نقد و بررسی سرور نرمال راند 1| آغاز 2 آذر 1397|

• سلام جا داره تبریک بگم به بچه های جنوب غرب برای بردشون
    دلیل اصلی باخت شمال شرق داشتن لیدری بدون سواد بازی و کاملا پر ادعا بود
    ما توی سرور اکانتمون به خاطر غرور کاذب و مسخره لیدر شمال شرق از توی خود ساید خورد
    خوب همر اول من رو با داشتن رمز اکانتم تو پارکینگ خفت کردن و بعد از اون من همر دومم رو روی خود اکانت شمال شرق زدم قبل پریدن بخوره
    خوب شما دلیلی میبینی من این کار نکنم
    طرف به من پیام میداد داداش چیکار کنیم بازی کنیم و اینا من راهکار میدادم بعد اخر رو خود من حمله کرد
    واقعا ضعف لیدری و نداشتن قدرت بازی کردن باعث باخت شمال شرق شد چون اونقدرس که مولتی و همر داشتن هیچ سایدی نداشت و فقط دلیل باخت ۱۰۰ها شیر میتونه این باشه که اون هارو یه گوسفند رهبری کنه

دوستان یادشون باشه تجربه شه براشون من کنیبه جنگ کوچیک از se برای شمال شرق آوردم و وقتی خودمو زدن از شمال شرق بیام کتیبه هارو بدم بهشون به نظر شما؟
    خوب‌اون لحظه به دوستای خودم توی‌جنوب غرب گفتم ببرن اون کتیبه هارو و واقعا نیاز میشد برای سیاد شمال شرق ولی‌خوب حقشون بود
    راجب اکانت مفسد پلیرش بازی میکرد و از هفته ششم رفت داد به من اکانت کلی‌ده روش خورد و دف داد
    مطمعنا اکانت من و مفسد به تنهایی بالای یک میل دف میدادن و ۳بار واندر رو ۰ میکردن چون کاتا های من دو برابر بیگ همر سرور بود دیگه همه دوستان این رو فراموش نکردن
    خوب به هر حال برای همه کسایی که جبهه گرفتم علیرضا اسران فلان و پر ادعا است مشخص شد که من گفتم اکانت صولتی بخوره چون لاست از ساید میگیره و روی اعصاب ساید تاثیر میذاره باعث باخت شمال شرق میشه و همینم شد
    به هر نحوی یادتون باشه کسایی مثل من که بازی رو یاد خیلی از اون افراد شمال شرق داده قاعدتا بهتر میتونه لیدری کنه ساید‌رو تا یک پلیر که فقط ادعا داره و مسخره بازی در میاره و با لهجه شیرین میخواد بگه خیلی گندست!
    یادمون بمونه و درس عبرت شه به اکانت کله ماهی خورها اعتماد نکنیم
    بازم برد sw مبارک

• سلام
    ممنون از همه دوستان بابت تبریکشون

ولی خب دوستان به من ربطی نداره ولی همیشه لیدری رو انتخاب کنید که تجربه داشته باشه واقعا به قول جعفری وقتی امد گفت معماری هیچه وری واندر تاثیر نداره و فقط روی دیوار انبارهاست کلی خندیدیم و حتی لازم به گفتم که انقدر میگی سرور شلوغ سطح بالا بعضی موقع کاتاها کمه و زدن وادر به صرفه نیست طرف میاد ۲تا انبارت میزن شیرین ۱۲ روز میندازت عقب چون سطح ۱۰۰واندر ۱میل منبع میخواداز هرکدوم خب به نظرتون با همین همرهاتون اگر انبار های مارو میزدید به صرفه تر نبود واقعا پلیر های قابل خوبی داشت اکانت صولتی اکانت اروشا و اکانت کاکتوس و بقیه که در سطح این اکانت ها نبودن ولی خوب پلی میدادن شما لیدری دارید که هیچی برای سایدش نداد به جز دشمنی خود زنی لیدر هنوز همرش مونده داره ناتار میزنه خخخخخ
    اگر زرنگ باشی توی پست ها ۱۰ چیز گفته شده یادبگیری بدردت میخوره ولی چون میشناسمت الان میای مینویسی اینارو بلد بودم انجام ندادم

