نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• گفتم یه پست تحلیلی پیرو پست امیر رپتور عزیز برم شاید جو فروم از این حالت خارج شد
    تعداد 100اکانت برتر هر ساید از لحاظ پاپ رو برای همه عزیزان مینویسم چون معمولا بازیکن های تاثیر گذار توی این مجموعه قرار میگیرند

تعداد 20 اکانت برتر

جنوب غرب : 8
    جنوب شرق :5
    شمال غرب: 4
    شمال شرق :3
    ---------------
    اکانت های 21الی 40

جنوب شرق :8
    شمال شرق :6
    جنوب غرب :3
    شمال غرب :3
    --------------------
    اکانت های 41الی 60

جنوب شرق :7
    شمال غرب :7
    جنوب غرب :4
    شمال شرق :2
    ------------------
    اکانت های 61 الی 80

جنوب غرب :7
    جنوب شرق :6
    شمال شرق:4
    شمال غرب: 3
    -------------------
    اکانت های 81 الی 100
    شمال غرب :7
    جنوب غرب : 6
    شمال شرق :5
    جنوب شرق:2
    ------------------
    مجموع
    جنوب شرق :28
    جنوب غرب : 28
    شمال غرب: 24
    شمال شرق :20

هر4ساید از نظر من متوازن هستن و شمال شرق بخاطر اینکه استارت دیرتری زده شاید تعداد کمتری بین 100بازیکن رو فعلا در اختیار داره

ساید های شمالی درحالی که نسبت به ساید های جنوبی در این مقایسه 12اکانت کمتر در اختیار دارن در عوض از لحاظ تعداد مولتی اکانت بسیار بهتر عمل کردند

پینوشت:بحث مولتی اکانت واقعا مسخره هست و بهتره ادامه پیدا نکنه چون کسی که بهش معتقد هست مولتی میکشه در هر صورت و وقت و هزینه هم صرفش میکنه و قوانین اسپیدترا مبنی بر ایپی هم داره رعایت میکنه و کسی که مخالفش هست هم میتونه پاک بازی کنه و دلیلی واسه غر زدن نداره

• سلام دستت درد نکنه وقت گذاشتی برای این تحلیل

ولی من با مقایسه پاپ برای شناخت ساید مشکل دارم مقایسه پاپ حداقل 2هفته دیگه جوابه چون الان اکانت های دیگه هم (مولتی) پاپشون خوبه

ولی اکانت های 1تا 20 برای منتیجه گیری از پاپ بهتره
    ولی در کل قشنگ بود
    مرسی :thumbup: :thumbup:
    ویه نکته : سعی کنیم اگر نظر میدیم (لایک ودیسلایک) به حرف طرف باشه نه به شخص

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• با سلام خدمت پلیر های محترم
    و تشکر از پویای عزیز برای تحلیل خوبش
    به نظر من پاپ تو همین تایم سرور هم جوابه
    چون کمتر مولتی تو ۱۰۰نفر اوله تو این تایم و اگر هم باشه داشتن مولتی خوب برای هر ساید کمک کننده هست(به ویژه در زمینه دفاع ساید)
    ولی برای تخمین تعداد همر هر ساید دیدن تعداد پلیرهای تاپ۱۰ شاید بهتر باشه(بدون در نظر گرفتن کسایی که زیر تاپ رید میزنن)
    اما در کل چیزی که به چشم میاد توزیع متوازن پلیر ها در هر ۴ ساید هست

Don't get too close
    It's dark inside
    It's where my demons hide
    ...It's where my demons hide

• سلام به همه دوستان عزیز
    دقیقا نمیدونم چه اتفاقی افتاد که اینجام اما از اینکه تو این سرور در کنار عزیزان هستم خوشحالم و امیدوارم کلی کیف کنیم
    اولین سرور من تو این سایته و هنوز مونده تا یه سری چیزا دستم بیاد
    یه نگاهی توی کاربران فروم انداختم که بچه هایی رو دیدم و از دیدنشون خوشحال شدم
    یه تعدادی از بچه ها رو از آی آر و وارین و دژکوب میشناسم با بقیه هم کم کم آشنا میشیم
    این سرور کنار بچه های اس دبلیو هستم ولی چون چند روز دیر استارت زدم اسم اکانتو بعدا میگم خخخخ
    مخلص همگی

• اکانت های 21الی 40

جنوب شرق :8
    شمال شرق :6
    جنوب شرق :3
    جنوب غرب :3

از این گروه باید ترسید . تجربه اینو ثابت کرده :)
    پ.ن : معلمه جنوب شرق رو خیلی دوس داری دوبار نوشتی

