نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• دقیقا مشکل همینجاست شما ادعا کردید که محاسابات شما دقیق هست من برات توضیح اوردم که محاسبات دقیق نیست(!) یا این میفهمی یا باز از نگاه دانای کل نگاه میکنی:) اشکالات که گفتم اینکه کاتا لزوما نباید همزمان با سربازخونه واصطبل روشن بوده باشه همین خودش روزی 400 کی توی محاسبات فرق خواهد داشت:) اینکه شما وقتی بتونید روزی 1.2 میلیون غارت کنی میتونی سرباز خونه و اصطبل روشن کنی نه اینکه زمانی که مجموع غارت شما به 11.3 میلیون رسید در هفته:) پس شما کل هفته سربازخونه و اصطبلت روشن بوده! اینکه تو یه بازه زمانی اکانت توانایی روشن کردن سربازخونه و اصطبل بزرگ بصورت 24 ساعته نداشته این به معنی این نیست که بصورت یکنواخت بیایم ساخت نیرو رو توزیع کنیم :) میتونیم مجموع غارت که در اون زمان اضافه شده رو محاسبه کنیم ببینم توانایی روشن کردن اکانت در این بازه چقدر بوده است:) فرض اینکه جابجایی منابع با بازار رو هم که دوستان اشاره کردند در نظر نگرفتید:) تولیدات اکانت هم که صرف نظر شده:) محاسابات شما اشکال دارد!

از یه فرضیه غلط نمیشه نتیجه درست گرفت

• دقیقا مشکل همینجاست شما ادعا کردید که محاسابات شما دقیق هست من برات توضیح اوردم که محاسبات دقیق نیست(!) یا این میفهمی یا باز از نگاه دانای کل نگاه میکنی:) اشکالات که گفتم اینکه کاتا لزوما نباید همزمان با سربازخونه واصطبل روشن بوده باشه همین خودش روزی 400 کی توی محاسبات فرق خواهد داشت:) اینکه شما وقتی بتونید روزی 1.2 میلیون غارت کنی میتونی سرباز خونه و اصطبل روشن کنی نه اینکه زمانی که مجموع غارت شما به 11.3 میلیون رسید در هفته:) پس شما کل هفته سربازخونه و اصطبلت روشن بوده! اینکه تو یه بازه زمانی اکانت توانایی روشن کردن سربازخونه و اصطبل بزرگ بصورت 24 ساعته نداشته این به معنی این نیست که بصورت یکنواخت بیایم ساخت نیرو رو توزیع کنیم :) میتونیم مجموع غارت که در اون زمان اضافه شده رو محاسبه کنیم ببینم توانایی روشن کردن اکانت در این بازه چقدر بوده است:) فرض اینکه جابجایی منابع با بازار رو هم که دوستان اشاره کردند در نظر نگرفتید:) تولیدات اکانت هم که صرف نظر شده:) محاسابات شما اشکال دارد!

داداش شما فازت خیلییییی بالاست. از ما خارجی. هنوز اون ۱۱.۳ رو نفهمیدی ، یعنی کلا سیستم محاسبه رو درک نکردی :))
    اینجا به بعد را رو به دوربین صحبت میکنم :
    داره میگه وقتی غارت به ۱.۲ در روز برسه میشه روشن کرد سربازخونه اصطبل رو ، عزیزان توی خونه، عدد دقیق اش برای روسن کردن کارگاه اصطبل و سربازخونه در روز که ۱.۶ میل هست رو ضرب در ۷ کن ، که تعداد روز های هفته هست، میشه ۱۱.۳ . این عدد از اونجا اومده.
    مورد بعدی، ایشون هنوز نفهمیده وقتی نمودار عدد ۱۱.۳ رو نشون میده، دقیقا درآمد ناشی از غارت در اون روز میشه ۱.۶ میل، اینو که صریحا توضیح دادم دکتر تو پست اولیه ای که ریپلای زدی. انتظار نداشتم دوباره بیای بپیچونی.

