نقد و بررسی سرور اسپید راند 2 |آغاز 10 خرداد 1398|

• ببخشید که سرکار بودم تازه رسیدم و پست ساعت 2 شب شمارو نتونستم ببینم در ضمن یه پرس و جو میکردی میتونستی اکانتمو پیدا کنی
    ما به همه میگیم شما مارو زدی
    خوبه ؟
    دوستان عزیزان ایشون مارو زده مدال رو تقدیمشون کنید

عزت زیاد

• اسم اکانتت چیه گلم ؟؟؟خب ساید ها دیگه میان کتیبه می زنن - واقعا یه مشت نوب جمع شدن تو جنوب غرب
    اسم اکانتت رو بده گلم شاید بتونم کمکی بهت کنم

سلام
    کسی که اینقدر احساس شاخ بودن میکنه که برای بازرسی همکاری نمیکنه و از اونور انتظار داره بهش اعتماد کنن. بجای جلب اعتماد، رو هم سایدی همر میکشه. نمیدونم چطور نوشتید که با جنوب غرب همکاری کردید؟

هنوز تایم کتیبه نشده که براشون کتیبه ای زده باشید. همر هم که در اختیاز نذاشتید و بجاش چند نفرو زدید. به کسی دف ندادید. اینکه قبل اون رو متحدین اتک نذاشتید میشه همکاری؟؟؟

دو حالت داره. یا جاسوس هستید یا نوب
    بزودی هم شر شما از سر ساید کم خواهد شد. حالا یا خودتون تشریف میبرید یا بدرقه تون میکنیم. :D

• دیدی منابع داشتم یا نه ؟

اسکاتی که از شما کشیده شده بود برای هفته اول یا دوم بازی بوده زمانی که شما تو ربلز نبودی , با 2 یا 3 اسکاتم کشیده شده بود.
    ما از هر اکانتی که داخل ربلز نبوده و نزدیکمون بوده اسکات کشیدیم

قطعا تو سابقه شما درج میشه که یک سرور داخل ساید ثبت نام کردید و رو هم سایدیتون همر کشیدین , کسی که نه به شما اهانتی کرد و نه حرفی زد.
    بعدش کف فروم شاخ و شونه میکشی برای همه که اسم اکانتتونو بدید من بزنم فلان کنم
    قطعا اختلاف 4 ساعتی نداشتید با ما , دف سنگینی جمع میشد و سه موجتون دیوار میشد. اینکه فکر نمیکردیم کسی بخواد از رو ساید رومون لانچ کنه...

درست یا غلط بودن نحوه برخورد لیدر با شما به من ربطی نداره ولی دوست دارم علت عدم همکاریتون و علت لانچتون رو هم سایدی رو بدونم.

و سایدی که قراره شما داخلش رجیستر کنید باید پاسخگو اتهاماتی که به سبک بازیشون وارد خواهد شد باشه : )

• بله ساید منسجم جنوب غرب رو می بینید که کا تک تارگت رفتیم روش ، از قبل هم اعلام کردیم ......

سلام من هم مثل خیلی های دیگه کامل در جریان دیالوگ های رد و بدل شده بین شما و لیدرهای ساید نیستم؛ از هر جهتی بررسی کنیم باز هم شما که میگی قدیمی ساید هستی پس باید جدا از هر مشکل و تنشی تعصب شدیدی روی ساید خودت داشته باشی فارغ از هر اسم و اکانت و اتحادی بجنگی برای جنوب غرب و اینکه ساده ترین راهو انتخاب کردن و اتک به هم سایدی به قول دوستمون فقط یه رکورد بد توی سابقتون میشه میشد مشکلاتتون رو با مذاکره حل کنید و همین همر بعدا در خدمت ساید استفاده میشد اونوقت میشدین هیروی ساید و همه ساید به داشتن همچین همری افتخار میکرد و تبریک میگفت به هم سایدیش به نظر در زمان اتک یا افکار انتقام گیرانه و کودکانه چیره شده بهتون و یا از ابتدا بنا بر همین بهانه تراشی بوده از نگاه بدبینانش اصلاحیه: شرایط عضویت همر کشیدن روی ساید!!