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام صادق من 10 روزه دنبال تو ام بیارمت se رفتی sw
    البته sw عشقه جونه .منم قسمت نشد بیام sw اومدم se
    اومدی سلامم که نمیدی من رو اکانت capitan هستم زود نامه بده ببینم کجایی

یه تعدادی از بچه ها رو از آی آر و وارین و دژکوب میشناسم

من تو همشون بودم پس چرا تو رو نمیششناسم:)

• از این گروه باید ترسید . تجربه اینو ثابت کرده :) پ.ن : معلمه جنوب شرق رو خیلی دوس داری دوبار نوشتی

ممنون اصلاح شد عزیز
    من همه ساید ها رو دوست دارم مگه اینکه بفهمم جایی مارو دوست ندارن

پینوشت:معلومه هم درست بنویس :thumbsup:

• سلام صادق من 10 روزه دنبال تو ام بیارمت se رفتی sw
    البته sw عشقه جونه .منم قسمت نشد بیام sw اومدم se
    اومدی سلامم که نمیدی من رو اکانت capitan هستم زود نامه بده ببینم کجایی

من تو همشون بودم پس چرا تو رو نمیششناسم:)

داداش میگی ده روزه دنبالمی بعد میگی منو نمیشناسی ❤ :D
    من ایمیلتو دیدم اما اینکه همو نمیشناسیم به خاطر اسپید پلی کردنمونه من ۵۰ و ۲۵ دژکوب بازی میکنم

• من ایمیلتو دیدم اما اینکه همو نمیشناسیم به خاطر اسپید پلی کردنمونه من ۵۰ و ۲۵ دژکوب بازی میکنم

من فکر کردم صادق صمدی هستی اشتب گرفتم ببخشید

• دوست عزیزمون که رو اکانت موناکوس این همه اینجا بحث مولتی مولتی میکنی دادا خودت که دست به مولتیت خوبه یکی باس دم از مولتی بزنه که خودش مولتی نکشه

بعدشم مولتی کشیدن هنر میخواد که فک نکنم داشته باشی از طریق فروم نویسیت معلومه دلت خونه

موفق باشی ریفیق

• تو این چند روزی که توی سرور استارت زدم و دارم میچرخم چند تا نکته توجهم رو جلب کرد

اکانت B I G خیلی توجه منو به خودش جلب کرده
    8 تا اکانت تاپ رید توتن هستن و این اکانت و اکانت MORPHINE دو تا اکانت گول تاپ رید هستن که هر دو تو ساید ان دبلیو هستن با توجه به مختصاتی که دارن اکانت B I G خیلی خطرناک به نظر میرسه

نکته بعدی که تو سرور برام جالب بود و جای فکر داره نبود اکانت رومن توی تاپ ریده

اما همونجوری که همه میدونن بازی فقط توی تاپ رید نیست

بین 20 نفر برتر سرور فقط دو تا اکانت رومن هستن در حالی که 39 درصد سرور رومن ریجستر کردن

اینکه کلا به نژاد رومن اهمیت نمیدین یا دلیل دیگه ای داره رو نمیدونم

و نکته دیگه ای که برام جالب بود نحوه چیدن اکانت ها داخل اتحاد ها و شاخه هاست

به نظرم لیدر های اس ای و ان ای سعی میکنن دو تا اتحاد یکسان خوب بیارن بالا که یه جور بلوف بازی میشه

• و نکته دیگه ای که برام جالب بود نحوه چیدن اکانت ها داخل اتحاد ها و شاخه هاست

به نظرم لیدر های اس ای و ان ای سعی میکنن دو تا اتحاد یکسان خوب بیارن بالا که یه جور بلوف بازی میشه

داداش بلوف چرا از ne که بی خبرم اما ساید ما تا ۳ تا اتحاد خوب هم میره شما شاید در جریان نباشید اما پارسا و احسان در جریانن که تیم قبلی se که خودشون یه اتحاد تکمیل بودن همراه با تیم جدید که ما هستیم شدیم دو برابر . قرار بر این بود ۶۰ نفر ما بیان sw اما یکم شرایط تغییر کرد و اومدیم se . به امید خدا از se در خدمتتون هستیم

• دوست عزیزمون که رو اکانت موناکوس این همه اینجا بحث مولتی مولتی میکنی دادا خودت که دست به مولتیت خوبه یکی باس دم از مولتی بزنه که خودش مولتی نکشه

بعدشم مولتی کشیدن هنر میخواد که فک نکنم داشته باشی از طریق فروم نویسیت معلومه دلت خونه