مورد سوم، از اتاق فرمان اشاره میکنن حداقل ایشون ۱۲۰۰ کاتا نیز داشتن، پس کارگاه همچین خاموشم نبوده دوست عزیز

مورد چهارم، من "بزرگ ترین همر قابل ساخت در این سرور" رو حساب کردم ، نه همر ایشون رو که بیام حالا بگم نه کارگاهش روز ۵ ساخته شده

شما انگار بهتون رحم میکنن یه جاهایی دست بالا حساب میکنن بد تر رو میگیرین :)

میخوای روز به روز با هم پیش بریم دقیق تک تک همه منابع خرج شده رو هم حساب کنیم ببینی چند در میاد عددش ؟ البته لازمش اینه که شما اون نمودار غارت رو اول درک کنی عزیز.

پ.ن: نرود میخ آهنی در سنگ، سنگ اش از قضا سنگ پای قزوینه این بار

دوستان ادعای فرضیه غلط دارن ، بله غلطه داداش، ولی به نفع نظر شماست اگرم غلط باشه :) عرض کردم در پست اصلی . با همین به شدت دست بالا گرفتن هم مچ بعضیا گرفته شده دارن میسوزن .
    شب خوش. ببینم سیرک فروم فردا چی داره.

• عزیز جان شما مشکلت اینه که فکر میکنی هرچی که میگی درسته! و تمام جوانب رو رعایت کردی! در حالی که اصلا اینطور نیست و به نظر شخصیم شما کلا توی تراوین تا الان همر نکشیدین و فقط از بیرون بازی آمار و ارقام دادین . یا هم اگه همری کشیدین توی سرور های 1ایکس نرمال یا همون خاله بازی خودمون بوده!

محاسبات دقیق حوصلش در این تاپیک نمیگنجه ولی یه محاسبه سر انگشتی میکنیم
    50تا مولتی (از روز 10سرور آماده و لول10) ساعتی 15ک تولید . توانایی ارسال 30ک در روز . میشه روزی 1ونیم میل منابع فقط از طریق بازار ارسال کرد که ماکسیمم مقدار منابع مورد نیاز برای فول شارژ نگه داشتن همر با کلاه خود 5ونیم میل هستش تقریبا
    چون از روز 10سرور منابع دهای دیفالت مولتی رو لول10حساب کردیم نمودار رید رو سایده وخطی در نظر میگیرم . 4میل منبع در روز نیازه و با حساب کردن زیرساختا 30میل درهفته واسه غارت داشته باشه واسه فول شارژ همر کافیه ( تولید فیدرای خودش و کپش رو پشم هم حساب نکردم)

27ک گرزی 6500تی کی واسه 7روز احیر طبق این محاسبات سرانگشتی راحت در میاد
    اما میمونه 10روز اول سرور
    روز اول سرور 500گرزی سربازخونه لول8 بدون کلاه
    روزدوم500گرزی سربازخونه لول8
    روز سوم 950 لول14
    روزچهارم همون 950لول14
    روزپنجم 950لول14

روزششم 1150لول16
    روز هفتم 1150لول16
    روزهشتم 1150
    روزنهم1150
    روز دهم1150
    با توجه غارت نفرات اخر تاپ 10 در مجموع هفته اول و دوم میشه فهمید مجموع رید ایشون در این 10روز بالای 4ونیم میل بوده! با 4ونیم میل رید چیزی حدود همین 10ک گرزی که تقریبی نوشتم + 1500 تی کی ساخت
    یعنی ایشون میتونسته با این ریدش 37ک گرزی و 8ک تی کی و 1ک کاتا ساخته باشه . حالا ایشون کمتر ساخته دلیل بر کمکاریش نمیشه گذاشت و مابقی منابع صرف زیرساخت ها و کراپ های کپ شده
    من الله توفیق : دوستدارتان
    احسان Shaniz

• سلام

آقایون این وسط تولیدات خود دهکده رو چرا یادتون رفت؟

با تولیدات خود دهکده میشه سربازخونه رو فول شارژ نگه داشت منبعم اضافه میاد تازه

فک کنم با این چیزی که گفتم بقیش دیگه ساده باشه و لطفا این بحثو ببندیم سرمون گیج رفت بسکه عدد دیدیم

مرسی

پ.ن: ارمین دارم برات :D :love:

• همر چی هست اصلا؟
    بگذریم

مورد اول، من طبق ۴ تا فرض اولیه یه سری محاسبات کردم ، اونا رو میگم درسته، پاشم ایستادم

اینکه شما میگی ایشون برای ده دیفالتش ۵۰ مولتی داشته بحث دیگریست، اینکه با بازار منبع انتقال داده شده و پانیش نخورده بحث خیلی جالبیست :))

خلاصه که شما به جای جبهه گیری دو خط اول پست منو خونده بودی میفهمیدی که فرض بر بازی با غارت گرفته شده.
    پارسا هم همچین ادعایی داشت . اگر جواب بده این سخن شما رو ممنون میشم.

