نقد و بررسی سرور نرمال راند 1| آغاز 2 آذر 1397|

• من هنوز منتظر همر لیدر se میلاد ولفلند هستیم و یا دف که میگفتن دفساز هستن ولی رتبه دفی ندارن پس همر فکر کنم برای زدن ساید پنجم ناتار ها استفاده کردی واقعا بیا بگو توی این ۱سال بازی چیکار کردی اونم از تصمیاتت که باعث باخت سایدتون شد واقعا فرق اکانتت با مولتی توی چی بوده بازم میگم ۴۰۰کی عقب تر بودی توی هجوم الان رتبه ۱ هستی با ۱میل اختلاف که چی میتونی در موردش حرف بزنی و بهش افتخار کنی مثلا بگی ۱۰ تا همر زدم و ۱بار واندر اوردم پایین بتید بری بگی شروع کردم ناتار زدم که حداقل رتبه هجوم بگیریم و حتی همر نزدن به واندر مثل بقیه بچه ها تا بهشون ثابت کنم من باسایدم فکرش بکن اگر منم همین کار میکردم الان ساید بازنده بودیم واقعا جدی سوال من اینه دنبال چی بودی توی این سرور و دلیل این کارت چیه چون واقعا برام جالب شده و واقعا اولین بار میبینم این حرکت رو ؟؟؟؟؟

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• forum.speedtra.com/index.php?attachment/316/

هنوز سه تا دیگه هست نه یدونه

میدونم بیشتر از یکدونه مونده. منظورم این بود که یدونشو برا امتحان بزنید. تو نتیجه که تاثیری نداره فقط میخواستم با یکی از همرهای مشابهی که ما زدیم مقایسه اش کنم. بعد با تناسب بستن دف ما و شما ببینم مقدار تاثیر معماری چقدره.

• حتما یدونه برای محاسبات شما میزنیم

یعنی جدی همر ندارید دیگه رمر ارو همر میلاد بزنید اگرم نمیزنید البته همر میلاد روی ناتار تلفات داده و فکر کنم زیاد جالب نباشه برای محاسبات شما ما رمر نمیزنیم شما خودت دفتون بزارید ۱۰ گا رمر بزارید دیوارتون ببینید چقدر میاد پایین ۱۵۰ کا گرزی ۴۰کا تیکا و ۱۰ کارمر بزترید البته رم ها بیشتر میشه تا۱۳ کا هم میرسه نیروهای توتن رو هم مست کنید ببینید دیوارتون رو روی چند میاره بعد با استحکامات حساب کنید

سلام
    اتفاقا بدون رمر باشه بهتره. چون بیشتر شبیه همرای ما که خوردن به واندر میشه. مسلما هرچی موارد شبیه تر باشه مقایسه اش راحت تره.
    برا ما فقط رمر ارو هست که فکر نکنم دیوار رو بیشتر از 4 یا 5 سطح تکون بده. میخوای برا امتحان بزنیم. فقط پوینت دفتون رو بالا میبره :D
    میلاد جایی همر قایم نکردی رو کنی؟ :whistling:

• من هنوز منتظر همر لیدرse میلاد ولفلند هستیم و یا دف که میگفتن دفساز هستن ولی رتبه دفی ندارن پس همر فکر کنم برای زدن ساید پنجم ناتار ها استفاده کردی واقعا بیا بگو توی این ۱سال بازی چیکار کردی اونم از تصمیاتت که باعث باخت سایدتون شد واقعا فرق اکانتت با مولتی توی چی بوده بازم میگم ۴۰۰کی عقب تر بودی توی هجوم الان رتبه ۱ هستی با ۱میل اختلاف که چی میتونی در موردش حرف بزنی و بهش افتخار کنی مثلا بگی ۱۰ تا همر زدم و ۱بار واندر اوردم پایین بتید بری بگی شروع کردم ناتار زدم که حداقل رتبه هجوم بگیریم و حتی همر نزدن به واندر مثل بقیه بچه ها تا بهشون ثابت کنم من باسایدم فکرش بکن اگر منم همین کار میکردم الان ساید بازنده بودیم واقعا جدی سوال من اینه دنبال چی بودی توی این سرور و دلیل این کارت چیه چون واقعا برام جالب شده و واقعا اولین بار میبینم این حرکت رو ؟؟؟؟؟

