نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• سلام

تبریک به بچه های NE بخاطر خفت های قشنگشون👍

ما هم تو این فاصله رفتیم کپ این آقای تروریست رو خطی خطی کردیم که ازین به بعد خواست چنج کپ کنه با خیال آسوده این کارو انجام بده.

اگه سرور واقعا مشکلاتش حل شده باشه و اجازه پلن رفتن بده ما به مدت 20 روز آینده پلن های پی در پی رو ساید NE خواهیم رفت تا زمانی که تمام همرهای جنگی و دمپایی هامون خرج بشه.

• احسنت

خفت های خیلی قشنگی بود اصلا داشت یادم میرفت تو این سرور هم میشه خفت کرد که بچه های NE نشون دادن میشه و یه چیز دیگه که فهمیدم اینه که پایه و اساس همه خفت ها تقصیر آمریکا بود اصلا :D

دوستان خیلی حرفه ای هستن که دف رو همراشون ندارن ما نوبیم که رو همه همر هامون یه خورده دف میریزیم باید بازی رو از اینا یاد بگیریم !

اصلا میدونید چیه مهاجم ضرر کرده ! مهاجم لاست بیشتری داده رفته دمپایی های بی خودی رو خفت کرده :D سپهر خجالب بکش دمپایی خفت کردی :D حتی تو دیوار کردن 60ک رعد اونم دمپایی بود که زدن بهت لاست نیزه دار ازت بگیرن :D

پلن مفید اونیه که میاد یه 8 تا کراپ رو میزنه :D

کلا خلاصه و مفید بگم هر کی خفت میشه یا مریضه نیستش یا تقصیر سایت هستش یا دمپایی بوده و .... کلا اصلا اونا خوبن ما بدیم

• سلام و خسته نباشید به دوستان به خصوص ان ای و سپهر عزیز

در مورد خفت هایی که انجام شد با این پست قصد ندارم که اونارو بی ارزش کنم یا به کسی تهمت بزنم خدایی نکرده فقط یه سوال دارم در مورد اون 20 کا رم اکانت mr vey

من دیشب چون خودم شخصا کتیبه رو از روی اون اکانت جابجا کردم اون ده دیوار 20 داشت یعنی مطمئن هستم به این قضیه اما صبح که خفت شده بود دیگه دیوار نداشت :D

مولتی هانتر عزیز هم فرمودن که امکان نداره خب منم اگه با چشم خودم نمیدیدم باورم نمیشد اما سوال شده برام که واقعا دیواره 20 چی شد؟

یه بار دیگه هم میگم من به شخصه توی ساید ان ای رفقای زیادی دارم و این پست اصلا ارتباطی به ساید شمال شرق نداره و بار دیگه خفت رو بهشون تبریک میگم

انقدر چیزای مختلف و باگ های جورواجور تو این سایت دیدم تو این سرور که غیب شدن دیوار خیلی سوپرایزم نکرد

در کل مواظب باشید دیوارا بال دارن پرواز میکنن میرن دور میشن :D

پ.ن:یه دیواره یه دیواره

Saman

• سلام و خسته نباشید به دوستان به خصوص ان ای و سپهر

هر وقت مولتب هنتر جواب من و داد و گفت ۷ک کاهن من که گم شد تکلیفش چی میشه برا شما هم جواب میدن

حتی نخونده

دیوار این دهم رفت پیش کاهنای من

:دی

والا انقدر چیزای عجیب قریب دیدم که حد نداره

تولید کپ ده +۱۰۰ک بود رفرش کردم شد +۸۰ ک رفرش کردم شد ۱۸۰کی رفرش کردم شد ۱۰۰کی :دی

• خب من قصد ندارم از سرور و یا کسی دفاع کنم ولی خیلی سادست قبل اینکه صحبتی کنیم یه شبیه ساز ساده انجام بدیم معلومه رعدا روی دیوار سطح۲۰ خوردن پس به نظرم جای هیچ صحبتی نمیمونه

فکر نکنم توضیح بیشتری نیاز باشه

و شرمنده که اینو میگم اما اگه اون ده الان دیوار نداره بیشتر شبیه یه سناریو برای مقصر قرار دادن سرور هست

• خوب دیگه دیدی ما دمپایی ابری رو همینطوری ول میدیم. بدون هیچ گونه فیکی و به قصد دیوار ولی گفتیم شاید فرجی و کتیبه رو بیاره مث تمامی خفت هایی که تا الان انجام شده و همه این چیزا.