حالا هر کدوم از دهکده های شما ۵۰ تا مولتی دارن، دیگه مشکل من نیست :)) بریم سرور ۱۰۰۰ ایکس داداش ؟ عدد دوست داری؟ اونجا میلیاردی همر میسازنا. گلدشم مفته. مولتیم نمیخواد ، فشار کمه. حرص نخور عزیزم

پ.ن. سرور فانه ما نمیدونستیم ؟!
    پ.ن. مولتی هاتو گیریم با وی پی اس زدی آی پی نخورده با اک اصلی، نکنه هر روز روزی ۶ بار روی ۵۰ تا لاگین میکنی منبع میفرستی ؟ عه ! نه ؟ نکنه پس مسیر زدی به دیفالت ؟ عه ! نداره که ! نکنه بات میزنی ؟! عه ! این که دیگه تو این سرور تخیلی هم غیر قانونیه ! :))

جمع کنید برید بابا ، مارو گیر آوردن اینا هم.

داداش شما تعریف خاله بازی رو هم عوض کردی با ۵۰ تا مولتیت ، پشمای همه میلرزه فردا اینو بخونن. پاک کن ، برای خودت میگم :)))

• من نمیدونم چرا تو فکر میکنی فقط خودت میفهمی:)))) یه نمودار اونجا ارائه کردی و چون بقیه سوال نمیکنند در نتیجه فکر میکنی حتما متوجه شدند(!)

طبیعی هست که تو ده اسپان الویت ساخت نیرو هست تا ساخت کاتا:) در نتیجه اینکه ما غارت رو بر اساس سرباز خونه کوچک و اصطبل کوچک سطح 20 محاسبه کنیم خیلی غیر منطقی نیست:) میزان غارت لازم برای روشن بودن این دو 1.2 میلیون منبع در روز است(اون 1.2 رو برای این گفتم) این در 7 ضرب کن میشه 8.4 میلیون یعنی محل تلاقی اول نمودار باید 8.4 باشه نه 11.3 :)

با توجه به اینکه میگید 1200 تا کاتا داشتند 8 روز برای ساخت این مقدار کاتا نیاز دارند یعنی شما میتونید از روز 10 با فرض اینکه روز های قبل هیچ مقداری کاتا ساخته نشده این شرط رو ارضا کنید یعنی تقریا از روز 8 بازی تا 10 بازی میتونستن منابع سر ریز که از غارت دارند رو در سربازخانه بزرگ و اصطبل بزرگ خرج کنند:) میتونی بری حساب کنی:)

من با فرض های خودت مقدار بزرگ ترین همری که میشه ساخته شد رو حساب کردم تقریبا 8 کی بیشتر شد:)

نمودرات برای من قابل درک نبود فکر کنم برای خیلی های دیگه هم قابل درک نباشه چون وقتی میتونی نمودار میزان غارت بر اساس روز رو رسم کنی بیای نمودار غارت در هفته رو برهفته رسم کنی:) یکم سخت نیست؟!!دروغ چرا من میزان غارت در قسمت عمودی رو بر مقدار افقی اونم بر اساس روز تقسیم میکردم:) که تنها غارت در روز رو عددی متفاوت در میومد که اصلا داخل محاسبات ازش استفاده نکردم:) و در کلیت محاسبات من تاثیری نداشت:)

حالا برو حساب کن روز 8 تا 16.8(2.4 هفته زمان لانچ) میشه 9.8 ببین چه مقدار گرزی و شوالیه میاد بیرون
    از روز 13.3 تا 16.8 هم چقدر نیرو از بزرگ ها میاد بیرون

حالا مقدار غارت روز 1 تا 8 رو حساب کن ببین چقدر نیرو تو سربازخونه کوچیک ساخته میشه
    مقدار غارت 8 تا 13.3 رو هم حساب کن مقدار روشن بودن سربازخونه کوچیک ها رو و همچنین روشن بودن کارگاه از روز 10 تا 13.3 رو ازش کم کن ببین چقدر منبع باقی میمونه هر چی موند اونا رو ساخت نیرو با بزرگ حساب کن!

