نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• من به شخص لایک دادم چون این کار باید زودتر میشد شاید الان هم پشتش برنامه ای باشد به هر حال این کار قشنگ بود چون بلاخره یکی پیدا شد بشه رو حرفش سند باز کرد و هر کسی نیاد یک حرفی به زنه که سند نداشته باشه و پایبندی به هش نباشه

• یه سوال چرا همه اتفاقای عجیب غریب واسه شما میفته؟؟؟ احساس میکنم داری غرض ورزانه پست میزاری!!! بقیه اگه انتقادیم دارن برای بهتر شدن اوضاعه!!! شما ولی معلوم نیست اصلا.

سلام

شما برین به مولتی هانتر پیام بپرسین که گفتن که گفتن دیگه هیچ اتفاقی نمی افته

من میخواستم ده چیفت کنم ده رو از صفر ببرم بالا ده میزدم و بالا میبردم

نه اینکه چیفر مصرف کنم و گلد بزنم که ببینن اینطوری شده

• من هر پستیو دلم بخواد رپلای میکنم، همچین میگه پست دیشبو رپلای میکنی... هر کی ندونه فک میکنه پست پارسالو رپلای کردم، نکنه رپلای کردن پستا مهلت داره اونم شما تعیین میکنی؟ برا پست گذاشتن باید از شما اجازه بگیرم؟ باید هربار استعلام بگیرم ببینم مثلا الان دستگاه همایونی اجازه میدن تا پستای چندساعت قبلو رپلای کنم؟!:D خدا وکیلی به چی گیر دادی آخه
    هر کی به شما فحش داده غلط کرده! کلا من با فحش دادن مخالفم، منتها کماکان اینکه اومدی اینو گفتی چه ربطی داشت؟
    اون سه حالتم به انتخاب خودت یکی رو برای ما بذار کنار، اهمیتی نداره برام چی فکر کنی.

پ ن: اینم شمال شرق متحد، دیدین همش سیاه بازی بود؟! دسخوش به نویسنده سناریو

دوست عزیز اینجا فرومه نه محل کل کل بیهوده ی شما

2 تا پست ریپلای می کنی که 1 حرف تکراری بزنی؟

عزیزم شما میگی بهت بی احترامی شده میگم برو بخون که کی باب بی احترامی و فحش رو باز کرده...

پ. ن: ما مثل بعضی ها با اکانت فیک نمی‌آییم جو فروم بهم بریزیم و فحش بدیم و اینقدر وجود داریم حرفی هم داشته باشیم با اکانت اصلی خودمون میگیم : هادی کجایی م...!

پ. ن: اینم پست آخرت بود که ریپلای شد فک کن خیریس ریپلای کردم که دیده بشی...

• یه سوال چرا همه اتفاقای عجیب غریب واسه شما میفته؟؟؟ احساس میکنم داری غرض ورزانه پست میزاری!!! بقیه اگه انتقادیم دارن برای بهتر شدن اوضاعه!!! شما ولی معلوم نیست اصلا.

خفت میشی میگی تقصیر مدیریته ! دیوار میشی میگه دمپایی بود ! از همه چیز هم ایراد میگیری ! همه مولتی دارن تو داری پاک بازی میکنی مثلا ! چپ و راست هم که جنگ آموز میگیری آخر سرور هم یه پشمک همر رو میکنی میخای بگی من داشتم با منابع فیدر هام شارژ میکردم این شد همرم ! اصلا همه بدن تو خوبی :D فقط کمتر تو فروم ناله کن <3:*

• یه سایدی ایشونو گردن بگیره

پسرم منو که نباید کسی بیاد گردن بگیره همین که من شما رو با اشتباه خودم گردن گرفتم کافیه

به جایی تعارف موز ک خیار و در افشانی بیایید یک تحلیلی بذارید نزدیک نقشه ساخت ها هست فکر کنم

این پسر من رو هم کسی عزیزت نکنه

• سلام خدمت همگی

کتیبه احمق ساید اس دبل با لینک سبز زده شد

دم نوری گرم بابت زدن کتیبه , بدلیل مسدود بودن اکانت فرومش من پستشو گذاشتم.

نه سرور مشکل داشت نه دیوار تخریب شده بود نه تقصیر مدیریت سایت بود .

• واسم خیلی جالب تو واسه من شاخ شونه بکشی مثل اینکه عزیزم سرور دوایکس یادت رفته؟ یه همرت به اخر بازی رسید؟ ببینم تو همونی نبودی که اومیدم واندرتونو کلین کنیم واندرو حذف کردی؟ چرا حد خودتو نمیدونی؟ چطور جرات میکنی اسم منو به زیان میاری ؟کندتون داش علی بود که هنوز دارن از همرش نفت استخراج میکنن عزیزم این هم اخرین جوابی بود که بهت دادم

بدونه شرح

شیر شیر است گرچه پیر باشد

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _LEO_ ().

