نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• درد و سوزش در این پس شما کاملا واضحه!!! به زور بات و مولتی پلیر شدی اینو همه میدونن ولی رزومه تیم و شخص بنده واضحه. ریپلایت نمیکنم چون بزرگ میشی!! بچه 10 سالم با این تعداد مولتی شما خدارو بنده نیست!!

سه یه یک میزنیم داریم حالشم میبریم!! رو دیوار که هیچی تو نان کپاتم اخرش یادگاری مینویسیم! متاسفم واسه سایدی که تو رفتی واسه مذاکرش اگرم نرفتی که به قول خودت ربطی بهت نداره که نظر میدی!!! در کل شاید زورکی با کلی هزینه ایی که کردی دو تا پلن زوری بری ولی کلا هیچی نیستی !!

موضوع اینه تقریبا ۹۹٪ از بات و وی پی اس استفاده میکنن منتهی شما با همین هم پلیر نیستی .

یه چیزیه یاد گرفتین فقط تز میدین . ماشالله یه تیم داریم رو اکانت هر کدومش پرچم دار یه تیم بودن.

تو که مثل کبریت بی خطری ، با بالاخواهات هم بیای خط هم نمیتونی بندازی رو اکانت .

الان هزینه کردن شده پوینت منفی؟ الان لیدرتون هزینه میکنه بات و مولتی داره یعنی پلیر نیست؟ ما فقط بهتر بلدیم.

اره طبق تحقیقات ۷۰٪ حالشو شما دارین میبرین.

پ.ن: پارسا هر چی بیشتر ماله میکشی خراب ترش میکنی تو با رفقات متا بستی و پای حرفشون میموندن. دیگه حرفی نزنی توضیح ندی سنگین تری.

• آرش جان دوباره پست رو مطالعه کنی میبینی دلایلش رو بیشتر این کار به این دلیل بود که خبر رسید که جنوب شرق به همراه شمال غرب می خواد جنگ یونیک شمال شرق رو برداره! این رو می تونی از امید هم سوال کنی در ضمن آدم با کسی معامله میکنه که طرف مقابلش هم رو حرفش پایبند باشه صرفا یه معامله ی ۲ طرفست! و وقتی یکی از طرفین بخواد زیرآبی بره قطعا نمیشه پایبند بود!

آرمین عزیز،روزی که با امید تلفنی صحبت کردی چند لحظه بعدش امید به من گفت با تو سر کتیبه ها بسته و از NE کتیبه نمیزنیم و کتیبه ای هم از ما نمیزنن،زمان زدن کتیبه ها هم همین صحبت شد وگرنه اگر قرار بود جنگ یونیک شما رو بزنیم اکانت یکی از بچه ها با اون کتیبه 10 خونه فاصله داشت،حتی صاحب اکانت پرسید بزنم یا نه،امید هم گفت نه،اگر قرار بود کتیبه زده بشه مطئن باش خیلی زودتر از همر شما اون کتیبه بلند شده بود،از این بابت خیالت راحت باشه،امید هیچوقت زیر حرفش نزد و بخاطر همین هم یکسری از بچه ها بعد اینکه شما کتیبه های ساید ما رو زدین خیلی از دست امید ناراحت بودن،خود من هم ناراحت بودم چون فکر میکردم سر حرفت میمونی!

• اخی چه داستان غم انگیزی!!! یاد کوزت افتادم .بیچاره ها! ما چقدر ظلم کردیم به شماها!! واسه همین بود اینقدر بعد کتیبه ها میومدید فروم و کری میخوندید و واسه بقیه سایدها خط و نشون میکشیدید؟؟؟

جنگ 25 خونه ای اس دبل هم نمیتونستید بزنیدوگرنه میزدید!! (به همون دلیلی که من میگفتم اگه میخواستیم بزنیم جنگ منحصرتون که 12خونه ای من بودو میزدیم هی شعر میگفتید که اگه میتونستید میزدید;))

جالبه قبلا که میومدین میگفتین نپ نبوده دیروز گفتید زدید زیر حرفتون الان میگید به اس ای هم قول دادیم ولی خودشون باعث شدن!!!

