نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• بله مولتی کشیدن مهارته و یه نوع سبک بازیه که هرکسی نمیتونه بدون بن شدن و ای پی خوردن این سبکی بازی کنه ! بهتر بگم : مولتی کشیدن هنره. شما هم اگه میتونی بکش!
    ورژن3.6 قبل فیلتر هم با 15 16 تا مولتی رکورد همرجهانی رو زدیم! بن هم نشدیم :))پینوشت : یکی به اینا بازی یاد بده :)) الفباشم بلد نیستن چه برسه به مولتی کشی و بقیه موارد!
    پینوشت2 : چیزو سفت نگیری لیز میخوری . سفت بگیر به بچه ها میگم پوشت کنن همرای تو هم بالا بیاد
    پینوشت3 : زمین کجه لابد شما رقصت خوبه

شما فشار روت زیاده من درک میکنم، زیاد شور نزن برای زیبایی هات بده :))
    مولتی بازی پذیرفته شده داداش، ول هنوز ارزش نشده :) شما مثل اون دزدی هستی که فکر میکنه کارش هنر هست، که مثلا در ماشین رو تو سی ثانیه باز میکنه.
    عزیز بحث اینکه شما زحمت نمی کشی یا از روش های هوشمند استفاده نمیکنی نیس. بحث اینه که شما داری قوانین رو نقض میکنی یا در بهترین حالت دور میزنی. مثل بازیکنی هستی که داره دوپینگ میکنه ولی خوشحاله که کسی نمیفهمه. تا وقتی نفهمی اون نفس عملت وقیحانه هست بحث کردن با شما بی فایده هست.
    شاخ و شونه کشیدن نداره،

پ.ن. شعور خانوادگی و ادبیات استفاده شده در هنگام فشار رابطه مستقیم دارد. شل کن که بروز ندی :)

شب و روز به شما خوش

• نمیدونم میخوای بفهمی یا نه(!) مشکل میدونی کجاست من توضیح میدم که این همر ها اکثرا برای اسپان هستند و قرار نیست کاتا واندرزن داشته باشند که این مقدار کاتا رو بدست آوردی(فکر نمیکنم همرهای موجود الان کاتایی معادل با 2150 تا داشته باشند!) شما داری مقدار همر ساخته شده با فرض ساخت کاتا 2150 تایی در روز 17 بازی محاسبه میکنی یعنی میای از روز 8.4 بازی روزی 400 کی منبع رو میدی برای کاتا که کارگاه روشن باشه که این فرض برای تمامی همرهای موجود ساخته شده غیر واقعی هست:) من میگم تعداد کاتا کمتر هست(بازه 1200 تا 1400 کاتا) و مقدار گرز هم طبیعتا کمی بیشتر هست چون اول سرور طرف گرزی میسازه برای غارت نه شوالیه و کاتا که عمرا :) وقتی میخوای یه مساله رو موشکافی کنی باید تمام شرایط رو درست اعمال کنی اینکه دو جا دست بالا حساب کردی بگی پس این در عوض اون :) مشکل حل نمیشه!

در واقع ما میخوایم مقدار همر ایده آل که از نظر ذهنی هم درست باشه رو حساب کنیم(یعنی اول طرف گرزی میسازه بعدش شوالیه میسازه و در آخر کاتا ) ما نمیخوایم مقدار همری که باید ساخته میشده(با کاتایی 2150 تایی) و نشده(!) میفهمی اینا رو یا نه؟!!!!