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• با سلام
    دوست عزیز نمیتونم بگم از پریدن اکانت شما ناراحت شدم ولی دوست داشتم کنار شما بازی کنیم و خلاصه هرچی پلیرهای یک سرور بیشتر باشه بازی واسه همه قشنگتره پس بهتره به هم توهین نکنیم این رو میگم چون واقعا بهش اعتقاد دارم ما حق توهین به هیچ قومیتی رو نداریم و اینکه با بودن همدیگه هست که بازی لذت بخش میشه
    پی‌نوشت: اینکه بازی کنار هم لذت بخش میشه یک بحث منطقی بود والا خودم شاید هیچ وقت دیگه بازی نکنم این سرور هم بیشتر مقصر نوری بود :D
    پی‌نوشت ۲: توهین به هر قومیت و شخصیتی غیرقابل قبوله و این ربطی به خودم نداشت من نه شمالیم نه رشتی اتفاقا لرم و جنوبی :D
    موفق باشید دوستان <3

• رضا جان معماری بزرگ انداختن رو واندر درسته ولی آخر کسی جواب ما رو نداد ها، بار ها تو گروه هم مطرح کردم، آقا معماری بزرگ بندازم رو واندر مشکلی نیست، نون دفاع رو شما میدی وقتی دو ایکس بشه منفی واندر ؟ چون طبق حساب کتاب گندم منفی ای که کردم دیدم توی 3 ساعت روی لاست می افتیم =)) ، دیگه دم همه شما با مرام ها گرم که هیچ کدومتون یه خمره هم نزدین برای واندر، یعد سر حرف میشه میگین ما حرف گوش نکردیم ؛

به نظر من اگر همه تو دف سازی واقعا جدی عمل میکردن و دف واندر میرسید به 4-4.5 همون تاثیر واندر با 2.5 میل دف و معماری یونیک رو میداشت، حتی میشد به امید و انگیزه این دف سنگین یکم زیر فشار گندم منفی و ... تحمل کرد و معماری هم اورد تو راند اخر، ولی وقتی اوضاع دف خوب نیست، اوضاع گندم خوب نیست، معماری بزرگ بیاد تاثیر خیلی زیادی نمیتونه داشته باشه که انتظار معجزه داشته باشیم ازش؛

به نظر من تا روز قبل واندر ها ما برنده سرور بودیم ولی همین کم کاری ما باعث شد ورق برگرده؛ اگر همه و همه دوستان به صورت جدی دف میساختن وضعیت کاملا متفاوت بود ولی خب خیلی ها این اواخر شل گرفتن بازی رو و با 5-6 نفر پلیر که نمیشه بازی رو برد ؛

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

در مورد این بچه اکانت صولتی و نرم و گرمش ؛
    ما همون موقع به اندازه کافی پرونده اکانت تو رو مورد تحلیل و بررسی قرار دادیم ؛
    حتی افشین که روی اون اکانت بازی میکرد هم اومد و حرفایی زد تو فروم هست؛

اکانت تو دست جنوب غرب و سعید کستل بوده و این موضوع اثبات شده هست، افشین هم این موضوع رو تایید کرد حتی بعد از اینکه حذف کردی هم نامه ای که ما به مولتی هانتر زدیم تایید شد که جانشینی و لاگینی های اون اکانت از جنوب غرب بوده ولی گفته شد طبق قانون جانشینی حتی اگر ساید دیگه باشه نمیشه که اکانت بن بشه و ...

اسکرین شات تلگرام و حتی رکورد ویس آخرت هم هست، که میگفتی پسورد های اکانت های اونطرف رو از سعید گرفتم، دست خودمونه وبه نوعی داشتی تهدید میکردی که یا خودت باید واندر بگیری صد کنی و یا با اکانت های اون طرفی و اکانت خودت میزنی شمال شرق رو ؛ و دقیقا هم مشکل از روزی شروع شد که ما نخاستیم به مفت خوری مثل تو باج بدیم ؛

در ضمن همر اولت خفت نکردیم تو جایی، اون کاتا های همرت دومت بود تو کپ دف سازت که اول اسکات زدیم بعد زدیم خفت کردیم، ربطی به امار داشتن و ... نداشت، همر اولت هم گذاشتی تو دفاع که خفت شد توی دفاع از اون ده، همر دومت هم که ذات واقعیت رو باهاش نشون دادی وقتی جنوب پلن زده بود روی مستر وی، دقیقا زدی جلو زن اونا کردی یعنی خوشم میاد تایم پلن های اونا هم داشتی که کی میخوره به ما و کجا ریئل هست که دقیق جلو زن کردی براشون که یه همر واندر کوب از ما رفت؛ ولی ذات یه آدم مثل تو روشن شد واسه همه بچه های شمال شرق؛

