نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• با سلام ؛

این مشکل در زیر ساخت برخی از شرکت های اینترنتی ایران است و در حال اعمال محدودیت جدید بر روی proxy telegram و برخی از سایت ها هستند

به همین دلیل اکثریت سایت ها دچار مشکل شده اند از جمله سایت Hetzneer .

امیدواریم این مشکل که در برخی از شرکت های اینترنتی ایران دیده شده است به زودی رفع شود .

و هیچگونه مورد یا خللی از سمت اسپیدترا در این باره نبوده و اسپیدترا محدودیتی در این زمینه اعمال نکرده است

طی پیگیری های ما این مورد به زودی رفع میشود و پورت های آلمان باز خواهند شد ..

با احترام

• چه قشنگ

با سلام

خسته نباشید میگم بهتون

میشه یه توضیح بدین چرا از هر عکس ۲بار گذاشتین؟ و این که چه اتفاقی افتاده الان؟!

با تشکر

• سلام

دوستان مثل اینکه همه به شدت در حال دف ریختن تو مولتیا هستن زیاد فروم نمیان ^^

برای خالی نبودن عریضه یه دو تا عکس میزارم

کتیبه راز کوچیک NW

• رفاقت بار سنگینی ست!

کسی بر دوش میگیرد که یک دنیا وفا و مرام دارد

سلام به همه دوستان عزیز و گرامی

توی این تایم از بازی با تمام مشکلات قلبا آرزوم بود که هیچ وقت همچین پستی نمیذاشتم اما خب شرایط همیشه جوری که ما میخوایم نمیشه

توی تمام این سال ها تنها چیزی که توی تراوین برای ما مهم بوده صرفا رفاقت ها بوده و خیلی از دوستان میدونن که ما همیشه ارتباط خیلی خوبی با رقیبان خودمون هم داشتیم اما بیشترین ضرر رو از رفیقامون خوردیم

تیم I M P E R I A L از این تایم رسما از سرور جدا میشه اون هم به دلیل شرایط اخلاقی که پیش اومد توی سه روز گذشته و خرابکاری هایی که از طرف به ظاهر دوستان رو اکانت کام ما انجام شد و باعث هدر رفتن زحمات تیمی شد که مردونه برای ساید جنوب غرب تلاش کرده بود

با وجود تمام مشکلات موجود قصدمون این بود که بدون سروصدا از سرور خارج شیم و شخصا دوست نداشتم آبرو کسی رو جلوی چهار نفر که طرف رو نمیشناسن ببرم اما بعد از این که دوست عزیز نامردمون نشست و پیش بچه های اس ای هر جور دوست داشت پشت ما حرف زد فهمیدم که آبرو آخرین چیزیه که برای ایشون مهم هست

با وجود این که کل تیم نظرشون این بود که همر روی اکانت catch me بره اما به خاطر احترامی که برای پلیر های ساید جنوب غرب قائلیم این کار رو نکردیم و همون طور که احتمالا میدونید همر به سمت شمال شرق رفت صرفا برای این که لند زحمتمون رو ببینیم (با سپاس از شمال شرق به خاطر دف)

روی صحبتم دقیقا با اون دوستیه که این کارو کرد شما که میگی ایمپریال نامردی کرد و سرور رو ول کرد برو بپرس ببین قرار بود جنگ بیارم شارژ کنم یا نه برو بپرس ببین کی بود که شیش صبح اومد رو اکانت فلوید همر ان ای رو دیوار کرد که خفت نشه میخوام یادت بیارم که شب ازاد شدن کتیبه ها که شما خواب بودی کی بود که در به در دنبال کاتا بود و بعد 16 ساعت به خاطر بی برنامگی احمق روی زمین بود هنوز...یادت بیاد اون روزی رو که جنگ آموز رو اکانتت بود خودت دنبال عشق و حال بودی تو شمال و لواسون دنبال آب آلبالو میگشتی من رو اکانتت تا صبح جنگ آموز شارژ میکردم...یادت باشه وقتی همه ده هات داشت لاست بی گندمی میخورد خودت 24 ساعت لاگین نکرده بودی کی میومد رو اکانتت...یادت باشه کی همه همرای ساید رو با جنگ آموز شارژ کرد... کی تا صبح میچرخید رو اکانتا که خفت نشن یه هفته نبودم 5 تا همرتون خفت شد بعد میشینید پشت آدم میگید اینا کلا هیچی نبودن اره ما هیچی نبودیم اگه چیزی بودیم تو انتخاب دوست بیشتر دقت میکردیم

