نقد و بررسی سرور نرمال راند 1| آغاز 2 آذر 1397|

• اینارو یادتون هست هرچی اینجا گفتی خودتم انجام دادی فرقش اینه ما همه رو بانتها رسوندیم ولی تو نه اولش قشنگه دی یادته گفتم اونی که اخر میخنده ماییم بزن دیگه اون همر ایمورتال و همر خودت و ارشک و رمر ارو رو تکلیفمون مشخص بشه خخخخخخخخخخخ

اگر ما باختیم هم مطئن باش دلیلش تو یا امثال تو یا خانوم چینی نبودن =))
    محمد مهدی داره یه پست تحلیلی مینویسه حالا کی کارش تموم شه نمیدونم :دی

ولی به نظر من نیازی نیست به امثال تو دلیل باختمون رو توضیح بدیم !!

پ.ن؛ متای سه به تک بردن ذوق مرگ شدن نداره عمویی

• چه رویی داری تو خداوکیلی انقدر همر مونده که اگر خدا بخواد میخوایم واندرتون کراپ لاک کنیم برای خنده شدین موش ازمایشگاهیی گفتم ۶ میل بزارید خودتون نزاشتید دیگه با۴تا فیک دف جابه جا کردین ودم مصطفی گرم واندر کامل صفر کردن مصطفی یه کلاس برای این نوب ها بزار اینا گندم خور نداشتن نمیدونن داستان چیه البته بازم نمیفهمم اینا به باختشون افتخار میکنن میه ماموندیم نزاریم شما راحت ببرید یعنی الاف بودن نشون میده چرا دوست داری خودی نشون بدی نگاه کن همه کسانی که این سرورهارو بازی کنن خودشون میفهمن کی حرفه ای تره امدی فیک خودتون پلن بزرگ جاهان تراوین میخوای نشون بدی پلن چیف بیگ همر تون کاکتوس رو کوچیک نشون میدی
    ولی واقعا افتخار کن باعث سرگرمی ما شدی بگو تا اخر سرور خندوندمشون
    مهمد مهدی کیه؟؟؟؟
    چرا دلیلش هم مطمعا باش ما بودیم رمر های من کاتاهای اونا ۱۰تا همرتون میاد اندازه ۱ همر ما کار امد نداره مخصوصا مصطفی بد زدی جاش درد میکنه فکر کنم سوراخ جدید باز کردی البته روی نقشه رو میگم

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• چه رویی داری تو خداوکیلی انقدر همر مونده که اگر خدا بخواد میخوایم واندرتون کراپ لاک کنیم برای خنده شدین موش ازمایشگاهیی گفتم ۶ میل بزارید خودتون نزاشتید دیگه با۴تا فیک دف جابه جا کردین ودم مصطفی گرم واندر کامل صفر کردن مصطفی یه کلاس برای این نوب ها بزار اینا گندم خور نداشتن نمیدونن داستان چیه البته بازم نمیفهمم اینا به باختشون افتخار میکنن میه ماموندیم نزاریم شما راحت ببرید یعنی الاف بودن نشون میده چرا دوست داری خودی نشون بدی نگاه کن همه کسانی که این سرورهارو بازی کنن خودشون میفهمن کی حرفه ای تره امدی فیک خودتون پلن بزرگ جاهان تراوین میخوای نشون بدی پلن چیف بیگ همر تون کاکتوس رو کوچیک نشون میدی
    ولی واقعا افتخار کن باعث سرگرمی ما شدی بگو تا اخر سرور خندوندمشون
    مهمد مهدی کیه؟؟؟؟
    چرا دلیلش هم مطمعا باش ما بودیم رمر های من کاتاهای اونا ۱۰تا همرتون میاد اندازه ۱ همر ما کار امد نداره مخصوصا مصطفی بد زدی جاش درد میکنه فکر کنم سوراخ جدید باز کردی البته روی نقشه رو میگم

داش نوری این بدبخت اینقدر خورد که خونریزی کرد :D
    دمت گرم که هروقت اراده کردیم همر و رمر دادی منم به قول پسرم کتلند جون یه لنگه دمپایی داشتم زدم سوراخش کردم .
    ایشالا دفه بعد که بخوره بجاش نفت در میاد که سوزشش بیشتر بشه باز بیاد گریه زاری راه بندازه 3ب 1 بوده :D
    بهترین برد من تو این سرور پیدا کردن دوستایی مثل تو سعید مهدی و بقیه بچه ها بود وگرنه برد باخت تو این بازی یه چیز معمولیه

• اقا خبر امده طرف امده واندر بزنه ۲ هدفه زده خخخخخخ.
    شاید فکر کرده با ۱۲ کی کاتا و یه لنگه دمپایی یه هدفش ۰ میکنه هدف بعدیم میزنه جاشو سوراخ میکنه خخخخخخ
    عزیزم‌اون ما بودیم سوراخ درست کردیم نه شما خخخخخخخخخ

• اقا خبر امده طرف امده واندر بزنه ۲ هدفه زده خخخخخخ.
    شاید فکر کرده با ۱۲ کی کاتا و یه لنگه دمپایی یه هدفش ۰ میکنه هدف بعدیم میزنه جاشو سوراخ میکنه خخخخخخ
    عزیزم‌اون ما بودیم سوراخ درست کردیم نه شما خخخخخخخخخ