قبل از زدنت هم بار ها و بار ها بهت فرصت داده شد که خودت رو نشون بدی و ثابت کنی که نکردی ؛ ما سر حرفمون و اثبات برادریمون گذاشتیم منحصر شمال شرق یعنی چکمه یونیک رو بزنی ؛ ولی تو در عوض ده بار اومدی گفتی پلن میریم رو جنوب یا شمال غرب ، ولی هیچ وقت عمل نکردی حتی وقتی گفتیم به دفاع نیاز داریم اومدی ده دقیقه قبل نشستن اتک روی کاکتوس 300 ک پیاده رو بک زدی و فرستادی بعدا برای جنوب، حتی اون زمان که سر کل کل پاپ داشتی با اکانت پاسارگاد افشین هی می اومد میگفت میزنیم اینو ولی بعد با تو میحرفید تو میگفتی نه نمیزنیم، و افشین میگفت تا همر استپ میخوره علیرضا رمز رو عوض میکنه و نمیزاره همر استپ کنم؛ از طرف دیگه هم دفت روی جنوب بود، خیلی جالبه وقتی سایدت در جنگ با جنوب بود تو کل دف دف سازت رو میفرستادی روی جنوب روی همر های اصلیشون بعد می اومدی میگفتی من بی طرف هستم؛
    حتی غارت خودکار اکانتت هم روی وی پی اس سعید بود =))

خلاصه اینجور بازی ها ازت دیدیم که زدیمت، چون نمیزدیمت خودت اولین نفری بودی که واندر شمال شرق رو میزدی، من تو رو از خودت هم بهتر میشناسم بچه قشنگ؛ تو فقط فکر منافع خودتی و اصلا کلمه هایی مثل ساید و تیم و منافع جمع برات معنی نمیده، هر طرف سود خودت باشه همونطرف هستی هر سرور هم بازی کردی اینو ثابت کردی ، پس برو تو همون سوراخ موشت قائم شو کتار بقیه هم شهری هات :thumbup:

تا حالا ده بار ثابت کردیم تو از اولش هم با جنوب غرب و سعید کستل بودی؛ اینم برای بار یازدهم ، منتها مثال خوبی هست که میگه کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی که خودشو به خواب زده رو نه ؛

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

قابل توجه دوست عزیزی به نام جفری که میگی تازه از روز کتیبه ها وارد سرور شدی و خبر نداشتی که اکانت کستل از هفته سوم چهارم جانشین اکانت صولتی بوده تا روز آخری که اکانت صولتی بود و خیلی چیز های دیگه رو اصلا خوب در جریانشون قرار نگرفتی و خبر نداری رو به اشتباه تحلیل نکن ؛
    کاکتوس یک پلیر بسیار فهمیده داره که همیشه برای تیم بازی کرد و مورد تایید ترین بازیکن تیم ما ایشون هستن، ولی صولتی پلیری به نام علیلضا داشته که حذب باد بود و از اول دستش تو یه کاسه بود با جنوب ،
    در ثانی اکانت کاکتوس تارگت پلن متای سه جانبه بود :| و اکانتی که باهاش درگیری داخل سایدی داشتیم صولتی بود فقط !!! نه کاکتوس ! اکانت دیگه ای هم از این جنگ داخلی ضربه خورد اکانت مستر وی بود که همر صولتی خورد به اون و جلو زن همر های جنوب شد که همر اون اکانت پرید ...
    و مطمئن باش اگر صولتی تا الان میبود ... متای شما یه ماه پیش واندر رو صد کرده بود ! متوجه هستی که چی میگم !

