اعلام آمادگی برای دور اول سرور 5x اسپید ترا

• سلام نوچه فرزاد جوب

بابا این نوچه ش کجا بود... میره به اسامی مختلف آیدی فروم باز میکنه میاد باهاشون برا اکانت اصلیش نوشابه باز میکنه. بعد خودشم برمیگرده خرزو خان وارانه برا اونا ریپلای میزنه
    اصن ایشون یه موجود فضایی هستن. نمیدونم از کجا راش به تراوین افتاده :thumbsup:

تو فروم آی آر از ادمین خاستم آی دی اکانتاشو چک کنه. ادمین دید راس میگم زد همه اکنتای فرومشو بن کرد :D

پ.ن اگه افسانه جرئت ریجستر داشته باشه و اینجا سایدش رو اعلام کنه. در همون ساید حضور خواهم داشت که مسلما هم ش.ش نخواهد بود

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• سلام خدمت همه شب بیدارهای عزیز. گفتم شب بیدارها یاد زمانی که با dial up بازی تراوین می کردیم افتادم چه زود گذشت .... میگند هرچی می کشیم از رفیق نابابه همینه (هرکی حدس بزنه داخل عکس دکترهانی کدومه جایزه داره:D). اینم بگم ناگفته نمونده باشه ذغال خوب بدتر از دوست نابابه ان شالله سعادت بشه این سرور درکنار دوستان عزیز در جنوب شرق بازی خاطره به انگیزی رقم بزنیم ان شاالله پلیرهای قدیمی خوبی استارت بازی بزنند پ.ن: هادی جان کجایی دلم برات تنگ شده:D پ.ن: به عهده ی خواننده... یاحق Ali Chiefer

• داداش هر جا می خوای با هر کی می خوای بیا ولی این فشار و صرفا جهت فشار حق کپی رایت داره لطفا لفظ ما رو نیاینبا تشکر

آها یادم رفته بود
    مال من این بود
    #صرفا جهت FOROO
    :D

• والا به احتمال ۹۹٪ که دیگه NE بازی نمیکنم SE هم که پره به احتمال زیاد یا NW یا SW

وقتی اشتباهی از یک پلیر تو ساید اتفاق می افته نباید اونو بندازیم گردن ساید و ساید رو ول کنیم.
    خالی کردن ساید از این افراد شیرین تر از ترک کردن ساید نیست؟ مثلا افسانه رو ببین... چن سروره نمیاد سمت شمالشرق؟ چون یه کارایی کرد و بد جوابش رو گرفت و فهمید هربار برگرده شمالشرق همین بلا سرش میاد.

بنظرم تو تصمیمت یه تجدید نظری بکن پارسا جان.

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• درود مجدد .

چنانچه یار و همبازی م ، محمد کوماتسو گرامی ، مشغله نداشت و تونست که بازی کنه ، دوباره بازی می کنیم .

حالا یا ش غ و یا خاک دوست داشتنی گذشته هام : ج غ .
    البته نظر شخصی م هست و آینده مشخص نیست .

نقل گلد و پول و این افکار پوشالی نیست ، نقل ما و حکایت ما ، حکایت یارهایی هست که ذهنشون هماهنگه و لذت بازی هم در اینه ، دگری اگر دست به تخریب و چاقو زدن از پشت میزنه ، ضعف حضور و شخصیتشه .
    به هر حال هر زمان محمد اراده کنه ، و بتونه پا به پا همراه باشیم ( فعلا درگیر مشغله زندگیش هست و کسی نیست که خلف وعده کنه و ثابت شده ست ) ، قطعا شروع می کنیم . فعلا اعلام آمادگی کردم و تنها تصمیم شخصی بود و مهم حضور دوستان گرامی م هست و همبازی عزیز که با تجربه تر و قویتر از بنده هست .

با دیگران هم کاری نداریم و شاخ و شونه ای هم نیست ( قبلا ثابت کردن هارو ثابت کردیم و دیگه نیازی نیست ، کاری هم به شلوغی شهر نداریم و بهتر اینه که جنابان حاضر عرصه ای براشون باشه که جولانگه شون باشه و ما هم بیننده ی این صحنه تئاتریم ) .