فقط موندم شما این وسط چیکاره هستی؟؟

وقتی چیزی ارزش نگه داری نداشته باشه و حتی هیچ استفاده ای نشه ازش کرد مجبوریم اینکارو بکنیم.

شما که از این ابریا داری چند تا بفرست واسه ما ببینیم چیکاره هستی.

این همر یک هفته پیش استاپ خورده بود و پریروز لانچ شد به امید دیوار ولی نشد متاسفانه به محض برگشت و رسیدن به بیس دوباره لانچ شده

چند ساعت وقفه افتاد که دوباره همر لانچ بشه که اومدن جنگ روی اکانت با استفاده از هیرو گویای این چیزا هست.

http://uupload.ir/files/pgqx_اسپارتا.png

اینم دفعه اول بود برای شفاف سازی .

واسه شما اینا دمپایی ابری هست واسه ما نخودم نیست عزیزم

تقی به توقی خورد با اومدن اینجا چیزی بگن.

دمپایی ابری بدون دیوار!

دمپایی ابری با دیوار!

خفت ابری بدون دیوار!

خفت ابری با دیوار!

تخریب دیوار 5 عدد گلدی؟

یا تخرییببببب دیوارررر 20؟

خدا نکشتت پسر سبزه چیکارا که نمیکنی با این ملت.:D:D:D

این ابریا اونطرفا بی ارزشه میرسه به ما میشه الماس تراش نخورده=O=O

لقمان را گفتند منطق را از که آموختی؟

ایشان در جواب فرمون از بچه 7 ماهه به دنیا امده:|:|

• خب من قصد ندارم از سرور و یا کسی دفاع کنم ولی خیلی سادست قبل اینکه صحبتی کنیم یه شبیه ساز ساده انجام بدیم معلومه رعدا روی دیوار سطح۲۰ خوردن پس به نظرم جای هیچ صحبتی نمیمونه

فکر نکنم توضیح بیشتری نیاز باشه

و شرمنده که اینو میگم اما اگه اون ده الان دیوار نداره بیشتر شبیه یه سناریو برای مقصر قرار دادن سرور هست

سپهر جان شما مورال رو درگیر نکردید توی شبیه سازتون یک بار دیگه بی زحمت تست کن ایشالا که با هم به یه نتیجه ای میرسیم سپهر عزیز

من اهل مقصر کردن کسی نیستم همه ما میدونیم وقتی همری خفت میشه مقصر پلیری هست که مستقیما روی اون اکانت بازی میکنه اما همین قدر هم مطمئنم که اون دهکده دیوار داشت دیشب و صبح نداشت

پ.ن:به قول پارسا شاید گرزیا به دیوار تکیه دادن دیوار ریخته :D

• پسر خوب ریپلای نمیکنمت چون هنوز فرق نقد و بررسی سرور و طویله رو نمیدونی.

همین که میای در مورد نخود 20 خط توضیح میدی نشون میده نخوده خیلی برات مهم بوده.

امیدوارم با گندم خوری که آزاد کردی بتونی بقیه دمپایی ابری هات رو به دمپایی پلاستیکی تبدیل کنی، بعد با سر بالا بیای اینجا کل کل کنی.

نمیدونم چه جریانی یک عده میخوان با کل کل و بی ادبی مسیر این تاپیک رو منحرف کنن.

یادش بخیر یک زمانی با آیدین و موکسی و پیمان و ... تو این تاپیک ها میزدیم سر و کله هم، الان باید با این بچه مچه ها کل کل کنیم.

