نقد و بررسی سرور فینال با سرعت ۳ برابر | آغاز ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ |

• فارغ از هر نتیجه ای کسی که پای سایدش وایسه تا آخر تشویق داره به نظرم

من به شما تبریک و خسته نباشید میگم دیابلو جان

همر زیبایی بود و رقابت سنگینی داشتیم در طول سرور انشالا به زودی همر وگنیتی هم لانچ میشه به عنوان سنگین ترین همر کاتا و پوینت همر سرور :)

• متسفانه دیابلو باید بهت بگم که

1.من گفتم روی واندر که همر جنگی صفر میکنه همر نمیزنم

2.متسفانه همر من روی مرتاض نبود حیف شد پینت دف میگرفتیم

3. همر زدی شاخ شدی باز دیابلو

تا همرت بود فروم نمیومدی

چیزی هم عوض نشده خیلی ضعیف بودین خیلی بیشتر از اون چیزی که خفت شد شایدلانچ نمی شد اصلا

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• ک

خب به پایان آمد دفتر این سرور هم

امیدوارم حکایت دیگه باقی نباشه

این از تاثیرات فاجعه امروز فقط میتونه باشه که فراموشی گرفتی!

۲ هفته که بن بودم، ویراژ میدادین توی فروم

بعد از بنی این تعداد پست قبل از لانچه دقیقا

کمه یزید؟ :))) دیگه عملا داشتم میگفتم بزنید که میخوام لانچ کنم، نزدین که دیوار شین!

با توجه به دف ۲۰ میلی واندر مرکزی ان ای و تزریق مداوم دف همرهای لانچ شده روی واندر، تصمیم بر این شد روی لول حول و حوش ۷۰ حداکثر واندرزن لانچ بشه که بیشترین بازدهی و تاثیرگذاری رو داشته باشه، وگرنه اگه همر به اندازه کافی بود، همرمو تا روز آخر لانچ نمیکردم اگه دنبال رکورد و نگه داشتن رنک ۱ بودم، ترسی هم از کسی نداشتم، زدن همری که

۱. معماری کوچیک داره

۲. کپه و سنگتراشی داره

۳. مورال بونس ۵ دهکده ای با پاپ پایین داره

چیزی شبیه جنونه که متاسفانه لیدرهای اصلیتون تصمیم درستی گرفتن و لانچ نکردن!

تازه با این اتفاق امروز، فرض کن چنتا همر میخواستین خرج کنید!؟ الان چی میشد!؟

نمیخوای لانچ کنی دیگه ببین شیطنت میخوای بکنی بزنی واندر متا :))

ما که خییلییی ضعیف بودیم، تقابل رقابتی همر کشیدن رو میخوام ببینم الان ۲ روزم بیشتر از من شارژ کردی، چون قبل از لانچ مسخره کردی همرو میگم، ببینم لابد هیولا شارژ کردی ولی رنک نداره!؟

• :D:D:D:D:D:D

متسفانه توی این گزینه هم باید نا امیدت کنم من یک هفتس شارژ نمیزنم

متسفانه جوی که میدی توی پاچه من نمیره متایی هم که میگی همه دوستانم هستن چرا باید بزنیم :/:/

در مورد زدن تو هم که من 4میل نیم گردن گرفتم 1میل محافظ 1میل نیزه 1میل پیاده 1میل خاکستر 250 کی دلاور 250کی هم کاهن سطح 20 دیوار معماری سنگ تراشی

دیگه نزدن گفتن واندر کیلین کنیم یکی میگفت با هرواندرزن یه تارگت بزنیم یکی میگفت کلین کنیم ولی ده بمونه مجبور بشن باز دف بریزن

خلاصه نیازی به اثبات کردن خودم ندارن

پ.ن عطر ان است که خود ببوید نه انکه عطار بگوید

پ.ن . از اول گفتم من شاخ نیستم شاخ شکنم توی چند مورد دیدیم اخریشم انشالله میبینیم

پ.ن کلی پست گذاشتی ولی گزینه انتخاب نکردی

پ.ن دست پا زدنهاتونم به خاطر اینکه درد باخت براتون کمتر کنه وگرنه توی نتیجه تاثیر نداره

MONAKO مامور مخفی

• بزار روشنت کنم با یه مثال

یه تیم میبازه یکی میبره این که طبیعیه

ولی بازیکن نیمکت نشین که یه دقیقه هم توی بازی نبوده و هیچ تاثیری توی بازی نداشته و تقریبا بی مصرف بوده، فقط میتونه از روی نیمکت بالا پایین بپره نه بیشتر!