جالا جمع کن:) بیا اینجا عددت بگو اگر تفاوت نکرد محاسبات و مقدار گرزی ها از مقداری که اعلام کردی حق با شماست:)

من نمیدونم اخرش میخواستی بگی که تو این سرور ادمینش نیرو اضافه کرده به اکانت ها ،منابع اضافی داده به اکانت ها،و ..... اینجاشاید گلد به لیدرها داده بشه اما تو بازی دخل و تصرف نمیکنه:) اینجا شاید قوانین بر اساس منفعت مالی تغییر کرده باشه اما اینکه مستقیم بخواد تو بازی دخل و تصرف بشه نه!

شاید من تو قسمت هایی از پست هام درک درستی از نمودرات نداشته باشم اما اینکه محاسباتت دقیق نبود رو نشون دادم در نتیجه اینکه شما بخواید بر اساس فرضیه که داشتید نتیجه ای بگیرید رو من نمیتونم قبول کنم:)

کلمات خیر پیش، از ما خارجی،محاسبات کیلویی، تو با همین فرمون همر بکش،با بزرگترت دوست آشنا صحبت کن و .... همه اینا به خاطر یک تحلیل بود که انجام دادی:) اینا رو به من نگفتی ها به هر کسی که خواست نظری بده:) آخرشم محاسبات دقیقت دقیق نبود!

حالا خیر پیش

• دکتر خودشون اومدن گفتن جریان چیه ، بیخیال شو.

نمودار رو بر حسب نرخ کشیدم، جون این جوری میزان تولید مورد نیاز خط افقی ثابت میشه قبل درک تره، تا دو تا خط با شیب های مختلف بیایم برخورد بدیم به نمودار جمع غارت.

حالا شما اونجوری راحتی اونو بکش برای خودت.
    800 تا کاتای اضافی هم که من حساب کردم بذار پای نون خور اون گرزیایی که غارت میکردن تو این ۱۷ روز، خوبه؟ جا زیاد داره داداش. ازین حرفایی که شما میزنی خارجه.

طرف میگه ۵۰ تا مولتی داشته پوش میکرده :)) من مشکلم همین منابع اضافی بود که حل شد.

من الله توفیق

طرف خودش میگه ملت وقتی من مُردم برام سیاه نپوشید، مردم میگن مرحوم غلط کرده ما به احترامش میپوشیم. شده جریان شما.

پ.ن محاسبات دقیق بود و هست. شما نمیخوای بپذیری، یه بار گفتم، یه بار دیگه هم میگم که حجت تمام شه، اون محاسبه بزرگترین همر قابل ایجاد سرور بود. اگه جاییش غلطه بفرمایید.
    حالا دوباره میاد میگه کاتا ران نمیکنیم :)))))
    دقیقه داداش، من چی کار کنم که دقیق هست؟ ببخشید غلط کردیم درست محاسبه کردیم :)

• اینکه با بازار منبع انتقال داده شده و پانیش نخورده بحث خیلی جالبیست :))

دوست نه چندان محترم پست رو کامل بخون اطلاعاتت بره بالاتر. همه چیز به نمودار خوشگل کشیدن نیست :))))
    تولید 2ساعت از 24ساعت منابع مولتی رو بدون هیچ محدودیتی میشه با بازار فرستاد. یبار لاگین کنی کافیه(چند میل منابع لازمته من با بازار بفرستم؟)
    اینکه چجور میشه اکانت مولتی کشید و آی پی نخورد رو کلاس خصوصی برات میزارم بعدا
    پ.ن : 50تا مولتی چیز زیاد سختی هم نیست. بگو کدوم سایدی از همون ساید 2نفر معرفی کنم یادت بدن چجوری میشه
    پ.ن2: این سرور پیشنهاد میکنم واسه یکی از پلیرای تاپ 10 چیزکنی و بری روی اکانتاشون تا بازیو همرکشیدن رو یاد بگیری

