نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• در ادامه پست سپهر

به تفکیک کتیبه میخوام تعداد جا به جایی هر کتیبه برای جنگ یونیک شدن رو اینجا قرار بدم , چند تا عکس هم به عنوان نمونه میزارم

یکم ممکنه بالا پایین باشه ولی با درصد خطای 10 %:

تصمیم گیری با خودتون .

NW

کتیبه اکانت Maradona :

تعداد جابه جایی : 11 بار

تعداد جنگ یونیک شدن : 3 بار !!! هر 3 بار که چرخوندن یه بار جنگ یونیک!

کتیبه اکانت ragnarok :

تعداد جا به جایی : 10

تعداد جنگ یونیک شدن: 2

(این کتیبه از اس دبلیو به ان دبلیو منتقل شده )

اینا احمقاشون تعلیم دیدست .

SE

کتیبه اکانت احمق یونیک:

تعداد جا به جایی : 39

تعداد جنگ یونیک شدن: احتمالا 2بار

کتیبه اکانت spartacus:

تعداد جا به جایی : 19

کتیبه اکانت lord star :

تعداد جا به جایی : 48

NE

کتیبه اکانت Lord of teotons :

تعداد جا به جایی : 78 بار !!

تعداد جنگ یونیک شدن: 3 بار

کتیبه اکانت !NO.ONE!:

تعداد جا به جایی : 76 بار !!

کتیبه اکانت ragnarG :

تعداد جا به جایی : 49 بار !!

تعداد جنگ یونیک شدن: 3

کتیبه اکانت dance of dragon :

تعداد جا به جایی : 19 بار

SW

کتیبه اکانت charger :

تعداد جا به جایی : 14

کتیبه اکانت Fluid :

تعداد جا به جایی : 20

پ.ن: معماری یونیک هم صدقه ی بچه ها تو این روزای سخت

• سلام کیا جان به نظرم قضیه احمق ها رو یکم با جبهه نگاه کردی . البته اوضاع se و sw هم نزدیک به شما هست . من خودم شخصا بیست بار چیفش کردم تا یونیک شد اونهم منفی نداشت حالا کتیبه کوچیک که حالت هاش بیشتر از یونیک هست اگر تا ۳۰ بار هم بره مشکلی نداره . ولی برای شمال غرب رو تا اینجا میشه اسمشو گذاشت خوش شانسی . حالا اگر ۱۰ روز جلوتر بریم اگر این خوش شانسی ادامه دار بشه و بدشانسی شما هم ادامه پیدا کنه اونوقت حق با شماست

پ.ن: ۴ تا از چیف هام پشت هم شد چکمه بزرگ بدون هیچ تغییری:(

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• خب خب بله منتظر همین بودم اس دبل یکپارچه شده پس امکانش هست داستان ساید پنجم و اینا حل شده دیگه الان اس دبل رو متحد خواهیم دید امیدوارم توضیحاتی از دوستان بشنویم که حقیقت اس دبل چی بوده ایا الان یکپارچه شدن یا از اول :P

• Restart Engine ... Update Time

سلام

همچنان در سایت با مشکل صفر صفر مواجه هستیم

مشکلاتی که به وجود میاد چی هست :

اتک ها قفل میشه

نیرو کمکی برنمیگرده

پلن نمیشه رفت

کتیبه نمیشه زد

خلاصه بگم هیچ حرکت مثبتی نمیشه انجام داد

خواهشی که از دوستان دارن یه نظر سنجی بزارن اگه واقعا قراره اینجوری سرور ادامه پیدا بکنه جمع کنیم بریم پی زندگیمون بلکه اینا به خودشون بیان دوتا سرور اضافه بکنن

اتک میزنی جاسوسی میزنی میری لینکشو ببینی پشم هم پیدا نمیکنی

بات یه نیم ساعت غیر فعال بشه 4 ساعت باید منتظر بشینی تا دوباره اتک ها یه دور بخوره تا پشتش اتک بزنه رو ناتار

با تشکر

• گیریم مدرکی برای مولتی بازی کردن و رید دادن ندارید ، آی پی های وی پی اس و نحوه کار بات که کاملا مشخص هستش . با اونا حداقل برخورد کنید، 30 تا مولتی با یه آی پی و یه برنامه میاد بالا ، حداقل یه کار کنید نتونن اینقدر هم آی پی باشن

سلام عزیز جان

مولتی ها هیچ کدوم هم آیپی نیستن حداقل در مورد ساید شمال شرق اینجوری هست

کتیبه اکانت Lord of teotons :

تعداد جا به جایی : 78 بار !!

