نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• سلام رفقا

بعد مدتها اومدیم فروم پست بزاریم یکمی پستها رو دیدم پشیمون شدم از اومدنم
    پست آخر ناصر رو دیدم ناراحت شدم چون با شخصیتی که از ناصر سراغ دارم اهل توهین نیست و نمیدونم آدمین دلیل حدف پستشو چرا این طوری نوشته اگه فوش خ....م....داده بگین ما دیگه باهاش رفقات نکنیم
    دیشب یکی از دوستان تو کلاهبرداران رو زدیم که متاسفانه چند تا از اتکها دیوار شد و صفر نشد
    ناصر جان تشکر واسه دف قشنگت حال کردم (اشکان نداشتیم )
    درسته باهم رفیقیم ولی زد خورد خودمون داریم امیدوارم بازی قشنگ تر از گذاشته بشه

درود دوستان،
    بچه هاى تيم خوب كلاهبردار
    دمتون گرم، بالاخره دوتا لينك عالى ديديم از دو طرف و لذت برديم ..
    بچه ها همرهاى سنگي تر هم زده شده تا الان؟
    يا اينا سنگين ترين بودن؟

راستى دوستان كنار اين سرور دوس داشتين ویرایش شد يه استارت قوى هم بزنيم ..

سرور بعدى ما هم اضافه ميشيم به جمع اس دبل هاى ویرایش شد

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

WE ARE_X_TEAM SOLDIERS࿐

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: دلیل: تبلیغ سایت یا سرور های دیگر ().

• درود بر سلطان پفک بزرگ، شاخ سایت های فیک و لات سرور های زیر 50 تا پلیر :thumbsup:

آره داداشی تو بزن حذف برو همون سایت دژکول مژکولت رو بازی کن بین 50 تا پلیر و 4000 تا ناتار بیگ همر بساز و جلوی ناتار ها برنده بازی شو و هزار و یک مدل رکورد پشمکی ثبت کن، اینجا واسه بچه هایی مثل تو که ... عمل میکنید و چال لپ میندازین و پروتز میکنید و کیک عروسی برش میزنید نیست عمو جون <3 <3 <3 اذیتتون میکنن <3 <3 <3

راستی خانوم معلم ببخش اگر غلط املایی داشتم

آنتی اسپم ؛

بنده شخصا با دفاع Hustlerz حال کردم ، دس خوش

پ.ن؛ یک سری افراد هم اول سرور بودن هنوز کتیبه ها نیومده غیب شدن، همون بهانه همیشگی که مشغله کاری و اینا داشتن دیگه ... مدیونید فکر کنید از ترس ول کردن !!! یکی به این دوستان بگه شما از اولش هم گروه خونیت به اینجور سرور ها نمیخورد :thumbsup:

پیشاپیش نوروز باستانی و فرارسیدن سال 1399خورشیدی رو به همه تراوین بازای عزیز تبریک میگم و امیدوارم سال خوب و خوشی رو داشته باشید و به موفقیت های روز افزون برسید

پی نوشت : درسال جدید سعی کنیم حرف فقط از دهنمون در بیاد و یه چیزی نگیم که بعدا توش بمونیم

پی نوشت2: درسال جدید سعی کنیم کدورتامون تبدیل به کینه نشه

پی نوشت 3 : شادزی مهرافرزون

• با سلام خدمت بازیکنان عزیز ؛

اسپیدترا سالی‌پر‌از رونق و موفقیت را برای خود و خانواده گرامیتان آرزومند است.
    اسپیدترا دومین عید خود را با شما عزیزان جشن میگیرد و هم‌اکنون میتوانید با ۲۰٪ طلای اضافه سکه خریداری کنید !

و در روز عید و تعطیلات عید 'صلحی وجود نخواهد داشت .

عید نوروز رو به شما عزیزان تبریک عرض میکنیم۸

• سلام و عرض ادب

از طرف تیم کلاهبرداران فرارسیدن سال جدید رو تبریک میگم به همه دوستان و دشمنان عزیز

انشالله سال جدید متفاوت از چیزایی باشه که تو ذهن هامون حک شده از سال گذشته(سال نوی امسال بوی عید نمیداد)

همچنين پیشاپیش بخاطر تمام دهکده هایی که تو سال جدید قراره ازتون چیف بکنیم،اهالی دهکده هاتون که قراره آواره بکنیم، کتیبه هایی که ازتون بلند بکنیم و همرایی که ازتون دیوار بکنیم حلالیت میطلبیم.