بین پارسا و بقیه هم فرق نذاشتید داداش کلک 2 تا ساید دیگه رو با کمک پارسا که میکندید به وقتش کله خود پارسا رو هم میکوبوندید به طاق! اینقدرکه شما واسه برد تو این سرور خودتونو به هر در و

دیواری زدیدشک نکنید واندر اس دبل هم میزدید.هرچند همه میدونن سرور قبل هم چقدر جلوی خودتونو گرفتید که واندر ان دبل رو نزنید که خودتون 100 کنید.تا الان که از تهمت به 3 ساید دیگه شروع کردید

و زیر حرفاتون زدید بعدشم که به دستهای پشت پرده گیر دادید اخرشم که گفتید اصلا لیدر خودتون پلن لو میده!!:D:D

دوستان تو 3 ساید دیگه بیایید بزاریم این بندگان خدا 100 کنن درعوضش شلوار گشاد بپوشید که با دستمال اومدن سراغتون !ویرایش قشنگ یه حال اساسی بکنید:D:Dثوابم داره اینام به ارزوشون

میرسن به یقیه هم تهمت نمیزنن کثیف کاریاشونم تموم میشه:thumbup:

• خب کم کم داشتیم نگران ساید NE میشدیم چون یه چند ساعتی بود که همراشونو به رخ ما نکشیده بودن و مابقی سرور رو تهدید نکرده بودن :دی

خداروشکر مث اینکه مسائل داخلی شون داره حل میشه و با انرژی دوباره رویه سابق رو در پی میگیرن.

• سلام به دوستان عزیز

یه سری پلنهایی اجرا شد که جذابیت بازیو خیلی زیاد کرد و باید خسته نباشید گفت به تمامی کسانی که درگیر بودن. چه سازندگان همرها. چه دفسازا. چه پلنرها و چه تیم های دفاعی

جذابیت اصلی تراوین همین پلن ها و حمله ها و دفاع ها و استرسش هست.

اما متاسفانه شاهد بروز اختلافاتی در ساید شمال شرق هستیم. یه سری از بچه ها معتقدن که پلن شمال شرق لو رفته و شخص خاصی هم مد نظرشونه. با توجه به حجم دف در تارگت مد نظر شمال شرق که دیوار تقریبا سالم موند این گزینه میتونه مطرح باشه که پلن لو رفت و شخصا دوست دارم بیشتر بدونم چطور شد.

اما این مسئله و خیلی مسائل دیگه جزو مسائل درون سایدی هست. خیلی غم انگیزه که بچه هایی که اینطور با قدرت بازی رو شروع کردن حالا از هم دلخور هستن. به هرحال شمال شرق بخاطر حجم بیشتر بازیکن و اکانتش پتانسیل بیشتری داشت که سه ساید دیگه تصمیم گرفتن بازی باید 3 به 1 باشه تا بتونن از پسش بربیان.

شخصا تجربه بازی در مقابل 3 سایدو داشتم. برای اینکار نیاز به همکاری و همدلی و فداکاری هست. وقتی اینا باشه میشه امید به برد هم داشت.

پس از همه دوستان خودم در شمال شرق میخوام که خویشتن داری بیشتری به خرج بدن و بشینن مسائل و مشکلاتو با هم حل کنن. و لطفا مسائل درون خانوادگیو تو فروم نیارن. این همه انرژی و پتانسیل واقعا حیفه.

پ.ن: بار آخر میگم. حضور من و بخشی از دوستانم تو شمال شرق و حضور بخشی دیگه از دوستانم در جنوب غرب ربطی به هم نداره. امیدوارم تمومش کنید. حالا امین منو چند بار با سارنگ دیده عادت کرده میخواد آدرس بده اینطوری بگه. باز هم تکرار کنید خیلی مساله رو باز میکم فکر نکنم خوشتون بیاد.