کاتای عقلانی در اون تایم سرور چیزی حدود 1200 تا 1400 کاتا میباشد

اگر مقدار کاتا در نظر گرفته شده 1200 تا کاتا برای ساخت 1200 تا کاتا باید از روز 9.5 بازی استارت کاتا میزده این قبول میکنی؟!!!(1300 کاتا هم میتونه روز 9 بازی استارت کرده باشه)

خسته شدم :) هر چی میگم باز میاد یه چیز دیگه میگه! من قرار نیست مقدار همر علیرضا رو محاسبه کنم شما امدید ادعا کردید مقدار بیشترین همر که تو این بازه قرار ساخته بشه این مقدار نیرو هست من هم میگم اون مقدار کاتا عقلانی نیست و کسی هم تو سرور اون مقدار کاتا رو نداره پس میزان همر ساخته شده تو سرور ممکنه خیلی بیشتر از این مقداری باشه که شما در نظر گرفتی باشه البته با کاتایی کمتر:) (فارسی بخوام بهت بگم شما کاتا رو صزف نظر کن فکر کن یکی کاتا نسازه چه مقدار گرزی و شوالیه میتونه بسازه بعدش با توجه به میزان کاتا ساخته شده بیا معادل سازی کن ببین میشه یا نه !اینو دیگه درک میکنی؟!!!) در نتیجه اگر همری الان با مقدار موجود شما نخورد دلیل به این نیست که پوششده از طرف مولتی هانتر یا منابع مولتی هانتر بهش هدیه داده و .....

من دیگه این بحث ادامه نمیدم از الان تا اخرش هر چی شما میگی درسته:)

• الان مثلا من بیرون اتحاد هام تو جنوب غرب :))
    حالا اگه بخوام اکانتو بکشم سمت شمال غرب یا جنوب شرق چی میشه ؟!! 3تا ده ای که تو جنوب غرب دارم کاتا میشه و کلا بازی تعطیل

جالبه به جز جنوب غرب از همه سایدا بهم پیام دادن که بیا اینور ولی من خودم به ربلز پیام میدم که دعوت بدید میگن یکی باید معرفیتون کنه.(که خب هر کی منو میشناسه انگار از اینجا در رفته :D . از صدقه سری های حضور میلاد تو sw ;) )
    حالا
    من که دف ساز کردم
    دفم میدم به شمال غرب ولی قشنگ بازی من خراب شد این سرور چون بدون تیم اومدم و چون جاسوس بازی و مسخره بازی تو تراوین باب شده :)

• 800 تا کاتا اضافی بنده میشه معادل 3ک گرز و 800 شوالیه که خییلییی بیشتر ارفاق کردیم به دوستان تو محاسبات. شما تا صد سال هم بخوای چونه بزنی سر این، بیشتر نمیشه.

منم دیگه با شما ادامه نمیدم این صحبت رو.

هر کسی قرار بود نتیجه گیری کنه تا الان کرده. موفق باشید.

• 800 تا کاتا اضافی بنده میشه معادل 3ک گرز و 800 شوالیه که خییلییی بیشتر ارفاق کردیم به دوستان تو محاسبات. شما تا صد سال هم بخوای چونه بزنی سر این، بیشتر نمیشه.

حالا که قبول کردی :)

950 تا کاتا اختلاف بوده اینم قبول کن :)

پس محاسباتت دقیق نبوده

همر علیرضا هم از مقداری که شما حساب کردی خیلی کمتر بوده :) پس کل بحث اعتراض شما رو نمیتونم قبول کنم:)

حالا خیر پیش

دوست عزیز سلام

2 تا سوال!!

1 _شما میگی این سایز همر واسه الان بازی نیست، با تایم ساخت همر مشکل داری یا منابع برای ساختش؟؟

2_چه چیز عجیبی داخل اون همر دید که با عقل و منطق جور در نمیاد؟؟

پ. ن: اکانت خود من شمال شرق هست و برای دفاع از جنوب غرب این پست رو نزاشتم و صرفا جهت تموم شدن بحث گفتم که ببینم مشکلتون چیه که توضیحاتش رو خدمتتون ارائه کنم...

• اوه ! شما که جواب نمیدادی :)) لول

قبول نکردم عزیز. بنده با منطق خود شما هم شما رو ضایع کردم ، فشار یکم روت زیاده هنوز نفهمیدی :)) وگرنه اون محاسبات دقیق و پا برجاست. شما هم نتونستی جز تغییر صورت مسئله موردی بهش وارد کنی.