اولا من دلیل واجباری نمیبینم که بخوام چیزی برای تو یا امثال تو توضیح بدم ؛

دوما ما قبلا ده بار گفتیم جواب این سوالات رو ولی تو دیگه واقعا ثابت کردی شعورت کمتر از چیزی هست که بفهمی ولی خب برای بار یازدهم میگم ایشالا که اینبار دیگه میفهمی !
    ما تیم مون برای برد بازی نمیکنه ، مسلما بردن همیشه لذت بخش هست ولی هدف اصلی ما هیچ وقت نبوده و نیست و نخواهد بود، ما بیشتر برای دور همی و سرگرمی بازی میکنیم ؛ چون هم تعدادمون کمه هم تایم انلاینی اعضای ما کم هست ، همون طور که قبلا گفتم اکثرا سن بالا و شاغل و درگیر کار و خونواده هستن و به همین دلیل هم بود که اکثر همر های ما همر کپ بود ؛ و هزار تا دلیل دیگه که ثابت میکنه این موضوع رو ... به قول رضا که پستش همینجا تو فروم هست برای لذت بردن و سرگرم شدن و دور همی بازی میکنیم ؛ در مورد اینکه من چه تاثیری تو روند بازی داشتم قبلا هم تعدادی از پلن هایی که زدم و تاثیری که داشتن رو گفتم ؛ تو همین فروم بگردی میبینی ؛ ولی طبق شناختی که ازت دارم و میدونم اول یه چیز میزنی بعد میای پست میزاری دوباره یه هفته دیگه پیدات میشه و همین سوالات رو مطرح میکنی !

سوما یکی بیاد حرف بزنه ایراد بگیره که واقعا همر ساخته با همرش و تو پلن ها پوینت هجوم گرفته که ما باورمون بشه !!! والا تا جایی که ما امار داریم خود تو تا حالا حداقل 4 تا ده ناتار کتیبه کلین کردی و 3 تا واندر ؛ پس یه چیزی حدودا 800 ک پوینت هجوم از ناتار کشی به دست آوردی، بعد اومدی به ما میگی ما ناتار زدیم که پوینت هجوم بگیریم !!! خب ببین ما اگر ناتار زدیم دلیل داشت، چون اولا همر رو به واندر متای سه گانه میزدیم بازم نتیجه بازی همین بود ؛ و تاثیر خاصی تو روند بازی نداشت، دوما رنک اول تا سوم هجوم هم به متای سه گانه میرسید و دیدم خب خوب نیست که ما کسی رو توی رنکینگ هجومی نداشته باشیم و در آخر هم کل کل ها و بحث هایی که توی فروم شد پیاز داغش رو زیاد کرد که ما بیشتر داغ این رنک هجوم رو به دل بعضی ها بزاریم ؛ وگرنه خودت میدونی نهایتا جایزه هجومی 1/5خرجی که ما کردیم نبود و نیست و اینجور انگیزه ها مثل جایزه و برنده شدن هیچ وقت برای ما هدف نبود ؛

به حول قوه الهی این دفعه دیگه جواب سوالت رو متوجه شده باشی !!! و دوباره یه هفته بعد اینا رو نیای نپرسی :|

اما اگر واقعا ادعای بازی داری؛ سرور اسپید 3 بعدی بیا ؛
    نتیجه و تصمیم گیری کی بهتر پلی میده هم میزاریم به عهده بقیه ؛
    والا این سرور حتی 1/3 مولتی هایی که خودم ساختم رو نتونستم رید کنم و تقدیم کردیم به بقیه دوستان که غارت کنن ؛
    احتمالش هم زیر 1% سرور بعدی اینقدر کتیبه دست تو باشه مثل جنگ یونیک و چکمه کوچک و مرتاض کوچیک =)) ، و واقعا کسی که بازیکن هست خودشو تو یه سرور شلوغ و بدون ده تا کتیبه نشون میده :thumbsup:
    و با توجه به شناختی هم که از سرور های اسپید دارم بعید هست سه به تک بشه دوباره ؛ و حداقل توی یه شرایط بالانس قرار میگیریم برای رقابت

منم مثل خودت توتن میام که بهتر بشه کیفیت اکانت ها و تاثیری که میزارن رو مقایسه کرد :thumbup:

پ.ن ؛ کشته مرده اون جمله بندیت هستم اصلا =)) ، لیدر NE هستم عزیزم نه SE !