ای روزگار...

شادکام باشید

Ir8(2010-2011) Cybershah
    Ir9(2011-2012) Ki!NG TeuToN
    Team 3X.Com(2011) RoaD RunneR
    Team 5X.Com(2012) Last SenTineL
    Ir3X(2017) Ki!NG TeuToN
    Ir3X(2018) All EyeZ On Me

• یکی میاد میگه رپلای

یکی میاد میگه کل کل

یکی میاد میگه بچه مچه

یکی میاد میگه بی ادبی؟

چه کسی از بی ادبی حرف میزنه؟

میشه به راحتی فهمید به چند صفحه قبل این تایپک رجوع بشه کاملا مفهوم بی ادبی رو میشه تشخیص داد.

در جواب اون کسی که میگه دمپایی ها واستون مهم هستن باید بگم اگه واسه ما اگه مهم بودن کلا پست های الکی میزاشتیم یا هر خفتی یا هر چیزی رو به محض دیدن میومدیم مث ایشون به نمایش میزاشتیم.

در ضمن یادت نره همین بچه ها که تو حوصله نداری باهاشون کل بندازی تا الان تنت رو لرزوندن و داری اتیش میگیری.

این بچه ها هم خوب خفت میکنن.

هم خوب میترکونن.

هم مجبور به کاری میکنن که سه ساید دست به یکی کنند بلکه بتونن حرکتی بزنن.

وقتی یکی میاد اینجا حرف از ایدین عزیز میزنه. یا پیمان. یا علی

من یاد این جمله می افتم که دوست عزیزی میگفت به حرف این گوش ندین زمانی گلد ساپورت اکانت یک سری از دوستان بوده.

لازم نمیبینم از دیوار ایدین . مصطفی .علی . ممد.حسین. بیاید بالا. خودت چی داری واسه گفتن.

الان میاد عکس مدال ده ساله سابقه تراوینشو که رو ایمیلش هست با سند میزاره:D:D

بشین سر جات حرف از همرها نزن مال خودمونه اختیارشو داریم ابری یا پلاستیکیش به شما ربطی ندارد هر طورر عشقمون بکشه بازی میکنیم انگار مثلا ما گفتیم تو دفسازی بشین دفتو بکش.

حرفی هم نزنی کسی نمیگه ادم بده هستی.

سپهر جان شما مورال رو درگیر نکردید توی شبیه سازتون یک بار دیگه بی زحمت تست کن ایشالا که با هم به یه نتیجه ای میرسیم سپهر عزیز

من اهل مقصر کردن کسی نیستم همه ما میدونیم وقتی همری خفت میشه مقصر پلیری هست که مستقیما روی اون اکانت بازی میکنه اما همین قدر هم مطمئنم که اون دهکده دیوار داشت دیشب و صبح نداشت

پ.ن:به قول پارسا شاید گرزیا به دیوار تکیه دادن دیوار ریخته :D

راجع به این قضیه ببینید من کاملا حق میدم و اصلا قصد بی احترامی یا توهین یا کار شما رو بی ارزش خطاب بدم نیست.

فقط میتونم این رو بگم که واقعیت تراوین رو بهتر درک کنیم.

همه ما مقصر کارهای خودمون هستیم.

ببینید اگه من خفت بشم به هیچ عنوان به کسی گیر نمیدم چون مقصر اول یک دیوار نیست .مقصر غیب شدن یک هیرو نیست .

مقصر تعمیرات یک سرور نیست همه ما چندین سال هست پلی میدیم و تماما با قوانین اشنا هستیم .

قوانین منظورم از تعمیرات هستش چه سایت اصلی ای ار.

چه سایت های دیگه مثل اسپید ترا.

از قدیم الایام همیشه همینطور بوده و خواهد بود گاهی مشکلات سایت زیاد ،گاهی کم.

پس خفتی که شده حالا حتی اگه از طرف شما هم بود روی ما لایق یک دستخوش هست و بود. به هر حال حتی اگه دیوار هم داشت اصولا نصف این رم به فنا میرفت و بدون شک از دور (رمرهای سرور) خارج میشد.