اسکرینشو بزارید

• خب الان مشگل جدید داریم ما با این همه همر که مونده همشونم رتبه دارن بازم رتبه ۱ همر بچه ها شده چیکار کنیم واندر کراپ لاک کنیم یا بریم واتدر روی ۹۹ نگه داریم شروع کنیم کل اتحادشون صفر کردن کتلند عزیز هم که انگار همرش برای رتبه هجوم داد رفت ما که بازم چیزی ندیدیم میگی دف سازی دفی هم ازت ندیدیم همری هم ازت ندیدیم فقط امدی ان رو بازنده کردی یکمم امدی فروم شعر گفتی الانم داری نیروهای خودی ناتار میزنی حداقل ۲۰ کا شمشیر زن بزن رو واندر بگیم دنپایی داشت خب دیگه ارو رمرش یه دونه هم ارش کا موند میلادم که خودزنی داره میکنه ممنون که اذیت میکنی نمیزاری ببریم بس کن لعنتی خخخخخخ اخرش یه تحلیل کلی میزارم از کل سرور برای همه دوستان دوست دارم همه مشارکت کنن نظر بدن
    فعلا

MONAKO مامور مخفی

• یه موضوعی که واسم جالب بود دو هدفه زدن بود :D
    من تو سرور نبودم اما واسم عجیبه کسی که همر اند گیم میکشه اما دو هدفه میزنه اونم بدون این که قبلش رمر بزنن !
    زودتر 100 کنید این بندگان خدا هم راحت کنید حداقل سرور بعدی با تجربه تر بازی کنن یه سری از دوستان البته خودم از همه نوب ترم جسارت نباشه به کسی منظور خاصی نداره ;)

واندر و نان استاپ بالا بکشید و از اون طرفم با همرای باقیمونده یکم بازیو جذاب تر کنید
    زودتر سرور تموم کنید سرور جدید شروع شه هم تیم های جدید میان هم کسی که 100 کرده واسه دوباره 100 کردن تلاش میکنه و سایدی که باخته برای انتقام
    به نظرم جالب میشه سرور بعدی چون تقریبا همزمان میشه با تموم شدن سرور 3ایکس
    موفق باشید

• خب هرم ارو که رمر مونده با همر کتلند که کتلند هم رفته ناتار زنی واز خیر واندر گذشته تا ثیرش در حد همین ناتار خالی کردن بوده تابازی دفسازی که دفی ندیدیم از ش

جالبی همرها این بود که همه همرهاشون ۱۰ لول واندر میورد پایین بیشترینشون ۱۱ لول بوده که به خاطر پینت همر ودیوار ۲۰ بوده ودلیل باخت بازم میگم لیدری بوده که نوب بوده در اخر بازی توضیح کامل میدم ولی در همین حد بگم که اگر روی واندر رمر هارو قطار میکردن و حتی دیوار ما ۱۰ هم میشد این دوتا همر واندر ۰میکردن ولی معلومه که کاملا بی تجربه هستن وهزار تا دلیل دیگه بزارید تحلیل کل بازی بعد ۱۰۰ شدن واندر میزارم اگر حتی ۱ کیشو قبل زدن همدهاشون میفهمیدن بازی به برد ۵۰ و ۵۰ میکشید و اگر قبل ات ما میفهمیدن درصد برداونا بیشتر بود ولی الان دیگه نه ما ۶ تا همر دیگه داریم که راحت میتونن واند ۶۰لول پاین بیارن

MONAKO مامور مخفی

• بازم ما دو روز نیومدیم تو فروم

در طویله باز شد .... یه گله .... اومدن توی فروم ....

بازم این فسقلی اومده شکر خوری ! عاقا یکی پستونک این بچه رو بندازه تو دهنش ساکت شه !!!!
    آخه تو چقدر شکر میخوری !!! آخه بی وجود ، مرتیکه بی غیرت خجالت بکش این همه زدیمت تیکه پارت کردیم بازم اومدی میگی ما رو زدی تو ته تهش یه ساید رو تکی غارت کردی یه اتحاد مولتی داشتی رید میدادی و خدای پوش بودی و چکمه بزرگ و جنگ کوچک داشتی با این همه امکانات یه همر واندر زن ساختی یه راند واندر رو زدی اوج کاری که کردی این بود ؛ انتظار داری مدال بدیم بهت بیا بندازم دور گردنت حال کنی ؛

اوایل فکر میکردم واقعا حرفاتون بر یه پایه اساسی هست می اومدم جواب میدادم بعد دیدم هر چرتی شما میگین ما جواب میدیم یه بهانه جدید میزایین !!! یه دبه جدید میدین بیرون ، برو چند تا پست قبلی منو بخون هر چرت و پرتی گفتین با دلیل و مدرک ثابت کردم که شر و وری بیش نیست !!! ولی هی بازم میای تو فروم شکر میخوری ؛ به این نتیجه رسیدم تو فقط میای تو فروم شکر بخوری چون واقعا میبینم حرفتون از دهن در نمیاد از جای دیگه دارین باد هرز ول میدین فقط ؛

در مورد نوری خاک بر سرت کنم که وقتی چشم عقاب یونیک رو سبز میدی میره و اسکات از واندر نداری همر اضافی میزنی =))) و آجر سازی تخریب میشه !!! نوب اعظم بجای چشم بزرگ باید چشم کوچک میزدی تاثیرش بیشتر بود !!!! اگر واقعا اونقدر همر داری که بیای واندر رو کراپ لاک کنی بسم ا... اگر نه زر اضافی نزن ازین چرت و پرت ها گفتن رو همه بلدن تو اگر وجودشو داری انجام بده مرتیکه بی وجود ، زدم دهات رو چیف کردم همراتو ترکوندم عرضه نداشتی یه ده از من رو بپرونی ادعای لیدریت هم میشه ؟؟؟ متای سه به تک عنه ؟؟؟؟ واقعا حس میکنی شاهکار کردی که تو همچین وضعیتی داری برنده میشی !!!