پ.ن2: دانیال ما رو تنها نذاری و بری :(:(

• سلام خدمت همگی

امیر علی زاپار زاپار هستم این سرور هم یک گوشه داریم اذیت آزار میرسونیم :دی
    گفتم یه پست نیمچه تحلیلی ازنحوه جا به جایی کتیبه ها با دیدگاهی کمی متمایل به ان ای بزارم

کتیبه مرتاض یونیک که از ان دبل که تحویل اس دبل شد
    بعد از اون کتیبه معماری یونیک تحویل ساید ان دبل شد که واقعا عجیب بود و چرایی جا به جاییش مسئله ایی هست که بهش پرداخته نشده

بعدش ساید اس دبل که میخواد یک گوشه بشینه و از زد و خورد به دور باشه کتیبه چکمه یونیکشوو چکمه کوچیشو میده به کلاه برداران که از اول میگفتن اینا هرکیو زدن به ما ربطی نداره و در عمل ابزار حمله رو دادن بهشون که خودشون بکشن کنار و نظاره گر بازی باشن , تاکتیک قدیمی که ساید هایی معمولا انجام میدن که در روند بازی شانسی برای خودشون قائل نیستن
    یعنی اکثر یونیک ها بین ساید ها پاسکاری شده که در نوع خودش جالبه
    بعد از اون هم یک کتیبه انبار بزرگ از اس دبل و یکی از ان دبل میره به اس ای تا به نوعی هر ساید با هم همکاری کامل داشته باشن
    نکته جالب بعدی سبز زدن کتیبه احمق کوچک ان ای با 300 عدد شمشیری هست همچنین کتیبه چشمان کوچک این ساید هم به همین روش رفته
    کتیبه های معماری اس ای هم تحویل کلاهبرداران شده

کلا سرور جالبی هست از لحاظ جابه جایی کتیبه.

پ.ن:سلامتی همه پلیر های ارزشی , معتاد های ورزشی ,سلامتی اونایی که به خاطر 200تومن دست به هرکاری نزدن

• پ.ن: نکته باحالش اینه با اینکه پلن موفق نبود همون شب همری که میخواستن از بین ببرن دیوار شد.

وقتی دهکده ی همر 0 بشه و استفاده نشه با اینکه همر بزنه 500 کیلو گندم خور رو صاف کنه و دیوار بشه خیلی فرق داره

راستی من فکر می کردم پلن درست پیش رفته و میخواستن همرها دیوار بشه چون دیگه نمیتونستن جمعش کنن!!؟؟

بالاخره نفهمیدیم هدف چی بوده،اگه میخواستن دیوار بشن دیگه چرا میان میگن دست های پشت پرده؟خودشونم میدونستن رو اون دهکده دف خوبی جمع میشه،اگه پلن درست پیش نرفته چرا اومدن گفتن میخواستیم بزنیم از شر همر راحت بشیم :|

همر خودم رو همینجا اعلام میکنم پلن خوب پیش نرفت و دیوار شد،به دف خوب بچه های شمال شرق هم تبریک میگم ،ولی از اونجایی که میدونستم میان برا همر گفتیم لانچ کنیم بدون استفاده نمونه

ماییم و نوای بی نوایی

بسم الله اگر حریف مایی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط EffecT ().

• همر شما هم البته خیلی خوب بود و قطعا اگه تو موقعیت بهتری قرار داشت میتونست تبدیل به یه واندرزن بشه.خسته نباشید میگم بابت ساختش.

من هم منظورم به شما نبود،دوستان ادعا داشتن که ...

وقتی اول بازی آرمین چند بار میاد درباره اکانت effect صحبت میکنه و با توجه به اینکه میدونم آرمین حدودا از سبک بازی من شناخت داره میدونستم قطعا برای زدن همر من میان،دفی هم که جمع شد یک بخش از بچه های اتحاد و اکانت های دف ساز ساید بوده و یک بخش زیادش از اکانت هایی که لطف کردن و برای اکانت من دف ساختن که دوباره ازشون تشکر میکنم

ماییم و نوای بی نوایی

بسم الله اگر حریف مایی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط EffecT ().

• سلام دوست عزیز

در مورد کتیبه های جابجا شده من از 4 تاش خبر دارم که بهت اطلاع میدم بقیه هم بری تحقیق کنی میفهمی

1- کتیبه معماری منحصر : این کتیبه با تک هیرو از رو شمال غرب بلند شد و اولین چیزی که به ذهن میرسه خرید و فروش کتیبه هست که بعد اعلام شد نه ما کتیبه رو نخریدیم بلکه چون سرور قبل لیدر اون پلیر بودیم پسوردش رو داشتیم و از اون استفاده کردیم ( حاج حسین بیا یه توضیحی در مورد خیانت در امانت بده ) و لازم به دکر هست برای برگردوندن همون کتیبه با طرز بردنش که باعث بی اعتمادی اعضای اتحاد به لیدرها شده یه دونه مرتاض بزرگ باج گرفه شده .