حرف من خیلی واضح بود، قبل از لانچ گفتی همرت هیچی نیست، میخواستم از بیگ همر رکوردت رونمایی کنی، هر مدلی دوس داری! بیام ورکشاپ های همرسازیت شرکت کنم، شات بده قبوله، از توی شات خفت نمیشی نترس خخخ

این ۱ میل ۱ میلی که گفتی شوخی بود دیگه!؟

میدونی که همون ۱ میل محافظ پشت دیوار توتن و معماری و ... چه حرکات موزونی با گرزی ها میزنن دیگه!؟ حرف که استخون نداره بزن راحت باش.

دوستیاتون پایدار،

یه سرور NE Army و ایکس آرمی و طالبان و گروه جهاد اسلامی و حماس و این چیزا بتراشی، خودتو خفه کنی و آخرش توی خاک ساید دیگه ۱۰۰ شه، جدی جدا از تمام بحث ها، سیاست اس دبل عالی بود

بهش میگن سیاست پیروزی بدون جنگ! اثر ریچارد نیکسون! از پیروان مکتب هرکه نان دهد فرمان دهد!

ما که میگیم آزاده و رها باختیم خوبم باختیم که شرف داره!

• میبینی دیابلو باورش هم سخته برات میگی شوخیه خخخخخخخخ

ولی ما با هم خیلی فرق داریم

من کتیبه از سایدم نگرفتم با این که سوپر کاتا بودم اون موقع که دیفالتها کاتون اندازه نان کپ من بود رفتم خودم کتیبه زدم

حتی از منابع سایدم هم استفاده نکردم مولتی ساختم

حتی از دف سایدم استفاده نکردم 200کی از دف مولتی ها تریدر

و.......

تو برعکس بودی

تازه واقعا فکر میکنم این سرور اصلا بازی نکردم کسانی که میشناسن میگن مثل سرور های قبلی بازی نکردی که دلایل خودش داره

فکر کنم مال یک هفته پیش باشه تاریخ اون زیره

از دیروز که فهمیدن من همرم اونجا نبوده کلی اسکات دیوار شده :D:D:D

حالا برو حساب کتاب بکن :*

پ.ن . بله بازی برد باخت داره ولی همیشه جزو بازنده بودن سخته و ما خسته از برنده شدن

پ.ن . ترس برای ما توهم هست

پ.ن . دقیقا من از حرکات دوستام خوشحال میشدم وقتی دیوارتون میکردن و شما فکر میکردین بات هست وقتی پلن میزدن ده میپرید یاچیف یا زدن کپ ها و......

منم دست میزدم براشون ^^^^^^

MONAKO مامور مخفی

• ساکت باش و بشین پک گلدتو بزن.

شعور بازی کردن داشته باش هر اتکی خوردین یه حرف مفتی زدی عباس اقا جاسوسه ،مهدی اقا پسورد داشته، فلانی امار داده اون یکی دف بک داده.

نه من و نه بقیه بچه های تورین نمیخوایم قاطی دعوای خاله زنکی شما بشیم. لینکای همه اتکای ما هست همه چی هم مشخصه. اونی که ناتار و ابادی زده مشخصه. اگه عرضه داشتی دف میکردی حالا برو واندرزنت رو بکش و بسوز که ارش جونت رنک یک حجوم رو نگرفت.