در مورد همر ایمورتال و آرشک ، بهشون نامه زدم همرشون رو استپ کنن و بزنن به واندر، حالا ایمورتال چرا دو هدفه زد اول از همه خود ما تعجب کردیم !!!! با اینکه تو نامه گفتم تک تارگت بزنید !!! ولی خب فدای یه تار موی پلیر اون اکانت دیگه تک تارگت هم میزد تاثیر خاصی تو نتیجه بازی نداشت ....

اینم آمار دف واندرشون ؛ حدود 3.5 میل دف، فردا نولی نیاد شکر بخوره بگه ما صد میل دف داشتیم ازین شکر خوری ها خوب میخوره آخه

آقا محمد مهدی arrow اون پستی که قرار بود در مورد تحلیل سرور بزاری که دهن این دلقک ها رو ببندی که ضعف های ما چی ها بوده که باختیم رو کی قراره بزاری برادر !!! نمیزاری من خودم تحلیل خودم رو بزارم :D

هر چند واسه یه مشت نوب زبون نفهم تحلیل گذاشتن ارزشی نداره ما که خودمون میدونیم کجا ها اشتباه کردیم و کم کاری هامون چیا بوده ...

پ.ن؛ شکر خامه ای رنگ قهوه ای
    پ.ن؛ خودمونیما خوب داغ رنک یک هجوم رو به **ن بعضی ها گذاشتم :دی

• خب هرم ارو که رمر مونده با همر کتلند که کتلند هم رفته ناتار زنی واز خیر واندر گذشته تا ثیرش در حد همین ناتار خالی کردن بوده تابازی دفسازی که دفی ندیدیم از ش

جالبی همرها این بود که همه همرهاشون ۱۰ لول واندر میورد پایین بیشترینشون ۱۱ لول بوده که به خاطر پینت همر ودیوار ۲۰ بوده ودلیل باخت بازم میگم لیدری بوده که نوب بوده در اخر بازی توضیح کامل میدم ولی در همین حد بگم که اگر روی واندر رمر هارو قطار میکردن و حتی دیوار ما ۱۰ هم میشد این دوتا همر واندر ۰میکردن ولی معلومه که کاملا بی تجربه هستن وهزار تا دلیل دیگه بزارید تحلیل کل بازی بعد ۱۰۰ شدن واندر میزارم اگر حتی ۱ کیشو قبل زدن همدهاشون میفهمیدن بازی به برد ۵۰ و ۵۰ میکشید و اگر قبل ات ما میفهمیدن درصد برداونا بیشتر بود ولی الان دیگه نه ما ۶ تا همر دیگه داریم که راحت میتونن واند ۶۰لول پاین بیارن

با فحاشی کردن به بقیه و با این طرز صحبت کردن خودتو بزرگ نمیکنی. از ما گفتن بود. تشخیص فرق کل کل کردن با فحاشی زیاد سخت نیست!!

• اینو ولش کنید مثل سگ باخته امده گریه زاری میکنه خخخخخ . تو که اینقدر زدی چرا مثل توله سگ داری میبازی و گریه میکنی ؟ زدم زدم زدم راه انداختی اما اونی که زدی ج.... بود خخخخخخ . واقعا نوب ترین ادمی که تو کل تراوین دیدم این پشمک میرزا کتلند خان پسر گلم بود . تو کلا از اول سرور فقط با کینه و عقده از ناتارا امده بودی خخخخ یا کاتا میکردی منابعشونو یا الانم افتادی کل همرهاتو میزنی تو درو دیوار پینت هجوم بگیری ۴ قرون گیرت بیاد شب گشنه نخوابی خخخخخخ . به قول سرورت نوری جون کل نقشت تو این سرور ناتار زنی بود پشمک کتلند خخخ

• سلام

[[[[ من تو این پست فقط میخوام ضعف ها و اشتباه های ساید خودمون رو تحلیل کنم، دنبال مقصر هم نیستم اصلا اگر مقصری هم باشه خود من هستم ، همه اعضای اتحاد و اکیپ ما دوستان و عزیزان من هستن، بلاخره بازی هست و همیشه برد و باخت دارهاسمش روشه ، فقط میخوام به اشتباه هایی که کردیم اشاره کنم تا ازشون درس بگیریم و تجربه کسب کنیم تا دفعات بعدی بهتر عمل کنیم، ]]]]

مخصوصا این پست برای افرادی که توی سرور نیستن و از طریق فروم بازی رو دنبال میکنن و میخوان بدونن چطور شد و دلایل اصلی ساید شمال شرق چی بود جالب خواهد بود ...

اولین اشتباه ما این بود که من و دو نفر دیگه از دوستان که کادر لیدری ساید رو در دست داشتیم اومدیم حدود 60 تا مولتی رجیستر کردیم توی شمال شرق ؛ این خودش به خودی خود مشکلاتی در پی داشت ؛