2- در مورد کتیبه چکمه منحصر و چکمه کوچیک که اومده رو تیم کلاهبردارها . این دو کتیبه با جنگ آموز کوچیک و احمق کوچیک کلاهبرداران تعویض شد . پیشنهادی که قبل از کتیبه ها به لیدر شمال شرق هم داده شد . ( البته با توجه به معلوم الحال بودن لیدری شمال شرق با اکانت لیدوکایین صحبت شد )

3- در مورد کتیبه معماری بزرگ اس ای اون مال خودشون هست و تو خاک خود جنوب شرق هست چون تیم ما خودش معماری بزرگ داره و احتیاجی به دومی نداره

4- در مورد چشمان شمال شرق که با لینک سبز جابجا شد میشه یه لینک از چشمان شمال غرب که زده شد بدین ببینیم اونا با چقدر تلفات چشمان رو زدن

یه داستان براتون میذارم که خیلی به وصف و حال الان ما نزدیکه

میگن در زمان های قدیم یه دختر بود که چندتا شیرینی داشت از کنار پسری که داشت با تیله هاش بازی میکرد رد شد . پسرک به دختره پیشنهاد میده که من همه تیله هام رو با همه شیرینی های تو عوض میکنم و دختر قبول کرد و همه شیرینی هاش رو داد به پسر ولی پسر چندتا تیله رو که خیلی دوست داشت به دختر نداد . شب دختر با خیالت راحت خوابید ولی پسر همش در این فکر بود که نکنه اون دختر هم همه شیرنی هاش رو به من نداده و اصلا نتونست بخوابه .

شباهت داستان به وصف حال الان فروم . بچه های اس ای و ان دبل دیوار شدن و فقط اومدن تشکر کردن از دف زیبای شمال شرق . ولی بچه های شمال شرق دیوار شدن و اومدن از دس های پشت پرده و لو رفتن پلن و ... گفتن . قضاوت اینکه دخترک داسان ما کیه و پسرک داستان کیه با خوانندگان عزیز .

پ . ن : کمیل جان شما که از حجم دف رو اس ای جلوی همرهاتون تعجب کردی . از حجم دف ساید خودتون جلوی همرهای شمال غرب و جنوب شرق تعجب نکردی ؟ چون میزان دف جمع شده ساید شما دو برابر بوده .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• عزیز این توهم لو رفتن پلن چیه دیگه شما گیر دادید بهش؟؟؟ مگه چندتا دیفالت تو اس ای هست که جز 15 تای اول سرور باشه ؟؟؟ بفرض 4-5 تا باشه.ما دفمون رو متمرکز کردیم رو این تعداد ده! واسه همینه اینقدر دف جمع شد تو اون دهها! یجور اولویت بندی بود درکش زیاد سخت نیست! من خودم 10 مین قبل نشستن اتک رو 6-7 تا اکانت که بعد از اون 4-5 تا اولویت دوم و سوم بودن واسه دف لاگین کردم دیدم به نسبت اهمیت دف دارن. این که دیدید رو اکانت ارش اینهمه دف بود چون اولویت اول بود.اینکه شما صاف دست گذاشتید رو همر اصلی اس ای تقصیر ماست ؟؟

• از ادمین محترم سایت میخوام که واقعا بررسی کنه چند نفرو‌بزاره پستای بیهوده ک چرت به حساب میاد رو پاک کنه و برخورد کنه اومدیم میبینیم 60پست گذاشتن همه پستای بیهوده لطفا پست و اسپم نکنید مچکرم

رفع اسپم

• بالفرض هر سه ساید بتونن به جمع بندی برسن که یک واندر داشته باشن و اینقدر فداکار و از خودگذشته بشن که یک استثنا در تاریخ تراوین رقم بزنن و هر ساید تمرکزش رو روی واندر خودش نزاره

داداش این حالتی که گفتی به نفع شما میشه که! ما هم نمیاییم کاری کنیم که سودشو شما ببری ^^واسه اینم که استثنایی تو تاریخ تراوین خدایی نکرده پیش نیاد هر ساید واندر خودشو میگیره.اینجوری هر راند شما 3 تا واندر باید بیارید پایین ما 1 دونه ناقابل ^^^^ اینک 3 ساید یه واندر بگیره که میشه فداکاری واسه شما عزیزان شمال شرقی :D خوبه که دارید برنامه ریزی میکنید واسه زدن 3 ساید نلاشتون قابل قدردانیه ولی پتانسیلتون واسه بردن از سه ساید فکر نکنم کافی باشه.همه چیز به همر و کتیبه نیست!