سلام دوست عزیز

کسی اینجا تو اکانت کاپیتان بخیل رنک یک شما نیست نوش جونتون

اگر هم شما این همر تون به گرزی نمیخورد باز ما نمیرسیدیم هرچیزی حساب کتاب داره قبل پوینت ملیونی همر اخر حساب سرور مشخص بود ما 1 میل عقب بودیم که تنها راه رسیدن این بود که بشینیم گرزی و اسکات خفت کنیم که اصلا جالب نیست ما همر هامون واندر زن بود که به واندر شما هم خورد اونم بخاطر دف بالا پوینتی نمیداد پس شما قبل لانچ اخر هم مشخص بود اولی

دو بار هم گفتم اینهم سومین بار مبارکتون باشه نوش جونتون مهم حجم همر که به دل بچه ها بشینه وگرنه همه میدونن تو اسپید ترا همر ها چطور کشیده میشه کافیه بشینی شارژ کنی منابع که تامین تعدیلم که گلد.

• تمام نقطه نظرات من بصورت شخصی است مواضع ساید توسط لیدرها بیان میشود

1- زدن جنگ کوچک از شمال شرق جای شک و شبهه داشت همری که روی دهکده لانچ شده بود قبل از وجود کتیبه در اون دهکده بود باید جابجا میشد پلیر تا بیست مین قبل از اتک حاضر بود داخل اسکایپ یه دفعه غیب شد ! ولی با توجه به برتری بالای کتیبه ای و پتانسیل سایدی کسی بهش نپرداخت خوشحال هم شدیم صادقانه جنوب شرق صاحب جنگ شد بازی جذابتر میشد

2- خفت اخیر متین جان رجوع کنیم به پی ام که داخل تلگرام دادی بهم تا ساعت 12 شب برنامه ای برای لانچ روی اون مرتاض نداشتی هر پلیری هم این رو میدونه که اتکی که برای خفت زده میشه نهایتا با رم زده میشه نه با کاتا شما اونقدر خیالت راحت بود که با کاتا لانچ کردی اون دهکده بالای 4 میل دف داشت که دفش برگشت داده شده بود حتی همر همون ده هم رفته بود هواخوری

3- راجب به قضیه متا و ... از نظر من بصورت شخصی متا اندگیم یعنی کشک ! ولی انتخاب تیم شمال شرق بوده که با تیم جنوب غرب متای اندگیم ببنده دو طرف هم به این متا پایبند بودند چرخش کتیبه ها چه جنگ یونیک ، چه چکمه ای که برای پلن در اختیار شمال شرق قرار گرفت چه واندر مرکزی که در اختیار تیم هولدری شمال شرق قرار گرفت چه سرکشی و شب بیداری دفکورد شمال شرق روی اکانتهای جنوب غرب چه ارسال دف از هر دو ساید به هم نشون میده متای سودمندی بودی برای راحت تر تموم شدن بازی

4- سرور 5 ایکس واندر تیم کوکور در خاک جنوب غرب صد شد پس با این تفاسیر از نظر شما برنده اون سرور ما باید باشیم !!چیزی که مشخص هست واندر هرجا صد بشه اون اکانت هولدری و اون اتحادی که صد میکنه اولویت داره حتی اگر نظرتون خلاف این حرف بدیهی باشه میزاشتید واندر مرکزی شمال غرب صد شه که خودتون برنده سرور باشید !!

5- شمال شرق همیشه یک سری پلیر در خدمت ساید داشته که کاری به حواشی و منم منم و خاله بازی ها نداشتن برای همین همیشه تو ای ار با اختلاف مقتدرترین ساید بوده امیدوارم این سرور برگی باشه که شمال شرق به دوران اوج ای ار برگرده هرچند ما یه مدت تو خونه خودمون نبودیم ظاهران یه عده دیگه صاحبخونه شدند و ما میهمان

6- رجوع به بند 1 و 2 ، هر زمانی از شروع تراوین تا الان حرکت کثیف محکوم میشد حتی اگر توی دلشون خوشحالی بود دادار دودور داخل فروم انجام نمیشد درسته آقای 200 t ??? ولی پست ها رو که میخونم عملا دارم میبینم هر حرکتی که به سود ساید ما باشه خوبه حلاله ! رعایت اصول رو ظاهران برای سایدهای متخاصم خوب میدونیم