• از جمله اینکه به 60 تا مولتی سر زدن واقعا وقت گیر بود ! قهرمان ها رو بفرستی ماجراجویی و ساختمون ها رو اپ کنی و ...
    • باید 60 تا اکانت رو پلاس فعال کنی افزایش منابع فعال کنی که خودش هزینه زیادی داره ....
    • از این 60تا اکانت فقط 10 تاشون که کپ 15 کراپی داشتن و غارت میشدن مفید بودن و حدود 6-7 تای دیگه اکانت های چشم مخصوص چشم عقاب یا دف ساز های بزرگتری مثل Apachiو ... رو تشکیل دادن مفید بودن و حدود 40 تای بقیه به نوعی میشه گفت باعث هزینه اضافی و وقت گیری اضافی شدن، درسته اونا هم مفید بودن دف خوبی بیرون دادن ولی میشد به نحو دیگه ای جایگزین کرد ...
    • سوال اینه وقتی اکانت های دف ساز و همر ساز خوبی مثل Assassins و Apachi هم ما ساختیم و آپ کردیم چرا از اول به ذهنمون نرسید بجای 40 تا مولتی تک دهی و دوهی بیایم دو تا اک پاپ بالای دف ساز بسازیم هم وقت کمتر میگیر هم هزینه کمتری میشه و در نتیجه بازدهی بهتری هم میده !!!! :| احتمالا بخاطر این بود که از اول بازی دف در بیاد !
    • از طرفی هم وقتی ما این همه مولتی داشتیم همه فکر میکردن ما داریم ناتار ها رو کاتا میکنیم و اینا رو رید میدیم در صورتی که اینا تا کتیبه ها هیچ کدوم کامل اپ نشده بودن و کم کم از بعد کتیبه ها شروع به دف سازی یا پوش گندم ازشون کردیم، با توجه به دلیل اول که اشاره کردم سر زدن به همه اینا وقت گیر بود و نمیشد زیاد بهشون سر زد نهایتا روزی یه بار رو این اکانت ها لاگین میشد !!!
    • و یکی از مهم ترین عواملی که این مولتی ها در پی داشت باعث شد ما هایپ بشیم ! یعنی چی یعنی؟ یعنی بیشتر از چیزی که واقعا بودیم به دید بیایم و به نوعی سه ساید دیگه که متا کردن خودمون باعث شدیم متا کنن، چون اونا از بیرون به ما نگاه کردن که ما اینقدر تعدادمون بالاست و به نوعی برای بالانس سرور و دووم آوردن جلوی ما اومدن متای سه به تک کردن، در صورتی که من به شخصه احتمالش رو ضعیف میدونستم اگر ما از اول تعدادمون رو اینقدر علکی بالا نمیردیم و بجای کیفیت به کمیت اهمیت میدادیم همینطور باعث نمیشد که اینکه ساید های مقابل هم بیان در مرور زمان هی مولتی بیشتری بسازن و احتمال متای سه به تک کمتر بود ....

دومین اشتباه ما نگهداری همر های جنگی و خوب کار نگرفتن از جنگ آموز ها بود ....

• ما نباید همر های جنگی رو تا اند گیم نگه میداشتیم ، باید همر های حنگی رو همون مید گیم میزدیم، تهش دو تا پلن دیوار میشد دو تا هم میگرفت
    • همونطور که قبل از کتیبه ها درگیری شد و زدیم و به نظرم اون تایم برد تو پلن ها رو ما کردیم که (همر موناکو پرید همر ارپیچی زن ها هم پرید و همر کپش هم با کپش صفر شد همر ده یک کستل دیوار شد و همر اومگا هم دیوار شدن روی شهرامکا و یه بار فقط روی اسان دیوار شدیم و یه همر نانکپ ارشک ازمون پروندن که اونم چون یهو زدن و با عنصر سورپرایز همراه بود پرید ) که دقت کنیم مجموع این درگیری به نفع ما شد و به نظرم باید با همین وضع توی مید گیم هم میزدیم همر ها رو نهایتش اگر دیوار میشد با جنگ اموز دوباره میساختیم
    • ولی اینکه نزدیم باعث شد همر جنگی ها تا یه حدی بالا بیان و استپ بشن دیگه ! و از جنگ اموز ها کم کار گرفته بشه ! واقعا با این سه تا جنگ آموز کوچک خیلی بهتر میشد کار کرد و نتیجه گرفت !
    • یکی از ضعف های اصلی ما این بود که پلیری که همر حنگی میساخت رومن برداشت اونی که باید رومن بر میداشت همر واندر کوب بسازه رفت توتن برداشت ! اونی که میخاست پاپ بزنه باید گول برمیداشت ولی نژاد دیگه ای برداشت و سه چهار تا همر نصفه نیمه ساخت !!!! کلا اکثر دوستان اون نژادی که به سبک بازیشون میخورد رو برنداشتن !!!! ما باید دو تا اکانت توتن میداشتیم که بهشون جنگ آموز میدادیم و اینا هی همر میساختن و میزدیم تو پلن ها کاری که رقیب های ما توی جنوب خوب انجام دادم با اکانت هایی مثل چین و موناکو و کستل ولی متاسفانه قبول کنیم ما کم کاری کردیم و همچین اکانت و پلیری نداشتیم و به نوعی پلنشون از اول بازی نریختیم ...

سومین اشتباه ما نداشتن رمر بود ، و نیاوردن معماری روی واندر ....

• آقا درست اونا معماری یونیک دارن ولی مگه با معماری یونیک هم نمیشه دیوار رو زد ؟ یا اگر دیوار از سطح 20 بشه 15 تاثیر نداره ؟ صد البته که بازم تاثیر داره و بهتر از هیچی هست !!! بجای این همه همر قد و نیم قد دو تا رمر هر کدوم 12 ک رم میساختیم حداقل نتیجه بهتری میگرفتیم !
    • متاسفانه یه تکنیک استفاده از معماری و مرتاض با هم رو ما دیر متوجه شدیم ، دوستی اومد و گفت شما رو یک ده تو مختصات دور معماری بندازین حتی شده معماری بزرگ اون رو هولدر واندر بچیفه بعد 24 ساعت اکتیو میشه ولی چون مرتاض هم داری استپ میشه یعنی تاثیر نمیزاره ، بعد که اتک زدن برای زدن واندر یه ساعت قبل رسیدن اتک مرتاض رو جابجا کنید معماری بلافاصله فعال میشه و به مراتب واندر با معماری سه ایکس بهتر از بدون معماری هست .... بعد از خوردن اتک ها هم ده معماری رو یکی دیگه چیف کنه و دوباره مرتاض بیاد رو واندر ... تو مدتی هم که مرتاض نبود و مشکل گندم داشتیم میتونستیم 4-5 تا خمره بغل واندر بسازیم و پر منابع کنیم واز منابعش برای رفع مشکل موقت گندم استفاده کنیم .