برقرار و پایدار باشید .
    S

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• والا من دیگه به جای شما از رو رفتم که پست میزارید :D دیگه کسی نمونده که بهتون نخنده !
    شات و ویس برای خنده زیاده :D
    خداییش شما نمک سرور هستید نباشید سرور جذابیتی نداره :D
    بیا عزیزم مارو ششخم بزن بی صبرانه منتظریم :D
    من که از رو رفتم جای شما !

احمد این یک نفر نه دو نفر قسم رو قسم فکر کنم هنوز تو فاز اون برد قسمیش هستا !!
    من بهت گفتم داداش اینو به راست هدایت کن این که هنوز داره رو ابرا پرواز میکنه بگیرش بیارش پایین اینو یهو از جو خارج میشه قسم به قسم از این دنیا میره ها :D :P
    به راه راست هدایتش بفرما تو جایی از گفته هات هم بهش یاد بده فرزندم بابا جون اون سرور تموم شد تو هم قسم هاتو خوردی الان باید از قهرمانیت دفاع کنی شوخی که نیست کلی قسم خوردی به قول خودت سیاست زدی الان باید از اسم بزرگت( بست پلیر) دفاع کنی ما هم هستیم داداش من تو جلسه تیم هم گفتم ما ی روشی صلاخی داریم اسمش هست سرخ پوستی اقا مسعود گل خوابی که برات دیدیمو اینجا برات اعلام میکنم ما نه ساید داریم نه تیم داریم نه هیچی دیگه تو میگی گوندم کری میخونی ما هم میگیم بر منکرش لعنت این اقا بعد سه الی 4 تا سرور کشاورزی بدون هیچ تجربه جنگ گندس خیلی گندس... <X
    تو بشین بازیتو کن از اسمت دفاع کن ما واسه زدن تو هیچ خط قرمزی نداریم دقیقا مثل خودت( قسم هم میخوریم ) ما هر جا که تو باشی میاییم نزاریم تو بازی کنی دقیقا تو درست گفتی پانیشر ی کتک خوره که کلا همه عمرش هم از سایدهای دیگه کتک خورده تو چرا مارو جدی گرفتی ترسیدی ؟
    از لانچ هام ترسیدی ؟ :D :P
    تهش ی سوراخ میزارم ارزو به دل نری ...
    برادر تو هر جا باشی ما میاییم چوب میکنم تو لونت فقط همین..
    اینقدر هم کیف میده تجربت زیاد میشه سه سرور دیگه میگه این دادشمون ی چیزهایی بلده مثل الان نمیگم بهت کشاورزی کلا سبک بازیه ما تا روزی که نیایی اینجا ننویسی اقا من اشتباه کردم واسه فرزاد تو عالم سلامو علیک و(عطر ناب رفاقت) از پشت خنجر زدم همینه هر جا بری تو تراوین ما نمیزاریم تو بازی کنی خودت خوب میدونی اگر اون اشک های تمساحتو نمیریختی چجوری قبل لول 80 شخم میخوردی ما باز ی بار دیگه از رفاقت کردن خوردیم مهم نیست باهات ی کاری میکنم یا اینجا بیایی اعتراف کنی یا کلا از تراوین بری...
    کل جمعیت زمین مارو بزنند مهم نیست ما تورو میزنیم نمیزاریم بازی کنی من باید به تیمی جواب بدم که کوچیکشون 50 تا مثل تورو ی جا میخوره برو از راند یک تراوین فرومو بخون فقط میخواستن منو بزنند حالا بعد 6 راند اون جا و بعد از این تو اسپید ترا یعنی اینجا همشون ترکیدن خوردن از منو رفتن اما من اینجا واسادمو الان نوبت تو هست غیبت کنم مثل بقیه رفتگان یک نفرو بگو مونده باشه تو درگیری مستقیم با من .....