• واسم خیلی جالب تو واسه من شاخ شونه بکشی مثل اینکه عزیزم سرور دوایکس یادت رفته؟ یه همرت به اخر بازی رسید؟ ببینم تو همونی نبودی که اومیدم واندرتونو کلین کنیم واندرو حذف کردی؟ چرا حد خودتو نمیدونی؟ چطور جرات میکنی اسم منو به زیان میاری ؟کندتون داش علی بود که هنوز دارن از همرش نفت استخراج میکنن عزیزم این هم اخرین جوابی بود که بهت دادم

بدونه شرح

qss0_%D8%B6%D8%B6%D8%B6%D8%B6%D8%B6_thumb.png

میبینم که از زیر چادر بیرون اومدی :)

اولا که نه تو و نه زئوس تو این ابعاد و اندازه ها نبودید که بخوایید بیایید تک به تک فایت بدید به تیم ما...

سرور 2 ایکس قبلی 2 به 1 زدید بعدشم عکسشو گرفتی گذاشتی تو دفترچه خاطراتت که رزومه بشه برات...

این سرورم که 3 به 1 کردین هر چی زدین دیوار شدین...

جالبیش اینه همون سروری که ما رو زدین از خ.. های مجید و آرمین و دانیال و سامان بالا میرفتین که همشون رفیقای خودمون هستن...

حرف هایی که بهت زدم حرف های من نیست حرف های یه ساید هست...

بحث من و تو بحث اصالت و قدمته...

اکانتی که داداشیتون بود به خاطر 2 میلیون پول رفت زیر ما، شبونه از شهرستان اومد تهران ساعت 7 صبح اومد دم خونم 2 میلیون پول گرفت اکانتش رو چنج میل کرد، جالبیش اینه همون سرور پیشنهاد 30 میلیونی داده بودین برای خرید اکانت لیدوکایین...

ببین من رو رفیقام و اکانتم قیمت نمیزارم ولی همتون به خاطر 2 هزار پول رفتید زیر ما...

این سرور هم من با رفیقام اومدم، من و رفیقام تو درحال دستمال کشی برای لیدرهای 2 ساید دیگه...

پ. ن: بچه جون بدون حَدت رو یهو دیدی گفتم سپهر با لگد بندازتتون بیرون از سرور که واندر هم نبینید...

پ. ن: در نیارید رزومتون رو که در میارم میمالم سر و صورتتون...

پ. ن:K.T.S.K.P

پ. ن: هم مانی شماره ی منو داره و هم تو شماره ی کیا رو داری وجودشو دارین زنگ بزنید و فحش بدید بازم؟

I don’t wanna be alone in the darkness

Lidocaine Team <3

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط AminS ().

• امین چرا جواب اینو میدی اصلا ؟ تیمی که به فحاشی میشناسنشون ارزش جواب دادن نداره ,این زعوسی ها خوب همدیگرو پیدا کردن همون بدرد همدیگه میخورن. در حدی نیستن که جوابشونو بدی.. یه سرور 2-1 بردن اسکریناشو چاپ کرده گذاشته تو دفترچه خاطراتش. ببینم این سرور 3-1 میتونن ببرن ؟ اینا وجود تک به تک ندارن, 3-1 هم رفتن زیر چادر با ای دی فیک میان فحاشی ناموسی..

• الله اکبر من هی میگم جوابت ندم نمیشه

ارمین ؟ سامان ؟

خود ارمین اگه مرد باشه میاد همینجا تو همین فروم اعلام مکنه چه نقشی تو صفر کردن همر تو یا کلین واندر یا صفر کردن داش علی داشته

کل پلن ریخنش لانچ کردنش منو حسین تی ان تی ممرض بودیم ارمین از وسط سرور به بعد رو ما ندیدم

سامان هم اگه مرد باش بازم میاد میگه چه نقشی تو پلن های اون سرور داشته ؟

در مورد اکانت خریدن اینام کلا نمیدونم ض....چه میزنی به شخصه من هر اکانتی از هر سایدی بفروشه میخرم بلاخره باید یه جوری پولمو خرج کنم