چهارمین و اصلی ترین مشکل ساید ما ؛

• کم کاری بعضی از دوستان بود .... واقعا دلخورم از بعضی از دوستان .... و همینطرور هم قدردان بعضی از دوستان هستم ، چرا که نام نمیبرم ولی پلیر هست بین رنک 1 تا 8 سرور و کلی ده داره ، بعد اون تایمی که پاسارگاد مثلا 1 میلیون دف داشت دم واندر ها این بنده خدا 100ک دف هم نساخته بود !!!! خب این میشه کم کاری دیگه !!! بعد دوستان متای مقابل میان میگن شما میتونستید برنده باشین تعداد دهاتون بیشتره اینور قضیه رو نگاه نمیکردین که اکثر اکانت های پاپ بالای ما یا کلا دف نساختن یا خیلی خیلی دیر شروع به دف سازی کردن ، من گفتم ما که مرتاض یونیک گرفتیم باید 4-5 میل دف بریزیم رو واندر که تاثیر همون 3 میل دف و معماری یونیکی که اونا دارن رو داشته باشیم و تازه برابر باشیم ؛ ولی خب دوستان بعضی ها کم کاری کردن و همینطور نگهداری کلی همر و کتیبه هم که قبلا اشاره کردم باعث شد همون دفی که ساخته شد هم پخش بشه رو هزار تا تارگت و در نهایت دفی که به واندر میرسید همیشه کمتر از مقداری بود که ما انتظار داشتیم ... هر چند واقعا قدر دان دوستانی مثل رضا و محمد و فرزاد، شهرام، حسین و عمو کامل هستیم که واقعا دفاع خوبی ساختن و به کوب دف زدن و تا لحظه اخر حتی 1% هم کم کاری نکردن ولی خب با تلاش 4-5 نفر نمیشه واندر صد کرد و انتظار ها بیشتر بود خلاصه ...

دلایل باخت ما اینا بودن، حتی میشه سه دلیل اول رو فاکتور بگیریم ولی دلیل چهارمی اصلی ترین دلیل باخت ما بود .... جدا از اینا هم باید واقعا اعتراف کرد واندر کوب های اتحاد رقیب درسته تعدادشون کمتر بود ولی کیفیت بهتری داشتن ولی ما بازم چون تعداد همر های واندر زنمون بیشتر بود میتونستیم جلوشون مقابله کنیم به شرطی که دف واندر به 5 میل میرسید اون موقع همری که واندر ما رو از سطح 95 به صفر کرد، حتی بدون به کار گیری اون تکنیک معماری بزرگ، بجای صفر کردن میاورد روی سطح حدودا 65 شاید هم بالا تر ! و حتی اون رمری هم که دیوار رو صفر کرد دیوار رو صفر نمیکرد ! پس کم کاری و سست شدن خودمون بیشترین ضربه رو به ما زد .... اگر از اول بازی دف سازی رو همه دوستان جدی میگرفتن وضعیت واقعا خیلی خیلی متفاوت بود ...

بازم میگم و تاکید میکنم دنبال مقصر نیستم و این دلایل هم به نوعی مقصر خاصی هم نداره اگر دنبال مقصر باشیم مقصری پیدا نمیکنیم چون که نمیشه همه چیز رو گردن یه نفر یا چند نفر بندازیم یا مقصر همه ما بودیم یا اصلا تجربه شو نداشتیم و بلد نبودیم ...

کوچیک همه پلیر های با معرفت سرور / مهدی ARROW

• سلام
    باعث افتخار من و دوستان هست که با پلیری با شعور و فهیمی مثل شما بازی کردیم .
    مهدی جان حرفایه شما تا حدودی درست بود اما بزارید سرور تمام بشه تا کامل واستون بگم دلایل باختتون چی بود . فقط سربسته بگم بازی که شما کردین یه بازی کاملا دفاعی بود ایشالا بعد تمتم شدن سرور کامل واستون توضیح میدم چی بود و چی شد

• و یکی از مهم ترین عواملی که این مولتی ها در پی داشت باعث شد ما هایپ بشیم ! یعنی چی یعنی؟ یعنی بیشتر از چیزی که واقعا بودیم به دید بیایم و به نوعی سه ساید دیگه که متا کردن خودمون باعث شدیم متا کنن، چون اونا از بیرون به ما نگاه کردن که ما اینقدر تعدادمون بالاست و به نوعی برای بالانس سرور و دووم آوردن جلوی ما اومدن متای سه به تک کردن، در صورتی که من به شخصه احتمالش رو ضعیف میدونستم اگر ما از اول تعدادمون رو اینقدر علکی بالا نمیردیم و بجای کیفیت به کمیت اهمیت میدادیم همینطور باعث نمیشد که اینکه ساید های مقابل هم بیان در مرور زمان هی مولتی بیشتری بسازن و احتمال متای سه به تک کمتر بود ....