7- راجب به زدن یا نزدن همر اکانت دیابلو کسی که مخالف زدن بود و نزاشت تصمیم جمعی یه سری پلیر با تجربه شمال شرق بود این هم یه قانون نانوشته هست که سایدی که داره میبره بردش قطعی شده اصولا نمیاد زحمات یه پلیر یا یه ساید رو برباد بده همونجور که از ادامه چیف شدن فیدرهای 200 تی جلو گیری شد

8-اینکه کلاس آموزشی چگونه باخت رو بپذیریم در فروم سرور 5 ایکس برگزار شده ! میتونید ملاحظه کنید به خودتون ارزش بدید از زحمات و تلاش ساید مقابلتون قدردانی کنید تلاش کنید عیب هاتون رو رفع کنید سرور بعد هم جذابتر باشه هم بالانستر

9-اینکه یک اکانت از جنوب شرق مسیر منابع بگیره ، کل اکانتهای ساید رو خودش مسیر کنه ، تموم اون اکانتها هم لینک سبز بخوره ، جنگ رو هم بلوکه کنه بعد بیاد به همر رنک 3 سرورش بنازه ، همرش رو هم به واندر دوم ساید مقابل بزنه که عملا 1 ثانیه هم تاخیری در برد نزاره قطعا شایسته احترام و ستایشه

10- کسی که اون شاهکار هنری رو داخل اکانت تارتاروس زده قطعا پیدا میشه قول میدم داخل سرورهای اسپید ترا اگر خواست بازی کنه هر سرور تک ده با جمعیت صفر باشه

یه شعار همیشگی داشت تری دات

باهم رشد میکنیم

باهم میجنگیم

باهم پیروز میشویم یا میمیریم

شب زیبا !

• بچه ها این دیابلو گناه داره ناموسا انقد اذیتش نکنید من یکی دلم براشت سوخت افرین دیابلو تو خوبی تو برزیلی تو همه روزدی مساوی ام نداشتی

پ ن: دیابلو تکرار غریبانه ی روزهایت چگونه گذشت

وقتی روشنی چشمهایت

در پشت پرده های مه آلود اندوه پنهان بود

با من بگو از لحظه لحظه های که همر شارژ میزدی

از تنهایی معصومانه کیبوردت

آیا می دانی که در هجوم اتک هایت دردها بود

و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیت نوب بودی

امضا

مجی سامورایی

• سلام و عرض ادب خدمت شما دوستان عزیز

نمیخواستم اصلا پستی بزارم تا تموم شدن سرور و پست مفصل بمونه برای همون تایم ...

صرفا اومدم به دوستانم در ساید مقابل بگم که دارید با پاروی شکسته توی باتلاق پارو میزنیدا !

از ما گفتن بود ...

در مورد متای شمال شرق و جنوب غرب باید عرض کنم که این متا از اون چیزی که فکر میکنید مرامی تر بسته شده و برای هیچکسی تو این دو ساید فرقی نداره واندر کجا صد بشه چون وقتی متا میکنیم دیگه دو تا ساید یکی میشه .

میدونم متوجه نمیشید چی میگم چون اون چیزی که با شما بستن قرارداد متا نبود ، قرار داد ننگین به خدمت گرفتن بود ، دقیقا همون بلاییو سر ان دبل اوردید که وقتی تیم ما اس دبلو براتون خالی کرد ، سر اس دبل اوردید . اینقدر سیاستی که اتخاذ کردید تحت فشاریه که دارید تحمل میکنید که به اصطلاح شو کتاب باز پست میزارید ، دقت کنید هیچ کسی از ساید وینر پستی نزاشته که واندر کجا صد شه چون براشون فرقی نداره ، اما برای اونایی که در ساید مقابل نشستن و فقط ادعا داشتن و جز ادعا هیچی نداشتن مثل اینکه فرق داره واندر کجا صد شه و فعلا در حدی نمیبینم که حتی بخوام کل کلی کنم و ترجیح میدم تخمه بخرم و فشار خوردن هاشونو تماشا کنم .