به امید بهترینها برای همتون♥️

((تیم کلاهبرداران))

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه عزیزان

امیدوارم سال خوبی در پیش رو داشته باشیم و این عید فرخنده را به همه دوستان عزیزم تبریک عرض میکنم
    شاید امسال نوروز حال و هوای همیشگی رو نداشته باشه ولی این ماییم که با شادی و خنده این غم و مشکلات ناشی از کرونا رو از یاد میبریم. امیدوارم

• با سلام به همگی دوستان
    سال نو مبارک
    امیدوارم سال جدید براتون پر از خیر و برکت و رحمت خدا باشد.
    ایشالله بتونیم در کنار هم یک سرور پر هیجان در کنار دوستی داشته باشیم و بدون. هیچ توهینی این سرورو به پایان برسونیم . چون در آخر دوستی پابرجاست
    ارادتمندتان
    حامد باغنده

• سلام

تجربه های دلهره آور این اواخر ، سَنَدی بود بر این مهم که نعمت سلامتی با اختلاف بزرگترین نعمت خالق مهربان است
    این نعمت بی رغیب را برای شما و عزیزانتان آرزومندم
    نوروزتان مبارک
    ارادتمند شما ؛ آرش قربانی
    Capitan SE

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• نوروز باستانی نوید دهنده بهار زندگانی یادآور شکوه ایران
    و یگانه یادگار جمشید را به شما عزیزان و همراهان این سرور تبریک میگویم

امید که سال جدید برایمان کرداری نیک گفتاری نیک و پنداری نیک به ارمغان آورد.
    <3 <3 <3 نوروز 1399 مبارک <3 <3 <3

پینوشت:امیدوارم اولین آرزوی همگیمون که سلامتی هست واسه کل دنیا و مردم عزیزمون رقم بخوره هرچه زودتر

پویا

• حذف شد.

اینم میزاریم آنتی اسپم تاپ 10 زد و خورد اتحاد های سرور فینال 2 ایکس ؛

پ.ن ؛ حذف شد.

• درود و خسته نباشید, آرزوی سلامتی برای همه جهان در سال جدید

از مصطفی عزیز تشکر میکنم بابت پستش و معرفتش(بجز رقیب تو بازی نبودیم و همیشه هم کل کل داشتیم )، البته گله هم دارم که چرا جواب همچین فرد معلوم الحالی رو باید داد؟

ایشون ازخوبهای دنیای تراوین هستن که سه سرور تو اون سایت ما در خدمتشون بودیم و متاسفانه رنگ کتیبه رو هم ندیدن
    مثل اینکه کوچ کردن اینجا چون بهرحال ناشناس هستن اینجا و میتونن ببینن اند گیم چی هست ، اما از اونجایی که بچه جاش نمیگیره داره شلوغی میکنه شاید یکی قیچیش کنه بره منچ بازی دوباره

حذف شد.

بگذریم مصطفی جون اصلا نمیدونستم جریان رو ولی انقدر دوستان لطف دارن مثل خودت به من که اومدن گفتن یکی شکر خوری کرده بیا این اکانت اما چون من این سرور نیستم قبول نکردم

پ ن : شما عکس پروفایلشو ببین خودت حدیث مفصل بخوان از این مجمل ، شرط میبندم دوتا سرور دیگه اینجا بازی کنه عکس اسنیفشو میذاره :دی

پ ن۲:وضع ترتیب ادب در عرصه گاه, لاف نیست
    قابل این زه کمان, قبضه نداف نیست

• سلام به همه دوستان و همبازیان گرامی سال نو تون مبارک باشه.

در خصوص یک موضوعی میخوام براتون بنویسم با اینکه قرار شده دیگه در موردش صحبت نشه ولی خوب فک کردم که شاید مفید باشه

خیلی وقت پیشا زمان تراوین .ir قبل فیلتر و پچ 3.6 که ملت با دیال آپ خیلیاشون آنلاین مشدن اون سایت 60ک پلیر داشت و قوانین سفت و سخت بین المللی روی بازی حاکم بود جوری که اگه مولی هانتر میفهمید یک نفری داره حرکت میزنه و قوانین رو دور میزنه ( پوش برای هر مدالی یا مولتی بازی و . . . ) یه کاری باهات میکرد که غیر از بازی تو دنیای واقعی هم پانیش بخوری . جدا از این قضیه پانیش ، بخاطر تعداد بالای بازیکنا توی سایت و سرور اصلا کسی دنبال تقلب و این داستانا نبود و همه توانایی های خودشون رو جور دیگه ای نشون میدادن . تراوین بعد اینکه فیلتر شد شاید 90 % مخاطب هاش رو از دست داد و بعد از مدتی هم سایت های دیگه مدلای تراوین خاص خودشون رو آوردن مثل دژکوب و . . . که از این سایت ها اوطوری که باید استقبال نشد و توی هرسرور شاید آخر بازیش 20 نفر از 4 تا ساید جمع میشدن تا جلو ناتارا دووم بیارن که همین قضیه واقعا ضد حال و اصلا همچین سرورایی حال نمیده