تعداد جنگ یونیک شدن: 3 بار

در مورد اکانت خودمون تصحیح میکنم که با 78بار چیف فقط 2بار جنگ یونیک شده

رکوردد چیف و بدشانس ترین احمق ماییم

رکورد رو بزنید دیگه8o

همه ساید ها از این مینالن که شمال شرق داخل سایدشون اکانت کشیده ولی بقیه هم گویا بیکار ننشستن و همه همینکار رو دارن انجام میدن و داره کم کم عادی میشه

بی زحمت سری بعد حتی اگر نصفه شب و از داخل ساید اتک میزنید حداقل سایزهمر 10برابر باشه که یکم به زحمت بیوفتیم.ممنون

• خب خب بله منتظر همین بودم اس دبل یکپارچه شده پس امکانش هست داستان ساید پنجم و اینا حل شده دیگه الان اس دبل رو متحد خواهیم دید امیدوارم توضیحاتی از دوستان بشنویم که حقیقت اس دبل چی بوده ایا الان یکپارچه شدن یا از اول :P

سلام سهند جان

بله! خوشبختانه از زمان کتیبه ها به بعد کم کم به اهداف مشخص و مشترکی رسیدیم و در آخر نظر شما رو تایید میکنم.

• سلام سهند جان

بله! خوشبختانه از زمان کتیبه ها به بعد کم کم به اهداف مشخص و مشترکی رسیدیم و در آخر نظر شما رو تایید میکنم.

خیلیم عالیه شخصا خیلی خوشحال شدم این حرکت باعث جذابیت سرور میشه و امیدوارم اس دبل همیشه یک‌پارچه بمونه ب امید سرور جذاب

• سلام عزیز جان

مولتی ها هیچ کدوم هم آیپی نیستن حداقل در مورد ساید شمال شرق اینجوری هست

سلام مجدد

والا فکر نمیکنم این حرف شما خیلی درست باشه یا در جریان نیستید کلا یا اینکه شمال شرق برای همچین سروری خیلی داره خرج میکنه

چون هزینه هر وی پی اس در کمترین حالت و با حداقل سخت افزار حدود 30 تومن در میاد ماهانه . قرار باشه 300 تا مولتی جدا وی پی اس داشته باشن چیزی ماهانه حدود 8 - 9 ملیون باید خرجشون بشه . گلد و بقیه موارد هم که بمونه !

حالا گیریم سرور متعلق به خودتون هست و هزینه اجاره رو ندارید . هر آی پی جدا میشه 10 هزار تومن ماهانه که بعضی جاها تا 6 - 7 تومن هم میدن . بازم هزینه میاد تا 2.100.000 که بازم هم فکر نمیکنم ارزشش رو داشته باشه برای همچین سرور هایی این هزینه ها

باز هم ما فرض رو بر این میزاریم که همچین هزینه هایی انجام میشه ، بازم اینکه روی اون اکانت ها پلیر حضور نداره و بات داره میده بالا رو از طریق لاگ هایی که میندازه میشه فهمید

راه برای مولتی اکانتی خیلی زیاد هست و مولتی هانتر دستش بازه . اگر که انجام نمیشه بخاطر این هست که نمیخوان برخوردی بشه

• سلام افشین جان

اول سرور بحث مولتی بازی باز بود و حتی گفتن تو کام هم قانون جدید اومده ( ما هم دقیقا همزمان با این سرور تو سرور 1 کام کم و بیش هستیم که دیدیم قوانین همون قوانین قبلیه و تغیری نکرده **برای روجوع سرور 1 کام با اکانت رومن 1 غارت **)

هیچ جایی تو اگه ای پی نداشته باشی (رنج آیپی وی پی اس ها خیلی مهمه) نمی تونن مولتی هاتو بن کنن و این کار دست بردن تو سرور میشه...