در حدی نیست حرفاتون که بیشتر جواب بدم.

پ.ن. خیر پیش ِ اول که بهت گفتم مثل اینکه خیلیی بهت فشار آورده دکتر :)) از دیشت دو سه بار تکرار کردی. زیاد حساس نباش، ما خیلی وقتی خیر و خوبی رو در پیش گرفتیم

• دوست عزیز سلام

2 تا سوال!!

1 _شما میگی این سایز همر واسه الان بازی نیست، با تایم ساخت همر مشکل داری یا منابع برای ساختش؟؟

سلام

داداش منم جنوب شرقیم ولی خداییش این میزان همر با پوش اونم از طریق بازار ارسال شده .مولتی هانتر هم اصلا واسش مهم نبوده.خود من تا 7ک تی کی دیدم به مصطفی زنگ زدم گفتم بزنیم رو حذف این سرور فایده نداره!!!30ک گرزی قابل حضم ولی شوالیه ....

ما همه تا الان چند تا سرور ای ار حداقل دیدیم.پلیرهای اون موقع هم فکر نمیکنم چیزی از مهارتهای پلیرهای الان کم داشته باشن.اینجا خداروشکر توتال و توتال دات کام زیاد داریم.اگه میشه طی این چند سال (10-15 سال ) یه نفر یه لینک بزاره که تو روز 17 سرور 2ایکس طرف 7ک تی کی داشته باشه

اگه حتی یه دونه لینک بود من حرفای دوستمون اقای stim رو نمیپذیرم

ممنون

• خب بزارید براتون حساب کنم که سوتفاهم ها حل بشه :

هر ساعت 3600 ثانیه هست

هر 196 ثانیه =1 شوالیه (با احتساب 2% آموزش و بدون کلاه خود)

یعنی ساعتی 18/5 عدد شوالیه تولید میشه که ما 18 عدد در نظر بگیریم...

در 24 ساعت 432 عدد شوالیه توتن میشه ساخت بدونه کلاه خود( این تعداد در صورتیه که اصطبل بزرگ خاموش باشه)

حالا اگه اصطبل بزرگ رو روشن کنه میشه روزی 864 عدد شوالیه...

اگه از هفته ی دوم روشن کرده باشه اصطبل بزرگ رو میشه 8640 تا شوالیه...

تعداد شوالیه ها 7 کی بوده این یعنی از روز 7 سرور اصطبل کوچیک رو با لول 20 روشن نگه داشته و از روز 11 بازی جی اس رو هم روشن نگه داشته...

پس فک نکنم تو تعداد مشکلی باشه...

حالا یه فرض این وسط مطرح میمونه که اگه پوش کرده باشه چرا مولتی هانتر پانیش نزده (تنها نکته ای که میشه روش مانور داد همین مورده)

که با توجه به رید اکانت یویو و جمعیت کپ این اکانت که خیلی با سرعت اومده بالا احتمال (پوشینگ از طریق بازار مولتی ها) برای این اکانت همچنان مطرح میمونه...

سپاس

• اوه ! شما که جواب نمیدادی :)) لول
    قبول نکردم عزیز. بنده با منطق خود شما هم شما رو ضایع کردم ، فشار یکم روت زیاده هنوز نفهمیدی :)) وگرنه اون محاسبات دقیق و پا برجاست. شما هم نتونستی جز تغییر صورت مسئله موردی بهش وارد کنی.

در حدی نیست حرفاتون که بیشتر جواب بدم.