من خودم شخصا اولین سروری هستش که توی این سایت دارم بازی میکنم . اولین چیزی که نظرم رو جلب کرد تعداد بازیکنا و اکانت های این سرور بود و بعد از مدت ها میشد یه سرور با تعداد بازیکن خوب رو تجربه کرد . هفته دوم و سوم بود که غارتا شروع کرده بود خود نمایی کردن ، با خودم میگفتم مگه میشه این حجم از غارت ! اولش سرخورده شده بودم چون شخصا اصلا با مولتی بازی و این داستانا میونه خوبی نداشتم ( شاید به خاطر تجربه های قبلی از تراوین قبلی بود ) بعد به این نتیجه رسیدم که این سایت بخاطر آپشنی که نسبت به بقیه داره باعث شده که تعداد بازیکناش دلچسب تر از بقیه باشه و رقابتی تر باشه بازی .

طولانی شد سرتون رو درد نیارم دوستان اگه فکر میکنید پلیر های خفنی هستید و مولتی بازی نمیزاره عیار بازیکنا مشخص شه خوب شما هم بسازید نشون بدید تو مولتی بازیم حرفی واسه گفتن دارید و میتونید با اساتید مولتی باز سرور رقابت کنید ، اما اگه مثل من یه یوزر خام و ساده هستید و در توانتون نیست هفته ای 300 میل غارت کنید اشکالی نداره ( حتما که نباید تو تاپ عارت باشید ، اونجایی که بیگ همر میکشیدید 20 تا پلیر داشته ، اینجا واسه کتیبه هم باید تو سایدتون دست و پا بزنید! ) بشینید یه گوشه یه بچه همری چیزی بسازید یا اصلا دف بسازید واسه سایدتون و از کیفیت یه سایت ایرانی لذت ببرید !

• اینقد نگیم فلان ساید اینجوری اونجوری ! شرایط برای همه یکسانه اگه میتونیم انجام بدیم اگه نمیتونیمم اینقد به بقیه گیر ندیم ، نتونستن نشونه ضعف خودمونه

پ.ن 1: عمو جان که وسط حرف دو نفر دستمال به دست میپری وسط و هر حالتی که نسبت به خودت احساس میکنی رو میای به بقیه نسبت میدی ! مث که لات کوچه خلوتم هستی 2 تا سرورم تا مید گیم نرفتی ! فشار زیادیم رو شونه هات احساس میکنی ! اگه کسی تو بازی فشارت داده همیشه یادت باشه این یه بازیه ، سرگرمیه زیاد جدی نگیر بیا ادبیات و تربیتت رو بقیه نشون بده ، اگه تو بازی هستی عرضت رو نشون بده اگه تو بازیم نیستی و اینقد پیگیری که خدا روزیت رو جای دیگه بده !

پ.ن 2 : ریپلایت نکردم چون حسش نبود همین پی نوشت برات کافیه

• دوست عزیزی که حتی اسمت رو هم نمی دونم. یا شاید در حدی نیستی که بشناسمت که اگه بودی خودت رو معرفی میکردی.
    رزومه من کاملا مشخصه چه توی آی آر چه دژکوب .
    این سرور قرار بود بازی کنم و ثبت نام هم کردم ولی به دلیل مشکلات شخصی نتونستم بیشتر از یه هفته پلی بدم. الانم به خاطر تعطیلات نوروز یه چند روز خونه نشین شدم و به فروم سر میزنم .اکانت رو هم سپردم به دوستان . اینارو گفتم که فکر نکنین از شما یا دوستاتون ترسیدم و در رفتم . من گفتم با 2 ک رعد میزنمتون . شما هم به جای اینکه بازی نکردن من رو تو این سرور بزارین تو تالار افتخارات نداشتتون، با سزارهاتون بیاین همین اکانت در حد مولتی من رو بزنین .اصلاٌ من لات کوچه خلوت ، شما چرا جای اینکه وایسیین از دور فحش بدین نمیاین وسط دعوا.
    برای یه بار هم که شده به جای حرف زدن یه قدم بیاین جلو .