من الان نمیدونم شما انتقاد می کنی از مولتی هانتر که چرا دست نمی‌بره تو سرور واسه بالانس؟

یا منظورتون اینه که کسایی که مولتی کشیدن تعداد مولتیاشون رو کم کنن؟

پ. ن:واقعا بحثی شیرین تر از مولتی بازی نیست؟؟

• سلام عزیزم

ببین 2 تا نکته رو من پست اول گفتم

اول از همه سرور های این سایت کشش این حجم از فشار رو نداره و برای کم کردن این حجم فشار باید با بات و مولتی بازی صنعتی برخورد بشه

تا جایی که سوادم قد میده و میدونم ، خود بات کلی فشار میاره . به این صورت که مثلا بات برنامه میدی بیاد منابع رو 10 کنه ، بات پلیر نیست که ببینه ساخت صف خالی هست یا نیست . در نتیجه کاری که میکنه اینطوره که هر 60 ثانیه یه بار تمام مراحل آپ کردن منبع رو طی میکنه . اگه رفت بالا که رفت . اگر نه 60 ثانیه بعد !

خوب همین باعث میشه توی این سبک مولتی بازی حجیم و سنگین کلی فشار روی سرور ها بیاد .

مورد دوم هم ملاک رو همون سرور های دات کام قرار میدم ، توی دات کام شما از بات استفاده کنی، یه هفته نشده اکانتت کاملا بن میشه

بحث من هم اصلا مولتی بازی نیست ، مولتی بازی به قول دوستان هنره ، میتونه بازی میکنه ، اصلا برای بالانس سرور و ساید ها هم نمیگم . حرف اینه که سرور های این سایت کشش لازم رو نداره ، اتک ها داره عقب جلو میشینه ، از این ور مولی بازی هم که اینطوریه ، بازی رو رسما از حالت طبیعی خارج کرده ، پلنی زده نمیشه ، ته سرور هم میان همه تا واندر 98 صبر میکنن ، بعد همر ها رو ول میدن رو واندر . در نهایت هم سایدی که بهتر مولتی هاش رو مدیریت کرده و دف بیشتری کشیده برنده سرور خواهد بود

خوب این که دیگه تراوین نیست ، خاله بازیست ، حالا در کنار این بحث ها ما مسئله تصمیم گیری های یهویی ، آپدیت های وقت و بی وقت ، نبود اثر هنری و کلی ریزه باگ رو هم داریم توی این سایت که عملا هر پلیری میاریم یکی دو سرور با ما هست و بعدش دیگه نیست

اصلاح نشه مدیریت این سایت ، فکر نمیکنم خیلی شلوغ بمونه و اگر هر حرفی زده شده صرفا برای بهبود شرایطه ، همه ساید ها مولتی رو دارن و فقط برای ساید شمال شرق بنده انتقاد نکردم

پ ن : اینایی که همچین پست هایی رو که بدون طرفداری یا ضدیت با یه ساید دیگه ایی و صرفا انتقاد از کل سایت هست رو دیسلایک میکنن دیگه کین ؟ :))

• سلام افشین جان فک کنم اشتباه میکنی‌درسته سرور به حالت صفر و صفر میره و نوشته به دلیل ریستارت موتور بازی اما‌هیچ اتکی عقب و جلو نمیخوره این ۲-۳ سروری که بازی کردیم همچین موضوعی نبوده و سر همون تایم برخورد کرده یا برگشته .

امیدواریم زودتر‌این بحث تموم شه و سرور قوی تری رو مشاهده کنیم

شب‌خوش

سلام سهند جان .

اول از همه ما از روز اول مشکلی با پارسا و تیمش نداشتیم و با هم تعامل داشتیم ولی سیاست هامون با هم فرق داره . ( همونطور که پارسا جانم گفته )

در مورد کتیبه ها هم باید بگم چون سیاست هامون فرق داره با هم پس کتیبه های مورد نیازمون هم با هم فرق داره پس یه جابجایی کتیبه خیلی چیز عادی هست .