همه اینارو یادت بیار بعد بشین فکر کن ببین اگه ایمپریال نبود الان چجوری شده بود وضعیتتون...منم پسورد شمارو داشتم منم میتونستم بیام خراب کنم اکانتتو اما فرق من و تو اینه که این کارو با دشمنمم نمیکنم تازه من که رفیقت بودم

تقصیره خودمه انقد بهت گفتم بزرگی بزرگی که فکر کردی دریایی آخر غرقمون کردی...برا من مهم نیست بقیه چه فکری میکنن در موردم اما مطمئنم در مورد تو فکر دیگه ای نمیشه کرد

عذر میخوام اگه طولانی شد از خیلی از دوستان باید تشکر کنیم اما توی شرایط الانم اصلا نمیتونم اما قلبا همه تون رو دوست دارم

امیدوارم بهتون خوش بگذره

پ.ن:وقتی یه شیر با یه گوسفند رفیق میشه نتیجه میشه همین دیگه

پ.ن:کسی رو رفیق صدا کن که وقتی اتفاق خوبی برات می افته اول از همه می ری به اون می گی و از شادی تو اونم شاد می شه بهت حسادت نمی کنه و دلش پاکه مثل خودت......

آمار های اکانت رو عکسش رو میذاریم یه میل دف هم حدودا روی مولتی ها بود حاصل زحمات تمام بچه های ایمپریال

به امید این که آخرین پست ما توی این سایت باشه

I M P E R I A L

Saman

• من نمیدونم چجوری باید ثابت کنم که کاره من نبوده . من اصلا یکبار بیشتر رو اکانت کام شما لاگین نداشتم . یه طرفه پیش قاضی میرید میگید راضی بر میگردید . تو اگر رفیق بودی میومدی با من صحبت میکردی من بهت میگفتم کاره من بود یا نه

وقتی منو دقیق نمیشناسی نباید تهمت بزنی رفیق

تو حتی یه پیام به من ندادی ماجرا بگی . پارسا همین دیشب بهم گفته

به جان مادرم کاره من نبوده اصلا فحش ناموس برا کسی که کاره اون بوده . حله ؟

من نمیدونم که اولین بار گفته کاره مجید بوده که راحت تونسته فکر شما را نسبت بمن عوض کنه

هم تو هم ممد سکولار هم میثم از دوستای خوب من هستید

احمق خان من اگر میخواستم به اکانت شما ضرر بزنم نمیومدم با اون همه رید که دارید مهاجر بزنم به دیوار . میومدم یه اکانت میساختم اونجا . مطمین باش هم پانیش میخوردید هم banned میشدید

یه ذره فکر کن بعد تهمت بزن

من نمیدونم چطور باید ثابت کنم کاره من نبوده . شاید یه روز بهت ثابت شه . پیش خودت ثانیه ای شرمنده شی . یا بخندی بگی چه الکی الکی بهش تهمت زدیما

• سلام و درود

ابتدا تشکر می کنم از همه کسایی که در اجرا شدن این پلن کمک کردن...

پلنر ها : تورج و امین

لانچر و مدیریت فیک ها و ریل اصلی :دکتر کیا و مهران عزیز

مرتاض یونیک کادویی از این تیم 4 نفره به تمامی اعضای ساید بزرگ شمال شرق

خسته نباشید به تورج و دکتر کیا و مهران عزیز

پ. ن: همری که لانچ شد همون 200 کی گرزی بود که 1 بار دیوار شده بود همر به صورت کامل...