و اما در باره زئوس

شما حتی انقد مرد نیستین بگین بازی از کیه یاد گرفتین وقتی تیم زئوس وارد سرور های اسپید شد کوچلو تو حتی نمیدونستی مولتی چی نه تنها تو بلکه هیچ کس نمیدونست کل سبک بازی که الان دار توی ایران میشه کپی شده از خدایان زئوس یه کم معرفت هم بد نیست داشته باشین بیان بگین بازی از کیه تقلید کردین ...بازم هنوز یاد نگرفتین اگه اینجا .ir بود یه مولتی هم واستون نمانده بود سرور بی در پیکر که هر بچه ای مولتی میکشه شاخ میشه

قبلا گفتم از زئوس در این سرور فقط اکانت ماردوناست مرد میخوام ازش رد شه شما یه لشکرین ماردونا یه اکانت بزنید اگه ادا بزگیتون میاد ولی شما جرات زدن این یه اکانت هم ندارین

کسی باید اینجا شاخ شونه بکش که حتی یک بار هم نتونستید از اکانتش رد بشید هرچی زدین یه کله تو دیوار بودین هر وقت تونستید از همرهای من یا ارش رد بشید بیان بگین ما خدای تراوین هستیم من به شخصه پستتو لایک میکنم

• من از شما یاد گرفتم؟

اولا تا روز 30 سرور 2 ایکس همه میدونن که من مشغول واندر 100 کردن سرور 6 راند 2 بودم که واندر هم 100 شد رو ایمیل خودمم 100 شد...

ما مولتیامون به خاطر نداشتن وقت 1 هفته دیر ریجستر کردیم و بازم همر 4 سرور لیدوکایین بود...

در مورد مولتی هم خودت خوب میدونی مولتی کی بن نشد و تنها اکانتی که مولتی هاش بن نشد لیدوکایین و کینگ اس ای بود که کل اون مولتیا رو دکتر کیا تنها کشیده بود...

هادی بیا یه توافقی کنیم؛ این سرور 3 به 1 هم 100 کردید من میگم هادی پلیره :d

در مورد زئوس هم همه میدونن بی وجود ترین و بزدل ترین تیم تراوین ایران زئوس بود و هست (همون سرورم مجید که رفیق خودمه اومد زیر پر و بالتون گرفت)

در مورد پول گفتی هم این نکته رو اضافی کنم؛ من آقای هزینه نیستم بخوام پولمو به رخ کسی بکشم ولی تو خیلی پول داری برو دندونات رو درست کن آدم میبینه یاده کمپ ترک اعتیاد نیوفته :d

پ. ن:طرف میگفت شیره ولی فهمیدیم بوده نعشه ی شیره...

• وقتی کم میاری توهین کن سبک شی :D:D

اخه بچه جون من بخوام داندانمو درست کنم به پول احتیاج ندارم چون خواهرم از بهترین داندان پزشگ های کرمانشاست حتما دلیلی داره درست نمیکنم که به تو ربطی نداره

کارنامه زئوس هم معلومه مجید اخه کیه که زئوس زیر پر پال بگیر مجید همونی بود که من اکانتش خریدم از شمال غرب پرتش کردم بیرون

زیاد حال حوصله کل کل با تو ندارم چون کلا به ما نمیخوری این سرور میبازین مثل سرور های قبل زئوس تو سرور 2 اسپید 3 به 1 100 کرد مردین بکنید نیا اینجا چرت پرت بگو ;)

• این هم اخرین جوابی بود که بهت دادم

حالا خوبه قرار بود اخرین جوابت باشه کسگم , بد فشار خوردی :دی

کی صحبت از توهین میکنه :)) تو توی فروم ای ار هم توهین ناموسی میکردی الان مودب شدی؟

این سرور هم کتیبه رو دادیم بهتون که فرار نکنید بگید نبودیم تو سرور :دی دون پاچیدیم واستون بد گول خوردین که موندین :دی

حتما دلیلی داره درست نمیکنم

نکنه از امپول میترسی کلک :دی

پ.ن:امان از فشار..

• چرا اول سرور که من nw ریجستر کردم زیر چادر بودی صدات در نمیومد اسم اکانت بدی الان بلبل زبون شدی مارادونا مارادونا میکنی :))) تو تهش همون هادی سوباسایی :)))

اون دو ایکس که زیر سایه ne همر چاق کردید و گنده شدید همون حسین تی ان تی و ممرز ne بودن چه ربطی به زیوس داشتن خودت چه نقشی توو پلن ها داشتی؟ یه پلن بدون اجازه آرش رفتی انبار سارنگ بزنی دف کلین کردی با اون زرهی که واسه هیرو گذاشته بودی هیروت مرد با هویج برگشتی :)))

اینجا هم که زیر سایه رسول بزرگ شدی معماری یونیک داد و گلد و فیری و باج های دیگه داد بهتون که بمونید سرورش بالانسش بهم نخوره توو بیزینس مثل اینجا باید هوای تونی که از همه منفورتره بیشتر داشته باشه سرورش رونق بیشتری بگیره