پ . ن هنوز ساید پنجم سر جاش هست ;)

پ . ن برای جابجایی کتیبه چکمه به تمام لیدرهای سایدها گفتم میتونی ازلیدرتون بپرسی ;)

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• سلام افشین جان فک کنم اشتباه میکنی‌درسته سرور به حالت صفر و صفر میره و نوشته به دلیل ریستارت موتور بازی اما‌هیچ اتکی عقب و جلو نمیخوره این ۲-۳ سروری که بازی کردیم همچین موضوعی نبوده و سر همون تایم برخورد کرده یا برگشته .

سر تایم میخوره . اما گزارش دیر تر میاد

مثلا لند اسکات بنده 10:26 بوده . اما گزارش 10:40 اومده

دیروز جناب مولتی هانتر پیام داده که آخرین تغییرات بوده و دیگه تکرار نمیشه . امروز مجددا اتک ها همه گیر کردن .

سایت هم که خدارو شکر اصلا مدیر نداره ، کسی پاسخگو نیست اصلا

پ ن : دوستان شمال شرقی بیاین دیسلایک کنید بازم ، فکر کنم صاحب سایت شماید و از انتقاد خوشتون نمیاد :))

• سلام

اینجور که پیداس ساید SWنه تنها با کلاهبردارها به اهداف مشخص و مشترکی دست پیدا کردن بلکه با ساید SE و NW هم اهداف یکسانی دارن.

مثل اینکه میل به بردن خیلی زیاده توی دوستان و غش کردن ها بالاخره نتیجه داد ^^

اس ای که نشون داده هر راند با برنده راند قبلی فقط متا میکنه حالا چون دفعه قبل NWو SW با هم 100 کردن با جفتشون متا کردن :P:D

از اونور هم زئوس رو داریم که هنوز ابزار اعلام حضور رسمی رو ندارن اما مطمئنم یه پلن موفق که برن انگار که تخم کفتر خورده باشن نطقشون باز میشه

-خدارو شکر ثابت کردیم چه توی ساید قوی باشیم چه ضعیف همیشه ابزار اعلام حضور رو داشتیم و چادر به سر توی ساید قایم نشدیم.

البته اینکه 3 تا ساید همزمان پلن رفتن رو من میزارم پای شانس

حالا الان 3 به 1 حساب میشه یا 4به 1 ؟؟:D:D

• إِنْ أَحْسَنتُمْ أَحْسَنتُمْ لِأَنفُسِكُمْ وَإِنْ أَسَأْتُمْ فَلَهَا

" اگر نيكى كنيد به خود نيكى كرده ‏ايد و اگر بدى كنيد به خود بد نموده‏ ايد "

سوره اسراء آیه 7

یه بنده خدایی تایم کتیبه که نزدیک میشد 24 ساعتی تا 8 صب تو تیم اسپیک شمال شرق لنگ مینداخت کاسه میذاشت جلوش... متا کنیم کتا کنیم.

بعد اینکه خرش از پل گذشت نمیدونم چه چیزی بهش نشون دادن که غش کرد یه وری...

امیدوارم از این حرکتش لذت کافی رو برده باشه با دیواری که شد چون از این به بعد نوبت لذت مائه :)

پ.ن: رضا انزلی خان یکی هم طلب شما <3 نمیذاریم زیاد قرض رو دستمون بمونه

پ.ن: تشکر از تک تک بچه های دفساز شمال شرق که باعث شدن این تایم از سرور دف میلیونی روی چند تارگت جمع بشه توی این تایم کم. اکانت HoLY و Lidocaine و Teo2r Gard و بقیه بچه ها

پ.ن: گزارش ها منتشر میشه

پ.ن: تشکر ویژه از آقا سپهر برای دفکوردی بی نظیرش :evil:

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Yaghi ().

