نقد و بررسی سرور اسپید راند 1| آغاز 23 شهریور 1397|

• سپهر جان بعضی وقتها بهتره بدونیم دست بالای دست بسیارهاینجور نیست که کارایی که شما کردی ما نتونیم بکنیم ، اگه تو واس برد همه کاری می کنی بقیه هم میتونن بکنن
    اصلا بنایی بر روشن سازی اتفاقات سرور ندارم
    ولی اگه میگی بازیه پس کارایی که توی بازی انجام شده رو درون بازی بدون و توهین به کسی نکن ولی اگر یه کاری زشته واس همه زشته نه اینکه شما انجام بدی قشنگ باش دیگرون انجام بدن زشت باش
    آقا هادی حداقلش این بود اومد به خودت گفت کاری که انجام دادی ایراد داره ولی شما دفاع کردی از کارهات
    منم دوستت دارم و تمام حرکاتتو داخل بازی میدونم هیچ وقت هم برای کارهایی که داخل بازی انجام شده به کسی اهانت نمی کنم

دوس نداشتم بعد اون پستم باز پست بذارم اما مجبورم
    من هیچ ایرادی به بازی شما نگرفتم کارتونم درست بود برای بردن هرکاری باید کرد نه تنها این سرور بلکه سرورهای بعدی و گذشته هم انجام خواهد شد و انجام شده
    ولی ماجرای این ادم متفاوت از این حرفاست برام مهم نیست اصلا ولی صحبت های قبل سرور که بین همین خودمون بود درباره این ادم کاملا درست بود
    ایشون دنبال راه برگشت بود پیدا کرد اما به کجا به جایی که به ناموسش توهین کردن حالا دیگه خودش میدونه همه چی مشخص
    دستو عسل کنی بذاری دهنشون گاز بگیرن دیگه مشخصه
    اون جریانات که میگی دکتر بدی بش کردن بدیشون رو جواب داد این عادیه ولی نمک نشناسی چیزه دیگس
    علیرضا یویو حق با تو بود
    اینم بگم این وسط هیچ خورده ای به جنوب شرق نیست اونا که رفتار عادیه بازیو داشتن دمشونم گرم
    ولی اگه سرور باز به عقب برگرده همه اینکارارو باز میکنم
    کاملا راضیم از نتیجش

• سپهر جان بعضی وقتها بهتره بدونیم دست بالای دست بسیارهاینجور نیست که کارایی که شما کردی ما نتونیم بکنیم ، اگه تو واس برد همه کاری می کنی بقیه هم میتونن بکنن
    اصلا بنایی بر روشن سازی اتفاقات سرور ندارم
    ولی اگه میگی بازیه پس کارایی که توی بازی انجام شده رو درون بازی بدون و توهین به کسی نکن ولی اگر یه کاری زشته واس همه زشته نه اینکه شما انجام بدی قشنگ باش دیگرون انجام بدن زشت باش
    آقا هادی حداقلش این بود اومد به خودت گفت کاری که انجام دادی ایراد داره ولی شما دفاع کردی از کارهات
    منم دوستت دارم و تمام حرکاتتو داخل بازی میدونم هیچ وقت هم برای کارهایی که داخل بازی انجام شده به کسی اهانت نمی کنم

یعنی دکتر جان منظورت اینه که هادی فقط داخل بازی.... ؟

• سلام
    میخواستم کلی نوشابه باز کنم گفتم دیگه خیلی کلیشه ای شده.
    رک بگم برای من سرور کسل کننده ای بود چون تیم هماهنگی نبود و جنگی رخ نداد.
    یه فراز بود که زحمت میکشید یه علی دهیروز (جدا از حاشیه هایی که پیش اومد واقعا علی زحمت خیلی زیادی کشید)
    خلاصه ساید شخمی ایی داشتیم این سرور که خوب برای همه ی ساید ها پیش میاد که یه سرور هماهنگی های لازم نیست ایشالا که سرور بعد اینجوری نیست و تیم خوبی هست:).
    اما سرور بعد !
    همینجا اعلام آمادگی میکنم برای سرور بعد !که خب فکر کنم اکثرا میدونید که پلیر های خارجی توی تیم بنده هست و امیدوارم تمامی مشکلات کوچیک فیکس شده باشند و آبروداری کنیم :)

ادمین عزیز لطفا درگاه پرداخت خارج از کشور رو سریعا راه اندازی کنید که هم دوستانی که خارج از کشور هستن بتونن گلد بخرن هم پلیر های خارجی
    مرسی از تمامی بچها اعم از دوست و حریف که دور همی وقت همدیگه رو پر میکنم که یکم از دغدغه های روزانه دور شیم
    :thumbsup: :thumbsup:

• با سلام به تمامی بازیکن های سرور 3 ایکس اسپیدترا

ضمن تبرک به ساید جنوب شرق برای 100 کردن واندر ، امیدواریم در این سرور لذت کافی رو از بازی برده باشین و تیم اسپیدترا آرزوی بهترین هارو برای شما عزیزان در تمامی مراحل زندگیتون داره ...

جوایز سرور داده شد.

(تاپیک بسته شد)

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

به امید دیدار در سرور های عاطی

سپاس

مدیریت اسپیدترا

• Admin

Approved the thread.
  • Admin

Approved the thread.