ولی مقصر اصلی سایت نبوده چون ما هم منتظر بودیم تا پاسی از شب و بات های ما هم از کار افتاده ولی اجازه خفت ندادیم.

پس مقصر اصلی میرسه به بی مسیولیت بودن پلیر اکانت (بدور از بی احترامی و کل کل) چرا که طرز فکر من اینطور هست واسسه زحمتی که کشیده ارزشی قایل نبوده.

باز هم از شما معذرت میخوام اگه جایی احساس میکنید که بی احترامی کردم یا توهینی شده این عقاید شخصی هست ولی لازم دونستم بگم .

• کارو عزیزم من کاملا باهات موافقم اگه پست اول من رو هم ببینی من اول به شما و دوستای گلت که همه از رفقای خود ما هم هستین خسته نباشید گفتم و بهتون تبریک گفتم من به هیچ عنوان نمیخواستم تقصیر گردن کسی بندازم چون مقصر اصلی بازم میگم پلیر اون اکانت هست چون ن تنها برای کار خودش ارزش قائل نبوده بلکه برای ساید هم ارزشی قائل نبوده چون از جنگ آموز و منابع ساید استفاده کرده و جفتمون میدونیم این قضیه خیلی مهمه برای هر سایدی

الان این خفت امروز صبح بوده یعنی از اون تعمیرات سایت هم یه روز گذشته بوده من با اونم کاری ندارم

الان کارو جان من حرفم این نیست که چرا خفت شد حرف من اینه که دیوار کو؟ببین یه سری چیزا دیگه خیلی مسخره هست و مسیر بازی رو عوض میکنه به چیزی که دیگه تراوین نیست مطمئن باش رو خود شما هم اتک بیاد دیوارت یهو نباشه حداقل کنجکاو میشی نمیشی؟

پ.ن:بازم من تبریک میگم به ان ای این اتفاقی که افتاده توی کار شما خللی ایجاد نمیکنه در هر صورت اون رما خفت میشد

کارو جان هیچ وقت من به یاد ندارم که به کسی بی احترامی کرده باشی برای بنده به شخصه ارزش بالایی داری ما دوستت داریم.

دیوار چی شد حالا؟ :D :D

• حرف من اینه که دیوار کو؟

با فرض اینکه شما روی اون اکانت بودی و دیدی که سطح نیروها ۲۰ هست و دیوار نداشته.. بازم عوامل دیگه ای هست که باعت نبود دیوار باشه

بعضی وقتا موقع جابجایی جنگ آموز به علت برگشت نیرو ها از غارت پلیر مجبور به تخریب دیوار میشه که هیرو رد بشه.. "شاید" پلیر یادش رفته دوباره دیوار بسازه و الان چون خفت شده گردن سرور میندازه!

به هر حال اتفاقات زیادی تو این سرور دیدیم اما اینکه دیوار بخواد دقیقا موقع اتک شمال شرق ناپدید بشه یه مقداری دور از ذهن هست.

• با فرض اینکه شما روی اون اکانت بودی و دیدی که سطح نیروها ۲۰ هست و دیوار نداشته.. بازم عوامل دیگه ای هست که باعت نبود دیوار باشه

بعضی وقتا موقع جابجایی جنگ آموز به علت برگشت نیرو ها از غارت پلیر مجبور به تخریب دیوار میشه که هیرو رد بشه.. "شاید" پلیر یادش رفته دوباره دیوار بسازه و الان چون خفت شده گردن سرور میندازه!

به هر حال اتفاقات زیادی تو این سرور دیدیم اما اینکه دیوار بخواد دقیقا موقع اتک شمال شرق ناپدید بشه یه مقداری دور از ذهن هست.