راستی شما چرا اینقدرتو پستاتون حرفای قبلی خودتونو نقض میکنید ؟؟و اینکه منظور از کتیبه های راهبردی شمال شرق دقیقا کدوم کتیبه ؟؟؟

• من پلیریم که داره از طرف یه ساید حرف میزنه

چالش شما فقط برازنده خودته و ادعا های پوچت

این سرور هم بودن دوستانی که میخواستن بهمون تراوین یاد بدن و الان ... بیخیال

دوست من اگر انقدر شدید به گلد ساپورت نیاز داری بگو تا همین الان اکانت بهت بدیم و گلدتم تامین کنیم

چرا بذاریم واسه سرور بعد؟

اون داستانی هم که شما دنبالشی احتمالا اسمشو اشتباه گفتن بهت

اسم بزرگای تراوین رو میاری که بگی مثلا باهاشون بازی کردی؟

توهم مثل من یه پلیر ساده بودی که جایی دیده نشده و فقط الان یه اسم ازش مونده

اگر به بردن اسم بزرگتراست منم میتونم اسم ببرم

موکسی و پیمان و جوریاس و عشقی و حامد لورد ویکی و امیر دریادار

بردن اسم بزرگا کار خیلی راحتیه

گذشته هم هرکسی بودی تموم شده دیگه

اگر فکر میکنی میتونی حریف باشی بگو همین سرور دوستات از سایدای دیگه بهت اکانت بدن و اجازه بدن بجز صفحه فروم و گفتن تحلیل های ابدوغ خیاری یکم بازی بهشون یاد بدی

• سلام
    خوب تقریبا یکی از بهترین جمعه های تراوینم بود دیروز
    و یکجورایی مصداق بارز ضرب المثل " اَصبحتُ امیراً و امسیتُ اسیراً " شد. کلا خوب بود دم کل عوامل گرم

یک نکته که به ذهنم رسید و دوست دارم با بقیه در میون بزارم این هست که حرف وقتی ارزشمنده که یکبار زده بشه.
    تکرار مداومش از ارزش کلام و شخص گوینده کم میکنه.مخاطبم کل عزیزان تو فروم هستن
    حالا که مدیریت فروم هم ظاهرا علاقه ای به گرفتن جلوی این وضعیت نداره نظرتون چیه یکم روی خودمون کار کنیم ؟!
    از دوستان دعوت میکنم به عزت نفس و فعل زیبای سکوت

پ.ن : از بامداد جمعه تا الان حدوداً 10 صفحه پست نوشته شده که اگر هر صفحه میانگین 20پست بگیریم ، به امار عجیب 200پست تو 48ساعت میرسیم!
    یک خسته نباشید هم بگیم به عوامل این جبهه

• سلام و ادب خدمت همگی دوستان فروم باز

نمیدونم آخرین پستم شاید مال یه ماه پیش بود! ولی با دو شخصیت جذاب تازه آشنا شدم حیفم اومد تعریف نکنم :love:

اولی Owldark عزیز

داداش دمت گرم تحلیلات خیلی خوبه خوشحال میشم یه سرور باهم بازی کنیم حالا یا تو یه تیم یا تو تیم مقابل ولی از نزدیک باهات در ارتباط باشم! تحلیلت از اوضاع در جریان عالیه

و نفر دوم تورج خان یا به قول بچه های شمال شرق عمو تورج (کارگردان شمال شرق)

برادر دمت گرم شما خدایی یه سمتی توی وزارت امور خارجه یا اطلاعات یکی از کشورها نداری؟!!! سناریو نویسیت فوق العادست <3

فقط یکم روی یه سری از جزئیات اجرای سناریو کار کنی خدایی لایق بالاترین جایزه های فیلم نامه ای جهانی!!! یه چندتا از اشکالات اجرای نقشتو میگم تو پلن های بعدیت بهشون فکر کن (در نقش مسعود فراستی :S)

اول تقسیم افراد در تیم های مختلف! آخه عزیز دل شما میخوای بگی توی شمال شرق بین تیمای مختلف جنگ راه افتاده دیگه چرا رفیقای قدیمی رو تقسیم میکنی بین تیما؟!!!