• دوست نه چندان محترم پست رو کامل بخون اطلاعاتت بره بالاتر. همه چیز به نمودار خوشگل کشیدن نیست :))))تولید 2ساعت از 24ساعت منابع مولتی رو بدون هیچ محدودیتی میشه با بازار فرستاد. یبار لاگین کنی کافیه(چند میل منابع لازمته من با بازار بفرستم؟)
    پ.ن : 50تا مولتی چیز زیاد سختی هم نیست. بگو کدوم سایدی از همون ساید 2نفر معرفی کنم یادت بدن چجوری میشه
    پ.ن2: این سرور پیشنهاد میکنم واسه یکی از پلیرای تاپ 10 چیزکنی و بری روی اکانتاشون تا بازیو همرکشیدن رو یاد بگیری

دقیقا مساله همینه
    استیم هم میگه اون همر براساس غارت ساخته نشده و خود شما هم اعتراف کردید که پوش شده و همه پوش میکنید
    منم عکسشو گذاشتم که در واقع اینکار خلاف قوانین بازیه و حالا گویا به دلایلی چشم پوشی میشه
    جالبه که با افتخار میاید تعریف میکنید و فکر میکنید مهارته و سبک بازیه

• نه من فکر میکنم دارید مغلطه میکنید :) فرار رو به جلو (!)
    در واقع شما یک پست تحلیلی گذاشتید و قبول نمیکردید که اشتباه هم کردید توی پست هاتون اشاره به محاسبه دقیق هم داشتید:) بارها و بارها!!!! هر کسی هم نظری میداد با ادبیات خاص خودتون سرکوب میکردید :)

چون فکر کنم خیلی واضح تو این پست توضیح دادم که اکانت های bridge , effect غیر طبیعی رشد داشتند(ورود نکردم به بقیه اکانت ها)، پوش و مولتی داشتن بحث امروز نبود که شما بخواید بهش بپردازید:) بحث اصلی شما ساخت همر ، میزان مقدار دقیق همر و اینکه ادمین یا نیرو اضافه کرده یا منابع داده:) الانم کابل گرفتی که بقیه پست هاتو با حالا خیر پیش بدرقه نکنن:)

• دوست نه چندان محترم پست رو کامل بخون اطلاعاتت بره بالاتر. همه چیز به نمودار خوشگل کشیدن نیست :))))تولید 2ساعت از 24ساعت منابع مولتی رو بدون هیچ محدودیتی میشه با بازار فرستاد. یبار لاگین کنی کافیه(چند میل منابع لازمته من با بازار بفرستم؟)

اوه، چه سخنان رسا و لرزه بر تن اندازی‌
    حاجی تو هنوز نمیدونی چی تو بازی غیر قانونیه و بن و پانیش داره چی نداره

از وقتی چش باز کردی وسط مولتی بازا و پوشرا بودی :))
    بازی اصلی رو ندیدی تو عمرت نمیدونی چه خبره، هیچ دیدی از حرفی که میزنی نداری.
    وقتی ما تو تاپ غارت بودیم شما تراوین نمیدونستی چیه.

پ.ن. حالا شما رو با چیز راه دادن به اکانت و بازی کردن باهاتون بحث دیگریست که جاش اینجا نیست.

• نه من فکر میکنم دارید مغلطه میکنید :) فرار رو به جلو (!)در واقع شما یک پست تحلیلی گذاشتید و قبول نمیکردید که اشتباه هم کردید توی پست هاتون اشاره به محاسبه دقیق هم داشتید:) بارها و بارها!!!! هر کسی هم نظری میداد با ادبیات خاص خودتون سرکوب میکردید :)

چون فکر کنم خیلی واضح تو این پست توضیح دادم که اکانت های bridge , effect غیر طبیعی رشد داشتند(ورود نکردم به بقیه اکانت ها)، پوش و مولتی داشتن بحث امروز نبود که شما بخواید بهش بپردازید:) بحث اصلی شما ساخت همر ، میزان مقدار دقیق همر و اینکه ادمین یا نیرو اضافه کرده یا منابع داده:) الانم کابل گرفتی که بقیه پست هاتو با حالا خیر پیش بدرقه نکنن:)

دکتر علی زنو گرامی، من خودم اون پست شما رو خیلی پسندیدم.

این حرفایی که میزنی که ادعا کردم و الان کابل گرفتم و ...

خداروشکر که پست ها همه نوشتاری و موجوده !

تشریف ببرید بخونید یک دقیقه، ببینید من چی نوشتم؟

۸ تا فرض هم اولش گذاشتم که اگه یه سرورم بازی کرده باشید که بیشتر از اینا کردین ، میفهمین که هر کدومش برای کم کردن حجم اون همر بیشتر از کافی هم هست.