• سلام به دلایلی مجبور شدم بازم پست بزارم

از وقتی که تیم سامان و دوستانش اومدن تو sw پارتی بازی که هیچ خاله بازیشون هم شروع شد از کتیبه انبار گرفته تا سایر کتیبه ها من نه دیدم حرکتی بزنن نه یه کار مفید کرده باشین تو ساید فقط خرابکاری و ناراحتی برای بقیه درست کردن بعد ادعاشون هم میشه ما فلان کار کردیم بسار کار کردیم این هم ادعا اینگونه بود با ۱ میل دف که داشتی کتیبه رو راحت بدی بره چرا؟؟؟ اون از خفت شدن هاتون و خرابکاری رو اکانت های دیگه، یه طرف هم کتیبه احمق سبز دادین اینم از مرتاض یونیک آقا من باور دارم تو سوپر پلیری!!! من نمیدونم تو نبودی ساید باید چیکار میکرد واقعا گل کاشتی !!! اما چند عزیزم مشکل پول خورد داشتی به خودم میگفتی برات واریز میکردم... واقعا متاسفم که میای گند میزنی به ساید بعد مسعولیت هم قبول نمیکنی هیچ ادعات هم میشه از این به بعد نه تو نه تیم نوبت حق ندارین تو ساید sw بازی کنید جمع کنید برید تا الانشم زیادی موندین...X/X/:cursing: هرررررری

• سلام تبریک میگم بخاطر پلنتون ولی برام‌سواله چطور همچین پلنی زدین این‌ اطلاعات دقیق از اکانت از کجا اوردین ؟ از کجا متوجه شدین که 100 کی گرزی و ۲۷ تی‌کی ، همچین دفاعی رو رد میکنه؟؟؟ نه از اکانت جاسوسی خورده نه چیزی پس موردی نمیمونه جز اینکه اکانت یا فروخته شده یا صاحب اکانت امار اکانت در اختیار شما قرار داده غیر از این‌نمیتونه باشه!!!

• رفاقت بار سنگینی ست!

سلام سامان جان

خب برگرفته از مثال خودت باید بگم از اول سرور هرچی خواستید در اختیارتون قرار داده شد از همه لحاظ.

نظر بنده:

از نحوه پیشرفت بازی خوشتون نیومد و دیگه حال بازی کردن نداشتید رفتید دات کام یه اکانت ساختید که فکر کنم هنوز هم تحت حمایت هستین.

پسورد اکانتتون رو بالای ۵-۶ نفر داشتن از جمله مجید مهاجرتون مرد همه گفتن کار من نیست و مجید رو مظنون قرار دادید که خرابکرای کرده توی یک سرور نرمال دات کام اونم تحت حمایت حالا اینکه چرا به مجید مظنون شدید که این همه باهاش رفیق بودین رو نمیدونم اما فرض کنیم همچین اتفاقی افتاده...یک اکانت مثل اکانت شما که از لحاض استراتژیک ساید روش هزینه کرد و امید داشت خودتون هم زحمت بسیاری کشیدین دوتا واندرزن خوب کشیدین بعد سر کشته شدن یک مهاجر اونم از بی گندمی که معلوم نیست سوتی خودتون بوده یا نه و تحمت نا به جا به کسی میزنید همر واندرزن رو میکوبید درو دیوار و دف رو بک میدید دومین کتیبه مهم سرور رو تقدیم ان ای می کنید. صحبت شده که فروخته شده و هنوز پیگیر داستان هستیم.

اما...

واقعا به کاری که کردید فکر کردید؟ با این کارتون فقط وجه خودتون رو خراب کردید و من از این خوشحال نیستم هرچی باشه با هم گفتیم خندیدیم کلی حال کردیم اما تراوین حافظه دقیقی داره

کسی که برای مشکلات شخصی برنامه یک ساید رو میبره زیر سوال اععم از تایم جنگ آموز و تعداد همر و غیره... و مهم ترین کتیبه ساید رو تقدیم ساید حریف میکنه به نظر شما چه ذهنیتی براش ایجاد میشه؟ از اول یا علی گفتین ما هم روتون حساب کردیم وگرنه همونطور که تیم ما به تنهایی ۳۰ میل دف و ۲۰ تا همر واندرزن کشیده بقیشم میکشید بازم دم معرفت علی فلوید و مهدی لوسیفر و رضا خان گرم که اتفاقات زیادی پیش اومد ولی پای یا علی گفتنشون موندن

به هر حال امیدوارم هرجا هستین خوش باشین و یاد بگیرین قبل از انجام کاری و پیش داوری هم به کسی تحمت نا به جا نزنید و هم یکم به جای شخصی گرایی روحیه تیمی رو در نظر بگیرید.