ی دو تا نامه اومده برام گگفتن اقا فرزاد ایدی تلگرامتونو بدین برای بازی با هم و هماهنگی ما نوکر لیدرهای عزیز و محترم هر سه ساید دیگم هستیم الی این بازیکن (بست پلیر ) فعلا تو اس ای هست منم از همین الان اعلام جنگ میدم به اس ای از روز اول این راند تا اخر دنیا هر جایی که این بازیکن که راند پیشم لیدر بودو قسم همه را خورد و سیاست زد تو اس ای هست ما بدون هیچ خط قرمز و رعایت نکردن هیچ قوانین لیدری احترام متقابل هیچ و هیچ میجنگیم میشیم مثیبت کیبر برای سایدی که این سیاست زن توشه ...

اینم ایدی تگلرام من اینجا میزارم هر کی از بچه های ساید دیگه خواست کنار ما باشه با هم هماهنگ بشیم : [b][i]farzadalikhan@

منو مجتبی جوکرو مهدی مرلین و احمد اف بی ای حمید سنگک 5 لیدر ارشد و قدیمی ان ای از روز تولد ان ای تو اسپید تا این روز که تمام سرورهای ایرانو بازی کردیم نوکر تک تک بچه های ان هم هستیم اگرم ی وقتی ساید عوض کردیم صلاحی درش بوده وگرنه ما بدون ان ای میمیریم ختم کلام
    ما اردیبهشت سال 85 3 ایکس ایران راند یک ورژن 3.6 تو این ساید متولد شدیم تو همین سایدم ایستاده خواهیم مرد صد میلیون بارم بخوریم از این به بعد فقط این اکانتو میزنیم (بست پلیر) فروم 6 سرور پیش اون جا شاهده بر اینه همه خواستن مارو بزنند خودشون یا خوردن یا دیدن نه اقا نمیشه با پانیشر تیم کل کل کرد زدن به چاک حالا این بچه هم عاقبتشو اینجا خواهیم نوشت ....

حالا حی مسعود بیا اینجا کری بخون تو دیگه بازی نمیتونی بکنی هر جا بری من مثل
    عَلَم یزید
    بالا سرتم من باید به تیمم جواب پس بدم تا راضی نشن هر راند هر سرور تا بخوری میزنمت خودتم میدونی بدترین پلنرو لانچر تشنه به خونت شده دیگه خدا بهت رحم کنه چیکار میخوای بکنی با لانچ ها و پلن های من ;( ;(
    بهت قول میدم یا شبونه فرار کنی یا همین وسط بیایی بگی من با فرزاد صحبت کردم مشکلمو حل کردم وگرنه هر دریو باز کنی من مثل عَلَم یزید
    جلوت واسادم دفساز کن اکانتتو بره مگر با اسم دیگه بیایی که بازم پیدات میکنم خودتم خوب میدونی .
    به تیم حرفه ای سیاست میزنی قسم دروغ میخوری نوکری زئوسو میکنی باید فکر این روزت هم میکردی ی کاری باهات کنم خواستی دیگه قسم بخوری 4 ستون بدنت شروع کنه تشنج هاد زدن .....

پ ن : این پستم جدی بود این رفیقمون حواسش باشه نیامدیم بخندونیمش اومدیم بهش بگیم بابا جون این تراوین ی روی خوش داره این چند سرور دیدی ی روی جهنمی هم داره از این به بعد نشونت میدیم راند سه کل اس ایو نجات دادم تهش فحشم دادین راند 6 هم اینجوری اوکی باعث بانی های این مشکلات به جهنم خوش امدین ......

از همین الان اعلام جنگ با اس ای اعلام میکنم برید زنگ بزنید تمامتون بیان اعلام جنگ بدون هیچ خط قرمز با اس ای 200 ک گرزی از سایدمون بلند کردین صد میلیون گرزی از سایدتون بهتون میزنم نا امنی جنگ داخلی خفت همرها و هر چیز دیگه گریبان اس ایو میگیره تا وقتی این بازیکن تو این سایده روز خوش واسه اس ای تموم شد میگن نه ؟
    دو روز دیگه تحمل کنید ی باقلایی بیام اس ایو بهتون بفروشم حالشو ببرید.....

باشد که رستگار شوی احمد اف بی ای تحویل شما ...