در مورد سیاست خارجی و ... هم خیلی حرف ها هست ولی یه سری شون رو از اول میگم ؛
    روز اول سرور که تیم مصطفی بینام وارد جنوب شرق شد ، ( خب هر ساید دو تا ساید هم جوار داره ، مثلا جنوب شرق با شمال شرق و جنوب غرب هم جوار هست و معمولا متا هم با یه ساید هم جوار رخ میده) چون ما رو از قبل میشناختن و با هم توی سرور های قبلی درگیری داشتیم و ما اونا رو زده بودیم =)) خب طبیعی بود که سمت ما نمیان و با جنوب غرب متا میکنن و از شناختی که ازش دارم از همون روز اول استارت متای با جنوب غرب رو زده بود و تا یه جاهایی پیش رفته بود حالا وقتی که حذف میکنه پلیر های سایدش مثل امیرنا و همین موناکو و ... طبق سنت لیدر حذف شده شون راه رو ادامه میدن و جذب جنوب غرب میشن ، ساده تر بگم جنوب شرق همون روز اول از گزینه های متا با ما حذف شد و سمت جنوب غرب رفت و کاری نبود که بشه در موردش کرد چون همه چیز واضح بود ...
    شمال غرب هم فقط یکی از پلیر های ما اونجا بود که اونم به اشتباه ساید شمال غرب رجیستر کرده بود وگرنه بحث جذب و ... نبود سالار همیشه با ما بوده و هست و خواهد بود ؛ امیدوارم سرور بعدی سوتی نده ساید اشتباه رجیستر نکنه ؛
    میرسیم به گزینه دوم متا با شمال غرب ، ما از همون هفته سوم و چهارم که دیگه تقریبا جنوب یکپارچه شده بود اومدیم با پلیر هایی که همون زمان توی شمال غرب کاره ای بودن حرف زدیم ؛از جمله آرپیچی زن ها و والاک و چین ؛ منتها موضوع دقیقا اینجاست که هیچ کدوم یه جواب درست حسابی ندادن مثلا ارپیچی زن ها گفت من احتمالا ادامه نمیدم حذف میکنم چین هم گفت اصلا سرور یه جوری سطحش پایینه ناتار چرا نیست واینا شاید حذف کنیم بریم اسپید 2 آی آر و والاک هم اومد تقریبا یه طرح شبیه نپ ریخت با ما ،
    جمعی از اکانت های شمال غرب هم مثل اسان و پاسارگاد هم قبل از اینکه شمال غرب متایی با جایی تشکیل بده رفتن سرور اسپید 5 و اونجا با بازیکن هایی رفیق و هم ساید بودن که همین سرور نرمال توی جنوب غرب بودن و درنتیجه این رفاقت ها توی این سرور هم تاثیر گذاشتن و رفتن سمت جنوب غرب، در نتیجه متای سه به تک تشکیل داده شد ؛ و ما از اول گزینه و آپشنی جلومون قرار نداشت !

ولی در کل ؛
    1. ولی متای سه به تک
    2. اکانت هایی مثل صولتی و مفسد و زیرو هم توی ساید ما
    3. تعداد ناتار های بیشتر در اون سه ساید در نتیجه غارت بیشتر
    4. کتیبه هایی که توی اون سه ساید می افتاد بیشتر از کتیبه هایی بود که توی یه ساید می افتاد
    5. فاصله و تایم گیری توی پلن های ما با سه تا ساید واقعا دشوار بود ... اگر میخواستیم پلن بریم برحه زمانی خیلی خیلی زیاد بود و همین باعث شد خیلی کم پلن بریم ؛

این چند تا امورد هم امتیازات ویژه ای بود که این متای سه سایده که الان با اسم مسعتار freunden هست داشتن

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

ممد این موضوع که بخوای بگی سه ساید نبود هر ساید یه نفر بود خنده داره ! من قبلا تو پستی عکس گذاشتم از اعضای تشکیل دهنده اون اتحاد که چند نفر متعلق به بقیه ساید ها هستن جدا از اون خود پاسارگاد تکی یه ساید محسوب میشه با اون حجم دفاعش :thumbsup:

تحلیل نوری هم نکات جالبی داشت ولی خب هر کسی از دید خودش بازی رو میبینه و تحلیل میکنه ولی خب ما مشکل اصلیمون همون کمبود دف بود و مشکل گندم بود ، اگر مشکل گندم نبود معماری رو میبردیم قطعا ؛

پ.ن؛ به احترام پسر عموی عزیز مهدی، جواب مسطفا فسقلی رو ندادم، ولی خیلی پایه کل کل هستی بگو یه کاری کنم فروم بسته شه دوباره ؛