من خودم کتیبه رو جابجا کردم و حتی 2 ساعت بعد از جابجایی کتیبه هم دیوار بود تقریبا ساعت 3 شب

پلیر اون اکانت هم از نظر سن و سال خیلی از ما ها بزرگتره و مطمئنن توی اون سن و سال برای یه بازی نمیاد آدم دروغ بگه (به نظر من)

منم مثل شما اول تعجب کردم حتی عصبی هم شدم اما بعد که پازل هارو کنار هم گذاشتم یه ورایی آروم شدم فهمیدم خیلی هم غیر عادی نیست (1.بن شدن مولتیای دوستان به خاطر بالانس کردن سرور(این به نظرم خیلی کمدی بود دیگه) 2.تغییر تایم آزادسازی کتیبه ها 3.بازگشت کتیبه راز یونیک 4.گم شدن همر ایمورتال قبل لند 5.تعطیل شدن آبشخور ها توی بعضی از ساعت ها 6.دهکده کپیتال داخل جنوب غرب با قابلیت مرتاض برعکس 7.غیب شدن دفاع های در راه پارکینگ 8.اسکات میزنی دو ساعت بعد اسکاته نیست دوباره باید اسکات بزنی 9.اول سرور یادمه ده میزدیم مهاجرا میمرد دهکده ایجاد نمیشد )

اینا تازه چیزایی هست که من میدونم و مطئنم خیلی بیشتر از این هاست شما بگو کدوم اینا با عقل جور در میاد و نزدیک به ذهنه

پس فکر کنم باید اضافه کنم 10.دیواری که دیگه نیست

پ.ن:خیلی از این اتفاق ها به نفع ساید من بوده اما یه چیزی وقتی بده ینی بده دلیل نمیشه که ازش حرفی نزنیم

امیدوارم مشکلات برطرف شه اما من به شخصه آمادم هر لحظه همرم غیب بشه :D

• 1.بن شدن مولتیای دوستان به خاطر بالانس کردن سرور(این به نظرم خیلی کمدی بود دیگه) 2.تغییر تایم آزادسازی کتیبه ها 3.بازگشت کتیبه راز یونیک 4.گم شدن همر ایمورتال قبل لند 5.تعطیل شدن آبشخور ها توی بعضی از ساعت ها 6.دهکده کپیتال داخل جنوب غرب با قابلیت مرتاض برعکس 7.غیب شدن دفاع های در راه پارکینگ 8.اسکات میزنی دو ساعت بعد اسکاته نیست دوباره باید اسکات بزنی 9.اول سرور یادمه ده میزدیم مهاجرا میمرد دهکده ایجاد نمیشد )

سلام

دقیقا بخاطر این مشکلات و البته یه سری مشکل دیگه که بارها دیدیم ، تصمیم بر حذف اکانت گرفتیم ، باشد که به راه راست هدایت شیم و دیگه دور و بر تراوین رو یه خط قرمز بکشیم

اینم عکس یادگاری ، بدون مولتی زدن و جنگ و ...

• سلامی به بلندی دیوار NE ^^امروز یه همر از تیم کلاهبردارا تو زمان بد تو جای بدی لانچ شد که دیوار شد^^البته این دوستان گفته بودن میخوان همراشون رو خرج کننتبریک میگم به اکانت مهاجم بابت همرشون:thumbup:
    پ.ن: کارو یکی زدی یکی گرفتی :D

• تبریک به بچه های NE بابت دیوار زیبا👍

اکانت ایمورتال قرار بود تنها واندرزن تیم ما باشه که بعد ازون اتفاقات غیب شدن همرشون، کلا شارژ رو استپ کردن و گذاشته بودن رو حذف که به اصرار ما یکی از اعضای تیمشون موند و قرار شد همرو بکوبه و دفسازی بکنه روی اکانت و واقعا هم حیف شد، واقعا ساخت همچین همری بدون مولتی و پارکینگ و حتی بدون غارت زیاد، کار هرکسی نیست(توی پلن قبلی مون هم همر زخمی شده بود مگرنه الان 150کی تبری میتونست باشه) که متأسفانه نشد که بشه تا اندگیم بمونن.

خسته نباشید به بچه های تیم خوب ایمورتال❤️