• سلام به همگی

داداش فرزاد همیشه گفتم خفت کردن بیشتر از واندر صد کردن دوست دارم چه حالی بکنیم این سرور جووووون

نه یه نفر نه دو نفر بلکه بیست نفری هم بیاین خفتی مسعود در همین حد بسته میترسم احساس سعادت مندی بهت دست بده که من راجبت نوشتم

در همین حد حرفی که به ابوذر زدم بازم تکرارش میکنم چند سرور با خیال راحت بازی کردی اتک روت نیومده همر ساختی فکر کردی خبریه

پ.ن : سعیمو میکنم که در حد فان پلی بدم گرچه از سرتون هم زیاده

پ.ن: تکرار میکنم واسه صد کردن واندر نمیایم چون اونجوری حالش از هزار بار واندر صد کردن واسه ما بیشتره

پ.ن : جماعتی که تاریخ ما رو نمیدونن یا نخونن یا فراموشش کردن محکوم به تکرارش هستن داداش فرزاد

پ.ن: ندارد

احمد اف بی آی :D :thumbsup: :thumbup:

• حاج احمد از روز اول جنگ نه این سرور بلکه تمام سرورها ....
    ما ی دو سرور از ان ای رفتیم راند 4 که ان ایو زدیم همه زدن رو حذف دددددد فراررررررر :love: :love:
    بعد هم که همون شورای بزرگان که رای به رفتن ما دادن دددددددددد فرار ;( ;(
    الانم که ان ایو صافو پوست کنده مثل قبل تقدیمت کردم :D :P
    همه هم فهمیدن وقتی ان ای بزرگاش نباشن میشه چی حتی پلیرهاش هم مجبورن بشن نوکر اس ای :cursing: :cursing:
    این خبرا نیست اجازه نداره کسی تو سایدی که منو سه پیچ تاسیس کردیم بردگی اس ای کنه جنگ جنگ تا پیروزی :thumbsup:
    با اجازه و تایید همه بزرگا ان ای که ما میشناسیمو دیدیم تو این 12 سال اعلام جنگ دادم به اس ای این پسره قسم خوره نوکر زئوسی ببینم این با سرب داغی که میخوایم بریزیم تو گلوش میتونه بدون زبون سیاست بزنه یا نه خخخخخخخ تا بازی شروع بشه اسکات میکشم ببیند داره تو اک خودش دف میکشه بخندین ... :thumbsup: :thumbsup:
    اینو یا اس ای از سایدش بیرون میکنه رسما یا اس ای روز خوش دید مارو هم خبر کنیم ببنیم....
    تو ان ای هم هر کی خواست بزرگ هاش دارن برمیگردن منم نیستم همه شما هستین تو ان ای من نداریم کسی بگه من با هویچچچچچچچچچچچچچچچچ بدرقش میکنم تو ان ای (ما) داریم چون همه بزرگاش دارن بر میگردن..
    خونه به خونه بو میکشم تو ان ای کسی (من) بگه را سوراخ میکنم من هیچ کاری ندارم کی میخواد بازیو ببره من گفتن تو ان ای( من)ممنوعه کسی که بخواد در خدمت ساید باشه معلومه دو راند نبودم نوکر اس ای شدن جمع کنید بساطتتونو گندهاش دارن برمیگردن اس ای هم جنگ جنگ تا بیرون کردن قسم خور نوکر زئوسیشون وسلام همینه که هست زورتون میرسه هر سرور مارو بزنید وققتون پولتون زندگیتون بره همینو میخوایم راز موفقیت ما هم همینه ............
    دو راند پیش علی اقا دهیروز عزیز گفت فرزاد تو که بدون تراوین خفه میشی دو سرور برو ی ساید دیگه هم کمک من کن هم من ان ایو جمع کنم که بنده خدا سرور پیشم بهترین اکانت بازی بود :saint: <3 <3
    من پای رفیقم واسادم از ساید رفتم الانم همه بزرگای ان ای خوشحالن از برگشت هیولای خونخوار ان ای :D :D :P
    کسی جیک بزنه تو ان ای جنگه (من) نداریم ی ساید ی هدف واحد بردن واندر مشکل منو اس ای به کسی تو ان ای ربط نداره 40 نفر پلیر داره میاد واندر 100 کنه از پانیشر تیم یک نفرم میخواد بیفته جون این پسره قسم خوره نوکر زئوس پرچم وسط ساید پدریم میخوره اون یک نفر خودمم من تک اونا بیست نفر ببینم میتونه بازی کنند یا بدون گرزی میمونند ته بازی :D :D :P ^^