موفق باشی ریفیق

عجب پس ما هم مولتی میزنیم درست گفتی
    ولی نه مولتی های خودم رو یا خودم بسازم مولتی های کسای دیگه رو میزنم گلم
    شما نگران هنر ما نباش
    راستی اثر روز 14بازی میاد :D

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام خدمت دوستان گل
    اقا بحث مولتی رو لطفا جمعش کنید اون دوستان زرنگی هم که که با خوشحالی پز میدن مولتی بقیه رو میزنن
    به نظرم خوشحالیشون مقطعی هستش و شاید منجر به ترک سرورشون هم بشه :D چون سوزن هم تو همین فازا بود که .....

خب اقا یه بررسی نسبت به غارت 4 ساید بکنیم.
    اول مجموعه اتحاد Rebels هستش از ساید SW که 2 نماینده با اختلاف زیاد داره که این نشون میده ساید SW اکثر پلیرهای خودش رو توی این اتحاد متمرکز کرده و اتحاد اصلی اتحاد Rebels A هستش که توی تاپ خودش رو از بقیه جدا کرده. حجم منابع غارت شده توسط ساید SW با ارفاق 68 میلیون هستش که از بقیه ساید ها خیلی بیشتر هستش دلیلش هم میتونه وجود 2 اکانت FaRa و
    CatchMe_TeaM باشه که 35 میل از غارت توسط این 2 اکانت انجام شده
    این ساید در TOP10 دارای 3 بازیکن هستش

دوم مجموع اتحاد های ساید NW که با نام های NWو N_W و Teamwork و RUN در تاپ حضور دارن . مجموع غارت این ساید با ارفاق 47 میلیون هستش که از این حیث رتبه 2 رو دارن
    40% از غارت این ساید توسط اکانت PaRaDisE انجام شده که به نظرم نکته خوبی نیست مگر اینکه این اکانت بتونه اندازه 2-3 تا اکانت همر جنگی و واندر زن بده بیرون که ازشون همچین انتظاری میره.
    ساید NW دارای 4 بازیکن در TOP10 هستش که از این حیث رکورد دار هستن

سوم مجموع اتحاد های NE که 2 اتحاد با همین اسم در تاپ حضور دارن و غارت نزدیک به هم این دو اتحاد نشون از بالانس بودن 2اتحاد در ساید شمال شرق هستش
    مجموع غارت این ساید 36 میلیون هستش که از این نظر رتبه 3 رو دارن
    از غارت 18 میلیونی اتحاد NE TM که تا الان صور گرفته 11 میلیون متعلق به اکانت Gras هستش یعنی 39 نفر بقیه مجموعا 7 میلیون غارت داشتن که با توجه به اسامی اکانتهایی که من در اتحاد میبینم رقم قابل قبولی نیست.
    ساید NE دارای 2 بازیکن در تاپ هستش.

چهارم مجموع اتحاد های ساید SE با همین اسم که دارای 2 نماینده در تاپ هستن. ساید SE با مجموع غارت 32 میلیون رتبه چهارم رو دارن که یکی از دلایلش میتونه نبود پلیر صرفا ریدر در ساید باشه که به نظرم در اینده نتیجه اش مشخص خواهد شد.
    ساید SE در تاپ دارای 1 نماینده هستش

دوستان اگر نظری دادم صرفا نظر شخصی بوده و قابل نقد هستش. ^^
    به نظر من این ارقام تغییرات زیادی در اینده میکنه و حجم غارت ملاک خوبی برای مقایسه نیست و فقط یکی از پارامتر ها هستش اما چون بیشتر توی چشم بود گفتم خالی از لطف نیست یه اشاره ای بهش بکنیم. ;)

غلط املایی اگر داشتم به بزرگی خودتون ببخشید :whistling:

• داداش بلوف چرا از ne که بی خبرم اما ساید ما تا ۳ تا اتحاد خوب هم میره شما شاید در جریان نباشید اما پارسا و احسان در جریانن که تیم قبلی se که خودشون یه اتحاد تکمیل بودن همراه با تیم جدید که ما هستیم شدیم دو برابر . قرار بر این بود ۶۰ نفر ما بیان sw اما یکم شرایط تغییر کرد و اومدیم se . به امید خدا از se در خدمتتون هستی

من برداشت خودمو گفتم شاید اشتباه کرده باشم اما به خاطر تاپ ۱۰ دو تا اتحاد ساید اس ای فکر میکنم دو اتحادی بودن اس ای بلوف باشه