نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• نگران که نیستم ولی برام سواله رومن خوب چرا اینقدر کمه؟؟ اکانت رومن بعد کتیبه سخت میشه جلوشو گرفت

فکر میکنم علتش اینه که اکانت رومن دیرتر بالا میاد. احتمالا از هفته سوم شاهد حضور رومن ها در تاپ خواهیم بود.

• فکر میکنم علتش اینه که اکانت رومن دیرتر بالا میاد. احتمالا از هفته سوم شاهد حضور رومن ها در تاپ خواهیم بود.

علتش شاید این باشه که رومن دیر میاد بالا
    ولی هفته ی 3 بازی هفته ی گول هاست =)

• من برداشت خودمو گفتم شاید اشتباه کرده باشم اما به خاطر تاپ ۱۰ دو تا اتحاد ساید اس ای فکر میکنم دو اتحادی بودن اس ای بلوف باشه

داداش فقط تو تاپ رید عقب هست یکی از اتحاد ها اما تو مهاجمین بالاتره و توی قسمت اتحاد ها رنک 1 مهاجمین هست همون اتحادی که تو رید عقب هست

این نشون میده که اون اتحاد دف ساز یا مولتی نیست از نظر پاپ هم رنک 4 هست یعنی انقدر منابع دارن که از اتحاد NE TEAM که هم پیمونه خودشه و تو غارت هم بالاتره از نظر پاپ بیشتره

پ.ن : خودمم ندونستم چی گفتم وای به حال شما :(

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• من میگم بنا به ادله موجود و مزید بر علل قبلی حقیر پیرامون مناغشات فی ما بین اتحاد ها و با نظر بر رتبه مطرح شده در فرمایشات حضرتعالی و یه چی تو همین مایه ها
    اگه فهمیدی من چی گفتم منم حرفتو فهمیدم :D

• دوستان عزیز من اگر پست میزارم میخوام فروم یکم شلوغ باشه و با هم بیشتر آشنا بشیم الان من مطلب گذاشتم اصلا لایک یا دیسلایک نداره . حالا بعضی از دوستان لطف دارن لایک میکنن . اما این رفیقمون اقا سامی ما هر چی پست میزاریم دیس لایک میکنن .
    داداش با دیسلایک کردن من اینجا اتفاقی نمی افته خدا شاهده. اگر ناراحت میشید که کلا پست هم نذاریم حالا ما کل کل رو شروع نکردیم . حتما اونموقع میخواید فحش ریپلای کنید
    در پناه ایزد منان باشی برادر

پ.ن: شاید هم با شما متا کردیم شروع نکن به دشمنی با کسی که نمیشناسیش و آزاری هم بهت نرسونده

به دل نگیر داداش بازی و فروم دیگه

فعلا که خبری از بن شدن مولتی ها نیست ببینیم واقعا تیم مدیریت رسیدگی میکنه یا وعده الکی بوده

میخواستم یه پست بزارم که چجوری مولتی بازی تراوین خراب کرده و زد و لذتش کم کرده ولی فعلا حسش نبود و یاد این جمله دوستمون هم افتادم که آن چیز که عیان است چه حاجت به بیام است

• به دل نگیر داداش بازی و فروم دیگه

فعلا که خبری از بن شدن مولتی ها نیست ببینیم واقعا تیم مدیریت رسیدگی میکنه یا وعده الکی بوده

میخواستم یه پست بزارم که چجوری مولتی بازی تراوین خراب کرده و زد و لذتش کم کرده ولی فعلا حسش نبود و یاد این جمله دوستمون هم افتادم که آن چیز که عیان است چه حاجت به بیام است

خیلی نمیخوام وارد این بحث مولتی اکانتی و اینا بشم
    ولی فقط میخوام اینو بگم که از ساید ما بالای ۷۰ اکانت بن و یا حذف شدن حالا شاید با سایدای دیگه مهربانان تر برخورد بشه نمیدونم ولی با ما که اینطور نبود

درباره مولتی بازی هم کسی اگه ادعا داره که مولتی باز فلان و چنان هست امادم باش هرجا خواست بحث کنیم ببینم کی کیو قانع میکنه
    من مثه خیلیای دیگه نیستم که کاری رو بگم بده اما انجام میدم ۱۴ ۱۵سال دارم تراوین بازی میکنم از ای ار تا دات کام و تورنومنت بعد وارین بعد دزکوب و الان هم اینجا و توی تمام این سالها با مولتی بازی کردم بهشم افتخار میکنم از ورزن ۳.۶ تا الان
    تازه ای ار و دات کام که منابع و قفس هم میخریدم
    کسایی که میگن تراوین ورزن قدیم مولتی بازی نبوده راحت بگم اون زمانو ندیدن و یا اون موقع بیشتر در حد اکانت فارم بودن نمیدونستن چی به چی هست