هر سروری چه فیک چه رسمی وجودشو داشتی از اولش مثل مرد اعلان حضور کنی زیر چادر نباشی بعد بیا واسه ملت شاخ و شونه بکش

• با سلام

طرف تا دیروز ابزار لازم برای اعلام وجود رو نداشت و زیر چادر پنهان بود الان یهو اومده میگه شما تو این مدت وجود نداشتید اکانت مارو بزنید!!!:D:D:D

خوشگله مگه کسی اصن میدونست رو کدوم اکانتی؟؟ ببینم اینجام همرات حسابی چاق شدن؟ دفت حسابی بال و پر گرفت؟ آرش بهت اجازه داده پست میزاری فروم؟چون هر موقع تو این وضعیت قرار میگیری تو فروم پیدات میشه!!

آدم خوبه نمک نشناس نباشه با سایدی که متا بوده تو سرور قبل انقدر از بالا به پایین بهش نگاه نکنه!!! بعیدم نیست اینجام بعد برد بخوایی همچین کاری رو کنی!

تو اون سرور هم بواسطه وجود مجید تو NE تونستید روز 7 سرور متا کنید و به خودتون اجازه دادید اسم اکانتارو چنج کنید وگرنه اونجام با مارادونا یا اسم فیکی بازی میکردید.

آنتی اسپم:

تنها سه واندر دیگر باقی مانده بشتابید :دی

• بچه ها خواهش میکنم بی ادبی نکنید به خونواده همدیگه سر بازی احترام همدیگرو‌ نگه دارید تو بازی ثابت کنید و ثابت میکنیم ب شخص تیم ما بخاطر ی عده اومده خوشحالیم ک هستن

جهت رفع اسپم

تاپ10

• بشخصه از این که جمله سازیت درست شده و غلط نگارشی تو متنت کم پیدا میشه لذت میبرم ؛ پیشرفتت خوب بوده!

همین بسه :دی

بدونه شرح

f00880181.png

تو اومدی واندر کلین کردی؟

واندر رو کجا کلین کردی؟ عکسش رو بزار رو سیاهیش بمونه .

سایدی که از روز 25 بازی با دو تا ساید درگیر بود و از بغل اس دبلی که جز حرف زدن چیزی نداشت.

کاکو تو اشتباه اومدی.

یک اشتباه از یک نفر باعث شد بتونی با بیست تا همر انبارا رو بزنی. اینقد ادعا داری ولی هیچی نیستی همین الانش حسین و اینا نباشن تو زخوسم نیستی یا به قول مجید سوباسا که هیچ بغل دستیشم نیستی.

ولی بازم مث تو و امثال تو نبودیم که به خاطر یک اشتباه فوش ناموس به کسی بکشیم.

اون واندرو خودت که هیچی . زیوس که هیچی. خدایانتم نمیتونستن صفرش کنن. نمیدونم فازت چیه.

میخواستی با مثلا دو تا همرت بیای واندر بیست میلیون دفی رو کلین کنی؟

گیرم انبارا خورد و ده میلیونش موند باز وجودشو نداشتی.

ولی این سرور بهت قول میدم جوری بترکی که هیچ وقت یادت نره کجا خوردی. چطور خوردی.

حرف از .وجود نزن که میدونم نداریش.

اگه وجود وجود میکنی همون سرور 2 ایکس به جای ان ای شما شروع کننده میشدی تا رخ اخر بازی رو نبینی.

نشستی واسه خودت یه قول دو قول بازی میکنی فکر میکنی خبریه؟

اگه قضیه وجوده بیا اینجا از روز اول میگفتی تا دیروز که میگفتی نیستیم الان اومدی بلبل زبونی میکنی؟

به قول ارمین نوشتارت یکم خوب شده یکم شخصیتت درست شده از این نیست که بزرگ شدی از اینه وجودشو نداری مث سرور دو ایکس به به چه چه کنی.

خوب مینویسی به قول کسکمممممم از ترسته.

که فردا روزی اگه صد نکردی بگی من نبودم بیا نوشتار منو ببینین من کی اینطوری حرف زدم که الان اولین بارم باشه

• یه مشکل جدید تو سرور هست امیدوارم ادمین بازی سریع این مشکل رو هم رفع بکنه

مشکل چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای ورود به بازی سایت باز نمیشه مشکل داره!!!!!!!!!

برای رفع مشکل باید حتما یه VPN ران بشه سپس سایت باز بشه VPN خاموش و سایت باز میمونه وقابل استفاده است

اینو هر سری که PC خاموش و روشن میشه باید تکرار کنید

با تشکر