• خب خب

دوستان حاظر در این سرور خودتون شاهد هستید در سه روزی که داشتم به چند تا بچه در جنوب غرب درس می دادم . جرات نطق کشیدن نداشتن ، حالا که همرا سلطان دیوار شده ، یکی یکی از پشت درختایی که پشتش مخفی شده بودن اومدن بیرون ،می گن ببر می خوریم شیر می خوریم ... . شما اگه وجودشو داشتید همون موقع دوغ ناشتا می خوردید.

<<بله شهر که خالی بشه قورباغه هفتیر کش میشه >>

من به اون بچه لیدرتون گفتم که کاری نکنه فرداش بگه خود کرده را تدبیر نیست. اگه دنبال مقصر هستید اقا پارسا عزیزتون که اون همه گنده گنده نامه نگرای می کرد فاز سنگین ور داشته بود ، موقع حمله به هم اتحادیاش حتی یه فیک هم رو ما نذاشت که هیچ بهش گفتم بیاد معذرت بخواد به خاطر غرورش این کارم واسه هم سایدیاش نکرد. برید یخه این توتال لیدر تونو بگیرد.

این چند نفری که اومدن پست گذاشتن به من این حسو می دن که انگار دارم با یه جعبه گلابی حرف می زنم ، بچه که نستیم مشخص بود بعد از اخراج اکانت من از اتحاد می خواستین بزنید مارو ، وقتی زدمتون تازه اومده بودید: اقا ما کوچکیتیم ، چی شده حالا ، حالا پارسا یه دوغ ناشتایی خورد شما کوتاه بیا ، اون موقع ای که التماس می کردید یادتون رفته ؟؟ بله ما به عشق جنوب غرب بازی می کنیم نه وقتی که نقشه زدن مارو داشتن.
    شما ها که عقلتون نمی رسه ولی برید از اقا سپهر بپرسید سطح بازی مارو ، مطمانم وقتی اولین پلن منو دید پراش ریخته بود هنوزم در نیومده ، وقتی در حد من نیستی منو ریپلای نکن. کاری که شما می کنید رو یه بچه 7 ساله هم می تونه انجام بده ، کلیک غارت مولتی ، کلیک ساخت نیرو ، وقتیم حمله باید روتون باید دست به زانو بشینی و پریدن دهتو نگاه کنی چون در حد من نیستی.

خب یه بچه دیگه اومده گفته شر شمارو از ساید کم می کنیم، فرزندم تو اگه بزن بودی همون موقعی که همرا من بلند شده بود می زدی - بکشم اون لوپاتو -

اون اقا رضا المینیوم هم اره داداش شما کارت جوریی که دقیقا بعد اینکه همه همرای ما دیوار میشه ، هفتیرهات در میاد میای اینجا خخخخخ ، همه هم می دونن خیلی تصادفی بوده ، چون دقیقا بعد پست من تا 24 ساعتش نتونستی جواب بدی و دقیقا دیوار شدن همه همرها ... اره ما هم می گیم تو خیلی خفنی

و می رسیم به گلابی اعظم استادی که تک تارگته همرش پرید، عزیزم منو اگه کسی تگ تارگت با این وعض بزنه در لبتاپمو می بنستم می رفتم بقالی سر کوچه یه مشت تیله می خریدم می نشستم تیله بازی می کردم. تگ تارگت - لانچ با اطلاع قبلی --- 2 جفت توپ راگبی همرامنه ----

اخرین پست سرورتون بود - تا وقتی که اخر سرور یکی دیگتونو ادب کنم - منتظر باشید.. اخر سرور میاد

• بسیار هم عالی!!
    یه سری ابهامات کاملا شخصی برای من و بعضی ایجاد شده بود، که روشن شد.
    پس اگه گاندی هم برای مذاکرات اقدام می کرد، نتیجه همین بود، کامیکادزه
    به قول یکی از دوستان برای هر ناوازاکی همه جا کاوازاکیه یا یه همچین چیزی :)

آسمان بار امانت نتوانست کشید, قرعه کار به نام من دیوانه زدند.
    همه منتظر هستند که یه تایمی از بازی یه هاراگیری دیگه از گوشه ای از ساید دیگه شاهد باشند.