پ ن : ان ای فقط (م)ا کسی بگه (من) کاتا
    پ ن : ما همه جا هستیم بدون خط قرمز اما اتحاد بزرگان و خدایان ان ای پرچمش وسط ان ای میخوره ..
    پ ن : تو ان ای همر رو خودی بلند بشه مساویه با راند 4 وسلام نه از بیرون از توی ان ای نفوذی هارو میشناسم میدونم کی نوکر کیه از کجا دارن خراب کاری میکنند پوست پشت پرده هاشونم هم میکنم ان ای یعنی یک دست در اختیار ساید حرف اضافه کاتا رفیق بازی ممنوع فقط جنگ ....

• سلام به همگی

داداش فرزاد اون روز رو میبینم که تیم پانیشر یه طرف مسعود و نه یه نفر نه دونفر بلکه بیست نفریه طرف

میوفتیم به جونش و او سایدش تا دیگه اینها باشن و بفهمن در افتادن با تیم پانیشر هزینه داره چیزی نمونده که ببینین چه بلایی سر اس ای میاد باعث و بانی اش هم مسعود هست

فقط یه راه داره شخصا بیاد تو فروم از تیم پانیشر مخصوصا فرزاد معذرت خواهی کنه مگر دست از سر اس ای برداریم و بره پی کارش وگر نه خدا نکنه رو یکی زوم کنم تمومه کارش خب دیگه ما نه واسه صد کردن واندر میایم فقط فقط زدن این تازه به دوران رسیده هاش میزنیمشون و میریم سرور بعدی دوباره شخم میزنیم و میریم سرور بعدی و و و و .............. ادامه دارد

احمد اف بی آی :D :thumbsup: :thumbup:

• احمد منو اسمال اقا باز مثل همیشه مثل پلنگ نشستیم سر در ان ای :thumbup:
    سریع خشتو بده بالا سربازخونرو 20 کن ااقا مسعود گرزی لازم دارن :D :thumbsup:
    به قول تو این داستان ادامه داره سر اس ای تا بیاد رسما یا بگه اقا بای یا بگه اقا ما اشتباه کردیم
    تو عالم رفاقت رفیقو دور زدیم اینو میزنیم مثل قبلی ها بدتر از قبلی ها تا درس بشه برای همه تراوین جای رفاقته جای سیاست زدن بشه اون وقت این میشه :P :P

(اس ای پررررررررررررررر) :love: :love:

• با سلام خدمت دوستان گرامی

بنده به همراه چند تا از دوستان نرمال باز این سرور تصمیم گرفتیم که شمال غرب بازی کنیم از تمامی دوستانی که میخوان شمال غرب بازی کنند کمک میخوایم واسه جمع کردن ساید و بستن یک ساید خوب
    هرکسی هم لیدری دوست داشت البته با پیش فرض اینکه یه بابای گفته باید ببری تا لیدریت مقبول حق تعالی قرار بگیره بیاد لیدری کنه ما اینجا پلیری بیش نیستیم اومدیم بازی کنیم خوش باشیم.

muhamad

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

• سلام

بازیکنان عزیز

منتظر خلق حماسه های ابدی شما در این سرور هستیم...
    متشکریم از اعلام آمادگی کلیه عزیزان امیدواریم در سرور لذت کافی را ببرید.

از این پس میتوانید برای بحث و گفت گو در تاپیک نقد و بررسی سرور ، مباحثه داشته باشید.

با آرزو موفقیت و پیروزی برای تک تک عزیزان ...

• Admin

Approved the thread.
  • Admin

Approved the thread.