سلام
    ممنون از تحلیلی که گذاشتین دمتون گرم
    این سرور رو از هر طرف نگاه کنی 3به 1 نیست واقعا
    تو seبجز اکانت amirna اکانت دیگه بود؟ از اون طرف هم اکانت wolf land هم arashk ده داشتن توی ج.ش. توی پلن ها هم از همر همین ده ها استفاده شد خودتون بهتر در جریانید
    بنظرم مشکل شما همون دف و رمر بود بعد از اون همرکپ کشیدین، دو طرف جنگ آموز بود منابع هم بود برا شارژ نان کپ
    تو سرور خلوت اینطور میشه دیگه، انشالله سرور 2ایکس بعدی شلوغ باشه متا بالانس تر باشه
    در کل مطمئن باشین چند روز دیگه برا هیچکدوممون مهم نیست این سرور چی شد، سعی کنیم از بازی لذت ببریم
    هر کدوم از دوستان اگر این سرور دلخوری از من داشتین عذر میخوام ازتون
    خوش باشین :thumbsup:

• درود

خواستم چند روز پیش پست قبلی رو کامل کنم ولی دیگه دلیلی نمی بینم که بگمشون

این پست رو من میزارم 11 روز قبل از تموم شدن سرور شاید دیگه لاگینم نکنم چون از نظر من دیگه بازی تموم شدس

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    منم دوست دارم مثل محمد مهدی عزیز از اشتباه هات ساید توضیح بدم چون نیازی دیگه واقعا نمی بینم در مورد ساید روبرو چیزی بگم چون تمام موراد و گفتند به جز (جریان دقیق متا سه به یک رو)
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

از اول سرور براتون توضیح میدم

کلا ساید ما بی برنامه کاملا شکل گرفت چون معلوم نبود حدود چند نفر میخوان بیان از دوستانمون

از لحاظ مولتی ما کاملا مورد ضعف قرار داشتیم دقیقا بر عکس شما اگر توجه کرده باشید اکثر مولتی های ما بعد از کتیبه ساخته شدند

حتی ما تا دو هفته بعد از کتیبه ها نتونستیم از کتبه هامون درست استفاده کنیم بخاطر کم بود منابع و دف
    در مورد همرهای که روی کاکتوس دیوار شد هم بگم یه اشتباه بزرگ از طرف من بود که اکثریت همر های ما پرید به جز تا همر واندر زنمون
    دوستای من هیچ کدوم کم کاری نکردن به جز خودم که بخاطر مشکلات کاری تایم بازی به حداقل رسید شاید حتی یک روز یک بار سر میزدم
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    تشکر از همه کسانی که باعث شدن این سرور هیجان پیدا کنه

کاش این سرور بدونه بی احترامی بهم دیگه تموم می شد

یه بیت شعر هم از امیررضا

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست
    هر کسی نغمه ی خود خواند و از صحنه رود
    صحنه پیوسته به جاست
    خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد

سعید

• با سلام و تشکر از شما بابت توضیحاتتون
    اول بگم بنده تقریبا نزدیک به آزادسازی کتیبه ها مزاحم دوستان شدم بیشتر زحمات ساید ما رو هم امثال خود سعید و محمد مهدی و نوری انجام دادن
    در خصوص توضیحاتتون باید بگم که قبل از صفر شدن واندر شما ما کماکان ترس داشتیم شما معماری بندازین روی واندر حتی موقع اتک به میدن چین یادم میاد با سعید صحبت می‌کردیم گفتیم تارگت اونه و خداروشکر درست در اومد که بعدش سعید گفت دف معماری رو زیاد کنیم شاید اون رو دیگه بزنن ولی با توجه به صحبت های توتال شما در فروم(از نظر من توتالی ) گفتم اعتقادی به معماری نداره پس نمیزنه ولی در نهایت سعید زرنگی کرد و واندر رو زودتر زد یعنی سعید کماکان ترس داشت معماری دیگه بزنید

دقیقا در خصوص همرها درست فرمودین همواره تا جایی که من بودم به جز یک هفته اگه اشتباه نکنم رید شما از ما بیشتر بود ولی همر سنگین از ش ش ندیدیم ولی این وسط یک مورد رو فراموش کردین و اون اکانت های صولتی و کاکتوس بود که در جنگ داخلی همر کاکتوس به شدت لطمه خورد و اکانت صولتی کلا حذف شد که بزرگترین امتیاز رو برای ما داشت در واقع بیگ همرهای رومن شما یکی به شدت هزینه داد و عقب افتاد و اون یکی کاملا از بین رفت قطعا اون شرایطی که من از صولتی دیدم با پاپ بالا و کتیبه های استراتژیک و رید بالا بیش از یک بیگ همر از اون اکانت در میومد از روز اول که اومدم هم با سعید حرف میزدم ترسم از اون اکانت بود با وجود رفاقتی که با صاحبش داشت سعید هم گفت در نهایت اکانت متعلق به ش ش هست یعنی دیر یا زود همرش بلند میشه روی بچه های ما که خوشبختانه با جنگ داخلی این اتفاق نیوفتاد و علاوه بر اون تو لحظه های آخر اکانت صولتی که اعتقاد داشت بهش خیانت شده کتیبه هم روانه ساید ما کرد و در کل بدون هزینه حالا به خاطر کدورت پیشین بود یا هرچی ش ش خودش لطف بزرگی در حق ما کرد
    در واقع از لحاظ سیاسی ش ش به جز یک اکانت در شمال غرب دیگه ننتونست کسی رو همراه کنه حتی جنوب شرق هم که کلا دو اکانت موند اون ها هم به سمت ما اومده بودن و الان می‌بینید چقدر تاثیر گذار شدن ولی باز هم همینطور که داخل فروم چند بار لیدر شما به پلیر میدن چین گفتن خودت تکی افتادی ی ساید رو غارت می‌کنی در واقع تعداد پلیرهای دو ساید دیگه خیلی کم بودن و نمیشه گفت بازی سه به تک ولی همین ها سرنوشت بازی رو عوض کردن که این هم برمی گشت به سیاست های ش ش که ازداخل ساید هم با زدن صولتی یکی از خطرات رو برای ما حذف کرد
    در نهایت این یک بازیه و کاش به جای توهین کردن بهم فقط بازی مون رو میکردیم
    با تشکر از شما و همه دوستان سرور
    Sw4ever