پ ن : این نیز بگذرد!

• سلام

پارسا جان فکر کنم فیلم تخیلی زیاد میبینی

امیدوارم تهمتی که میزنی رو بتونی ثابت بکنی

نتونی ثابت بکنی دیگه تو اسپید ترا که نه کلا تراوین بازی نکن

این پست هم معلومه تحت فشار بودی گفتی به پلیرام چی بگم بگیم فروخته

واقعا زیباس

اینجوری کار شمال شرق هم لووس میکنیم

اقای حسین فستر اون همر دیفالت رو ما همینجوری شارژ کردیم دیدیم باز نمیتونیم تو جلوی مپ بهش گندم بدیم سر همین گفتیم بزنیم یه جا دیوار بشه

حالا دف نداشته کتیبتون مشکل خودتونه

خوبه باز لانچ اتک همر امپریال رو نگفتین شمال شرق زده

بخدا خجالت بکشین

پ.ن :تهمت نه تحمت

پ.ن: مهاجر چطوری از بیگندمی میمیره (شاید از درد مرده )||

• سلام خدمت همه ی عزیزان

سامان عزیز ما که دقیقا بحثمون همین بود کسی که با رفیقای چند سالش اینکارو کنه بزنه میخواد به کسی دیگه رحم کنه

منم به نوبه ی خودم به بچه های شمال شرق به خصوص امین و بچه ها بابت زدن مرتاض یونیک تبریک میگم

بنده های خدا از اس دبل تو این چند روز یه احمق فروختند یه مرتاض یونیک توطئه آمریکاست مرگ بر آمریکا بابا ولمون کنید هرچی میزنید میشه نبوغ هرچی میخورید میشه خرید

پ.ن: مهاجر چطوری از بیگندمی میمیره (شاید از درد مرده )

به همه گندم دادن به این ندادن :D

• پ ن : این نیز بگذرد!

سلام پارسا جان

در مورد نداشتن حال بازی میخوام باز یادآوری کنم که که فکر کنم38 ساعت پیش کی 13 کا کاتا فلوید رو 10 دقیقه مونده بود توسط holy خفت بشه نجات داد و کی بود که 60 کی شمشیر زن از جلو اتک lancinate برداشت و اتک رو دیوار کرد شما یه سوال از اکانت master rose بکنید ببینید من میخواستم جنگ اموز رو بیارم یا نه ینی وقتی نمیخوام بازی کنم میرم جنگ آموز بیارم؟؟ یا اگه نخوام بازی کنم برای چی ساعت 5 صبح باید رو اکانت فلوید باشم؟

در مورد کام که جفتمون میدونیم قضیه چیه فقط نمیخوایم که قبول کنیم قضیه فقط کام نیست حرفایی که با بچه های اس ای زدی رو به یاد بیار پارسا جان اما مطمئن باش هنوز اونقدر ازت متنفر نشدم که بخوام کتیبه رو بفروشم و خداروشکر جوری بوده همیشه اخلاقم که همچین چیزی رو هیچکس حتی جدیهم نگیره چه برسه به این که باور کنه

در مورد کتیبه ای که زده شد این اشتباه یکی از پلیر های ما بود که توی اون شرایط روحی تصمیم اشتباهی گرفت ان ای هم صرفا خوش شانس بود و صد البته این که شما بیای از درگیری ساید دیگه استفاده کنی که کتیبه رو ببری خیلی جوانمردانه نیست از نظر من اما خب شاید نظر بقیه اینجور نباشه به هر حال هنوزم یه سری ها میرن برای پراید ثبت نام میکنن ان ای هم مثل اونا که سواستفاده میکنه وگرنه اون موقع که بودیم چرا یه فیک سمت ما نمیومد یهو همه پلنر و لانچر شدن