• آقا میلاد من نگفتم با کاکتوس درگیر شدین ایشون که الان هم هست تو اتحاد شما ولی از اونجا که من دیر اومدم و درست حسابی بازی دستم نبود :D مثل اینکه با همر مستر وی که فرمودین اشتباه گرفتم فکر کردم همر کاکتوس بود که خورد
    حالا من از چیزایی که دیدم و شنیدم و در کل یادمه گفتم ولی اینکه بین شما و پلیر اون اک چه اتفاقاتی بوده در جریان نیستم اون اکانت های شمال‌غرب هم عمدتا تا جایی که می‌دونم پلیراشون ول کردن رفتن در واقع اک پاسارگاد و میدن چین بودن یعنی دروغ نگفتن اون بنده های خدا ادامه ندادن
    در کل حرف این بود که استراتژی و سیاست تو این جور بازیا خیلی مهمه بله بعضی وقتا ی ساید اونقدر قویه که سه به تک هم حریفه حتی تو پست های قبلی شما هم خونده بودم که واسه ۳ به ۱ بستید بازی رو ولی بازم هرجور حساب کنی ما ۴ تا ساید نداشتیم ولی پلیرها و اکانت هایی در ۴ نقطه مپ بود که می تونستن هر طرفی برن
    علی ایحال انشالله سرورهای بعدی برخورد ها ی کم محترمانه تر باشه بالاخره بدون رقیب بازی مزه ای نداره

• درود

من اینو کاملا یادم رقت

اقا تشکر قراوان از حسین جان اکانت پاسارگاد اگر ایشون نبودن باخت ما کاملا قطعی بود به قول میلاد پاسارگاد یه ساید بود برا خودش

این برد برای متا جنوب غرب و شمال غرب و اکانت امیرنا هستش تبریک به همه دوستان

دمت گر حسین جان

• تبریک نورالله جنوب غرب

عشقی داش حسین ممنون
    حسین جان این برد سهم شما هست ممنون از زحماتون اکانت پاسرگاد واقعا خیلی کمک بود برای ما

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• دوست ندارم ادامه بدم فقط در‌این حد میگم که امانت شما پانیش خورد به خاطر خرابکاری روی اکانت mofsed و شما پانیش خوردین!!!!
    به هر حال چون که یک سرور ما بازی کردیم و کسی بهت بها نداد اینجا عقده برات مونده بود و اومدی یه عالمه آدم رو درگیر خودت کردی و باختی!
    راجب اون داستانم من با سعید بهاندازه کافی رفیق هستم که بگم رمز میدونم میداد امابازی برای ما این بودلذت ببریم
    راجب ما گفتی میایم بازی میکنیم جایزه ببریم والا فکر کنم کسی که واسه جایزه میاد تویی اینم به صورت فان اومدیم اولش که یهو جدی شد واقعا خود افشین به زور منو آورد،و حالا خواستم برای همه مشخص شه که لیدری که فقط با دروغ و گول زدن پلیرهاش داره جلو میره چی‌میشه!
    افشینم من از دستش ناراحت هستم اما به قول خودش به خاطر اشتباههتش سرور دیگه کنو مقصر میدونسته و عقدشو اینجا خالی کرد و گفت این به اون در
    واقعا خوشحالم بازی نمیکنم فقط خواستم بگم اینقدر گنده نیا در حد بازی کردن نیستی