پ.ن : داستان پیرمرد و پسرش و الاغشونو همه میدونن ، الانم حکایت این بازنده ها دقیقا حکایت اون مردمه که فقط حرف میزدن ... واندر اگه تو شمال شرق صد میشد میگفتن اس دبل مستعمره شده ، واندر اگه تو جنوب غرب صد میشد میگفتن اس دبل زرنگی کرده ، واندر اگه تو خاکستری صد میشد میگفتن زمینش سیاهه پس شما با سیاهی بردید و ما با سفیدی باختیم :دی

اصلا شما مختصات واندر بدید ما همونو براتون صد کنیم :دی

تبریک به متای شمال شرق و جنوب غرب

یا حق

یوسف

• سلام و ارادت

دیابلو عزیز جسارت نمیکنم اما حقیقتا بنظرم یه مدت لازمه به خودت استراحت بدی. اصلا کسی به شما کاری نداره. چوب تو استین بقیه میکنی بعد شاکی از اینکه همه با ما لجن.

این رفتارت مختص این سرورت هم نیستا. سرور اول اسپیدترا با امرداد هم همین بودی.

با ۲۰ نفر در آن واحد داری کل کل میکنی. کل کل که والا چی بگم. کم مونده فحش و فحش کاری کنی. یه مدتم که قرار دعوا میزاشتی تو فروم.

یکم بنظرم این رفتار چیپه. البته شما خودت تصمیم میگیری ولی باور کن این نوشتار از شما که فکر کنم نویسنده ای انتظار نمیره و جذابیتی نداره. این حداقل چیزیه که به واسطه ی شغلت باید بدونی. توجیح اینکه من با هرکی مثل خودشم بجا نیست. شما وقتی به ۴۰ نفر مشکل داری مشکل از اون ۴۰ نفر نیست. منطقا خودت رو باید یه بررسی کنی.

ادامه ی این بی احترامیا و پست گذاشتن های الکی نهایتن میشه ایگنور کردن. مطمینم خیلی از دوستان خراج بگیر تو ایگنور لیست خیلی از دوستانن. انقدر که چرت و پرت نوشتن و کف فروم ولو بودن.

ارادت

• بیا با دف :)

خیلی جالبه

کپی که روش کتیبه بوده . دف هم اندازه تولید گندم روش بوده

یهو بدون اسکات اکانت ۲۰۰T با ۱۰ هزار تا سواره گارد آنهور که نیروی دفاعی هستش میزنه

بعدش هم موج های کاتا زده میشه و کتیبه رو میبرن

اینکه ۲ روز مونده سرور تموم بشه جنگ بزرگ میزنین خودش یه بحثیه

اما سوال اصلی اینه . چطور بدون اسکات با نیروی دفاعی میزنین .

خبر داشتید چه خبره رو کپ ؟

علم غیب ؟

پ ن : خیلی صحبت ها رو هم نیمشه گفت چون به قول پوریا تف سربالاست....

• در مورد اتک به همر من، قطعا ان ای با دودوتا ۴ تا و سبک سنگین کردن وضعیت خودش تصمیم گرفته، زحمت پلیر نخواستیم هدر بره که کشکه!

ببین ایستاده در باد جان !

حق داری فشار روت باشه رفتی یه ساید رو مسیر زدی رو خودت ! از جنوب شرقم مسیر زدن روت !!

پا شدی رفتی واندر دوم متا رو زدی که یک ثانیه هم برد رو به تاخیر ننداخته درسته ؟؟

کل روزایی که از ترس همرهای شمال شرق در عمق استراتژیک دستشویی هم میخواستی بری با لب تاپ میرفتی رو در آرزوی این بودی از دمپاییت رو نمایی بشه

همه بگن همر چقدر قشنگه ایستاده در باد مبارکش باد !! ماشالله به چشم و ابروش و در ادامه خرس های واحه شمال غرب بگن شله شله شله دیگه !!

