نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• اکانت جینگولک و فستر روزانه چند اتک با وجود متا میزدن و ضعف لیدری موجود در اس دبل باعث شده بود اتک ها متوقف نشه ( با وجود اینکه بار ها بهت تذکر داده شد)

دنبال بهونه نباشیم

تیم رو میشناسی میدونی ۲ میل دف جوکه ، ولی باز خداروشکر راضی هستی

شما سرور قبل به نپت عمل کردی ؟ الان اومدی انتقام اس ای رو از ما بگیری ؟ اس ای اگه نپ بود کتیبه مارو کلین نمیکرد ( میخواست با کلاهبرداران بلند کنه که بعدش منت بزاره که ۲ مین کم اورد )

پ.ن: کارت تموم شد بیا چنل بالا صداتو بشنویم :)

• درود

اقا پلن با فکری بود دمه همه پلنرا و لانچرا سه تا ساید گرم وقت گذاشتن خسته نباشید

کل دوستامون هم تو ان ای دمشون گرم دف جابه جا کردن و کل تارگتا رو پوشش دادن

خوب همر مال دیوار شدنه دفم واسه پرپر شدن

دوستانی که حس میکنن ضرر زیادی میبینن دفسازامون باس بگم با پتانسیل اکانتا 5 روز دفشون با جنگ ریکاوری میشه و غمی نیست و دستشون طلا بابت دف بی نظیرشون

علی مهری سلطان دف فونیکس عالی بودی بهنام و دوستان دیگه هم ای ول داشتید دستتون طلا نباشه انصافا رو دستتون این سرور

امیدوارم سرور تو سکون نره و حالا که بیشترمون تو قرنطینه هستیم لذت ببریم از این بازی.

همگی تو چهار ساید خسته نباشید تلاش هر چهار ساید واسه پیروزی قابل ستایشه.لذت بردیم

پ.ن:

کپ جدید مبارک

شاید باورت نشه این اکانت از اول کپیم نداشت....اعتقادی به کپ نداره کلا

• سلام به همه دوستان

يا من مدت هاست توي بازي نبودم و يادم رفته بازي ب چه شكل بوده

يا مثل هر چيزي كه تغيير ميكنه ارزش ها و سبك بازي و نوع همرها و ديوار شدن ها عوض شده

عزيزم دوستي كه ميگي فقط٨٠ك تبر بوده ارزشي نداشته واسمون،واستون ارزشي نداشت دفتو نميريختي روش ميزاشتي اتك اول بياد و همون ٠كنه تارگت رو

و اينكه من احساس ميكنم الان بچه هاي ما يه دمپايي ٨٠ك تبر ديوار كردن،نه كه اخر بازي هستيم ٨٠ك تبر چيزي نيست الان بيگ همر سرور ٤٠٠ك تبريه

پ.ن١:دوستي كه ميگفت دو روزه ريكاوري ميشه ٢ ميليون دف اصلا ببين دو روز بعد نصف اين دهكده هاي دف سازت وجود دارن براي ريكاوري

پ.ن٢:دوستان اتك هايي كه لانچ شده نيازي هست روز چندم بازي هست؟و با كلاه خودهاي جديدي كه وارد بازي شده همين مقدار همر جنگي١٠روز زودتر ساخته خواهد شد؟البته بدون جنگ اموز

پ.ن٣:بجاي اينكه ب هم تبريك بگيد ك همچين همرها و دفاعي داشتين دو طرف لذت ببرين از بازي

جوري رفتار نكنيد كه اينگار سوراخي كه درست شده تا چند سال قبل نشون دهنده سرافكندگي بود براي بازيكن ها و الان نشونه قدرت

خسته نباشيد ب تيم دوست داشتني اس اي و همكاري مابقي دوستان

مخلص همگي

mohamad.Tiny

• دوست عزيز

تجربه بازي كنار...يه بار هم روي دوشمون و ميكشيمش

بزرگتر از خودمون ميبينيم هم احترام ميزاريم بهش

شما هم قبل اينكه دستت رو بزاري روي جواب دادن و شروع كني حرفايي بزني كه من حتي وقتي براي خوندنش نميزارم و ب نشونه احترام ب بقيه ميام و جواب ميدم فكر نكني خيلي بزرگي

يه نگاه ب امار بازي كن

يه سوال از بزرگترات بپرس،اگه من بازي نميكردم و بازيكن همين سرور نبودم اون موقع بيا و ویرایش شد.