• سلام خب تا حدودی دوستان درست گفتن خب من پس خودم که از اول بازی هستش براتون میزارم و این پست کاملا بی طرف هستش
    خب برمیگردیم به یه سال پیش
    تمام اکانت ها ساخته شد اکانت ما اشتباهی با۱ خونه فاله افتاد توی اس ای درگیری ها ما با اسی شروع شدرسر اکانت من که توی اتحاد swبودم ولی دهکدم توی se بود که با حرف زدن مشگل حل شد و ما اعلام کردیم به صورت کتبی که همر این اکانت فقط برای کتیبه زنی هستش و روی اس ای بلند نمیشه و بقیه دهکده هام توی sw باشه چون خب تیم اون ور بود خب بعدش سر مشکلات و بهونه گیری های seسر رید این چیزا حذف دست جمعی کردن که اون موقع ۳تا اکانت اونجا بود که من نامه زدم به ۳تاشون و از شون خواستم تا به اتحاد ما بیان و بقیه دهکده رو توی swبزنن و همر اونجارو بزارن برای کتیبه ها که اکانت امیرنا امد و پلیر فعالی بود و خیلی زد دوست صمیمی شدیدم در همین حال که se در حال زدن مولتی بود به قول خودشون ۶۰ تا مولتی که خودش ۶۰ تا ناتار اضافی توی اون ساید اضافه میکنه و هر ۲ تا دهکده ۱ ناتار بهروز بعدا اضافه میکنه ما در حال توسعه سیاست و پیدا کردن اکانت های فعال بودیم از طرف دیگه nwکه حرفا و بازی شما ناراحت بود بین ما و شما گیر کرده بود که بعدان با قضیه های که پیش امد خب امدن کنار ما و بعد رفتن همرهاشون دیگه پلی ندادن و فقط مصطفی موندش و پاسارگارد که البته اینا خودشونم توی دوتا اتحاد جدا بودن خب این جا خیلی زود سیاست بازی شکل گرفت و لی سست بنیان بود و فقط به هم اتک نمیزدیم تا جایی که به ده اول من چیف شد خب ما با این همه اکانت فعال و ناتار های کاتاشده لنگ منابع بودیم و رید واقعا افتضاح بود و دفاع خیلی کمی داشتیم که من اکانت خودم ول کردم ودف رخیتم روی اکانت امگا خب بعد زمان کتیبه هارسید ما کتیبه هارو عالی جمع کردیم و اصلا فکر نمیکردیم شما ازن همه دف داشته باشین از طرفی همر های ما واقعا سنگین شده و گندمش توی او تایم اذیت میکرد واقعا استپ شده بود خب شروع به زدن پلن کردیم که روی کاتتوس دیوار شدیم و همر کاتوس به کلی صفر شد
    خب بازی تغیر کرد همر های جنگی و مولتی های زیاد ne و دیوارشدن همه همر های ما به جز رگنارک که به چون رومن بود وتازه داشت جون میگرفت ازش استفاده نکردیم بعد این حرکت ساید ریزش کردخب منم سرد شدم وقتی دیدم بچه ها دل نمیدن به بازی از طرفی هم سعید کارش شروع شد و اصلا نمیشد پیداش کردتا میلاد توی فروم کل کل شروع کرد خب به همه بچه برخورد و واقفا شروع کردن به بازی کل ملیرهای ما من سعید مهدی مصطفی امیر علیرضا جعفری که بعد کتیبه ها امدن بقیه یا ول کردن یا واقعا کار پبش امد رفتن پلن های شما شروع شد و ما دف خیلی کمی داشتیم شاید باورتون نشه الان پای پیسی نیستم امار دف ما تا ۲هفته به ازادی نقشه ها ۱ میل بودولی خب این کمبود رو با زدن ده دور واندر جبران کردیم که توی همه سربازخونه و اهنگری ۲۰ کردیم و تا حدودی تونستیم دف جبران کنیم خب این همون زمانی بود که ان ایداشت انواع پلن ها رو روی ما میرفت و فقط ما از دهکدهای همرمون مراقبط میکردیم و شما خیلی راحت با ۲۰کانیرو کتیبه و دهکده های مارو چیف میکردین خب همرهای سعید تازه ریکاوری شده بود مونده بود که امدیم همر کاتوس که ریکاوری شده بود چیف کردیم چون واقعا واندر کوب شاخی میشد خب همرها تازه داشتن جون میگرفتن شما خیلی زودتر واندر کلین کردین تا اینجای بازی همه جوره بازی به نفع شما بود ما فکر کنم ۲۵ روز مونده به نقشه ها واندر کلین کردیم خب این درشرایطی بود کل دف ساید ما املیون ۲۰۰ شده بود و روی کل تارگت های شما حداقل ۱۵۰ کا دف بود و همرهایی که دست نخورده بودن و فقط تنها امید ما داشتن معمعاری یونیک بود ما از خیر پلن زدن گذشتیم که همر هامون سنگین بشه از طرفی هم همر جنگی زیادی نداشتیم خب ما بر عکس شما سیلو زدیم چون باید گندم ۲ برابر میدادیم خب واندرها امدن بالا
    از اینجا به بعددلیل باخت اس ای هستش