پ.ن. خیر پیش ِ اول که بهت گفتم مثل اینکه خیلیی بهت فشار آورده دکتر :)) از دیشت دو سه بار تکرار کردی. زیاد حساس نباش، ما خیلی وقتی خیر و خوبی رو در پیش گرفتیم

من یه بار دیگه توضیح بدم چون شما عادت کردید به مغلطه کردن فکر میکنید بقیه متوجه نمیشند:)

شما با یه تحلیل از ساخت بیشترین مقدار نیرو ممکن تا روز 16.8 بازی امدید همر علیرضا رو به چالش کشدید(فرض در بیشترین مقدار رو برای همه موارد گرفتید؟!) و ادعا کردید که منابع با توجه به قوانین که پوش نمیتونه بشه پس این منابع از کجا امده:) (به طور واضح پیکان رو به سمت رسول ادمین بازی بردید؟!!)

مقدار همر بدست امده از سمت شما طبق محاسابت دقیق شما این شد

حالا همر علیرضا مقداری معادل
    31000 گرزی 7000 شوالیه و 1200 کاتا رنک 5 سرور (!)

گفتید غیر منطقی هست ساخت همچین همری(چرا؟!) با استدلال به اون 8 فرض اولیه که کردید که در ادامه که نهایتا با ملاحظات دقیق تر مقدار همر میتونه(شما بگو تغییر صورت مسئله)

35000 گرزی 8800 شوالیه و 1200 تا کاتا یا 41000گرزی 7950 تا شوالیه 1200 تا کاتا(فرض گرفتم اون اختلاف همش گرزی کرده باشه!)

حالا همر علیرضا در هیچ یک از این مقدار ها بیشتر از حالت ایده آل نشده اینکه شما چجوری از این نتیجه گرفتید یا میگیرید من درک نمیکنم
    بطور مثال میگم وقتی میخوایم بگیم غیر ممکن هست یه اتفاق میایم همه چیز رو ایده آل حساب میکنیم و نشون میدیم که اگر ایده آل هم در نظر بگیریم باز چینین اتفاقی نخواهد افتاد(!) و چنین چیزی غیر ممکن هست که در هیچ قسمت از استدلال های شما همچین چیزی مشهود نبود:)(یعنی همر علیرضا با مقدار ایده ال شما حتی برابر هم نمیشد؟!) و با توجه به اینکه دارید تو یک بازه 16.8 روزه حساب میکنید هر اختلافی با مقدار همر ایده آل شما در واقع داره به طبیعی بودن این جریان اشاره میکنه :)

قسمت جالبش اینه که میگید من تو محاسبات دسته بالا گرفتم و چون دسته بالا گرفتم پس چون من حال دادم و مقدار این شد پس همر علیرضا مشکل داره (مغلطه!):)

اینکه در روز های ابتدایی به علت نبود گرزی برای غارت مولتی ها، اینکه منابع با بازرا جابجا شده باشه هم هست :) که این مقدار لحاظ نشده تو کل محاسبات چون مقدارش دقیق و مشخص نیست و بیشتر این پوش ها برای زیر ساخت و قسمتی ساخت نیرو میشه که این موضوع کلا کلیه محاسبات رو تحت تاثیر قرار میده:)
    راستی در مورد پوش هم دید بد نداشته باش فکر کن یک تیم امده داره بازی میکنه اول بازی به همر ساز تیمشون منابع کمک میکنند که بتونند سریع زیر ساخت خودشون بالا بکشند( این اتفاق تو ساید جنوب شرق افتاد تو تیم رضا انزلی) یعنی مولتی هانتر یا همون ادمین نمیتونه هر جابجایی منابع رو به عنوان تخلف ثبت کنه:)

پایا باشید

• خب بزارید براتون حساب کنم که سوتفاهم ها حل بشه :

داداش من چرا خودتو میزنی به اون راه ؟شما برو دات کام روز 17 سرور نصف این همرو بکش بیا نشون بده

شما فقط داری میگی میشه میشه .بله روی کاغذ خیلی چیزا میشه

الان خود ادمینم بیاد یه اکانت بزنه توشو پر نیرو کنه یه عده میان میگن میشه.بله با پارتی بازی و چشم پوشی از خیلیا چیزا میشه

اقایون همر ساز که میگن میشه خود کسی هم که همرو کشیده نمیاد دفاع کنه از خودش.بهتر خود ادمین بیاد بگه چجوری میشه اکانتی که تو تاپ غارت نیست میتونه اینجور همری بکشه

این همه منابع از کجا اومده!!!