• سلام و عرض ادب خدمت همه عزیزان
    این دوست عزیزمون ویرایش شد:پلیری که اول قبل کتیبه ها برای برنامه ریزی های ساید بازرسی به مجموعه نمیده ، نبودنش بهتر از بودنشه
    پلیری که برا ساید دل نسوزونه نبودنش بهتر از بودنشه
    من جز ارکان لیدری ساید جنوب غرب نیستم چون تایم کاریم این اجازه رو بهم نمیده
    همین که این عزیزان (لیدرای جنوب غرب ) اومدن و کار رو دست گرفتن نشون میده که چ قدر به تیم ورک بودن اهمیت میدن و ساید براشون مهمه
    شما خودت رو بزار جای لیدر ، یه پلیر پیدا شده برات شاخ و شونه میکشه
    یه سپهر نامی رو میفرستی که مقبول پلیر مورد نظر هست مذاکرات انجام میشه و هیچ توافقی صورت نمیگیره تا هم بازرسی انجام بشه هم پلیر مورد نظر از خر شیطون بیاد پایین
    پلیر مورد نظر شروع میکنه اتک زدن و پروندن همر خودش و دفاع ساید و دیستروی هم سایدی
    در اخر همون سپهری که خیلی قبولش داشته پلیر مورد نظز(استادویرایش شد) میاد اتک میده و دیوار میشه (سپهری که تو پست فروم ازش به نیکی یاد کردی )واقعا خجالت نکشیدی ؟؟؟؟؟؟
    استاد شاید پلیر و استارترخوبی توی دنیای تراوین باشی ولی تراوین و اکانت بالا کشیدن که الان بات برات این کار رو خیلی راحت کرده اسون تر از نوشیدن ابه
    شما از بازی گروهی فقط اسمشو شنیدی رو این موضوع بیشتر کار کن که دیپلماسی رو وارد بازیت بکنی (وحشی بازی نکنی خودتو کنترل کنی و این خشونت رو به ساید های دشمن نشون بدی )
    از ساید ما که بارو بندیل رو بستی رفتی خطاب من به اون سایدی هست که این دوستان رو داره تو خودش راه میده مواظب باشید اخر سرور همر این عزیزان فروخته یا رو خودتون یا دوستاتون سوار نشه
    چون این جور پلیرا ها تعادل روانی ندارن و در ان واحد تصمیم میگیرن و سیاست های ساید بویرایش شد هست
    یادمه سرور دو داشتیم بازی میکردیم با مجموعه الدرز ایدین اینا هم تو ساید شمال شرق بودن قبل از کتیبه ها با موکسی و پیمان اینا پشت پرده یا اختلافات ریزی داشتن که نهایتا ایدین اکانتشو حذف کرد رفت بدون اینکه خسارتی به سایدش بزنه
    فرق پلیر پرو با پلیر تازه به دوران رسیده تو این چیزا معلوم میشه
    راجع به زدن مولتی هات (اگه مولتیت بودن یه سری میگفتی دو سری میگفتی سومین سری دیوار میکردی کسی هم میومد میگفت چرا دیوار کردی میگفتی هشدا رو دادم )پس مولتی اینا بهونه اس

من این سرور به دعوت امین عزیز اومدم رجستر کردم و افتخار اشنایی با سپهر ،پارسا و بهنام رو داشتم که به جرات از پلیرای زحمت کش جنوب غرب هستن و منافع ساید رو هیچ موقع به منابع فردی فدا نکردن