وسلام

دَر این دَرگَه که گَه گَه کَه کُه و کُه کَه شَوَد ناگَه

مَشو غَرّه به اِمروزَت که اَز فَردا نِیی آگَه

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط bi nam ().

• #تفریحات نوروزی برای افراد تحت قرنطينه:

1. شب که به نیمه های خود رسید به حراجی مراجعه کنید. احتمالا با یک فرد زرنگ مواجه میشوید که در حال خرید تمام کتاب ها یا سطل های بازار با حداقل قیمت میباشد. (بازیکن مذکور که روح گرگ وال استریت در جسمش حلول کرده است میخواهد با 200 سکه بازار را جارو کند و فردا گرانتر که شد به من و شما غالب کند.)

ابتدا جنس اول را چکش بزنید تا پایه قیمت دستتان بیاید.
    سپس مابقی اجناس رو تا یک سکه کمتر از پایه قیمت چکش بزنید تا در پاچه بازیکن مذکور فرو برود. (این مورد از سرگرمی های مورد علاقه خود بنده است.)
    [عکس شماره 1‌]
    2. به یک اکانت رندوم گول که میدانید پلیر دارد نیمه شب اتک بدهید و دف هایش را بکشید و منابعش را به تاراج ببرید.
    سپس بازیکن مذکور اعصابش خمیری شده و با بغضی در گلو در پی انتقامی سخت با رعد های خود از شماست.

شما هم تعدادی نیزه یا سرباز پیاده نزدیک دهکده مستقر کنید و بگذارید اسکات بکشد و ببیند که دهکده خالی است، سپس وقتی رعد ها را راهی کرد نیزه ها را جلوی قدوم مبارکشان مستقر کنید و به صاحب اکانت هارت هارت بخندید.
    [عکس شماره 2 و 3]

3. با چس مثقال نیرو از مولتی های یک مولتی باز متعصب غارت کنید.
    مولتی باز مذکور روی مولتی لاگین کرده و دود از کله اش بلند میشود و تصمیم میگیرید برای شما تله بگذارن تا دیگر ازین شکرخوری ها نکنید.

به همین منظور میگذارد منابع سرریز شود و با مقداری بیشتر از چس مثقال دف در کمین نشسته است تا شما مانند همیشه برای غارت مراجعه کنید.
    در این هنگام شما کل همر را تا دندان مسلح کرده و قهوه خانه را جهت عنایت قرار دادن مضاعف روشن نموده و آنان را رهسپار میکنید.

مولتی باز متعصب آن چس مثقال دف را روی دهکده مستقر میکند و با خنده های شیطانی منتظر رسیدن و دیوار شدن شماست تا درس عبرتی بشوید برای دیگران.

اما شما میزنید دف هایش را کتلت میکنید و هارت هارت به صاحب مولتی مذکور میخندید.
    [عکس شماره 4‌‌‌‌]

تذکر: در موارد دوم و سوم ممکن است طرف مقابل شما را اسکل کرده و هارت هارت به شما بخندد.

تا سرگرمی های نوروزی بعدی خدا یار و نگهدارتان...

• دوست عزیزی که حتی اسمت رو هم نمی دونم. یا شاید در حدی نیستی که بشناسمت که اگه بودی خودت رو معرفی میکردی.
    این سرور قرار بود بازی کنم و ثبت نام هم کردم ولی به دلیل مشکلات شخصی نتونستم بیشتر از یه هفته پلی بدم. الانم به خاطر تعطیلات نوروز یه چند روز خونه نشین شدم و به فروم سر میزنم .اکانت رو هم سپردم به دوستان . اینارو گفتم که فکر نکنین از شما یا دوستاتون ترسیدم و در رفتم . من گفتم با 2 ک رعد میزنمتون . شما هم به جای اینکه بازی نکردن من رو تو این سرور بزارین تو تالار افتخارات نداشتتون، با سزارهاتون بیاین همین اکانت در حد مولتی من رو بزنین .اصلاٌ من لات کوچه خلوت ، شما چرا جای اینکه وایسیین از دور فحش بدین نمیاین وسط دعوا.

