر حال به خودمون مربوطه اینش ولی باز از پیشنهاد شما ممنون

علاقه ای هم به چتربازی نداریم

ایشالا که همینطوره:)

• دیگه بحث داره میره به سمت اسپم و از حوصله دوستان خارجه من اون تجربه ای که توو سرورهای قبل داشتم و گفتم حالا شما میخواهید ربطش بدید به اینکه برنامه ریزی شده بوده نقشه برام مهم نیست

بیشتر از این ادامه نمیدم به قول معروف صلاح مملکت خویش خسروان دانند

راستی در آخر با اون ایشالا همینطوره با اون ایموجی خنده خیلی موافقم :)))

شب همگی بخیر

• سلام و شب بخیر

برادر عزیز مث اینکه شما یادت رفته قبل اینکه همه این بند و بساط های متای سه به یک باشه ما از روز 2-3 سرور علیه شمال شرق اعلام جنگ کردیم و اون زمان اینکار ریسک بزرگی داشت و سرنوشت سرورم معلوم نبود،ما به سهم خودمون و در حد توانمون چه در رو و چه پشت صحنه خیلی جنگیدیم تا امروز شما گوشه رینگ باشی نه اینکه بیایم آماده خوری کنیم.

علتشم این بود با سیاه بازی ها و رجزخونی های یک سری افراد این ساید حال نمیکردیم.

بعد الان مثلا میخوای جلوه بدی که کلاهبرداران داره سوسکی واندر میده بالا؟

یه واندر زدیم با 7-8 میل دف روش بعنوان ((پیش مرگ)) واندر مابقی رفقا تو سایدای دیگه و چال کردن واندرزناتون، شما 2 تا واندرزنم بزنی ما به هدفمون رسیدیم توی این سرور.

اگرم این واندر صد بشه که فقط بی عرضگی خودتون رو نشون میده که نتونستین جلوی کوچیک ترین واندر متا رو هم بگیرید.

در مورد پیشنهاد دفتون هم ممنون، اما قبلا هم یکی از دوستانتون در عوض یک خواسته کوچیک پیشنهاد 600کی دف به ناصر داد.

منم به ناصر گفتم که از قول من به اون رفیقتون بگه 600 میل دف هم بدید ما یه تف هم روش نمیندازیم چون برای ما چیزای دیگه مهمه.

الانم بدون چه متای سه به یک باشه چه اصلا کل سرور با شما رفیق باشن هدف ما همونه، مثل روز اول چون ما تکلیفمون با خودمون مشخصه

یا علی

• برام مثل روز روشنه که زیوس100 کنه سرورهای بعد هادی لیو میاد هرکی روبروش باشه این 100 کردنو میزنه توو سرش مسخرش میکنه حالا چه باهاش متا بوده باشه چه نه

تلاشتون برای اینکه با آوردن اسم یک پلیر بقیه ساید هارو علیه هم بشورونید جالبه

اما بعید میدونم سیاست تفرقه بنداز و واندر 100 کن جواب بده

خاکم

یاعلی

• بنده فقط خدا را شاکرم که به تراوین ایران شما را بخشید تا ما جوانان خام و بی تجربه بتوانیم اینگونه سر خود را بخاطر شما اسطوره ی تکرار نشدنی و رکورد های بی شمارتان با افتخار بالا نگه داریم و نام شما را جار بزنیم .من از طرف هومن و دوستان از شما پوزش میطلبم . شما همون آب پرتغالتون رو با آرامش میل کنید و مولتی چک کنید دیگه نمیخواد با این کم لول های پلاستیکی درگیر بشید =))

پ.ن : مثل پژو آردی نباشیم

All it takes is one bad day to reduce the sanest man alive to lunacy. That's how far the world is from where I am. Just one bad day

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Killing Joke ().

• دوستان لطفا آروم باشین

این فقط یک بازیه

در مورد عملکرد NE در این سرور،از نظر من قابل قبول بوده و حتی متای ۳ به ۱ برای به چالش کشیدن NE رو منطقی میدونستم.

سایدی که از زمان کتیبه زیر فشار ۳ به ۱ داره بازی میکنه بعد از نقشه ها هم هنوز ۳ به ۱ لازمه ، با وجود حجم عظیم همری که روش خورده تایم نقشه باز میبینین به گفته دوستان نیمی از دفاع سرور رو داره.

معمولا وقتی زمان کتیبه متای ۳ به ۱ تشکیل میشه انتظار میره تا زمان نقشه ها سایدِ تنها یا بیابون شه یا حداقل بالانس شه با بقیه سرور

ولی میبینیم که NE همچنان سرپا ایستاده!

تا اینجای کار بحث تجربه و وقت و مهارت بود و NE عملکرد خوبی داشته...

از اینجا به بعد بحث به اعداد میکشه

اگر حتی تنها ۳ واندر مرکزی ریل باشن NE باید ۳ برابر مجموع همرهای ۳ ساید همر داشته باشه(معماری رو در نظر نگرفتم) که فکر نکنم کسی اینجا انتظار این حجم از همر رو از NE داشته باشه

این که کدوم ساید ۱۰۰ کنه هم بستگی به نظر شورای محترم لیدری NE داره

انشا الله سرور بعد متای قدرتمند ۴ ساید علیه ناتار رو هم میبینیم! حالا ۷۰ % سرور داره برنده میشه اون ۳۰% هم روش

تو یکی از گروه های تلگرامی از عزیزی یک جمله خیلی قشنگ دیدم که همیشه تلاش میکنم موقع رقابت یادم باشه

گفتن اگه کل کل میکنین جوری نباشه فردا روز که ورق برگشت نتونین تو روی رقیبتون نگاه کنید

گفتم شاید یاداوریش از یک سری بحث های ناخوشایند در ادامه جلوگیری کنه

پ.ن صادق جان منتظر ادامه تحلیل هاتون از ۵ ساید هستیم

Don't get too close
    It's dark inside
    It's where my demons hide
    ...It's where my demons hide