مخلص همه

mohamad.Tiny

• مخلص همه

mohamad.Tiny

زمانی که بنده داشتم تایپ میکردم پست شما برای من ارسال نشده بود نکته اول

نکته دوم اینجا یه بازی هست نه دنیای واقعی همون طور که بار ها گفتم سن یه معیار برای سنجش پلیر نیست بلکه تجربه هست حالا شما 60 سالت هم باشه اگر اشتباهی ازت رخ بده تو صورت میخوره اون اشتباه

نکته سوم یه چیزی هست به اسم ادب و احترام که کسی که 18 سالش رد بشه درک و شعورش میرسه اون موضوع رو نگه داره من جواب کسی رو میدم که حداقل در حد و اندازه دوالم باشه تو که گمنامی در حال حاضر ویرایش

پ.ن 1 : اینجا کنگره نیست نوشته هات خیلی ارزش ندارن امضا نزن

پ.ن 2 : فروم به حاشیه نره منتقلت میکنم به بزرگای سایدت ویرایش

پ.ن 3 : امار یادتون نره عزیزان میخوایم یکم از سرور لذت ببریم

• کلا بچه های NE علاوه بر فرزندان خلف همایون خاوری بودن، سلاطین ننه غریبم بازی خاورميانه هم هستن.

((عااااااای، اووووووی بیاید ببینید سه تا ساید ریختن سرموووون نامردااااا))

حالا یکی از بیرون بازی رو ببینه فکر میکنه مثلا NE رو ضعیف گیر آوردن.

در صورتی که 40-50 درصد اکانتای سرور اکانتای رسمی شونه و 10-15 درصد سرور هم جاسوساشون توی سایدای دیگه ان یعنی به تنهایی 60 درصد سرور رو تشکیل دادن =))

حالا دردشون اینه که اون 40 درصد مابقی اگه اجازه بدن با هم متحد شدن تا جلوی یکطرفه شدن سرور رو بگیرن البته با اجازه بزرگان NE اگه ناراحت نمیشن یه موقع.

و کلا هم از نبرد برابر هراس دارن.

همیشه باید تعدادشون حداقل دوبرابر دشمن باشه مگه میرن تو سوراخ موش هاشون قایم میشن.

• اول اینکه ما هیچوقت ناله نکردیم از اینکه 3 به 1 شده

بر عکس تازه بازی برامون جذاب تر شده

دوم اینکه شما ها از اول سرور دردتون ‌اومده بود و داد میزدین اینا مولتی دارن اینا غولن و...

در صورتی که تو همین زد و خورد مولتی دیوارتون نکرد و حماقت یه لیدر جوگیر باعث هدر رفت این چند همر سایدتون شد...

ما اگر می‌خواستیم همر به صورت مست بفرستیم کله کتیبه های سرور شمال شرق بود :D

آماری هم بخوای حساب کنی شمال شرق 2 از 6 قدرت سرور رو داره

اما پلن و تجربه و پلیر بودن یک پنجم ماهم نیستین

تو روند بازی بیشتر متوجه میشین

در مورد جاسوس هم ما جاسوس های سایدمون رو راحت میتونیم جمع کنیم تا الانم چندین تا جمع شد اون چندتای دیگه هم بزودی، اما شما ها مپتون بزرگه کارتون سخت تره

دفاع کردن شمال شرق آسونه،فاصله ی کم

دفاع کردن بقیه سایدا سخت، چون به تنهایی نمیتونن دفاع کنن بقیه هم نمی رسن بیان کمک

حمله کردنه شمال شرق با تارگت های فراوان راحت

حمله کردن شما با ریسک و ترس

در کل چیزی که ازش میبازین

از تعداد اکانت نیست چون 2 به 6 به نفع شماست

شما از مست ول دادن سرمایه های سایدتون با لیدری ضعیف میبازین

همرهای یک ساید همه چیزه اونه

دف راحت جمع میشه و فقط جابه جاییش مهمه

در کل ممنون از اینهمه دست و دلبازیه جنوب غرب در مقابل همر های سایدش8o

• سلام هومن جان خوبی خدمتت عارض شم اوناییکه میشناسن من قبل فیلترینگ اس دبل باز بودم اخرین سرور ای ار هم اس ای بودم بخاطر دوستان سرور بعدیم با دوتا از دوستامون اس ای بودیم دیگه اس ای باز نبودم واسه شمالم ویوا نکردیم اینجا هستیم دوستامون هستن بعد فیلتر تعصب سایدی نداریم دیگه بله پلن اس ای موفق‌بود نسبت به اس دبل من جفتشو باهم گفتم بعد 3/1کردن رو جالبه برام باز امیدوارم سرور خوبی بره جلو

• سلام

همینطور که اسم من آوردی پس بزار یه کم روشنت کنم که دفعه بعد فیک اومد رو اکانتت صدات در نیاد اینگونه!!!