اینجور که تو داری هلیکوپتری میزنی وسط فروم هیچ جا سرور بعدی رات نمیدنا !! شمال غربی ها که نوب بودن ، شمال شرقی ها هم که سطحشون پایین بوده ، جنوب غرب هم که کتف و لا کتفی و از این داستانا ، به نیما گود کیل می پلیر ثابت جنوب شرق هم که میگی خرزو خان

آرامشتو حفظ کن ،صفحه تراوین رو ببند برو دنبال زندگیت

• رضا داداش دیدم اینارو

سرور 2 ایکس تایمش تا نقشه 100 روزه شما از ثانیه 0 با جنگاموز و کلاه و اموزش 4 موتور شارژ کنی این میشه همرت

من طبق شناختی که دارم میدونم دست به رکورد بچه ها خوبه
    ولی اینکه با کانفیگ اشتباه ایکس سرور رفته بالا از 2 ایکس شده 10 ایکس دلیل نمیشه طرف بیاد بگه رکورد زدم که..

چه خبر بود حالا ؟ 😂😂

داداش همر تموم کردیم با دف میزنیم

پ.ن: میلاد نگفتم با این انهوره من یه حرکت میزنم :دی

3. تاپ دف واقعی و ریل از اکانت بادوم توی درگیری های اصلی

ممد جان خدایی از حق نگذریم حسین بازیکن خوبیه ولی بهترین دفساز این سرور اکانت Parham.Ph بوده از نظر من که در کنارش واندرزن هم کشید!

اگر لطف کنن عکس تروپ بزارن یادگاری

Queen هم که متانویا رقیبش بود نشد که بشه

پ.ن: البته یجا جنگ بزرگشو جابجا کرد حال نکردم.

پ.ن: عجب پوینت دفی گرفتی نوری ;)

• یکه بزن بهادر شمال غرب بن شد😂😂😂😂😂😂

نکشیمون جومونگ زمانه

نوری یاد اون دعوائه افتادم که گفتی دیابلو میگفت میزنم با برف سال دیگه بیای پایین

الانم میگفت برو تا خرابت نکردم 😂

این همه قهوه ایش کردیم هنوز دنبال قهوه میگرده 😂😂😂😂

اونی که میگفت بن نمیشم یک هفته یک هفته بن میشه😂😂😂😂

خدایا توبه از خلقت این موجود عجیب و غریب😂

ما ک رنک دفمون اینطوری بود

تا ۱ هفته قبل نقشه رنک ۱۰ ثابت بودم و یه جایی تا رنک ۱۳ هم بخاطر شارژ همر افت کرد رنک دفم

اما خب دوباره برگشت به رنک ۱۰ و بعد نقشه شد رنک ۸

الانم که شده ۶

پس در نتیجه طبق استلال یه بنده خدای قهوه ای رنگی که بن شده

من کل سرور رنک دفم ششم سرور بوده 😂

پ.ن : پارتی جونم کجایی 😂

پ.ن : نوری جونم کجایی😂

پ.ن : دیابلو لینک اسکاتای جنوب شرق رو ندیده بودی از گارد نه؟😂😂😂😂

ایشالله میبینی یکم دیگه 😂

بن شدگان را شفاعی نیست😂

• سلام به همگی .

یه خسته نباشین به هواداری عزیز و همر سازا و دف سازی بی ادعا.

رضا جان با کل کلاتون کاری ندارم ایشالله که مشکلاتتون حل شه.

رضا جان مقایسه رنک دف و رنک همر مقایسه درستی نیست .الان دف رفته رو واندر تلفات دف داریم چنتا از دهای دف سازا چیف شدن بعضیا همر داشتن همراشونو زدن رنک دف اومده پایین.

آیا قبل همر دیابلو همری لانچ شده بود که رنکش 1بوده باشه؟؟؟؟ خیر پس همری که رنکش میاد بالا تا موقع لانچ میشه ۱ معنیش اینه که همر رنک یک سرو بود دیگه چرا خودتونو اذیت میکنین .

تبریک به متای برنده زحمت و تلاش زیادی کردن و مزد زحمتشونو گرفتن.