حالا خیلی دوست دارم بدونم کدوم قسمت دقیق نبوده در محاسبه ی بزرگترین همر ممکن سرور ؟ بگو دیگه؟ ۳ تا پست هست دارم میپرسم :) !

• دقیقا مساله همینهاستیم هم میگه اون همر براساس غارت ساخته نشده و خود شما هم اعتراف کردید که پوش شده و همه پوش میکنید
    منم عکسشو گذاشتم که در واقع اینکار خلاف قوانین بازیه و حالا گویا به دلایلی چشم پوشی میشه
    جالبه که با افتخار میاید تعریف میکنید و فکر میکنید مهارته و سبک بازیه

بله مولتی کشیدن مهارته و یه نوع سبک بازیه که هرکسی نمیتونه بدون بن شدن و ای پی خوردن این سبکی بازی کنه ! بهتر بگم : مولتی کشیدن هنره. شما هم اگه میتونی بکش!

از وقتی چش باز کردی وسط مولتی بازا و پوشرا بودی :))
    بازی اصلی رو ندیدی تو عمرت نمیدونی چه خبره، هیچ دیدی از حرفی که میزنی نداری.

ورژن3.6 قبل فیلتر هم با 15 16 تا مولتی رکورد همرجهانی رو زدیم! بن هم نشدیم :))
    پینوشت : یکی به اینا بازی یاد بده :)) الفباشم بلد نیستن چه برسه به مولتی کشی و بقیه موارد!
    پینوشت2 : چیزو سفت نگیری لیز میخوری . سفت بگیر به بچه ها میگم پوشت کنن همرای تو هم بالا بیاد
    پینوشت3 : زمین کجه لابد شما رقصت خوبه

• آقا احسان
    مولتی بکشی بدون آیپی خوردن بیشتر از مهارت نیاز به پول داره. درست بالا آوردن مولتی مهارت میخواد
    منم مولتی کشیدم برا غارت و دفسازی که کسی از اکانت اصلی نمیتونست تشخیص بده از بس پاپ و زیرساختشون قوی بود. (البته زیرساخت قویش بخاطر پلن خوب یکی از دوستان بود)
    تازه مولتیای من رو وی پی اس هم نبود و خط اینترنت اضافه و سیستم اضافه و ... هم براش خرج نکردم. همون امکانات خانگی خودمون بود. ایپی هم نخوردن هیچ وقت. فکر میکنم حدود 9 تا مولتی که کار 30 تا مولتی بقیه مولتی بازایی که دیدمو میکرد.
    ولی حرف من درباره ارسال منابع از طریق بازاره که اگه به قسمت قوانین مراجعه کنید خلافه. حتی تو اسپیدترا.
    و با توجه به حجم غارت و سایز همرهایی که دیدیم و مهمتر از اون صحبتای شما مشخصه که حجم خیلی زیادی از منابع از طریق بازار منتقل شده
    پیشنهاد میکنم شما و همه دوستان مولتی باز به بخش قوانین بازی مراجعه کنن و قانون اولو بخونن.

عکسشم تو پستای قبلی گذاشتم که بازم میذارم.

• دوست عزیز (!)

<بخش اول>
    من توضیح دادم تو محاسبه بخش اول مقدار 1.2 هفته فرض نیمه روشن بودن غلط هست چون فرض اولیه شما این بوده که سربازخونه و اصطبل و.... همه 20 هستند در نتیجه شما باید میزان غارت تا 1.2 رو محاسبه میکردید ببیند با اون منبع چه مقدار نیرو ساخته می شود(فرض شما این بوده که ایده آل ترین مقدار نیرو حساب کنی درسته؟!) پس میزان غارت تا 1.2 هفته رو حساب میکردید با مقدار منابع بدست امده چه مقدار نیرو ساخته می شود:) ر این رو قبول میکنی یا بازم توضیح بدم؟!!!!!
    یعنی اینکه 1.2 رو در 11.3 ضرب کنی تقسیم بر 2 کنی (مساحت مثلث) عددی معادل 6.78 میلیون منبع میشه یعنی مجموع غارت تا روز 8.4(1.2 هفته)با فرض 20 بودن سربازخونه و اصطبل که گرفتی تقریبا

