نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• درود
    خب اسم اکانت منو فهمیدی؟
    امیدوارم این درس عبرتی بشه برای اونایی که فکر می کنن زنگن...
    می دونی فرق ما با تو چیه؟؟
    تو مولتی ما هم می خوای رید بزنی از ترست ساعت 6 صبح اتکت رو لانچ می کنی ولی ما ساعت 3 روز تعطیل مستقیم بدون فیک می‌آییم میزنیمت فکر نکنی خبریه...

قبلا هم گفتم به جای نشستن تو فروم برو یکم تو بازی که اینجوری نخوری...

خسته نباشی به همه کسایی که زحمت کشیدن به خصوص حسام عزیزم ❤️

موفق باشید

• زیاد به خودتون ننازید روز ها من نیستم من شب ها تا 10صبح روی اکانت هستم

ولی اونی که این جوری چیف شده دیگه چیه

تیم فشار سرورهای قبل کجا بودی ؟؟؟ :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    اینم میزارم از ادغاتات کم بشه

کلا انگار رسم ده اول ما هر سرور چیف بشه

• زیاد به خودتون ننازید روز ها من نیستم من شب ها تا 10صبح روی اکانت هستم

ولی اونی که این جوری چیف شده دیگه چیه

تیم فشار سرورهای قبل کجا بودی ؟؟؟ :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

یعنی تو قشنگ از اونایی که اگه تا صبح 20 نفره اره صبح پا میشیی میگی ما همرو اره

حقم داری ندونی برو از بزرگترات بپرس تا برات بگن

شما تهش تو سرور خالی 1 ایکس میتونی شاخ بشی زود بود برات بیای 3 ایکس

• صفا کنید 5سرور زدین البته این عکس دوروز پیش بود رتبه 5 شده بودیم

عکس امان نامه تیم فشار گذاشتم بالا

• دوستان گفتنی هارو گفتن
    شما شبها می اومدی مفت بری به این توجه نکردی که روزا میزارن تو کاسه ات ؟
    شما از اون دسته ادم هایی هستی که تا جا داره کتک میخورن دوباره پا میشن میگن اصلا هم درد نداشت و دوباره این روند طی میشه
    قرار بود مولتی های اون مناطق رو کاتا کنی تا دو سه روز اینده (پلنت) به چوخ رفت ؟
    پاک باز خسته دوسه تا مولتی میخواستی ؟
    اخ اخ اخ چیف شدی
    این عکس رو هم میزارم خالی از لطف نیست

امان نامه دادی زاررت

• اره شما زودتر زدین حیف شد وگر نه 2وروز دیگه باید کاسه چه کنم میگرفتی دستت

بلا خره بازی زد خورد دیگه الان چیکار کنم خوشحال بشی همر از مولتی های شما بود و به مولتی های شما هم برگشت اصلا رسم زندگی همینه خخخخخخخخخخخ

ولی تا اونجایی من یادم سپهر تیم فشار این چیزا توی اسپید ترا بردی یا حرکت شاخی نداشتن تا بوده پرچم بالا بوده

حالا 1ده چیف کردین دمتون گرم واندر 100نکردین که :D

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• از رزومه یکی حرف میزنه که سرش به تنش بیارزه همه تیم فشار رو هم میشناسن شمارو هم میشناسن سره اینکه تو سایدشون نباشی دعواس
    بحث با شما فایده ای نداره چون کله ات تو برفه
    واندر هم صد بشه میگی مهم این بود همر من رنک 5 بود زدین
    اصلا شما مارو چیف کردی
    چطوری چیفر

• عجب

مارو که میشناسن بلاخره همهیشه توی تیم برنده بودیم
    شمارو هم میشناسن همیشه بازنده بودی

من گفتم که دمتون گرم چیف کردی خوشحال باشید

اره این راست میگی سرم دعواست هی میگن نیا

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام دوستان گرامی
    پیش میاد این زد و خوردها جالب بود این حرکت ان دبل
    هرازچندگاهی ازاین دست دوستان میان ومیرن ولی خود ان دبل داره اکانتی کههمین رویه رو پیش گرفته
    رسما داره مولتیا مارو اتک میده و هیچ کسیم بهش چیزی نمیگه.
    کم نیستن دوستان ما توی ان دبل یکیشون بیاد بگه چرا جلوی اینجور پلیرا رو نمیگیرن؟
    سن و سال بچه ها بالاست میشه یکم مودبانه ترم کل کل کرد لزومی نداره حتما فحش بدید به هم
    نشونه باحالی دیدم تو بازار که نمیشه همه منابع رو فرستاد.
    نذاریم محیط بازیواسه خودمون وبقیه ناجور بشه من خودم قبلا برخوردا ناشایست داشتم بهتره نریم این راهو
    همه دوستان چه نظری موافق داشته باشن چه مخالف مورد احترام هستن.

muhamad.komatsu

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

• بسم الله استارتشو سپهر زد . زد خورد ها شروع شدن اولیش که خیلی قشنگ بود تبریک se رو پذیرا باشید برای پلن قشنگتون