راستی دوهفته اول رنک یک دف دست من بود که زحمت دوتا دهو کشیدین ^^^^^^

• سلام علی جان

والا من ادعایی نسبت به همر کشیدن ندارم و کلا توتن بازی کردن رو بلد نیستم

نژادی که میتونم بازی کنم گول هست و چندین سروره اکانتم گول بوده فقط

با این تفاسیر دوست دارم بدونم رنک اول همر گول سرور چقدره.شمال شرق که پیدا نکردم بزرگتر از همر خودم

اگر اس ای همر گول خوبی داره ممنون میشم پیوی اطلاع بدن تا بدونم چقدر تلاشم جوابگو بوده و یا چقدر همرم عقب بوده!

رنک همر و دف اکانت دیگمم اخر سرور میذارم تا نتیجه کارم داخل این سرور رو نشون بدم. تفاوت همر گول و توتن زمین تا آسمونه و مقایسه این ۲ کلا جالب نیست

توتن ۱۲ ثانیه با جنگ ۱٫۲ میاد بیرون اما شمشیرزن گول ۲۳ ثانیه با کلاه خود قهرمان

طبیعتا حجم همر توتن بیشترین مقدار داخل سرور میشه اگر درست شارژ بشه

پ.ن: وقتی اینجا بن میشی و نمیتونی حرفی بزنی مجبوری فیک بذاری😂

• سلام به همگی .

آیا قبل همر دیابلو همری لانچ شده بود که رنکش 1بوده باشه؟؟؟؟ خیر پس همری که رنکش میاد بالا تا موقع لانچ میشه ۱ معنیش اینه که همر رنک یک سرو بود دیگه چرا خودتونو اذیت میکنین .

جهت اطلاع شما میگم که هرکی اومد اینجا هارت و پورت کرد و به هر کس و ناکسی بی احترامی کرد دلیل به درست گفتنش نزاری. خیلی ها هستن حاضر نیستن با این آدم حتی هم کلام بشن حتی اینو نقل قول کنن اصن آدم هایی رو میشناسم حاضر نیستن در مورد این توی دیسکورد حرف بزنن و اسمش رو به زبون بیارن. دیگه خودت تا تهش رو بخون !

همر هون ما رنک یک بود و هفته دوم یا سوم بود که همر توتن رمر که همه میدونیم اگه رمر توتن بیاد رو کار، پوینتش خیلی فرق میکنه ! از اکانت Classic Star (اگه اسمش درست باشه) اومد شد رنک یک. بعد از 4-5 روز هم دیوار شد و دوباره ما شدیم رنک یک. چیزی حدود 40-50 روز همر ما رنک یک بود. تا اینکه اکانت Thorin همر مارو (5000 مزدور + 1600 مهاجم) خفت کرد. درست زمانی که همر رنک دو این شخص توی راه بود. توی راه به مدت 8 الی 12 ساعت رنک یک شد :) سطح سروری که هون رنک یک باشه رو دیگه خودت بدون.

درس اخلاقی: هرکسی داد بیداد کرد دلیل بر درست گفتنش نیست. یا هر کسی زیاد حرف زد دلیل بر خفن بودنش نیست. از این به بعد هرکی پست میزاره رو تعداد پست رو تقسیم بر لایکش بکن. عدد بدست اومده از 20 نمره حساب کن. اگر زیر 7-8 شد تا تهش رو بخون دیگه... دیگه کسی که پست میزاره و میانگین 7 نفر توی سایدش نیستن لایکش کنن ( بقیه سایدا پیشکش) بفهم چجور آدمیه دیگه. بعد تو حرف اینو باور کردی اومدی میگی رنک یکه ؟! اون پتانسیلی که این استفاده کرد من و خیلی های دیگه 10 تا همر میکشیدم که همشون بالای 20ک کاتا داشته باشن.