• خب پلن مشترک و زیبایی بود بین هر ۳ ساید روی یک ساید :دی تا حالا پلن مشترک ۳-۱ ندیده بودیم که دیدیم که خوب قدرت بی چون چرای غیور مردان شمال شرق رو نشون میده! البته بهتره اون کسایی هم که متا میکنن و هدفشون از اول بازی چیزه دیگه بود! رنگ عوض نکنن :دی

البته ۳-۱ رو واندر و این ها طبیعی هست اما این که این جور پلن ها زده شه و سیم جای تبریک داره تمامی تارگتهای زده شده از ۳ ساید دف سنگین داشتند همچنین طی این پلن یه تارگت از ما آسیب دید که خوب دیر اتک ها برسی شد با این حال جای تبریک داره خدمت هر ۴ ساید به خصوص دوستان شمال شرقی قبلا گفته بودم شروع کننده جنگی نیستیم ولی از الان دیگه بعید بدونم...

باشد که به رفتار و کردار خود فکر کنید:دی

همچنین تشکر ویژه از کسانی که امروز در جابه جایی دف کمک کردند به ویژه سپهر عزیز و اکانت های دف ساز که دفاشون آسیب دید

اگه نگرانه کتیبه هات بودی میگفتین ما نمی زدیم:دی

• انا الیه راجعون

سلام خدمت همگی

همونطور که میدونید حملات نا جوانمردانه 3 ساید NW , SW, SE به دیوار مستحکم ساید قدرتمند NE برخوردند

3 < 1

از همه دوستان که در ارسال دف و دف کوردی مشارکت داشتن تشکر میکنم: بهنام viva , علی مهری , سپهر greenman , بکتاش , حاج حسین , امین plangton , سجاد loader , پویا و همه عزیزان که 1 روز کامل بی خوابی کشیدن.

این پیروزی رو به تمام بازیکنان ساید تبریک میگم به خصوص آقا تورج و بازیکنان اکانت dance of dragon

رو سیاهیش هم موند به پارسا

یه خسته نباشید هم به پلنر این حملات میگم ( ظاهرا پارسا جان بودن )

آقا پارسا آدم با اعتبارش تراوین بازی میکنه , شما از ترس کتیبه هات اومدی با ما متا بستی دقت کنید متا نه نپ , دومین سروری هست که زیر حرفت میزنی ولی این سرور حسابی به کار های بدت فکر خواهی کرد.

خوشحالیم که هر 4 ساید از این اتک ها راضی بودن , بالاخره ساید های دیگه هم دف کشتن که دست آورد مناسبیه

مستقیم میرم سر عکس ها , تحلیلش رو دوستان قرار میدن:

پ.ن: مگه LIDOCAINE همر ساز نبود ؟ :دی

پ.ن2 : زعوس دوباره قهر نکنه بره ... اگه میخوای یه ده بدیم بپرونی قهر نکنی بری با بزرگترت بیای دوباره ..

پ.ن3: پارسا, امیر علی هم تشکر میکنه ازت بخاطر خرید نوار زخم ها انشالله زود ریکاوری کنی

• اده بو ندی ؟؟؟

چیزی نیست > چیزی نیست >

پارساس داره تلاش میکنه از دیوار رد شه (چ سفیدم هست )

با تشکر از دف کورد ساید سپهر و دف سازای شمال شرق و همه دوستانی که حضور داشتن

امین توی تاپ دف نفت استخراج میکنی ؟

• تبریک به تمام طرف های درگیری

تراوین واقعی همینه

فقط من نفهمیدم هدف از پلن روی اکانت dance of drugon چی بوده چون نه کاتا توی اکثر موجا بوده نه پلن چیف بوده.

احتمالا فقط میخواستن دف چرخ کنن که البته مقدار قابل توجهی دف کشته شده اما بازم ریکاوری همر سخت تره.

پلن بچه های جنوب شرق هم بسیار قابل تحسینه.

ایشالا آتیشی که روشن شده تا اومدن نقشه ها خاموش نشه تا بتونیم لذت ببریم از بازی

• با‌ سلام خدمت همگی میبینم باز وال شدن رو به به تبریک میگم به بچه ها دمتون گرم سپهر عزیزم گل کاشت امیدوارم سرور جذاب بشه همینطور بچه ها گفتن 3/1 رو خوب وال‌ شد بازم تبریک منتظر باشین هنوز مونده :*