درود بر همگی دوستان
    تشکر می کنم از مصطفی عزیز که اکانت رو در اختیار ساید قرار دادن
    پیشینه ی شما مشخصه و هم چنین افتخارات و نزد دوستان دارای احترام هستید "اگر در این سرور هم قسمت نشد پلی بدید هستیم که به دوستان حد و حدود رو داخل سرور نشون بدیم
    دنبال مجازی و لاتای مجازی وامتیاز هم نیستیم حرفمون رو تو بازی می زنیم

و در اخر امید دارم لیدرین ساید ها سطح خودشون رو زیر سئوال نبرن ودوستانی رو که خونه نشینی و قرنطینه بهشون فشار اورده ودرک کافی از فضای بازی و فروم رو ندارن و با هر کسی وارد بحث می شن واحترام سن وسال رو نگه نمی دارن" از فروم جمع کنن و روال فروم بره به سمتی که از کل کل خارج بشه و صرفا به مطالبی بپردازیم که همه دوستان لذت کافی رو ببرن به کسی هم توهین دیگه نشه .

باشد که رستگار شویم.

به گمانم جمعه به دنیا امده ام" چون به هر که می نگرم تعطیل است!!!!!!

• پ.ن 1: عمو جان که وسط حرف دو نفر دستمال به دست میپری وسط و هر حالتی که نسبت به خودت احساس میکنی رو میای به بقیه نسبت میدی ! مث که لات کوچه خلوتم هستی 2 تا سرورم تا مید گیم نرفتی ! فشار زیادیم رو شونه هات احساس میکنی ! اگه کسی تو بازی فشارت داده همیشه یادت باشه این یه بازیه ، سرگرمیه زیاد جدی نگیر بیا ادبیات و تربیتت رو بقیه نشون بده ، اگه تو بازی هستی عرضت رو نشون بده اگه تو بازیم نیستی و اینقد پیگیری که خدا روزیت رو جای دیگه بده !

شما یا به نوشته های خودت اعتقاد نداری یا واست نوشتن چشم بسته اومدی پست میذاری, یبار بخون بعد لطف کن پستتو پاک کن :دی
    الان شما وسط این قضیه چیکاره ای! وسط حرف من و مصطفی جان شما چی میگی! (اون رفیقت که کسی حرفی نداره باهاش , خودش داره اینجا شلوغ میکنه واسه جلب توجه) زشته که ادم اگرم دستمال دست بگیره واسه اون معلوم الحال بگیره ها , سر بزیر و موفق باشی

دوست عزیزی که حتی اسمت رو هم نمی دونم. یا شاید در حدی نیستی که بشناسمت که اگه بودی خودت رو معرفی میکردی.
    این سرور قرار بود بازی کنم و ثبت نام هم کردم ولی به دلیل مشکلات شخصی نتونستم بیشتر از یه هفته پلی بدم. الانم به خاطر تعطیلات نوروز یه چند روز خونه نشین شدم و به فروم سر میزنم .اکانت رو هم سپردم به دوستان . اینارو گفتم که فکر نکنین از شما یا دوستاتون ترسیدم و در رفتم . من گفتم با 2 ک رعد میزنمتون . شما هم به جای اینکه بازی نکردن من رو تو این سرور بزارین تو تالار افتخارات نداشتتون، با سزارهاتون بیاین همین اکانت در حد مولتی من رو بزنین .اصلاٌ من لات کوچه خلوت ، شما چرا جای اینکه وایسیین از دور فحش بدین نمیاین وسط دعوا.برای یه بار هم که شده به جای حرف زدن یه قدم بیاین جلو .شما چرا جای اینکه وایسیین از دور فحش بدین نمیاین وسط دعوا.برای یه بار هم که شده به جای حرف زدن یه قدم بیاین جلو .

باز هم از دوستان تراوینی عزیزم مخصوصا مصطفی جان و تیم قویشون تشکر میکنم بابت حمایتشون
    توصیه میکنم به لیدر جنوب غرب که فروم رو مدیریت کنه تا این سرور اقلا از داخل ضربه نخوره

حالا برگردیم به موضوع اصلی
    من یک انتقاد کردم از عوامل اجرایی سایت و کماکان هم همین انتقاد رو دارم ، زمان مشخص میکنه که انتقاد درستی بوده یا نه، دوسال دیگه دوست دارم میام اینجا به همین شلوغی باشه
    اما یسری پستهای سخیف گذاشته شد توسط فرد معلوم الحالی که اون دوستانی که میشناسنش میدونن کلا متناقض هست با پستاش بجز یه چیزش و اونم شخصیتشه (نمیشه شخصیت رو عوض کرد در هر حالت بعد از دو دقیقه ذات معلوم میشه)
    با اینکه همین سرور هم ابزارش هست ولی چون جنوب غرب مشکلات کم نداره و ما هم اندک عرقی داریم نسبت بهش پس فعلا سعی میکنیم رجز خونی دوستانو(اگه بشه اسمشو رجز خونی گذاشت ) فراموش کنیم تا ران شدن سرور نرمال بعدی