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• فقط مدال های اتحاد ما میپرن یا واسه شما هم اینجوریه . امشب دومین مدال هفته اول اتحادمونم پر پر شد . فک کنم جنسشون ایرانییه:)

• سلام ملت :)

سپهر لامصب به من گفته بودن به کسی نگم توام هستی این سرور :)))
    از همون اول شروع میکنی به چیف ، اینجا رو هم مثل دژکول بیابون میکنیا . یه خورده آرومتر باش بزار تا کتیبه ها برسن :)

رفع اسپم : https://tx3.speedtra.com/statistiken.php?id=0&idSub=3

• سلام ملت بر تو
    خودش از لحظه استارت اسم زده بود پروفایلش

• خب یه موضوع تعجب بر انگیز که دیشب اتفاق افتاد ولی وقتش نبود دربارش حرف بزنیم
    پلن بازیکنای مرزی اس ای توی منطقه خاکستری روی یکی از اکانتای ما تو همون منطقه بود
    حالا نمیدونم این کار با لیدرای SE هماهنگ شده بوده یا سر خود بوده امیدوارم توضیح بدن مام تکلیفمون رو بدونیم به هر حال
    لینکا بیشتر ایناست اما در همین حد هم کفایت میکنه یه 500 600تا کاتا 1کی رعد و چیزای دیگه هم بوده

• حالا نمیدونم این کار با لیدرای SE هماهنگ شده بوده یا سر خود بوده امیدوارم توضیح بدن مام تکلیفمون رو بدونیم به هر حال

طبق صحبتی که لیدر اس ای اومد و باهم حرفشو زدیم بدون هماهنگی این کار انجام شده بود و خودشون هم پشیمون بودن که پلیراشون همچین کاری انجام دادن
    امیدوارم دیگه شاهد حرکات نسنجیده از هیچ سایدی نباشیم

• سرور خوبی بوده تا حالا
    کاش انقد که بچه های اس ای تو اعلام آمادگی فعال بودن الانم میومدن دور هم بودیم

جهت تلطیف جو
    دیروز یکی اتک داد به ما

بهش میگم چرا میزنی میگه میخوام گندمخور ازاد کنم :))
    دیدم وضعش خوب نیس منم بقیه گندمخوراش رو براش ازاد کردم!

خواستین گندمخور ازاد کنین بزنین به واندر

• نکته جالبی که ازصبح مد نظرم هست چیف مجدد دیفالت سابق اکانت موناکو توسط سپهر از اکانت paradise هست
    من دقیق یادم نیست طی پلن قبلی که اکانت oops دیفالت monako رو چیف کرد همون موقع این فیدر رو سپهر چیف تو چیف کرده
    یا اینکه جدیدا این اتفاق افتاده که قابل توجه هست

شاهد درگیری جدید خواهیم بود یا متای پنهانی که هنوز رو نشده؟
    دوستانی که اطلاعات دقیق تر دارن ممنون میشیم ما رو هم در جریان بذارن

پینوشت:در حین تایپ این متن برق هم رفت و داستان جنایی تر شد ?(

• خب اول از همه باید بگم اون ده جریان خاصی نداره نه متایی هست و نه درگیری
    خداروشکر با هر 3 ساید دیگه رفیق هستیم

اما نکته بعدی بعد از اتکای جنوب شرق که خب با پیگیری لیدراشون مشکل حل شد الان نوبت SW شده مثل اینکه دلیل این اتک رو متوجه نشدم

و نکته بعدی درگیری بین NE و SE هست به نظز بچه های NE یه ده بچه های SE رو پروندن اگه اینطور هست لینک بذارید جذابیت بازی به فرومش هست
    البته درگیری های ریزی هم بین SE و SW بوده

تحلیل گرا کجایین حوصلمون سر رفت :دی

• خب اول از همه باید بگم اون ده جریان خاصی نداره نه متایی هست و نه درگیری
    خداروشکر با هر 3 ساید دیگه رفیق هستیم

پس به امید خدا با همشون متا میکنید:)

اما نکته بعدی بعد از اتکای جنوب شرق که خب با پیگیری لیدراشون مشکل حل شد الان نوبت SW شده مثل اینکه دلیل این اتک رو متوجه نشدم

se رو هم داره میزنه

و نکته بعدی درگیری بین NE و SE هست به نظز بچه های NE یه ده بچه های SE رو پروندن اگه اینطور هست لینک بذارید جذابیت بازی به فرومش هست

فک کنم چیف کردن بخاطر این که اکانت چیف شده به مولتی های ne دست درازی کرده و کلی منابع برده ازشون . البته تلفات خوبی هم گرفته . نظر شخصی من اینه تو این قضیه ne ضرر کرده چون هم کلی منابع از دست داد هم همر هاشو تیکه پاره کرد برای چیف این دهکده . درسته از se دف پروندن اما دف قابل جبرانه چون یهو از 30 تا ده میکشی بیرون دف رو اما همر رو باید از یه ده کشید