• خب انگار سرورو تمومشد دیگه
    خب میلاد توکه به ناتار زتی ما ایراد میگری خب تواول شروع کردی وکل پینتت به جز ۶۰۰ تاش همشاز ناتار اگر شما هم همرت به واند میخورد به ۱ میل هم نمی رسیدی ولی در کل سرور خوبی بود خسته نباشید به دوستان و کل سرور

MONAKO مامور مخفی

• با سلام

با اجازه من چند تا موضوع رو بگم

1-- موقع ثبت نام من از حذف SE خبر نداشتم و برای اولین بار خواستم خارج از NE بازی کنم و چون تو فروم دیدم بچه های SE غر میزنن و سینا ام تنها کسی بود که میشناختم و تو SE بود تصمیم گرفتم ثبت نام کنم .

2-- بعد از حذف بچه ها سینا به من گفت حذف کن بیا SE با مهدی رو راگناروک بازی کنیم ، گفتم حالا بزار ادامه بدم ببینم چه خبره ...

3-- از همون اول من به شدت با SW درگیر بودم . ماه اول میخواستم civil رو بزنم ، از همون اول سرور قصد چیف کردن pain رو داشتم ، اصن قصدم این بود با ابی (valac) تو nwمتا کنیم و بازی با 3 جبه جالب تر شه . ولی ابی مث همیشه شل بازی کرد ، وضع NW اصن معلوم نبود و با این حالم حتی با اینکه تو اتحاد SW بودم قصدم موندن نبود ، تا اینکه با علی رضا ایران بحثم شد گفتم بزار همین جا بمونم اینو سوراخ کنم :thumbsup: البته 100% از بچه ها ام خیلی خوشم اومد و دیدم با معرفتن و دوست شدیم و تصمیم بر موندن شد (( از طرف NE حتی یه پیشنهادم به من نشد که خب من اینو از خود بزرگ بینی یا ضعف لیدر یا هم کاری نکردن بچه ها با لیدر میدونم ، همه کارارم قرار نیست لیدر بکنه ))

4-- شاید متای سه به تک که میگید بیراه نباشه ، من تا قبل کتیبه ها 3 تا پلیر دیگه ام داشتم که دمشون گرم ، مجید و علی و امیر اومدن کمکم کردن و 30 تا مولتی تو SE اوردن بالا و اگه خودم شل نمیکردم و اونا ام میموندن بیگ همر سرور گول میشد که پشماتون بریزه :D ولی در کل خواستم بدونید متای سه به تکم از آسمون نیفتاد ، خودتون نتونستید کاری کنید

5-- من 2 ماه که نیستم و الان اومدم فقط میتونم بگم دم سعید و مهدی و جعفری و نوری گرم واقعا شرمنده که نتونستم ادامه بدم ، واقعا بازی رو 5-6 نفره بردید ، لیاقتتون بود ، دمتون گرم

6-- راجع به اک صولتی ، واقعا حیف که نشد درگیر شیم :( وقتی حذف کردی من انگیزم به بازی رو از دست دادم ، حتی با اینکه سعید میگفت رفیقمه ، نمیزنمش ، بازم من دنبال فرصت بودم یه سوتی بگیرم ازت بزنم ، وقتی تو SE ده زدی ام میخواستم به همون بهونه چیفت کنم بازم سعید نزاشت ، در کل خواستم بدونی همرات به واندر زنی نمیرسید :rolleyes:

7-- راجع به باخت NE ، قبل کتیبه ها به جز اک پاسارگاد هرکیو میزدید صفر میشد . کلا 300کا دف داشتیم که 150 کاش مال من بود که تازه غارت میکردم با اونا ام ، ریسک نکردید ، به هر حال نمیشد به اون زودی ریسک کرد ولی همون موقع بازی تموم میشد و به اینجا ها نمیرسید

8-- تبریک میگم به SW لیاقتشو داشتید ، دمتون گرم ، زحمت کشیدید و تبریک میگم به پلیر هایی مثل آروشا و arrow که واقعا ادب و شخصیتشونو خیلی دوس داشتم اگه باز بخوام بازی کنم خیلی دوس دارم کنار همپین پلیر هایی باشه به هر حال بازیه ، برد و باخت داره