• یسری دوستان هنوز تو هپروت سیر میکنن ! خب دکتر جان لیمیت زمانو تنها بخوای در نظر بگیری که تو 16 روز نتیجه به صورت زیره ! عزیزم فکر نمیکنی این چارتا کلیلکی که تو کیریللوید میزنین رو همه بلدن بزنن !!!!!تازه این بدون کلاهه !
    برای دوستانی که نقد رو گرفتن عرض میکنم ، پوش غیر قانونیه ! پوش پانیش داره ! داریم تو سرور کسی که پوش کرده و پانیش خورده ولی این دوستان پانیش نخوردن. این همون نکته ایه که به اسم امداد غیبی مد نظر داریم.

پ ن : به نظرم حجت بر هر عقل سلیمی به پایان رسیده،
    پ ن2: سبحان عزیز ، این علی همیشه همین بوده، میفهمه که نمیفهممه ها ولی نمیخواد اعتراف کنه. تا بوده همین بوده. حالا شاید اومد تو والت نوشت خوب مچمو گرفتی.
    پ ن3: آهای دکتری که عکس 34ک گرز میذاری! آیا میدونی خرج یه دونه شوالیه 6 برابر یه گرزیه ؟! بعید میدونم.
    پ ن4: آهای دکتری که 50 تا مولتی داری! هیچ میدونی که طبق محاسبات دقیق به تعداد مولتی بیشتری برای این همر نیازه (برای پوش) و نکتش اینه که فقط برای همین همر تعداد بالاتری نیازه.
    پ ن5: دلیل انقدر پیگیر بودن شخص خودم اینه که قصد داشتم سرور بعدی بازی کنم و همین تیم رو بیارم تو ج غ سرور بعدی اعلامم کنیم بعد ببینم کسی میتونست زرت و پرت کنه، با این شرایط سلااااام تراوین کینگدم
    پ ن 5: چقدر پول بدم کلا سرور منحصر نداشته باشه ؟! خجالت نکش عدد بگو پول هست نبودم گل ریزون میکنیم.

• مجید جان اکه پانیش و محدودیت نداره که بریم به سلامت :))))))))))) چی کار داریم میکنیم دور هم تو این سرورا :))) ! بریم آب پرتقال

اول از همه بگم من خودم مولتی بازم یه وقت فکر نکنی دنبال پاکبازی و این حرف ها هستم

این سبک مولتی بازی که من میبینم محاله 6ساعت هم بتونن سرورهای کام بازی کنن چون بلافاصله بن میشن و پانیش سنگین میخورن

اینجا مولتی بازی شده بچه بازی طرف یه وی پی اس میگیره 30تا 40 تا مولتی میندازه روش تا اونجایی که رمش جواب بده باتش کارکنه ازش استفاده میکنه

خب معلومه مولتی ها با اکانت اصلی آی پی نمیخورن رید میشن

ولی خود مولتی ها آی پی میخورن حالا تهش واسه هر مولتی یه پروکسی هم میذارن ولی آی پی سیستمشون یکیه و قابل شناساییه که همه دارن از به سیستم استفاده میکنن

گلد هم که همینجوریش ارزونه طرف لول1به2 مولتیشم میاد گلد میزنه تازه اگه اونایی که 30ک 30 گرفتنو در نظر نگیریم:d

اینجوری میشه که 200تا 200تا مولتی میکشن با کمترین هزینه هفته دوم 40.50 میلیون غارت میزنن انگار سرور 50 ایکسه :)))

الان نمیدونم وی پی اس قیمتش چنده من یادمه آخرین سروری که بازی کردم وی پی اسم رم2 ماهی 45 میگرفتم 40تا وی پی اس گرفته بودم واسه 40تا مولتی هر وی پی اس 1اکانت تازه باز یه سری وی پی اس ها که کشورشون یکی بود باز بن میشدن