تو که با ۱۰۰تا مولتی و ۱۰تا پلیر نتونی صد کنی واقعا مسخرست چون که من میدونم جنوب غرب هم همون ۶ نفر بوده که صد‌کرده
    بازم اینا دف نساختن و دیگه همه برمگیرده به نداشتن قدرت مدیریت یک لیدر اتحاد،وقتی توی یک اداره کارمندااز زیر کار در برن مدیر که باید کار و اداره کنه نه اسن که بگه من فقط گفتم خوب حتما و حرفان راهکارات درست نبوده البته حق داری از روی بینجربی‌و نادانی بوده:))
    جتما اینجا میگی به خاطر رفتن رو مفسد پانیش خوردی‌و خرابکاری کردی رو یادت رفته و این که همر ما اونجا پارک بود رو جاسوسی کردی وقتی روش و پانیش خوردی :))
    خوب کاتاها اونجا خفت شد و‌با همرک از ده یکم لاست‌گرفتم بعد وایسم نگاه کنم؟
    به دوستانم زنگ زدم کجا میزنید منم بزنم یادمه اتک روتون‌ بود و گفتن کجا میرزند منم زدم استفاده شده باشه
    ما مه هرجا بهمون ساید گفت خود‌شما فاز رفاقتی اومدی جلو دفاع دادیم و واسه ساید بازی کردیم
    به هر حال بعد از‌تمام داستانا اگر تو درست میگفتی و اینقدر‌ادعاداشتی میخواست‌ برنده بازی باشی ولی فقط مشخص شد یک بازنده دروغگو هستی و میتونی غیورمندیتو نشون بدی
    هیچوقت ندیده بودم کسی بازی و باخته باز بیاد اینجا بگه من بهتر بودم و تصمیماتم درست بوده،پسر خوب اگه درست بود اینجا برنده بودی ولی دیگه شخصیتت و نداشتن هنرت در بازی کردن و کم توانی‌در مدیریت ساید‌برای همه مشخص شد!
    و کلا از اکانتت هم چیزی دیده نشد نه لیدر خوبی بودی نه پلیر خوبی به نظرم دیگه بازی نکن
    موفق باشید و غیور

• رضا جان معماری بزرگ انداختن رو واندر درسته ولی آخر کسی جواب ما رو نداد ها، بار ها تو گروه هم مطرح کردم، آقا معماری بزرگ بندازم رو واندر مشکلی نیست، نون دفاع رو شما میدی وقتی دو ایکس بشه منفی واندر ؟ چون طبق حساب کتاب گندم منفی ای که کردم دیدم توی 3 ساعت روی لاست می افتیم =)) ، دیگه دم همه شما با مرام ها گرم که هیچ کدومتون یه خمره هم نزدین برای واندر، یعد سر حرف میشه میگین ما حرف گوش نکردیم ؛

به نظر من اگر همه تو دف سازی واقعا جدی عمل میکردن و دف واندر میرسید به 4-4.5 همون تاثیر واندر با 2.5 میل دف و معماری یونیک رو میداشت، حتی میشد به امید و انگیزه این دف سنگین یکم زیر فشار گندم منفی و ... تحمل کرد و معماری هم اورد تو راند اخر، ولی وقتی اوضاع دف خوب نیست، اوضاع گندم خوب نیست، معماری بزرگ بیاد تاثیر خیلی زیادی نمیتونه داشته باشه که انتظار معجزه داشته باشیم ازش؛

سلام میلاد جان
    اینجا جواب میدم چون میخوام نظر بقیه بازی بلدها رو هم بدونم و یک چیزی دور هم یاد بگیریم.
    من گفتم معماری بزرگ رو باید پنج سطح آخر واندر میاوردی و توی اون پنج سطح میشد تمام دف سازی رو استپ کرد و همه فیدرها و کپها رو مسیر زد هرچند دور هم باشند ولی بازهم تاثیر دارن ومقداری از فشار گندم رو حل میکنن. نهایتا لاست دفی هم بخواد توی اون پنج سطح بخاطر بی گندمی اتفاق بیوفته به نظر من نمیتونه از لاست دفی که بخاطر نبودن دیوار متحمل شدیم بیشتر باشه. حتی شاید ما بخاطر نداشتن دیوار علاوه بر واندر دف بیشتری رو هم از دست دادیم. و چه بسا بدون مرتاض لاست بی گندمی مون حتی کتمر از تلفاتی بود که فقط اتک ناتار ازمون گرفت. چون دیوار نداشتیم. یعنی بدون معماری هم دف بیشتری از دست دادیم هم واندرمون کامل صفر شد. لطفا این نظر من رو با تچربه تر ها هم تحلیل کنن ما هم یک چیزی به معلومات بازیمون اضافه بشه.