اینم بگم حرف کلی بود اگه شما رو ریپلای کردم منظور شخص شما نیست

• خشم سپهر :S :/

• میخوام بگم اگه خودتون بلد بودین مولتی بسازین که از اکانت اصلی بهتر باشه جرئتشو داشتین صاف تو چشای مولتی هانتر نگاه کنین بگین مولتی ساختن بده ؟ تو نه همتووون وجودشو داشتین از 500متری مولتی هانتر رد بشین؟

پ.ن : مخاطب عام

• عجب پس ما هم مولتی میزنیم درست گفتیولی نه مولتی های خودم رو یا خودم بسازم مولتی های کسای دیگه رو میزنم گلم
    شما نگران هنر ما نباش
    راستی اثر روز 14بازی میاد :D

ما به این کار میگیم مفت بری
    که شدیدا آخر و عاقبت نداره
    هنرت رو تو زدن مولتی سایدای دیگه استفاده کن نه دفسازها و مولتی های ساید خودت

• سلام

سلام
    عزیز دل شما یا خیلی پلیری و به خودت مطمین که اینجوری حرف میزنی یا اینکه ... نمیخوام راجب حالت دوم حرف بزنم ایشالله که همون پلیری:D
    معمولا ندای هل من مبارز که بلند میشه واسه یه سایده ولی شما واسه خودی و ناخودی داری میای گویا فرقی نداره

1.شما اسم اکانتت بگو یکم بازی کردن یاد بگیریم

در جواب دوستی از شمال غرب

این فکر کنم از اون دوستانی هستش که اکانت هاشون داره پر پر میشه
    موفق باشی گلم

و باز یه دوست دیگه از شمال غرب

افقط مدال گرفتن بعد این همه مگه نباید همون موقع اگر فهمیدن بن کنن یا جریمه بعدش که گذشته فکر کنم نباید کاری بکنن

کل کل بی مورد با یکی از 5لیدر اصلی جنوب شرق کسی که خودش اومده شرح ما وقع میگه و این حمله رو نمیشه درک کرد
    اگر خودتون میفهمیدید شاید باز توجیه داشت ولی خب این که اینجوری به کسی که داره رو بازی میکنه حمله شه عجیبه

ولی نه مولتی های خودم رو یا خودم بسازم مولتی های کسای دیگه رو میزنم گلم

و این دیگه تهش بود ...خودی میزنی عزیز دل؟

دوستان ساید اس دبلیو زیاد حضور ندارن تو فروم وگرنه چه بسا متای 3.5 به 0.5میشد علیه شما

ساید شمال شرق "اگر" بزرگتر داشته باشه من حس میکنم این پست باید آخرین پست فروم شما باشه وگرنه چه بسا این عدد 3.5بزرگترم بشه

امیدوارم سیاست شما از پست چهل و چهارمتون دچار تغییر شه و سعی کنه به جذابیت بازی اضافه کنه و طوری بشه که همه از بازی لذت ببریم، اینکه وقت و بی وقت انگشت اتهام به سمت کسی بلند کنیم زیاد جالب نیست.

در آخر جا داره بگم مفت بر فقط پهلوان:D بقیه اداشم نمیتونن در بیارن.

برقرار باشید

• میخوام بگم اگه خودتون بلد بودین مولتی بسازین که از اکانت اصلی بهتر باشه جرئتشو داشتین صاف تو چشای مولتی هانتر نگاه کنین بگین مولتی ساختن بده ؟ تو نه همتووون وجودشو داشتین از 500متری مولتی هانتر رد بشین؟