در ضمن خوشحال میشدم ده منو میزدی میپرید (اول سروردف ساز منو زدی یه پیام دادم که ادامه بدی درگیر میشیم که این شما بودی کوتاه اومدی )
    داستان اکانتهای شما تموم شده اس حداقل کاری که میتونی بکنی و خودت رو یه جنوب غربی خفن تلقی کنی چنج میل کردن تمام اون اکانتهاس (پیشنهاد شخصیه )
    داستان اون نامه که اون شب دادم بهت هم یه خورده امیدی بود که اون همر باقی مونده رو به در دیوار نزنین ، که زدین
    عزت عالی زیاد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T.N.T: دلیل:استفاده از کلمات و ادبیات نامناسب . لطفا در انتخاب کلمات دقت بیشتری داشته باشید. ().

• درود خدمت تمامی حاضرین .
    حتما پست های این صفحه و صفحه قبل رو سیو داشته باشید .
    قدیمی ساید؟ کی؟ کجا؟
    دوستان ج غ ، با ریپلای فقط وجهه میدید به یه اکانتی که ته پستش گدایی حضور تو سایدهای دیگه میکنه ، بدون شک همین یه حرکتش رو لیدرهای محترم سه ساید مقابل دیدن و تصور نمیکنم به بازیکن هایی که از مشکلات و اختلالات روحی روانی درون بازی رنج میبرن ، بها بدند .

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _ RONi!N _ ().

• دوست عزیزی که منو گلابی خطاب میکنی،
    به من هیچ ربطی نداشته که شما با لیدر چه مشکلی داشتید
    یک ماه پیش تو پروفایل ادعا عشق به ج.ش رو داشتید
    الان حرف از بازی تو یک ساید دیگه میزنید،و رو هم سایدیتون لانچ می کنید.کسی که نقشی تو هدایت ساید نداشته.
    بعید بدونم جایی راتون بدن،قطعا سایدی که شما رو راه بده ج.ش رو مقابلش خواهد دید. با توجه به روندی که تا الان دیدم،چهار ساید از زد و خورد بیجا بازداری می کنند.

شما که هفت تیرکش بودین،به پارسا اتک میدادین
    از پشت خنجر زدی، سه ساعت به لند اتکت تارگت اصلیو مشخص کردی،تارگتی که تو ۱٠٠خونه ای خودش مولتی نداره

در مورد زدن دکمه غارت و مولتی کشی، شما جوری ادعات میشه انگار مثلا چه پلیر قابلی هستید، از استارتتون مشخص بود چه قدر ناشی هستید و فقط به مولتی هاتون وابسطه هستین

سه همر به بد ترین شکل لانچ کردید،فقط یک تارگتی روزدید که ۱٠٠خونه با مولتیاش فاصله داره.

یک سرور تو ساید مقابل تشریف بیارید ببینیم اخرش کی تیله بازی می کنه:)))

• ؟ بله ما به عشق جنوب غرب بازی می کنیم نه وقتی که نقشه زدن مارو داشتن.

شما ها که عقلتون نمی رسه ولی برید از اقا سپهر بپرسید سطح بازی مارو ،

بله معلومه به عشق چی بازی میکنی
    سطح بازیت هم هزار تومنم نمیارزه , کسی که اولیه ترین مفهوم تراوینو درک نکرده که تراوین یک بازیه تیمی هست , باید بره منچ بازی کنه . کلش اف کلنز هم به شما توصیه میکنم بازیه قشنگیه.
    عقل کی نمیرسه؟ تو عقل داشتی که همر رو هم سایدی بلند میکنی؟ یه اینه بزار جلوت ببین با خودت چند چندی.
    یه تشکر ویژه هم از لیدریه ساید که نخاله هارو با لگد شوت میکنه بیرون .