1: من نه میخوام از خودم تعریف کنم نه چیزی اما اکثرا با سبک بازی و اخلاق من آشنایی دارن;);)

2: من هر جا عشقم بکشه حمله میزنم چه در sw باشم چه در ساید های در کل بگم کنترل کردن من در دسترس نیست...8)

3: بازیه منم دوست دارم به روش خودم از بازی لذت ببرم‌ ، جوووون چه حالی میده رو‌مخ بودن‌...8)

4: در ضمن لیدری ساید ما ضعیف نیست لیدری ساید شما ضعیف که نمیتونه چند تا بازیکن کنترل کنه تو فروم اینقدر داستان ننویسن بخاطر چند تا پلن...^^^^

پ.ن.پ فیک ها ادامه داره... 8)8)

• تحلیل آبگوشتی همینه مثل میدون مینه الله اکبر بپر رو مین من یاد همین میندازی با تحلیلت

تا جایی که تحلیل های کف فروم میگه تعداد اکالنت های شمال شرق نسبت به ساید های دیگه برتری داره هم از نظر همر هم اکانت های تاپ دف سازی و تعداد کتیبه ها هم از نظر کیفیتی توی شمال شرق زیاد این یعنی تارگ زیاد ببین 3 تا ساید احتاجی به همر واندر زن ندارن احتاجی به خط دادن و تحلیل شما هم ندارن ا گر فقط 20تا همر جنگی توی این 3تا ساید شروع کن اذیت کردن ببین همر وتندر زناتونم دیگه بدرد نمیخوره چون تا واندر نمیکشه مجبورین لندشون کنید یا ناقص یا دیوار

فکر کن توی شما شرق از هر اکانتی که تعداد زیادی مولتی داره مثلا از اکانتی که 6 واندر زن داره و 40تا مولتی رید میره 10تا دونش حذف بشه خود به خود بازی روبه مساوی شدن توی زدو خورد میره م همر های شمال شرق ناخواسته خودشون استپ میخورن حالا تو هی بیا بگو بزنید یا لیدرشون فلانه یا اتکاشون اینجوریه اینا بهش میگه آب گلالود کردن و فرار روبه جلو به قول دوست عزیزمون غضنفر

یه بنده خدایی هم ریپلیش نمی کنم گنده بشه اومده از تجربه این چیزا صحبت میکنه در جوابش باید گفت اون روزی که این بنده خداها تراوین پلی میدادن و شما کم کم داشتی آماده میشدی بشینی پای کامیپوتر بازی یادت بدن بعد هم کبوتر های روی بام رو نشونت بدن همون روز که هنوز نقش پیاز رو داشتی

• با سلام خدمت همه دوستان،

با توجه به شرایط سرور، بازی به روز های جذاب خودش نزدیک شده است و برای هر چهار ساید آرزوي موفقیت دارم.....

چند نکته را به دوستان خوبم مخصوصا بچه های شمال شرق بگم، اول اینکه تحلیل کی ضرر کرده کی برد کرده را هر کس یک سرور فیک هم بازی کرده میتونه تشخیص بده!!! پس دلیلی برای کل‌ کل وجود ندارد، بگذارید ساید های دیگه فکر کنند که دیشب شمال شرق به خاک و خون کشیده شده است، اونا میگن زدن شما هم بگید زدن مگه چی میشه؟؟؟!!!! آقا تایید میکنم ما را رنده کردید، دمتون گرم با همین فرمان ادامه بدید که ایشالا قبل از نقشه ها تکلیف روشن شده باشد.

نکته دوم : تو این بازی جذابیت آن به درگیری و زد خورد آن میباشد، پس لطفا گلایه نکنید که کی کجا را زد چرا اینطوری زد؟... شمال شرق قدرتمنده میخوان شانسشون را جلوی شمال شرق امتحان کنند، پس لطفا از کسی گلایه نکنید

پ. ن پارسا جون داداش سپر بلای بقیه نشی داداش.......