دوم دف مشترک دو گروه شمال شرق که همدیگه رو کاتا میکنن ولی در مقابل دشمنای مشترک بینشون دف جا به جا میشه! :/

سوم بازیگر دوست داشتنیتون حاج حسین رو توجیه کنید نیاد وسط فروم خرابکاری کنه! بگید بهش بابا تهدید و توپ و تشر سناریوی زمان کتیبه ها بود الان سناریو عوض شده باید تلاش کنیم متای سه ساید رو به هم بزنیم ;)

ولی در مجموع داداشم یه چی شنیدی تیزی سیاست برنده تر از تیزی شمشیره! ولی نه دیگه در این حد که بازی رو ول کنی بری بشینی اینجور فیلنامه ای بنویسی!!! 8o

حالا از شوخی گذشته آقا تورج یکم جریانات اخلاقی سایدتون رو دوست نداشتم وگرنه کنار همچین مغز متفکری بازی کردن هم برام خالی از جذابیت و لطف نبود

راستی اون دوستانی که الان میرن می‌گردن دنبال اکانتم ببینن واقعا تو سرور هستم یا بیکارم و از بیرون سرور رو دنبال میکنم 🙈

من بازیکن تازه کار تراوینم (البته حدود چهار ساله بازی می‌کنم ولی در مقابل اساتید و قدیمی ها میشم تازه کار) و بیشتر با اسم نامیرا میرم، اینجا چون نامیرا رو یکی از دوستان برداشته بود منم از بیکاری با اکانت Hunter دارم تو سرور کسل کننده اسپیدترا گشت میزنم ;)

و امیدوارم همگی سلامت و همیشه شاد باشید

مخلص همه بازیکنان چهار ساید :*

• سلام

مسعود خوبی

اقابا بچه صحبت نمیکنی که من خودم تو چنل بودم دیدم که جنک یونک با تلفات کم امد چون اتک خورده بود واقعا تعجب کردیم

بعد توی تاپ معلوم.م بودوبعدشم رعد های پارتیزان برای پاکسازی بود وقراربودقهرمان بعدش بخوره که قهرمان مازودتر خورد همین خیلی تابلو هست

واین که این ازطرف خودمه کدوم ساید میتونست تکی جلوی ان ای وایسه بااین تجربه وپلیرهای خوب

یکی یکی میامد ید تی اس یادتون رفت

همین الانم توفروم خوبید پشت هم یه چیزدکیست اقا مسعود دوست عزیز اخرسرور میفهمی کی داشته بازیتون میداده سرور قیل کفتن سپهر رمز اکانت هک کرده همه فکرکردن واقعا همین بوده بعد معلوم شدکاریکی دیگه بوده خواسته اینارو خراب کنه

اینجاهم مواظب باشید بازی نخورید یکم دقت کنید معلومه

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• درود

نظرتون با با دومین خفت از یه اکانت چیست؟

خفت اول:

همرش چقدر بود؟؟؟

ای بی معرفت دیدی اتک روشه فقط از خودتو بک دادی؟؟؟

یا اینکه از بی گندمی مرده ؟؟؟؟

پ.ن:بیا این همه نگران گندم بودید بالاخره آزاد شد.

پ.ن:دیگه نیرو هارو نفرست غارت :دی

مجید چه لینکی دادیااااااا :X

امیر کیلر و محمد نایت و مجید اسکوبار و محمد تاینی عزیز دمتون گرم :X

• ما همه ی اینارو مدیون ساید بزرگ جنوب شرق هستیم

دم همتون گرم

با تشکر از امید x3x و محمد نوب عزیز

از بچه های گل ساید جنوب غرب هم تشکر میکنم برای همکاریشون

پایدار باشید و سرافراز.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: ادغام با پست بعدی ().