دوم شما میگید با معماری و 2.8 میل دف میرفتیم رو لاست بی گندمی درسته(اون موقع 2.8 میل دف بود رو واندر) ؟ خوب پس با این وضعیت با مرتاض و 5 میل دف هم میرفتیم رو لاست بی گندمی دیگه. نمیدونم شاید محاسبات من اشتباهه.
    البته یک نکته رو هم باید بگم که اگر معماری میاوردیم و به فرض رمر موناکو با وجود معماری هم دیوار رو میتونست بندازه دیگه عملا هیچ تاثیری نداشت. حالا نمیدونم میتونست دیوار رو صفر کنه یا نه؟ لطفا یکی شبیه سازی بزنه ببینیم اصلا اگر اینکارو میکردیم فایده ای داشت یا نه؟
    باز هم یادآوری میکنم اینجا کسی رو نه مقصر میدونم نه دنبالش هستم چون اصلا اینقدر مهم نیست که بخواد دنبال مقصری بگردیم. به جان دخترم آروشا برد و باخت بازی اصلا کوچکترین اهمیتی برام نداره. اینو کسایی که چند ساله باهام بازی میکنن میدونن. البته بردن لذت بخشه ولی باختن هم زود فراموش میشه مثل هر بازی دیگه ای. اینها رو هم اینجا نوشتم تا نظر بقیه رو بدونم دور هم یک چیزی یاد بگیریم. بالاخره یک سال بازی یک نکته ظریف رو یاد بگیریم خودش مثل بردن هست.
    بازهم تبریک میگم. نه تنها به برنده بازی بلکه به همه که بازی قشنگ و برابری رو نمایش دادن. واقعا بازی برابر قشنگ تره.
    پیروز باشید
    کوچیک همه رضا

• سلام
    داداش دیوار که صفر نمیشد واندر هم همین طور
    بینید نوری تونست چندتا رمر بکشه اما این همرها و حتی همر مصطفی میدن چین که واندر رو صفر کرد همه ی بار از بین رفته بودن یعنی این همرها میتونست خیلی قوی تر باشه ولی این مقدار همر با معماری و دف بیش از دومیل به نظرم امکان صفر کردن دیوار و واندر رو نداشتن
    البته این نظر بنده ست
    یاعلی

• خب بزارید درست محاسبه کنیم

خب نکات مهم پینت هجوم تعداد رمر تعدادنیرهای مدافع
    خب اگر ۳ میل دف میزاشتین حتی با معماری هم در راند اول تخریب میکرد چون کل رم هارو نزدم

ولی راند دوم نه چون نه همرش پوینتش زیاد بود نه تعداد رمرمرش در راند دوم شاید نهایتش میتونیستم ۴۰ لول بیاریم پاییین و اینکه بازی طول میکشید وبرای دور سوم شاید من رمرم بازم کمتر تاثیر داشت چون تعداد دفتون بالا تر میرفت
    رصاجان همرهارو اشتباهی خراب کردین شما باید روی معماری ما کار میکردین ۱ واندر کوب با چندتا جلوزن میزدین و معماری بر میداشتین که ۱ قدرت ما کم میشد ۲ این به خودتون اضافه می کردین در مورد ساخت سیلو هم کار ۲روز بود واقعا اکانتی که انبار بزرگ داشت رو میوردین کنار واندر ده میزدین پوش میکردین با گلد میکشیدین بالایا دهکده نقشه واندر نزدیک واندر میزدین و سیلوش میکردین یا ده کده مرتاضتون سیلو میکردین اینجوری هنمگندم دف اون رو میدادین هم منابع تعدیل به گندم میشد میرف روی واندر ما برای همین معماری رو هم سیلو کردیم که حتی خودش میتونس گندم ۲ میل دف بده این جوری هم گندم اون میدادیم و برای اضافه کردن دف مشگل نداشتیم هم گندم واندر از اونجا میدادیم خب این کار هاوقتی انجام بشه مبشه نظر داد الان فقط حرفه ولی واقعا برای واندر برنامه ای انگار نداشتین

MONAKO مامور مخفی

• اون روزی که بحث کردی منو از اتحاد اخراج کردی، 6 ساعت طول نکشید همه اعضای اون اتحاد جز مفسد، اومدن تو اتحاد من و این خودش نشون میده بچه های شمال شرق کی رو قبول داشتن گل پسر ؛

در مورد جایزه و ... هم بار ها بحث شد، قطعا وقتی جایزه 2 میلیون هست کسی نمیاد 3 میل و بیشتر خرج کنه اگر هدفش جایزه باشه !! ولی تو به قول خودت با زرنگی و رفاقت بازی تهش یه میل خرج میکردی رو دو تا اکانتی که داشتی خوب کاسب میشدی دو برابرش سود ;)