• نقد بررسی سایدها

قسمت دوم جنوب غرب

• اتحاد ها: این ساید دارای دو اتحاد اصلی REBELS A و REBELS F میباشد و اتحاد های REBELS E،REBELS D،REBELS G،REBELS،REBELS C ،REBELS M، REBELS Q، REBELS N، REBELS P ،REBELS مجموعا 323+1 اکانت در این اتحاد ها حضور دارند! اگر به اتحاد غیر اصلی دقت کنید متوجه نظم و نحوه بالا امدن اکانت ها در اتحاد غیر اصلی میشید که نشانگر بدون پلیر بودن اکثر این اکانت ها میباشد.

پ.ن: یکی از تفاوت های اتحاد اصلی با اتحاد غیر اصلی در جایزه اتحاد میباشد:) یعنی اکثر کسایی که قرار هست همر سازی یا دفاع سازی کنند باید داخل اتحادی باشند که جایزه های اتحاد در ان پر شده باشد. میدونم همه دوستان به این موضوع آگاهی کامل دارند اما جهت یادآوری نوشتم که با ریپلای های عجیب غریب روبرو نشم!

• اکانت های تاثیر گذار

LanCinaTe

این اکانت در غارتگران هفته میباشد و غارت بسیار مناسبی دارد. این اکانت 5 همر رو به تنهایی متحمل شدند. میدونم گفتن این موضوع ممکنه علاقمندان و سینه چاک های این اکانت، بنده رو به چالش بکشند اما متاسفانه این یک واقعیت است که اگر اکانتی بتواند 4 همر واندر زن در یک سرور بسازد و تا انتها ان را نگه دارد سطح سرور به شدت دچار ضعف هست:) دوستانی که تجربه همر سازی دارند متوجه این موضوع هستند که نگه داری از همر کار بسیار سختی هست! جهت یادآوری برای دوستان میگم که دفاع کردن 5 همر اونم تو یه اکانت کار بسیار سختی هست یعنی یکی از بهترین گزینه ها برای پلن های بین سایدی این اکانت میباشد:) این موضوع به سطح بازی فرد یا شخص ارتباطی ندارد هر چند اگر بازیکن با تجربه ای باشند این کار رو انجام نمیدهند:)
    REBELS E اتحاد متنسب به این اکانت میباشد 58 اکانت که راستای ساخت همر های این اکانت ایجاد شده است:)

HolY

به نظرم یکی از جذاب ترین اکانت های بازی هست. ترکیبی از اکانت هجومی و دفاعی در این اکانت در کنار پاپ بازی میبینیم. به پلیر اکانت تبریک میگم کیفیت خوبی از بازی به نمایش گذاشته است. امیدوارم رعد های خوبی از اکانتتون ببینم:)

Takrefigh

این اکانت هم در غارتگران هفته میباشد. این اکانت هم قصد ساخت 4 همر واندر زن دارد:) احسان جان اون سرور که 10 تا واندر زن ساختی سرور وارین بود:)
    اتحاد REBELS دارای 27 عضو میباشد اکثر این اکانت ها دارای 3 دهکده میباشد و همجنین اکثر پایتخت این اکانت ها 15 کراپ میباشد:) نکته جالب در مورد این اتحاد تمامی دهکده های سوم کنار اکانت Takrefigh احداث شده است.

اکانت های مرزی

CatChMe-TeaM

اکانتی با ساختار بسیار جالب در منطقه بسیار استراتژیک قرار دارد. امیدوارم این اکانت بصورت هجومی بازی کنند تا ساخت واندر زن و بازی برای واندر ها:) موقعیت اکانت مناسب ساخت واندر زن نمیباشد.

esbageti

این اکانت نیز در نقطه مرزی قرار دارد و در جمع آوری کتیبه های مرزی و درگیری ها میتواند تاثیر گذار باشد.

پ.ن: پیشاپیش از دوستانی که اسم اکانتشون رو نیاوردم عذر خواهی میکنم لدفا خشم خودتون نگه دارید من نمیدونستم شما خیلی تاثیر گذار هستید تو ساید:)(مخاطب خاص)
    پ.ن: اکانت های Miracle و CyRuS نیز در ساختار دفاعی این ساید خیلی تاثیر گذار خواهند بود.