پ.ن : مخاطب عام

?( ?( ?(
    فکر کنم مولتی هات بن شده چندتاشون زدی سیم آخر داداش
    روش مولتی زدن شما خیلی خاص انگار بنظرت یه مولتی میزنی میری ده 15کراپ میگیری اپ میکنی مثل یه اکانت عادی میدیش بالا وقتی هم کراپ ها 15_16شد فکر کنم شروع میکنی رید دادنشون و قبلش هم که ده دیفالت و ده های دیگه رو رید میدی الان میخوام بدونم کدوم نکته این قسمت منحصر به فرد و حرفه ای بنظرت که بقیه نتونن؟؟؟
    فقط اونا به پلیر های دیگه شاید بیشتر از شما اهمیت میدن 15کراپ های ساید رو برای مولتی هاشون نمیگیرن
    پ ن:
    راستی یادم گفتی میخوای پلیر بخری واس مولتی آپ کردن پس خودت هم حتی قبول داری کار سختی نیست و پلیر عادی هم میتونه بکنه
    بنظرت یکم حرفات با هم متفاوت نیست؟؟ :thumbdown:

• عجب
    دنبال بزرگتر توی ne نباش کسی درحد خودت پیدا کن
    و دلیل انکه هی میای میگی 3به1 میکنی همهرو با خودتون دشمن میکنی بهت بگم الکی زور نزن گلم بخوای مارو بد جلوه بدی بدو برو دنبال بازیت بدو :whistling: :whistling: :whistling:

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام خدمت دوستان و فروم خوانان عزیز

بعد مدت ها به در خواست دوستان اومدیم یه سرور بازی کنیم بر خلاف میل خودم این سرور در جنوب شرق هستیم ( البته فعلا تا زمانی وقت و فرصت باشه) اکانت Spartacus در خدمتتون هستیم انشالله سرور خوب و جذابی باشه :)

سلام

به علت کمبود وقت از حضورتون مرخص میشم از این لحظه اکانت TIRED TEAM سیاوش و نیما روش بازی میکنن.

یه هفته از اعلام حضور طول نکشید دارم پست خدافظی میزارم :) انشالله سرور پر زد و خورد باشه لذتش ببرید

مولتی هم کمتر بکشید چخبرتونه این سرور فک کنم شاهد همرهای افسانه ای و توهمی زیادی باشید بزنید تو سرکله هم تا صداش تا دات کام بره :دی

موفق و پیروز باشید

• با سلام و احترام خدمت تمامی پلیرهای ۴ساید
    فکر میکنم این داستان مولتیو باید تموم کنیم
    من خودم جزو کسایی هستم که بازی بدون مولتیو میپسندم
    چون اگر ساخت نیرو در تراوین رو تقسیم بندی کنیم به ۳ مرحله کلی تقسیم بندی میشه
    مرحله اول که در شروع بازی هست و بازی رو منبع میچرخه.تو این مرحله همه دنبال منابع هستن و بزرگترین مانع ساخت نیرو کمبود منبعه
    مرحله دوم که از اواخر ارلی گیم شروع میشه مرحله زمانی هست
    تو این مرحله کپ ها بالا اومدن و دیگه هرکسی حداقل ۶ ۷ تا فیدر فول داره
    اینجا دیگه بحث سر منبع نیست بلکه زمان مطرحه و پلیر ها براشون مهمه که ساخت نیرو متوقف نشه و خودشونو با کلاهخود و شارژ سربازخونه و اصطبل بزرگ و اگر بتونن کتیبه جلو بندازن
    مرحله آخر هم مرحله گندمخوره که فاکتور محدود کننده گندمخور اکانته و هر کسی با پارک نیرو یا مرتاض یا هر روشی تلاش میکنه تا جای ممکن به ساخت نیرو ادامه بده
    ولی وقتی کسی از مولتی استفاده میکنه ۲مرحله از این سه مرحله رو داره دور میزنه
    برای منبع که از بعد از خروج از حمایت تازه واردین میشه یه درصدی از تولیدات مولتیو رید زد تا هم مولتی نخوابه و هم اکانت اصلی بالا بیاد
    در مرحله گندمخور هم با چنتا کپ گندمی خوب میشه دفاع و همرو روی نانکپ نگه داشت و هم نگران خفت نیست کسی و هم به ساخت نیرو ادامه میدن
    و مرحله زمان هم غیر مستقیم تاثیر میگیره
    همر زودتر استارت میخوره و تا موقع بلند شدن شارژش ادامه داره