خوبه خوشم میاد بعد همه تحلیل ها و مدارک و دلایلی که رو شد خودت هم اعتراف کردی که یه بی وجود بودی و اگر میموندی هم با همون دوستانی که توی ساید رقیب ما بودن میبودی و نهایتا واندر ما رو میزدی پس همون بهتر که همون موقع زدیمت، البته بعد زدن هم راضی به حذف نبودی، چند تا فیدرت چیف شد که حدفیدی، مفسد هم که همه دهایی که توی ان ای داشت چیف و صفر شد به عاقبتی شبیه خودت دچار شد ؛

ایشالا سرور های بعدی میبینمت و معلوم میشه کی چند مرده حلاجه :thumbup:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

رضا جان اگر شما و دوستان لطف میکردین و سه چهار تا خمره میساختین برای واندر شاید ما هم راضی به آوردن معماری به صورت موقت روی چند سطح آخر میشدیم، ولی بازم تکرار میکنم معماری بزرگ معجره نمیکرد برامون که خیلی تاثیر داشته باشه ؛

در کل خاطرت عزیز هست و ترجیه میدم این موضوع رو اینجا پیگیر نشم، این یه خط بالا هم جهت نبود خمره نوشتم که بقیه مخاطبین فروم در جریان باشن چرا معماری نیاوردیم ...

• خب بزارید درست محاسبه کنیم

خب نکات مهم پینت هجوم تعداد رمر تعدادنیرهای مدافع
    خب اگر ۳ میل دف میزاشتین حتی با معماری هم در راند اول تخریب میکرد چون کل رم هارو نزدم

ولی راند دوم نه چون نه همرش پوینتش زیاد بود نه تعداد رمرمرش در راند دوم شاید نهایتش میتونیستم ۴۰ لول بیاریم پاییین و اینکه بازی طول میکشید وبرای دور سوم شاید من رمرم بازم کمتر تاثیر داشت چون تعداد دفتون بالا تر میرفت
    رصاجان همرهارو اشتباهی خراب کردین شما باید روی معماری ما کار میکردین ۱ واندر کوب با چندتا جلوزن میزدین و معماری بر میداشتین که ۱ قدرت ما کم میشد ۲ این به خودتون اضافه می کردین در مورد ساخت سیلو هم کار ۲روز بود واقعا اکانتی که انبار بزرگ داشت رو میوردین کنار واندر ده میزدین پوش میکردین با گلد میکشیدین بالایا دهکده نقشه واندر نزدیک واندر میزدین و سیلوش میکردین یا ده کده مرتاضتون سیلو میکردین اینجوری هنمگندم دف اون رو میدادین هم منابع تعدیل به گندم میشد میرف روی واندر ما برای همین معماری رو هم سیلو کردیم که حتی خودش میتونس گندم ۲ میل دف بده این جوری هم گندم اون میدادیم و برای اضافه کردن دف مشگل نداشتیم هم گندم واندر از اونجا میدادیم خب این کار هاوقتی انجام بشه مبشه نظر داد الان فقط حرفه ولی واقعا برای واندر برنامه ای انگار نداشتین

ممنون
    جوابمو گرفتم. فقط قبل از صد شدن واندر یکی از واندرکوبای باقیمونده رو بزنید تا ببینیم تاثیرش چقدر با واندرکوب مشابه ما که به معماری منحصر خورد متفاوته. اگر امکانش بود.

• forum.speedtra.com/index.php?attachment/316/

ممنونجوابمو گرفتم. فقط قبل از صد شدن واندر یکی از واندرکوبای باقیمونده رو بزنید تا ببینیم تاثیرش چقدر با واندرکوب مشابه ما که به معماری منحصر خورد متفاوته. اگر امکانش بود.

هنوز سه تا دیگه هست نه یدونه

• حتما یدونه برای محاسبات شما میزنیم

یعنی جدی همر ندارید دیگه رمر ارو همر میلاد بزنید اگرم نمیزنید البته همر میلاد روی ناتار تلفات داده و فکر کنم زیاد جالب نباشه برای محاسبات شما ما رمر نمیزنیم شما خودت دفتون بزارید ۱۰ گا رمر بزارید دیوارتون ببینید چقدر میاد پایین ۱۵۰ کا گرزی ۴۰کا تیکا و ۱۰ کارمر بزترید البته رم ها بیشتر میشه تا۱۳ کا هم میرسه نیروهای توتن رو هم مست کنید ببینید دیوارتون رو روی چند میاره بعد با استحکامات حساب کنید

MONAKO مامور مخفی