سلام

حجم مولتی بازی سنگینی که دارین

موفق باشید

درود بر تو ای پاک ترین پاک ها. ریپورت رید شما هم از مولتی اون سرور کف فرومش اومد عزیزم. در مورد حجم مولتی بازی سنگین حرف زدی. من کلا 9 تا مولتی میکشم همیشه. اون هم بعضا نمیکشم. مثلا سرور بوده رنک یک پاپ و رنک دو دفاع شدم بدون مولتی. با فرامرز هم تو کل بودیم. ولی همون سرور که دیدی هم 9 تا مولتی داشتم. با 9 تا مولتی اینارو کشیدیم ببین لذت ببر :

final_011_vrdc.jpg

final_001_re6e.jpg

به پایین همر جنگی و خدمت سایدیه :

final_002_auai.jpg

final_003_pizd.jpg

final_004_4boa.jpg

final_006_9qbm.jpg

از اینا زیاد بود. دیگه نمیزارم

ما مولتی بازی میکنیم ولی نه اتحادی... دو رقمی هم نمیشه. در مورد ساخت اون همر هم برای همه توضیح میدم و حساب میکنم. یکبار برای شخص سبکی به نام ایلیا توضیحاتی داده شده و هی میخواد ریپلای کنه هی بگه منم هستم. هر وقت پستی که از گند کاریهات گذاشتم رو جواب دادی حق داری ریپلای کنی و یا حرف بزنی وگرنه همین سرور کتک خور و تو سری خور ضعیف ترین ساید بودی حرف نزن. در مورد حساب کتاب رید اول بازی هم که جوابتو دادم باز هم رفتی دو هفته تو افق محو شدی. اسم دیواری کمته ! دیواری (بخاطر تمام همرهایی که دیوار کردی) ، نوب (بخاطر پلن های مسخره ای که میزنی و یا استراتژی های مزخرفی که میزنی، بلایند اتک فقط خیلی خفنه. دوتارو میریزن تو تراوین. بلایند هوک شده بلایند اتک) ، پرو (اگه هر کسی توی تراوین ایران یک دهم تو گندکاری داشت بخدا سمت هیچ مجمعی و یا سوشیالی پیداش نمیشد. نمیدونم تو چجوری روت میشه) ، بیکار (دیگه اینو هم میدونن) ، یاوه گو ( میانگین لایک پستهات 5تاست :) اگه ادریس رو حذف کنیم میشه 4تا) و صفات زیادی هست درخورت میشه بهت داد، مثل نمک نشناس. در هر صورت حساب کتاب رو برای بقیه میزارم. تو که وقتی ضایع میشی جوابی نداری بدی فرار میکنی. جدی من اگه جای تو بودم می رفتم یه چند سال روی خودم کار میکردم که انقدر سبک نباشم.

سه روز اول بازی چیزی حدود 3600 گرزی داشتیم. هفته دوم هم 10% اتحاد هم پر بود. از روز سوم هم 5 موتوره تو شارژ بودیم.

01_agj4.jpg

تا روزی که کلاه خود ها بیاد:

02_jpza.jpg

`از کلاه خود تا کتیبه ها:

03_tifs.jpg

از کتیبه تا کلاه رنک 3:

04_dixf.jpg

از کلاه خود رنک 3 تا نقشه:

05_5bv.jpg

چیزی حدود 14 روز هم فکر کنم واندر طول میکشه. حدود 14 روز هم خودمون واستادیم که واندرای متا نزدیک شه، بعضی هاش صفر شده بود.

06_1kwu.jpg

عدد بدست آمده 920.000 گرزی میشه. اگر میخواستیم تا لول 67 ناتار واستیم. چیزی حدود 1.700.000 میشد. اون 41 ساعتی که از دو ایکس به ده ایکس تغییر پیدا کرد باعث شد 80 ک بیشتر بشه همرمون که اون هم نیازمند 4.5 روز نگه داشتن واندر بود که باز هم ناتار لول یک نمیشد حتی!

آموزشی: هرچه میزان پوینت هجومی همر بیشتر باشد تاثیر گزاری کاتا و رم آن بهتر خواهد بود. بالاترین میزان پوینت هجومی همر هون به ترکیب مزدور و مهاجم میرسد.

شادزی <3

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.