9-- نمیدونم چرا آخر هر سرور دوس دارم بگم کیا خیلی اذیت کردن منو :D تا وقتی که من بودم آروشا با دفاش واقعا دهنمو سرویس کرد ، حتی کاتا های من رفت تو دیوار ارشک چون دف سواره داده بود بهش ، arashk به شدت رو مخم بود :D دیدم که همر واندر زن کشیدی ، دمت گرم ، فکر نمیکرم سر پا شی اونم در این حد و faceless که من نمیدونم مولتی بود چی بود ، کتیبه انبارمو برد ، رعدامو دیوار کرد و همر من رو کاکتوس بدون سواره زده شد سر همین موضوع :D

در کل همگی خسته نباشید

من تا وقتی که بودم خیلی حال کردم

ایشالا که شما ام لذت برده باشید از یازی

• سلام
    میبینم که واندرکوب استفان بدون رمر هم خورد باز واندر ما پوکید. یعنی سه میل دف با دیوار 20 باز هم کارایی سه میل دف شما با دیوار 20 رو نداشت! تا الان همه میگفتن که کتیبه راز معماری منحصر فقط روی ساختمانها و دیوار به جز شگفتی تاثیر داره! خوب اگر اینطور بود که الان ماهم دیوار سطح بیست داشتیم پس قدرت دفاعمون یکی بود، پس چرا همر ما با دوازده کی کاتا میخوره ده سطح میاره پایین ولی این همر با سه کی کاتای بیشتر 60 سطح رو صفر میکنه؟!
    اگر کتیبه شما تاثیرش فقط روی دیوار بود قدرت دف شما تقریبا 50درصد بیشتر میشد و قدرتی معادل با 4.5 میل داشت و دقیقا همین اتفاق الان رو واندر ما بود که سه میل دف بود با دیوار بیست، یعنی قدرت دف معادل 4.5 میل دف.
    پس تنها تفاوت داشتن معماری رو واندر شما ست. منکه به این نتیجه رسیدم که این کتیبه رو واندر هم تاثیر داره. وگرنه معادلاتم جور در نمیاد. حالا درسته همر استفان قدرت بیشتری از همر آخری ما داشت ولی فکر نکنم اونقدر بیشتر باشه که 50 سطح تو تخریب واندر تفاوت کنه.
    کسی نظری نداره؟ :whistling:

• ما چندبار از مولتی هانتر دقیق سوال کردیم گفت تاثیر نداره!!! سنگ تراشی هم گفت تاثیر نداره. کلا آخرشم نفهمیدیم چی به چی شد! :whistling: :whistling:

چی بگم!!!
    تو خزانه هم اومده میگه ...دهکده .... نگفته به جز واندر
    نمیدونممممم!!!!

• درود

دوستان مولتی هانتر کاملا درست گفته معماری روی خود واندر تاثییری نداره
    معماری روی انبار و دیوار تاثییر داره
    چرا این سری هم صفر شدین یک این که 16کا با 13کا خیلی فرق داره و دوم اینکه سطح شصت خیلی شکننده تر هست تا سطح نود برا خودتون بحث الکی راه نندازین
    لطفا از کیریلوید استفاده کنید

سعید

• بیکاریم دوست داریم بحث کنیم الان مشکلت چیه :thumbsup: :P :P

• شاید بنای واندرتون خوبنیست مثل ساختمونای مسکن مهر هستشخخخ

اقا پینت همر خیلی مهمه خیلی اگر پینتت بالا باشه کاتاها از نهایت قدرتتشون استفاده میشه

همونطور سعید گفت واند هرچقدر سطحش کمتر باشه زودتر تخریب میشه برای مثال توکیریلوید همر بزارید تغییر ندینش و سطح واندر ۱ بار ۶۰ بزارید یک بار ۹۸ خودتون میبینید تفاوت رو برای همین گفتم بعضی موقع تعداد کاتاها کم هستش و واندر رو مثلا ۲ سطح میاره پایین برای همین میرن انبار میزنن که طرف نتونه۱۰۰کنه

خب فکر کنم واندر ساعت ۲۰ دقیقه دیگه ۱۰۰ بشه

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• اره واندر ۱۰۰رشد همین جا پایان سرور ۱ نرمال اعلام میکنم تبریک به همه دوستان swبرنده این سرور شد و خسته نباشید به ne و پلیرهاش

MONAKO مامور مخفی