9800 گرزی 2400 شوالیه بدست میاد! تقریبا با 6 میلیون منبع هزینه کردن

<بخش دوم>
    تو حد فاصل اینکه اکانت بتونه سرباز خونه بزرگ و کوچیک رو روشن کنه(یعنی فاصله بین 1.2 تا 1.9 هفته) هم باز امدی نیمه روشن گرفتی که اونجا هم باید منابع بدست امده رو حساب میکردی منابع روشن بودن کوچیک ها رو کم میکردی میزان دقیق تعداد نیرویی که با بزرگ میشه ساخت حساب میکردی؟!! اینم قبول داری؟ درک میکنی؟!!
    تفاوت ساخت نیرو شما با نیمه روشن و منابع در دسسترس میبینی یا نه؟!! من این محاسابت با فرض خودت دارم انجام میدم من چیزی به فرض تو اضافه نکردم

<بخش سوم>

مورد سوم اینکه میزان تقریبی کاتا ساخته شده اکانت معلوم بود پس لزومی نداشت از همون اول بیای تو محاسبات دخیل کنی، همچنین این که دهکده اسپان هست و قرار نیست واندر زن باشه با توجه به فرض خودت که گفتی از بقیه دهکده ها دور هست پس زمان اینکه اکانت بتونه سرباز خونه و اصطبل روشن کنه کمی زودتر از زمانی هست که شما در نظر گرفتی؟! اینم قبول میکنی دیگه؟!!

با همین سه مورد مقدار همر ساخته شده با شرایط در نظر گرفته شده توسط شما از مقداری که خودت بدست آوردی خیلی بیشتره!!! گفتم که من یاد معمای مونتی هال انداختی برو سرچ کن بخون :)

• آقا بیخیال
    واقعیتش اینکه همر ما از آسمون افتاد... گفت بععع!!!! گفتم بهه سلام! اینجا چیکار میکنی؟ گفت منو مولتی هانتر فرستاده بکوبی درو دیوار :thumbsup:
    میخوام این جمله رو قاب کنم بزارم سردر موسسه فیزیک و فناوری مسکو زیرشم بنویسم Dr.Xeno :D

خیلی حال با پستای تحلیلیت حال کردم ماشالا....

• به نام خدا
    خب
    این بار دوستان از مرحله این با اون بسته رسیدن به مرحله این چرا همرش اینقدر گنده ست!!!
    ساید شما که با اختلاف سلطان مولتیه نمی دونم چرا آقای شانیز می خواد بهتون مولتی کشی یاد بده :D
    با این همه مولتی فردا باید خودتونم جواب پس بدیدا ؟!!!
    اگرم واقعا با این اختلاف مولتی کشی نتونستید اینجور همری بیرون بدید دیگه حرفی نمی مونه.
    ..!!
    تشکر از همه خوبای تراوین که کمک کردن سرمون گرم شه تو این وضعیت <3

• خب پاسخ بخش اول:

قرار نبود ما بزرگترین تعداد گرز و شوالیه ممکن رو در بیاریم دوست گرامی ، چند بار بگم ؟ بله اگر فقط گرز خالی شارژ میکردیم از اینی که شما حساب کردی هم بیشتر میشد. صورت مسئله رو عوض نکن که بخوای جواب متفاوت بگیری.
    برای بار ۴۰ ام هم میگم :) قرار نبوده همر یک شخص تو بازی رو شبیه سازی کنیم ببینیم چقدر میشه، بلکه یک فرد فرضی که همواره در رنک ۱ غارت بوده.
    بعد الان شما خوشحالی که این فرد فرضی اگر کاتا روشن نکنه گرز هاش چند ک بیشتر میشن ؟ بعد از اون میخوای نتیجه بگیری همر این یو یو آقا استاندارد بوده و با غارت فقط ساخته شده ؟ نمیشه دیگه ، قیاس مع الفارق هست.

اگر میخوای کاتا رو روشن نکنی و برای ایشون محاسبه کنی ، بسم الله ما مشتاقیم ببینیم محاسبات شمارو و نتیجه نهایی رو، ولی حواست باشه، اون موقع باید غارت جناب یو یو رو بذاری تو نمودارت ها :) غارتش حدودا نصف این چیزیه که من آوردم تو این نمودار ها :) انوقت اون ۲.۸ روزی که داشتی و داری برای حرص میزنی که باید زور تر روشن شه توش گم میشه ها ، از ما گفتن بود.