    خب ما میدونستیم رمر بازی کمه وحتی میخواستیم واندر رومن بگیریم خب از طرفی هم نداشتن معماری بزرگ ما خیالمون تا حدی راحت کرد کا واقعا اگر با اون حجم دف معماری بزرگ مینداختین ما بازی باخته بودیم خب راند اول واندرها ما ۲تا همر ۱رومن واندکوب مهدی .همر دوم توتن مصطفی واندرکوب .همر ۳توتن رمر بدون خودم خب ازطرفی میلاد همرهای بچه ها که توی واحه هاپارک بود نبودن خفت کرد و پینت اونهارو خراب کردخب راند اول ما مجبور شدیم سنگینترین همرمون بزنیم تا وقت بخریم و دلیل دیگه این که شاید راندهای بعدی معماری بیارید و این همر کارایی الانش نداشته باشع توی این تایم سرور به جز مصطفی که منفی ۹۰۰کی گندم خور داشت ما مشگل گندم نداشتیم چون اکانتهای دیگهرو ده زده بودیم و هم دف کشیدیم وهم رید دادیم خب راند اول زدیم عکس هاشم که هست خب تا اینجای بازی هم ما بازنده بودیم چون اگر اونها معماری مارو میزدن یا حتی معماری بزرگ میزدن بازم بازی برده بودن چون همر های ما هم مجبور بود روی دیوار ۱۵ بزنه نه روی دیوار صفرکه همر رگنارک ۱۵ الی ۲۰ لولش که بیشتر اورد پایین به خاطر رمر بود
    خب راند دوم سر اشتباه ۲۰ کا رمر من توی ابادی خودم خورد و مجبودر شدم رمر توی لیسندورم کامل کنم که ۱۱ کا بیشتر نشد در همین هین پلن روی مصطفی رفتن که ۱۱ تا همرشون دیوار شد و واقعا دلیل این پلن نفهمیدم چون خب میتونستن معماری بزنن ببرن روی خودشون یا باور کنید این همه همر رو میزدن به واندر هرکدوم با ۴کا رمر یا حتی ۲ کا رمر احتمال خیلی زیاد دیوار ما صفر میشد چرا که همر اروشا با ۸ کاکاتا چون رمر داشت ۲ لول دیوار پایین اوردبا این که گول بود سطح واندر ازرومن قبلی بیشتر پایین اورد خب ما گفتیم دیگه اینا فهمیدن هنوز همرهاشون موندن حتی الانم اگر معماری بزرگ ببرن اثر همرهای ما با اون همه دف خیلی کمتر میشه وبازی مساوی میشه باز کا همر مصطفی روزودتر لانچ کردیم که این کارو نکنن و اصلا فکر نکنن میخوایم واندر بزنیم فیک صفر کردن رفتیم که خدارو شکر گرفت اون همر اضافه هم برای این بود که همر مصطفی تا لول ۳۲ پایین میورد کا اگر دفتون جابه جا نکردین همر بعدی صفر کنه که خدارو شکر پلن گرفت و همرمصطفی صفر کردخب حالا اگر معماری داشتین به نظرت همر مصطفی نهایتش ۴۰ لول میورد پایین و اصلا لازم نبود اون همه همر به خاطر یه واندر زن خراب کنید کاری که ما کردیم همین بود چون از وضع رمر شما خبر داشتیم گفتیم بازی ۱ماه بیشتر طول میکشه نهایش همر ما ۲۰ لول میاره پاین همر اونا ۱۰ لول چرا همرمون بدیم ازشون همر بگیریم وریسک کنیم با اون همه دف یه نثال ساده بود برای معماری و اگر میخواستیم بزنیم مطمعا رمرهاتون میزدیم و واقعا ان ای به تجربه کم باخت چون ۳ ماه اخر بازی من بودم مهدی مصطفی سعیدم فقط سر میزد مثل جعفری یا امیر یا ... کلا ۶ نفر بودیم که ۳نفر انتیک ببودن من شب ها بودم روزها خواب مهدی هم روزها بود خب نتیجشم همین برد شرین شد که نتیجه تلاش و تجربه بود و اگر شرایط شمارو داشتم بازی توی راند اول تموم میکردم چون ما توتن های فعال داشتیم شما رومن
    خب در اخر هم تشکر میکنم از همه بچه مهدی نصطفی سعید جعفری امیر علیرصا حامد رضا که بیشترشون نیستن بعدا بفهمن سرور بردن واقعا زحمت کشیدن واقعا پلیرهای حرفه ای هستن منم فقط به بازیشون جهت دادم وگر نه ما که همرمون سبز چیفشد خخخخ به قول بچه ها من نباشم معلوم نیست اول کی بزنن مثل سپر میمونم درسته ۵ ماه از کار زندگیم موندم شب ساعت ۱۲ میرفتم مغازه تا ۸ صبح صبح هم میخوابیدم کاسبی تعطیل بود ولی بازی خوبی بودولی ارزشش رونداشت ولی کسانی ارزش داشتن که بیشتر از اینا برام مهم هستن وواقعا من کاره ای نبودم توی سرور الکی مثلا خیلی فروتنم هیچکس نبود خودم تکی بازی میکردم خخخ

دبزارید جواب این میلاد بدماخر بازی شد این هنوز نفهمید معماری بگیره نمیدونم چندسالته شایدم هم سن باشیم ولی یادت باشه اگر تیمت امدن به خاطر توبازی میکنن تلاش کنی از یه سری چیزها بگذری مودب باش اگر برای بازی امدی بزار سرور های بعد اگر دیدنت با تو متا کنن نه این که هر سرور برای خودت دشمن بتراشی ۱۰نفر هم به خاطر تو ضرر ببینن کل کل کن شور بازی بی احترامی نکن باخت هم باخته دیگه سرطان نیست که همین مهدی سرور ۴ ما روبروش بودیمتو ای ار متای ۲به ۱ بود باختیم الان امده با ما بازی میکنه
    اخرم همری ازت ندیدیم واقعا مشگلت با ناتار چیه نه توی رنک دف بودی خودت گفتی دفسازی نه با همرت کتیبه زدی الان باید واندر صفر کنی ما که بعد کتبه مرهامون صفر شد ۱.۲.۳ سرور بودیم تو که خیلی بیشتر باید باشی

MONAKO مامور مخفی