اما این به این معنی نیست که مولتی کشیدن کار ساده ای باشه
    مولتی کشیدن نیازمند وقت و هزینه زیادیه
    و اگر این مورد رو در نظر بگیریم که مولتی هم یک اکانته و ممکنه بهش حمله بشه یا حتی کاتا بشه به این نتیجه میرسیم که مولتی باید بتونه از خودش دفاع کنه و در مواقع لازم به اکانت اصلی هم دف بده
    پس این تفکر که مولتی فقط رید میخوره و بالا اوردنش کاری نداره تصور اشتباهیه
    بخصوص کسایی که در مرکز مپ بازی میکنن و تو عمق درگیری هستن
    سوال دیگه اینه که ایا میشه جلوی مولتی بازی رو گرفت؟
    بارها این بحث پیش اومده و هر دفعه جواب یک چیز بوده
    الان دیگه تو رسمی ترین سرور ها هم مولتی میکشن و تا زمانی که قوانین سایت شکسته نشه سایت نمیتونه اقدامی بکنه
    یه سری دوستان گفتن فارمها حذف شن که شدنی نیست
    چون خیلی از پلیرهای نوب فارم میشن و سرور نمیتونه کسیو به جرم نوب بودن حذف کنه
    اما پلیر های پاکباز باید چکار بکنن؟
    به نظر من بهترین کار اینه که کار تیمی رو قوی کنن
    این که ۵ نفر رو ۵تا اکانت باشن و برای یک نفر دفاع بکشن با اینکه ۵
    نفر رو یه اکانت باشن و رو ۴تا مولتی دف بکشن فرق زیادی نداره
    فقط باید دفساز ها از اول سرور با همر سازها هماهنگ باشن
    و اینکه کسی یه مولتی باز رو با یه پاکباز مقایسه نمیکنه و انتظاری که از یک مولتی باز داره از یک پلیر عادی نداره

پ ن: نظر شخصی من بود و هدف بی احترامی به هیچ یک از عزیزان نبود

Don't get too close
    It's dark inside
    It's where my demons hide
    ...It's where my demons hide

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Drugon ().

• عجب دنبال بزرگتر توی ne نباش کسی درحد خودت پیدا کن و دلیل انکه هی میای میگی 3به1 میکنی همهرو با خودتون دشمن میکنی بهت بگم الکی زور نزن گلم بخوای مارو بد جلوه بدی بدو برو دنبال بازیت بدو

کسی دنبال بد جلوه دادنت نی تو خودت اینقدر خوب داری کارتو انجام میدی که اصن گوی رقابت رو از همه دزدیدی. پ.ن:مثل "گل آقا" نباشیم:D رفع اسپم: forum.speedtra.com/index.php?attachment/384/

• ou have been warned by Admin:
      با سلام شما در ۴۸ ساعت بیش از یک پست اجازه ندارید بذارید و پاک خواهد شد..
      بعد از یک هفته شما اجازه خواهید داشت ۱ پست در هر روز بذارید
      دلیل هم مشخص هست پست های بیش از حد زیاد و نامتقارن
      این اتفاق تا یک ماه اینده برای شما قابل اجرا خواهد بود.

اولین باره این پیام امده توی ای ار بودم کلا کل کل بو از اینا نداشتیم برای ضرب المثل این چیزابود

انگار جواب های ما خیلی سنگین شده

دوست عزیز من برو خودتو نچسبون به من برو یکی دیگه رو پیدا کن برای توجه
    بزار پست هام برای جواب دادن به تو خراب نکنم دمت گرم

انقدر دیسلایک کنید یکم دلتون خنک بشه :D :D 4تا مولتیتون زدیم این کار ها چیه؟؟

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• برادر شما خودت خودتو لایک میکنی ؟
    ۲ روز دیگه مثه instagram اینجا لایک فیک هم مد میشه :))
    درود بر تو ، همین فرمون برو درسته
    شما همون نور الله سرور ۶ ای ار نیستین ؟ :))

اینم اشاره کنم این سرور نیستم و کلا لاگینی ندارم ،ولی میام فروم میخونم روحم شاد میشه :)) مرسی که هستین

• کلید اسرار این قسمت عروس شمال شرق

هیچ موقع تیم فشار رو تحدید نکن

ادمی که اینجا از معایب و بد بودن مولتی حرف میزد دنبال لاشخوری میگشت فقط نمی خواست زحمت بکشه

بخاطر رفاقتمون با لیدرات چندبار تذکر دادیم ولی شاخ شدی

عزیزم اونجایی که گندشون بودی باج میگرفتی سرور دیگه ای بود قبلا مامور مخفی بودی الان عروس NE شدی

از علی نوب و حسام و رضا و امین تشکرمیکنم بخاطره همرا و پلن

SEPEHR
    GREEN MAN