این از بخش اول.

بخش دوم:

خب اینجا نمیدونم شاید چون نصفه شب نوشتی سوتی دادی دکتر. من تو پست اولیه نوشتم اینجا رو با خط صاف تخمین میزنیم، چرا که دست بالا هست خط صاف براش !
    حالا توضیحش، میزان منبع بدست آمده تو این بازه که میبینم خودتونم قبول دارید میشه مساحت زیر نمودار ، حالا اون خط منحنی رو با خط صاف تقریب بزنیم مساحت اش رو بیشتر در نظر گرفتیم یا کمتر؟ خب بله بیشتر ، پس دست بالا هست فرض اش همانطور که گفتم.
    در اون بازه من گرفتم کوچیکا روشن باشند، و بزرگ ها نیمه روشن . شما میگی منابع رو حساب کن یعد ببین چقدر میمونه برای بزرگ ها. جفتش یک جواب میده. اون مساحت زیر خط نارنجی که کاملا صرف شارژ کوچیک ها میشه، میمونه اون مثلث بالایی. مساحت مثلث هم که قاعده در ارتفاع تقسیم بر ۲. حالا من که گرفتم نیمه وقت روشن چقدر منبع گذاشتم کنار؟ آفرین، ارتفاع ضرب در نصف قاعده (نصف زمان بازه) . پس جفتش یکی هست و توافق داریم اینجا، گرچه شنا فکر میکردی نیست موقع نوشتن جوابت.

مورد سوم:
    میزان تقریبی کاتا مشخص بوده پس من باید دقیق میاوردم تو معادلاتم. برای بار صدم میگم، محاسبات برای یک فرد خاص نبوده، بزرگ ترین همر (همرکامل با کاتا) ممکن مد نظر بوده که حساب شده. پس این مورد هم محاسبات من رو زیر سوال نمیبره چون هدف اش اونی نبوده که شما میگی.

به هر حال،

شما هم اگر میخوای برای این مورد خاص رو حساب کنی، بیا میزان غارت دقیق خودش رو بذار تو نمودار، بعد حساب کن ببین با همری که درومده از اک همخوانی دارد یا نه. اگه انجام بدی ممنونت میشم. از فرض های منم استفاده نکن، صفر تا صد اش با خودت. همه چی رو هم حساب کن.

از قدیم گفتن:

آن را که حساب پاک است، از محاسبه جه باک است.

ما استقبال میکنیم.

نه که بیای سواستفاده کنه ازین همه فرض بنده که بخوای با اختلاف ۳-۴ ک گرز بگی نه اشتباه کردی :)

خب همه موارد اتون جواب داده شد. اگر جایی از جوابا مشکلی داره بگید که من هستم همینجا فعلا تا شبهات از بین بره.

پ.ن. سوال اصلی که بیان شده بود قبلا، منابع جادویی از کجا اومدن؟ نه پارسا جان از آسمون نیوفتاده، نیرو هم اضافه نشده ، ولی به نظر میاد روی قوانین بازی چشم "پوشی" شده شدیدا :) و این منابع از بی قانونی اومده.

پ . ن .۲ : تو مسابقه دو هم اگر قانونش رو بردارن و یه عده با موتور بیان، مسابقه رو می برن، خوشحالی نداره. این برای اون دوستی که خیلی رو مولتیاش حساس بود :))

• آقا بیخیال
    واقعیتش اینکه همر ما از آسمون افتاد... گفت بععع!!!! گفتم بهه سلام! اینجا چیکار میکنی؟ گفت منو مولتی هانتر فرستاده بکوبی درو دیوار :thumbsup:

سوالی برای بینندگان عاقل فروم وجود داره،
    این آدم هایی که الان چنین همرهایی دارند، در سرورهای رسمی تراوین ... به این همرها اصلا نزدیک هم نمیشدند (در این تایم از بازی)

یه چیزی تو این سرور مبهمه
    نیاز به کمی حواس جمع کردن داشت
    که البته Stim عزیز با محاسباتی که انجام داد، حجت رو بر همگان تمام کرد

جناب پارسا، این همرها دست رنج شما نیست .. ولو با مولتی کشی و پول خرج کردن
    کثافت کاری عظیمی پشت شما و اکانت هاتون هست
    و خدا میدونه این مسیری که توش هستید به کجاها میرسه ...!

حسین