پ. ن همر ها سریعتر از دفاع ها رشد می‌کنند

پ. ن خشم حسین فستر، من اگه جای شما بودم با این شخص درگیر نمی‌شدم

پ. ن ای کاش کسی که برای استحکام یونیک سینه میزد!!!! سرور های قبل هم........ ای تف به این مادیات که همه چیز را قهوه ای کرده

پ. ن دفاع های رنده شده حتی تو سالاد هم جایی ندارند

موفق باشید منتظر پلن های موفقتون هستیم فقط یواش بزنید رعایت سن ما را هم بکنید

• خوب قضیه جالب شد :دی

امروز از اکانت RagnaroK اتک بدون هیرو لانچ شد روی چشمان کوچیک شمال شرق که مثلا جبران کنن کتیبه ی چشمانی که ازشون زدیم

منتهی بخش کمدی داستان اینجا بود که تک هیرو از ساید خودمون و اکانت SanDra لانچ شد منتهی 9 دقیقه زود تر از اتک اصلی :D

پس جانماز آب نکشید , شما فقط بلد نیستین چجوری استفاده کنید از اکانت هاتون , بدلیل قرنطینه از کلاس های آنلاین آقا حسام استفاده کنید.

• تک هیرو از ساید خودمون و اکانت SanDra لانچ شد

یک توضیحی بدم راجب این اکانت. توی بازرسی های ساید و تفکیک اکانت های خودی و نفوذی این اکانت مشکوک تشخیص داده شد و با نامه نگاری دعوت شد به تیم اسپیک. خودش رو خانوم معرفی کرد . گفت نمیتونم بیام پشت میکروفون ! ?(

بعد از کمی مکالمه با این شخص تلگرامش رو در اختیار من قرار داد. که بعد از رد و بدل شدن چنتا دیالوگ توی تلگرام تشخیص قطعی بر این شد که اکانت نفوذی هستش. بعدش هم در اختیار کارو جان قرار گرفت که با مهندسی اجتماعی خوب تونست همرش رو بپرونه تا فعلا برا تایم کتیبه ها مشکلی پیش نیاره

بند 1 : اگه شما نتونستید اکانت های نفوذی خودتون رو خوب پوشش بدین و لو رفتین و نتونستین از شمال شرق کتیبه بلند کنید ، تقصیر شمال شرق نیست. پس دم از بازی جوانمردانه نزنید که همتون تو همه سایدها اکانت نفوذی داشتین. حالا اینی که توضیحش رو دادم یک مورد از چندین و چند مورد بود که صفر شدن.

بند 2 : وقتی اکانت فیک تلگرام میسازید براش آیدی بزارین / عکس پروفایل یدونه نباشه، اونم یه اسکرین شات از این در و داف های اینستاگرامی. کسی که فرق بین گوشت کوبیده و اون یکی چیز رو نمیدونه مسئول این کار نکنید.

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Venus: اشتراک چت های خارج از بازی ().

• به به واقعا عالی بود این پلن برای اولین بار توی تاریخ تراوین از بدو تاسیس تا کنون ما شاهده یه پلن خاص بودیم

این پلن روبا عنوان قهرمان بی قرار ثبت میکنیم برای تیم پر آوازه (البته در خرید و فروش پر آوازه) زئوس با پلنری بزرگ مرد تراوین ایران یکی از رو حرف واینسو ترین های دنیا آرش تن عزیز

امید است در آینده از پلن قهرمان بی قرار در جوامع بین المللی تراوین جهان مثل سرور اسکاندیناوی و یا قبرس (میرن از قبرس میارن همونی که میدونی ) استفاده بشه

سپاس زئوس خندیدیم

• ما اگر مولتی میکشیم...

شما هم می‌کشید...

اگر اکانت تو سایدتون داریم...

شما هم دارید تو سایدمون...

فقط خواهشا برا یه بازی خودتون رو خانوم نکنید...

خیلی زشته و ننگه،مرد باشید...

• خوب این هم از نسخه ی تیم کلاه بردارا و داستان آجیلشون و تحویل موز ما خدمتشون! اومده بودن برا چیف که نشد که بشه!

تشکر از بهنام بابت دف زیباش ؛ ما با یه اکانتمون شما رو دف میکنیم :)) نیاز به دف ساید نیست..

باشد که رستگار شوید..

Screenshot_2020-04-13_Travian_tx22.png

Screenshot_2020-04-13_Travian_tx21.png

Screenshot_2020-04-13_Travian_tx2.png

Screenshot_2020-04-13_Travian_tx23.png

Screenshot_2020-04-13_Travian_tx24.png

• خوبی بچه های شمال شرق اینه که شما پخ کنی چنج کپ میکنن.

حالا همین چنج کپ اندازه یه همر خودش هزینه داره.

توضیحات: 600کی دف کاملا رد شد ولی دوستمون چنج کپ کرد(عکس اتک آخر)

ایشالا دفعه بعد با کاتا خدمت میرسیم ببینم اونو چجور میخواید چنج کنید.