سوال من از مولتی بازهای اینجا اینه آیا توان مراقبت از مولتی هاشونو دارن؟ یکی بیاد بیوفته توو مولتی هاتون خیلی راحت رید میزنه همه رو چون عملا شما فرصت سر زدن به مولتی هاتونو ندارید :D

در آخر ستیم جان من آب پرتقالمو میخورم و نشستم فان بازی میکنم دفسازی میکنم هر وقت هم کرونا اکی شد کار و کاسبی راه افتاد از اون گزینه خیر پیش دوستمون استفاده میکنم :D

• ب‌‌جان جدم اگه تو کام بازی‌کرده باشی اصلا تو‌کام اوایل بازی تا میدگیمم بوده جنگ داخلی داشته رفیق من بیخیال

بنده ش ش بازی‌ میکنم ی سرور با علیرضا بودم کارش درسته این وصله ها بهش نمیخوره شمام همر‌ندیدی

بله سایز همرای این سرور ها نسبت به ای ار و کام بیشتره

دلایل خاصیم داره

• من نمیدونم به تو چی بگم :)
    فدات شم زمانی که من اعلام کردم مثلا دو اکانت فلان و فلانی خیلی واضح غیر طبیعی امدن بالا و 100% پوش شدن با هر میزان سنجشی بسنجی پوش تو این اکانت مشهوده این موضوع رو شما کجا بودی؟! تنها لطف که کردی پست من دیس لایک نکردی در عوضش صاحب فلان اکانت که امد اراجیف بار من کرد رو لایک کردی :)) میبینی رفتارت رو

الانم میگم چون رفیقت امده یه نمودار کشیده و محاسبه کرده یه سری فرضیاتم گرفته و نتیجه بدست امده (که100% قابل توجیح هست) آخرش نتیجه گرفته که این سرور پوش بی نهایت شده و ارزش بازی نداره(اگر بحث سر این باشه که توافق داشتیم اما دلیلش محاسبه شما نیست و نبوده ) اما میدونی مشکلتون اینه میخواید بگید ما ثابت کردیم پس ما درست میگیم:) محاسبات ما دقیق هست :) که من میگم نیست! (پشمات یادته سوخت از محاسباتش داداش اشتباهی پشمات رو کز دادی رفت:) )

من گفتم با معیار سنج شما هیج چیز قابل تایید نیست:) در ضمن من اگر از کیریلوید استفاده میکردم تو محاسباتم اشتباه نمیکردم که شما بیای بگی اره میاد تو والت میگه:) مچمو گرفتی:) یادته که آخر همون جریان هم اشتباه از شما بود:) من فقط توی تحلیلم یک قسمت اشتباه کردم اونم نحوه گرفتن آبادی بود:) یادته یا میخوای کابل بغل کنی؟!!!

حالا پاشو برو بزار نفر بعدی بیاد زیر لاحاف:)

• اینجا مولتی بازی شده بچه بازی طرف یه وی پی اس میگیره 30تا 40 تا مولتی میندازه روش تا اونجایی که رمش جواب بده باتش کارکنه ازش استفاده میکنه

خب معلومه مولتی ها با اکانت اصلی آی پی نمیخورن رید میشن

اقا مجید مولتی 1000 تا هم باشه اول سرور باید یه نیرویی باشه که بتونه این 1000تا رو رید بده یا نه ؟؟ اینا بدون رید کشیدن این همرارو

به فرض همون 50 تا مولتی که شما گفتی رید بدن .تولید هر ده هم 10ک در نظر بگیریم میشه ساعتی 500ک !یعنی روزی 12 میل رید

• حسین جانیه نگاهی به این پروفایل بکن

این پروفایل رضا سورنا هست لیدر و بنیانگذار اتحاد تایگرزها و اگر درست حضور ذهن داشته باشم آرپی جی زن ها هم جز بچه های تایگرز بودن . اینو مطمعن نیستم البته و اگه بخوای از بچه ها میپرسم بهت اطلاع میدم