و اما حسین فستر

شما برای من جذاب ترین پلیر دنیایی مخصوصا وقتی باز میگی پارتی بازی :D

ببین در مورد کتیبه برای بار هزارم تیم شما نفر سوم جنگ اموز گرفت لازمه اسم اکانتشو بگم الان؟ بعد من به اکانت mr vey جنگ اموز دادم اکانتی که شما حتی کارگاهش هم نتونستید روشن کنید بازم یادت بیاد کی تا صبح داشت شارژ میکرد وقتی پلیر تیمتون نامه میداد بیا شارژ کن من دارم میرم باغ :D یه شب نبودم رمتون خفت شد برای من از خفت حرف نزن خدایی :D

در مورد اکانت خودت یادته بهت نامه دادم گفتم برا انبار بیا هماهنگ شیم شما فاز هرکول برداشتی که من نمیشناسمت و تو اصن کجا اومدی و این چیزا... منم گفتم خب هر جور راحتی من رونالدو نیستم که همه منو بشناسن نامه من باید باشه هنوز چک کن

خب الان وقتی خودت نخواستی من چیکار کنم التماس کنم توروخدا بیا انبار رو ببر؟ :D پس یه کم فکر کن بعد بگو پارتی بازی کرد سامان

اما در کل شما از اونایی که میشنوی ولی گوش نمیکنی برا همین صحبت باهات وقت تلف کردنه

پ.ن:همه چیزای خوب شمایید شما اصن بچه مردم که هی از بچگی بهمون میگفتن ازتون یاد بگیریم خوش به حالتون

• روز 88 سرور!

کتیبه مرتاض یونیک از sw بلند شد رف ne

اصولا همچین کتیبه یی اینقدر اهمیت داره که اندازه یه واندر تو حالت عادی دف روش باشه که ارزش زدنش واسه سایدهای دیگه نداشته باشه

حالا اینکه یه ساید دیگه روش لانچ میکنه و بدون خونریزی مرتاض یونیک بلند میشه یخورده خنده داره

دوستی که کتیبه رو فروختی امیدوارم حد اقل خودتو ارزون نفروخته باشی!X/

ایشالا واندر دوستیتون 100 بشه

• سناریو به خوبی داره اجرا میشه

پلان اول :سه به یک

پلان دوم : دف ریختن تو مولتی

پلان سوم : تهمت و کم اهمیت جلوه دادن کار شمال شرق

پلان چهارم :شل کردن و لذت بردن

لذت ببرید

• این قسمت رو از رضا خان بپرس عزیزم طبق گفته خود رضا حرفی بهت زد که بهتون بربخوره بمونید بازی کنید والا گفته ای که شنیدی صحیح نیست البته به رضا چیز بدی نگفتم گفتم توی تورنومنت حذف کردین رفتین اینجا هم حذف کنید برای اعتبارتون خوب نیست این جنبه دلسوزی داشت حالا برخورده بهتون رو نمیدونم

درمورد کتیبه سامان جان استنادات و فیش واریزی چیز دیگه ای رو میگه....:/

چیزی که به ما گفت رضا شبیه این چیزی که میگی نیست پس الان طرف حساب شما من نیستم یکی دیگست برید به خودش بگید چرا یه جور دیگه تعریف کرده

در مورد تورنومنت توی اون تایم میثم دعوت شد اردو تیم ملی منم تازه مادرم رو از دست داده بودم واقعا انتظار داشتی بیام گرزی شارژ کنم؟مطمئن باش با همچین چیزی بهمون بر نمیخورد

اگر واقعا فیشی وجود داره منم خوشحال میشم ثابت بشه حتی ای پی هارو چک کنید ببینید من بودم اصلا امروز یا نه خداروشکر دیگه همه میدونن فیلتر شکن یا چنج آی پی هم ندارم