• مزایا و معایب: تعداد زیاد اکانت همر ساز در این ساید که اگر قرار بر واندر زن بودن بشود کار رو برای دفاع کردن از همر ها بسیار سخت خواهد کرد. یکی از مزایا در این ساید، وجود پلیر های که بصورت تخصصی روی دفاع سازی تمرکز دارند.
    • سیاست: برای برد بازی نیاز دارد که زمان رو از ساید های دیگر بگیرد متا یا یکی از ساید ها و درگیری با ساید دیگر یکی از گزینه های مناسب برای سیاست این ساید میباشد.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

سلامممنون بابت وقتی که برای تحلیل گذاشتی اما حداقل درمورد ne باید بگم بیشتر شبیه تصورات خودت از این ساید بوده تا تحلیل واقعیت
    یه نکته رو هم اضافه کنم درواقع در ابتدای سرور 3 تیم خیلی خوب تو این ساید بود که با ذکاوت لیدرهای محترم خیلی زود به جمع بندی و ادغام رسیدند که این خودش یه حرکت بسیار قشنگ بود
    سه تیم ققنوس(به نمایندگی سامان جان)، فونیکس (به نمایندگی اقا تورج) و نماینده تیمه آقا رضا انزلی زیرپرچم بزرگ ne متحد و یکپارچه به بازی ادامه میدن

سلام به روی ماهت(!)
    در جواب شما دوست عزیزم باید بگم حق با شماست:) فقط من در مقایسه با ساید های دیگر موضوع رو مطرح کردم اگر از نظر شما اشتباه بود بنده عذر خواهی میکنم:) فقط دوست من اسم تیم تورج "تو دقایق آخر تیم زوپیر هم تصمیم به بازی گرفت با حضور اکثریت پلیر های این تیم و به مدیریت تورج عزیز" زوپیر هست. فونیکس همون ققنوس هست! من با تیم سامان (فونیکس) یک سرور کامل بازی کردیم و سبک بازی این تیم تقریبا آشنا هستم. تیم تورج هم کامل آشنایی دارم. تحلیل های من از سر کینه یا دشمنی نیست بدون حب و بغض مینویسم اگر اسم اکانت شما رو نیاوردم با اینکه اکانت خوبی نیز بود اما لازم ندونستم. ناراحتی شما قابل درک هست اما زیر سوال بردن کل تحلیل کمی بی انصافی میباشد.
    [color=#000000]

موفق باشید

• مرسی علی جون بابت تحلیلت . تقریبا 60درصد تحلیلات درسته و این خیلی خوبه
    خوشحاال میشم اس ای و اکانتای دکتر هانی و مولتیاشونو و پلیر دفساز دکتر هانی رو هم نقد و بررسی کنی :love:

• داداش به اینا گیر نده کلا یه نفر پست میذاشت بهشون گفتی درباره سایدتون بزار دیگه کلا غیب شد

مگه میشه فروم اون هم بعد کتیبه ها انقدر خلوت با‌ش

آخه جالب بود برام بدونم دفساز اصلی دکتر هانی توی اس ای کی هستش و رو مولتیاش کی دفسازی میکنه ؟

پ.ن : رطب خورده کی منع رطب کند؟
    پ.ن2: رنگ های قرمز بی دلیل قرمز نشدن

• والا بیشتر شبیه حیاط خلوت شماست ما کلا یه جنگ ازش اوردیم شما که 6تا کتیبه ازش زدین تازه با همرایی که خریده بودین ما دسه کم اکانتی نخریدیم :thumbsup:
    فقط همین بس که یه چکمه یه جنگ کوچیک و یه چشمان و انبار و مرتاض بزرگ زدین ازش اونم با اکانتای خریداری شده
    حالا کی حیاط خلوت کی هست