ناصر عزیز وجود یه اکانت الزاما دلیل نمیشه کل یک اتحاد مربوط به تایگرز باشه
    من خودم هم پرس و جو میکنم و اگر وجود دوستان دیگه ای از بچه های تایگرز و یا تیمشون برام محرض شد حتا توی فروم اعلام خواهم کرد
    اما باز هم تاکید میکنم بنده هیچ اطلاعی از حضورشون ندارم

هر کسی باید آزاد باشد تا اشتباه کند، از پیروزی هایش لذت ببرد
    و برای فجایعی که دچارشان می شود افسوس بخورد و زاری کند.
    باور اساسی ما همین است

• داداش ما وارین باز و سرور 20000ایکس باز ما همر ندیده

شما پرو شما لیدر بیا توضیح بده چجوری این همه منابع بدون رید اومده.

البته شما هم معلومه همرت همینجوری در اومده که اینحوری حمله میکنی وگرنه پوش فضایی تابلوعه تو این داستان

شما که میگی سایز همرای این سرور بیشتر از کام و ای ار دلیلشم بگو دیگه

یعنی تفاوت سایز اینقد باید فاحش باشه ؟؟؟

• خب این داستان مولتی و مولتی بازی همیشه بوده و هست حتی توی کام و ای ار ولی هر کس اندازه توانش تونسته کاری بکنه ومولتی بکشه و واقعا این بحث ها به جایی نمیرسه چون تابلو هست مقدار غارت و همر ها ولی خب چیزیه ه همه دارن یی 2تا مولتی یکی100 تا یکی هم وقتش نداره نمیسازه حالا همر ساخته با پوش دش گرم به جای دف کشیدن تو مولتی ریدش داده

بحث غیر قانونی بودنش هم که اولا ارسال منابع محدودیت داره و هرچقدر منابع بفرستی ایپی نخوری پوش حساب نمیشه این قانون ها مال تراوین قبلی بوده توی دات کام هم نهایتش 1ماه اول گیر میدن اونم اگر تابلو باشه که اونم لوله کشی مینن ه تابلو هم نشه و بعدش ازادمیشه

قبلا پوش برای گرفتن مدال غارت بود ه هی منابع می فرستادن تویه یه ده و ریدش میزدن که الان دیگه نیست

در مورد تعادل همر ها هم همون قدر ه مولتی برای رید غارت هستش که همرها زیاد باشن همون قدر هم دف زیاد میشه

واخرین موضوع اینه توی هر بازی(95 درصد)کسی که پول زیادتر خرج میکنه یا قویتره یا بازی میبره

امیرنا داداش بهت گفتم بیا پیش خودمون هنوز میگم بیا اشتباه نکن اگر خواستی واتساپ پیام بده همانگ کنم بیای این جا من بازیت دیدم میشناسمت (اگر جاسوسیت تموم شده بیا برگرد به خونه) :D :D :D

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• فک کنم تمام ایران فهمیدن ترا مولتی و پوش داره شما مشکلت اینکه تو‌ترا‌ پوشینگ وجود داره کام ی‌فرقی داره من خودم تجربشو داشتم اونجا سر روز 4/5بازی جنگ داخلی میشه ی‌چیزی‌ مثل یکپارچه کردن پس طبیعتا جنگین همرشون بیگ نمیشه بعد ای ار 2ایکس‌ اخری اگر بودین میدیدن ک بیگ همر‌هادی و ارش‌10 و‌سینا چی‌ بود پس پوش‌ م مولتی اونجوریم‌نیست الانم میگم این هجم همر طبیعیه دلیل بحث نداره همرکشا میدونن مام این سرور ی‌دفسازیم فقط :thumbsup: :thumbsup:
    کلش‌اف‌کلنز‌ورویال ایده خوبیه :D