• چیزی که به ما گفت رضا شبیه این چیزی که میگی نیست پس الان طرف حساب شما من نیستم یکی دیگست برید به خودش بگید چرا یه جور دیگه تعریف کرده

خب دیگه بحث من قضاوت یک طرفست

بابت فیش هم والا ارائه دادیم ادمین میگه باید پرینت بانکی باشه بگیریم ببینیم تهش چی میشه

• خب دیگه بحث من قضاوت یک طرفست

بابت فیش هم والا ارائه دادیم ادمین میگه باید پرینت بانکی باشه بگیریم ببینیم تهش چی میشه

خوش حال میشم فیش بانکی که میگید اگه وجود خارجی داره رو حتما ببینم ...

لطفا اگه حرفی میزنید مدرکش هم بزارید

• با سلام خدمت تمام دوستان عزیز

پارسا جان عزیز تا امروز بهت اعتماد داشتم و فکر میکردم واقعا به درد توتال بودن جنوب غرب میخوری که از اول سرور خودم رو از سیاست های ساید جدا کرده بودم ولی الان فهمیدم که اینکاره نیستی .

آخه کدوم لیدری میذاره مهمترین کتیبه سایدش روی اکانتی بمونه که اومده همرش رو زده به در و دیوار و تو فروم هم کلی بر علیه تیم جنوب غرب حرف زده . خب معلومه که اون کتیبه یا فروخته میشه و یا به خاطر لج و لجبازی داده میشه به ساید مقابل .

دم بچه های شمال شرق هم گرم که زدین و بردین ولی خواهشا با صحبت هاتون به شعور خوانندگان فروم توهین نکنین . آره شما همتون پلنر و لانچر هستین . و ما هم گوشمون دراز . یعنی جک سال این هست که ۹۰ ک دف روی مرتاض منحصر بوده وقتی لینک رو دیدم تا الان هنوز دارم میخندم .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• این قسمت رو از رضا خان بپرس عزیزم طبق گفته خود رضا حرفی بهت زد که بهتون بربخوره بمونید بازی کنید والا گفته ای که شنیدی صحیح نیست البته به رضا چیز بدی نگفتم گفتم توی تورنومنت حذف کردین رفتین اینجا هم حذف کنید برای اعتبارتون خوب نیست این جنبه دلسوزی داشت حالا برخورده بهتون رو نمیدونم

درمورد کتیبه سامان جان استنادات و فیش واریزی چیز دیگه ای رو میگه....:/

خب خیلی سعی کردم حرفی نزنم اونم بخاطر گذشته ای که داشتیم هرچند تو اینکارو نکردی و بخاطر یه بازی 2بار رفیقاتو فروختی پس دم از رفاقت نزن شما فقط میتونی درباره وقاحت صحبت کنی

زمانی که ما به احترام رفاقتمون هیچ ضربه ای به جنوب غرب نزدیم تو داشتی بخاطر یه برد احتمالی رفیقاتو میفروختی ما هر کاری هم کنیم هیچ زمان رفیقمون رو دور نمیزنیم

در مورد فیش واریزی سر معماری یونیک همه گفتن فیش واریزی هست در صورتی که همه فهمیدن حرف مفت بوده و خود تو از همه بهتر میدونستیی و چقدر دنبال اون کتیبه بودی و خداروشکر اون زمان کتیبه رو بهت ندادم منتظر فیش واریزی این کتیبه هستم

و اما در مورد کلیت بازی چند صفحه قبل من گفتم عادت ندارم کاری رو بدون جواب بذارم و تا الانم اینو نشون دادم خفت کردن چندین همرتون زدن احمق کوچیک و حالام مرتاض یونیک ولی همه اینا توی جریان بازی بود

پ.ن:ارزش رفاقتا خیلی بیشتر یه بازی هست که بخاطرش 2بار رفیقاتو بفروشی

پ.ن:در مورد اکانت امپریال چیزی نمیدونم ولی بهش گفتین امیدوارم ارزون نفروخته باشی میخوام بدونم تو رفیقاتو به چی فروختی ؟؟

پ.ن:خوبی و بدی رو هر دورو جبران میکنیم