• توضیحش برابر با توضیح کتیبه های جنگ و چکمه و مرتاضی هست که از ان دبل با سختی ها و همر خرج کردنا و مشقات فراوان رفته ان ای

(یکی دوتاشم جا نشد ننوشتم)

بدرود

• سلام به همه اسپید باز های عزیز

یکی از دوستان یه تحلیل بزارن از وضعیت سرور و کتیبه ها و ایا متا یا نپ بسته شده یانه ؟؟؟

تا ماهم که داخل سرور نیستیم از وضعیت سرور باخبر بشیم هم یکم صفا کنیم :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

ممنون از همگی

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• یاها :))

دوستان می بینیم اس دبلیو ان دبلیو رو کرده حیاط خلوت خودش چکمه و جنگ میاره برا خودش میبره برا خودش

من اول سرور به سامان گرس L.Aی لیدر شمال شرق گفتم لایی کشیدن واسه شمال غرب مساوی با صد نکردن شمال شرقه!
    و من از دادن کتیبه و دف ساز کردن کل ساید اگه منجر به 100 نکردن شمال شرق بشه ابایی ندارم
    اما سامان جان اگه شما l.a ای هستی گویا قدرت NA رو دست کم گرفته بودی و شمال شرق چندین اکانت تو ساید ش.غ رجیستر کرد و همچنین اکانت guns 4 war به همراه یه اتحاد اکانت رو شمال شرق خریداری کرد و برای پس دادن این اکانت ها به ما در حضور تمام لیدر های شمال شرق اعم از رضا انزلی و تورج و بقیه علنا از ما باج کتیبه یونیک + کتیبه های جنگ آموز کوچک و بزرگ و مرتاض و چکمه و احمق و انتقال بلافاصله این کتیبه ها به ش.ش به عنوان باج در ازای نزدن ش.غ رو با اکانت هایی که تو ساید خودمون خریدن و رجیستر کردن داشت
    و علنا گفت تورج تحلیل کرده که اگه ما با شمالغرب درگیر شیم حواس ساید های جنوبی از ما پرت میشه یا کتیبه هارو بدید به ما یا با اکانت های خودتون و خودمون میزنیمتون.
    اما ازونجایی که ما آدم باج بده ای نیستیم و چیزی برای از دست دادن نداشتیم یه بار هم شده علیه این حجم از بازی کثیف شمال شرق که از عرف بازی خارج و واقعا زشت و وقیحانس کتیبه هارو نه بین ج.غ بلکه بین هر دو ساید جنوبی پخش کردیم.
    جهت اطلاع شما کاتا گیج یونیک از اکانت خود بنده زده شد و ج.ش بلندش کرد
    کتیبه های چکمه کوچیک و مرتاض بزرگ هم همر ها از جنوب شرق و کاتاها باز هم از اکانت بنده بلند شده بود تا ببرن اما ش.ش با اکانت هایی که تو شمالغرب داشت بلندشون کرد. جنگ و چکمه بزرگ هم با هماهنگی کامل وارد ج.غ شد
    الان هم ساید شمالغرب داره تبدیل به سایدی تماما دفساز میشه و دفاعش بنا بر میل هر دو ساید جنوبی جابجا میشه و تنها وظیفه ما تو بازی اینه که ببینیم شمال شرق 100 نمیکنه :))

یه روزی باید لیدر های بی بصیرت مثل لیدر های الان شمال شرق بفهمن که اکانت خریدن و اکانت رجیستر کردن تو ساید های حریف منجر به سود براشون نمیشه و موقعیتی بهتر برای نشون دادن این موضوع ندارم.

درنهایت هم تعداد افرادی که اینجا بازی میکنن کمتر از تعداد انگشتای دسته اما همین تعداد انگشت های دست میره تو چشم شمال شرق تا سرور های بعدی بازی کردن درست رو یاد بگیره
    منتظر آنالیز های تورج هستم سامان جان :))

موفق باشید